PDA

Zobacz pełną wersję : [27.05.2010 Katowice] Warsztaty by Farbstift



Strony : [1] 2

farbstift
13-05-2010, 22:21
Kochane forumowiczki!
Mam zaszczyt ogłosić, iż 27.05 o godzinie 12.00 spotykamy się w Katowicach w pubie "Atmo" (Klub Atmosfera - Katowice (http://www.atmoklub.pl/)) na pazurkowych warsztacikach. Oto wstępny zarys:

Temat przewodni:
"Podwodny świat":
- zdobienia tematyczne przy użyciu masy perłowej (pokaz poprowadzi Woszczurek)
- motywy podwodne 3D (pokaz poprowadzi Kamilka)
- podwodny, relaksujący manicure SPA ( pokaz poprowadzi Ladyss)
- zaczarowany świat Małej Syrenki, czyli fantazyjny NailArt (pokaz poprowadzi Plushak)



Cena: 20zł (rezerwacja z napojem, dyplom, niespodzianki, potrzebne artykuły)
Pieniążki wpłacamy do 22.05.10 na nr konta:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Kontakt:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zapraszam!!

Zabieramy:
- żele i akryle
- 1 lampę UV i lampę oświetleniową na 2 osóbki
- zaciskarki
- pędzelki
- ozdóbki pasujace do tematu
- kto ma ten masę perłową (zawsze można się podzielić)
- kopytka
- kieliszki do liquidu
- waciki bezpylowe
- clenery, spirytusy etc.
- pilniki (będą, ale wiem że preferujecie rożne ziarnistości, więc w razie czego)
- uśmiech na dziubku;)

__________________________________________________ _________________
Lista zamknięta:
1.Farbstift (lampa UV)
2.BasiaPazderska (oświetleniowa i UV)
3.Nnisia (lampa UV)
4.Ladyss (oświetleniowa)
5.Ksenia (oświetleniowa i UV)
6.Plushak (lampa UV)
7.Woszczurek (oświetleniowa i UV)
8.Pogodka (oświetleniowa i lampa UV)
9.KamilaC (lampa UV)
10.Redsunset (oświetleniowa)
11.Dudejla (lampa UV)
12.Dzoanna
13.Anna Donek
14.Pazurkomania
15.Świstaczek
16.Karolina

BasiaPazderska
14-05-2010, 00:20
Ja się piszę:D
Już mówiłam mojemu,że jedziemy na warsztaty :P

Będę musiała zrobić małe zakupy na te warsztaty bo nie mam masy:(
Mam nadzieje,że mnie pouczycie bo ja jestem totalny laik :(

Bożena P
14-05-2010, 07:58
hmmm... fajnie :skacze: termin jak dla mnie idealny :D wreszcie nie sobota ani niedziela :P

ja również chętnie przybędę :D
tylko proszę dajcie jeszcze listę co powinnyśmy konkretnie ze sobą zabrać. :)

BasiaPazderska
14-05-2010, 08:14
Również się przyłączam do zapytania o listę bo nie wiem co zabrać:(
Widzę,że ja z Bożenką to się spotkam na pokazie w Krakowie,a 4 dni później na warsztatach u Fabi :D

farbstift
14-05-2010, 09:46
Już wstępnie napisałam, co mniej więcej wziać, ale wiadomo, że można wziąć co popadnie jeszcze:skacze:

Nnisiaa
14-05-2010, 10:29
ja tez sie dopisuje:))))))))))))

Ksenia BG
14-05-2010, 10:38
Ja też idę :)

---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:34 ----------

mam prośbę, podaj wszystkie dane do przelewu bo inaczej mój bank nie wykona go, nie mogę podać tylko samego numeru konta

plushak
14-05-2010, 10:57
Oja czwartek cudownie ! Fabi dopisz :D

PAZURKOMANIA
14-05-2010, 11:20
Ja tez bede:D i swistaczek tez:)

Ladyss
14-05-2010, 11:32
Ja też będę:)

Gość
14-05-2010, 11:34
mnie jednak tez prosze dopisac do listy... ma tez prośbe o podanie pełnej nawzy konta i do kogo bo mój bank też n ie przyjmie samego nr

i jeszce pytanie związane z tym że ... musze wziąc Dominikę Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

farbstift
14-05-2010, 12:52
już Was dopisuję:) Izka, wiem na pewno, że mają pierogi...jutro wpadnę tam zapytać, co jeszcze mają:) czyli Woszczurek poprowadzisz dla nas ten pokazik??:)

