PDA

Zobacz pełną wersję : Wybrane listy do redakcji Bravo Girl



Tonija
01-04-2009, 23:21
http://www.eioba.pl/files/user6607/bravogirl.jpg
Kasia, lat 14

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!
Darek, lat 16

Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.
Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?
Karol, lat 18

Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.
Miss, lat 16

Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!
Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam?? Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??
POMÓŻCIE! zrozpaczona czytelniczka!
Aneta, lat 15

Droga redakcjo nigdy do was nie pisałam ale zdarzyło się coś okropnego kiedy rozmawiałam z koleżanka doradziła mi żebym się zmasturbowała i kiedy to robiłam poczułam przebicie się błony czy to oznacza ze nie jestem już dziewica??
czekam na odpowiedz
Olek, lat 17

Mój problem polega na tym że po nocach śni mi się ze uprawiam seks ze swoim młodszym bratem. Sen ten powtarza się dosyć często czy to oznacza że jestem gejem??
Marcin, lat 18

Koledzy śmieją się ze mnie ze jeszcze nie piłem alkoholu ani nie całowałem się z dziewczyna co mam im odpowiadać POMOCY
Joanna, lat 14

Drogie Bravo! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komendę,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...
Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??
Małgosia, lat 17

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała mi ze przez pocałunek można zajść w ciążę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Proszę o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego
Ela, lat 12

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !
Aga, lat 12

Drogie bravo!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
Dagmara, lat 19

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną.
Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam.
Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać.
Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!
Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić.
Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona

Odpowiedź Redakcji

Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA.

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i walnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!

Z poważaniem - Redakcja


Listy do redakcji Bravo Girl (http://www.eioba.pl/a88599/listy_do_redakcji_bravo_girl)

Chanti25
01-04-2009, 23:26
:oNie no nie mogę:o
Wpierw mnie przeraził wiek tych osób, a potem ich nieświadomość...:o:o:o:huh:

Tonija
01-04-2009, 23:32
Joanna, lat 14

Drogie Bravo! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komendę,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...
Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Ela, lat 12

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !

:hahaha::hahaha: umieram :D

Chanti25
01-04-2009, 23:39
"Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !"
fakt z tego tez nie mogłam.... hmmm kurcze wczoraj po solarium zauważyłam pieprzyk pod kolanem moze to juz zarodek poza maciczny:skacze::skacze::skacze::skacze::hahaha::h ahaha::hahaha::hahaha:
mi jeszcz podobala sie ta masturbująca sie świeczką co boji sie ze zaszla od tego w ciąże ha ha ha:o:o:o

dzidzia
02-04-2009, 00:21
ja pierdziu młodzież to ma pomysły heh ,ale naprawdę to z ciążą pozamaciczną wymiata :D:D:D:D:D hehe

ania23831
11-04-2009, 18:59
Kaszanka i guz pod kolanem jest the best.Jak miałam 12 lat to też czytałam bravo i bravo girl ale takich głupich pytań to tam nie było.To jest po prostu przerażające!

seqoya
11-04-2009, 19:23
Czytając temat z kasznką i odpowiedzią redakcji, dosłownie płakałam ze śmiechu :lol: Ciekawe ile w tym prawdy, ale ubawiłam się na maxsa :lol::lol:

Czarnulka
11-04-2009, 22:09
O mój Boże. Na Sylwestra piłam z jednej szklanki z takim jednym kolegą. Bo mielśmy kilka szklanek i one stały na jednym stole i ja się pomyliłam się napiłam z jego szklanki.
No i ja się napiłam i się bojem teraz. Bo mi koleżanki powiedziały, że jak się pije z jednej szklanki albo butelki to można zajść w ciąże.
A ja już od tygodnia nie mam okresu. A miesiączkuje od listopada, więc powinnam już mieć, bo sobie obliczyłam. A nie mam. I bojem się robić testu. I rodzicom też nie powiem, bo się bojem.
I boli mnie bardzo brzuch od wczoraj. Moja przyjaciółka mi powiedziała, że to może być ciąża żołądkowa. A ona się zna, bo ma starszą siostrę i ona jej powiedziała, bo jej koleżanka tak kiedyś miała. I miała ciężki poród, bo jak ciąża żołądkowa, to ciężko było.
I ja się teraz tego porodu bojem!!!
Karolina, 15


MaM chłopaka który mnie kocha a od niedawna uprawiamy peeting. wszystko jest dobrze do momentu gdy juz dochodze ale sie wstydze miec orgazm przed moim chłopakiem :( wtedy mówie mu zeby przestał bo nie potrafie :( niewiem co mam zrobic :(...



