PDA

Zobacz pełną wersję : [29-30.05.2010 Warszawa] BEZPŁATNE pokazy wizażu i charakteryzacji



Trendy Style
29-04-2010, 18:35
OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
TRENDY STYLE







ZAPRASZA




Wszystkie Panie WIZAŻYSTKI praktykujące w zawodzie i jednocześnie pasjonatki tej tematyki być może chcące poszerzyć swoje umiejętności w przyszłości; kobiety oraz dziewczyny którym ambicja nie pozwala „stać w miejscu”, panie które pragną być na bieżąco z nowymi trendami w modzie a przede wszystkim które chciałyby wydobyć na zewnątrz drzemiące w nich piękno



Na pokazy profesjonalnego makijażu oraz charakteryzacji w wykonaniu Pani Anety Pędraszewskiej z zespołem,
niezwykle utalentowanej instruktorki z Ośrodka Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w Warszawie.


ANETA PĘDRASZEWSKA (http://www.anetapedraszewska.iportfolio.pl/)


Przez dwa dni: 29 i 30 maja 2010, w godzinach: 10.00 - 15.00 będziecie mogły zobaczyć jak powstaje makijaż doskonały, same staniecie się modelkami, zobaczycie jak powstaje spektakularna, pełna charakteryzacja epokowa a także dowiecie się jak w "mig" postarzeć się o 50 lat...
Będziecie mogły także same wziąć udział w przygotowaniach do prezentacji "fashion", która będzie zwieńczeniem pokazów.
Będziecie mogły zadawać pytania a także poznać nas bliżej.


Wejście na pokaz jest całkowicie BEZPŁATNE! Nie szczędzimy materiałów aby pokazać Wam to, co najpiękniejsze a także by otworzyć przed Wami podwoje naszego Ośrodka.


Miejsce pokazów: siedziba Ośrodka przy ulicy Gustawa Morcinka 5 lok.23 (Bemowo) w Warszawie.
Na miejscu będzie możliwość dokonania zakupu pamiątkowego, imiennego dyplomu udziału w pokazach w cenie 20zł.


UWAGA! Kazda osoba, ktora w dniach 29-30 maja pojawi się na pokazach otrzyma voucher uprawniający do 10% znizki na udział w organizowanych przez Osrodek kursach, warsztatach i innych imprezach szkoleniowych


W celu zorientowania się o Waszej możliwej frekwencji uprzejmie proszę osoby, które się wybierają o przesłanie informacji na adres: biuro@trendy-style.com.pl wraz z ewentualnym podaniem dnia (sobota 29-go czy niedziela 30-go - w kadym dniu będą inne prezentacje). Dzięki temu będziecie także na bieżąco informowane o podobnych imprezach organizowanych przez Ośrodek. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem pamiątkowego dyplomu imiennego - napisz o tym w mailu podając swoje imię i nazwisko a my przygotujemy go wcześniej.


JUŻ WKRÓTCE
dokładny plan oraz dodatkowe informacje na temat pokazów wizażu i charakteryzacji


Z * A * P * R * A * S * Z * A * M * Y

Emilia B.
29-04-2010, 19:18
fajnie :)

Trendy Style
29-04-2010, 19:36
Emilko, cieszę się, że się cieszysz :skacze: to Tygryski lubią najbardziej :cwaniak2:

Wybierasz się poszaleć z nami?

Emilia B.
29-04-2010, 19:45
jeszcze nie wiem bo na pewno jednego dnia idę do Paurkomanni na warsztaciki :) bardzo bym chciała :) zobaczymy :)

Trendy Style
29-04-2010, 20:22
Kto wie, może nie będziesz miała daleko... ;-)

gattina
29-04-2010, 20:43
Ooo :D Ja chętnie się wybiorę :P

natalia268
29-04-2010, 20:54
jeszcze troszke czasu jest wiec pomysle.. :)

a czy jest możliwośc podania tutaj na forum planu kazdego z dni? :cwaniak:

Trendy Style
29-04-2010, 21:07
Zgodnie z zapowiedzią w anonsie, dokładny plan a także inne ważne informacje na temat pokazów zostaną podane w ciągu 2 najbliższych dni. Cierpliwości króliczki :D

Gattinko, bardzo się cieszę. Nie żeby kawusia... hihihi

Wasza Ciocia Wiola ;-)

asia
30-04-2010, 13:20
ja własnie mailka wysłałam;)

kleo
30-04-2010, 14:02
bardzo chętnie bym się wybrała, ale szkoda, że tak daleko mieszkam i nie mam z kim dzieci zostawić

gattina
30-04-2010, 14:48
Ja maila też wysłałam już :)

Trendy Style
30-04-2010, 17:23
Żeby nie było monotonnie, będę Wam porcjowała niespodzianki :D

Oto pierwsza z nich: PROGRAM NA SOBOTĘ, 29-go maja :)

10.00 rozpoczęcie dnia WIZAŻU, powitanie gości a wśród nich osoby znane z małego i dużego ekranu oraz Wy, nasze koleżanki z forum :)
* 10.05 - 12.00 metamorfozy na żywo (modelki lub ochotniczki będą się zmieniały na Waszych oczach);
* 12.00 - 13.00 rady profesjonalistek - będziecie mogły zasięgnąć rad dotyczących swojej urody, jak się malować, jakie kolory najbardziej do Was pasują;
* 13.00 - 14.00 godzina analizy kolorystycznej
* 14.00 - niespodzianka

Przewidywane zakończenie pokazu - godzina 15.00 lub później

Niespodzianek ciąg dalszy nastąpi... :papa:

Malyyyyna
14-05-2010, 22:08
na pewno bede z kolezanka:) juz sie nie moge doczekac:)))

Trendy Style
15-05-2010, 20:05
Obiecałam porcjować niespodzianki a zatem ciąg dalszy:

Program na niedzielę, 30 maja 2010 roku:

10.00 - 13.00 metamorfozy na żywo (będziemy się starzeć o 50 lat, stworzymy postać baśniow/halloween, zamiana płci);
13.00 - 15.00 zabawa w efekty specjalne: dziura po ugryzieniu wampira, krwawa rana postrzałowa, siniaki, blizny, wasza inwencja i pomysły - będziecie mogły nagbyć taki wynalazek żeby przestraszyć męża/chlopaka).

W międzyczasie stworzymy pełną charakteryzację wraz z kostiumem - NIESPODZIANKA :)

Ciąg dalszy nastąpi...

Myalla
18-05-2010, 23:02
Ooo, dziura po ugryzieniu wampira - coś dla mnie ;)

Już się doczekać nie mogę :)

Dziewczyny! Zapisujcie się, bo naprawdę warto!!

:)

asia
19-05-2010, 12:08
ja jestem zapisane zdaje sie, mala pisałam :)

Trendy Style
19-05-2010, 16:02
Jesteś, jesteś Asieńko, spox ;-)

Valia
25-05-2010, 00:34
Zanosi się na fajną imprezkę. Ja w sobotę trochę się spóźnie :/ Kto się jeszcze wybiera?

Malyyyyna
28-05-2010, 22:02
zaraz kładę sie spac zeby na jutro wstac na pokazik:D:D:)

gattina
29-05-2010, 10:04
Aaa przepraszam :(( Znów mi coś wypadło i nie będe mogła dzisiaj przyjść, w sumie to pewnie zauważyliście :( A jutro tym bardziej nie dam rady, bo na noc idę do roboty, więc musze się wyspać. Bardzo przepraszam.

Malyyyyna
29-05-2010, 18:38
Gattina a Ty sie nie wymiguj tylko przychodz:P

:P

Ksenia BG
30-05-2010, 10:25
dziewczyny, a gdzie relacja z pokazu, wstawcie jakieś zdjęcia :)

natalia268
30-05-2010, 10:46
Opowiadajcie jak było...

niestety nie mogłam się zjawić..

tusia
30-05-2010, 20:02
ja tez czekam na fotorelacje:D

Valia
30-05-2010, 20:05
było super, nie spodziewałam się, że może być tak fajnie i interesująco, zastanawiam się nawet nad kursem teraz. Żałujcie, że was nie było:P Ja zdięc nie robilam wiec tez czekam:D

Myalla
31-05-2010, 19:32
Kto nie był - niech żałuje :)

A fotki będą pod koniec tygodnia.

Na Youtubie pojawi się również filmik z pokazu :)

:skacze::skacze::skacze:

iwa1223
31-05-2010, 20:14
no ja żałuję... :(

Trendy Style
31-05-2010, 21:47
Witajcie dziewczyny,

sobotnio-niedzielne pokazy wypadły superaśnie, profesjonalnie i ciekawie. Kto nie był - stracil bardzo wiele. To chyba dobry moment aby Wam powiedzieć, jak bardzo jest mi przykro, że z wszystkich dziewczyn, które obiecywaly że przyjdą z tego forum - była tylko jedna. Reszta zawiodła...

Mam jednak nadzieję, że Was poskręca z żalu jak zobaczycie zdjęcia hihihi (będą pod koniec tygodnia)

W telegraficznym skrócie:

* sobota: makijaż korekcyjny, makijaż wieczorowy, postarzanie, rana cięta dłoni w okolicy głównej arterii żylnej (tzw sambójcza), pobicie (krwotok z ucha, nosa i ust), stylizacja epokowa - kobieta epoki Rococo; W międzyczasie każda dziewczyna mogła indywidualnie zaczerpnąć porady wiza,żystki, która oprócz wskazówek na temat malowania się dokonywala także analizy kolorystycznej każdej dziewczyny z osobna;

* niedziela: makijaż korekcyjny - c.d, rana postrzałowa głowy (dziewczyna tak wracała autobusem do domu - niesamowite przeżycie i reakcje ludzi), podbite oczy (lima), charakteryzacje: kobieta kwiat, kobieta w stroju ludowym orientalnym. Poza tym dziewczyny (wizażystki w osobach: Anety i Marzenki) udzielały odpowiedzi na pytania publiczności związane z pracą wizażystki i charakteryzatorki, mówiły o pracy na planie "Szymon Majewski Show" czy "Kocham Cie Polsko" albo na planach filmowych.

Było naprawdę wspaniale. Kto chce otrzymać informacje na temat organizowanych przez nas kursów i warsztatów - zapraszamy.

A przy okazji - w czerwcu nasz Ośrodek zorganizuje kurs dla wychowawców kolonijnych. Jeśli więc któraś z Was ma średnie wyksztalcenie lub jest w klasie maturalnej i chciałaby sobie w wakacje trochę zarobić na wyjeździe z dzieciakami - piszcie do nas na szkolenia@trendy-style.com.pl

Zdjęcia z pokazów pod koniec tygodnia. Czekajcie...

cmooook !

Wasza
Ciocia Wiola

Lasaa Hellena :)
05-06-2010, 11:18
A kiedy można się spodziewać fotek z pokazu??:) Miały być pod koniec tygodnia, a ja się już doczekać nie mogę...:D

Trendy Style
05-06-2010, 12:24
Witaj nasza piękna Heleno Trojańska ;-) Zdjęcia już są, właśnie wybieram pakiet, który tu wkleję i który da Wam próbkę naszych umiejętności a przy okazji pokaże nieobecnym jak wiele działo się na pokazie...

Komplet zdjęć do osób, które były na pokazie będziemy rozsyłać w poniedziałek :)

Trendy Style
06-06-2010, 07:42
Hej króliczki :)

Zdjęć jest około mnóstwo, pozwoliłam sobie zatem wybrać tylko część z nich. Mam nadzieję, że wzrośnie Wam apetyt na zajęcia z wizażu i charakteryzacji w naszym Ośrodku.

Pragnę podziękować Anetce Pędraszewskiej - szefowej działu wizażu w Trendy Style oraz stanowiącej jej wsparcie - Marzence za stworzenie tych fantastycznych kreacji a także Łukaszowi, który niemniej się napracował przy robieniu zdjęć i materiału filmowego.

Wyjątkowe podziękowania kieruję także do naszych odważnych i pięknych modelek, które zostały zwerbowane z publiczności a w stosunku do jednej z nich - wyrazy podziwu za powrót do domu autobusami komunikacji miejskiej z raną postrzałową głowy. Normalnie mistrzostwo świata i super wrażenia z powodu różnych reakcji ludzi ;-)


Lukajcie i piszcie co sądzicie o naszych pomysłach a także co Wam się najbardziej podobało :)

Buziam Was wszystkich

ciocia Wiola

Valia
06-06-2010, 09:46
nic dodać, nic ująć, ja chce jeszcze raz, super było, nie miałam pojęcia, że czary istnieją:)))))))))))

Ksenia BG
06-06-2010, 18:52
o masakra te pokaz byl boski, niezle czarodziejki z tych wizażystek są. Teraz to żal mi, że nie byłam, ale myślę, że na następne się załapę :)

xsunnyolciax
06-06-2010, 19:55
szkoda że tak daleko, na pewno było świetnie :D:D

Trendy Style
07-06-2010, 08:19
Oj było bosko, naprawdę. Przede wszystkim nikt się nie nudził i cały czas coś się działo. Chcecie zobaczyć to wszystko na własne oczy? Możemy dać Wam jeszcze więcej - sprawić że same będziecie umiały stworzyć te i inne cuda. Praca wizażystki a także charakteryzatorki daje dużą satysfakcję i chyba nigdy się nie nudzi. Jeśli któraś z pań chciałaby otrzymać program naszego szkolenia - napiszcie a prześlemy Wam mailem.

Zapraszamy do Trendy Style.


------------------------------------
farbki polycolor w tubkach 20ml po 6zł / mamy 53 kolory!

natalia268
07-06-2010, 10:00
super zdjęcia !!

żałuję że mnie nie było, no ale czasem nie wychodzi tak jak byśmy chcieli..

basienka995
07-06-2010, 14:59
Super! Tylko szkoda, że to Warszawa:( a nie coś w okolicy Gdańska:)

Trendy Style
07-06-2010, 22:40
Jedna z uczestniczek pokazu przyjechała właśnie z Gdańska. Myślę, że nie żałuje ;-)

Malyyyyna
09-06-2010, 13:07
Już środa a do mnie zdjęcia nie doszły na pocztę;( (majkijaż wieczorowy)
:(:(:(

Myalla
09-06-2010, 21:13
Już środa a do mnie zdjęcia nie doszły na pocztę;( (majkijaż wieczorowy)
:(:(:(


Kochana, sprawdź pocztę, dzisiaj wysyłałam zdjęcia wszystkim Dziewczynom, które zostawiły swojego maila.
(Wieczorowy też wysyłałam) ;)

buziaki