PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycje



Kamis
26-02-2009, 21:02
Jeżeli macie jakieś propozycje na rozkręcenie forum czy też uwagi dotyczące działania forum piszcie w tym temacie

Kamis
27-02-2009, 23:41
Mam nadzieję że wszyscy przyzwyczają się do tego skryptu forum :)

Co powiecie na avatarki bo widzę że nikt jeszcze nie zmienił, chyba że wszystkim się ten piesio domyślny podoba ;) ale on tylko w postach się pokazuje

mala
27-02-2009, 23:46
ja juz sobie zminilam

mala
27-02-2009, 23:46
o a czemu si enie zmienil

Kamis
27-02-2009, 23:50
Spróbuj jeszcze raz może za duży był bo jest ograniczenie wymiarów do 130x130

edit:
każdy może mieć zdjęcie profilu i avatar ty widzę że dodałaś zdjęcie profilu
awatar się edytuje tutaj edytuj atar (http://forum.wzorki.info/profile.php?do=editavatar) :)

aga
17-03-2009, 17:19
Dla mnie to forum jest troszkę za mdłe... zbyt dużo różu:co::huh:

Kamis
17-03-2009, 17:37
W lewym dolnym rogu jest menu do zmiany skórki na niebieską
Można wypróbowac ;)

aga
17-03-2009, 17:46
oo dziękuje bardzo:* od razu lepiej:D

i tak jeszcze chciałam skromnie dodać o tym jednym temacie z postami powitalnymi, o którym już wcześniej wspomniałam :yes: na większości for (nie wiem czy dobrze napisałam) tak jest i jest o wiele czytelniej i praktyczniej :yes:

Dziękuję

Kamis
17-03-2009, 21:45
Tą skórkę troche jeszcze zmodyfikuje żeby bardziej pasowała do tematyki a docelowo mam jeszcze jedną w planie taką profesjonalną ładną ;) mniej różową ;)

Co do tych przywitań to już za dużo tematów jest i ciężko by było je w jeden post połączyć, dlatego zostawiam tak jak jest.

seqoya
17-03-2009, 21:55
docelowo mam jeszcze jedną w planie taką profesjonalną ładną ;) mniej różową ;)
.

Mniej czy bardziej dla mnie to bez różnicy, byleby była różowa :D ;)

DymciA
17-03-2009, 22:15
jak dla mnie to za rozowo :D hihihihi
wolalabym czarne :P ale wiem ze malo komu sie podoba wiec przytakuje wiekszosci :D i slabosci Basi :D:D:D:D

Kamis
17-03-2009, 22:17
To kwestia około miesiąca bo teraz sporo pracy i tak jest, ale jak będzie to starej nie skasuje i będzie po prostu więcej do wyboru :)

Chanti25
17-03-2009, 22:25
http://forum.wzorki.info/avatars/seqoya.gif?dateline=1236939722 Popieram koleżankę:
"Mniej czy bardziej dla mnie to bez różnicy, byleby była różowa ;)"

DymciA
17-03-2009, 22:26
oo same "różowomanaiczki " hahaha
kamies jednak trafiles w gust wiekszosci :P

seqoya
17-03-2009, 22:30
wiec przytakuje wiekszosci :D i slabosci Basi :D:D:D:D
DyMC!U :kooffa: moje słabości stają się naszymi :D

mala
17-03-2009, 22:35
roz jest sliczny

Artlia
17-03-2009, 22:42
mi też róż odpowiada :skacze:

Kamis
17-03-2009, 22:43
Nawet ja się przekonałem do różu :D haha
Chanti już myślałem że mamy emoikonkę z avataru seeqoi :D

seqoya
17-03-2009, 22:51
O nie, nie to moja własna ha ha ;)
trza będzie sektę założyć :D

DymciA
17-03-2009, 23:08
no no
charakterystyczna :D taki zastrzezony znak rozpoznawczy :D hhihi

zdanka
19-03-2009, 23:56
dla mnie kolorek może być
a teraz z innej beczki moim zdaniem troszkę dużo tematów mamy , troszke przez to bałaganu :huh: i ciężko się połapać może jakieś porządki wiosenne ;)
proponowała bym założyć wątek "ogólny" i tam można by było pisać o wszystkim
reszte wątków połączyć w grupy hmmmm
nie zastanawiałam się nad tym dokładniej ale może warto pomyśleć co i jak że by było nam łatwiej się poruszać i nie skakać tak z wątku na wątek

co Wy na to ??? oczywiście to mój wolny wniosek i jak coś to mnie gońcie :);)

Chanti25
20-03-2009, 00:04
Wybacz Seqoya :P ale nie mogła się jej oprzeć, JEST BOSKA :ok:

Marzena
20-03-2009, 07:31
:skacze:ja lubie roz

Kamis
19-04-2009, 22:11
Mam pytanko jaka sonda się wam bardziej podoba
1. http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/411-jak-metode-przedluzania-paznokci-preferujesz.html
2. http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/433-najpopularniejszy-sposob-wykonywania-frencha.html

1. Publiczna - widać kto na co oddał głos
2. Prywatna - nie widać ;)

aga
19-04-2009, 23:30
Prywatna wydaje się być bardziej przejrzysta ;)

Kamis
20-04-2009, 19:51
nie uważacie że brakuje w dziale zdjęcia na paznokcie tematu tipsy ?

mala
20-04-2009, 22:11
jak jak kamis nie rozumiem

Kamis
20-04-2009, 22:14
chodzi o zdjęcia samych tipsów :P

mala
20-04-2009, 22:17
chodzi ci o wzory na tipsach

Tonija
20-04-2009, 22:19
tak nie na rękach tylko na tipsach ;)

mala
20-04-2009, 22:44
ale to juz jest

Kamis
20-04-2009, 22:45
a to przepraszam :P w takim razie ;)

mala
20-04-2009, 22:46
ahhahaha nic nie szkodzi

goslava
12-08-2009, 16:19
drogie szefostwo :) przyznam ze teraz juz nie ale do niedawna jeszcze mialam klopot z rozroznieniem kolorkow nazw czy nickow dziewczyn na dole glownej strony, nizej jeszcze sa np. administrator bordo, vip chyba niebieski, szkoleniowiec jakis tam i inne ale nie wszystkie i tak pomyslalam ze moze by wstawic takie cosik ze jak sie najedzie na nicka jakiegos to by sie pokazywalo takie info kim dana babeczka na forum jest np. mala szefowa, dzidzia stylistka, kasia pro senior itp.
nie wiem czy sie dobrze wyrazilam o co mi chodzi ale mam nadzieje ze mnie rozumiecie a moze to glupia uwaga.....ocencie sami :)

martitek
12-08-2009, 17:21
ja jestem jak najbardziej za goslava :good: Tylko czy reszta sie zgodzi :huh: ????

aga
12-08-2009, 17:29
nie wiem czy to konieczne, bo wystarczy kliknąć i wejść w profil tej osoby i już się wie "kim" ona jest :) ale to tylko moje zdanie

zizia
12-08-2009, 17:38
dziewczyny pod nikiem każdej z was tyświetla się kim dana osoba jest na forum podaje przykład miminka- pasjonatka moderator. tak samo jak na przykład annamon węświetla sie annamon-szkoleniowiec adim czyli administrator. myśle że to jest wystarczające.

Kamis
12-08-2009, 18:55
dzięki za zgłaszanie sugestii są one dla mnie bardzo cenne ale tutaj zgodze się z miminką i ziziz wg mnie wystarczy kliknąć daną osobę i wiadomo już na 100 % kto to jest, wpostach również są duże podpisy pod każdym użytkownikiem

a na głównej stronie jest pod listą użytkowników legenda co który kolor oznacza i myślę że to powinno wystarczyć

karolinka_zuzia1989
12-08-2009, 19:40
a moze co chwile jakis konkurs bez nagrod tylko np.wybiera sie wedlug nickow zaczynajac od A 10 20uzytkownikow albo mniej albo wiecej i np.ci co chca z nich musi przedstawic jakies zdobienie krok po kroku?? i opis...i inni uzytkownicy moga ocenia co im sie podoba orginalnosc itp itd.:D

Kamis
12-08-2009, 20:07
nono pomysł ciekawy :ok: tylko wymaga dopracowania, mamy prawie 3000 użytkowników z czego 1/3 jest aktywna a 1/5 ma więcej niż jeden post więc tak po literach to by trzeba chyba wszystkich użytkowników na literę A albo w zakresie od A-C. Jestem za taką odskocznią od typowych konkursów które i tak będą organizowane :)

Chocolata
24-08-2009, 19:43
Mogłabym poprosić o założenie sondy na temat ulubionych akryli i żeli? ( i żeby nie było - bez autoreklam;)

Kamis
24-08-2009, 22:37
Jeżeli ktoś wypisze firmy (pozycje do ankiet) to bardzo chętnie założę taką, aczkolwiek każdy użytkownik również sam może zakładać ankiety ;)

Chocolata
25-08-2009, 13:58
Jeżeli ktoś wypisze firmy (pozycje do ankiet) to bardzo chętnie założę taką, aczkolwiek każdy użytkownik również sam może zakładać ankiety ;)


Kamis.. podpowiesz jak założyć sondę? Ale taką żeby mozna bylo klikajac glosować na poszczególne produkty. Chodzi mi zeby był podział żeli na ulubione budujace, nabłyszczajace, bonderki, a także na akryle.
Ze swojej strony mogę pomóc przygotować listę firm i produktow:)

donna69
25-08-2009, 14:04
a ja mam jeszcze jedna propozycje.

Czy mozna by bylo obrocic kota ogonem na Tematach i po kliknieciu tematu mogly by sie ukazywac ostatnie posty a nie te pierwsze?????????

Mnie sie to bardzo podoba na ru Forum,bo nie musze szukac ostatniej strony tylko od razu sie dostaje na najnowsze odpowiedzi,a jesli mnie caly temat interesuje to wtedy sobie klikam pierwsza stronke i czytam.
Bo tak to trzeba pierwsze wejsc na temat i dopiero potem na ostatnia strone,albo obok tematu szukac ostatniej strony lub numerka.
hmmmmmm,nio mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi!

samaron
25-08-2009, 14:12
a ja mam jeszcze jedna propozycje.

Czy mozna by bylo obrocic kota ogonem na Tematach i po kliknieciu tematu mogly by sie ukazywac ostatnie posty a nie te pierwsze?????????

Mnie sie to bardzo podoba na ru Forum,bo nie musze szukac ostatniej strony tylko od razu sie dostaje na najnowsze odpowiedzi,a jesli mnie caly temat interesuje to wtedy sobie klikam pierwsza stronke i czytam.
Bo tak to trzeba pierwsze wejsc na temat i dopiero potem na ostatnia strone,albo obok tematu szukac ostatniej strony lub numerka.
hmmmmmm,nio mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi!

Donuś jak klikniesz na taką różową strzałeczkę po lewej od tematu to od razu skieruje Cię na nowego posta.