Moja przyjaciółka nie dawno dostała miesiaczki i uzywa wkładek takich cieniutkich... nie wiem czy to dobrze
ja osobiscie uzywam podpasek... chce ja namowic zeby sie przyzwyczaiła ale ona nie chce bo sa za grube i nie wygodne jak ja namowić? chodzi mi o to ze pozniej bedzie jej zle bo bedzie musiała co troche przebierac... a mi sie nie chce w szkole ciagle do wc na przerwie chodzic
Proszę, pomurzcie mi!!!!!!!

dzidzia
11-04-2009, 22:16
O mój Boże. Na Sylwestra piłam z jednej szklanki z takim jednym kolegą. Bo mielśmy kilka szklanek i one stały na jednym stole i ja się pomyliłam się napiłam z jego szklanki.
No i ja się napiłam i się bojem teraz. Bo mi koleżanki powiedziały, że jak się pije z jednej szklanki albo butelki to można zajść w ciąże.
A ja już od tygodnia nie mam okresu. A miesiączkuje od listopada, więc powinnam już mieć, bo sobie obliczyłam. A nie mam. I bojem się robić testu. I rodzicom też nie powiem, bo się bojem.
I boli mnie bardzo brzuch od wczoraj. Moja przyjaciółka mi powiedziała, że to może być ciąża żołądkowa. A ona się zna, bo ma starszą siostrę i ona jej powiedziała, bo jej koleżanka tak kiedyś miała. I miała ciężki poród, bo jak ciąża żołądkowa, to ciężko było.
I ja się teraz tego porodu bojem!!!
Karolina, 15


MaM chłopaka który mnie kocha a od niedawna uprawiamy peeting. wszystko jest dobrze do momentu gdy juz dochodze ale sie wstydze miec orgazm przed moim chłopakiem :( wtedy mówie mu zeby przestał bo nie potrafie :( niewiem co mam zrobic :(...



Moja przyjaciółka nie dawno dostała miesiaczki i uzywa wkładek takich cieniutkich... nie wiem czy to dobrze
ja osobiscie uzywam podpasek... chce ja namowic zeby sie przyzwyczaiła ale ona nie chce bo sa za grube i nie wygodne jak ja namowić? chodzi mi o to ze pozniej bedzie jej zle bo bedzie musiała co troche przebierac... a mi sie nie chce w szkole ciagle do wc na przerwie chodzic
Proszę, pomurzcie mi!!!!!!!


:skacze::skacze::skacze:

aga
11-04-2009, 22:29
najlepsze jest z kaszanka:hahaha: chociaż wydaje mi się, że większość tych historyjek jest "ustawiana"

Czarnulka
11-04-2009, 22:43
mam bardzo powzany problem nie wiem jak i gdzie wlozyc tampona
czytam ta instrukcje obsługi ale tam jest zle wytłumaczone i zle przedstawione na obrazkach .

jak mam to zrobic?

pomurzcie mi prosze.

czekam na odpowiedzi



A więc mam strasznie owłosione nogi i bardzo bym chciała je zgolić no ale niestety boje się że urosną mi jeszcze gorsze i czy bedzie mi sie chciało golić :/ ile takie odrastanie włosków trwa gdy zgole zwykłą maszynką do golenia?! prosze wam żebyście mi odpowiedzili będe bardzo wdzieczna.a poza tym bardzo boję się powiedzieć o goleniu nóg mamie.



dzisiaj dostalam pierwszy okres
pliska help mi nie wiem nic
nap. jaka woda sie myć? goraca czy zimna?
i czy wolno robic kupe?
pomocy!!!



