PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty- warszawa



PAZURKOMANIA
09-04-2010, 14:15
WARSZTATY DOSZKALAJACE STYLIZACJI PAZNOKCI WARSZAWA

TERMIN: 29-30 MAJ 2010
GODZINA: 10:00-18:00
MIEJSCE: WARSZAWA...( WIECEJ SZCZEGOŁOW OK 15 MAJA) WSZYSTKO UZALEZNIONE OD LICZBY CHETNYCH..
WARSZTATY ORGANIZOWANE POD PATRONATEM FIRMY SHARTO
(jest to nowa marka wchodzaca dopiero na rynek prowadzaca dystrybucje art. do stylizacji,szkolenia )

PROGRAM:

SOBOTA 26.06.2010:

*TRÓJWYMIAROWE ZDOBIENIA PAZNOKCI
-Z uzycim brokatow,hologramow,farbek
*RUSSIAN STYLE
*PRAWIDŁOWA TECHNIKA WYKONYWANIA KSZTAŁTU EDGE



NIEDZIELA 27.06.2010

*ZDOBIENIA FARBAMI AKRYLOWYMI
-motywy zwierzece,
-motywy kwiatowe
*SZYBKIE,ŁATWE I EFEKTOWNE ZDOBINIA PAZNOKCI

PODCZAS WARSZTATOW CAŁY CZAS BEDZIEMY CZUWAĆ NAD PRAWIDŁOWĄ BUDOWĄ PAZNOKCI...

ZABIERAMY:
-LAMPKI UV ORAZ BIURKOWE
-PEDZELKI DO ZELU, AKRYLU ORAZ FARBEK
-FREZARKI
-KOPYTKA,ZAGINARKI
-NO I CO NAJWAŻNIEJSZE CHĘCI ORAZ SUPERASNE HUMORY

KOSZT:
200 ZŁ/1 DZIEN
350 ZŁ/2 DNI
DLA FORUMOWICZÓW mojego forum lub Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/)
Z min.liczba 30 postów
Rabat 50 zł !!
W cene wliczone materiały do pracy,ciepły posiłek,napoje,przkaski,piękne certyfikaty za kazdy dzien osobny:)

REZERWACJE POD NUMEREM TEL.723-379-896 LUB ZA POSREDNICTWEM POWYZSZYCH FOR
WPŁATY REZERWACYJNE W WYSOK.30% KWOTY DO DNIA 15.05.2010 (reszta kwoty płatna w dniu warsztatów)

GLAMOUR NAILS EWELINA JĘDRSZCZYK
UL.HLONDA 4
41-400 MYSŁOWICE

KONTO NR.RACH:
pko
79 1020 2528 0000 0302 0263 7569

W tytule podajemy IMIE I NAZWISKO ORAZ TERMIN,MIEJSCOWOSC WARSZTATÓW

LISTA OSÓB WSTEPNIE:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

asia
09-04-2010, 14:24
ja na to tak. tak jak mówiłyśmy, spytam się o ta salę, na dniach dam znać. kto jest chętny?:D

Valia
09-04-2010, 14:32
ja!:))

samaron
09-04-2010, 14:54
Ja też wstępnie się piszę:D

gattina
09-04-2010, 15:07
Ja możliwe, że też :)

Emilia B.
09-04-2010, 15:18
ja też w sumie byłabym chętna, ale narazie nie obiecuje :) choć jest duża możliwość ;)

PAZURKOMANIA
09-04-2010, 15:43
Przez najblizszy tydzien bede odswierzac liste orientacyjna ...prosze o wpisywanie sie osob chetnych w min 70% ...
Po tym terminie otworze liste faktyczna,ktora bedzie tworzona na podstawie wpłat zaliczek ( 50% kwoty)..:)

gattina
09-04-2010, 15:48
A tak w ogóle to jakie to by były warsztaty? Co na nich do ustalenia, czy już jakiś pomysł jest?

PAZURKOMANIA
09-04-2010, 15:53
Mozecie podac swoje propozycje co byscie chciały sie douczyc..a my sie dostosujeny z programem..:) napewno zdobienia zwiazane z tematyka letnią:)

Emilia B.
09-04-2010, 16:11
a zaliczka nie mogłaby być do końca kwietnia?? i tak same warsztaty to końcówka maja... tak pytam bo przez tydzień to na pewno nie uzbieram :)

aga
09-04-2010, 16:55
Ja bym byla chętna:) ja bym chciała się nauczyć poprawnej budowy edge, pipe...i one stroków:)

szpila59
09-04-2010, 16:56
chętnie bym pojechała, ale daleko ode mnie... :(

natalia268
09-04-2010, 17:03
hmm.. musze pomyslec... zobacze ile uzbieram pieniążków na 18-stke ;P

bo planuje z niej odłożyc na kurs.. i sie okaze ile zostanie.. i czy w ogole zostanie :skacze: .. tylko wtedy juz chyba bedzie za późno.. no ale jeszcze pomysle... Podajcie tez co tam dokładnie bedzie i w ogole i pogadam z rodzicami :)