Kamis
25-08-2009, 15:04
Kamis.. podpowiesz jak założyć sondę? Ale taką żeby mozna bylo klikajac glosować na poszczególne produkty. Chodzi mi zeby był podział żeli na ulubione budujace, nabłyszczajace, bonderki, a także na akryle.
Ze swojej strony mogę pomóc przygotować listę firm i produktow:)
Można zrobić sondę w której można by wybierać po kilka produktów ale chyba dla każdego typu żele budujące akryle itp lepiej będzie oddzielny temat (sondę założyć)

a co do samego zakładania sondy to

1. Klikamy nowy temat

2. wpisujemy tytuł tematu i parę słów treści

3. na dole zanim klikniesz zapisz temat musisz zaznaczyć dodaj ankietę oraz wpisać wstępnie ile pozycji w niej będzie
http://dl.getdropbox.com/u/138074/wzorki.info/img/instrukcje/ankiety.JPG

4. klikasz zatwierdź nowy temat

5. teraz pokazują się pola do wpisania opcji ankiety

http://dl.getdropbox.com/u/138074/wzorki.info/img/instrukcje/ankiety2.JPG

Zatwierdzamy przyciskiem Załóż nową ankietę.

Kamis
25-08-2009, 15:05
co do samej ankiety możesz do mnie śmiało pisać na PW to może coś razem wymyślimy :)

donna69
25-08-2009, 16:09
Donuś jak klikniesz na taką różową strzałeczkę po lewej od tematu to od razu skieruje Cię na nowego posta.

aaaaaaaaaaaa,juz mam.

dzieki piekne:good:

Chocolata
25-08-2009, 16:21
Kamis wielkie dzięki za ściagę, ale błagam - zajmiesz sie tym? Bo ja zielona w tym temacie jak szczypior;-x Dziękuję!
p/s na PW dalam moje propozycje

Gość
19-09-2009, 15:33
ja mam taką propozycję żeby może w dodawaniu załączników można było dodawać jedno lub kilka załącznikó( które automatycznie by się zmnienjszały do odpowiedniego rozmiaru). wiele z nas dodaje zdj krok po kroku i mnie np osobiście nie chce sie najpierw ręcznie zmniejszac zdjęc, a potem czekać zeby kazde po kolei wgrać. tak to by można było "załącz kilka..." klik i idziemy na herbate, wracamy za 10 minut i wszystko wgrane

co wy na to??

Chocolata
19-09-2009, 17:24
A sondy o żelach i akrylach jak nie było tak nie ma..:nie_powiem:

natalia268
19-09-2009, 20:52
ja mam taką propozycję żeby może w dodawaniu załączników można było dodawać jedno lub kilka załącznikó( które automatycznie by się zmnienjszały do odpowiedniego rozmiaru). wiele z nas dodaje zdj krok po kroku i mnie np osobiście nie chce sie najpierw ręcznie zmniejszac zdjęc, a potem czekać zeby kazde po kolei wgrać. tak to by można było "załącz kilka..." klik i idziemy na herbate, wracamy za 10 minut i wszystko wgrane

co wy na to??


myślimy tak samo ;) własnie miałam zaproponowac, a juz tyle razy zapominałam ale w koncu pamietam :D

wiec tez prosze o możliwość dodawania kilku załączników a nie po jednym... ;]

asia
19-09-2009, 21:02
mi też się ten pomysł podoba bo teraz to można kota dostać:)

Gość
19-09-2009, 22:10
ja mam jeszcze taka propozycję, że jeśli ktoś kogoś poleci przy rejestracji to czy może być widoczny?? w sensie kto konkretnie jest z czyjego polecenia??

asia
19-09-2009, 22:11
a to my mamy w ogóle polecenia?:):):)

Gość
19-09-2009, 22:13
nooooooo
właśnie to wycziłam.. jak wejdziesz w czyjś profil to pod avatarem jest "pokażwsztskie statystyki"

jedziesz w dół do końca i tam masz ilośc poleceń, ale n ie jest napisane kto:/:

aga
19-09-2009, 22:14
Na pewno Kamis to wszystko przeczyta i to przemyśli ale jakoś pod koniec miesiąca
Niech się teraz skupi na obronie:)

Gość
19-09-2009, 22:18
oprócz tego to miałam jeszce jedn pomysł, i juz jakiś czas temu napisałam w tej sprawie do Kamisa alena razie chyba sie nad tym zastanawia. bo kiedyś zróciłam uwagę na punkty reputacji naszej annamon która miała już w dużo kwiatkow ale mimo dodatkowych punktów jej kwiatki stanęły w miejscu..

z punktami to jest tak: za każde 100 ma się niebieskie (max5szt czy jakoś), potem od iluśtam co 200 ma sie zielone (max 7sztu czy ileś) i nagle licznik staje...

może od iluśtam kolejnych zrobic co 300 punktów reputacji czerwone kwiatki?? no nie wiem:/:

asia
19-09-2009, 22:25
albo jednego wielkiego kwiatocha który oznaczałby np 3000 (przykładowa liczba, ta co się kończą zielone) i potem dalej lecieć od niebieskich?

kurcze ty to spostrzegawcza jesteś:)

Gość
19-09-2009, 23:15
albo jednego wielkiego kwiatocha który oznaczałby np 3000 (przykładowa liczba, ta co się kończą zielone) i potem dalej lecieć od niebieskich?

kurcze ty to spostrzegawcza jesteś:)


ale przyznam sie szczerze że to troche z pazerności... chyba mam jakiś syndrom odrzucenia czy coś albo kompleks dziada chodzącego, bo bardzo chciałam dogonić Anie w kwiatkach od kiedy dostałam pierwszego zielonego. Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
może faktycznie jakaś mała zamiana tyle co jest na czerwone/ żółte/różowe/filietowe/tudzież inne- a reszta od początku...

asia
19-09-2009, 23:20
ależ samokrytyka.. hihi, tak na prawdę to każda z nas by chciała mieć tyle wiedzy i doświadczenia:) (i kwiatków hehe, całą grządkę..:):):):):) ) a Ania jest wspaniała że jest normalna przy swoich umiejętnościach i talencie, a nie napuszona itp.

a wracając do tematu, to chocolata, wyślij mi na pw spis firm żeli white i wogóle każda której się chce to też niech prześle, ja też spiszę, żeby były wszystkie i zrobię to i zobaczymy czy coś wyjdzie, jak tak to będziemy robić dalej z innymi rzeczami a jak nie to zostawimy to szefostwu:) żele white wydają mi się w miarę do ogarnięcia. teraz więcej czasu będę mieć we wtorek, więc bym to we wtorek wystawiła (no chyba że jutro mi się plany zmienią)



unita właśnie zaproponowała aby przyblokować kopiowanie zdjęć z albumów, kopiuję swojego posta bo mi się nie chce znowu produkować..
myślę że unita ma dobry pomysł

"takie coś da się ominąć printscreenem, ale uważam żę to dobry pomysł, chociażby 50% zmniejszy się kopiowanie. może o tym pomyślicie?:):)

czasami też na innych stronach widzę, że strona sama dodaje dodatkowo swój login na fotkę, taki znak wody wzorki.info... ...:)"

co myślicie?

chocolata dzięki wieczorem postaram się to ogarnąć:):)

Chocolata
20-09-2009, 19:25
To ja dziekuję:)

natalia268
20-09-2009, 20:41
z tymi kwiatkami tez nie głupi pomysł :) faktycznie mogłby byc np. czerwony który oznaczał by tam jakas liczbe i później normalnie niebieskie zanim by szły, póxniej zielone i jak sie uzbiera dalej punkty to juz by wskakiwał drugi kwiatek czerwony :)

a jak tak o kwiatkach tych mowa to jestem w szoku ze ja doszłam do zielonego :wow:

Kamis
21-09-2009, 11:16
A sondy o żelach i akrylach jak nie było tak nie ma..:nie_powiem:
przepraszam tyle rzeczy na głowie że mi wyleciało

dziękuję za wszystkie sugestie :) myślę że już w październiku wszystkie wezmę pod rozwagę i do realizacji :good:
tymczasowo ograniczam się do przeglądania jedynie pobieżnie forum :wstydek:

asia
21-09-2009, 12:24
przepraszam tyle rzeczy na głowie że mi wyleciało

z białymi już jest:)

Gość
22-09-2009, 10:47
mnie sie bardzo podoba to że nasze adminki szanują to że jest żałoba nardowa i za sprawą czarus dodali wstążeczkę (nie pamietam jak to się fachowo nazywa) przy naszym logo.


moja propozycja dotyczy właśnie pokazywania tego że opócz tego ze zajmujemy się pazurami, makijażami fryzurami i zgadywankami, pamiętamy o wielu świętach narodowych i kościellnych...
nie wiem czy to nie będzie problem, ale można by na takie większe święta dodawac takie ikonki do logo.

np (źródło Dzień Papieża Jana Pawła II ? Wikipedia, wolna encyklopedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II))

poza tym można dodać znicz na wszystkich świętych, bombkę na Boże Narodznie, kurczątko albo pisankę na Wielkanoc... 1 maja 3 maja, 11 listopada 1 i 17 września...

pokażmy sami sobie że nie myślimy tylko o pazurach, ale uczetniczymy w życiu narodowo-kościlenym , że się tak wyraże:)

co wy na to??

zizia
22-09-2009, 11:19
jeśli chodzi o mnie to jestem za. tylko czy nie bedzię to problem dla innych osób. wiesz iza mogą tu być dziewczyny innego wyznania i też trzeba uszanować ich wiarę. ale jestem jak najbardziej za.:P:P:P:P:good:

Tonija
22-09-2009, 12:09
Na pewno nie będzie problemu z takimi symbolami :)

Gość
22-09-2009, 12:12
jeśli chodzi o mnie to jestem za. tylko czy nie bedzię to problem dla innych osób. wiesz iza mogą tu być dziewczyny innego wyznania i też trzeba uszanować ich wiarę. ale jestem jak najbardziej za.:P:P:P:P:good:
rozumiem, dlatego nie napisałam tego do Kamisa na PW tylko na forum żeby każdy sobie zajrzał i jak ma jakies watpliwości to poruszyć a nawet "zawetować" :)

samaron
22-09-2009, 12:20
No tak a jak ktoś jest niewierzący i nie szczególnie zaangażowany w życie tzw. narodowe (np. ja) ? I uważa, że idea żałoby narodowej jest nadużywana...
Wolałabym jednak, żeby forum było bezstronne, bo tak to będziemy obchodzić wszystkie święta jakie "panują" w Niemczech, Irlandii, Polsce i chyba Serbii o ile dobrze pamiętam.

asia
22-09-2009, 17:13
a ja z kolei jestem za narodowymi, ale kościelnymi już niekoniecznie:)
każdy ma swoje zdanie nie wiem czy by wszystkim pasowały takie uszczególnienia.

ps: samaron, zgadzam się z tym nadużyciem:) ale to nie ten temat..:)

w każdym razie myślę że na gwiazdkę można zrobić choinki bombki itp:)

Agnieszka Praska
22-09-2009, 18:43
ja klikam w baner i kompletnie nic sie nie dzieje;)


ja pomimo tego iz jestem katoliczka to raczej wolalabym zeby nie mieszac kosciola i panstwa w fora internetowe:D

Agnieszka Praska
22-09-2009, 18:52
a ja ateistką, więc mi wszystko jedno ;P


hehe znaczy ja niepraktykujaca z tym ze wole uszanowac wiare innych bo w takim razie dlaczego tylko nasze swieta maja byc faworyzowane:huh:
jesli sie zdecydujecie na taki krok to mysle ze przez szacunek dla innych wyznan powinny sie rowniez "ich" symbole pokazywac.

strasznie wkurza mnie faworyzowanie katolicyzmu;) w szkolach/pracy zawsze mamy wolne jak sa "nasze" swieta dlaczego inni sa zmuszani zeby obchodzic je razem z nami:/:
nie podoba mi sie ten pomysl:)

nieszkam78
22-09-2009, 20:24
mnie też nie bardzo to pasuje :( nie jestem katoliczką i nie byłoby mi w smak gdyby na moim ulubionym forum przyklejono mi jakiś religijny symbol:/: my tu podobno się pazurkami zajmujemy - na pewno są fora o tematyce religijnej i patriotycznej ale nasze do nich nie należy proszę o neutralność i poszanowanie dla innowierców :P

Kamis
22-09-2009, 20:33
Będą bąbki i śnieżek (może choinka) na gwiazdkę i kurczaczek na wielkanoc (może pisanki) jeżeli się komuś nie podoba to przykro mi ale od tego nie odstąpię :P

Co do innych symboli szanuje żałobę narodową mimo że była ostatnimi czasy trochę nadużywana.