Przeszukuje teraz blogi na stronce bravo.pl i nie wierzę w to co widzę xD
Miminka też mi się wydaje, że to jest ustawiane i sama nie wiem co o tym mysleć ale jak się zajrzy na tą stronkę to mimo iż jest to nieprawdopodobne to wydaje się autentyczne...Czy naprawdę w okresie dojrzewania teraz młodzież ma takie problemy :/ ?

sylwias
12-04-2009, 12:28
Normalnie szok!!!! Śmiechu warte co te dzieciaki piszą. Faktycznie ten tekst z ciążą pozamaciczną wali na kolana. Niech się dzieciaki chycą książki a nie zajmują takimi głupotami. Na wszystko kiedyś przyjdzie pora.

moniczka690
11-06-2009, 14:31
dziewczyny popłakałam się ze śmiechu kaszaka i ciąża wymiata:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::sk acze::skacze::skacze::skacze:

daruniunia
11-06-2009, 21:07
Takie gazety to młode dziewczyny kupują i tylko im mieszają w głowach. Zresztą oni sami wymyślają te artykuły!!! Jak byłam mlodsza to kupywałam sobie to czasami i nieraz zdarzały się takie same artykuły... wogule żal. Ale chociaż pośmiać się możemy.

madzialena
15-06-2009, 17:29
łahahaha :skacze: to jedyne co mi przychodzi do głowy po tych listach..

alfa14
15-06-2009, 18:03
dzisiaj dostalam pierwszy okres
pliska help mi nie wiem nic
nap. jaka woda sie myć? goraca czy zimna?
i czy wolno robic kupe?
pomocy!!!

hahah no nie moge kto to wymyśla:D:wow:

farbstift
02-07-2009, 05:29
jak miałam jakieś 10-11lat to czytałam takie gazetki i czasami zdarzały się bezsensowne rzeczy, ale kaszanka albo ciąża pozamaciczna raczej nie:skacze::skacze::skacze: ludzie często robią sobie jaja i piszą do redakcji takie bzdury. Mój kolega tak wysyłał do Bravo Girl

nikolka0202
30-08-2009, 23:59
tak to ja sie jeszcze nigdy nie naśmiałam aż się poryczałam :skacze::skacze:

Gość
31-08-2009, 09:47
a ja tam wierze w to że to mogą pisać mastolatki, zwłaszcza jak siedze z moją córka na placu zabaw i przychodza "na hustawki" takie larwy... jakie tam słychac teksty??!!!!!! masakra!! coś włąśnie pokroju tych z BRAVO!!

dzieciaki sa coraz głupsze i coraz mniej myslące, a wszystko to przez jeszcze głupszych politykó którzy wprowadzają coraz to nowsze reformy ograniczające umysłowo

nowe pokolenie powoli zbliża sie poglądami i rozwojem umysłowym do ludzi średniowiecza!!

żal, żal, żal!!

karolinka_zuzia1989
31-08-2009, 15:42
o boze ale sie nasmialam:Dehehe ale wydaje mi sie ze troche naciagane niektore teksty:d

Aneta
31-08-2009, 16:22
:wow::wow::wow:
czytam i nie wierze
brak slow(jesli te listy sa prawdziwe),te dzieciaki sa glupie,bo nie mozna nic innego na to powiedziec

martitek
31-08-2009, 17:49
normalnie ręce opadają i się ciągną po rynku
żal mi ich :porazka:

nadya188
31-12-2009, 02:49
http://www.eioba.pl/files/user6607/bravogirl.jpg
Kasia, lat 14

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!
Darek, lat 16

Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.
Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?
Karol, lat 18

Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.
Miss, lat 16

Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!
Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam?? Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??
POMÓŻCIE! zrozpaczona czytelniczka!
Aneta, lat 15

Droga redakcjo nigdy do was nie pisałam ale zdarzyło się coś okropnego kiedy rozmawiałam z koleżanka doradziła mi żebym się zmasturbowała i kiedy to robiłam poczułam przebicie się błony czy to oznacza ze nie jestem już dziewica??
czekam na odpowiedz
Olek, lat 17

Mój problem polega na tym że po nocach śni mi się ze uprawiam seks ze swoim młodszym bratem. Sen ten powtarza się dosyć często czy to oznacza że jestem gejem??
Marcin, lat 18

Koledzy śmieją się ze mnie ze jeszcze nie piłem alkoholu ani nie całowałem się z dziewczyna co mam im odpowiadać POMOCY
Joanna, lat 14

Drogie Bravo! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komendę,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...
Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??
Małgosia, lat 17

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała mi ze przez pocałunek można zajść w ciążę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Proszę o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego
Ela, lat 12

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !
Aga, lat 12

Drogie bravo!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
Dagmara, lat 19

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną.
Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam.
Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać.
Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!
Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić.
Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona

Odpowiedź Redakcji

Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA.

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i walnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!