Gość
14-05-2010, 12:59
no pewnie, ino co to ze mnie za "pokazywacz" :blink: :wstydek:

Nnisiaa
14-05-2010, 13:04
zapowiada sie mocna ekipa:skacze::skacze:

aaa mam jeszcze pytanko...do ktorej mniej wiecej jest to wszystko przewidziane?:D

farbstift
14-05-2010, 13:04
Woszczurek- Ty dobrze wiesz dlaczego to Ty masz pokazać:*

Gość
14-05-2010, 13:07
zapowiada sie mocna ekipa:skacze::skacze:

aaa mam jeszcze pytanko...do ktorej mniej wiecej jest to wszystko przewidziane?:D
no wąłsnie... jak jest za dużo osób to ja oczpląsu dosteje...

wiec nie wiem czy sie ogarnę... moze tylko na pokaz przyjade bo pewnie i tak bede siedziec i sie gapic :haha:

aha.. i jeszce jedno... jak bede jechac to moge kogos zebrac po drodze.. najlpeij kogoś kto zna droge bo ja katosów nie znam.. wiem tylko jak na ligote sie jedzie i jak do silesii a reszte to sie zgubie :glupek:

farbstift
14-05-2010, 13:11
Na stronie Atmo, macie mapkę taką mini. To jest zaraz za dworcem, obok Pałacu Młodzieży i Urzędu Skarbowego:*

Gość
14-05-2010, 13:14
Na stronie Atmo, macie mapkę taką mini. To jest zaraz za dworcem, obok Pałacu Młodzieży i Urzędu Skarbowego:*
ja włąsnie wpisałam sobie trase w mape google ale jakos nie kojarze... jestem w jednej wielkiej murzyńskiej "..." no nic... do myslowić też nike wiedziałam a jakos zaleciałam :P

nanami7
14-05-2010, 13:23
chętnie bym do Was dołączyła ale ja z Poznania ;(

Bożena P
14-05-2010, 13:29
to ja proponuję zrobić zbiórkę na dworcu albo przed wejściem głównym do dworca :D

Gość
14-05-2010, 13:31
to ja proponuję zrobić zbiórkę na dworcu albo przed wejściem głównym do dworca :D
o tak, jestem za... jak i sie uda namówić gamonia to moze nubirą bym jechała to bym wzieła 3 osoby.. bo jak pojade małym dżambodżetem to fotelik zajmuje juz sporo mijesca i za soba woże koło zapasowe więc tylko 1 osobe moge zwiąć :(
na razie jako pierwsza zgłosiła sie plush do odbioru z dworca... więc jak bede wiedziec czym jade to wam napisze czy te 2 miejsca jeszce beda czy juz nie :D

farbstift
14-05-2010, 13:38
najlepiej umówcie się na dworcu od strony Placu Młodzieży Powstańczej:) i stamtąd macie piechty góra 3 min drogi

BasiaPazderska
14-05-2010, 15:14
Ja jeszcze nie wiem czy pojawię się sama z czy z moim,Czy przyjedziemy autkiem czy przyjadę busem z Krakowa.Mam nadzieje,że jakoś do Was trafie jeśli bym jechała busem...
Jakkolwiek na 100% będę...

Ksenia BG
14-05-2010, 15:45
To ja wiem gdzie to mniej więcej jest bo niedaleko pracuje, tzn wiem gdzie Pałac Młodzieży jest bo tam chodzę z dzieciakami z przedszkola. A ten klub jest bliżej dworca czy raczej do góry trzeba iść?

Nnisiaa
14-05-2010, 15:49
to moze zrobimy zbiorke na dworcu pkp pod zegarem:D i pojdziemy cala ekipa na druga strone do lokalu??


Nadal nie wiem do ktorej przewidziane sa warsztaty??

KaMiLaC.
14-05-2010, 15:50
no wiec ten tego ten...

