PDA

Zobacz pełną wersję : Manicure SPA



farbstift
15-04-2010, 21:34
Kochane, piszcie wszystko na ten temat:) Krok po kroku, jakich kosmetyków używacie, czy jest na ten zabieg popyt...:)

---------- Dodano o godzinie 20:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:44 ----------

Studio Figura - Pabianice studio urody Manicure oraz Manicure SPA (http://studiodlaciebie.pl/manicure.php)

Anna Kosińska
15-04-2010, 21:41
Na zabieg maniccure spa zawsze znajda sie chetne ale trzeba potrafic dobrze go sprzedac..
Ja czesto wykonuje ten zabieg..pracuje na kosmetykach cuccio jest pare zestawow o roznym zapachu,caly zestaw sklada siez peelingu,maski,masla,mgielki zapachowej na reczniczek,platkach i tabletkach do wykonania pedicure,kuleczki do manicure,olejek wzmacniajacy slabe paznokcie..sluzy on zarowno do manicuru,pedicuru i do ciala wiec 3 w 1..ja jestem zachwycona tymi kosmetykami cena rowniez nie jest wygorowana za zestaw tym bardziej ze jest bardzo wydajny..
po takim zabiegu swietnie sprawdza sie masaz i jak ktos posiada masaz goracymi kamieniami..

Zgredo
15-04-2010, 22:05
U mnie popyt był niewielki, przez miesiąc zrobiłam tylko jeden (stricte manicure) i to w ramach promocji - każdy manicure był "SPA". Jeśli chodzi o kosmetyki, to najlepiej jednej linii, wygląda to bardziej elegancko. Podejrzewam, że ileż instruktorek, promotorek marki, masażystek - tyleż przepisów.

Np na stronie NailTeka jest opis krok po kroku manicure spa z użyciem ich produktów typu krem na dłonie z maską na tenże i innymi ich specyfikami.

Ja wykonywałam wersję podejrzewam że okrojoną - tak mi przekazano na kursie i w takiej nadawało się jako dodatek do każdego zabiegu w zasadzie (również po stylizacji z oczywistymi modyfikacjami).

Dezynfekcja
Zmyć lakier
Opiłować wolny brzeg
Zmiękczyć skórki
Odsunąć
Mirrę na skórki (ja dawałam inną odżywkę i wmasowywałam delikatnie)
Balsam na skórę (+ masaż kolistymi ruchami w strone serca ale więcej o masażu dłoni zobaczysz na filmikach, które pododawały gdzieś na forum dziewczyny.)
Odtłuścić płytkę
Pomalować lub wymoczyć (nie w jednym zabiegu)

Anna Kosińska
15-04-2010, 22:28
Zgredo to juz normalne zasady w kazdym podstawowym manicurze jesli chcesz by klientka byla zadowolona z zabiegu i zeby wrocila ponownie na niego..

spa juz sie dolacza sie maske,parafinke czy masaz goracymi kamieniami
nalezy zwrocic uwage rowniez wiek kobiety i ze to co nakladamy mlodej skorze nie nalozymy skorze ktora potrzebuje o wiele wiecej ,teraz mozna wybierac w kosmatykach anti age dla dojrzalej skory..wybor jest duzy i przewaznie i te tanie i te drozsze firmy niczym nie odbiegaja w ich dzialaniu na skore..

asia
15-04-2010, 22:40
tak ja tez dołączam się ze to normalny manicure.

mnie z kolei uczyli ze do spa dołącza się peelieng (opcjonalnie), maskę, masaż

Ladyss
15-04-2010, 22:41
Dobrze mieć jedną linię kosmetyków ale trzeba uważać przy ich doborze. Pracowałam ostatnio na AA Prestige i mają tak obrzydliwy zapach że gdybym była klientką to już nigdy nie poszłabym na manicure:spiacy:
asia a masaż nie jest w każdym rodzaju? Mnie opcjonalnie uczyli peelingu, masek, serum.

Zgredo
15-04-2010, 23:13
Pewnie, że inne kosmetyki dla różnej skóry, choć zawsze można na początek zaryzykować linie nawilżające - tego i młodej i starej skórze, zarówno tłustej jak i suchej nie za dużo.

Być może to standard - ja tak faktycznie robię po każdej stylizacji - ale na kursie tego właśnie uczono mnie pod hasłem Manicure SPA. Na manicure miałam tylko jedną klientkę (dodałam w nawiasie info do wcześniejszego postu, może niejasno się wyraziłam).

Myślę, że jeszcze raz warto podkreślić, że ile linii produktów czy stylistek tyle na manicure SPA pomysłów, jak wspomniałam NT proponuje np coś takiego (wykasuję nazwy produktów, nie chcę reklamy robić nadmiernej ;)) :



Wymasuj suche dłonie balsamem, zastosuj ruch cyrkulacyjny. W przypadku skóry bardzo wrażliwej, wykonaj zabieg na wilgotnej skórze.
Poproś, aby opłukała ręce. Wysusz je dokładnie.
Usuń lakier i ukształtuj wolną krawędź,
Zastosuj przeciwgrzybiczą oliwkę w obrębie wału i na płytkę paznokcia.
Nałóż, na pierwszą rękę, krem. Kontynuuj masaż rozprowadzając krem aż do łokcia.
Zawiń rękę w folię lub torebkę zabiegową i ogrzane ręczniki (opcja).
Kroki 5 i 6 wykonaj na drugiej ręce.
Rozmasuj niewielką ilość kremu koncentrując się na grzbiecie dłoni. Następnie rozprowadź sprawnym ruchem MASKĘ na grzbiecie dłoni, od nadgarstka do pierwszych kostek palców.
Ponownie zastosuj oliwkę i wykonaj masaż wału paznokcia w okolicy macierzy.
Wykonaj manikiur skórek.
Usuń tłuszcz i zanieczyszczenia z powierzchni płytki, przemywając ją preparatem optymalizującym
Jako lakier podkładowy zastosuj odpowiednią odżywkę podkładową
Wykonaj kroki 8 - 12 na drugiej ręce.
Zroluj maskę z pierwszej dłoni i nałóż pierwszą warstwę lakieru.
Zroluj maskę z drugiej dłoni i nałóż pierwszą warstwę lakieru.
Powyższe czynności wykonaj, gdy upłynęło co najmniej 10 minut od nałożenia maski.
Kontynuuj lakierowanie paznokci.
Proces lakierowania zakończ ochronną warstwą lakieru i kroplą wysuszacza.
Zaproponuj zakup (...)

Ladyss
15-04-2010, 23:30
Ale to co opisujesz to faktycznie trochę za mało do Spa:) tylko maska jest czymś dodatkowym a oliwka, masaż czy odżywka jaka podkład do lakieru to raczej standard:)

Agnieszka Praska
16-04-2010, 08:58
wg programu nauczania zatwierdzonego przez men, spa roznie sie od tradycyjnego tym ze przy spa nie uzywamy metalowych narzedzi, nakladamy maske i nie maluje sie paznokci tylko poleruje.

wiedomo do do naczynia z woda do moczenia rak warto dodac jakis olejek zapachowy i np platki kwiatow, zapalic swiece aromatyczne, i poprostu stworzyc klimat spa;)

farbstift
16-04-2010, 09:02
heh i wszystko jasne:D cały czas męczyło mnie jaka jest różnica między tradycyjnym a SPA:) a jakie jeszcze kosmetyki polecacie?? To musza być jakieś konkretne z linii SPA, czy moga być tego typu: Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/kategorie/Maski/296/??)

Agnieszka Praska
16-04-2010, 09:09
moga byc takie maski:D w szkole ich uzywami i sa bardzo fajne:)
produkty wcale nie musza byc spa;) tu chodzi o sam zabieg i stworzenie odpowiedniego klimatu tak zeby klientka czula sie dobrze, oczywiscie nie wolno wycinac skorek i uzywamy tylko patyczkow do manicure:)

RoksiSK
16-04-2010, 09:59
Podpisuję się rękami i nogami pod tym, co napisała Agulusia :D "Otoczka" towarzysząca zabiegowi jest bardzo istotna. Niemniej nie zrobimy zabiegu spa na peelingu i maseczce do dłoni z drogerii, w której każdy może kupić taki produkt.
Mam serię Cuccio i w moim przypadku manicure spa różni się od tradycyjnego, że przy spa zajmuję się całymi dłońmi - manicure tradycyjny (zmycie lakieru, opiłowanie, odsunięcie skórek, moczenie pazurków, usunięcie lub odepchnięcie skórek) peeling, masaż, maska, ew. parafina. Tak naprawdę zabieg dobieram do potrzeb klientki, nie mam z góry założonego, że teraz to a potem taki preparat. Ważna oczywiście jest kolejność, ale można pewne elementy pominąć lub dodać - np. ampułkę witaminową do twarzy zastosować przed nałożeniem maski na dłonie. Ważne, aby klientce było miło i przyjemnie. Pamiętajmy o wodzie do moczenia dłoni - szybko stygnie i trzeba pamiętać o jej wymianie dla drugiej dłoni, lub - tak ja robię - mieć w pobliżu czajnik z gorącą i trochę dolać. idealnie sprawdzają się takie miseczki - jeszcze nie mam, bo mi się zawsze znajdzie "inny" wydatek:P
Miseczka elektryczna do manicure SPA hydromasaż (999045810) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item999045810_miseczka_elektryczna_do_manicure_spa _hydromasaz.html)
Miseczka SPA do rąk- manicure i relaks Naildesign (998964697) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item998964697_miseczka_spa_do_rak_manicure_i_relak s_naildesign.html)
Podgrzewana miseczka do manicure (http://www.pazurki.com.pl/index.php/podgrzewana-miseczka-do-manicure.html)

natka_23
16-04-2010, 10:06
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

ja właśnie zamówiłam sobie tą miseczkę więc jak ją wypróbuje to od razu napisze jak sie sprawuje:) może już dzisiaj ją będe miała :skacze:

---------- Dodano o godzinie 09:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:05 ----------


Na zabieg maniccure spa zawsze znajda sie chetne ale trzeba potrafic dobrze go sprzedac..
Ja czesto wykonuje ten zabieg..pracuje na kosmetykach cuccio jest pare zestawow o roznym zapachu,caly zestaw sklada siez peelingu,maski,masla,mgielki zapachowej na reczniczek,platkach i tabletkach do wykonania pedicure,kuleczki do manicure,olejek wzmacniajacy slabe paznokcie..sluzy on zarowno do manicuru,pedicuru i do ciala wiec 3 w 1..ja jestem zachwycona tymi kosmetykami cena rowniez nie jest wygorowana za zestaw tym bardziej ze jest bardzo wydajny..
po takim zabiegu swietnie sprawdza sie masaz i jak ktos posiada masaz goracymi kamieniami..


Aniu których linii cuccio używasz?

RoksiSK
16-04-2010, 10:14
Ja nie Ania, ale też mam Cuccio, więc pozwolę sobie odpowiedzieć :D Uwielbiam zapach papaya i guava. Do stóp - ale także do dłoni - idelany byłby bergamotka, szałwia i cytrus - miałam małą próbkę tego zapachu i jest śliczny.
Mam taką tubę - dałam 219zł
Cuccio Zestaw Kosmetyków SPA - papaja & nektar z guavy (http://www.cuccio.pl/index.php?page=shop.product_details&product_id=112&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=1)

Agnieszka Praska
16-04-2010, 12:02
te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da;) sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych:D

natka_23
16-04-2010, 12:09
te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da;) sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych:D


niestety u nas w zielonej górze zwykła klientka może sobie kupić profesjonbalne kosmetyki bielendy, do ceny dla kosm,etyczek jest dorzucone 25%

Agnieszka Praska
16-04-2010, 12:15
kochanie ale cuccio tez moze sobie kupic:D 99% kosmetykow salonowych mozna kupic w hurtowniach czy przez net;)

RoksiSK
16-04-2010, 12:18
te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da;) sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych:D

niestety na Allegro są...
Bielenda na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=1434&sg=0&string=Bielenda)

Sama mam część kosmetyków do zabiegów na twarz z Bielendy - uważam że są bardzo dobre. Jednak niefajnie, gdy klientka widzi, że można je bez problemów dostać...

Ladyss
16-04-2010, 12:23
Roksik myślę że Aga pisząc "normalne sklepy" miała na myśli np Rossmana:) marka ogólnie może się tam znaleźć ale nie te typowe preparaty używane w salonach i to w takich opakowaniach.

Agnieszka Praska
16-04-2010, 12:26
dokladnie o to mi chodzilo o drogerie, rosmany, markety w takich sklepach lini profesional nie dostanie sie poprostu

przeciez ja kupowalam w hurtowni cuccio i nikt sie o nic nie pytal :D pani jeszcze na koniec zapytala rachunek czy fakturka;)

prosze cuccio tez jest^_^
cuccio na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=cuccio&from_showcat=1&category=1434)

RoksiSK
16-04-2010, 12:45
źle zrozumiałam :P

unita
16-04-2010, 14:24
ktora maske polecicie do zabiegu anti age?

RoksiSK
16-04-2010, 15:51
ktora maske polecicie do zabiegu anti age?

Cuccio maska z żywokostem - fantastycznie odżywia i nawilża. Można ją zastosować do rękwic termo, parafiny, lub po prostu wmasować.

asia
16-04-2010, 16:26
a widzicie! u mnie cążkowy to był "tradycyjny", bez narzędzi to "biologiczny" a "spa" to z maskami itp ! także dzięki :)

RoksiSK
16-04-2010, 16:30
a widzicie! u mnie cążkowy to był "tradycyjny", bez narzędzi to "biologiczny" a "spa" to z maskami itp ! także dzięki :)

Dokładnie tak :ok:

unita
16-04-2010, 16:40
macie jakis sprawdzony punkt, gdzie mozna wszystkie produkty cuccio kupic przez internet?

RoksiSK
16-04-2010, 16:51
macie jakis sprawdzony punkt, gdzie mozna wszystkie produkty cuccio kupic przez internet?

Kupowałam w Elarto. Mają też małe próbki po chyba 5zł
Elarto.pl - świat paznokci, kosmetyki, sklep internetowy, stylizacja paznokci, makijaże (http://www.elarto.pl/)

Agnieszka Praska
16-04-2010, 19:51
ja kupuje w elarto stacjonarnym:D

RoksiSK
16-04-2010, 20:43
ja kupuje w elarto stacjonarnym:D

Szczęściara :D Ale mi kurier też szyciutko dostarcza.

soffii25
16-04-2010, 20:55
http://www.eversun.pl/index.php?main_page=index&cPath=53&sort=20a&page=3
jeszcze tu można kupić Cuccio, nie wiem jak teraz wyglądają ceny, ale jeszcze pod koniec zeszłeego roku było taniej niż w Elarto o kilka groszy ;)

ivonna70
16-04-2010, 21:21
Cuccio naturale : Eversun Sklep - - Profesjonalne - Kosmetyki - do opalania, depilacji, pielęgnacji - Solarium domowe - kosmetyki naturalne, mydła (http://www.eversun.pl/index.php?main_page=index&cPath=53&sort=20a&page=3)
jeszcze tu można kupić Cuccio, nie wiem jak teraz wyglądają ceny, ale jeszcze pod koniec zeszłeego roku było taniej niż w Elarto o kilka groszy ;)
Jak dla mnie ceny z kosmosu. Nawet w salonie sprzedaję nieco taniej.
Ja kupuję bezpośrednio w Star Nail. Wystarczy wejść na ich stronę i sprawdzić sklepy i przedstawicieli w poszczególnych miastach.

soffii25
16-04-2010, 22:06
dlatego napisałam, że się nie orientuję jakie są teraz ceny ;)

madzialenkabuziaczek
20-04-2010, 18:36
Kochani ja mam pytanko!;)
Na kursie miałam wykonywany taki zabieg jak ciepły manicure
jest takie urządzonko ooo

http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=6814&waluta=PLN〈=pl (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=6814&waluta=PLN&lang=pl)

i do tego taki balsam

http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=1665&waluta=PLN〈=pl (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=1665&waluta=PLN&lang=pl)

Podgrzewa się go w tym urządzonku następnie zanurza paznokcie na kilka minut następnie wykonuje się masaż. Super sprawa takie gładkie dłonie i pazurki wyglądają na zdrowsze.
Można odsunąć skórki w między czasie, po zakończeniu odtłuścić płytkę i pomalować

ile można by było wziąść za taki manicure????;)
Czy wogóle spotkałyście się z takim manicurem?
Naprawde super sprawa;)

Agnieszka Praska
20-04-2010, 18:50
ja mialam kurs z takiego manicure tylko z peggy sage, nie wiem jaki jest ten balsam ktory pokazalas, tym z peggy sage wykonuje sie masaz az do lokcia, fajnie sciaga caly zrogowacialy naskorek.

w salonie taki manicure kosztuje 80zl, do takiego manicure jest cala seria balsamow,masek, olejkow

madzialenkabuziaczek
20-04-2010, 19:39
No tym balsamem akurat tylko masaż dłoni miałam wykonywany, ale bardzo mi się to spodobało i postanowiłam wdrożyć tego rodzaju manicure w swoją oferte. tylko zastanawiam się nad ceną?

RoksiSK
20-04-2010, 20:40
ile trzeba wlać do miseczki tego balsamu?

Anna Kosińska
20-04-2010, 20:49
roksik wlewa sie nie za duzo..ja do cieplego manicuru smaruje rowniez raczki i do miseczki podwojne dzialanie i szybsze efekty..
ja mam cene 55zl bo tam nie wiadomo co nie wyprawiasz szybki zabieg ale za to korzystny w szybkim czasie dla dloni..
soffi te ceny rzeczywiscie kosmiczne..
ja kupuje w hurtwni w Szczecinie jak mi cos zabraknie, a jak jestem w hol kupuje w wiekszych ilosciach bo taniej wychodzi..

madzialenkabuziaczek
20-04-2010, 22:00
annamon a mam do Ciebie pytanko.
Stosujesz jeszcze do tego ciepłego manicure jakieś maski czy peelingi itp
i w jakiej kolejności ? jeśli byś mogła mi napisać byłabym bardzo wdzięczna
Ja miałam na szkoleniu tak:
dezynfekcja, zanurzamy pazurki w podgrzanym balsamiku, następnie nakładamy na dłonie i wykonujemy masaż.
<ewentualnie skórki jeśli jest potrzeba>
Jestem właśnie ciekawa czy można jakoś urozmaicić. Bo nie dopytałam:gafa: bo byłam taka zafascynowana tym zabiegiem:skacze::D

---------- Dodano o godzinie 21:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------


ile trzeba wlać do miseczki tego balsamu?

Wlewamy tak żeby zanurzyć "pazurki" nie za dużo i nie za mało;)

Anna Kosińska
20-04-2010, 22:03
Cieply manicure jest sam w sobie swietnym zabiegiem tak jak pisalam szybkim ale skutecznym..
pobudza macierze paznokcia,gleboko regeneruje zniszczona plytke paznokcia i przede wszystkim gleeboko nawilza..
mozesz poprzedzic go peelingiem a zakonczyc nie standardowym masazem ale z uzyciem powiedzmy jakis kapsulek odzywczych i masaz wykonac az do przedramienia..kazdy manicure musi sie czyms wyozniac nie mozemy powtarzac pewnych czynnosci
,rowniez z uzyciem goracych kamieni jesli posiadasz jesli ktoras z was by chciala komplecik takich kamieni ja posiadam z medisany to juz drozszy wydatek z rzedu 400zl to juz takie spa..ale teraz jade do hol i moja znajoma ma sklep z chinskimi gadzetami bo jest masazystka posiada kamyki w cenie 10 czy 12 euro jak sie nie myle i moge zakupic,rowniez sa dobre bo tez je mam wiec dzialanie swoje maja..tu lepiej juz nic nie dodawac do tego zabiegu on sam w sobie jest swietnym zabiegiem

madzialenkabuziaczek
20-04-2010, 22:10
Bardzo Ci dziękuję;)
Kamienie to napewno fajna sprawa ale jak na razie to za duży wydatek niestety.
Teraz muszę pomyśleć nad ceną, poszukałam w internecie i cena waha się od 50 zł w zwyż tylko że to w salonie, ja będę wykonywać w domu czyli chyba raczej tyle nie będę brała, jeszcze muszę się zastanowić;)

natka_23
20-04-2010, 22:19
Cieply manicure jest sam w sobie swietnym zabiegiem tak jak pisalam szybkim ale skutecznym..
pobudza macierze paznokcia,gleboko regeneruje zniszczona plytke paznokcia i przede wszystkim gleeboko nawilza..
mozesz poprzedzic go peelingiem a zakonczyc nie standardowym masazem ale z uzyciem powiedzmy jakis kapsulek odzywczych i masaz wykonac az do przedramienia..kazdy manicure musi sie czyms wyozniac nie mozemy powtarzac pewnych czynnosci
,rowniez z uzyciem goracych kamieni jesli posiadasz jesli ktoras z was by chciala komplecik takich kamieni ja posiadam z medisany to juz drozszy wydatek z rzedu 400zl to juz takie spa..ale teraz jade do hol i moja znajoma ma sklep z chinskimi gadzetami bo jest masazystka posiada kamyki w cenie 10 czy 12 euro jak sie nie myle i moge zakupic,rowniez sa dobre bo tez je mam wiec dzialanie swoje maja..tu lepiej juz nic nie dodawac do tego zabiegu on sam w sobie jest swietnym zabiegiem


Ania możesz pokazać jak te kamienie wyglądają? :skacze:i jak sie je wykorzystuje w zabiegu?

Anna Kosińska
20-04-2010, 22:23
zrobie fotki wrzuce wam i pokaze bo jest kilka ciekawych zabiegow z ich uzyciem bardzo latwych w obsludze:)

madzialenkabuziaczek
22-04-2010, 21:50
Kupiłam dziś sobie te urządzonko do ciepłego manicure co podawałam wcześniej i balsam, ale zaraz chyba zjem ten balsam:love::D

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:56 ----------

Zrobiłam dziś mojemu skarbowi ten ciepły manicure z masażem, tak się zrelaksował że prawie zasnął:D mówił że to ekstra i że jutro też chce hahaha;)

natka_23
23-04-2010, 10:19
ja mam tylko taka miseczke co są bąbelki w niej :skacze:

madzialenkabuziaczek
23-04-2010, 10:30
Ja też jak kaske będe miała to kupie sobie taką miseczke z bąbelkami;):skacze:
Ale tą do ciepłego naprawde polecam;):love:

natka_23
23-04-2010, 11:05
kurcze nigdzie nie widze oprócz eurofashion gdzie mogłabym kupić miseczke do ciepłego manicure ;p znacie jakies inne sklepy ?:)

madzialenkabuziaczek
23-04-2010, 14:49
Natka ja też nie mogłam nigdzie znaleźć właśnie tej miseczki tylko w eurofashion;) a szukałam chyba wszędzie gdzie się tylko dało;)

dzoana
27-04-2010, 22:14
a takiego manicure spa nie mozna wykonac na zrobione pazurki, prawda? :) czy mozna? :P

natka_23
28-04-2010, 08:41
a takiego manicure spa nie mozna wykonac na zrobione pazurki, prawda? :) czy mozna? :P


raczej nie bo jak odsuniesz skórki jak dzień wczesniej nalożylaś żel lub akryl ;p no i to chodzi o naturalne pazurki :)

Agnieszka Praska
28-04-2010, 08:46
a takiego manicure spa nie mozna wykonac na zrobione pazurki, prawda? :) czy mozna? :P


a dlaczego nie;) w manicure spa chodzi o dostarczenie substancji aktywnych do skory, odprezenie sie i zrelaksowanie:D mozesz wykonac peeling, maske ,masaz, wymasowac skorki z dodatkiem oliwki, mozesz tez bezbarwnym lakierem pociagnac pazurki:)

natka_23
28-04-2010, 09:29
no w sumie Agulusia ma racje w spa manicure większy nacisk kładziemy na łapki i żeby klientka sie zrelaksowała :)

dzoana
28-04-2010, 10:29
a no to super :D może powoli zacznę to wprowadzać :) a czy macie namiar na raczej troszkę tańsze produkty do tego? jakie są ewentuqlnie godne polecenia? :)

natka_23
28-04-2010, 10:34
ja będe kupować Cuccio produkty :)

dzoana
28-04-2010, 13:17
no i ile Cie to wyniesie i co w tym bedzie? :)

natka_23
28-04-2010, 13:45
właśnie sie zastanawiam jakie produkty zakupić :)

farbstift
28-04-2010, 13:52
Ja znalazłam takie różne:
Manicure SPA :: Kosmetyki Perfect Lady (http://perfectlady.totu.pl/c123293-manicure-spa)
Kosmetyki Alessandro Piękne Dłonie - Ambasada Urody - Warszawa (http://www.ambasadaurody.pl/p/kosmetyki/alessandro.php?linia=859185400)
Kosmetyki Alessandro Piękne Dłonie - Ambasada Urody - Warszawa (http://www.ambasadaurody.pl/p/kosmetyki/alessandro.php?linia=1978393376)

dzoana
28-04-2010, 17:32
no a te perfect lady to wiem, bo mam hurtownie kolo siebie :D w sumie jakby sie ktos zdecydowal na wieksze zamowienie to zapewne jakis rabacik by byl :)

farbstift
02-05-2010, 10:37
i jeszcze Fenomen ma fajną linię do pielęgnacji:
Maseczki na dłonie :: Fenomen (http://fenomennails.pl/index.php?k2,maseczki-na-dlonie)
ale w katalogu mają całe, kompletne linie pielęgnujące a nie tylko maseczki:) Jak ktoś potrzebuje to zeskanuję;)

afterglow
08-05-2010, 03:12
do manicure SPA używam produktów z "brzoskwiniowych dłoni".
Galaretka z pilingiem jest po prostu swietna! a serum uuuuu... całość 70 zł, ale warto było. Ręce wykąpane w soli brzoskwiniowej pieknie pachna!

natka_23
08-05-2010, 08:20
do manicure SPA używam produktów z "brzoskwiniowych dłoni".
Galaretka z pilingiem jest po prostu swietna! a serum uuuuu... całość 70 zł, ale warto było. Ręce wykąpane w soli brzoskwiniowej pieknie pachna!


After a gdzie zakupiłaś produkty? :)

farbstift
13-05-2010, 14:55
Dziś znalezione:
Kosmetyki, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów i ciała, kosmetyki detaliczne i profesjonalne. Sklep internetowy z kosmetykami,drogeria internetowa. - Egzotyczny Manicure SPA (http://www.farmona.pl/kosmetyki-gabinetowe/egzotyczny-manicure-spa/)
Kosmetyki, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów i ciała, kosmetyki detaliczne i profesjonalne. Sklep internetowy z kosmetykami,drogeria internetowa. - Egzotyczny Pedicure SPA (http://www.farmona.pl/kosmetyki-gabinetowe/egzotyczny-pedicure-spa/)

KaMiLaC.
13-05-2010, 15:33
a ja do manicure używam produktów Gabrielle :) seria zielona herbata pachnie pięknie :)
mam ten peeling
Peeling zielona herbata do rąk 320 ml (http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/537/peeling_zielona_herbata_do_rak_320_ml.html)
i te kremy
Krem do rąk zielona herbata 320 ml (http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/531/krem_do_rak_zielona_herbata_320_ml.html)
Krem do rąk wanilia z jogurtem (http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/533/krem_do_rak_wanilia_z_jogurtem.html)
ja peeling i kremik stosuje rowniez po przedluzeniu paznokci ;) taki mały dodatek do stylizacji ;)
do stóp tez mam ich i peeling i kremik :)

natka_23
13-05-2010, 20:22
Kamilka masz racje pięknie pachną te kosmetyki :) mam je w sprzedaży wieć zapraszam do zakupów u mnie :)

---------- Dodano o godzinie 19:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:02 ----------


Dziś znalezione:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


mało jest typowych kosmetykow do zabiegow na dłonie :(

natka_23
23-05-2010, 19:38
dziewczyny czyli przy tym balsamie co sie podgrzewa w spejalnej miseczce to robi sie balsamem podgrzanym masaż?

a ma któraj może już takie skomponowane zestawy produktów cuccio do zabiegu? i jeszcze pytanko czy ktos pordukty Gold Cuticule Oil - Linia Złota - Zabiegi i linie (http://www.delawell.pl/linie/linia-zlota/gold-cuticule-oil.html)?? :)

madzialenkabuziaczek
23-05-2010, 20:00
Tak balsamem podgrzanym robisz masaż;)

Anika
03-09-2010, 20:46
Używam kosmetyków Cuccio z serii Papaya i guawa. Poprostu rewelacyjne!! :)

lusia
17-09-2010, 13:45
Zestaw produktów CUCCIO SPA papaya-nektar z guawy 219 zł
W skład zestawu wchodzą produkty Cuccio Naturale z jednej linii zapachowej:
- kulki musujące 24 szt.,
- liście zapachowe wraz z tabletką musującą x 2 szt.,
- eliksir zapachowy 60 ml,
- sól morska do dłoni, stóp i całego ciała 585 ml,
- masło do dłoni, stóp i całego ciała 240 ml,
- maska regenerująca z żywokostem 240 ml,
- pędzel do nakładania maski.
Dziewczyny a na ile klientek wystarczy mi taki zestaw? ,czy któraś z niego korzystała? CZy na 24 osoby -tyle ile jest kulek?!

Anika
17-09-2010, 18:17
Jak najbardziej starczy na 24 klientki :)

lusia
18-09-2010, 14:05
dzięki za wyczerpujące informacje;)

Anika
19-09-2010, 03:08
A proszę bardzo :)

fashion.nails
20-09-2010, 10:22
Manicure SPA na kosmetykach Cuccio krok po kroku(zabiegi spa wykonujemy bez rekawiczek)
1. Dezynfekcja skory doni swoich i klientki
2. Opiłowanie paznokci, nałożenie na skorki jabłkowego usuwacza skorek
3. kapiel dloni w wodzie z kulka musujaca
4. Odsuniecie skorek za pomoca patyczka (w manicure spa nie używamy cążek)
5. Wykonujemy peeling
6. Osuszamy dlonie i nakladamy przy pomocy pedzelka maske, jesli klientka ma plamy starcze możemy nałożyć na nie serum cytrynowe
7. Kapiemy dłonie w parafinie, zakładamy rękawiczki jednorazowe a na to rękawice frote (zamiast parafiny można użyć rekawic elektrycznych) Po 20min usuwamy parafine
8. Nakładamy masło i wykonujemy delikatny masaż
9. Jesli chcemy malowac paznokcie to przed nałożeniem masła odtluszczamy paznokcie i malujemy

Moje klientki uwielbiaja te zabiegi,


8.

Evela
26-10-2010, 15:08
Manicure SPA wykonuje na preparatach Bielenda:

1. Dezynfekcja rąk klientki
2. Zmycie lakieru
3. Zaapliowanie preparatu do zmiękczania skórek
4. Kąpiel dłoni z dodatkiem kulki musującej
5. Usunięcie skórek
6. Skrócenie paznokci i nadanie właściwego kształtu
7. Wykonanie peelingu (jedwab peeling do dłoni)
8. Zmycie peelingu
9. Masaż dłoni oraz przedramienia
10. Nałożenie koncentratu regenetującego
11. Parafina na 15min
12. Odtłuszczenie paznokci i wypolerowanie frezarką
13. Malowanie paznokci
14. Zaaplikowanie kremu (luksusowy krem regenerujący na dłonie i paznokcie)

An12111
29-10-2010, 21:28
Polecam sól epsom wzmacnia paznokcie.
pozdrowienia

kobietazpazurem
31-03-2011, 21:32
Najdroższy manicure świata za 51 000 dolarów! (http://www.plotek.pl/plotek/1,111758,9340016,Najdrozszy_manicure_swiata_za_51_ 000_dolarow_.html) najdroższy manicure świata :D

stefcia92
30-10-2014, 11:30
ile czasu zajmuje Wam/ i ile kosztuje u Was zrobienie manicure tradycyjnego , a ile manicure SPA ?