Z poważaniem - Redakcja


Listy do redakcji Bravo Girl (http://www.eioba.pl/a88599/listy_do_redakcji_bravo_girl)


A mogę poodpowiadać na listy?? Tak troszkę do śmiechu?
Jeśli nie tonie czytajcie jeśli tak to:
1. Drogi Kasiu. Twoja historia bardzo nas zaciekawiła. Otóż koleżanka źle CI podpowiedziała. Niestety od świeczek nie zachodzi się w ciąże, nawet tych zapachowych i zmieniających kolory. Ale proszę uważaj na keny w promocji i agresywne drzewa....zawsze któreś może Cie dogonić:P

2. Karolu. Dziewczyny w tak młodym wieku nie powinny jeszcze współżyć. Jedyną podpowiedzią jest, iż jeśli uda Ci się namówić Twoją dziewczynę na wyczynowe bandżi bez zabezpieczeń to i stosunek będzie bez wpadki:)

3. Miss. Twoja historia wręcz nas zaniepokoiła. W żadnym wypadku nie zgadzaj się na współżycie sexualne. Otóż w pochwie znajdują się pewne szczypczyki, które łapią intruzów i już ich nie wypuszczają. Doświadczona koleżanka powinna wiedzieć co to spirala.

4.Zrozpaczona Anetko. Prosimy nie rozpaczaj! Albo...w Twoim wypadku to już chyba tylko rozpaczanie zostało.

5.Droga Olku.Tak.

6.Marcinie. Jeśli zapytasz brata czy jest chłopcem i odpowie "nie" to naturalna kolej rzeczy. Jeśli odpowie przeciwnie to zaprzestań spać. To rozwiąże Twój problem.

7.Otóż naszym zdaniem Twoi koledzy są nietolerancyjni. Nie pij alkoholu i nie całuj się z dziewczyną. Ten sposób rozwiązywania problemu może spowodować niskie spalanie etanolu. Proponujemy abyś porozmawiał dźekim czanem. On zaproponuje Ci najnowszą wersję odpowiedzi na wszelkie problemy.

8.Małgosiu lat 17. Oczywiście,że nie. Ped o feel to taka kapela. A jeden z nich jest członkiem i zarazem Twoim chłopakiem. Czy chciałabyś zerwać z takim mężczyzną???

9.Gosiu z Pcina... bardzo nas cieszy, iż mieszkasz w Dolnym Cipnie. Niestety ale przez pocałunek możesz zarazić się tylko HIV.

10.Agusiu lat 12. Oczywiście, że nie. Poprostu móżdzek zmienił położenie podczas waszego spotkania. Proponujemy przyłożyć do głowy magnes o 24 cm wysokości, 15 cmobjętości, 54 cm szerokości i10 cm rozwartości w kształcie podkowy. Możdżek wróci na swoje miejsce ale nie wiem jak z kolanem.

11.Agusia znaczy Dagmara.....pomyliły mi się chyba imiona.....
Naoglądałaś się za dużo NCIS lub CSI lub W11 lub PUB lub cokolwiek co ma dziwny skrót i ciekawe zakończenie.

12.a tutaj przypomniał mi się kawał...
Przychodzi facet do lekarza i mówi:
Panie doktorze mam wielkie problemy z jedzeniem. Nie mogę ani schabowego, ziemniaków w kapturkach. Lekarz na to:
"To może spróbujemy jeść papki przez rurkę od dołu
Pacjent
"Czy to zadziała?
Lekarz
"tak oczywiście. Po kilku dniach zmienimy dietę....
Mineło kilka dni. PRzychodzi pacjent zadowolony.
Lekarz:
"O widzę, iż wszystko wporządku....zmieniamy więc dietę. wie Pan...ziemniaczki schabowe....
Pacjent zgodził się i po kilku dniach przychodzi kręcąc pośladkami...uśmiechnięty na twarzy.
LEkarz
"Czy dieta jest w porządku?
Pacjent
"tak
Lekarz:A dlaczego Pan tak pupą kręci??
Pacjent
"Gume żuję!

hehehe jak coś pokręciłam dajcie znać.
od roku nie ćwiczony humor....widać braki ech....

Pozdrawiam was serdecznie! :skacze::skacze::skacze::skacze:

goonis
31-12-2009, 07:41
o matko, normalnie poczułam się ogłuszona.... przecież taka świadomość wśród młodzieży(?) to jest po prostu tragedia... a gdzie w tym wszystkim są rodzice?? rozumiem, że jeszcze w wielu domach seks jest tematem tabu, ale to już chyba lekkie przegięcie...