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

no to tyle :P

aaa ino tak:
Izo czy wyrażasz zgodę bym najpierw nalot zrobila na Wiesiółkę a potem z Tobą dalej jechała?? plissss :D bo ja w Katowicach jak boleczka trampki w parku zginę :D

Ksenia BG
14-05-2010, 15:54
ok to umówmy się po drugiej stronie dworca, Ninisia jedziesz ze mną pociągiem?

Gość
14-05-2010, 15:59
Izo czy wyrażasz zgodę bym najpierw nalot zrobila na Wiesiółkę (...)
no dobra, namówiłaś mnie.. w takim razie kasia bedzie musiała sie jakos obok koła zapasowego upchnąć od dworca jeśli pojade dżambodżetem ...

KaMiLaC.
14-05-2010, 16:05
no dobra, namówiłaś mnie..

Iza ile cie trza namawiac :lol:

dobra ja biore yyyy :blink:
wszystko?? :leze:

Ladyss
14-05-2010, 16:05
to moze zrobimy zbiorke na dworcu pkp pod zegarem:D i pojdziemy cala ekipa na druga strone do lokalu??

Jestem jak najbardziej za:) zaraz obczaję pociągi do Katowic:)

Nnisiaa
14-05-2010, 16:06
Kamila:skacze::skacze::skacze:suuuuuuuuuuuuper ze bedziesz:D

Ksenia ja jade D-tka :)

Ladyss niestety nie dziala stronka....przerwa techniczna:(

Ksenia BG
14-05-2010, 16:40
Aha ok może być i D ale jeszcze zobaczę.

Ladyss
14-05-2010, 17:40
Kurcze tam to są ciągle jakieś przerwy techniczne:/:

Pytanko mam... Muszę kupować masę perłową czy ktoś mi troszkę odstąpi? Bo ja jeszcze tego w ogóle nie używałam i nie mam nic:placz:

pogodka20
14-05-2010, 17:45
Może i ja się do was dołączę (ale jeszcze dam znać na 100%, bo nie wiem czy będę wtedy mogła). Tylko nie mam zaciskarki, ani nic w tym stylu;( Jak pojade to będę mogła zabrać 4 osoby.

Gość
14-05-2010, 18:33
Ladyss ja pisałam w sprawie masy z Madzią i pisała że cos tam kupi (ja proponowałam 2 kolorki) ja niby mase mam ale nie taka oryginalna tylko zmieszaną juz w pudełkach z żelem i akrylem. Madzia pprosiła mnie o pokaz jak z tą masa sie obchodzic więc żeby to miało ręce i nogi to chciałam zacząć od początku, czyli jak mieszać (jakie proporcje)

jeśli chodzi o mandżur (w slagnu woszczura----> bagaż)
ja tez biore wszystko.. to znaczy 3 poziomowy kufer plus torba ta co zwykle.. mam nadzieje ze sie do bagaznika zmieszczę :blink: ale na 100% jade małym więc zmiesci do środka sie tylko na dłuższa trase kamila i ew. na krótką trasę kasia... albo wasze bagaże spod dworca
uparty nie chce dac dużego :placz:

pogodka ja mam 2 zaciskarki więc jedną moge pożyczyć... a swoją droga to czuje ze zaś sie będę pałętac a nie siedzieć i dziergać... chyba że kamila mnie trzepnie na opamietanie...

Ladyss
14-05-2010, 18:50
No w końcu sprawdziłam pociągi:D o 11:30 będę w Katowicach na głównym. Bo to o główny chodzi prawda?

pogodka20
14-05-2010, 19:07
O to fajnie woszurku, to jak możesz to zabierz że sobą bo ja raczej pojadę, ale to jeszcze napisze:)

Gość
14-05-2010, 19:13
pogodka spokjnie, zaciskaraka nie tir... gdzies sie ją upchnie... a tak na powazne to mam ja w piórnivczku cały czas bo mi szkoda sprzety wyrzucać i tak chomkuję :haha:

pogodka20
14-05-2010, 19:23
I bardzo dobrze, bo jak ktoś w potrzebe będzie, jak ja teraz to z piórnika ja wyciągasz i jest jak znalazł:)

BasiaPazderska
14-05-2010, 19:35
Kurcze ja też nie mam zaciskarki,ale ja pewnie i tak będę siedzieć dokładnie z takim wyrazem twarzy:wow: bo ja nic nie umiem:(

honeypuff
14-05-2010, 20:00
haha ja jakbym wyruszyla od siebie o 4:30 to dopiero na 15 bym byla szok normalnie o.O

Nnisiaa
14-05-2010, 20:21
Ladyss spoko to sie jakos w tej godzince spotkamy pod zegarem :d


ja wezme kilka kolorow masy perlowej

zaciskarke tez mam podziele sie jakby co:P

KaMiLaC.
14-05-2010, 20:50
a swoją droga to czuje ze zaś sie będę pałętac a nie siedzieć i dziergać... chyba że kamila mnie trzepnie na opamietanie...

Kamila cie nie trzepnie bo sama na doopie nie usiedzi i tyz bedzie latac :haha::haha:

dziewczynki ja tez mam zaciskarke wiec spokojnie - 1 na dwie to az nadto :D poza tym ja mam zamiar pracowac wiecej na akrylu :) jak ktos bedzie mial ochote to z niego podszkole - proporcje, budowa itp ;)
mase perlowa tez mam i jeszcze nie zmieszalam z zelem wiec wezme ;)
mysle tez zeby wziac farbki no bo nail art bedzie ;) wiec jakies kolorki zabiore ;) no i ja biore kolorowe akryle, bo wam kwiotki i inne takie chce pokazac ;)
jak cos jeszcze to piszta bo juz sie zamotalam :D

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:48 ----------


bo ja nic nie umiem:(

Kochana sie naumiesz :D gwarantuje :D po to sa warsztaty ---> uczymy sie jedna od drugiej :D

farbstift
14-05-2010, 21:31
Kochane nie napisałam, o której się skończy, bo będziemy walczyć do upadłego:D

plushak
14-05-2010, 21:45
woszczurek to ja do kamilci na kolanka :D

KaMiLaC.
14-05-2010, 21:48
woszczurek to ja do kamilci na kolanka :D

:D ołl jeeaaa :skacze:
damy rade :D
ja dzis nie zasne :D jak przed kazdymi warsztatami :lol: mysle co zabrac, co za pazurki zrobic hyy :D
i juz :tuptup::tuptup::tuptup: z radosci ze was poznam :kwiatek:

Anna Kula
14-05-2010, 21:50
dziewczyny jezeli chcecie to ja moge zrobic pokazik z farbek akrylowych .... oczywiscie tyle co potrafię .... chcialybyscie?

farbstift
14-05-2010, 21:51
pewnie, byle pod temat:* skontaktuj się ze mną na pw kochana:)

Gość
14-05-2010, 22:24
woszczurek to ja do kamilci na kolanka :D

:D ołl jeeaaa :skacze:
damy rade :D
ja dzis nie zasne :D jak przed kazdymi warsztatami :lol: mysle co zabrac, co za pazurki zrobic hyy :D
i juz :tuptup::tuptup::tuptup: z radosci ze was poznam :kwiatek:nie na kolana... :nunu: :nunu: :nunu:

i dac rade to na pewno damy... :woot: mały sznatażyk podziałał.. szkoła kamili.. :master: mistrzu mój :kwiatek:
jedziemy torpedą (czyt nubirą) :cwaniak2: :cwaniak2: :cwaniak2:

i tak pomyslałam , że skoro kamila juz ma GyPyeSa to moze moze zwiąć... ino ż i umnie zapaliczka nie działa to byśmy se od pamiętnej ikei właczyły :haha: coby bateryja nie padła :D

PAZURKOMANIA
14-05-2010, 22:44
:D ale super:D fajna ekipa bedzie znowu:skacze: byle wiecej takich spotkan..:D

Nnisiaa
15-05-2010, 07:18
Kamcia ja tez przebieram nozkami na sama mysl:D:D....i zapewne nic nie zrobie tylko bede smigac i foty cykac:skacze::skacze:takze caly moj sprzecior bedzie do uzytku:leze:

KaMiLaC.
15-05-2010, 08:28
mały sznatażyk podziałał.. szkoła kamili.. :master: mistrzu mój :kwiatek:



yyy :blink: ale ze co?? ze ja cie nauczylam szantazu?? Iza czy ja wygladam jak jakis Mohamed Ali czy jak?? :leze::leze:ale spoko ze Gamon dal furaka -->choc moglysmy tez jechac moim --->czyt. Felka rocznik 98 nieklepana :haha::haha::haha:
Dżipiesa wezme i do ikei mozemy zajechac ---> zas cza kase skitrac :D

Aniu pewnie ze chcemy Twój pokaz farbkowy zobaczyc :D

NNisaa to Ty rob foty, a ja je potem opisze :skacze: juz mam pomysl :haha:takiej fotorelacji jeszcze nikt nie widzial :cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:
ale bedzie czdzik :tany: :tany: :tany:
dziewczynki zapisujcie sie bo bedzie odjazdowo :tany2::tany2::mml::mml:

Bożena P
15-05-2010, 08:32
ja też mogę wziąć masę perłową, lampę UV itd ;) tylko nie wezmę lampki oświetleniowej bo nie upchnę :( farbki tez jakieś tam chyba mam to wezmę :)

Gość
15-05-2010, 08:34
to mze zamiast lampki uv weż lampke swietleniową. bo uv bedzie potrzeba jedna na 2 osoby a te bierze kazda z nas.. a oswietleniowek mze być mało :(

Ladyss
15-05-2010, 08:47
Ja mogę wziąć oświetleniówkę ale musicie mi powiedzieć jakiej grubości są tam stoły żeby nie było tak jak w Mysłowicach że nie dałam rady jej dokręcić do blatu:/:

KaMiLaC.
15-05-2010, 08:49
to mze zamiast lampki uv weż lampke swietleniową. bo uv bedzie potrzeba jedna na 2 osoby a te bierze kazda z nas.. a oswietleniowek mze być mało :(

Iza ja wezme w takim razie UV :)
rozumiem ze robimy jedna na drugiej?? ja bym tak wolała :D

Gość
15-05-2010, 08:55
Iza ja wezme w takim razie UV :)
rozumiem ze robimy jedna na drugiej?? ja bym tak wolała :D
oczywiście, afkors, ja wol, si klaro.. natrulimą... o ile na dupach usiądziemy i na nich do konca usiedzimy :haha:
ps... już mam motyle w żołądku i boleści brzucha
:woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

RedSunset
15-05-2010, 09:04
Witam wszystkich :)
Chciałam zapytać czy znajdzie się dla mnie miejsce na warsztatach?
I czy w razie czego mogę liczyć na Wasza pomoc, bo ja niestety tylko po podstawowym kursie jestem i jeszcze nie wiele potrafię....
A i czy modelkę mam sobie zabrać???
Baaardzoooo Was proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :)

KaMiLaC.
15-05-2010, 09:10
na pewno bedziesz mogla do nas dolaczyc :) modelki nie potrzebujesz, bo na warsztatach pracujemy "jedna na drugiej" tzn np. ja robie tobie, potem ty mi :) no i oczywiscie jestesmy po to by sobie pomagac i uczyc sie od siebie wiec :ok:wpisuj sie na liste i do zobaczonka 27 ;)

RedSunset
15-05-2010, 09:21
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)
zaraz spróbuję dopisać się do listy i wpłacam pieniążki :)
Nie bardzo wiem gdzie jest ten klub, ale może znajdę :D

Już Cię dopisałam / samaron

KaMiLaC.
15-05-2010, 09:21
napisz Farb prywatna wiadomosc:

Forum Paznokcie Wzorki.Info - Zobacz Profil: farbstift (http://forum.wzorki.info/members/farbstift.html)

i ona dopisze cie do listy ;)

Gość
15-05-2010, 09:26
Nie bardzo wiem gdzie jest ten klub, ale może znajdę :D
spokojnie, nie wiem czy bedziesz jechac autem czy pociagiem ale czy tak czy siak to mysle ze ustawke zrobimy w katosach na dworcu gdzieś moze pod zegarem czy gdzies na placu andrzeja czy jakoś.. ja bede autem, bede brać plushaka i może bagaże dziewczynom żeby nie nosiły... spokojnie jaks sie spotkamy :) nie bój żaby maleńka:ok:

RedSunset
15-05-2010, 09:36
dziękuje dziękuję dziękuję
Jesteście super :)
jeśli już pojadę to raczej pociągiem, bo samochodem trochę się boje sama jechać...tym bardziej że nigdy sama autkiem po Katowicach nie jeździłam i wiem tylko gdzie jest Ikea i Spodek :D

farbstift
15-05-2010, 09:41
Bardzo się cieszę, że nas tyle będzie:skacze: Już mam żołądek sciśnięty, żeby wszystko dopracować, kupić etc. I jeszcze będę potrzebowała kogoś, kto w miarę szybko robi pazurki, żeby zrobił barmankom:) Co do lampek oświetleniowych to niech bierze, kto może, bo ja np.nie mam a lamp UV wystarczy nam z pewnością, bo i tak niektórzy akrylem będą pewnie robić:) Co do grubości stołów, są różne:D a raczej z linijką tam nie pójdę:skacze:

Gość
15-05-2010, 09:42
to ja wiem tyle samo co ty Red.. no wiem gdzie na Ligote sie jedzie do centrum matki i dziecka bo córke w klinice tam miałam... reszta katosów to niet...aaaaaaaaaaaaaaleeeee z kamila damy rade :D

ale jak to barmankom pazury??
jako klienteli w sensie czy jak??

a Madziu jak z szerokścią stołów?? bo np u pazura w mysłowicach były bardzo szerokie... i troche niewygodnie było.. czy spokjnie ręce bedziemy miec luźne czy naciągne?? bo ja np leżałam na stole (i wszycsy mysleli ze spię :D) ręke miałam wyprostowaną i choco dopiero robiła choc nie wiem czy tez jej było wygodnie :(

tk se myśle zeby moze swój stół przytargać :blink: mam odkecane nogi od niego... tylko czy wejdzie do bagażnika :haha:

KaMiLaC.
15-05-2010, 09:46
aaaaaaaaaaaaaaleeeee z kamila damy rade :D

phy pewno ze damy :cool::cool::cool:

to barmanki sie pod cwiczenia podlozy :haha:powie im sie ze kazdy inny teraz w modzie :leze:
RedSunset :ok:do zobaczyska 27 :)

farbstift
15-05-2010, 09:47
są różne stoły tam i postaram się połączyć je tak, żebyśmy mogły swobodnie robić pazurki. A barmanką za darmo, bo dzięki temu udało mi się wszystko gładziutko załatwić^_^ Jak się nie wyrobimy to ja im w innym terminie zrobię, bo w sumie planów jest tyle, że nie wiem czy damy radę:D

RedSunset
15-05-2010, 09:55
Widzę że lampek oświetleniowych brakuje...postaram się załatwić...może się uda że wezmę 2 ...ale wtedy już uv nie biorę bo się nie pomieszczę, tym bardziej że nie mam kufra i chyba z reklamówką pojadę :D:D:D
Damy radę z tymi stołami.

Gość
15-05-2010, 10:00
otóż tak.. włąsnie w boxie gadam se z kamilą... myel że te barmanki to moge obskoczyć tzn jedną myśle.. chyba ze uda mi sie dwie to mze być... powiem szczerze: licze na małą reklamę moich skromnych umiejętnści :cwaniak2:

nie wiem czy te laski to w pracy będa czy jak... ja bede z dominiką, wiec nie wiem jak ona mi wytrzyma tez... wezme jej najwyżej 1000 panoramicznych i 3 zestawy puzzli po 3tys czesci niech ukłąda :haha:

Bożena P
15-05-2010, 10:07
ja oświetleniówki niestety nie dam rady upchnąć do kufra musiałabym dodatkowo jeszcze do jakiejś torby a jadę najpierw busem, później pociągiem i nie chce być aż tak strasznie obładowana. Sam napakowany kufer sobie nieźle waży :P
Wezmę przedłużkę!!! (na pewno się przyda, by nie było tak jak ostatnio :P)

Ksenia BG
15-05-2010, 10:27
Ja czytam to wszystko co będzie, to już nie mogę się doczekać :) Nie wiem sama co zabrać, lampę oświetleniową na pewno wezmę ale zastanawiam się nad uv bo chyba sporo ich będzie. A ja dalej poruszam się o kupi więc im mnie ciężkie będzie tym lepiej dla mojej nogi.

farbstift
15-05-2010, 10:32
Kseniu to nie bierz UV:*

Ksenia BG
15-05-2010, 10:35
ale byka zrobiłam :) miało być "dalej poruszam się o kuli" :) W takim razie nie biorę uv