Gość
22-09-2009, 20:33
dobra, mój błąd:/: wyskoczyłam z pomysłem ja Filip...

uznajmy że nie było propozycji, ale nie chciałam źle:/:

natalia268
22-09-2009, 22:09
Wszyscy wiedzą że źle nie chciałaś ;) ... ale jednak Kamis wybrał pare symboli wiec wyszlo na Twoje (noo tak w polowie) :P

a moze by tak wiecej emotikonek ?:skacze:

asia
22-09-2009, 23:07
Będą bąbki i śnieżek (może choinka) na gwiazdkę i kurczaczek na wielkanoc (może pisanki) jeżeli się komuś nie podoba to przykro mi ale od tego nie odstąpię :P

Co do innych symboli szanuje żałobę narodową mimo że była ostatnimi czasy trochę nadużywana.

jak dla mnie bardzo dobre podsumowanie, na zime mogłoby być całe tło w takie padające płatki śniegu, 8 ramienne ozdobne....:) (pięknie by to wyglądało:):):) )

a pomyślałam sobie, że może reszte ankiet dot. żelów zrobie jak tak sie skończy? zeby bałaganu nie było? czy od razu dawac?

Tonija
22-09-2009, 23:09
Co do ankiet to one cały czas mogą być aktywne, dziewczyny nowe na bieżąco będą mogły głosować :] więc myślę że od razu możesz startować z kolejną ankietą

asia
22-09-2009, 23:18
dobra, dziś cały dzień robiłam pracę i teraz to już tylko rozrywka, więc wstawię w nocy lub jutro:) i tak po kolei:)

Gość
23-09-2009, 11:16
Wszyscy wiedzą że źle nie chciałaś ;) ... ale jednak Kamis wybrał pare symboli wiec wyszlo na Twoje (noo tak w polowie) :P

a moze by tak wiecej emotikonek ?:skacze:

eee tam... ale fajnnie że bęzie fajny klimat... a co do mot to fakt można więcej... mnie np brakuje tak jak w gadu <cwaniak> :)

Gość
23-09-2009, 11:39
czytając pewien post chciałm zerkąć gdzie autor mieszka i wymyśliłam jeszcze coś. pokaże to na swoim przykładzie. jak się kliknie na nick to wyskakuje "panel" ---> 8912 może można byłoby dodać przekierowanie na nową kartę "pokaż na Mapie" 8913


oczywiście wiadome jest że jesli kogoś w bazie nie ma to się tego kogosia nie odnajdzie, ale wiele z nas sie "ujawniło" więc... no nie wiem co o tym sądzicie??

ivonna70
23-09-2009, 12:11
Mnie się pomysł podoba i jestem za:good::)

asia
23-09-2009, 12:59
ja też:) super myśl:)

nieszkam78
23-09-2009, 17:30
a ja tak sobie myślałam i wymyśliłam,.... że moęz by tak zorganizować jakieś oceny naszych prac. Wklejamy zdjęcia do albumów i komentujemy... i może by tak można było jeszcze ocenic?? Trzeba by troszku dopracować pomysł jeżeli się przyjmie co?
Może wtydy by można było wyłonić najlepszą pracę w miesiącu??? hęęę
co myślicie?:crazy:

Chocolata
23-09-2009, 18:12
a ja tak sobie myślałam i wymyśliłam,.... że moęz by tak zorganizować jakieś oceny naszych prac. Wklejamy zdjęcia do albumów i komentujemy... i może by tak można było jeszcze ocenic?? Trzeba by troszku dopracować pomysł jeżeli się przyjmie co?
Może wtydy by można było wyłonić najlepszą pracę w miesiącu??? hęęę
co myślicie?:crazy:


:good:

ivonna70
23-09-2009, 18:32
Ciekaw, ciekawe:)

Gość
23-09-2009, 18:51
a ja tak sobie myślałam i wymyśliłam,.... że moęz by tak zorganizować jakieś oceny naszych prac. Wklejamy zdjęcia do albumów i komentujemy... i może by tak można było jeszcze ocenic?? Trzeba by troszku dopracować pomysł jeżeli się przyjmie co?
Może wtydy by można było wyłonić najlepszą pracę w miesiącu??? hęęę
co myślicie?:crazy:
no proszę, widzę że kazda z nas coś chce nowego wproqadzi c, super.

mnie ię ten pomysł bardzo podoba.:good:

szpila59
23-09-2009, 18:53
no proszę, widzę że kazda z nas coś chce nowego wproqadzi c, super.

mnie ię ten pomysł bardzo podoba.:good:
mi też, jak najbardziej :skacze:

mala
23-09-2009, 21:15
i mnie tez i mnie tez

kasiasssss
23-09-2009, 21:24
ja bym wolala zeby bylo widac jak sie glosuje,co i jak sie zmienia:D

iwonadc78
23-09-2009, 22:00
niezly pomysl,mi tez sie podoba,ciekawiej by bylo:ok:

farbstift
24-09-2009, 07:16
jak widać głosy to jest tzw. manipulowanie opinią publiczną. Dlatego nawet sondaże wyborcze prawdopodobnie zostaną wycofane:)
Bardzo spodobało mi się uszanowanie żałoby, tym bardziej że mój kolega przebywa w ciężkim stanie w szpitalu:( Jest poparzony przez metan w 70%. Szczęście w nieszczęściu, że był tyłem do wybuchu, więc dróg oddechowych nie poparzyło. On ma tylko 20 lat:(

ivonna70
24-09-2009, 07:31
Straszne!! Jest to niezwykle przykre, ale muszę to powiedzieć, że trochę naginana jest żałoba. Kina u nas były czynne, a jechałam przy lunaparku (karuzele i inne atrakcje dla dzieci) i mama nie wiedziała jak wytłumaczyć małej córeczce, czemu nie może się dzisiaj pobawić, bo było zamknięte. Dla mnie to paranoja, dorośli mogli iść do kina, a dzieci miały mieć żałobę.

farbstift
24-09-2009, 07:33
No tak to jest naginanie:/ Najważniejsza jest po prostu pamięć i refleksja a nie jakieś zamykanie wszystkiego.

asia
24-09-2009, 14:20
dodałam drugą ankietę, o żelu clear ogólnie http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1439-ankieta-najlepszy-zel.html#post62996
(http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1439-ankieta-najlepszy-zel.html#post62996)

Chocolata
24-09-2009, 16:50
A ja mam właściwie prośbę do Kamisa aby wszystkie ankiety wrzucić do jednego wora i umieścić z lewej strony strony głównej tam gdzie promowane tematy, zeby łatwiej było je znaleźć.

I jeszcze jedna prośba.. czy w komentowanych albumach na samym dole głownej strony obok nazwy obrazka mogłby być umieszczony nick autora? Jest ramka na nick komentujacych a nie wiadomo czyje zdjęcie:]

Kamis
25-09-2009, 01:14
OMG ale propozycji się urodziło !! kiedy ja to wszystko przerobię serca nie macie ;)

nieszkam78
25-09-2009, 10:05
My się po prostu staramy, żeby Szefo nie był bezrobotny:) :skacze:

asia
25-09-2009, 14:39
dodałam kolejną ankietę, teraz akrylki http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/1448-ankieta-najlepszy-akryl-clear.html

natalia268
25-09-2009, 15:15
teraz jeszcze cover poprosimy :skacze:

Gość
28-09-2009, 20:05
ja wymysliam coś jeszcze... a popchnęło mnie do tego zakładanie podobnych, pokrewnych lub takich samych "nowych" tematów przez nowych użytkowników... niestety temat Forum Paznokcie Wzorki.Info - Ogłoszenia na Forum : Przedłużanie paznokci (http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/ogloszenie.html) nioe działa, bo albo go nie widza albo nie chcą widzieć, to może Kamis wygenerowałby taką automatyczna wiadomosc od admina na powitanie... żeby potem nie było za dużo do przenoszenia czy tam coś... myślałam o czymś takiem:



"cześć. własnie widze że jestes tu nowym uzytkownikiem ,a nowym użytkownikom zdarza się zakaładc "nowe tematy" niepotzrebnie... bardzo prosimy o korzystanie z opcji SZUKAJ w prawym górnym rogu przed przystąpniem do założenia "nowego" tematu. będzie to dla adminków duże uproszczenie, bo takie same lub pokrewne tematy muszą byc przyklejane, doklejane, montowane, usuwane lub zamykane... a to zajmuje niepozrebnie czas...

zycze powodzenia w buszowaniu po forum, zaprszam do używania funkcji szukaj i dzięki:)
pozdrawiamy serdecznie

zespół FZI"

co yw na to... my tez nie będziemy musiały podawać za dużo linków odwołujących i nie będzie bałaganu... oby:)

Kamis
28-09-2009, 23:25
już jest na moim warsztacie modyfikacja która po wpisaniu tematu automatycznie sprawdzi czy nie wystąpiły już inne podobne w których mogła by się znaleźć odpowiedź na dany temat i wyświetli je, czasu tylko brak :/

natalia268
02-10-2009, 18:46
A może by tak zrobic album.. Znaczy chodzi mi o to że jak wchodzimy np. w wątek o Brokacikach to by stworzyc na górze jakos przy 'Narzędzia wątku', 'Przeszukaj ten temat', 'Oceń ten temat' i 'Wygląd' cos takiego jak Album w którym byłyby tylko i wyłącznie same zdjęcia z tego własnie tematu? i tak w innych wątkach tez ? ;P Czy takie cos jest realne ? :skacze: i mam nadzieje ze zostane zrozumiana :D

aga
02-10-2009, 18:55
Szpila przy każdym temacie, w którym sa zdjęcia masz spinacz - klikasz i masz listę wszystkich zdjęć:)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 18:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

oj Natalia mialo byc;P sorki:)

Gość
02-10-2009, 18:55
ooooo no noooooooo... to jest całkiem niegłup;i pomysł... chociaż jak bdzie album to będa co chwile zadawane głupie te same ciągle powtarzające sie pytania, bo nikt nie będzie czytał tylko oglądał:/:

Kamis
02-10-2009, 19:42
natalia ciekawy pomysł ale chyba może być troche trudny do realizacji..

Gość
02-10-2009, 19:55
natalia ciekawy pomysł ale chyba może być troche trudny do realizacji..
no już niech Szef głupot nie pieprzy, Szef se rady nie da??!! nieeeeeeee, no nieeeeeeee, nie wierzę:good:

natalia268
02-10-2009, 22:26
Szpila przy każdym temacie, w którym sa zdjęcia masz spinacz - klikasz i masz listę wszystkich zdjęć:)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 18:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

oj Natalia mialo byc;P sorki:)



Nie wiedziałam o tym :skacze: :glupek: ale to nie to samo... bo tam w załącznikach są i trzeba kilkac i klikac a ja myslałam o takim jak albumy mamy i tylko klikamy 'Następny' ;]


PS czemu juz jestes druga osobą która myli mnie ze Szpilką ;P? :skacze:

aga
02-10-2009, 23:52
Nie myle Cie tylko nie wiem dlaczego ale ubzdurało mi sie ze to Szpila napisała:P moze to w innym temacie a myślałam ze tutaj:)

szpila59
03-10-2009, 13:14
Nie wiedziałam o tym :skacze: :glupek: ale to nie to samo... bo tam w załącznikach są i trzeba kilkac i klikac a ja myslałam o takim jak albumy mamy i tylko klikamy 'Następny' ;]


PS czemu juz jestes druga osobą która myli mnie ze Szpilką ;P? :skacze:
bo my takie podobne jesteśmy i sexi laski to każdy myśli, że ja i Ty to jedna osoba.
:hahaha::ave:

nieszkam78
03-10-2009, 16:08
Szpila przy każdym temacie, w którym sa zdjęcia masz spinacz - klikasz i masz listę wszystkich zdjęć:)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 18:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

oj Natalia mialo byc;P sorki:)

ooo tego nie wiedziałam :wow:

ciotka69
03-10-2009, 17:54
mi sie wszystko podoba:D jestem nowa, więc moze dlatego:skacze:

Gość
03-10-2009, 19:22
ja proponuje udoskonalić czdowego boxa i dodać dźwięk jak ktos coś dopisze:D

natalia268
03-10-2009, 22:16
... z możliwością wyłączenia tego głosu ;P

Gość
04-10-2009, 09:15
... z możliwością wyłączenia tego głosu ;P
no no... sie rozumie samo przez sie...:)

asia
21-10-2009, 22:17
a ja mam taką prośbę, pomieszały się tematy z bridget i jet formami. jest też z 5 tematów o formach. błagam tylko mnie nie zabijcie, że się czepiam...

Chocolata
22-10-2009, 17:39
A ja ponawiam prośbe, zeby w "Ostatnie 5 komentarzy w albumach" obok fotki byl wpisany autor zdjecia a nie temat, żeby poznać autora pazurków:]

Gość
27-10-2009, 18:38
nie wiem czy tak się da ale czy możnaby połączyć temat http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/345-jak-zrobic-cieniowanie-2.html#post71589 z tematem http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1494-jak-cieniowac-akryl.html ??



i jeszcze http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1622-odp-video-instrukcje-pazurki-krok-po-kroku.html#post71616 z tym http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/186-video-instrukcje-pazurki-krok-po-kroku.html??

---------- Dodano o godzinie 18:38 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:24 ----------

ja mam taka propozycję zeby admini i moderatorki jakoś łączyły albo zamykały tematy które są podobne, idetyczne i mówia o tym samym: np
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/1628-jaki-zel.html
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1479-co-sadzicie-o-tych-zelach.html



http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/945-dlaczego-tak-sie-stalo-pomocy.html
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-czemu-sie-tak-dzieje.html
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1512-problem-z-zelem.html
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/928-potrzebuje-pomocy.html




http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-czemu-sie-tak-dzieje.html
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1536-pytania-prosze-o-pomoc.html


może sie cepiam, ale po co zasmiecać i zakładać kilka tematów na ten sam temat??

jesli ktoś juz założy temat który tematyką odpowiada juz istniejącemu, a inny poda link do tego "głownego" to myśle że ten niefortunnie , przez "przypadek" nowo zalozony możan usunąć lub zamknąć:/:

dzoana
27-10-2009, 19:23
Zgadzam się z Woszczurkiem :)

natalia268
27-10-2009, 21:38
tez oddaje swój głos na ten pomysł ..;]

nanami7
28-10-2009, 17:25
i ja też i ja ! :P

zizia
28-10-2009, 18:28
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
odnośnie dwóch pierwszych już zostały połączone. a resztę połaczę za chwile tak że nie ma sprawy. zrobi się.:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 18:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:04 ----------

no zrobione. co mogłam połączyć to połączyłam:):):)

Kamis
30-10-2009, 12:06
to jest temat do zgłaszania propozycji co do funkcjonowania forum a nie na temat konkursów

zizia
30-10-2009, 12:37
zgadzam się z kamisem. dziewczyny jeśli chodzi o konkursy to zrobię temat propozycje konkursowe. tylko też nie przesadzajcie z pomysłami. MAM NADZIEJE ŻE MIĘ KAMIS ZA TO NIE ZABIJE. proszĘ bardzo. tu macie linka.
konkursowo-regulaminowe-propozycje (http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/1643-propozycje-na-konkurs.html#post72847)

Chocolata
30-10-2009, 20:06
Link nie dziala:(

Kamis
31-10-2009, 09:47
http://forum.wzorki.info/konkursy-pokazy-targi/809-propozycje-na-konkursy.html wydaje mi się że wszystko odnośnie konkursów to w tym temacie

Gość
05-11-2009, 07:59
koleżanka nam się pomyliła i temat http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1686-moje-paznokcie.html#post74582 wstawiła do PPP zamiast do naszych blogów :P da rade ktoś przenieść??

Kamis
05-11-2009, 08:13
dziewczyny jak widzicie jakieś nieprawidłowości wciskajcie ten przycisk przy poście http://forum.wzorki.info/images/buttons/report.gif wtedy na pewno moderatorzy i admini przeczytają :)

asia
05-11-2009, 11:03
hihihih teraz to się sami wkopaliście...:)

tusia
03-03-2010, 14:05
a mi przyszedł do głowy taki pomysł (oczywiście nie wiem jak technicznie da sie, to rowiązać) mianowicie...mamy opcję...oznacz forum jako przeczytane...ja się zastanawiałam czy nie mozna by było w zakładce Nowe posty przy watkach umieścić okienka, które zaznaczmy ...przypuścmy 3 watków a następni klikamy w odnośnik umieszczony na dole strony na którym jest napisane oznacz wątki jako przeczytane. Chyba nie zamotałam:blink: krótko mówiąc podobnie działałoby jak w skrzynce odbiorczej, ze zaznaczamy wiadomosci i potem decydujemy gdzie je przenieść.:] ...ps. o ignorowaniu wątków wiem:D

natalia268
01-04-2010, 23:11
a moze by tak jeden duzy temat jak cos sprzedajemy ze swojego domku itd.. bo miliard tematow o kolczykach, pudrach itp.itd.. to nie bez sens? :cwaniak:

farbstift
20-05-2010, 22:48
świetne są:D jestem za:ok:

natka_23
21-05-2010, 07:53
ale super te emotki :leze: będziemy je mieć? :skacze:

Gość
21-05-2010, 07:57
Mi się jeszcze te spodobały...
też mi sie podobają :D

Belunia
21-05-2010, 09:01
Świetne te emotki :))

justi9
21-05-2010, 11:30
superasne :ok:

honeypuff
27-05-2010, 23:05
wpadlo mi do glowy zeby moze stworzyc jakis hologram forumkowy zeby bylo na dyplomikach :D ze to niby nie wydrukowany zwykla drukarka :D ale zapewne zarejstrowanie oryginalnego hologramu by duzo kosztowalo i pewnie jakas specjalna drukarke by trzabylo miec.

dobra, wiem glupi pomysl :D

Evelyn.
29-05-2010, 19:17
Mam nadzieję,że za ten temat nikt mnie nie zbanuje... bo choć mam tak niewiele czasu buszować w internecie, to uwielbiam tylko to forum:)
Mój pomysł na konkursy, poza tymi które organizują różne firmy, jest taki: możnaby je było organizować co miesiąc np. temat na maj piosenka "Małgośka" Maryli Rodowicz...lub coś innego co się najbardziej z danym miesiącem kojarzy.
Konkursy o których pisze byłyby bez nagród! Uznałam tylko, że to fajny pomysł żeby się sprawdzić. Uczestniczyć mogliby wszyscy, tylko podzieleni na grupy zaawansowania, a głosować na prace mogłby każdy użytkownik w sondzie. Piszcie proszę jak Wam się podoba ten pomysł, a jeśli się przyjmie to wasze pomysły na TEMATY KONKURSOWE.

AtelierStylizacji Carolla
29-05-2010, 20:16
prpblem polega niestey na tym, ze nawet na niektóre konkursy z nagrodami dziewczyny sie nie decyduja:( wiem to z innych for:(:( ale inicjatywa warta rozpatrzenia:D mam nadzieje że dziewczyny podłapi,a:D

RoksiSK
29-05-2010, 20:34
Pomysł dobry, zobaczymy co na to inne dziewczyny :ok:

akinorew1989
29-05-2010, 20:44
ja też jestem za! :ok:
to dobre dla nowych forumowiczek, które nie mają np. jeszcze 7% aktywności, która zwykle jest wymagana ;)
a dla stałych bywalców kolejna szansa na pokazanie swoich umiejętności ;)

kobietazpazurem
29-05-2010, 20:45
Też jestem za.. Chętnie w takich konkursikach bym brała udział :))Aczkolwiek nie wiem jak by było wtedy z ilością prac...

xena607
29-05-2010, 20:56
Pomysł mi się podoba, tylko czy jest to do ogarnięcia czasowo. Trzeba rzucić temat, dać czas na zrobienie, wysłanie, potem to wystawić, czas na ocenę i wyłonić zwycięzcę. I nowy konkurs? Kamis się posika ze szczęścia... tak co miesiąc...:cwaniak2:

natalia268
29-05-2010, 21:15
Pomysł fajny, tylko i tak jest tutaj mnóstwo konkursów (co sie oczywiscie chwali) i nie zdąrzamy czasem z tymi a co dopiero kolejnymi...

Belunia
29-05-2010, 21:19
Ja tam byłabym za...o nagrody mi nie chodzi, ale nie powiem dyplomik by był super wynagrodzeniem za zrobienie pazurków:D

kachna831
29-05-2010, 22:08
Ja tam też jestem za :D ale tak jak Belunia pisze chociaż dyplomik by mógł być :D

magda_lena
30-05-2010, 08:23
Oczywiscie jestem za i mysle ze dyplomik bylby dobra motywacja :ok:

Sildre
01-06-2010, 10:39
Ja jako nowicjusz uważam, że to super pomysł. Szczerze mówiąc myślę, że niektóre pasjonatki rozpoczynające przygodę z pazurami miałyby w końcu pole do popisu. Oczywiście nie twierdzę, że nie mają teraz. No, ale... Kochane moje pazury i to jeszcze przy braku czasu na ćwiczenia do Waszych to po prostu po krzakach się chowają razem ze mną ze wstydu. Myślę, że niektóre dziewczyny nie biorą udziału, bo troszkę się wstydzą. A tak... można by podział zrobić i to z korzyścią dla wszystkich i dyplomiki jak najbardziej byłyby fajną nagrodą.
Poza tym nowicjuszkom można by później udzielić rad co warto poprawić i nad czym pracować ;)
Dla mnie super pomysł !!!! :) :D

Zgredo
01-06-2010, 11:12
Hm... pomysł sam w sobie fajny, generalnie wcale by mi nie przeszkadzało, jakby sobie był ten konkurs co miesiąc i pewnie starała bym się brać udział, ale na pewno nie co miesiąc - nie dała bym rady. I teraz - jeśli dwa-trzy razy pod rząd nie będzie frekwencji w takim comiesięcznym konkursie, to ogarnie organizatorów zniechęcenie a między nami atmoferka może być różna. Myślę, że trzeba rozważyć ten pomysł dokładnie, np poankietować trochę, aby dowiedzieć się, ilu uczestniczek można by się spodziewać co miesiąc, bo robić dla roboty, to jak dla mnie obsługa forum sobie może, mnie nie przeszkadza, ale nie mam ochoty czytać marudzenia forumowiczek, że cośtam nie idzie jak trzeba.

Sildre
01-06-2010, 14:05
Ja myślę, że pomysł z sondą jest jak najbardziej trafny. A co do konkursów comiesięcznych... póki się nie spróbuje to się nie dowie. Poza tym myślę, że forumowiczki to dojrzałe kobitki, które rozumiałyby natłok prac przy tylu wydarzeniach (bo przecież jak wspomniano konkursów jest tu i tak dużo)... tym bardziej gdyby rzeczywiście zastosowano podział na stopień zaawansowania. Kuuuuupa pracy, ale ja wychodzę z założenia że warto byłoby czekać na wyniki. A same konkursy może nie muszą być co miesiąc, a np. co kwartał lub z podziałem na pory roku ;) Żeby na początku zobaczyć czy się przyjmie w ogóle konkurs z podziałem.

To kiedy sondujemy? ;)

Evelyn.
01-06-2010, 20:21
dziekuje za zainteresowanie moim pomyslem. i za przeniesienie mnie do tego tematu:)
opowiem wam dlaczego tak lubie to forum. w dzien w który je znalazłam szukałam w internecie jakiegos pomysłu na zdobienie na moje własne pazury... myslałam wtedy, że juz mialam wszystko na swoich łapkach z moich wzorników i zadne nowe zdobienie mnie nie cieszyło, byłam nawet troche przygnebiona tym faktem... wpisałam wiec w google "wzorki na paznokcie" i nagle olśnienie forum wzorki!!! zarejstrowałam sie i najpierw kopiowalam pomysły innych forumowiczek, ale jak zaczeły sie konkursy to od tej pory zawsze robie sobie pazurki na konkurs, i zawsze mam coś fajnego i nowego i choć często i tak swoich prac NIE WYSYŁAM, bo np. uważałam ja za niezbyt dobre, lub w poniedziałek uda mi się lewą rękę zrobić, a od wtorku taki zapierdziel, że nie wiem w co ręce wlozyc i jak w sobotę robię prawą ręke to już lewa zniszczona, albo zwyczajnie to nie jest to co sobie wyobraziłam... więc stąd wziął mi sie pomysł na comiesięczny konkurs:) jeśli kogoś zanudziłam to z góry przepraszam:D ps podoba mi sie pomysł na nasz własny hologram. jesli wie krtoś jak się do tago zabrac to proszę o wpis

farbstift
02-06-2010, 12:25
Ja proponuję złączyć tematy o paznokciach u stóp, bo jest ich chyba ze 3 i to w róznych działach:)

Latika
04-06-2010, 15:32
Nie znalazlam tematu ale moze przeoczylam.Przydałby się 1 temat np-obróbka zdjęć i tam byłyby instrukcje na znaczek wodny,obróbke,jak pstrykać,jakie warunki najlepsze itd.Chyba ze juz takie cos jest :) bo ze znakiem wodnym widziałam chyba 2 tematy:) a chętnie dodam jeszcze jakieś instrukcje :)

farbstift
04-06-2010, 15:44
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/34-jak-zrobic-dobre-zdjecie-paznokci.html
http://forum.wzorki.info/nasze-hobby/276-przerabianie-fotek.html
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/1018-jak-dodac-znak-wodny-do-zdjecia.html

Latika
05-06-2010, 02:25
no to moze lepiej je polaczyc??bo ja szukalam i sie nie doszukałam :) chyba gdzieś ten pierwszy daleko zakopany :) dzięki :)

Giordani
08-06-2010, 17:26
Jestem za JAK ZROBIC DOBRE ZDIECIE!!!
A mnie brakuje (a moze nie znalazłam bo jestem tu od paru dni) galeri ze zdieciami frenchy i opisami czy to akryl czy żel i jakim produktem było zrobione.Głównie chodzi o odcienie bieli i coverów bo co firma to inne odcienie. A fajnie by było miec porównanie:)Myśle o frenchu bo jest najbardziej jednak lubiany i popularny(bynajmniej wsród moich klientek) .Ja pisałam już o tym w french i zdobienia slubne ale jakos przeszło bez echa hihihihi

Emist
08-06-2010, 17:47
myślę,że to sprawa indywidualna każdego,kto wstawia zdjęcie,jeśli chcesz wiedzieć zawsze możesz wysłać pw do danej osoby.
Narzucanie komuś podpisywania czy opisywania zdjęć nie będzie zdawać rezultatu.

Poza tym jest osobny temat - galeria i nie ma potrzeby zakładania następnego.

farbstift
24-06-2010, 10:51
proponuję połączyć tematy o prezentach w jeden, spójny. Mamy prezenty dla dzieci, chłopów i ogólny o dawaniu, pakowaniu etc. To można wszystko dać do jednego.

natalia268
24-06-2010, 10:59
jestem za, tez to miałam zaproponowac ;]

Emilia B.
24-06-2010, 11:16
Połączone - wszystko jest w Offtopic http://forum.wzorki.info/offtopic/970-prezenty-jakie-pakowanie-wreczanie-itp-8.html :) Dobry pomysł z połączeniem bo i tak za każdym razem się każdy pyta co ma komuś tam kupić :)

farbstift
28-06-2010, 10:58
Kolejne tematy, które moim zdaniem powinno się złączyć:
http://forum.wzorki.info/uczucia/800-wasze-sposoby-na-meskie-serducha.html
http://forum.wzorki.info/uczucia/748-sercowka.html
http://forum.wzorki.info/uczucia/979-dziewczyny-pomozcie.html

Emilia B.
28-06-2010, 11:07
2 pierwsze połączone-teraz pod nazwą
http://forum.wzorki.info/uczucia/748-sercowka-czyli-my-nasze-polowki.html
nad 3 debatujemy :D

farbstift
28-06-2010, 11:08
Ok:) Dziękuję i jak znów coś znajdę to dam znać:D

Emilia B.
28-06-2010, 11:11
Super :) Bardzo nam pomagasz :*

farbstift
29-06-2010, 06:06
To jeszcze te:
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/13-wzorki-na-tipsach.html
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/1342-cwiczeniowki-google-page-rankingobowanki-samotniaczki-czyli-doskonalenie-warsztatu.html
Bo i tak w obu tematach forumowiczki dodają głównie ćwiczonka na tipsach ewentualnie samotniaczki;)

I kolejne znalazłam:D
http://forum.wzorki.info/manicure-pedicure/391-dieta-na-zdrowe-paznokcie.html
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/543-jak-jesc-aby-miec-piekne-paznokcie.html

a to bardziej do działu "stylistki-klientki" pasuje:
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/161-spozniajace-sie-klientki.html

__________________________________________________ _____
Ekhem....więc mam ogromną prośbę i proszę o rozważenie. Otóż w tematach typu "zdjęcia paznokci" użytkownicy często komentują prace zbiorowo tylko i wyłącznie słowami :ładne frenche, super pazurki. Nierzadko zdarzają się też komentarze do pojedyńczych prac typu: świetne, ekstra. Tylko ja osobiście i wiele innych użytkowników, z którymi o tym rozmawiałam, uważam że to tylko zakłóca funkcjonowanie forum. Wchodząc tu chce się uczyć, oglądać Wasze prace, podziwiać i owszem chwalić, ale z uzasadnieniem. Zazwyczaj mam do przeczytania kilkanaście postów podchodzących pod ewidentny spam.
Jak to rozwiązać?
Myślę, że można uściślić regulamin, bardziej skupić się na tym co jest spamem a co nie. Wprowadzić jakieś kary, typu ubywające punkty reputacji, ostrzeżenia widoczne w profilu. A to dlaczego? Bo szkoda pracy moderatorów, którzy muszą ciągle wyrzucać zbędne posty do kosza i nerwów forumowiczek chcących naprawdę korzystać z tego forum.
No to koniec wywodu i czekam na odzew:)

Sildre
09-07-2010, 11:51
Zgadzam się z apelem Farbi i chciałabym sama też wtrącić coś co mnie troszeczkę drażniło ( i nadal drażni) kiedy czytam tematy "techniczne" o przedłużaniu paznokci od podstaw... nie wszędzie, ale zdarzało się, że kilka postów musiałam czytać, które nic nie wnosiły tzn. podziękowania.
Ja wiem, to cholernie miłe i chyba wcześniej nie było opcji "dziękuje" (przynajmniej to jest pierwsze forum, które spotkałam z taką opcją), ale przydałoby się troszkę umm bardziej rygorystycznie podchodzić do wyrażania podziękowań w postach. Nie dlatego, że to miły spam... bo jak ktoś siedzi na bieżąco to mu nie sprawia trudności czytanie tego, jednak jak człowiek zaczyna czytać od początku to po którymś już poście dziękczynnym zaczyna tracić ochotę do dalszej nauki :/
Przykład: TUTAJ (http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/287-podstawowe-pojecia-przy-przedluzaniu-paznokci-zdjecia-opis.html)
Niby nie ma tego dużo, zaledwie kilka stron samego tematu i kilka postów "zbędnych", ale uwierzcie mi, że ja zaczynając czytać wszystko po kolei, dziennie czytając po kilka lub kilkanaście wątków wymiękałam. I myślę, że wiele nowych osób też ten fakt może drażnić.

Ale zajrzałam tu w innej sprawie. Kochani Admini i Moderki mam taką sugestię. Zauważyłam dzisiaj jedno ogłoszenie o konkursie, które w sumie przeoczyłam dotąd, bo zaglądałam tylko TU (http://forum.wzorki.info/konkursy-zdobienia-paznokci/) - dział "Konkursy Zdobienia Paznokci". Natomiast ogłoszenie (Nail Expert (http://forum.wzorki.info/konkursy-pokazy-targi/4297-31-07-2010-konkurs-nail-expert-wakacje-w-tropikach.html)) myślę, że pasujące do wymienionego działu znalazłam TU (http://forum.wzorki.info/konkursy-pokazy-targi/) - w dziale "Konkursy, pokazy, targi". Może warto byłoby przenieść i zmienić nazwę działu na same "Pokazy, targi" ?