Gakka
31-12-2009, 11:27
Ciąża w kolanie najlepsza ;D

_kasiunia_4
31-12-2009, 11:35
hahaha.. no nie mogę z tych listów xD

nanami7
31-12-2009, 13:53
ja w takim wieku byłam już bardzo uświadomiona i nie rozumiem jak można być tak ciemnym żeby myśleć że w kolanie jest ciąża pozamaciczna ... ja pierdziu :lol:

nadya188
02-01-2010, 23:38
kochane teraz te listy szokują a co będzie za lat kilkadziesiąt jak niektóre z nas zostaną mamusiami....ech. ( a niektóre z nas będą mieć dorosłe dzieci hehhe) :skacze:

Natii
02-01-2010, 23:49
kurczę,ja mam wrażenie,że to jakieś zmyślone brednie,jakaś prowokacja;p

Anika
03-01-2010, 01:42
Sorry laski ale wymieklam:szczena::hahaha::hahaha::hahaha: Odpowiedzi tez dobre :D Szczegolnie odp. o pedofilu i kaszance:wow: Masakra co dzieciaki nie wymysla! :D

nanami7
03-01-2010, 11:50
a tak uogólniając sprawę to ciekawe kto redaguje te gazety...:/

zyza
03-01-2010, 12:09
dziewczyny niestetety czasem to prawda :d
mojakuzynka tez kiedys spytała mnie czy podpaski wkłada sie pod pachy jak sama nazwa wskazuje :D

Anika
03-01-2010, 17:54
dobre:D

Gakka
03-01-2010, 20:37
dziewczyny niestetety czasem to prawda :d
mojakuzynka tez kiedys spytała mnie czy podpaski wkłada sie pod pachy jak sama nazwa wskazuje :D


hahahhaha przepraszam ale nie moge sie powstrzymać od smiechu :P
Ale w polskich szkołach przydała by sie edukacja seksualna.
W podstawówce miałam chyba 2 spotkania na temat wdżwr. w gimnazjum miałam też 2 i jedno z położną która pokazała nam jak guzki w piersiach sprawdzać. Dopiero w średniej szkole jak jestem to zajmują się tym prawidłowo.

sandruss
29-01-2010, 19:58
Kurcze, jest to niemożliwe, aby dzieci (albo i młodzież) w tym wieku nie jest wyedukowana w tych sprawach.. Jestem w szoku..

rudzia1985
30-01-2010, 17:29
matko...nigdy nie czytalam tego tematu ;)
masakra co tu przeczytalam
o tej kaszance to nie moglam ze smiechu na poczatku - ale pozniej to pomyslalam...
co nauczyciele robia w szkolach, nie wspomne o rodzicach, ze dzieciaki w wieku 19 lat robia takie glupoty

mariolak83
30-01-2010, 19:51
popłakałam się ze śmiechu!!! kaszana i ciąża w kolanie wymiata! szkoda mi dzisiejszej młodzieży!

natka_23
05-02-2010, 15:17
hahaah dobre:) młodzież jest nie do podrobienia:)

kobietazpazurem
25-02-2010, 19:25
hahahahaha niezłe :D Się uśmiałam..

Ewelina83
25-02-2010, 22:16
Niech zyja Pokemony!!!:D:D:D
Nie na prawde smiechu warte nic tylko plakac.....az sie wierzyc nie chce:P

NataliaNY
02-03-2010, 04:29
Chyba jutro zrobie kaszanke, do tego odpowiedni nastroj i...swieczki i zaprosze meza na romantyczna kolacje:skacze:

moniqu
03-03-2010, 15:15
Droga Gosiu!
Ostatnio mam mdłości i bóle brzucha. Jeszcze nie współżyłam z chłopakiem, ale czytałam książkę, że można zostać zapłodnionym przez pępek.
***
Bardzo martwię się moim biustem, który jest naprawdę mały. Słyszałam że po czterech latach od pierwszej miesiączki piersi osiągają swoją ostateczną wielkość. U mnie minęły już 3 lata, a piersi niewiele się zmieniły. Wyglądają jakby ich rozwój stanął w miejscu! Czy one nigdy nie urosną? A może jest dla mnie jakieś lekarstwo?
***
Mój chłopak coraz częściej nalega, byśmy zaczęli się kochać. Właściwie nie mam nic przeciwko temu. Martwi mnie tylko jedna sprawa: jak ja się przed nim pokażę... nago? Chyba umarłabym ze wstydu! Czy w takim razie powinnam zaproponować seks w ciuchach? Czy mnie nie wyśmieje?
***
Jestem dziewicą niedawno poznałam przez internet super chłopaczka,strasznie mi się spodobał.Piszemy dużo przez gg i pewnego razu on mi wysłał emotke <sex> jak to zobaczyłam nie wiedziałam co odpisać,byłam przerażna,boję się ,że teraz mogę być w ciąży. Jestem zrozpaczona...Pomocy!!
***
Razem z koleżanką pożyczyłam od naszej pani 2 zł. następnego dnia miałyśmy je oddać. ja przyniosłam tę kwotę ale koleżanka zapomniała musiałam sama zapłacić. tuż po lekcjach widziałam jak ona kupowała sobie chipsy! nie wiem co robić . czy mam ją poprosić o zwrot pieniędzy czy mam poczekać aż sobie przypomni. pomocy!!
***
Zauważylem ze kiedy zsuwam napletek, przeszkadza mi jakas żyłka. Troche mnie to boli. Mam nadzieje że nie będe IMPOTENTEM (tez bylo napisane duzymi literami) Zastanawiam się czy chłopcy też mają błony dziewicze na penisach (a kto ci ją przebije?)
***
"Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest pedałem??"

paznokietek1000
03-03-2010, 15:18
o matko niektóre listy to po prostu przerażają

gattina
03-03-2010, 15:19
Niektóre to po prostu są żałosne. Jak można w tych czasach być tak głupim? Bo tego już inaczej nie można nazwać.

tusia
03-03-2010, 15:23
hahahhaha przepraszam ale nie moge sie powstrzymać od smiechu :P
Ale w polskich szkołach przydała by sie edukacja seksualna.
W podstawówce miałam chyba 2 spotkania na temat wdżwr. w gimnazjum miałam też 2 i jedno z położną która pokazała nam jak guzki w piersiach sprawdzać. Dopiero w średniej szkole jak jestem to zajmują się tym prawidłowo.

teraz w szkołach jest taki przedmiot co się nazywa WDŻ mający na celu edukować uczniów w sprawach sexu itp....jak jest na prawde:]? z moich obserwacji ze WDZetu uczą albo katechetki albo starsi panowie o pogladach konserwatywnych......czasem trafi się fajny nauczyciel przyrody czy biologii.... to co tu sie dziwić...

same teksty dzieciaków powalają jak to się czyta:D

Gość
03-03-2010, 17:25
wszystkie mnie rozbawiły, ale napbardziej to sie smiałam z tych:Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

KaMiLaC.
03-03-2010, 17:46
ahahhaah Woszczur dobre:good: ahhahaha :skacze:

moniqu
03-03-2010, 22:29
no ja chodzę do tech. i moje WDŻ wyglądało następująco.
w kl. I pierwsze zajęcia odbyły się z panią pedagog, byłam zadowolona, że będziemy mieli takie lekcje, ale nic z tego nie wyszło, bo pani przez 35min. uspokajała klasę ;|
na drugich zajęciach już się wkur**** i puściła nam film pt."Hooligans" [nie wiem dlaczego ;P] i na tym się skończyły zajęcia.
wych. rozdała karteczki tzw. zezwolenia i powiedziała, że rodzice mają NIE WYRAZIĆ zgody ;| [i tak nikt nie chciał chodzić]
teraz jestem w III kl. i już te karteczki dostaliśmy 1.IX :P
haha. ;|

pogodka20
04-03-2010, 19:22
Jak byłam w podstawówce, to moje WDŻ wyglądało w ten sposób, że Pani która to prowadziła powiedziała, że nie wolno czytać Bravo, bo tam same głupoty piszą (co w sumie jest prawdą) i że dziewczynki mają chodzić w spódnicach, bo musi dochodzić powietrze (wiadomo gdzie:)). Po takich głupotach jakie ona opowiadała, to wcale się nie dziwię, że dzieci wypisują takie durnowate listy.

nanami7
04-03-2010, 23:10
ja nie chodziłam na żadne przysposobienia do życia w rodzinie bo moja mama zawsze służyła i służy mi pomocą :)

dorin777
06-03-2010, 15:39
łahahaha :skacze: to jedyne co mi przychodzi do głowy po tych listach..


no hahahah mnie też;) :skacze: