PDA

Zobacz pełną wersję : [29-30.05.2010 Poznan] Beauty Weekend z Mistrzynią Świata Pauliną Feinauer



Kamis
05-04-2010, 12:00
Firma nailselection W maju 29-30 organizuje pokaz i warsztaty z Panią Pauliną Feinauer.

ulotka informacyjna:
http://pliki.wzorki.info/Eventy/ulotka_nailselection_1.png
http://pliki.wzorki.info/Eventy/ulotka_nailselection_2.png

przypominam że możecie wygrać wstęp tutaj (http://forum.wzorki.info/konkursy-zdobienia-paznokci/2821-konkurs-inny-swiat-czyli-japonia-chiny.html) :)

farbstift
05-04-2010, 14:03
super pomysł z taką nagrodą:) jest o co walczyć:good:

czarnulkaaa87
15-04-2010, 09:42
Ciekawe, warto pojechać :)
I jeszcze miejsce można wygrać hehe :D

Malyyyyna
18-05-2010, 14:19
fajnie sie zapowiada:)

justi9
18-05-2010, 16:22
:skacze::skacze: w koncu blisko mnie :D:D

---------- Dodano o godzinie 16:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:21 ----------

jest ktos blisko wybiera sie ze mna ?

natka_23
18-05-2010, 17:31
ja jade :D

justi9
19-05-2010, 08:28
czym jedziesz ? pociagiem?

---------- Dodano o godzinie 08:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:28 ----------

ja musze pisac czy sa jeszcze miejsca na warsztaty

Emilia B.
19-05-2010, 10:55
no właśnie a kto by mnie przygarnął...w sensie jak ja tam przyjadę to zginę marnie w ty Poznaniu :D nocleg raczej będe mieć. Ale tak samemu tam się szwendać to tak nie za fajnie :)

pogodka20
20-05-2010, 20:07
no ja też pociągiem i pierwszy raz mam nadzieję ze nie zaginę. Emila a ty będziesz też na pokazie w sobotę, czy tylko w niedzielę.

Emilia B.
20-05-2010, 20:42
Będe na pokazie bo mnie Panie w ramach nagrody zaprosiły za co im bardzo dziękuje :)
Szukam noclegu tanio nie jest....no i chce jedynkę, a z warsztatów najmniej na 2 os pokoje są. Ale znalazłam jakiś hostel za 75 zł...
Pogodka to się może na peronie spotkamy? ja będę coś ok 9.30 :)

pogodka20
27-05-2010, 21:56
Emila ja jednak jade samochodem, bo pociągiem to będe o 6 w Poznaniu i bilety drogie, wyjdzie mi tyle samo za paliwo co za bilet. Prześlij mi twoj nr na pw to jak bede na miejscu to zadzwonie albo napisze ci gdzie jestem i tam się spotkamy:D

natka_23
28-05-2010, 07:06
moge sie gdzies tam z wami spotkac?:D

Emilia B.
28-05-2010, 08:23
wczoraj z kumpelą pół dnia rozkmniałam co gdzie i jak :D normalnie topografie Poznania znam na pamięć :D Myślę, że spotkamy się pod hotelem albo na pkp :) jeszcze do uzgodnienia-no i dobry pomysł wymieńmy się nr :)

pogodka20
30-05-2010, 11:16
Jestem i zdaję relację. Było nieziemsko, atmosfera cudowna. Paulina jest wspaniałą, miłą i ogromnie zdolną osobą, wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokazała. Odpowiadała na każde pytania. Zdobienia pokazywane przez Paulinę wspaniałe i one stroke które prowadziła uczennica Pauliny, przepraszam, ale nie pamiętam dokładnie nazwiska i nie chcę przekręcić, ale były przepiękne. Cały pokaz można powiedzieć oglądałam z otwartą buzią i już zazdroszczę Emilii warsztacików. Poznałam natkę i Emilię, bardzo miłe dziewczyny. Emilia, szczęściara wygrała nagrodę z produktami firmy:D Mam kilka zdjęć, wstawię wieczorem.^_^

natka_23
30-05-2010, 11:50
dopiero mam dostep do kompa to tez pisze :) tak jak pisze Pogodka także jestem w szoku po pokazie, Paulina jest niesamowita osoba otwarta dowcipna i bardzo serdeczna, mialam zaszczyt byc modelka i mialam wykonany pazurek pipe wstawie fotki ale musze je zrobic lepszym aparatem;p az zal mi sciagac ten paznokietek;/ a Pogodka i Emilia sa super dziewczynami :) pogodka dzieki za zajecie tak dobrego miejsca na widowni a Emilce ze stala ze mna pod hotelem i czekala az moj narzeczony po mnie przyjedzie :P hahaha
Emilka szczesciara normalnie taki super zestaw wylosowala :D

Instruktorka ktora zrobila pokaz z one troke to Marta Gruszka i oto jej prace :D24013

24014

24015

pogodka20
30-05-2010, 19:33
To wklejam zdjecia

A tu zdobienia wykonane przez Pauline Feinauer.:)

Emilia B.
31-05-2010, 11:31
To i ja zdam relacje :)
Pokazy pierwsza klasa-pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie, przesymapatyczni pracownicy Nail Selection o i sama PaulinaFeinauer - przesympatyczna, ciepła kobitka, która przekazuje max wiedzy w bardzo przystępny i zrozumiały sposób :) Jestem pod wielkim wrażeniem jej pokazu i wogóle jej osoby. No i cieszę się że mogłam poznać Pogodkę i Natkę :) :* A i wygrałam nagrodę :yess: oto ona
2414524146
:) Na pokazie pomyśleli o wszystkim: była przerwa kawowo-ciasteczkowa :D a dla każdego na wstępie była naszykowana siateczka z katalogiem firmy, kanapką, tymbarkiem, batonikiem i próbkami form :) Wszystko świetnie dopięte, nie można się do niczego przyczepić.
A warsztaty cud malinka :love: Skupiliśmy się na metodzie combo i pazurkach problematycznych. W drugiej części było zdobnictwo Nail Art na którym całym niestety nie byłam...musiałam wyjść 2 h wcześniej :placz: bo tak miałam ostatni pociąg....i tak a propo pociągów wracałam 4,5 h (normalnie jedzie 3,5) na stojąco przy wc :haha::porazka: nogi to mi nie powiem gdzie wlazły... do Poznania jechałam jak lord-z powrotem jak pleps..
Ale zdążyłam zrobić podkład na 3 mega tipsach he he :D Paulina zrobiła mi 2 pazurki, ale jeden odrazu ściągnęłyśmy. I tu muszę wspomnieć o jej frezie, który nazywa się rekin (kosztuje ponad 200 zł) ale jest rewelacyjny!! do wszystkiego, robi nim wszystko i bardzo szybko się nim pracuje. Zakochałam się w nim ale narazie nie na moją kieszeń. Co do samych produktów firmy dobrze się na nich pracuje-nie mam zastrzeżeń ani do akrylu ani do żelu. Są super. Z racji skromnego budżetu zakupiłam tylko pilniki i polerkę :) Ale mnogość ich produktów,pełne półki materiału :woot::woot: ach się chciało wszystko wykupić...ale trza było pohamować zwierzęce instynkty he he
24147


Nie robiłam za bardzo fotek bo szczerze czasu nie było a chciałam jak najwięcej wynieść z tego weekendu więc skupiałam się na tym co Paulina mówi i robi :D Bezcenne doświadczenie :)