Kamis
09-07-2010, 12:43
dziękujemy za wasze uwagi i sugestie

co do konkursów myślę że jest dobrze jak jest
dział Konkursy Zdobienia Paznokci to są nasze wewnętrzna konkursy
a Konkursy, Pokazy Targi info o wydarzeniach na świecie ;)

natalia268
11-07-2010, 16:06
a jakby połączyć :
http://forum.wzorki.info/jedzonko/1188-dieta-przepisy-z-dietami.html
http://forum.wzorki.info/jedzonko/1984-dieta-niskobialkowa-bezbialkowa-przepisy.html

czy nie?;]

Emist
11-07-2010, 16:53
nie,bo są to dwa rodzaje diet,te pierwsze,żeby ładnie wyglądać,drugie - zdrowotne,żeby normalnie funkcjonować przy dość nie ciekawych schorzeniach.

natalia268
11-07-2010, 18:27
hm no chyba ze tak...

dudejla
12-07-2010, 17:44
Popieram łączenie tematów jednak wydaje mi się, że nie zawsze jeżeli coś podobnie brzmi lub dotyczy podobnych rzeczy to trzeba to łączyć. Wiem, że to zapobiega tworzeniu się bałaganu na forum, ale weźmy na przykład ten temat: [Przepisy / porady] Pomysł na obiad. Również powstał z połączenia innych ale zauważcie, że przez to połączenie w tym temacie mamy coraz mniej wpisów, wcześniej dziewczyny codziennie wpisywały co robią na obiad, lub szukały tam inspiracji. Teraz tak nie jest ponieważ mimo tytułu już nie pasuje do tego tematu wpisywanie "u mnie dzisiaj pomidorówka". Moim zdaniem dopiero teraz nie można nic znaleźć jak w jednym temacie mają być i przepisy i porady i jeszcze wpisy co masz dzisiaj na obiad….
Chciała bym też odnieść się do wpisu Farbi o tym, że czasem w tematach tak zwanych galeryjnych pojawiają się wpisy składające się z jednego słowa i „minki”, zgadzam się z tym, że czasem do jednej pracy mamy 15 komentarzy składających się z jednego słowa i to jest „wkurzające”. Jednak popatrzmy na to z drugiej strony, nie są to tematy, w których oceniamy budowę i nawet nie pojawiają się w nich takie zdjęcia, które by to umożliwiły to znaczy nie ma dokładnych zdjęć tunelu itp. Są to zdjęcia stylizacji, które możemy ocenić pod kątem doboru kolorystyki oraz dobrania zdobienia itp. także tego czy praca nam się podobała czy nie… Można zasugerować dziewczyną aby starały się napisać coś więcej, jednak trzeba też pamiętać o tym, że zdanie w stylu „moim zdaniem praca jest ładna, podoba mi się, ładnie wykonana, ładny kolor” – wnosi tyle samo ile komentarz w stylu: „bardzo ładna praca”
Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz, ciągłe, bezustanne a czasem po prostu chamskie pisanie komuś żeby korzystał z wyszukiwarki. Rozumiem niektóre dziewczyny szczególnie te, które są na forum już długo i wiedzą, gdzie, co i jak ale dla nowych dziewczyn niektóre sprawy nie są takie oczywiste, główną ideą forum jest pomoc dla takich osób, udzielenie rad, a przez te ciągłe hasła w stylu „wpisz sobie w wyszukiwarkę” zniechęcamy nowe osoby do wchodzenia tutaj. Poza tym załóżmy, że szukamy informacji o kolorowych akrylach, wpisuje w wyszukiwarkę KOLOROWE AKRYLE i co mi się wyszukuje: 1. Temat o zakupach, 2. Co teraz robicie, 3. Nasze zbiory, ozdoby Temat, który mógłby być pomocny jest dopiero 16! Więc może zastanówmy się zanim napiszemy: UŻYJ WYSZUKIWARKI!

Przepraszam, że strzeliłam taki esej ale myślę, że poruszyłam ważne kwestie:)
Przepraszam za pogrubiony tekst ale nie chce się zedytować;/


ogrubiłam :D//Emist

Emist
12-07-2010, 18:29
dodam od siebie,iż wyszukiwarka googlowa jest o wiele dokładniejsza niż ta "ukryta" :)
a można ją znaleźć tutaj : 26602
a wyniki dla "kolorowy akryl" to :

http://forum.wzorki.info/cfmgoogle.php?cx=partner-pub-6894743036775428%3Ald482-7h6gb&cof=FORID%3A10&ie=ISO-8859-2&q=KOLOROWE+AKRYLE&sa=Szukaj&siteurl=forum.wzorki.info%2F

kobietazpazurem
12-07-2010, 18:34
Zgadzam się z dudejlą, nowych trzeba naprowadzać i pomagać, a nie zbywać do wyszukiwarki, której czasami także użyć jeszcze nie potrafią, bo po prostu nie mogą się połapać z forum. Ja często zapraszam nowych do znajomych i widzę, że są ludzie zalogowani np. od dłuższego czasu i mają po 2 posty lub i wcale i mam wrażenie, że czasami po prostu sie boją udzielać.

Sildre
12-07-2010, 18:45
dudeja nie wiem jak to z tym tematem z przepisami było i w sumie wiele tam nie grzebałam. Ale tak teraz mi się przypomniał temacik z "Chorobami" z jednej strony uważam go za dobrą sprawę, że jest on jeden. Ale z drugiej strony jak go czytam po połączeniu to wydał mi się ciut hmmm nie wiem - chaotyczny? Może to zbyt dosłowne słowo, bo chodzi mi tylko o jedno - szkoda, że wrzucana jest tam również pomoc w ocenie paznokci z "dziwnymi" zmianami. Nie jest to do końca złe, bo merytorycznie jest o tym samym. Mamy tam wiedzę i zdjęcia "podręcznikowe", potem nagle zapytanie koleżanek "co to za plama?" kolejny artykuł... mam takie mieszane uczucia, bo z jednej strony jest ok, ale z drugiej fajnie by było po prostu mieć miejsce tylko do pomagania w ocenie.

Co do wyszukiwarki. Zgadzam się jak i nie. Zgadzam się, gdyż czasami sama używając wyszukiwarki musiałam troszkę poszperać między nie do końca odpowiadającymi moim poszukiwaniom tematom. Aczkolwiek trzeba zaszczepiać innym takie umiejętności jak korzystanie z tej opcji, bo wiele osób nie wie o niej, nie doczytało, nie umie korzystać lub po prostu im się nie chce. Wiadomo jest różnie, ale faktycznie warto wspominać o wyszukiwarce, podrzucać link do niej i przy okazji odpowiadać gdzie, co i jak. Ja na początku byłam zagubiona i korzystałam z tematu "POMOCY" w ogólnym dziale.
Ale oprócz tych wszystkich opcji jest też wiadomość prywatna do użytkowników, którzy myślę spokojnie pomogą. Myślę, że akurat tutaj warto by po prostu zerkać na staż osób, które proszą o pomoc/zakładają tematy nie tam gdzie trzeba.

A tak z innej beczki, kiedyś chyba mieliście podział w ogłoszeniach na zakupki? Tylko czy podfora nie sprawdzają się lepiej niż zbiorówki? Tzn. chodzi mi o aktualne ogłoszenia. Są tam stare posty, które nie jestem pewna czy są aktualne czy nie, nie zawsze każdy uaktualnia post. Ja teraz zaczęłam subskrybować te temaciki, bo nie mogłam się połapać i być na bieżąco. Jest wówczas więcej pracy, mniej miejsca, pełno postów, ale z drugiej strony każdy osobno i każdy aktualny lub wyrzucony.

No, ale to tylko wolne myśli i moje odczucia ;)

Emist warto to pokazywać do usr... śmierci, bo każdy laik komputerowy w końcu załapie. Aczkolwiek mojej mamie trzeba by z 10 razy pokazać ;) A tu w sumie duży przedział wiekowy jest od młodych po dojrzałych z dojrzałymi pociechami :)

dudejla
12-07-2010, 19:07
Emi dziękuje za edycje:)
Sildre, z wyszukiwarką chodzi mi dokładnie o to, co Tobie, to znaczy owszem jestem za tym aby wskazać nowym osobom: zobacz, jak czegoś nie wiesz tu możesz sobie wpisać w wyszukiwarkę, przeszperać wyniki, albo właśnie zapytać w temacie POMOCY ... aczkolwiek jeżeli ktoś w jakimś temacie zadaje konkretne pytanie a ja odpowiadam mu: WPISZ W WYSZUKIWARKĘ, to to jest strata czasu i tej osoby i moja, moja bo skoro zdecydowałam się odpowiedzieć już na ten post, to chyba lepiej napisać coś na temat, bo w ten sposób ani ta osoba nie dowie się co chciała a moderatorzy i tak będę musieli wywalić to co ja napisał bo do tematu to nic nie wnosi...
A o tym, że należy przypominać że wyszukiwarka istnieje wiem z własnego doświadczenia, bo przez pierwsze miesiące nie miałam zielonego pojęcia o tym że coś takiego jest :haha:

farbstift
12-07-2010, 19:39
no tak, z tą wyszukiwarką są problemy. ja osobiście na ogól sama wpisuję i podaję komuś kto tego nie użył gotową listę wyszukanych tematów, ale jeżeli mamy temat o powiedzmy szminkach a ktoś tam pyta o żele...Najlepszą metodą jest jednak pisanie pw do nowych z niezbędnymi informacjami, ja tak robię:) I te osoby nadal są na forum i już radzą sobie z funkcjonowaniem bez wprowadzanie chaosu.
Z komentarzami w tematach galeryjnych nie chodziło o to, żeby zamiast "ładnie", było "piękna stylizacja", nie chodzi o ilość słów, tylko uargumentowanie, podanie do jakiej pracy się to odnosi a nie nabijanie postów, bo do konkursu potrzebne.
I popieram, że temacik o obiadach niepotrzebnie złączony. Ale wiele tematów moderatorzy złączyli i o wiele łatwiej teraz się połapać:)

Emist
12-07-2010, 20:26
Co do wyszukiwarki. Zgadzam się jak i nie. Zgadzam się, gdyż czasami sama używając wyszukiwarki musiałam troszkę poszperać między nie do końca odpowiadającymi moim poszukiwaniom tematom. Aczkolwiek trzeba zaszczepiać innym takie umiejętności jak korzystanie z tej opcji, bo wiele osób nie wie o niej, nie doczytało, nie umie korzystać lub po prostu im się nie chce.

Zgadzam się z dudejlą, nowych trzeba naprowadzać i pomagać, a nie zbywać do wyszukiwarki, której czasami także użyć jeszcze nie potrafią, bo po prostu nie mogą się połapać z forum.

najczęściej odpowiedź co do wyszukiwarki - zwłaszcza na chacie czy też w postach dostają osoby,które 5 min po zalogowaniu,wątpię by czytały jakikolwiek temat szczegółowo pytają o rzeczy,które są np w mały FAQ po lewej stronie forum26604
,widząc np we frezarkach post "jakie frezy polecacie" człowieka krew czasami zalewa,bo 3/4 tematu traktuje o tym




A tak z innej beczki, kiedyś chyba mieliście podział w ogłoszeniach na zakupki? Tylko czy podfora nie sprawdzają się lepiej niż zbiorówki? Tzn. chodzi mi o aktualne ogłoszenia. Są tam stare posty, które nie jestem pewna czy są aktualne czy nie, nie zawsze każdy uaktualnia post. Ja teraz zaczęłam subskrybować te temaciki, bo nie mogłam się połapać i być na bieżąco. Jest wówczas więcej pracy, mniej miejsca, pełno postów, ale z drugiej strony każdy osobno i każdy aktualny lub wyrzucony.

się Sildre rozpisała :D
co do ogłoszeń jest ustawienie a nie wiem czy wprowadzone (małe nie doinformowanie),że ogłoszenia miały być automatycznie usuwane bo jakimś okresie czasu,zajmę się nimi za jakiś czas,tak jak zrobiłam z ogłoszeniami zbiorowymi - z 20 stron dyskusji zrobiło się 2-3 ogłoszeń i każdy był pytany o to,czy aktualne,zrobiło się przejrzyściej :]

Sildre
12-07-2010, 22:22
Emist ano zalewa krew i czasami, aż pluje na monitor a to z frustracji, a to z innych powodów... aczkolwiek ja sama, choć czytałam FAQ to nie wszystko obczaiłam ;) Może to ślepota, ale np. polecane po prawej linki zobaczyłam dopiero po kilku dniach. I tak np. zamiast sama szukać do upadłego poszłam na łatwiznę prosząc Farbi o linki jakieś do filmików, pdfów i innych zbiorczych artykułów o pazurach, które można zassać ;) U mnie to było zaoszczędzenie czasu, bo dzięki uprzejmości koleżanki miałam czas na czytanie, zaznajamianie się z działami forum, a nie szperanie.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Ale faktem jest, że niektórzy przesadzają. Jednak nowym trzeba wybaczać, bo potem będą śmigać że hej ;) No, ale koniec tematu. Każdy wie o co chodzi ;)

Co do zbiorówek, ojj tak, się rozpisałam - to z upału mam słowotok ;) Aktualizacja by się przydała, dlatego myślałam że sprawniejsze są jednak sufora, gdzie w swoich tematach dziewczyny mogą pisać o zamknięciu topicu. A tak... tyle pracy. Ale oczywiście jak wymiotą stare posty to będzie sprawniej. Ciekawe czy raportowanie przez dziewczyny by Wam np. pomogło?

Emist
12-07-2010, 22:39
jak najbardziej :) nawet nie wiecie ile nam raportami pomagacie :) zobaczcie ilu jest modów,ilu użytkowników :) czasami człowiek klika na czerwony krzyżyk u góry przeglądarki w myśl zasady czego oczy nie widzą... :D żarcik :)
jeśli widzicie post nie na miejscu,offtopa,post nie zgodny z regulaminem,zawierający same emotki lub nie wnoszący treści etc itd to raportujcie śmiało i się nie bójcie :) każdy raport jest przedyskutowany i postanowione co z nim zrobić :)

Sildre
12-07-2010, 22:52
Okis. To teraz będę klikać, że hoho... :cwaniak2::yellow::kawa:
Żarcik ;) W sumie przydałaby się adnotacja wtedy w zbiorówkach, że po zakończeniu ważności ogłoszenia prosi się o jego zraportowanie przez twórcę hmm? :kwiatek:

a co z "dzięksami"? Tzn. postami, które mają tylko "dzięki, wielkie dzięki, kochana jesteś dzięki, etc." a sam post za który są te podziękowania jest przez tą osobę "dzięknięty" ;) Hehe jestem upierdliwa z tym, ale tak tylko pytam nie po złości dla innych, bo samej jest mi miło czytając podziękowania w wersji słownej niż kliku, no ale... strasznie się męczy przy czytaniu edukacyjnych wątków - tylko tam. ;)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Evelyn.
13-07-2010, 21:54
a czy można założyć temat "paznokcie z których jestem dumna"...?? nie chcę bez pytania... bo możwe głupi pomysł:huh:...

Sildre
14-07-2010, 12:19
Propozycja połączenia tematów:
- praktykantka (http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/4182-praktykantka.html)
- praktyki (http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/2768-praktyki.html)

natalia268
14-07-2010, 14:25
a czy można założyć temat "paznokcie z których jestem dumna"...?? nie chcę bez pytania... bo możwe głupi pomysł:huh:...

moim skromnym zdaniem bez sensu ;] .. ale to tylko moje zdanie...

równie dobrze mozna wstawic w odpowiedni temat i dopisac ze sie jest z nich dumnym bo .. blablablabla... :P ... nie oszukujmy się.. jesli ktoś nie jest zadowolony ze swoich paznokci i az wstyd mu pokazac, albo nawet zdjec robic to nie wstawia.. a jesli sie uczy, robi kroki w przod to wszystkie cenne wskazówki się dla niego liczą ale i tak ta osoba się cieszy ze swoich pazurków ze coś idzie itd...i w sumie uwaza je na ładne.. jak na swoje możliwości ;)

farbstift
14-07-2010, 14:27
dokładnie, na dodatek pazurki będą się dublowały, bo wstawimy je jeszcze w inne galeryjne tematy...

Sildre
15-07-2010, 02:04
Przekopując forum zauważyłam wiele wolno "latających" to tu to tam temacików o paznokciach z mechanicznymi uszkodzeniami płytki i (co prawda nie przekopałam całości;)) czy istnieje gdzieś zbiorczy temat? Mamy choroby paznokci, ale czy jest coś gdzie można by pisać o stłuczeniach, przepiłowanej płytce, problemach po nieumiejętnych zabiegach i rekonwalescencji etc. Jeśli nie to proponowałabym założyć coś takiego na modłę chorób, bo do samego działu chorób to tak jakoś hmm nie pasi.
I może wrzucić takie temaciki jak:
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1662-problem-z-plytka-paznokcia.html)
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1810-paznokiec-po-stluczeniu-zelowac-czy-nie.html)
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/3681-uszkodzony-zlamany-paznokiec.html)
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/2180-zlamany-panzokiec-u-stopy.html)

Widziałam jeszcze kilka, ale jeszcze tam nie dojechałam z czytaniem ;)


I proponuję połączyć w jedno "Karta Klientki":
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1435-ankieta-dla-klientki-prosze-o-pomoc.html)
- link (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/2273-karta-klientki.html)
P.S. Może także pasowałoby by bardziej do działu "Stylistki, klientki (http://forum.wzorki.info/stylistki-klientki-itp/)"

Zuzanna Rzeszewska
15-07-2010, 03:18
A może by tak konkursy zrobic w jedym dziale? Bo już jest ich chyba ze trzy :)

Sildre
15-07-2010, 03:40
Też już proponowałam, ale faktycznie niektóre powinny być osobno np. te typowo od AP, gdzie AP ma swój dział osobny.
Chociaż ja dalej w duchu uważam, że te ze świata spokojnie można by wrzucić w dział "Konkursy Zdobienia Paznokci" i zostawić tylko dział "Targi, pokazy". Zawsze można zrobić podział dodatkowy na np. "Ogólnopolskie". ;)

Emist
15-07-2010, 06:07
dziękujemy za wasze uwagi i sugestie

co do konkursów myślę że jest dobrze jak jest
dział Konkursy Zdobienia Paznokci to są nasze wewnętrzna konkursy
a Konkursy, Pokazy Targi info o wydarzeniach na świecie ;)


sprawa już poruszana a szef ma zawszę racje ;)
są tylko dwa tematy z konkursami,Akademia Paznokcia jest osobnym działem jak zapewne zauważyłyście i tam są zamieszczane konkursy związane z w/w pismem.

---------- Dodano o godzinie 06:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 05:59 ----------


Przekopując forum zauważyłam wiele wolno "latających" to tu to tam temacików o paznokciach z mechanicznymi uszkodzeniami płytki

są to problemy nie zawarte w temacie http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-czemu-sie-tak-dzieje-wszystkie-problemy-ktorych-nie-ma-w-tematach.html i po prostu sobie wolno latają :D ot taka swoboda :P zbiorczy temat niby jest,ale jak zostało zauważone,jak zaczniemy łączyć wszystko to zrobi się bałagan jak nie wiem ;]



I proponuję połączyć w jedno "Karta Klientki"

połączone :) dzięki :) (ptaszki się skończyły ;])

czarnyaniol121
24-10-2010, 18:35
ekhm to może ja podziele sie swojim pomysłem przemyśleniem itd
mianowicie chodzi o to czy dało by sie zrobic taki cwancyk zeby dział ogłoszen można było ogladac od pewnej ilosci postów lub rangi tak jak dział "stylistki paznokci PRIV" argumentowała bym to tym ze osoby które ledwo co zarejestrowały sie na forum zakładaja ogłoszenia albo chca sie wymieniac a potem okazuje sie ze to z góry zaplanowane oszustwo ( przykład Aneta LIs)
ja sama miałam dwa razy taka sytuacje i sadze ze nie tylko ja...wiadomo ze jak ktos bedzie chciał oszukac to oszuka ale mysle ze zawsze chociaz jedna nieuczciwa osoba sie zniecheci...takie cos widziałam na innym forum (nie paznokciowym) i dobrze to funkcjonuje i ludzie sie nie bulwersuja a wrecz przeciwnie...
wiem ze nie umiem tłumaczyc ale mam nadzieje ze wiadomo co mam na myśli:D

rudzia1985
24-10-2010, 18:44
ja Cie zrozumialam :D
mysle, ze to dobry pomysl...u mnie na innym forum rowniez jest taka sytuacja, ze na forum rejestruja sie tylko po to by sprzedac cos, czasami sa to auta warte 15-20 000 i czasami male kwoty do ok 500 zl ale i w takich momentach znajduja sie oszusci...
rejestruja sie, sprzedadza cos, pozniej sie okazauje ze felerne ale kase juz dostanie i nic z nim nie zrobisz i tyle o nich slychac ;)
dlatego teraz zeby wystawic ogloszenie potrzebna jest akceptacja dwoch osob, specjalnie to tego powolanych :)

taki pomysl dalabym od okreslonej liczby postow (powiedzmy 100 ) moze to w jakis sposob sprawdzic pierw osobe, jak czesto jest na forum , ile sie udziela itd.

asia
24-10-2010, 19:11
przy okazji poprzedniej akcji z anetą lis wprowadziliśmy system dodawania ogłoszeń od 10 postów, ale być może faktycznie trzeba zwiększyć ten limit..

aga
25-10-2010, 20:25
ja bym dała co najmniej 50

nanami7
25-10-2010, 20:56
Szefie, ja się wtrącę, ale jestem za...
najpierw trzeba się trochę udzielić, zanim zechce się coś sprzedać...

Kamis
27-10-2010, 21:28
dzięki za zgłaszanie uwag
zmienię to w najbliższej przyszłości :]

kobietazpazurem
15-12-2010, 20:41
A ja mam propozycję co do wyglądu forum. Może by go troszkę ożywić i na stronie głównej umieścić miniaturki tzw awatary danego dzialu- tak jak to jest z dzialem Akademi Paznokcia- przy tym jest logo ap. I tak odpowiedni obrazek zamieścić przy odpowiednich działach. Było by bardziej kolorowo a nie ciągle ten róż :)

asia
18-12-2010, 22:06
w skórce różowej takie awatarki są z lewej strony działu:)

kobietazpazurem
30-12-2010, 19:51
tak ale mi chodziło wlasnie o ten glówny szablonik :) Byłby ciekawszy. To tylko moja propozycja :)

katherinne
31-12-2010, 10:00
mi się wydaje, że było by mniej estetycznie wtedy. Podoba mi sie tak jak jest jeśli chodzi o awatary, bo jakby np kazdy byl inny to po prostu kojarzy mi się z brakiem estetyki.

natalia268
31-03-2011, 22:53
Błaaaaagam niech w temacie: Kursy, opinie, doświadczenia (http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html) będzie również wprowadzony system dzielenia sie swoimi przezyciami od jakiejś ilości postów bo juz mnie krew zalewa.. :] I ciagle mysle ze ktos kto napisał tylko jeden post i tylko w tym temacie to pracodawca który reklamuje sie w ten sposób, a to mija sie z celem.

kobietazpazurem
01-04-2011, 08:26
Też dobry pomysł i dostęp mógłby być np od 10 postów

ducek07
01-04-2011, 13:28
Popieram. Tam cały czas nowe osoby się wypowiadają. Pierwszy post i od razu tam i nie wiadomo nawet czy im można wierzyć. Przez to przestałam w ogóle wchodzić na ten temat

xsunnyolciax
01-04-2011, 18:39
popieram pomysł Natalii, robi się niepotrzebnie bałagan.. ;)

katerina15
11-11-2011, 23:48
A ja proponuje nową rangę " stylistka rzęs ", bo z tego co widzę zbiera się na forum trochę dziewczyn które rzęski przedłużają :)

Wiem, wiem, że to forum pazurkowe, no ale taka moja propozycja tylko ;)

rudzielec
22-11-2011, 08:45
a ja mam z kolei takie cos ze jak ogladam zdjecia wstawione w danym temacie to klikam w strzalke w prawo na klawoaturze zeby przejsc do nastepnego a dopiero potem sobie przypominam ze trzeba kliknac na dole zeby przejsc do nastepnego, ja wiem to niby nic i taka bzdura, ale zawsze.

Zen.
22-08-2012, 20:48
Nie wiem czy gdzieś o tym ktoś już pisał, ale proponuję wprowadzenie nowej rangi : kosmetolog. może niekoniecznie czuje się urażona kiedy ktoś powie do mnie że jestem kosmetyczką, ale z zawodu jestem kosmetologiem, nie kosmetyczką i byłoby miło kiedy na profilu byłaby taka informacja :)

samaron
27-08-2012, 20:19
Zen Twoja propozycja jest w trakcie rozpatrywania ;)

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? :D

Zen.
17-10-2012, 02:01
No i co z tą moją propozycją ?:D :skacze:

merry6k
27-11-2012, 14:57
Może troszkę uporządkować to wszystko bo jestem nowa i ciężko mi się tu odnazleźć. Chociaż na działy

rudzia1985
27-11-2012, 19:17
Ale co na dzialy chcesz uporzadkowac ? :huh:
Przeciez wszystko na stronie glowej forum jest podzielone na dzialy i dalej na kategorie, subfora i tematy.

Evelyn.
13-12-2012, 08:59
ja mam pomysł na oszczędzenie miejsca na serwerze(zaczerpnięty z innego forum): żeby usuwać wszystkie konta, które mają zero postów. oczywiście trzeba wysłać wiadomość ostrzegawczą np. tydzień przed, żeby ci którzy faktycznie chcą mieć konto mogli nadrobić zaległości, lub sobie o nas przypomnieli i dołączyli się do życia forum:)

asiek
13-12-2012, 10:17
No tak, ale niektórzy wchodzą poczytać forum z ilością 0 postów, a się nie udzielają :)
Zadziałałoby to wtedy, jakby się usuwało takie konta, jeżeli nie był ktoś zalogowany np. pól roku :)

loginka
10-02-2013, 10:34
A ja mam prosbe o zrobienie czegos z z watkiem hybrydowym http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-83.html . Co chwile na ten watek wchodzi jakas nowa osoba i zadaje te same pytania odnosnie lakierow hybrydowych, pytania o firme Gelish pojawiaja sie non stop a na ten temat juz wszytko zostalo napisane. Jakby sie dalo cos z tym zrobic to byloby spwietnie bo mnie juz krew zalewa jak wchodze na ten watek
:( Moze kasowanie tych postow i wyslanie wiadomosci o tym zeby sie te osoby troche wyslily, sama nie wiem.

kamillxx
10-02-2013, 11:27
a moze osobny watek-gelish polenam/nie polecam i tak mozna byloby zadawac pytania czy dobre czy nie dobre?

loginka
10-02-2013, 12:01
Chodzi mi bardziej o zasmiecanie watku tymi samymi pytaniami. Denerwuje mnie to ze przychodzi taka nowa osoba zadaja pytanie a nie posili sie o przeczytanie przynajmniej kilku stron watku. Wszytkie odpowiedzi na pytania mozna znalesc w tym watku. Denerwuje mnie to ze te osoby wszytko chca mniec podane na tacy a same sie nie wysila zeby poczytac. I dlatego fajnie by bylo jakby byl jakis limit czasowy na przyklad ze nowa osoba nie moze pisac postow przez jakis czas, wowczas ma czas na zapoznanie sie z tematem i jak bedzie faktycznie zainteresowana to poczyta, poszuka a po jakims czasie moze zadac pytanie. Moze takie rozwiazanie byloby dobre.

nanami7
10-02-2013, 12:06
Ja sie podpisuje pod tym co napisala Loginka. Dac takiej osobie czas i jak poczyta i sie pomeczy troszke i wysili, to zeby dopiero dac jej mozliwosc pisania postow. :)

kamillxx
10-02-2013, 12:57
powiem wam ze jak ja zacznalam na forum to czesto bylo tak ze pomimo ze przeczytalam wszystkie strony watku i tak mialam kilka pytan i czesto bylam odsylana by przeczytac wszystkie stron mimo iz to juz zrobilam przed zadaniem pytania
zalozylam nowy temat ten o ktorym pisalam aby dzielic sie opiniami na temat gelisha bo takie czesto sa zadawane a jak ktoras z nas bedzie chciala odpowiadac na pytania i dzielic sie nasza wiedzato prosze bardzo...

loginka
10-02-2013, 15:44
No wlasnie chodzi o to ze przeczytalas i mialas pytania, to jest zrozumiale, a zobacz teraz na chociazby dwie ostatnie strony watku, pojawily sie dwie nowe osoby, ktore zadaja to same pytania, na ktore znajda odpowiedz kilka stron wczesniej. Skoro taka osoba nie widzi tego ze ktos pisal o tym samym i nawet Germana zworcila uwage ze czytanie nie boli to to dla mnie taka osoba idzie na latwizne i pyta nie czytajac kompletnie nic. Przez co wlasnie robi sie smietnik i mozna starcic nerwy, bo ile razy mozna czytac i pisac to samo.

plushak
10-02-2013, 16:27
Osobny wątek nie ! nie możemy dla każdego produktu robić osobnego wątku bo jest wspólny, jak napisałyście wszystko zostało napisane, jeżeli dana osoba pytajaca nie otrzyma odpowiedzi może się wysili i skoczy kilka stron w tył bo temat jest cały czas na topie i co chwile są nowe posty.

Agnieszka Praska
11-02-2013, 14:42
to moze tutaj dodac dzial harmony
Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/)
i w nim tematy np gelish itp...
przeciez mamy instruktora harmony na forum :D

barbara_kawka
11-02-2013, 22:08
Chodzi mi bardziej o zasmiecanie watku tymi samymi pytaniami. Denerwuje mnie to ze przychodzi taka nowa osoba zadaja pytanie a nie posili sie o przeczytanie przynajmniej kilku stron watku. Wszytkie odpowiedzi na pytania mozna znalesc w tym watku. Denerwuje mnie to ze te osoby wszytko chca mniec podane na tacy a same sie nie wysila zeby poczytac. I dlatego fajnie by bylo jakby byl jakis limit czasowy na przyklad ze nowa osoba nie moze pisac postow przez jakis czas, wowczas ma czas na zapoznanie sie z tematem i jak bedzie faktycznie zainteresowana to poczyta, poszuka a po jakims czasie moze zadac pytanie. Moze takie rozwiazanie byloby dobre.

kochana po lewej stronie napisanego postu pod awatarem nadawcy masz rozowy wykrzyknik ( zglos nadużycie ) klikasz i wysylasz raport :)

Patrycja_92
04-03-2013, 18:38
Ja mam taki mały pomysł, żeby wyodrębnić trzecią metodę i obok Metody Żelowej i Akrylowej stworzyć Hybrydową, ja wiem, ze hybryda to żel, ale wtedy można byłoby utworzyć tam dział: polecane nie polecane produkty, problemy przy stylizacji itd :)

A i jeszcze jedno, katalogi fotek z wzorników kolorystycznych podzielić na firmy, bo jak ktoś pracuje na Gelishu to czasami żeby znaleźć jakiś dany kolor to musi sie przekopać wiele stron Shellacowych, Gellaców, itd itd ale to już marzenie i bardziej odległe, bo myślę, że to stworzyłoby dużo pracy adminom naszym :):wstydek: :buja:


Mam nadzieje,że nie zrobiłam jakiegoś problemu większego :)))

natalia268
04-03-2013, 22:16
Co do drugiego problemu, to wzornik hybryd nie ma aż tylu stron ;)
Ogólnie to raczej nie przejdzie.
No a po za tym w każdym temacie jest możliwość przeszukania wpisując słowo jakie nas interesuje ;)

sylwus1612
05-03-2013, 21:05
To zeby wyodrebnic trzecia metode hybrydy to nie jest zly pomysl, w sumie teraz hybrydy sa na topie :-)

samaron
06-03-2013, 18:39
Przemyślałam propozycję Pati i takie nasunęły mi się wnioski:
- metodyka pracy nie jest aż tak skomplikowana, żeby należał jej się własny temat
- w katalogu i w stylizacjach mamy różne przykłady kolorów, można łatwo przeszukać temat wpisując nazwę firmy w wyszukiwarce danego wątku (opcja "przeszukaj temat")
- argumentem na 'nie' jest dla mnie stworzenie kilkunastu bądź kilkudziesięciu tematów dla każdej firmy, w których będą się powtarzały nieśmiertelne pytania o trwałość i krycie, i o ile powiedzmy w mm będzie parę ładnych fotek to w spn raptem 2.
- poza tym mamy już wątki firmowe, w których również można pytać o hybrydy konkretnej marki.

Niemniej jednak dziękuję za propozycje, fajnie, że staracie się wprowadzić coś nowego i udoskonalić działania :)
Z mojej strony postaram się, żeby każda taka uwaga była analizowana :D

marylin
14-03-2013, 13:28
Mam taką propozycję, żeby na pasku gdzie są albumy zrobić po bokach strzałki na więcej stron, żeby zmieściło się więcej zdjęć np.z poprzedniego dnia.Tak pomyślałam,bo któregoś dnia ktoś wstawił piękny frencz i na drugi dzień już go nie mogłam znaleźć.Jak by się dało:).

asiek
14-03-2013, 16:00
O to to, bardzo dobry pomysł :) popieram :) żeby sobie przewinąc.

rudzia1985
14-03-2013, 17:44
Jak sie kliknie na "Zobacz ostatnio aktualizowane albumy" to tez pokaze wszystkie nowe fotki z dzisiaj, wczoraj i z poprzednich dni :)

asiek
14-03-2013, 19:47
a to ja nie wiedziałam tego... :wstydek:

marylin
15-03-2013, 12:13
Tak,zgadza się,ale to działa trochę inaczej.Jak wchodzę w ostatnio aktualizowane albumy wyskakuje mi pierwsze zdjęcie z każdego albumu a jeśli ktoś wrzucił więcej niż jedno zdjęcie w życiu go nie znajdę. Nie wiem czy dobrze to tłumaczę,po prostu fajnie by było oglądać ostatnio wrzucone zdjęcia a nie całe albumy:).

rudzia1985
15-03-2013, 20:24
No to jak pamietasz, ze bylo zdjecie np. wczoraj wrzucone to otworzysz tylko te albumu zaktualizowane z wczoraj. Pewnie bedzie z 3-4 albumy a w nich np. 3 nowe zdjecia bo tak przewaznie dziewczyny wrzucaja. Pod kazdym zdjeciem jest "porzednie <> nastepne" i w ten oto sposob mozesz obejrzec wiecej fotek z pazurkami :)