PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubione kosmetyki



Jade
05-04-2009, 13:18
Jakie sa wasze ulubione kosmetyki,perfumy itd.Moze Avon jak tak to co polecacie?:)


Avon cosmetics, beauty, make-up, skincare, fragrance, jobs, work from home (http://www.avon.uk.com/PRSuite/home_page.page)

A tu stronka angielska do porownania z polskimi cenami.

Euphoria
05-04-2009, 13:42
lubię wiele firm, także avon, co mogę polecić:
perfumy-zarowno damskie jak i męskie
kosmetyki solutions(wypróbowalam te zielone-oczyszczające itp)
naturals(balsamy, żele)
planet spa- maseczka z mineralami z morza martwego
biżuteria-bardzo lubię:D
tyle z tego co pamiętam
a co Wy polecicie?

dzidzia
05-04-2009, 14:03
a ja z Avonu uwielbiam perfumki Treselle oraz ten sam balsam :P
i jeszcze moje ulubione to Passion Dance mmmm.... :D

Jade
05-04-2009, 14:09
Ja uwielbiam perfumy avonu Surrender ale niestety juz ich niema:(Kupuje tez wszelkie kosmetyki kolorowe.Lubie sprawdzac nowosci jakie maja zeby przekonac sie czy sa dobre.A z perfumami to sie ze mnie smieja ze niedlugo otworze perfumerie bo jak tylko sa jakies nowe to kupuje.Lubie rozne zapachy dlatego nie mam jednego konkretnego.

Euphoria
05-04-2009, 22:39
surrender też uwielbiam mhmhmhmh....

Jade
05-04-2009, 23:00
Dzidzia to ty takie same lubisz jak ja :) A Traselka ze zlota nakretka?

dzidzia
06-04-2009, 01:17
Dzidzia to ty takie same lubisz jak ja :) A Traselka ze zlota nakretka?


taaaaaaaaaaaaaak tylko te ze złotą :P

a jeszcze jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to uwielbiam cienie do oczu z Gosha w słoiczkach te sypkie miodzio normalnie i te kolorki mmmm zakupiłam sobie ostatnio pomarańcz i złoto a teraz się czaje na zieleń :P
A jesli chodzi o podkłady to Loreal infisible perfection, o i jeszce mogę polecic róż do policzków z Estee Lauder w kompakcie super jest i się ślicznie mieni ,tylko drogi ..ale ja na szczęście wygrałam w konkursie :P

Chanti25
06-04-2009, 01:33
a ja sie wyłamie , bo NIE LUBIĘ AVONU :(
ja uwielbiam firme AA oraz L'oreal , a perfumy uzywam najczęscie Coco Chanel Mademoiselle-ten perfum zawsze mam, jest moim cudownym zapachem :D

dzidzia
06-04-2009, 01:37
a ja sie wyłamie , bo NIE LUBIĘ AVONU :(
ja uwielbiam firme AA oraz L'oreal , a perfumy uzywam najczęscie Coco Chanel Mademoiselle-ten perfum zawsze mam, jest moim cudownym zapachem :D


Powiem szczerze że ja z Avonu to tylko perfumki no i mój balsam, a z kolorowych to już nic mi nie podchodzi ... a Loreal jest boski , też ich tusze do rzęs uwielbiam :D

Chanti25
06-04-2009, 01:42
tak Izuniu tusze sa Boskie :D jak dla mnie to każdy ich model mi pod pasował :)

dzidzia
06-04-2009, 01:47
tak Izuniu tusze sa Boskie :D jak dla mnie to każdy ich model mi pod pasował :)


to tak jak mi :P

agusiaani
06-04-2009, 09:39
poniewaz robię również makijaze wiec uwielbiam cienie inglota,tusz do rzęs Avonu-supershock to jest pierwszy tusz którego napotkałam że nie skleja rzęs nawet po 2 miesiącach użytkowania,podkłady i bazy sephory,clinica i loreala

daruniunia
06-04-2009, 10:13
Ja jubię avon. Często zamawiam lakiery no i inne żeczy. Ogólnie to dosyć dużo zamawiam z tej właśnie firmy, może dlatego ze jestem konsultantką ;p

Jade
06-04-2009, 10:27
A ja lubie Avon,glownie chyba dlatego ze nie mam czasu na lazenie po sklepach i szukanie:)

barbara_kawka
10-04-2009, 02:47
a ja z Avonu uwielbiam perfumki Treselle oraz ten sam balsam :P
i jeszcze moje ulubione to Passion Dance mmmm.... :D
mniam mniam dance ma sens :D super zapaszek ;)

a co do avonu ... nie lubie tej firmy ... tusz uwielbiam max factor 2000 kalorii ... perfumki coco chanel takie jak chanti... potem hmm mex women te w takiej malej walcowatej buteleczce ... no i moj calvin klein - euphoria !!! boskie .... kremikow uzywam raczej z linii gabinetowych .. maski algowe oczywiscie bo je po prostu kocham ;) ....

Chanti25
10-04-2009, 07:50
No Basiu to ciesze sie że Ty i dzidzia lubimy podobne rzeczy hi hi hi
Ale pozdrawiam wszystkie kobietki, bez względu na to co lubią :*

Czarnulka
10-04-2009, 09:27
Ja jestem uzależniona od balsamu w sumie to masła kakaowego do ciała firmy AA :) mmm uwielbiam ten zapach :)

Chanti25
10-04-2009, 09:44
Ja jestem uzależniona od balsamu w sumie to masła kakaowego do ciała firmy AA :) mmm uwielbiam ten zapach :)
ha ha ha ten balsam AA z maslem kakaowym jest rewelacyjny... nawet Vichy sie z nim nie równa-ja smaruje sie nim zawsze rano i wieczorem. to jedyny balsam ktory tak nawilża!!!!

aga
10-04-2009, 11:56
Dziewiczy skusiłyście mnie na ten balsam AA :P tak go chwalicie, że muszę go sobie teraz kupić :rolleyes:

Kamis
16-04-2009, 22:51
gdzie się kupuje te rzeczy z avonu ? może głupie pytanie ale nie wiem za bardzo chciałem swojej małej te perfumki surrender kupić skoro tak chwalicie a ona lubi takie rzeczy :) zresztą jak każda kobietka ;P

dzidzia
16-04-2009, 22:54
Kamis Avon to sprzedaż katalogowa , musiałbyś znaleźć jakąś konsultantkę w Twoim rejonie :)

Kamis
16-04-2009, 22:55
dzięki :P popytam dziewczyn w pracy bo emili nie mogę powiedzieć :P

aga
16-04-2009, 22:56
Musisz znaleść jakąś konsultantkę... i ona Ci da katalog i u niej zamawiasz:) może jakaś znajoma jest konsultantka? musisz popytać
chociaż czasami też można natrafić na takie stoiska z konsultantkami na mieście

Jade
17-04-2009, 00:31
gdzie się kupuje te rzeczy z avonu ? może głupie pytanie ale nie wiem za bardzo chciałem swojej małej te perfumki surrender kupić skoro tak chwalicie a ona lubi takie rzeczy :) zresztą jak każda kobietka ;P

Prosze o to stronka
Kosmetyki-AVON.pl - Sklep AVON oferuje kosmetyki dla zdrowia i urody (http://kosmetyki-avon.pl/)


Tylko niewiem czy jeszcze dostaniesz te perfumy Surrender,poniewaz ja tutaj juz tez nie moge ich dostac.Chyba juz ich nie maja;(

---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:25 ----------

Ale super sa perfumy Treselle:)Dzidzi tez sie podobaja :)

Euphoria
17-04-2009, 10:09
Kamiś ;p zawsze możesz zamówić na allegro :D. ja np zamówilam ostatnio 2 perfumki i razem z przesyłką i tak wyszły taniej niż jakbym je kupiła w katalogu. :D weż jej Surrender gorąco tez polecam :D i np jakieś sobie :D Essence są fajne ale najlepsze Full Speed mojemu mężczyźnie bardzo się podobają.

Kamis
17-04-2009, 10:15
no właśnie myślałem o allegro ;) widzę że są 3 sztuki więc chyba będzie najprościej

aga
17-04-2009, 11:04
oo właśnie, że też zapomniałam o allegro ;P jest o wiele taniej bo w katalogu nie opłaca się zbytnio kupować perfum

Kamis
17-04-2009, 11:16
tylko po allegro czasem podróbki chodzą ale od tego jest system komentarzy i widać sprzedającego mniej więcej ;)

aga
17-04-2009, 11:17
tak trzeba uważać :) ale dasz sobie radę ;P

Anu-La
24-04-2009, 09:01
ja też nie lubię Avonu, w ogóle lubię markowe kosmetyki i wolę kupić jeden droższy iż kilka tańszych. Moje ulubione perfumy to Mademoiselle Chanela, z wód zawsze też mam pumę czerwoną :) fajniutki zapaszek, podkładu używam beztłuszczowego estee lauder tuszu lamcome
jeśli chodzi o cienie to wszystko jedno bo nakładam je na bazę art deco i wszystkie ładnie się trzymają :)

Kamis
24-04-2009, 09:25
dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie :) tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą ;P

farbstift
05-05-2009, 14:37
W Avonie są fajne zapachy, ale po prawie każdym kosmetyku do pielęgnacji, jaki tam kupiłam miałam uczulenie:( Wolę Oriflame, jeśli chodzi o kosmetyki z katalogów. A jeśli chodzi o kolorowe to wszystko mnie kusi, jak tylko wejdę do Rosmanna i kupuję wtedy to, co najbardziej mi się podoba np. z Miss Sporty. Do pielęgnacji najlepsze AA i Ziaja:)

donna69
05-05-2009, 14:47
dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie :) tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą ;P

he,he,he,he
i dlatego trzeba miec zawsze Asa w rekawie-czyli odpowiednie Klijetki-----:skacze::skacze:

ja mam jedna kochana Kasienke ktora pracuje w Douglasie,wiec moja polka sie ugina,ale tym szybciej mi sie nudza zapachy i wiecznie szukam czegos nowego.
moim trazniejszym faworytem jest J'adore Diora,Armani Code femme no i oczywiscie moj kochany Alien!!!!!!!!!!w ktorym bym sie kapac mogla gdyby nie byl taki drogi!

sloneczko
05-05-2009, 17:19
Ale masz dobrze a ja strasznie uwielbiam zapach zielonego DKNY

donna69
05-05-2009, 17:52
niestety on na mnie brzydko pachnia,mam tylko czerwone,i w sumie to bardzo zadko go uzywalam,ale stoi bo prezent od mojego meszczyzny

Ewelinaaa
05-05-2009, 20:10
też uwielbiam DKNY zielone jabłuszko używam go na codzien, a na wieczór i wyjścia używam EVidence z IvesRocher, jesli chodzi o avon to lubię cienie do oczu i biżuterie, ale chyba tylko ze wzgędu na siostre bo jest konsultantka. ostanio kupiłam boski eyeliner z Gosha tak intensywna zieleń że aż w oczy razi, i trzyma sie bardzo długo. Podkład ostatnio preferuje maxfactora długo sie trzyma i nie robi tapety. A jesli chodzi o balsamy do ciała i żele pod prysznic to kocham z Ives Rocher , są boskie i mają mega intensywny zapach a przy kazdym zakupie dostaje sie fajne gratisy.

sloneczko
05-05-2009, 21:23
Co do cieni uwielbiam Gosha i naszego Inglota,maskare ostatnio tylko Maxfaktor bo z Gosha mi nie odpowiada chyba ze to ta z dwoma koncami gdzie jeden jest z tego kolorowy,a co do pudru to mam Goscha,Maxfaktor i Clarene to sa moje ulubione.

sylwia-p_86
07-05-2009, 17:32
Też lubie Inglota ostanio kupiłam sobie kilka cieni od nich i uważam,że są naparwdę rewelacyjne i długo się trzymają.....maskar do rzęs miałam wiele,ale jedyna która mi odpowiada to Dior niestety kosztuje 120zł ale starcza mi na 6m-c....fluid mam z este lauder wytrzymuję 16h i świtnie pokrywa niedskonałości...polecam też baze pod podklad z soray ...rewelka ;]

zizia
09-05-2009, 14:42
ja kupuję na allegro z avonu. lub u mojej cioci jest konsultantką tej firmy.Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/search.php?string=avon&p=1)

madzialena
18-05-2009, 22:20
a ja jestem wielką fanką kosmetyków garniera :) świetne są te oczyszczające do twarzy i głęboko nawilżające do ciała :)
co do kolorowych kosmetyków to cienie z l'oreala i gosha :)
fluidy, maskary i eyelinery maybeline :)
perfumy... Calvin Klein - Euphoria mmmmm :D

Euphoria
19-05-2009, 09:37
oh ja też kocham Euphorię. ale wczoraj zkaupilam perfumki Currara- Touch and die i też mi się bardzo podobają mają podobne nuty...jak dla mnie

nieszkam78
20-05-2009, 12:29
a ja używam AVON - pasują mi ich kosmetyki :)

roksana22
13-08-2009, 12:34
a ja sie wyłamie , bo NIE LUBIĘ AVONU :(
ja uwielbiam firme AA oraz L'oreal , a perfumy uzywam najczęscie Coco Chanel Mademoiselle-ten perfum zawsze mam, jest moim cudownym zapachem :D

Ja też uwielbiam te firmy:D!! Lubię też kosmetyki z Clareny !! Z perfum to najbardziej lubie Naomi Campbell i J'adore :))

szpila59
13-08-2009, 12:47
A ja uwielbiam mój podkładzik i tusz do rzęs z Maxfactora :love: Jeśli chodzi o perfumki to nie używam często, ale najabrdziej lubię moje "So Givenchy" i Celine Dion "Notes" ;P a moja mama się w Każdej jakiej ma Chanelce zakochała :D A dobijają mnie jej dwa lbuiane rzez nia perfumy.. :/: 212 Carolina Herrera i Clinique Sipmly (ten jakoś zniosę : P) Life Esprit kiedyś używałam, ale teraz mi się gdzis zapodział a takie fajne były ;(

Etna
14-09-2009, 21:52
najpiękniesze perfumki jakie miałam to "Jennifer Lopez- glow after dark" jeżeli ktoś lubi słodziutkie zapachy to polecam gorąco, jest świetny!!! a teraz mam "miss dior cherie" tez świetny słodkawy zapaszek, jeżeli ktoś gustuje w słodyczach to polecam!! :)

tusia
20-10-2009, 22:06
Ja tak jak Madzialena lubie Euphorie CK, teraz uzywam Bvlgari Rose Essentielle....pieknie pachnie. Błyszczyki to tylko L'oreala Glam Shine i jeszcze balsam miodowy Oriflame w takim małym słoiczku:D

insane
26-10-2009, 23:03
Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male :)

Pati88
12-12-2009, 12:46
ostatnio na zjezdzie moja Pani od zajec praktycznych powiedziala nam taka ciekawostke ze podobno byly badania nad kosmetykami ziaja i stwierdzono ze maja one bardzo podobny sklad so kosmetykow Diora.czy slyszalyscie o tym? szukalam jakiegos artykulu na ten temat ale niestety nie udalo mi sie znalezc...

samaron
12-12-2009, 13:05
Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male :)

Insane, mamy takie same nosy, tylko ja le male też używałam na siebie, a teraz zakochana jestem w nu YSL.

total
12-12-2009, 15:45
Ja mam jakiegoś pecha do kosmetyków :o co się do jakiegoś koloru szminki ,błyszczyka przyzwyczaje ,to zaraz go wycofują .Ostatnio coraz trudniej mi kupic moje ulubine perfumy Indian Summer Priscilli Presley ,pewnie też kończą produkcję :( Mam prośbę ,gdyby któraś z Was natrafiła na wysyłkową sprzedaż tych perfum - dajcie mi znać :*

_kasiunia_4
13-12-2009, 00:49
moja ulubiona perfumka oczywiście po ck Euphorii
to adidas seria limitowana energy game 2008
zostało mi 15 ml i jak się skończą to nie wiem co zrobię.. ;/
nie mogę ich nigdzie dostać.
może wiecie gdzie są ? ;>
a numerem 3 jest u mnie puma aqua śliczna jest.. ;D
a to reszta
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/504c2cbd.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/504c2cbd/lash.jpg.html)
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/11356373.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/11356373/lirene_citymatt_pudry.jpg.html) ja mam beżowy 207 wcale nie jest taki ciemny jak na kolorku obok ;D
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/2d53b394.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/2d53b394/puder.jpg.html)
co do pudru to mam jeszcze jaśniejszy bo 76 sand ;)

jOotka
04-04-2010, 16:26
lubie tusz Collosal Volume z kolagenem M NY.

:*

AgUsia950
02-05-2010, 15:06
uwielbiam krem do rąk Garniera (taki czerwony) do bardzo suchej skóry. :) jest super!

jOotka
03-05-2010, 18:38
ostatnio wpadły mi włapy prześliznee perfumy < 33 Black angel czy coś takiego :D

moniska139
04-05-2010, 15:29
Christina Aguilera zakochałam sie w tym zapachu
Maybelline Define-A-Lash bardzo dobry tusz
i mój ideał lakiery do paznokci INGLOT:love:

paznokietek1000
04-05-2010, 15:32
a ja uwielbiam tusz do rzes ISA Dora pogrubiający, cudny, i nie uczula przede wszystkim

nanami7
04-05-2010, 16:24
wzięłam od koleżanki kremik z fm. Łapki są jedwbiście gładkie i kremik szybko się wchłania :). Dodatkowym atutem jest długo utrzymujący się zapach (Dolce Gabbana) i kremik bardzo fajnie działa na suche skórki. Już po dwóch dniach widzę dużą różnicę, a miałam bardzo przesuszone dłonie...
cena: 12.50
fotkę wzięłam z allegro.
KREM DO RĄK FM NR 33 (1005094931) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item1005094931_krem_do_rak_fm_nr_33.html)

mariolak83
04-05-2010, 16:36
ja mam kilka ulubionych kosmetyków
1. włosy: szampon Dove z serum- różne, Yves Rocher lawendowy- ubóstwiam
2. twarz: podkład Rimmel z drobinkami, antyalergiczny z Avon, kulki brązujące z avon, krem do twarzy PHYSIGEL, Peeling roślinny do twarzy Yves Rocher-POLECAM!!!
3.Oczy: tusz SUPER SHOCK oraz najnowszy tusz wydłużający z Avon
4. pomadki do ust BEBE, błyszczyk pomarańczowy z YVES rOCHER
5. Balsam do ciała TUTIFRUTTI z liczi, olejek po depilacji aloesowy z YR- doskonale łagodzi zaczerwienienia
6. Mydło BIAŁY JELEŃ - nic mnie po nim nie swędzi i nie wysusza mi skóry:) poza tym lubie żele z YR bo mają świetne zapachy:)
7. do stópek mam żel lawendowy YR
8. lakiery do paznokci to SORAYA, odżywki i bezbarwne lakierki z LOVELY w Rossmanie kupuje bo są tanie i wspaniałe:)

nanami7
04-05-2010, 17:02
oo ja lubię lakier UV z rossmana lovely chyba ...
no i kuleczki z avonu brązujące są świetne !! ;)

jOotka
06-05-2010, 15:51
La Rive - Have fun..


UWIELBIAM te pefrumy! :)

wiewioora
07-05-2010, 01:48
podklad revlon kryjaco-matujacy,jedyny ktorego nie scieram moimi lapami z adhd. tusz lancome-rewelacja na moje mizerne upierzenie,cienie rozne poniewaz uzywam bazy art deco i trzyma sie wszystko przez caly dzien,to z polecenia bratowej.bardzo wydajny i naprawde cien nie splywa na imprezie.zapachy to roznie od nastroju,ubioru i pory roku versace,ck,t.mugler.krem teraz bedzie z clareny bo dostalam probki i superascie a do tej pory yr adn vegetal.

jOotka
07-05-2010, 02:32
mydło róles xD

Albo anty. z FA ;D

kasiasssss
09-05-2010, 15:42
perfumik adidas niebieski,lacosta zolta,mniam

Ciao
17-05-2010, 16:36
Z perfum bardzo podobają mi się Paco Rabanne Black XS,to moje ulubione. A z kosmetyków to chyba nie umiem podac jednego lub nawet stworzyc listy kilku ulubionych,nie mogę obejśc się bez wielu z nich i trudno wybrac taką ścisłą czołówke.

nanami7
13-10-2010, 00:27
Kobiki patrzcie co znalazłam w gazecie dzisiaj !! :)
wklejam link do aukcji :) http://allegro.pl/pupa-puposka-zestaw-do-makijazu-nr-05-white-pink-i1258752709.html
fajny zestawik i tani dla osób, które lubią mieć kosmetyki "przy sobie", oraz fajny gadżet ;) od razu wpadło mi to w oko, tylko pytanie czy dobrałabym sobie kolor tej Puposki :huh:

Tekila_18
13-10-2010, 00:45
Ja lubie kosmetyki z avon w szczególności tusze do rzęs i maseczkę z morza martwego bo po niej skóra jest taka gładka, ale też kosmetyki do demakijażu z ziaji są dobre w szczególności te dwufazowe :)

nanami7
14-10-2010, 00:15
jeśli chodzi o demakijaż, to ja zmywam make-up wodą z mydłem ... :/: jakoś tak mi najwygodniej :)

(zaraz mnie wszystkie wizażystki zjadą, za to co napisałam hyyy :skacze: )

farbstift
14-10-2010, 12:14
bo może i wygodniej kochana, ale mydełko ma nieodpowiednie ph dla skóry a przy tym też podrażnia oczka. No a płyn do demakijażu nie jest drogi (koszt ok5zł), więc po co niszczyć skórę:*

_kasiunia_4
14-10-2010, 14:50
ja ostatnio jestem zakochana w tej pumie
dzisiaj w końcu ją sobie zakupiłam :skacze:

http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.8767.jpg

dizzzy_girl
15-10-2010, 21:00
Moje zapaszki to oczywiście Ck Euphoria, Kenzo Flower oraz Burberry Summer. A kosmetyki to różne chociaż ostatnio lubię gosh'a :)

konwalia1515
30-08-2013, 17:34
Piękne kolorki, aż chce się malować :)

GrotaBryza
25-09-2013, 13:38
Jeżeli chodzi o ulubione kosmetyki to jest ich naprawdę wiele,nie umiem wyróżnić takiego jednego,głównego który tutaj przewodzi. Teraz w skelapch internetowych można spotkac bardzo fajne promocje:)

Hania1
06-12-2013, 13:53
A właśnie co sądzicie o kosmetykach Gosha? Raz kupiłam no bardzo fajne ale nie powalają aż tak żeby płacić za nie 3 razy więcej niż za inne. W czymś są takie wyjątkowe że tyle kosztują?

sandrus
06-12-2013, 15:10
Lubie ich cienie(takie pojedyńcze,okrągłe.mam chyba z 10 kolorów) i konturówki do ust.Kiedyś też mieli taki mega fioletowy tusz do rzęs.

Lubowałam się swego czasu też w ich zapachu SHE,ale jak zaszłam w ciążę to mi zbrzydł i nigdy więcej:D

Patrycja90
05-01-2014, 21:18
Ja kiedyś używałam cienia tej firmy, ale dawno już nie miałam.

reniusia1002
05-01-2014, 23:19
ja mam od wielu lat jeden ulubionyzapach ale nie jest dlakazdego bo jest ciezki i mocny to angel thiery migler,co do kosmetykow z avon przez wiele lat bylam konsultantka wiec wyprobowalam wszystko irzeczywiscie maseczki sa rewelacyjne oraz cala seria Spa bez wyjatkow.ale wg mnie tusze sa do abi najlepsze tusze jakie przetestowalam to wiekszosc z Loreala,pudry czy fluidy uzywam glownie z Loreala czaserm testuje jakies inne ale jak dla mnie to glownier Loreala ma najmniej wpadek w sensie ze sa to dobre kosmetyki jakosciowe.co do demakijazu to lubie Polskie firmy glownie Ziaja.

Karoll
08-01-2014, 10:03
Ostatnio kupiłam sobie maseczki i tonik z Tołpy. Trochę drogie mają kosmetyki, ale dobre.
Mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy, więc wzięłam z sorya krem nawilżający, choć osobiście wolę z oriflame kremy (już zamówiony, nie pamiętam nazwy, ale taki w śliwkowym opakowaniu jest).

GrotaBryza
15-01-2014, 17:17
Ja nie zwracam aż takiej uwagi na firmę,kosmetyki muszą byc po prostu skuteczne i od tego należy zacząć. To podstawowe kryterium,a za te lepsze jestem gotowa zapłacić więcej a mieć pewność co do pielęgnacji swoje cery.

sandrus
15-01-2014, 18:38
Dziewczyny a ja ostatnio odkryłam balsam pod prysznic Nivea i powiem Wam,że jestem mile zaskoczona :)
Myślałam,ze to moze jakiś kicz i będzie nie skuteczny,ale jak po wieczornej kąpieli i użyciu rano nie miałam suchej skóry na nogach to jednak uwierzyłam,że skuteczny:ok:

Z szamponów i odżywek ostatnio zakochałam się w CHI Nourish Intense.
Rewelacja dla moich zniszczonych i cienkich włosów:)

Lubię również serie L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill i Liss Unlimited też z L'oreal.

Lakiery do włosów:
delikatniejszy L'Oreal Infinium(zawsze kupuje 4)
a mocniejszy to Farouk Chi Magnified Volume.

Najlepszy preparat do stylizacji włosów mający na celu uniesienie ich przy skórze,dodający objętości a nie sklejający włosów jak np.pianka potrafi to Farouk CHI Volume Booster .
Lepszego nie znam a jest mi on tak potrzebny i niezastąpiony jak odżywka do włosów:)

Kasia991
05-02-2014, 13:22
Ja jestem fanką BioOil, dodaje go do każdej kapieli bo nie znoszę balsamów do ciała, a dodając go kilka kropel, wychodząc z wanny mam gladką skóre, do tego nie robią mi się rozstępy, a przy moich ostatnich wahaniach wagi, byłam przekonana, że zaraz jakiś się zjawi :)

markotka
07-02-2014, 23:11
sandrus dziękuję Ci za wpis o sprayu chi, on jest genialny! :D Mam cienkie i miękkie włosy, które bardzo lubią przyklejać się do głowy, pianki pomagają średnio,a ten spray pięknie je podniósł od nasady :D

sandrus
08-02-2014, 11:04
markotka
bardzo sie cieszę,ze zadowolił i Ciebie:)

Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich dstępnych na rynku:ok:

Od jakiegoś czasu używam na końce ten olejek i też jestem mega zadowolona.
http://negozio.pl/product-pol-2040-Loreal-Mythic-Oil-Colour-Glow-luksusowy-olejek-pielegnacyjny-do-wlosow-farbowanych-125-ml.html

markotka
08-02-2014, 19:06
no naprawdę jest świetny :) z mythic oil używam szamponu

sandrus
08-02-2014, 21:24
I jak ten szampon,bo ja jeszcze nie używałam?

markotka
09-02-2014, 15:25
ja mam ten z drobinkami, nabłyszczający i faktycznie nabłyszcza, jestem bardzo zadowolona, włosy są gładkie po nim

markotka
11-03-2014, 23:07
zakochałam się w pudrze sypkim sensai, to jedyny jak dotąd puder, który utrzymuje mi zmatowioną twarz 4-5h :wow: w innych przypadkach mat miałam zaledwie 2h

elawrona22
22-03-2014, 19:33
zakochałam się w pudrze sypkim sensai, to jedyny jak dotąd puder, który utrzymuje mi zmatowioną twarz 4-5h :wow: w innych przypadkach mat miałam zaledwie 2h
A jakie inne używałaś że tylko 2h?

markotka
23-03-2014, 16:35
manhattan soft matt lose powder i clinique

monkas
26-03-2014, 13:18
Szampon powiększający objętość o nazwie Jeunesse. Firma to Hildegard Braukmann.
Jedyny szampon po którym moje włosy nie wyglądają dramatycznie, a przeciwnie - mocno, bardzo mocno zyskują na objętości ;-)

katarzyna_kilar
03-04-2014, 14:22
Ja z firmy avon lubię tusz do rzęs supershock i oczywiście lakiery :)

dominika2
24-04-2014, 15:51
Moje ulubione:
pielęgnacja dłoni - rękawiczki Exclusive Cosmetics Spa dla dłoni i z tej samej firmy (Świt Pharma) Active Lifting krem wygładzający z białą herbatą.
podkład Revlon Color Stay
tusz każdy Clinique

marta28
22-05-2014, 10:54
Ja z firmy avon lubię tusz do rzęs supershock i oczywiście lakiery :)
zgadzam się :) Ten tusz jest świetny!! :)

GrotaBryza
18-06-2014, 15:23
Akurat co do tuszu to można się zgodzić,gorzej natomiast z pozostałymi kosmetykami tej firmy,tutaj wybieram naturalne gdzie mam pewność co do ich jakości oraz to,że mnie nie podrażniają.

Aliz
19-06-2014, 22:51
Ja ostatnio mam fazę na rosyjskie kosmetyki (np. triny.pl), mam już drugie opakowanie szamponu Babuszki Agafii przeciw wypadaniu włosów (poj. 350 ml - piszę, bo to większe ma nieco inny skład) jest to jeden z nielicznych szamponów, który nie wywołuje u mnie łupieżu i poza tym dobrze zmywa oleje, wydajność też jest na dobrym poziomie. Mam jeszcze olej regenerujący do włosów, który też mogę polecić. Ponadto krem do twarzy na dzień do 35 lat - fajnie matuje i nawilża, ma lekką konsystencję, dla mojej mieszanej cery jak znalazł :P No i maskę do włosów dodającą objętości - na razie jeszcze w fazach testu, ale nie narzekam ;)

kimi22
26-09-2014, 15:13
Ostatnio uwielbiam maseczki z avonu z serii SPA. Pięknie pachną i są świetne.
Z kolorówki - obecnie moim ulubieńcem jest puder z rimmel.
A z pielęgnacji do włosów szampon dla dzieci i półprodukty, które łączę z maskami o prostym składzie.

julka8
29-10-2014, 14:39
ja uwielbiam kosmetyki z avonu :")

klaudia22
21-11-2014, 23:34
podkład max factor lasting performance
garnier żel 3w1

Marilyn*
22-11-2014, 14:53
Mój numer 1 z podkładów to CELIA NUDE, bije na łep Loreal True Match i Revlon Colorstay:cool: A co najlepsze kosztuje ok 10zl ;]
Probowalam tez nowego podkladu z Revlonu- Nearly Naked i... może być, bez rewelacji :)

GrotaBryza
05-12-2014, 11:31
Ja natomiast nie mam najlepszego zdania o ich kosmetykach bo o ile kiedyś faktycznie były w niższej cenie i przyzwoitej jakości,o tyle teraz podrożały i jakość też jest wątpliwa. Polecam dobre kosmetyki naturalne na których cały czas bazuję.

imlikeadrug
07-02-2015, 14:45
Moje ulubione kosmetyki bez których nie ruszam się z domu to kredka do brwi, maskara i błyszczyk. Nie jestem jednak wierna jednej marce, lubię testować nowe rzeczy.

banzajka
24-02-2015, 19:23
U mnie ulubione są podstawowe rzeczy do makijazu I nawilżenia cery, czyli – tusz eveline, puder sypki max factor, podklad kryolan, czasami baza pod makijaz z sep hory a do tego maski dermo kosmetyczne i krem nawilżający – oliwkowy biodermic. Absolutnie podstawowy zestaw :) i czasami jakas szminka typu ingot matt

GrotaBryza
09-03-2015, 15:05
Kosmetyki BingoSpa są jednymi z najlepszych jeżeli zależy Wam na niższej cenie a dobrej jakości,np mają bardzo fajną serię balsamów,naprawdę skuteczną. Mogę z czystym sumieniem je polecić.

Selenna
10-03-2015, 09:46
The Balm Uwielbiam :ok:polecam rozświetlacz :)

taminka
10-03-2015, 12:46
Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie kosmetyki clarena (http://uholki.pl/producers/pid,9072/clarena.html/s,49), uwielbiam ich kremy i podkłady, są dobrej jakości i nie podrażniają mojej skóry co niestety często mi się zdarza. Jestem też fanką wody termalnej, używam zawsze rano i wieczorem, a latem to i kilka razy dziennie ;d mój ulubiony balsam do ciała to zdecydowanie ten z yves rocher o zapachu malinowym, a i kocham bronzer z sephory ;d

gilotka
12-03-2015, 09:10
Ja jakoś nie mam ulubionej firmy ale chętnie, i sporo zamawiać w Avon. Wielu ludzi narzeka, ale ja mam swoje ulubione produkty, takie jak puder w kremie anty stresowy i kilka innych

Ewulenka
09-04-2015, 10:42
Ostatnio w końcu znalazłam łagodząco-kojący płyn do demakijażu oczu Kojący płyn do demakijażu oczu | Garnier (http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/essentials/kojacy-plyn-do-demakijazu-oczu) Zawsze miałam problemy z podrażnieniami, ale w końcu ustały.

julkaszulcus
13-04-2015, 12:21
Oprócz perfum mogę polecić jeszcze inne fajne zapachy. Na przykład zawsze od początku wiosny zaczynam używać balsamu do ust Balmi o zapachu mięty. świetnie się w nim czuję, a jest też przydatny, bo przeciwdziała wysuszaniu (przy tych wiatrach które hulają to szczególnie wazne). Na lato za to zmieniam na truskawki, bo to mój ulubiony zapach lata

Matylda80
14-04-2015, 14:52
W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć rozświetlacza:) Uzależnienie od promiennej cery - tak już mam:) Aktualnie używam Earthnicity i jestem bardzo zadowolona:)

owijek
29-04-2015, 13:53
Ja zaczęłam stosować w koncu troche wiecej naturalnych kosmetyków, kupilam algi te z manufaktury kosmetycznej, a do paznokci mam awokado BIO z tego samego sklepu bardzo dobre produkty

vanessssa
30-04-2015, 11:37
w mojej kosmetyczce najważniejsze jest maść z witaminą A - uwielbiam ją, ma wiele zastosowań :)

aneczka_A
30-04-2015, 12:06
dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie :) tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą ;P
zgadzam się z Tobą, zawsze można kupować mniejsze pojemności, żeby nie zdążył nam się znudzić zapach :P

human1
19-05-2015, 14:53
Bardzo sobie cenię produkty firmy Nivea. Mam krem intensywnie nawilżający i jest rewelacyjny!!! Mają świetne żele do mycia twarzy.

monkas
25-05-2015, 17:32
New nails ;-) W zasadzie tanio i dobrze - mnie odpowiada i przede wszystkim klientki zadowolone ;-)

sam
31-05-2015, 22:22
Dziewczyny ja zamawiam w sumie sporo kosmetyków z hurtowni Sevonia i jestem bardzo zadowolona - mają dobre marki i przystępne ceny ;) Ktoś z was też tam zamawia ?

moniaes
28-06-2015, 19:37
Moimi ulubionymi kosmetykami są produkty z hutowni sevonia. Naprawdę chyba najlepsze co do tej pory miałam:)

kiranka
08-07-2015, 14:14
Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie kosmetyki clarena (http://uholki.pl/producers/pid,9072/clarena.html/s,49), uwielbiam ich kremy i podkłady, są dobrej jakości i nie podrażniają mojej skóry co niestety często mi się zdarza. Jestem też fanką wody termalnej, używam zawsze rano i wieczorem, a latem to i kilka razy dziennie ;d mój ulubiony balsam do ciała to zdecydowanie ten z yves rocher o zapachu malinowym, a i kocham bronzer z sephory ;d

bronzer z sephory jest genialny :yes:

Basiczek
11-07-2015, 01:15
Sephora to tej wyższej półki, dla mnie leprze są Makeup Revolution, w jednym zestawie mam nawet 32 cienie. takie pasujące do moich piwnych oczu:Makeup Revolution Flawless 32 Eyeshadow Palette paleta 32 cieni - P... (http://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/832-makeup-revolution-flawless-32-eyeshadow-palette-paleta-32-cieni.html)

http://puderek.com.pl/2470-large_default/makeup-revolution-flawless-32-eyeshadow-palette-paleta-32-cieni.jpg

kajocham
17-07-2015, 12:45
Pisałam już o tych płatkach w innym wątku, ale uwielbiam je zwłaszcza teraz latem, oczyszczające płatki Tami MyCare to mój niezbędnik kosmetyczny na wakacje, nie zajmują dużo miejsca, są w praktycznym słoiczku, a używam ich do demakijażu i odświeżenia cery, więc ograniczyłam inne kosmetyki, które zajmowały mi za dużo miejsca w torbie, a wiadomo w torbie na wakacje zawsze brakuje miejsca:)

giga857
23-07-2015, 14:22
Ulubiona pomadka Color Lip Shine kremowa pomadka do ust 34 2,9g - Artdeco - Tagomago.pl (http://tagomago.pl/produkt/23647/Artdeco/Color-Lip-Shine-kremowa-pomadka-do-ust-34-2,9g/?folder=40) na necie ma niższą cenę na szczęście :D

Karoll
02-08-2015, 17:18
z sephory mam duza palete z cieniami, jest mega! podkład z bourjois mam - jest lekki i fajnie kryje. Polecili mo go w hebe, i to jeszcze za czasów jak walczylam z trądziekiem. Sprawdzał się wtedy, sprawdza się i teraz. Krem do twarzy mam z gal z olejem z wiesiolka. stosuje go tez jako baze pod podklad.

JadziaDax
08-09-2015, 12:35
A ja mam suchą skórę i regularnie muszę się smarować. A i budżet jest ważny. U mnie w torebce Floslek, najlepiej balsam do ciała.

JadziaDax
29-10-2015, 13:46
cienie do oczu Melkiora. Szczególnie te w intensywnych, fajnych barwach jesiennych.

wonderwoman89
16-11-2015, 10:57
Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie maski do włosów loreal (https://www.shopla.pl/pl/sklep/kategoria/loreal,180,133,1.html) ze względu na dość niską cenę, dobrą skuteczność i dużą wydajność :] ponieważ farbuję włosy na blond, moją ulubioną jest maseczka Loreal Expert Lumino Contrast, ponieważ nadaje im blasku, podkreśla refleksy i nadaje miękkości. Cudo :)

Ola Bańkowska
18-11-2015, 12:05
Moja cera nie znosi typowo drogeryjnych kosmetyków, a od drogeryjnych szamponów robią mi się strupy na głowie :/
Z pielęgnacji używam prawie wyłącznie produktów Oriflame (gdzieś od 15 lat, mama kupuje odkąd firma jest w Polsce) : żel do mycia cery mieszanej, tonik, płyn micelarny, kremy do twarzy (trzy serie na zmianę), żele pod oczy, czasem serum, peeling ziarnisty (Swedish Spa <3) na strefę T, na policzki enzymatyczny... Dużo tego :P Wiele firm testowałam, nawet sama robiłam kremy, ale skutki były marne :(

Podkłady też z Oriflame (ulubiony Mineral Therapy), kiedyś kupowałam Revlon Colorstay, ale nowa seria zaczęła mnie zapychać :( Pudry, szminki, tusze też głównie Oriflame.

Cienie Oriflame, Inglot, Zoeva, Makeup Revolution.
Bronzer do konturowania Kobo (nubian desert albo sahara sand).
Kamuflaże i fixer Kryolan.

Najwięcej mam do czynienia z kolorówką, z zawodu jestem modelką i prawie codziennie mam coś innego na twarzy. Czasem kończy się to strasznie, po podkładzie Rouge Bunny Rouge wysypało mnie w połowie sesji;(I tylko mnie, reszta dziewczyn wyglądała świetnie...

Amela
30-11-2015, 16:32
Wśród ulubionych przeze mnie kosmetyków w mojej apteczce znajduje się nawilżający krem pod oczy Oeparol, który serdecznie polecam, krem do twarzy, jaki używam to Oillan - hydronawilżenie, nie zapycha, a nawilża - szczególnie polecany dla wrażliwców, jeżeli chodzi o podkład to polecam rozświetlający Lumi z AA, tusz - żółty Maybeline, ulubiona konturówka do ust i eyeliner do oczy z Eveline, szminka najlepsza z Avonu, a róż do policzków z Bell, balsam z Neutrogeny - te produkty sprawdziłam i może ktoś z Was tez kiedyś ich spróbuje:)

JadziaDax
03-01-2016, 13:31
Moja najnowsza miłość do seria Mama Care Efektimy. Niby dla matek przyszłych i świeżych, ale dla mojej skóry to po prostu kuracja SPA.

JadziaDax
22-01-2016, 12:53
Jestem zakochana w całej serii MAMA CARE Efektimy. Delikatne, cudowne kosmetyki...

kasiasanocka1988
11-02-2016, 16:44
Ja kocham mieć umalowane paznokcie Ostatnio pokochałam hybrydę, dlatego próbowałam różnych lakierów, ale chiodo lakiery i topy http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/2723/profesjonalne-chiodo-lakiery są według mnie najtrwalsze. Próbowałyście?:ok:

martyna035
12-02-2016, 01:56
Ja z kolei uwielbiam żele pod prysznic. Dostałam kiedyś w prezencie żel OTTO KERN (taki drzewny zapach miał), ale nie mogę kupić go w Polsce.

matimaks
22-02-2016, 12:50
ja lubie marke bielendy i czasem coś z nivea kupie. Teraz uzywam podkładu make uo akademie z bielendy, fajnie kryje, a efekt matownienia utrzymuje sie wsyatrczajaco dlugo jak dla mnie, no i jego cena jest świetna, bo teraz na promocji kupiłam go za nieco ponad 10 zł

invisible20
24-02-2016, 21:22
Akurat w Rossmannie jest promocja na podkłady tej firmy. Wiem, bo kupiłam matujący, a zachęciła mnie właśnie cena. Używam krótko, ale mat trzyma faktycznie przyzwoicie i nie wysusza.

lilia.wozniak
04-04-2016, 11:17
ja bardzo lubię kosmetyki Bielendy :)

JadziaDax
12-04-2016, 18:40
Wszystkie kosmetyki do włosów od Chantal. Fajna polska firma

---------- Dodano o godzinie 17:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:38 ----------

I jeszcze wszystko co od Flosleka do ciała.

Sara91
14-05-2016, 13:05
Lubie kosmetyki z bielendy, szczególnie te do twarzy, kremy, plyny micelarne, ostatnio uzywam fajnego zelu do mycia twarzy expert czystej skóry :ok: Ładnie nawilza i wygladza skórę :) uzywam rano i wieczorem :)

Sysynda
15-05-2016, 19:41
Kochane, warto nauczyć się tego, jak poznawać typ cery Piekniejsze.pl - portal nowoczesnych kobiet - Article Profile - Różne typy cery - różne kremy do twarzy! Rozpoznaj swój typ i dobierz do niego właściwe kosmetyki pielęgnacyjne! (http://www.piekniejsze.pl/articles/480/rozne-typy-cery-rozne-kremy-do-twarzy-rozpoznaj-swoj-typ-i-do) To jest podstawa, bo bez tego nawet kremu nie uda Wam się dobrać. Źle dobrany krem to kiepska pielęgnacja.

