PDA

Zobacz pełną wersję : ŁÓDŹ Kursy CUCCIO SPA



Anika
25-04-2010, 15:00
Sluchajcie laseczki, znalazlam kurs CUCCIO SPA ( Szkolenie CUCCIO odbywają się w siedzibie firmy w Łodzi). Przymierzam sie do zrobienia tego kursu ale najpierw chcialabym zebrac na ten temat opinie. Piszcie jak cos wiecie :)

asia
25-04-2010, 15:09
to ja się dołączam

---------- Dodano o godzinie 14:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:08 ----------

chyba nasza Ivonka będzie coś wiedziec

ivonna70
25-04-2010, 16:35
Polecam jak najbardziej. Niestety nie powiem Wam jak wyglądają szkolenia w siedzibie firmy, bo ja miałam indywidualne w swoim salonie ze względu na zawarcie umowy patronackiej. Wiem tylko, że odbywają się w kilkuosobowych grupach. Zajęcia prowadzi Agata Sadowska, bardzo miła i kompetentna dziewczyna. Podaję numery tel do niej w celu zasięgnięcia bliższych informacji - 501707061. Tylko nie dzwońcie w weekendy i w poniedziałki rano.

Anika
25-04-2010, 17:06
Ivonna70 dzieki za namiary :)

Mam nadzieje, że w ciągu następnych trzech tygodni uda mi się ukończyć kurs Cuccio Natural!! :)

Anika
26-08-2010, 21:40
I w końcu udało mi się zrobic kursik Cuccio!!!!!! :yess::tany2::mml::tany::woot: Rewelacja i polecam!!:jupi:

Emilia B.
26-08-2010, 21:46
opowiadaj :)

Anika
28-08-2010, 05:03
Jest to szkolenie jednodniowe mające na celu zapoznanie się z produktami Cuccio i ich zastosowaniem. Pani szkoleniowiec jest niezmiernie miłą osoba :) Szkolenie odbyło się indywidualnie. Herbatka i obiadek w przerwie - super!! :)

Nilvena
18-10-2010, 20:53
Odswiezam temat.
A napisz cos wiecej ;) Ile godzin trwał kurs, czy mialas jakis egzamin koncowy itd ? :) Czy wykonywalas go na modelce czy na sobie ?:)
Pytam bo tez sie zastanawiam nad kursem :)

Anika
10-05-2011, 13:36
Kurs był jednodniowy i jednoosobowy, czyli pani szkoleniowiec i ja.
Na począktu omówiłyśmy standardowo:
-kilka słów o firmie
-zasady dezyntekcji, a później

-zapoznanie się z poduktami Cuccio Natural:specyfikacja, działanie, zastosowanie,prawidłowe przechowywanie produktów Cuccio.
-narzędzia stosowane przy zabiegach SPA
-anatomia dłoni i stóp,
-opis budowy paznokci
-prawidłowo wykonany manicure, pedicure
-zabiegi SPA na dłonie i stopy: specyfikacja zabiegów: oczyszczające, odżywiające, głęboko nawilżające, regenrujące, wygłądzające, rozjaśniające plamy pigmentacyjne, zabiegi redukujące ślady po oparzeniach.
-częstotliwość wykonywania zabiegów
-zabiegi termalne
-zasady wykonywania prawidłowego masażu dłoni i stóp.

-na koniec troche wiadomości o marketingu i dystrybucji produktów firmy.

-egzamin: teoretyczny i praktyczny, czyli zrobienie danego zabiegu, pani szkoleniowiec robiła za modelke :D Szkolenie zakończone jest dyplomem z zabiegów SPA na dłonie i stopy przy użyciu produktów Cuccio Naturale.

Sorki, że tak długo mi się zeszło z odpisaniem na ten temat.:P :wstydek:
Dodam na koniec, że z kursu jestem zadowolona, a produkty mają boskie!! :)