PDA

Zobacz pełną wersję : Ramka cyfrowa



RoksiSK
15-04-2010, 08:51
W związku ze zbliżającymi się urodzinami, wybrałam sobie na prezent ramkę cyfrową. No i tu zaczynają się schody, bo jest ich tyle na rynku, że nie wiem jaką wybrać. Potrzebuję jej do zdjęć stylizacji, a więc musi mieć port usb, pamięć mogłaby mieć dobrą, bardzo dobrą rozdzielczość, muzykę niekoniecznie.
Macie może takie rameczki? Możecie mi coś polecić?

minimouse
15-04-2010, 10:11
ja dostałam ramke na 18 :) UVO ... ma port usb ... tylko ze jest nie duża .... no i nie ma możliwości słuchania muzyki :)
znalazłam ja na allegro Ramka UVO 7'' USB2 2.0/JPEG/SD/ZEGAR/KALENDARZ (1001712369) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item1001712369_ramka_uvo_7_usb2_2_0_jpeg_sd_zegar_ kalendarz.html#gallery)

RoksiSK
15-04-2010, 10:15
Taka byłaby niezła, tylko trochę za mały ma wyświetlacz. Myślałam o takim 8-9 calowym.

minimouse
15-04-2010, 10:38
ten ma chyba 7 ... jeżeli to oznaczenie 7" ... wskazuje cale :)

mala
15-04-2010, 10:59
ja tez mam podobna
tez bez muzyki
stoi sobie na poleczce i jak klientka chce fotki zobaczyc to jejw lanczam
super sprawa

minimouse
15-04-2010, 11:08
moja to w sumie cały czas stoi :)

RoksiSK
15-04-2010, 11:13
Rozmawiałam właśnie z koleżanką z innego forum i mam takie mieszane uczucia - takie jakie mi się spodobały to cholercia drogie;( Chciałabym firmówkę na pilota - za duże mam wymagania ;(

Dziewczyny, czyli nie korzystacie z ramki za często?

minimouse
15-04-2010, 11:31
w moim przypadku tak właśnie jest a pomyślałam o tym samym żeby pokazywać zdjęcia pazurków .... ale w praktyce mnie przynajmniej to nie wyszło ... i tak ok 6 miesięcy stoi i się kurzy ... ona nie była droga bo dostałam ją z gwarancją więc i z paragonem kosztowała może 230 zł (jest z pilotem)

---------- Dodano o godzinie 10:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:29 ----------

ja bym osobiście wolała zrobić zdjęcia i je wywołać np w media markt zdjęcie kosztuje chyba 15 czy 20 groszy :) ... takie jest moje zdanie .... i zrobić z nich jakiś ładny album :)

RoksiSK
15-04-2010, 11:37
masz rację:)

Anna Kula
15-04-2010, 22:43
Dziewczyny ja mam rameczke w salonie przy kasie sobie stoi i zdiecia sie zmieniaja ...i zmieniaja ... i powiem wam ze kupiłam jakas niefirmowa 7 cali z pilotem niedroga bo dałam chyba 180zł w poruwnaniu z innymi .... zaobserwowałam ze klienci ogladaja a kobitki jak sie napacza na fotki to sie zapisuja na pazuraski a oto chyba chodzi . Jak klientki siedza w poczekalni i rozgladaja sie to zaraz w oczy rzuca sie rameczka .... i w efekcie zaczynaja wypytywac a potem to juz kwestia paru dni i pzychodza zakładaja i sa szczesliwe a ja jeszcze bardziej

minimouse
15-04-2010, 22:46
jeżeli na się salon to może to być dobry sposób :0 ... ale ja uważam ze ładne stylizacje wiszące w antyramach też są bardzo przyciągające

mala
15-04-2010, 22:54
a ja wam powiemze to dobra sprawa
bo ja zawsze jak laski przylaza to pytam co chca i czasem same mowia nie wiem wlacz ramke zobacze fotki albo sama wlanczam
album tez mam ale wkurza mnie jak ja robie paznokcie a one mi w albumie lapami grzebia w czasie pracy
a tak siedza i ogladaja

Anna Kula
15-04-2010, 23:21
u mnie cały czas sie ramka wyswietla ..... no i stad te rachunki za prąd:/:

RoksiSK
15-04-2010, 23:38
Mój się właśnie dopytuje, czy zamiast tej "całej ramki, którą wymyśliłaś" - cytuję go:D - "nie chciałabyś dobrej lustrzanki?" Mam dokładnie taką minę - ;] - głupi, jeszcze się pyta :D Pewnie, że chcę !! Porządne chłopisko z tego mojego męża ^_^

minimouse
16-04-2010, 13:10
no jak dla mnie lustrzanka super sprawa :)

kobietazpazurem
16-04-2010, 14:41
Dziewczyny, czyli nie korzystacie z ramki za często?


szczerze co jakiś czas wygrywam zdjęcia i sobie rameczka stoi, bardziej robi mi za zegarek po 3/4 wychodzi do zegarka a reszta to miejsce na zdjęcie i co piętnaście minut mi się fotka zmienia tak sobie ustawiłam. Bardzo fajny gadzet ale przeważnie stoi...

natalia268
16-04-2010, 14:58
ja mam Samsunga a dokładniej o taką :

http://www.neo24.pl/karty/pliki/zdjecia/5D/8808987343743F3.jpg
stoi na biurku i nic... ma wejscie usb, na karte itd itd...Używana jest tylko wtedy gdy po wakacjach jedziemy gdzies do rodziny i chcemy pokazac zdjecia... to na niej puszczamy, zanim jakies wywołamy...

a tak to bezużyteczna ;]

minimouse
16-04-2010, 15:08
o dokładnie moja ma takie same przeznaczenie jak Natalki .... :)

Sildre
08-05-2010, 01:18
Dziewczyny ja mam rameczke w salonie przy kasie sobie stoi i zdiecia sie zmieniaja ...i zmieniaja ... i powiem wam ze kupiłam jakas niefirmowa 7 cali z pilotem niedroga bo dałam chyba 180zł w poruwnaniu z innymi .... zaobserwowałam ze klienci ogladaja a kobitki jak sie napacza na fotki to sie zapisuja na pazuraski a oto chyba chodzi . Jak klientki siedza w poczekalni i rozgladaja sie to zaraz w oczy rzuca sie rameczka .... i w efekcie zaczynaja wypytywac a potem to juz kwestia paru dni i pzychodza zakładaja i sa szczesliwe a ja jeszcze bardziej

Ja myślę, że taka ramka jak najbardziej spełnia swoją rolę w salonie, tak jak wspomniała Anna Kula. W domowym zaciszu myślę, że chyba średnio. A tak w salonie można przykuć wzrok przerzucającymi się fotkami pazurków w ramce, a salonik pięknie ozdobić aranżacjami paznokci zaprezentowanymi w antyramach.

Poza tym mała też dobrze prawi - przy wyborze np. wzoru niezdecydowana klientka może mieć przygotowywane pazury, a w między czasie decydować się na wzór oglądając fotki;)
Chociaż u mnie to zamiast ramki sprawdza się netbook i pokaz slajdów ;)

mulinka
06-07-2010, 16:38
Całkiem fajne są takie ramki. Nawet jak przyjdą znajomi i chcą dajmy na to oglądnąć zdjęcia z naszych wakacji, to daje się im raka ramkę i zdjęcia się zmieniają jak w prezentacji. Bardzo fajna rzecz i faktycznie nadaje się na prezent ślubny. Z tego co wiem, to na magicznej planecie mają takie ramki w dobrej cenie, więc jak ktoś w najbliższym czasie wybiera się na wesele i chce jakiś fajny prezent kupić, to może sobie tam zerknąć.

klarissa
23-02-2011, 10:02
ja dostałam ramke na 18 :) UVO ... ma port usb ... tylko ze jest nie duża .... no i nie ma możliwości słuchania muzyki :)
znalazłam ja na allegro Ramka UVO 7'' USB2 2.0/JPEG/SD/ZEGAR/KALENDARZ (1001712369) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item1001712369_ramka_uvo_7_usb2_2_0_jpeg_sd_zegar_ kalendarz.html#gallery)


ta ramka cyfrowa (http://www.e-solix.com/) jest ok. Kupiłam taką siostrze. Polecam zakupić przez Internet - wychodzi taniej niż w sklepie