PDA

Zobacz pełną wersję : [30 maj 2010 Kraków] Warsztaty



AtelierStylizacji Carolla
21-04-2010, 10:32
„Majówka z Perfect Beauty”
czyli pierwsze warsztatowe spotkanie w Krakowie.

Viollet Studio & Atelier Stylizacji maja zaszczyt zaprosić na jednodniowe warsztaty doszkalające dot. stylizacji paznokci techniką żelową.
Zapraszamy stylistki, które chcą usprawnić swoją pracę, a przy okazji osiągać doskonałe rezultaty.

Warsztaty odbędą się dnia 30 maja 2010- niedziela- w godzinach 10-17.
Miejsce spotkania: Kraków ul sw.Filipa - sala wykładowa

Plan warsztatów:
1. Przywitanie uczestników oraz zapoznanie się z produktami Perfect Beauty.
2. French żelowy- zapoznanie się z możliwościami aplikacji białych żeli.
3. Zastosowanie covera w zdobieniach frenchowych- prawidłowe cieniowanie.
4. Paznokcie salonowe – propozycja zdobień szybkich i efektownych.
5. Wykorzystanie farb akrylowych w uzupełnieniu zdobień żelowych- praca nad prawidłowa techniką tworzenia linii prostych i krętych.
6. Praca żelami różnej konsystencji od bardzo rzadkich po żele gęste, z uwzględnieniem prawidłowej budowy paznokcia przedłużonego.
7, Zakończenie – pokaz zdobień akrylowych z wykorzystaniem farb akrylowych.

Koszt: 220zł/osoba

Będziemy ćwiczyć na sobie i na tipsach.

Na warsztaty prosimy o zabranie ze sobą: pędzelki,lampki oświetleniowe i lampy UV.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

W cenę wliczony jest ciepły posiłek i poczęstunek.

Zapisy telefonicznie pod numerem telefonu 509190388

Wpłata pieniażków do 15 maja będzie potwierdzeniem rezerwacji.

Konto:
Lukas Bank
03 1940 1076 5504 6297 0000 0000

W tytule proszę wpisać imię i nazwisko + warsztaty 30 maj

Dla uczestników warsztatów przewidziany jest upust na wszystkie produkty Perfect Beauty w wysokości 10%

kleo
21-04-2010, 10:36
czekałam na takie warsztaty PB właśnie w Krakowie

AtelierStylizacji Carolla
21-04-2010, 10:50
to super :D:D
w takim razie serdecznie Cię z Wiolą zapraszamy:D

RoksiSK
21-04-2010, 11:06
Carolla super - kurczę, tylko co ja z maluszkiem zrobię... yyyy.... chyba kupię te pojemniki do pokarmu i już zacznę magazynować ;]

BasiaPazderska
21-04-2010, 12:52
Ale jestem zła.Jak zwykle fundusze mnie nie puszczają,a tak chciałam się wybrać na jakieś warsztaty w Krakowie:zly:
Życzę dziewczyny udanych warsztacików:*

AtelierStylizacji Carolla
21-04-2010, 13:12
Roksik Wiola tez ma maleństwo:D mysle że w tym wypadku tatuś może się wykazać albo dziadkowie hihi:D:D:D

basia jest jeszce 3 tyg na uzbieranie pieniązków, mam nadzieje ze uda ci sie do nas dołączyć :D: pozdrawiam:D

RoksiSK
21-04-2010, 13:33
Carolla ale Wiola ma dużo większe - mój ma obecnie 2,5 miesiąca;] Właśnie rozmawiałam z moim - niezbyt cholercia chętny na niedzielę z dwójką. Jeszcze go pomolestuję i dam znać:D

AtelierStylizacji Carolla
21-04-2010, 14:31
roksik to molestuj hihi:D:D

viollet
23-04-2010, 00:01
Witajcie dziewczynki:))
Zapraszam Was serdecznie:)
W Krakowie mamy bardzo mało tego typu spotkań, wiec zachecam do skorzystania:)

Co do dzieci, to zawsze mozna zostawic małe co nieco w domku i zniknać na chwile:) Sama tak robiłam:)

Buźka:good:

klanat
23-04-2010, 01:40
Carolla czy trzeba miec ukończony kurs stylizacji paznokci żeby uczestniczyc w tych warsztatach?Ja zaczynam dopiero chetnie bym sie załapała musze tylko z męzem pogadac tez mam dwojke maluszkow:)Ja niestety nie mam jeszcze kursu ,ide dopiero w czerwcu ,ale w maju bede na urlopiku i chetnie bym skorzystała pozdrawiam.

luska102
23-04-2010, 07:19
Super tylko szkoda ze nie w lipcu bo wtedy bede w Krakowie.;(

malutkaistotkaa
23-04-2010, 08:22
kiedy co s takiego bedzi ew Łodzi??:)
eeehhh musze czekac i czekac:P

AtelierStylizacji Carolla
23-04-2010, 09:35
dziewczyny tak trzeba znac podstawy zze stylizacji poiewaz to są warsztaty doszkalajace a nie szkoleniowe,

a dla dziewczyn spoza Krakowa ta oferta równiez jest jak najbardziej- dziewczyny pkp, pks kursuja wiec jesli tylko maccie ochote to pakowac walize i ruszac:D:D

ja zawsze tak robiłam, bo prawda jest taka ze jesli zostało by sie tylko i wyłacznie na doszkoleniach w miastach w których mieszkamy to wiele ciekawych imprez by nas omineło:D

a co do łodzi zapraszam do częstochowy:D niedaleko, ja srednio w łodzi jestem co 2 miesiace:D:d

klanat
23-04-2010, 17:40
No to moze nastepnym razem pozdrawiam dzieki

farbstift
23-04-2010, 18:36
myślę, że chodzi o to, że musisz wiedzieć "co zczym się je" a nie mieć kurs skończony:)