Emilia B.
09-04-2010, 17:13
można by było też pokazać co zrobić aby szybciej szła nam praca (krótszy czas robienia pazurków), to można by było połączyć z poprawną budową jak zaproponowała aga. One stroke tez oczywiście :) Jeszcze pomyśle co tam bym chciała :P
bo jestem chętna-na razie daje 90 % :)

Valia
09-04-2010, 17:47
ja proponuje żel i akryl na stopach :) metamorfozy czy cuś:D

asia
09-04-2010, 19:36
valia jak chcesz na stopach to możemy sie umówić, bo ja non stop żeluje:D a także przedłużałam na tipsie i formie i jakby co to możemy sie pouczyć, tylko u mnei problem z lokalem, ale jakby co to jestem chętna;)

moje propozycje:
-prawidłowa budowa edge i pipe-->jak aga napisała, świetna myśl
-one stroki --> tez też:D

od siebie proponuję technikę cieniowania covera :D z takich technicznych rzeczy

ale sie ciesze!!!!:D

szpila59
09-04-2010, 19:37
przypadkie mnie jedzie ktoś z dolnegośląska?? :wstydek:

Emilia B.
12-04-2010, 10:39
i do kiedy trzeb zapłacić zaliczkę??
jeszcze mogłoby być coś takiego : "szybkie zdobienie, czyli jak łatwo i szybko ze zwykłych pazurków zrobić arcydzieła", pokazać co możemy zrobić jak nie mamy za bardzo czasu a nie chcemy zostawiać "łysych" pazurków - malowanki, odbijanie siatek, wzorki zwierzęce itp W każdym bądź razie cosik w tym stylu :)

asia
12-04-2010, 13:02
no właśnie fajna myśl!

to ja wam od razu napisze co pazurkowi napisałam, u mojego w restauracji na 100% nie wynajmą sali na majową sobotę i w ogóle na maj będzie trudno i że dobrze pomyśleć nad salą szkolną.

co do 1 czy 2 dniowego, to z mojej strony zależy od programu, bo na 1 dniowe na 100%

Emilia B.
12-04-2010, 13:09
ja bym była chętna na 2 dni :)

tusia
12-04-2010, 13:13
ja się zastanawiam nad Tymi warsztatami:] chetnie bym poznala dziewczyny z forum i przy okazji czegoś sie nauczyla:rolleyes:

asia
12-04-2010, 13:14
ooo tuśka tak trzymaj!!:D:D

Emilia B.
12-04-2010, 13:22
pewnie że tak :D liczę na Ciebie ;)

samaron
12-04-2010, 14:01
Tuśka!! :*:*:*

natalia268
12-04-2010, 18:10
ja zapytam w przedszkolu w ktorym mama pracuje.. ale nie obiecuje


// pytałam... Pani dyrektor wyjechała, bedzie za tydzien.
Ogólnie są problemy z wynajmowaniem sali gdyz lokatorzy się nie zgadzają, ale tak myslałam sobie z mamą ze w sumie nikt Nas by nie musiał tam zauważyc ani usłyszeć... :P

no ale tak jak mowie, jesli cos to dopiero za tydzien bym mogła pogadac z dyrektorką ;)

jesli Wam to w ogole odpowiada? ;P

Paulistka
12-04-2010, 23:32
Ewelina! Ty...Pazurzyco! Dostałaś moje klientki z Mce i tak się odwdzięczasz? Foch normalnie ;p Wpisuj mnie na liste ale migusiem :*:*:*:*

PAZURKOMANIA
13-04-2010, 17:30
Paula...juz wpisuje...:D i tak wiem ze bedziesz wiec nawet na liscie notowac nie musze:P w koncu teraz warszawianka zes:P

Sylwunia83
13-04-2010, 17:39
To musi byc sala ???? a np duze mieszkanie???

PAZURKOMANIA
13-04-2010, 17:42
spokojnie ...z lokalem cos pomysle..nastawiałam sie na mieszkanie sluzbowe mojego ,ale niestety jest ono tylko do 30 kwietnia:( a potem rezygnuja... ale mam na oku pewien lokal z tym ze w ozarowie maowieckim zaraz pod warszawa..(na wlocie) łatwy dojazd..:D
sadze ze tam znajde cos taniej niz w wawie...:D

Nad programem myslałam i one storki beda,do tego pomyslimy nad szybkimi zdobieniami,ale to zostawie p.Anecie bo ja osobiscie pazurasy robie długo...oczywiscie kształty edge i pipe..:)i wsumie na nich własciwie mozemy sie tylko skupic ...bo szpice i kwadraciki kazdy prawie juz umie:P nad reszta jeszcze pomyslimy..wrzucajcie propozycje a my dostosujemy odpowiedni program...
Zrobimy warsztaty dwudniowe... ale bedzie mozna zapisac sie tylko na jeden wybrany dzien:)
Konkretny program wrzuce na poczatku przyszłego tygodnia...a wy do tego czasu proponujcie co chcecie...
Jezeli chodzi o zaliczki beda płatne w 50% kwoty do konca miesiaca kwietnia reszta do 20 maja!!

Ogolnie duze mieszkanie dobry pomysł...ale moze byc problem ze stolami i krzesłami... wogole obiady...trzeba by bylo miec w domciu kucharke ew. katering...jeszcze zobaczymy co i jak..:)

aga
13-04-2010, 17:45
ja zobacze jaki będzie program, bo chętna bede raczej na jeden dzien(ze względu na koszty)i moja obecność będzie także zależna od tego czy zdążę odłożyć pieniądze do konca kwietnia

Sylwunia83
13-04-2010, 18:02
Jeśli mieszkanie by pasowało to dysponuje 4 pokojami a jesli o kuchnie chodzi to pod domem mam bar i sa super obiadki :)prawie jak w domu:D

PAZURKOMANIA
13-04-2010, 18:22
OOO...to super:D wyslałam pw

Emilia B.
13-04-2010, 18:36
ja się jeszcze może dowiem ile u mnie w okolicy kosztuje takie wynajęcie np sali gimnastycznej. Mieszkam koło Otwocka (z centrum Wawki jakieś 20-30 km).Albo coś na trasie. Dojazd łatwy, jakby co też w Otwocku jest stacja PKP. Rozejrzę się, posprawdzam na necie i PAZURKOMANIA dam ci znać :) A jeśli można wiedzieć do ilu zł ma być ta sala no i na ile osób mniej więcej?

PAZURKOMANIA
13-04-2010, 18:56
dziekuje za zainteresowanie...:* prawdopodobnie warsztaty odbeda sie u sylwuni...,ja jeszcze sie zorientuje w pewnym lokal..ale to jak bede w warszawie ok przyszłego tygodnia:)

asia
13-04-2010, 20:55
oo w domu? oo jak fajnie, nie dość że miła atmosfera to taniej nam wyjdzie

Valia
13-04-2010, 21:49
po 1 EWELINKO KOCHAM CIĘ;D po drugie mam chybaaa 10 skladanych krzeseł więc jesli się przydadzą to nie ma problemu:)))) ale fajnie ale fajnie:D

jakbym miała wykończoną działke to bym was kurcze zaprosiła na jakiś weekendowy melanż po warsztatach. kurcze! ale dół:P

asia
13-04-2010, 22:13
Valia ty wiesz ze ja chętnie się spotkam "tak o", jakby co to pisz;)

kurcze dziewczyny już się nie mogę doczekac:D:D

natalia268
13-04-2010, 22:20
ja zobacze jaki będzie program, bo chętna bede raczej na jeden dzien(ze względu na koszty)i moja obecność będzie także zależna od tego czy zdążę odłożyć pieniądze do konca kwietnia


ja dokładnie tak samo...

ale kurcze baaardzo chce być :(

samaron
13-04-2010, 22:59
oo w domu? oo jak fajnie, nie dość że miła atmosfera to taniej nam wyjdzie

O super, domóweczka się szykuje, sałatki zabieramy i opędzimy się za parę groszy, hyhy.

Valia
14-04-2010, 00:10
asia noł problem:) a ja to bym się z wami piwa napiła :D

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 09:29
DZIEWCZYNY...Prosze nie zapedzajcie sie az tak... ja nie napisałam iz zorganizuje warsztaty za pol darm..widze ze niektore nie sa swiadome jaki jest koszt takiej organizacji...:) obecnie organizuje te na slasku za 70 zł no i koszt certyfikatu ok 20 zł obiad ok 30 zł zostaje 20 zł na zurzycie zeli,ozdób ,tipsikow czy form itp,do tego jeszcze koszta niespodzianki...jak same widzicie przekracza sporo juz to budzet, pozatym instruktorzy po calej polsce ze mna jezdzic za darmo nie beda... W zamian za ew . mieszkanko tez koszty wasztatow danej osoby pokryje ja, to nie jest tak ze bedziemy siedziec komus dwa dni za nic...
Dojazdy do warszawy tez kosztuja...
Od roku jezdze sama po polsce na warsztaty i w zyciu nie zapłaciłam mniej niz 200 zł za 1 dzien a srednio to byl koszt nawet 300 zł.. sadze iz cena ktora podalam jest stosowna i raczej nie ulegnie zmianie...
Zeby ktos tego nie odebrał zle ale prosze nie ciagnac dyskusji na tematy groszowe...bo tak sie nie da...:(
Jezeli komus nie odpowiada to co napisalam, nie ma problemu ja sie wycofuje ,kasuje post tematu a organizacja zajmijcie sie same ...i wtedy moze przekonacie sie na wlasnej skorze ile to pracy i kosztow..:)

Mam nadzieje ze nikt nie poczul sie urazony ale ja z regoly pisze co mysle i tak tez jest w tym przypadku...

minimouse
14-04-2010, 10:23
ja rozumiem to w 100 % :)
mam pytanko czy te 300 zł to już z certyfikatem ??
i czy to ew.mieszkanie jest blisko od dworca :) żeby się można tan było pociągiem dostać :)

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 11:42
Tak cena juz z certyfikatem a dokladnie dwoma..po jednym za kazdy dzien:) mieszkanko jest na pradze (ok. 20 min od centrum tramwajem pod sam dom)...ale to jeszcze nie jest w 100% pewne...jak pisalam bede w wawie w przyszlym tyg, wiec rozejrze sie za jakims lokalem...byc moze sie uda...( bo zdarzaja sie firmy ktore udostepniaja sale w zamian za kupno wiekszej ilosci obiadow..:)nie musiałabym wtedy robic problemu sylwuni:)

tusia
14-04-2010, 11:46
ja sie pisze na jeden dzien na pewno....jak z drugim to nie wiem, bo nocleg musze u znajomych zorganizować:]

natalia268
14-04-2010, 11:57
Nie no ale chyba nikt nie liczy że ceny będą jeszcze tańsze niż podałaś ;)

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 12:45
Z tego jak zrozumialam w postach powyzszych dziewczyny licza na to...:)

asia
14-04-2010, 12:56
a owszem, liczą, wynika to z kalkulacji związanych z porównywaniem różnych warsztatów.

ale jak nie to nie, proste :D - wy mówicie ceny, my sie dostosujemy, to oczywiste

to ja na jeden dzionek najprawdopodobniej, czekam teraz na program :D:D

szkoda że to jeszcze półtora miesiąca.....

natalia268
14-04-2010, 16:00
a no to ja widocznie nie zrozumiałam :huh:


A kiedy orientacyjnie będzie program ? :D

samaron
14-04-2010, 17:29
Z tego jak zrozumialam w postach powyzszych dziewczyny licza na to...:)

A no właśnie liczą, bądź też liczyły,
wynika to z tego, że forumkowe warsztaty miały charakteryzować się maxymalizacją programu i dobrymi chęciami wszystkich uczestniczących w doszkoleniach przy minimalizacji kosztów.
Skoro odpada nam sala a bar jest na dole, to każdy sam może sobie kupić obiad w cenie jaka mu pasuje.

Jeśli na Śląsku się da (w restauracji) to czemu w W-wie (w prywatnym mieszkaniu) już nie?

Sylwunia83
14-04-2010, 18:55
Ja w nic nie wnikam moge zaproponowac szkolenie u siebie i ewentualne zrobienie posiłku chyba ze ktos chce bar jest pod blokiem..

Emilia B.
14-04-2010, 19:26
upiekę ciacho co wy na to? nie dlatego żeby taniej czy coś tylko żeby nam miło było ;)

Valia
14-04-2010, 20:16
ile jestescie w stanie zaplacic za lokal? ja moge ogarnac nawet sie już dowiadywałam, czy 500zł za dobe to stosowna cena od grupy??? tylko też zalezy czy jednak sala styknie, czyli ile chętnych, pazurku jak potrzebujesz pomocy to pisz, ja jestem z wawy to chętnie pomogę, i asia pewnie też:)

Zuuzaneczka
14-04-2010, 20:23
Laseczki ja też jestem wstępnie zainteresowana!!! Chętnie dowiem się:
1. Jak skrócić czas pracy, co robię zbyt długo/niepotrzebnie? :good:
2. One stroki :)
3. Nowoczesne kształty (Edzie, Pipki i spółka) :yess:

asia
14-04-2010, 20:34
o Valia, pewnie, Natalka z tym przedszkolem coś wiadomo?

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 20:54
Jak nie wyszukam nic stosownego w przyszlym tygodniu,zwroce sie o pomoc z lokalem... ale w poszukiwaniach lokalu bedzie rowniez ingerowac P.Aneta... poniewaz one chce nawiazac wspolprace z lokalem w ktorym bedzie organizowac kazde warszty w tym miescie:) chce miec cos pewnego i zarazem estetycznego:) niestety w myslowicach lokal obecny na warszataty malo elegancki:( ale coz to tak jest jak cos nie wypali i na ostatnia chwile sie sytuacje ratuje...
Rozmawialam z nia wstepnie na temat programu i jest za tym abysmy poswiecili czas na prawidłowa budowe edge i pipe... oraz zdonienia ..szczegolowo napisze program w przyszlym tyg...narazie musze sie skupic na obecnych warsztatach bo mam co jeszcze robic:D
jezeli chodzi o one storki na to mowiła ze trzeba zorganizowac osobne warsztaty poswiecone jedynie zdobieniu ta technika:) bo jest naprawde co w tym temacie sie uczyc...:)

Valia
14-04-2010, 21:05
damy radeeeee:))))

asia
14-04-2010, 21:09
a ja mam pytanie :) WARSZTATY STYLIZACJI PAZNOKCI WARSZAWA warsztat (http://www.pora.pl/event/warsztaty-stylizacji-paznokci-warszawa) to w końcu nie są nasze forumowe warsztaty tak?

to sylwunia nie wiem czy w domu robić to dobra myśl, może w innym czasie sie zorganizujemy same w domu? a tu niech pazurek przedstawi nam po prostu te warsztaty co planuje?

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 21:27
Przeciez w poscie tematu pisze od poczatku iz warsztaty pod patronatem firmy SHARTO... nie pisałam iz forumkowe...beda ogloszone w przyszłym tygodniu rowniez na innych portalach...:)

Sylwunia83
14-04-2010, 21:50
Ja jestem za skoro w mieszkaniu nie to niestety nie mam lokalu innego do dyspozycji

natalia268
14-04-2010, 22:14
o Valia, pewnie, Natalka z tym przedszkolem coś wiadomo?

jeszcze nie..