Meredith
04-06-2016, 22:35
Ja na codzień używam wielu kosmetyków, ale codziennie krem do twarzy oeparol hydrosense i płyn miceralny do demakijażu hydrosense. doskonale usuwa makijaż a pozostawia uczucie takiej delikatnej i oczyszczonej skóry. Wcześniej uzywałam mleczek ale nie oczyszczały dokładnie twarzy i szczypały w oczy.

rudadagusia
14-07-2016, 15:18
Oj długo by wymieniać moje ulubione kosmetyki, ale myślę, że mogę się trochę streścić:P Przede wszystkim już od kilku lat nie rozstaje się z perfumami Giorgio Armaniego https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Giorgio-Armani-Armani-Code-pour-Femme-woda-perfumowana-spray i pozycja obowiązkowa w mojej kosmetyczne;) Lubię też podkłady ColorStay od Revlonu, tusze wodoodporne z Manhattanu i cienie z Rimmela (są nie do zdarcia););) Jeżeli chodzi o kremy to praktycznie od liceum jestem wierna neutrogenie (stosuje ją zawsze wieczorem), a szczególnie jej wersji z maliną nordycką - pięknie pachnie;) Balsamy to tylko Ziaja i seria z kozim mlekiem i oliwką - to pozostaje w mojej łazience niezmienne;)

grzesiek_ba
14-07-2016, 16:21
Super, dzięki wielkie :) Przyda mi się to na pewno :)

KatarzynaW
28-07-2016, 22:56
Zdecydowanie zagęszczacz do włosów DrHair, o ten: http://drhair.pl/ . Ma konsystencje zasypki, która zawiera nanowłókna, takie mikro, które wczepiają się w nasze włosy i powodują ich zagęszczenie, efekt u mnie utrzymuje się spokojnie około 9 h. Polecam każdemu, kto ma problem z rzadkimi włosami, kolory DrHair są różne, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

amelia90
23-08-2016, 12:34
Dziewczyny! :) Jeśli tak bardzo lubicie kosmetyki, to może słyszałyście już o marce PERFECT.ME by JF Malcolm? Przeglądałam ich ofertę i muszę przyznać, że ciekawy asortyment i fajne produkty :) Może warto wziąć udział w proponowanym przez nich konkursie? :D Miło by było wygrać jakiś kosmetyk i podkreślić swoją kobiecość :D Konkurs jest ogólnopolski, więcej informacji znaleźć można tutaj: Home - Perfect.Me. (http://www.jestesdoskonala.pl/), a nagrody są naprawdę imponujące :)

JadziaDax
23-08-2016, 18:00
Cała seria Mama Care z Efektimy.

monkas
16-09-2016, 10:46
Trzymajcie namiary - Szampon Biolage Sugarshine nabłyszczający 250ml - Sklep Pro-sprzet.pl (http://www.pro-sprzet.pl/szampon-biolage-sugarshine-nablyszczajacy-250ml.html)
Świetny szampon, faktycznie nabłyszcza i totalnie odmienia wygląd włosów, ale oczywiście nic od razu się nie dzieje - dopiero po czasie widać zmiany.

misiak
08-10-2016, 15:21
- nafta kosmetyczna do włosów,
- odżywka do włosów WAX,
- oliwka pielęgnacyjna do ciała HIPP,
- najskuteczniejszy antyperspirant jaki miałam to Rexona w spreju,
- pomadka nawilżająco-ochronna z Nivea a dokładnie pure&natural, milk&honey,
- olejek rycynowy (nakładam na rzęsy i brwi i widzę baaaardzo dużą różnicę i znakomite efekty),
- krem do biustu z eveline push up 3D,

niestety nie mogę znaleźć mojego ideału jeśli chodzi o podkład i szampon do włosów :/

reniusia1002
08-10-2016, 22:40
u mnie ulubone wszystkie możliwe peelingi ale w szczególności ten i uwielbiam reszte kosmetykow tej serii zawsze jak jestem w PL kupuje kilka szt na zapas mój faworyt.
Anti-water talasso scrub .
dla niektórych kobiet zapach może być zbyt intensywny ale mi nie przeszkadza .dla mnie liczy się to co robi ten produkt a nawet jak naprawia skora jest jak nowka.

JadziaDax
24-10-2016, 23:25
Krem Pore&Matt Control a potem długo, długo nic.

---------- Dodano o godzinie 22:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:04 ----------

A ja ze względu na moją pracę jestem zakochana w kuracji do zmęczonych nóg z mama care efektima. Doskonały kosmetyk.

invisible20
26-10-2016, 20:27
Jesienią i zimą bardzo lubię używać balsamu do pielęgnacji ust od Bielendy, mam w kosmetyczce dwa "smaki": olejek marula oraz śliwkowy. Pielęgnują spierzchnięte usta i nadają im bardziej wyrazisty kolor, nie kleją się i nie lepią, mają fajny smak.

Nalka
31-10-2016, 09:59
Ja ostatnio bardzo polubiłam takie ampułki jeśli chodzi o demakijaż Demakijaż oczu: jak dbać o skórę wrażliwą? - Szydłowiecki.eu (http://szydlowiecki.eu/demakijaz-oczu-dbac-o-skore-wrazliwa/). Wcześniej używałam byle jakich toników i często kończyło się podrażnieniami. Teraz to jest mój numer jeden ;D

JadziaDax
23-11-2016, 12:54
Moja ostatnia miłość to wszystko od Floslek, zwłaszcza w kwestii nawilżania skóry.

Cornelka123
09-01-2017, 02:54
Ja ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki pielęgnacyjne z bielendy, są niedrogie, polskie, a do tego mają dobry skład. Teraz np mam kremowe serum do ciała z miodem i mlekiem kozim, dobrze nawilża i odżywia skórę

JadziaDax
19-01-2017, 23:47
Moim odkryciem ostatnich tygodni jest malutka wielkością a duża duchem odżywka ProSalon Intensis. Jedyna rzecz, która jak na razie skutecznie zmieniła moje włosy z siana we ... włosy.

Lolcia
20-01-2017, 19:19
Moim ulubieńcem od dawna jest korektor w pędzelku K: definicja Korektor w pędzelku wg La Roche-Posay (http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/K/Korektor-w-p%C4%99dzelku-gl145-w3545.aspx) . Nie ma lepszego kosmetyku od tego i jest niezastąpiony w mojej kosmetyczce.

suri
10-02-2017, 19:42
Moim odkryciem jest podkład żelowy z Maybelline i tonik z liści manuka Ziaja.

sybil
15-02-2017, 10:46
Ulubiony to chyba mam puder i podkład z Astora Stay perfect bodajże, taki fioletowy :)

JadziaDax
16-02-2017, 20:03
Floslek, cudowne kremy i delikatne żele do mojej beznadziejnej skóry.

invisible20
21-02-2017, 22:31
Bardzo lubię olejki do ciała, używam ich cały rok zamiennie z balsamami. Teraz mam kokosowy olejek tropikalny od Bielendy, ma wygodny dozownik w sprayu i po każdej wieczornej kąpieli spryskuje nim ciało i czasem włosy, które rano i tak myję, ale po tym olejku są gładsze i lepiej się układają.

JadziaDax
14-03-2017, 00:57
Wspaniały peeling Cellu Lift od Floslek a potem długo, długo nic

---------- Dodano o godzinie 23:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:56 ----------


Wspaniały peeling Cellu Lift od Floslek a potem długo, długo nic
Cellu Lift, oczywiście od Efektimy.

kesia
30-03-2017, 00:39
Ostatnio odkryty dzięki reklamom w necie i kampanii "Kosmetyki dla mojej urody" - patrzcie na filmy https://www.youtube.com/channel/UCKFrD1MP7HtFARafErJs2eg z modelkami z Top Models sklep Kontigo z przefajnymi kosmetykami - sprawdźcie sobie dziewczyny, kosmetyki które tylko tam mozna dostać a ekstra niektóre, modelki fajnie je też w kampanii promują

JadziaDax
13-04-2017, 11:43
Ja jestem fanką peelingów kawowych, teraz Coffee Miracle Efektimy.

invisible20
24-04-2017, 18:52
Moim ulubionym ostatnio kosmetykiem i odkryciem jest multiwitaminowa esencja od Bielendy, która bardzo dobrze tonizuje oczyszczoną i umytą skórę, zapobiega jej wysuszaniu i przygotowuje skórę na nałożenie kremu. Esencja ma dobry skład, zawiera esencję drożdżową, witaminy B oraz kwas hialuronowy.

gosia1982
11-05-2017, 12:38
Ja jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu to głównie używam Vipery

licówka
15-05-2017, 15:52
moje nowe odkrycie kosmetyczne to (https://www.aptekagemini.pl/bielenda-afo-ol-argan-z-pro-retinol-15ml.html) bielenda olejek arganowy, ma działanie ujędrniające i można go stosować zarówno bezpośrednio na skórę jak też mieszać z kremami

invisible20
17-05-2017, 07:39
Z Bielendy fajne są też kosmetyki z serii weglowej Carbo Detox. Maseczka węglowa bardzo dobrze oczyszcza pory, ponieważ węgiel ma właściwości absorbujące zanieczyszczenia. Cera po tej maseczce ma zdrowszy koloryt i po prostu czuję jak skóra oddycha.

cass
01-06-2017, 11:38
Uwielbiam kremy Pulanny. Maja kilka serii kremów. Ze złotem oraz ze srebrem. Jesli jednak macie cerę mieszana to polecam serię ze srebrem Cudownie nawilża tam gdzie jst to potrzebne. I jednocześnie bardzo dobrze matuje okolice, które naturalnie się u mnie błyszczą....

kosmetyków raczej nie dostaniecie stacjonarnie ale możecie poszukać w sklepach internetowych. O tutaj na przykład:
https://topkosmetyki.pl/pl/c/Na-noc/35

JadziaDax
06-07-2017, 01:07
Olejek i masło Coconut Miracle Efektimy a potem długo, długo nic.