KaMiLaC.
15-05-2010, 10:52
Kochane, czy jeśli cena wzrośnie do 15zł, nie będziecie miały nic przeciwko?? Ewentualną nadwyżkę zwrócę:)


Farbi dla mnie good :) jak mowilam - lepiej niech zostanie niz ma braknac ;)

farbstift
15-05-2010, 10:56
Kochane!! Piszcie w postach, czy kwota 15zł Wam odpowiada i kto bieże lampę UV a kto oświetleniową:)

KaMiLaC.
15-05-2010, 10:58
ja - UV

Woszczur - oswietleniowka

:D

RedSunset
15-05-2010, 11:02
ja - oświetleniowa

15 zł mi też odpowiada

dzoana
15-05-2010, 11:19
U mnie ciężko może być w tygodniu bo nigdy nie wiem jk mój będzie pracował i nie będę miala z kim malej zostawić, ale wstępnie proszę o dopisanie na listę :)

Ksenia BG
15-05-2010, 11:32
Oczywiście, że się zgadzam na 15 zł, ale zrobiłam ci już przelew 10 zł, czy 5 zł mogę dać na warsztatach a czy wolisz aby ci przelać? Ja biorę oświetleniową, ale jak trzeba będzie uv to też wezmę.

farbstift
15-05-2010, 11:33
Lepiej prześlij, jeżeli masz możliwość, chyba że to będzie problem to dasz potem:* bo wolę mieć calość, gdyż osobiście w razie czego nie mam funduszy, żeby dołożyć:)

dzoana
15-05-2010, 11:38
aha i takie pytanko, czy li tym razem pracujemy jedna na drugiej a nie każda na sobie tak? to nie wiem czy się z czasem wyrobimy :P

farbstift
15-05-2010, 11:39
tak jedna na drugiej- damy radę:)

Ksenia BG
15-05-2010, 11:39
nie ma problemu, już przelewam :)

dzoana
15-05-2010, 11:40
ok :) w tkim razie czy ktoś chce być ze mną w parze? :skacze2:

farbstift
15-05-2010, 11:42
dzoanno-myślę, że będziemy się zmieniać, bo każda jest lepsza lub gorsza w różnych technikach etc. więc jak bedziemy się zmieniać to najwięcej się nauczymy:) Będzie po każdym pokazie zmiana:)

dzoana
15-05-2010, 11:44
a tkie coś :D tylko będziemy się przenosić z miejsca na miejsce z tobołami? hmm

Ksenia BG
15-05-2010, 11:44
ja mogę być z tobą

farbstift
15-05-2010, 11:45
no lampki zostaną, a i tak zobaczysz, że wszyscy będą wspólnie korzystać z swoich zasobów:D Wyjdzie w praniu, póki co mam właśnie taką wizję:)

Ksenia BG
15-05-2010, 11:46
faktycznie dobry pomysł aby się zmieniać

dzoana
15-05-2010, 11:46
oki fajnie :) w sumie to dobry pomysł, bo nie będzie monotonii :D bo każda faktycznie robi inaczej mimo wszystko :)

farbstift
15-05-2010, 11:47
no np.są osoby raczkujące, takie które coś tam już wiedzą, świetne...jedne wymiatają w one stroke, inne w zdobieniach akrylowych, a jeszcze inne potrafią operować tylko żelem:) Będzie cudnie, prawda??;]

dzoana
15-05-2010, 11:51
oj tak :) tylko teraz jak patrzę na program, ciągle się rozwija, to szczerze wątpię,że się wyrobimy z programem jak jedna na drugiej, bo pamiętam jak było u Pazurka :( połowa ludzi już wyszł, a
Ona bidulka robiła jeszcze ostatnią część programu (a wtedy jeszcze każda robiła raczej na sobie) hmm no nie wiem już sama.. chyba,że każda będzie tylko ćwiczyła to czego chce się nauczyć, bo niektóre rzeczy już potrafi :)

Ksenia BG
15-05-2010, 11:51
no jasne, że będzie cudnie :) Fajnie byłoby jakby częściej były takie warsztaciki, bo to najlepszy sposób aby się doszkolić i potrenować.