PAZURKOMANIA
14-04-2010, 22:41
Tak jak asiu zauwazyłas ogloszenie jest rowniez na powyzszym portalu bedzie równiez na stronie sharto ktora w krotce ruszy oraz na moim prywatnym forum...:)

asia
14-04-2010, 22:44
i wszystko jasne, czyli to moja nieuwaga :*:*

---------- Dodano o godzinie 21:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:43 ----------

aa i jak ta stronka będzie to wrzuć nam ją prosze tutaj, bo wujek google nie znajduje ;) :*:*

PAZURKOMANIA
15-04-2010, 12:37
to bedzie forum wiec z tego co wiem nie wolno wrzucac linków...ale link wrzuce na strone salonu jak je troszku dopieszcze ( oczywiscie nie bedzie to forum takie jak tutaj ale mam nadzieje ze sie bedzie podobac:) http://www (http://www.glamour-nails.zor.pl/).glamour-nails.zor.pl
(http://www.glamour-nails.zor.pl/)

Valia
15-04-2010, 20:51
pazurku napisałaś, że ta instruktorka będzie chciała ogarnąć lokal, żeby zawsze w warszawie odbywały się w nim warsztaty. rozmawiałam z wlascicielka jednego lokalu, wiec jak chcecie to pisz. ona nie ma nic przeciwko:) ponadto tam jest pełne wyposażenie: stoliki krzesła lampy na biurko, lampy uv ew inne sprzęty do uzgodnienia.

natalia268
18-04-2010, 00:21
hm... to nie wiem.. pytać się w końcu w tym przedszkolu czy raczej nie? :cwaniak:

Valia
18-04-2010, 12:36
ja się dowiedziałam dokładnie w trendy style.

OFERTA wynajmu sali szkoleniowej na organizację kursów i warsztatów doszkalających w Centrum Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w Warszawie w maju 2010 r.

Salka szkoleniowa dla 12 uczestników szkolenia plus wykładowca/instruktor. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania edukacyjnego dla większej grupy.
Wyposażenie: ławki szkoleniowe, krzesła, lampy biurkowe, lampy UV, gilotynki, cążki, kopytka, poduszki pod ręce. Cena za wynajem na 1 dzień (bez ograniczeń godzinowych): 500 PLN.
Dodatkowo Ośrodek oferuje pakiet: kawa, herbata, ciastko oraz obiad w cenie 25zł od osoby.

Ośrodek mieści się na warszawskim Bemowie, bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd i urokliwe miejsce.

Zapytania i rezerwacja: biuro@trendy-style.com.pl (biuro@trendy-style.com.pl) lub telefonicznie: 509432125. ZAPRASZAMY




dla mnie konkret:D

Emilia B.
18-04-2010, 12:38
Valia faktycznie świetna oferta :good::good::good:

PAZURKOMANIA
19-04-2010, 01:03
sorry zle policzyłam obiady...:)ale i tak wywalic 500 za sama sale...nie ma takiej opcji...:)
Dziekuje za pomoc w poszukiwaniach ale moze zrobie to jednak po swojemu... jak bedzie organizowac to typowo pani Aneta moze ona sie skusi bo pewnie cena warsztatow bedzie ok 250 zł/za dzien przy stawce ktora ja proponuje150zl,wliczajac koszty instruktora,obiady,materiał,certyfikaty,dojazd,... nie ma takiej opcji nie zmieszcze sie w sumie

Valia
19-04-2010, 01:26
OK, w takim razie nie rezerwuję tej sali a szkoda bo to mogłoby być stałe miejsce a w związku z tym w późniejszym czasie także z możliwością negocjacji ceny. Tam też można wziąć większą salę nawet 30 osób ale napewno też jest droższa. 25zł za obiad i coffie time to naprawdę nie jest dużo, słyszałam zresztą że w tej restauracji w Mysłowicach obiad kosztował 30 zeta a woda mineralna 4,50. Zresztą wzorem twoich wczorajszych warsztatów każdy może sobie zafundować na co go stać a ma pełne pole do popisu bo na dole jest tam knajpka, włoska pizeria i arabski kebab :yess: Dodatkowym atutem napewno jest to, że nie trzeba ze sobą wozić lamp i lampek UV bo oni to wypożyczają w cenie salki. Moja mama mówi, że przedszkole może nie wypalić ze względu na zapach jaki emitują materiały, na których pracujemy. No i stoliki i krzesełka tam są dla maluszków hahaha
Ale wierzę, że znajdziesz coś odpowiedniego bo ja się piszę na 100% ;-)
Dobrej nocki kochane dziewczyny :przytul:

PAZURKOMANIA
19-04-2010, 01:37
Tak valia obiad kosztował 30 zł..ale za sale 500 zł nie musiałam płacic...do tego produkty w postaci zelu miałam zasponsorowane,na mnie spadły tylko ozdoby,pilniki,podkłady podfoliowe,spinacze,strzykawki,waciki,tipsy,formy. ..tego typu rzeczy, wiec tu sie zmiesciłam w 70 zł bo 30 obiad+20 cert. I 20 zostało na pierdołypowyzej wymienione na osobe... A teraz patrzac pod kątem warszawy...koszty dojazdu,noclegu,materiały w tym zele,akryle,itd...certyfikaty,identyfikatory,obiad y,oplata instruktora...to juz przekracza finanse a co mowiac o sali za 500 jeszcze...

TWOJA OFERTA JEST KUSZACA..ALE MOGA NA NIA SOBIE POZWOLIC OSOBY KTORE SOBIE ZYCZA 200-250 ZŁ/OSOBE...Bo wtedy wiedza ze nie dołoza do interesu...:)

Elizabeth76
20-04-2010, 14:32
Tak valia obiad kosztował 30 zł..ale za sale 500 zł nie musiałam płacic...do tego produkty w postaci zelu miałam zasponsorowane,na mnie spadły tylko ozdoby,pilniki,podkłady podfoliowe,spinacze,strzykawki,waciki,tipsy,formy. ..tego typu rzeczy, wiec tu sie zmiesciłam w 70 zł bo 30 obiad+20 cert. I 20 zostało na pierdołypowyzej wymienione na osobe... A teraz patrzac pod kątem warszawy...koszty dojazdu,noclegu,materiały w tym zele,akryle,itd...certyfikaty,identyfikatory,obiad y,oplata instruktora...to juz przekracza finanse a co mowiac o sali za 500 jeszcze...

TWOJA OFERTA JEST KUSZACA..ALE MOGA NA NIA SOBIE POZWOLIC OSOBY KTORE SOBIE ZYCZA 200-250 ZŁ/OSOBE...Bo wtedy wiedza ze nie dołoza do interesu...:)

Pazurku to jeśli ktoś przyjedzie z poza Warszawy to nocleg też ty załatwiasz czy każdy na własną rękę??:)

PAZURKOMANIA
20-04-2010, 14:57
Nocleg w własnym zakresie...:)
W TEMACIE POSTU ZAMIESCIŁAM TEMATYKE NA POSZCZEGOLNE DNI..:)

Valia
20-04-2010, 15:45
ja chyba nie musze informwac, ze chętna jestem na dwa dni?:D

dzikakura
20-04-2010, 15:52
Jak tuska to ja tez. Prosze mnie wpisac na liste

Emilia B.
20-04-2010, 15:53
o kurka super :good::D

dzikakura
20-04-2010, 16:26
hyyyy,ale ja na jeden dzien-fonansowo nie dam rady na dwa, ale bede;]

Elizabeth76
20-04-2010, 17:12
hyyyy,ale ja na jeden dzien-fonansowo nie dam rady na dwa, ale bede;]

ożesz kura to przez moją mieścine będziesz jechała to moze z tobą się za biore :skacze::skacze:

natalia268
20-04-2010, 17:32
ja mysle.. i myśle.. i mysle... :huh:

Emilia B.
20-04-2010, 19:33
nie ma co myśleć tylko się zapisywać ;)

dzikakura
20-04-2010, 20:41
elax..stopem?;]

Elizabeth76
20-04-2010, 20:56
elax..stopem?;]

kura wiedziałam ,wiedziałam że kiedyś mi to napiszesz ;(;(;( Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu :(

PAZURKOMANIA
20-04-2010, 22:09
Lista zaktualizowana...:)osoby na jeden dzien prosze o podanie który..??:) dziekuje

Zuuzaneczka
20-04-2010, 22:27
Ja też zgłaszałam udział ;( nie zapominajcie o mnie ;( będę 1 dzień, na 99% w sobotę :)

Emilia B.
20-04-2010, 22:35
już się nie mogę doczekać normalnie...a tu jeszcze miesiąc ponad ech...

gattina
20-04-2010, 22:37
Ja jeszcze nie wiem, czy jeden dzień czy dwa, bo nie wiem jak się wyrobię z kasą, odpowiedź postaram się dać jakoś do niedzieli :)

Emilia B.
20-04-2010, 22:41
a ja mam jeszcze takie pytanie (troszkę głupie :D ). Jeżeli nie robię wogóle żeli to mogę nie brać lampy?? :P

PAZURKOMANIA
21-04-2010, 00:30
ja bede miła dwie lampki paulistka pewnie tez..
wiec damy rade jak cos:)

Emilia B.
21-04-2010, 11:27
nie o to chodzi :) ja mam lampę ;) tylko nie chce mi się jej dźwigać bo zrezygnowałam kompletnie z żeli i już ich nie robię (najwyżej kombo). I chodzi mi o to czy mogę się na warsztatach cała oddać tylko moim kochanym akrylom??

tusia
21-04-2010, 12:02
mnie prosze zapisać na sobotę:]

PAZURKOMANIA
21-04-2010, 15:00
Jak najbardziej mozesz:)

Emilia B.
21-04-2010, 17:42
super-dzięki :)

Valia
21-04-2010, 18:17
rozumiem Ewelinko, ze 150zł mam wplacic do 1 maja?:D

PAZURKOMANIA
21-04-2010, 21:51
tak...:)

Valia
21-04-2010, 22:14
agrrr:D delyszys:D a wiadomo już gdzie?:)

PAZURKOMANIA
21-04-2010, 22:18
musze wiedziec ile osob dokładnie..i zaczne cos kombinowac..:D spokojnie cos wynajde odpowiedniego:)

niuniadagunia
21-04-2010, 22:21
ja ja ja:)

asia
22-04-2010, 12:42
ja jak już to na sobote, ale jeszcze nie na 100% bo nam nagłe wydatki doszły ;(

PAZURKOMANIA
25-04-2010, 14:55
co z pozostałymi dziewczynami ktore mam na liscie?? prosze o kontakt...:) gdyby ew.ktoras chciała jeschac z okolic slaska ew.po trasie z katowic do warszawy chetnie zabiore :) mam 2 miejsca w aucie:)

asia
25-04-2010, 15:06
aa;(;( ale ten czas leci ;(;( ja się nie wyrobię finansowo, jutro pon i musimy sporo spraw z autkiem załatwic ;(;(;(

może jeśli przed ktoś zrezygnuje to zastąpię...

gattina
25-04-2010, 17:13
Ja niestety nie uzbieram pieniędzy do tego czasu, wiec niestety :(

PAZURKOMANIA
25-04-2010, 20:46
hmmm...czyli jest ktos chetny?? czy mam sobie zmienic lokalizacje warsztatow?? bo wiem ze tydzien przed tymi sa forumkowe i zapewne dziewczyny własnie tam sie udadza:) bo mam jeszcze w planach warsztaty w stargardzie szczecinskim:D

asia
25-04-2010, 20:58
Pazurku to był idealny termin po urlopach a przed Twoimi, tak to by czerwiec wypadał z to daaleeeek jeszcze;(

PAZURKOMANIA
25-04-2010, 21:02
dziewczyny to moze ja przesune na czerwiec(połowe czerwca)?? moze bedzie łatwiej?? wtedy zaliczki do 20 maja?

Zuuzaneczka
25-04-2010, 21:04
Kurcze, ale w czerwcu jest sesja ;(;(

asia
25-04-2010, 21:18
Pazurku chyba nie ma sensu przekładać, tzn większość dziewczyn może i bedzie beznadziejnie im plany zmieniać

PAZURKOMANIA
25-04-2010, 21:37
to pisac kto jest na maj czyli terminowo a kto woli czerwiec??

---------- Dodano o godzinie 20:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:18 ----------


Kurcze, ale w czerwcu jest sesja ;(;(
zuza a w czerwcu jak sie sesje zaczynaja??
tak asiu wiem ze bez sensu przekladac...ale jak widze pewne mam 5 osob...narazie... nikt mi nie da sali dla 5 osob za obiadki..:(

---------- Dodano o godzinie 20:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:20 ----------

Dobra zostawiamy jak jest...ew.wydłuze termin wpłat zaliczek..bo widze ze do 1 moze byc problem...:) wic jak cos pisac pw o wydłuzenie terminu:)

Emilia B.
25-04-2010, 21:43
ja się dostosuje :)

niuniadagunia
25-04-2010, 22:35
kto mnie przygarnie z wawy bo mi koleżanka zwiała do Anglii i nie mam noclegu...:(

natalia268
25-04-2010, 22:54
(...)

tak asiu wiem ze bez sensu przekladac...ale jak widze pewne mam 5 osob...narazie... nikt mi nie da sali dla 5 osob za obiadki..:(

(...)


hm.. no a co z dziewczynami z innego forum itd. ? :)

PAZURKOMANIA
25-04-2010, 23:20
hmmm..narazie jest to na pora.pl,nasza klasa ,moim forum i tu ...z wizarza mi to usuneli :/ bo to reklama..i trzeba placic...,z nk...sa dwie dziewczyny ale pod znakiem zapytania...a jednak to nie na slasku tylko w warszawie wiec musiałabym wiedziec na czym stoje...bo na slasku wiem ze jak mniej chetnych to robie u siebie w salonie jak wiecej w lokalu..a tam..juz nie mam takiej opcji..zeby wyszło wyszło jak trzeba kosztowo i wogole musze miec min. 10 osob...:)

Zuuzaneczka
26-04-2010, 00:27
U mnie od 7-30 czerwca sesja :o wiem, że trudno tak ustalić by wszystkim pasowało :( ale...nie zmieniajcie tego majowego terminu i lokalizacji! Heh :)

Valia
26-04-2010, 10:47
ja jstem za tym, zeby tylko przesunac termin zaliczki. bedzie latwiej:)

samaron
26-04-2010, 11:27
Ja w takim razie spasuję, dwa razy mnie mąż z domu nie wypuści, więc wybieram warsztaty forumkowe.
Sorka za kłopot, proszę o wykreślenie z listy.

PAZURKOMANIA
26-04-2010, 13:29
Ok termin pozostaje bez zmian zaliczki wpłacamy minimum 20% sadze iz bedzie łatwiej...reszta przed warsztatami..:)

Paulistka
26-04-2010, 15:19
Jeśli chodzi o miejsce to zawsze możemy zrobić w moim domku skoro jest tak mało osób. Obiadek można zrobić zwłaszcza, że mieszkam z dobrą kuchareczką hehe :skacze: ewentualnie można coś zamówić.
Jest dobre połączenie z centrum...
Pazurka zastanów się nad tym :*bo serio na tak mało osób restauracja sali nie wynajmie...
Dziś jeszcze pójde zapytać w jednej knajpce...

Emilia B.
26-04-2010, 15:22
myśle że Paulistka ma rację...jeżeli jest mało osób to można i tak.Myśle, że wszyscy się zgodzą. Może domowa atmosfera mnie onieśmieli :wstydek: he he :P Dla mnie ważne jest żeby was wreszcie poznać no i naturalnie czegoś się nauczyć :)

Valia
26-04-2010, 17:09
ja nie mam nic przeciwko:)

Paulistka
28-04-2010, 11:04
Pytałam w 2 restauracjach (do barów nie wchodziłam) i tak:
Ta pierwsza chce min.20 osób:
- 70zł za obiad i napoje
-pluz 150 za wynajęcie sali jeden dzień

Druga, min. 30 osób bo to wielka sala i facetowi się nie opłaca inaczej:
-80zł za obiad
- od 10 do max. 15

No i niestety to nie Mysłowice co 30zł za obiad i sale wezmą :(

Dziś moja Sis zapyta się w szkole której pracuje i dam znać jak się dowiem...

niuniadagunia
28-04-2010, 21:11
pazurku niestety muszę odwołać swoja rezerwacje ..bardzo mi przykro ale mam nadzieje ze spotkamy się jeszcze nie raz ..buziaki

Valia
28-04-2010, 21:26
oj szkoda:(

Emilia B.
29-04-2010, 20:47
ja niestety narazie tylko na sobotę...nie dam rady finansowo na 2 dni :( zaliczka wpłacona :) może jeszcze coś się zmieni :)

czarnulkaaa87
29-04-2010, 21:21
Szkoda, ze to W-wa :/, czemu w trójmieście tak często nic nie jest organizowane :D

Trendy Style
29-04-2010, 21:25
Czarnulko, w Warszawie też można przenocować :) I przy okazji poznać nocne życie i "sex w wielkim mieście" hahaha


Yyyyy, to było może nie na temat???

Valia
30-04-2010, 01:27
Czarnulko, w Warszawie też można przenocować :) I przy okazji poznać nocne życie i "sex w wielkim mieście" hahaha


Yyyyy, to było może nie na temat???
Haha w clubie 70's jest impreza w soboty właśnie o takim temacie:)

PAZURKOMANIA
01-05-2010, 20:11
dziewczyny przepraszam ale z powodów chorego psiaka nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac..jak dojde do siebie zaczne odpisywac na posty..zaliczka doszla emilia..100 zł dziekuje:)

Valia
02-05-2010, 16:54
kurde a ja nie mam kasy... nie wiem czy nie bede musiala zrezygnować:(

dzikakura
03-05-2010, 01:11
Emilka, jestesmy twarde, czy na ten czerwiec organizatorkom pozwolimy sie przesunac? :/:

Emilia B.
03-05-2010, 12:14
ja się dostosuje - byleby Was poznać i czegoś nowego się nauczyć :)
jeżeli jest potrzeba to ok - godze się na wszystko :)

PAZURKOMANIA
04-05-2010, 16:21
Jak pozostałe dziewczyny?? Na razie mam 2 zaliczki...

gattina
04-05-2010, 17:02
No jakby było w czerwcu to może i ja dałabym radę, chociaż to też niepewne, ale sporo pewniejsze niż teraz.

tusia
04-05-2010, 17:32
ja bede musiala zrezygnowac z tych warsztaów, 28 maja mam zabieg i raczej nie bede miala sily na drugi dzien jechac do wawy:placz:

czarnulkaaa87
04-05-2010, 19:31
Wy macie fajnie, ja z trójmiasta i ciężko tak latać w ta i w ta stronę samej :/
uuu plus nocleg :/
ale fotki mam nadzieje ze chociaż pokażecie dziewczynki :D

PAZURKOMANIA
04-05-2010, 20:17
w zwiazku z mała liczba chetnych warsztaty-warszawa zostaja przełozone na koniec czerwca...:(mam nadzieje iz drugi termin bedzie bardziej dogodny...:)niestety ale na zorganizowanie warsztatow w takiej odległosci odemnie musze miec grupe min 10 os.:P
kurka,emilia..jezeli wam termin nie odpowiada prosze o pw:)

dzikakura
04-05-2010, 20:22
Ja- spoko;]

honeypuff
04-05-2010, 20:29
o boszzee moze sie zalapie :D

Emilia B.
04-05-2010, 20:41
nie ma problemu - poczekam :) dalej jestem chętna ;)

tusia
04-05-2010, 20:51
Pazurku na koniec czerwca to i ja sie pisze:D

PAZURKOMANIA
04-05-2010, 20:56
DZIEWCZYNY DZIEKUJE:D
czyli oficjalnie terminy warsztatów pozmieniane...:D
Dla zainteresowanych w pierwszy weekend czerwca warszatay na slasku w Mysłowicach:)

Valia
04-05-2010, 21:46
bajka:)

Zuuzaneczka
06-05-2010, 01:53
No ok, koniec czerwca powinien być ok :) i kasy się trochu uzbiera :D