JadziaDax
13-07-2017, 22:57
Moim najnowszym odkryciem jest masło Shea, idealne nawilżenie dla trudnej skóry.

Asiula89
20-07-2017, 14:42
ja się ostatnio zachwyciłam kosmetykami z mixy oraz podkładem fluis skin

Minotaura
29-07-2017, 16:43
Uwielbiam kosmetyki marki Avene. Trochę kosztują ,ale ich jakość jest rewelacyjna. Tearz jest lato więc mam bzika na punkcie wody termalnej, oczywiście z Avene: https://www.aptekamini.pl/avene-woda-termalna-avene-aer-300-ml.html
Polecam wodę termalną każdemu, super odświeża twarz, koi podrażnienia i zapobiega wysuszeniu skóry, o co latem nie trudno.

Bozjancz
07-08-2017, 15:35
Moimi ulubionymi są naturalne kosmetyki firmy NeoPlant. Teraz jest na nie promocja 10% rabatu. eshopscenter.eu/shop/neoplant

JadziaDax
19-08-2017, 01:10
Największym odkryciem są wszelakie kremy Floslek. W końcu coś co nie uczula.

JadziaDax
18-09-2017, 00:51
Jestem wielką fanką Efektimy, zwłaszcza ich peelingów oczyszczających.

Glue
05-10-2017, 21:21
Jeśli chodzi o peelingi to pomarańczowy z serii vegan friendly bielendy jest super, nie dość że świetnie pachnie to ma fajną nietłustą konsystencję i bardzo skutecznie złuszcza szorstki, zgrubiały martwy naskórek, oczyszcza skórę, przywraca jej gładkość i miękkość.

JadziaDax
17-10-2017, 23:33
Moje ulubione to wszystko od Efektimy, zwłaszcza cudowne peelingi

---------- Dodano o godzinie 22:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:12 ----------

Bardzo dobre doświadczenia mam z kremami Floslek, polecam.

Sara91
18-10-2017, 11:09
Ja tu moglabym wymieniac ze 100 produktow ktore lubie, poczawszy od masek loreala z glinkami, pomiedzy kolorowka z wibo czy z golden rose a konczac na pielegnacyjnych z bielendy. Ta ostatnio marke lubie za cene i za sklad kosmetykow, nie jest jakis nafutrowany chemia a za to skuteczne. Bardzo fajne peelingi z vegan frendly o pieknych owocowych zapachac, pomarancz i arbuz rewelacyjnie pobudzaja organizm, swietnie zmiekczaja skore, dodaja gladkosci. Na ten dzien sa to moje ulubione komsetyki.

kinimini
12-11-2017, 20:51
Oj zdecydowanie duzo jest takich rzeczy. Ale ostatnio jestem zakochana w cieniach z Produkty ? Kosmetyki naturalne, hurtownia kosmetyczna, kosmetyki mineralne (http://alilla.com/sklep/) :) nie dosc, ze pieknie wygladaja, to jeszcze sa super trwale. Dla mnie idealne :)

JadziaDax
21-11-2017, 22:48
U mnie ostatnio żel ScarŻel. Miałam wielką bliznę, a żel pomógł ją usunąć.

PatrycjaI
06-12-2017, 10:29
U mnie ostatnio żel ScarŻel. Miałam wielką bliznę, a żel pomógł ją usunąć.

A czy na stare blizny też to działa-z dzieciństwa mam pamiątkę po psie :( ?
Miesiąc temu miałam zerwane ścięgna i została po po szyciu blizna. Czy ten preparat zawiera heparynę ?

KarGar
07-12-2017, 00:09
Z moich ulubionych kosmetyków muszę zdecydowanie wybrać podkład matujący Annabelle Minerals - świetnie dopasował się do mojej skóry i cery, tak jak wcześniej wiele kosmetyków zapychało mi cerę tak teraz jest wspaniale odżywiona i żywa.

PatrycjaI
07-12-2017, 10:18
Nigdy nie używałam ani pudru ani podkładu. czy ten podkład mineralny można "nosić" bez niczego? Moja buzia zawsze się świeci i szukam czegoś co by mi pomoglo.

ciamka
14-12-2017, 14:45
Nigdy nie używałam ani pudru ani podkładu. czy ten podkład mineralny można "nosić" bez niczego? Moja buzia zawsze się świeci i szukam czegoś co by mi pomoglo.


Tak, podklad mineralny mozesz nosic bez bazy ;) swietnie sie sprawdza. W ogole kosmetyki mineralne to super sprawa. Ja zamowilam sobie ostatnio cienie mineralne do powiek z polskiej firmy Alilla :)mega trwalosc!

JadziaDax
17-12-2017, 11:43
Kocham maski Efektimy, zwłaszcza Lift&Correct

ann32
18-12-2017, 14:46
też stosowałam blizna bardzo ładnie się wygładziła

aniqa
21-12-2017, 15:51
Moim nowym odkryciem jest serum bioliq, czyli coś czego do tej pory sukcesywnie unikałam, bo wydawało mi się nieodpowiednie dla mojej cery, a jeszcze bardziej do wieku. Ale chyba przyszedł czas na małe zmiany w myśleniu (i w kosmetyczce :D ). Ostatnio kupiłam właśnie to - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bioliq-pro-intensywne-serum-rewitalizujace-30-ml,3892.html - i muszę przyznać było warto!! Nie mam zbyt dużych problemów z cerą, ale mimo wszystko dobry kosmetyk przynosi widoczne efekty :) Serum używam od kilku tygodni, więc to jeszcze początek, ale już po tygodniu systematycznego stosowania widać poprawę - skóra jest po prostu ładniejsza, odświeżona. Liczę na jakieś kolejne kolejne rezultaty, ale to pewnie dopiero po dłuższym czasie stosowania. Póki co, sprawdza się niemal idealnie :D

JadziaDax
03-01-2018, 00:52
ScarŻel jest bez heparyny. Nie próbowałam na stare blizny, ale wypróbuj. To tani kosmetyk więc ryzyko niskie. Trzymam kciuki.

Glue
04-01-2018, 16:23
Moje ulubione kosmetyki to te polskie, lubię bielende, peelingi do ciała vegan friendly są super.

KarGar
05-01-2018, 09:38
Jaki jest wasz ulubiony pędzel do podkładu? Ja uwielbiam Annabelle Minerals. Ich pędzle są dobrze wykonane i mimo codziennego mycia wyglądają świetnie. Używam ich bardzo długo i rzeczywiście pomimo niskiej ceny są bardzo wytrzymałe.

PatrycjaI
10-01-2018, 14:53
ScarŻel jest bez heparyny. Nie próbowałam na stare blizny, ale wypróbuj. To tani kosmetyk więc ryzyko niskie. Trzymam kciuki.


Więc tak. Zakupiłam dermokosmetyk SkarZel o którym wspomniałaś. Faktycznie cena nie jest wysoka. Musze powiedzieć,że widać różnice. Strupek ładnie się goi. Chyba zniwelował mi stan zapalny bo już nie jest dookoła czerwone. SUPER dziękuję bardzo.


Co do mineralnych podkładów to jakiej firmy polecacie na przetłuszczającą się skórę w schemiacie " T " ?

JadziaDax
17-01-2018, 00:22
ScarŻel, cudowny żel na każdą bliznę. Serdecznie polecam!

dusia13
22-01-2018, 20:36
A ja bardzo lubię kosmetyki z Golden Rose, testowałam wiele firm i ich produkty lubię najbardziej. Ostatnio moim ulubionym kosmetykiem jest paleta cieni Paleta cieni do powiek pozwalających na pełny makijaż oczu. (http://goldenrose.pl/produkty/oczy/palety/professional-palette-eyeshadow---paleta-cieni-do-powiek---golden-rose.html). Cienie posiadają fajne kolory a do tego długo się utrzymują na oku i pięknie prezentują.

