PDA

Zobacz pełną wersję : kuferki



Strony : 1 [2]

kasiulka81
03-07-2013, 20:27
EMMA super ten kuferek. Ja mam ten większy z Alle (chyba największy jaki aktualnie jest dostępny na rynku) i jest super bo ma i kółeczka i przegródki, no ale cena znacznie większa i jednocześnie ciężar :P

sylla
04-07-2013, 17:31
Dziewczyny potrzebuję ( na gwołt) kuferka na kolorowe żele. Albo coś w stylu kuferka . Najlepiej zmywalnego . Nienawidzę jak mi kolorówka kipi. Mam już sporo kolorowych zeli i przyznam , ze kłopotliwie jest jak muszę się tarabanić ze wszystkim po klientkach. Macie może coś na oku co mogło by mi się przydać. Będę bardzo wdzięczna. Szukałam ale coś nie mogę utrafić... ;(

kiwaczek2
04-07-2013, 17:40
nie nosisz wszystkiego? a jak sie komus coś zachce innego:) ja zawsze tarabanię 2 wielkie kufry . mi tez kipią, ja mam po prostu cały kuferek wyłożony ręcznikiem papierowym. raz mi się cały wylał nie wiedzieć czemu. ale moje i tak mają plastik, nie żaden materiał. ale to są te duże.

kasiulka81
04-07-2013, 23:04
Ja mam kuferek wyłożony materiałem i żeby żeliki mi go nie zniszczyły to włożyłam na dno (tam gdzie trzymam żeliki) plastikowe opakowanie (dno) z moich ulubionych cukiereczków Ferrero Rosche :D czy jak to się tam pisze:P i zawsze mogę sobie elegancko ten plastik przetrzeć bez zniszczeń na materiale kuferka. Też nie lubię jak jest w nim bałagan i plamy :/:

fryzzz
05-07-2013, 10:37
Sylla ja kolorowe żele mam zamnięte w plastikowych pojemniczkach z pokrywka, kupilam je w obi, sa dosc plytkie wiec zele w nich nie lataja a niektóre pierdoly trzymam w czyms tego typu http://img46.imageshack.us/img46/4638/p1090414o.jpg tylko ze ja mam fioletowe :)

sylla
05-07-2013, 11:31
kiwaczek właśnie noszę wszystko ze sobą . Ale ostatnio dokupiłam sporo kolorówki i się zwyczajnie nie mieszczę.
kasiulka świetny pomysł z opakowaniem po czekoladkach ;)
fryzzz chyba własnie czegoś takiego potrzebuję :).

fryzzz
05-07-2013, 13:36
Sylla skocz do carrefour tam dorwałam w promocji te fioletowe bo wszędzie są tylko przezroczyste :) Są dość małe ale mi odpowiadają :)

sylla
06-07-2013, 11:07
Dzięki . Trochę mam nie po drodze niestety :(. A nie znalazłaś czasami takiego gdzieś na Allegro? Kurcze ja szukam i nie mogę znaleźć :(

fryzzz
06-07-2013, 11:52
Nie szukałam na allegro, kupiłam jeden przy okazji zakupów w sklepie typu Obi, Praktiker, Castorama i spodobał mi się, miałam trzymać w nim tylko pilniczki i drobne rzeczy ale szybko sie w nim zakochalam i dokupilam kolejne właśnie w Carrefour dlatego ze były fioletowe i wyglądają lepiej niż mój przezroczysty, dziś chyba pojadę jeszcze je dokupić :)

Znalazłam :)
http://allegro.pl/pojemnik-wielofunkcyjny-maly-organizer-skrzynka-i3373525672.html
http://allegro.pl/prosperplast-nun10-organizer-skrzynka-245x135x85h-i3319153610.html
http://allegro.pl/organizer-na-drobiazgi-10-i3367658876.html
http://allegro.pl/proline-organizer-35x90x180mm-6-przegrod-skrzynka-i3337267000.html
(organizer w kategorii narzędzia)

kiwaczek2
06-07-2013, 15:25
ah to takie na narzędzia, śrubki i inne duperele. lub na spławiki, itp. gdybym miała trzecią rękę też bym sobie kupiła:D

reniusia1002
09-07-2013, 00:41
w Castoramie na dziale narzedzi jest duzo roznych i tanich takich pudelek.ja kupilam n awyprzedazy za zlotowke i mam kilka sztuk.poreczne i mozna sobie posegregowac wszystko ja wzielam zolte przezroczyste.i ssa genialne.

kiwaczek2
09-07-2013, 08:45
ja w związku z tym że tylko dojezdzam potrzebuję jak najmniej do noszenia. wczoraj na pokazach kosmetyczka miała taki i mi sie bardzo spodobał. nigdy wczesniej się takimi nie interesowałam, ale ten wydaje sie być pojemny no i ma mnóstwo szufladek. jednak lampa uv sie chyba nie zmieści:/:

sylla
10-07-2013, 16:46
[B]fryzzz[B] myślałam o czymś takim z drugiego linka. Ale wydaję mi się , że tam mało miejsca jest? Sama nie wiem. Chciałabym uniknąć układania żeli piętrowo...
przypuśćmy że chce pomieścić 50 żeli (5ml) kolorowych ? Nada się coś takiego? Chyba nie... Szkoda. Bo fajne pudełko... Gdyby do tego udało się podpiąć jeszcze jedno "piętro"?!

fryzzz
10-07-2013, 17:18
Sylla wrzuce potem zdjecie jak wyglada srodek mojego :)
Staram sie nie ukladac piętrowo, bo nie wiem czy widac to na zdjeciu ale w tym miejscu gdzie organizer ma uchwyt od spodu jest mniej miejsca i wszystko jest ok jak sobie poukładasz ale zaczynasz sie pakowac po zrobionych pazurkach a tu organizer nie chce sie domknac i trzeba przesuwac :(
Ja mam 4 organizery i w 1 trzymam tylko zele podstawowe, baze do hybryd, nablyszczacz, primier itp i tu mieszcza sie idealnie, do tych przegrodek wchodzi zel silcare 50g tak akurat ze sie nie przesuwa ale nie jest go ciezko wyjac a w tej wiekszej reszta rzeczy, co do kolorowki to zaleznie od firmy ja w mniejszych przegrodkach mam hybrydy w wiekszej zele a u gory np waciki :)

sylla
12-07-2013, 11:50
Wstaw koniecznie fotkę jak się zorganizowałaś w tych organizerach. Mówisz , że masz ich aż cztery? Czy Ty masz jeszcze jedną parę rąk? Jak Ty się z tym wszystkim przemieszczasz? Rozumie , że oprócz tego jeszcze dochodzi Ci kufer choćby na lampę, ozdoby...
Taki organizer byłby chyba praktyczniejszy jakby nie miał tych przegródek. Wtedy słoiczki kolorówki by się "przytuliły" do siebie i więcej by weszło i nic by się nie przesuwało.
Jaką wysokość ma to pudełko? Bo nie doczytałam na aukcji.
Średnio słoiczek z żelem kolorowym chyba ma z 3,5 cm...?

samaron
12-07-2013, 12:07
Ja mam te organizery w ilości ok. 7 szt. na akryle, żele i hybrydy, (podstawowe w jednym, kolorowe w drugim, farbki w trzecim itd) od jakichś 3 lat? Jestem bardzo zadowolona. Są jeszcze z mobilnymi przegródkami.
Jeśli gdzieś to przenoszę to wstawiam wszystko do torby zakupowej takiej a'la tesco czy coś, mieści mi się 4-5 piętrowo i z boku lampa. Mam jeszcze mniejsze na pilniki, cążki, kopytka...
Możesz też powkładać tylko to co potrzebne do przemieszczenia.
Fajne szczególnie teraz jak mam remont, wszystko pochowane i kurzy się tylko pokrywka :)

fryzzz
12-07-2013, 13:29
Sylla te organizery pakuje do większej torby/kufra, zaleznie ile ich potrzebuje na dana chwile :)
Nie mam niestety dodatkowej pary rąk choć przydała by się czasem :skacze:
Zmierzę je potem i zrobie zdjęcia to zobaczysz :)

karchola
12-07-2013, 14:45
A ja sobie zostawiam opakowania po lodach :) do mniejszych mieszczą się żele, do większych typu algida 1,4L hybrydki