JadziaDax
17-02-2018, 01:46
Mi Scarżel bardzo pomógł, wiem też że usuwa większe blizny. Spróbuj.

---------- Dodano o godzinie 00:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:44 ----------

Jestem fanką wszechstronnych kremów Floslek.

majanna
12-03-2018, 11:01
Jakoś nie ma jednej ulubionej marki kosmetyków. Mam cerę z którą nie mam żadnych problemów i lubię często zmieniać kosmetyki, bo mi się po prostu szybko nudzi ten sam krem, czy tusz do rzęs. Co innego tampony:) Te używam tylko OB i to konkretny model https://www.myob.pl/original, bo jakoś do innych marek nie mam zaufania. Czasami zastanawiam się, czy to tylko moje takie dziwactwo, czy któraś z was też tak ma?

JadziaDax
13-03-2018, 23:53
Cudowne masła do ciała Efektima.

Pamka
17-04-2018, 06:03
Mam kilka ulubieńców kosmetycznych. Ale moim nr1, którego stosuję od dawna jest specjalistyczny olejek Bio-Oil. Uwielbiam go za to, że nie jest tłusty, szybko się wchłania i przede wszystkim zmniejszył widoczność blizn, które mam na ręce, po ostatnim lekkim oparzeniu garnkiem. świetnie nawilża skórę i sprawia że jest wyjątkowo gładka i miła w dotyku
:)

majanna
09-05-2018, 23:53
Też bardzo lubię ten olejek :)

vivaldo
13-05-2018, 15:23
A ja się lubuję w różnego rodzaju żelach pod prysznic. Bo uważam, że jak się ma dobry żel, który nawilży i odżywi skórę, to dużo rzadziej można używać balsamu, a skóra jest i tak ładna i elastyczna. Od jakiegoś czasu stosują żele tej linii - Nowa, pielęgnująca linia kosmetyków do mycia Le Petit Marseillais | Le Petit Marseillais (http://www.le-petit-marseillais.pl/artyku%C5%82/nowa-pielegnujaca-linia-kosmetykow-do-mycia-le-petit-marseillais) i uważam, że są świetne. Mają fajną konsystencję, przepięknie pachną i dobrze nawilżają skórę. W dodatku cenę mają bardzo przystępną. No więc czego chcieć więcej?

JadziaDax
30-05-2018, 02:02
moja ulubiona perfumka oczywiście po ck Euphorii
to adidas seria limitowana energy game 2008
zostało mi 15 ml i jak się skończą to nie wiem co zrobię.. ;/
nie mogę ich nigdzie dostać.
może wiecie gdzie są ? ;>
a numerem 3 jest u mnie puma aqua śliczna jest.. ;D
a to reszta
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/504c2cbd.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/504c2cbd/lash.jpg.html)
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/11356373.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/11356373/lirene_citymatt_pudry.jpg.html) ja mam beżowy 207 wcale nie jest taki ciemny jak na kolorku obok ;D
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2009-12/2d53b394.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/2d53b394/puder.jpg.html)
co do pudru to mam jeszcze jaśniejszy bo 76 sand ;)
Dla mnie kremy Floslek, potem długo długo nic.

JadziaDax
25-06-2018, 01:00
U mnie króluje Floslek, kremy dla całej rodziny i każdej skóry.

ell
18-07-2018, 09:54
Lubie od wielu lat kosmetyki Oriflame. Szczególnie:

Odżywki do włosów - fajnie nawilżają włosy i co najważniejsze nie obciążają ich
podkłady - za duży wybor kolorów oraz lekką formułę, można je idealnie dopasować do swojej skóry
szminki - za to,że długo się trzymaja, ostatnio wprowadzili również szminki o matowej formule w których po prostu się zakochałam bo trzymaja się na ustach ponad cały dzień.....
oraz oczywiscie za balsamy do ciała. Ciągle wypuszczaja jakieś wersje limitowane balsamów o cudownych zapachach.

Zapiszcie się do klubu konsultante. Możecie dzięki temu kupować kosmetyki dla siebie o wiele taniej ale również i sprzedawać je innym dziewczynom i na tym zarabiać.

Od jakeigos czasu wlaśnie tak sobie dorabiam i co miesiąc wpada mi jakas kaska.

JadziaDax
31-07-2018, 01:59
Wszystko od Floslek, najlepsze kremy dla całej rodziny i każdej cery.

wzorzysta
20-08-2018, 00:35
shiny box xd

JadziaDax
23-08-2018, 00:16
Wszystko od Floslek, najlepsze kremy dla całej rodziny i dla każdej skóry.

chanah
24-08-2018, 01:03
A ja bardzo lubię kosmetyki z Vichy, bo redukują mój łupież i są delikatne :) U mnie w aptece są niestety drogie, ale nie ma problemu, bo jak ich potrzebuję to po prostu zaglądam na https://www.ceneo.pl/;27730-0v.htm . Na ceneo zawsze można znaleźć swój ulubiony produkt w najlepszej cenie, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić!

JadziaDax
10-12-2018, 00:45
Floslek, najlepsze kremy dla każdej skóry. Nawet do najwrażliwszej.

agus123
27-02-2019, 13:54
Ja jestem zdania, że im bardziej naturalny kosmetyk tym lepiej. Są one dużo zdrowsze dla nas. Można znalezc wiele ciekawych kosmetyków naturalnych na portalu https://www.maxdrogeria.pl . Wybór jest bardzo duży ;).

minika
19-04-2019, 22:56
No i perfumy wiadomo:) http://www.edp24.pl (http://www.edp24.pl/) ostatnio na promocji udało mi się ciekawe zakupić

dusia13
31-05-2019, 10:24
a używacie na co dzień cieni do powiek ? Bo ja mam bzika na punkcie paletek ;p wciąż testuje jakieś nowości. Moim ostatnim odryciem jest ta paletka sparkle z eveline. Już samo opakowanie robi wrażenie :) a te kolory w środku! Mają dobra pigemntacje, nie osypują się i fajnie się je buduje na powiece.

kolorowa220
13-08-2020, 13:57
U mnie ostatnio numerem jeden są zdecydowanie kosmetyki do stóp. Jak wiadomo, lato i odkryte buty nie idą w parze z niezbyt zadbanymi stopami. Ale w prosty sposób można sprawić, że skóra stóp nie będzie problemem. Moje stopy były bardzo wysuszone i popękane i obawiałam się, że będą wymagały jakiś bardziej specjalistycznych zabiegów niż te domowe. Ale okazało się, że domowe SPA jest zupełnie wystarczające, zwłaszcza jeśli używamy w nim dobrych kosmetyków. Ja ostatnio najczęściej sięgam po taki krem na pękające pięty https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-z-mocznikiem-do-pekajacych-piet-extra/ - dobrze nawilżył moją skórę, zmiękczył ją i zabezpieczył przed nowymi podrażniani. Teraz już nie mam popękanej skóry i nie jest ona podrażniona po jednym dniu, a wcześniej bywało nawet tak źle...

eryka98
19-11-2020, 17:33
Z kosmetyków które ja potrzebuję teraz to chyba cienie do powiek najbardziej bo chcę coś nowego niż miałam do tej pory. Co polecacie? Siostra mówiła mi że te https://eveline.pl/makijaz/oczy/cienie-do-powiek są dobrej jakości, widzę ze mają je na wyprzedaży więc chyba na próbę zamówię.

chanah
20-08-2022, 18:38
A czy ktoś z Was korzysta może z kosmetyków zawierających olejek CBD? Jeśli tak, to czy możecie podzielić się swoimi opiniami na ten temat? Sporo słyszałam o tym olejku w samych superlatywach, dlatego poszperałam trochę w sieci w poszukiwaniu jakichś informacji. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/olejek-cbd-ranking-1658238701.html przeczytałam między innymi o tym, że olejek CBD dobrze działa przeciwzmarszczkowo. Myślicie, że codzienne stosowania takich kosmetyków jest całkowicie bezpieczne?

Janka102
22-09-2022, 23:14
Zawsze warto kupować odpowiednie kosmetyki, w zależności jaką mamy skórę czy włosy.Na przyklad przy problemie z siwymi wlosami warto kupic preparat GR-7 https://gr-7.eu/ Dzieki niemu, nasze włosy zaczną nabierać naturalnego koloru.

minizo
09-11-2022, 22:54
Oprócz kosmetyków od jakiegoś czasu postawiłam też na dobry kolagen (https://myreme.pl/) i myślę, że w połączeniu z odpowiednią pielęgnacja potrafi to dać naprawdę widoczne efekty. Przede wszystkim zauważyłam duże uelastycznienie skóry i poprawę jej wyglądu. Polecam wam poczytać o tym więcej i włączyć to do swojej rutyny pielęgnacyjnej, bo warto!