BasiaPazderska
15-05-2010, 11:54
Jak będzie nieparzysta liczba osób to ja mogę zostać sama,bo i tak będę się bała na kimś robić...
Ja mogę zabrać lampę uv i oświetleniową(taką zwykła na biurko,bo tylko taką posiadam)
15zł :ok:

Belunia
15-05-2010, 12:03
Ale Wam zazdroszczę, szkoda że tak daleko :( też bym chciała spotkać się z Wami na warsztatach i czegoś się od was nauczyć ale 640 km to trochę za dużo jak dla mnie ;(

Gość
15-05-2010, 12:06
dla mnie 15zł też moze być.. dobrze ze sie wstzymała z wpłatą bo ja przez bank płace i mam 3zł opłaty :D...

ksenia, nie wiem gdzie bedziesz ale słuchajcie, jak sie spotamy pod dworem czy gdzies to ja mogę zabrać wam bagaże zebyście nie nosiły ile sie zmiesci :D zabieram kamile i plushaka więc jeszce jedno miejsce myśle sie dla kseni znajdzie:D jakoś sie dogadamy i upchniemy to wszytsko :)

Nnisiaa
15-05-2010, 12:10
ja tez sie zgadzam na te 15zl.....

wezme lampke uv bo oswietleniowej nie posiadam tzn posiadam ale przymocowana na stale:P

co do par to.....mysle ze to i tak wyjdzie w praniu:D


Dzoanko Slonce:skacze::skacze: super ze bedziesz:D

aaaa ja nie wiem czy tez nie bede z córa|:D:D:D

farbstift
15-05-2010, 12:12
tam jest taki ogródek jakby, który widac z tej salki, gdzie będziemy, więc jak pogoda dopisze to dzieci spokojnie będą miały gdzie się bawić;)
a program postaram się rozpisać czasowo i będziemy się starały wyrobić w tym czasie, to każda będzie musiała zdążyć:D

dzoana
15-05-2010, 12:13
u Pazurka tez było czasowo, ale i tak wyszło inaczej :D

farbstift
15-05-2010, 12:14
no wiadomo, ale musimy sie jak najwięcej nauczyć kochane:) w takim razie, skoro większość się zgadza, to zmieniam ostatecznie koszt na 15zł. Napisałam prośbę do naszej graficzki- Pomijacza o stworzenie fajnego dyplomu.

Gość
15-05-2010, 12:16
dzanko, to jak nie masz z kim małej zostawić to weź ją ze sobą (chć nie wiem jaka jest wiekowo) moja ma 4 lata myslę ze by sie soba zajęły :D

farbstift
15-05-2010, 12:17
być może będzie też moja znajoma, która też weźmie córkę:D ma chyba 3 albo 4 latka:skacze:

Ksenia BG
15-05-2010, 12:17
Ojej bardzo Ci dziękuję za propozycję, z przyjemnością skorzystam z niej. Ja będę jechać pociągiem bo nie będę musiała dużo chodzić więc będę czekać z tyłu dworca koło placu Andrzeja, bo od placu jeszcze kawałek mamy nie wielki ale jednak, znam te tereny bo bardzo blisko pracuje.

Gość
15-05-2010, 12:23
noooo to extra, to symbiotycznie sie dogadamy... ja podwózka ty pilotaz.. ino żebyśmy na plac andzjeja dojachały bo ja to nie znam katosówale mniej więcej jako taką orientacje w terenie mam... to chyba trzeba na rondo koło tego no,.. spodk i tam chyba jak na piotra skargi i tam chyba jakoś .. noeważne.. jakoś postaram sie wylądowac:D jak nie to sie telepotrujemy:)

dzoana
15-05-2010, 12:23
Woszczurku Ona nawet 2 latek jeszcze nie ma, także wiesz... poza tym kawałeczek mam do Katowic i pociągiem z Nią to nie za bardzo, w jednej ręce Ona, w drugiej kufer i jeszcze torebka na ramieniu- nie na moje siły :D i niczego bym się nie nauczyła, bo bym tylko patrzała co robi...

Ksenia BG
15-05-2010, 12:36
hmmm no troszkę skomplikowana jest droga, chyba że jakoś inaczej się umówimy?

Gość
15-05-2010, 12:38
to znaczy jak??
najlepiej by było np pod ikeą bo to ostati moment kiedy sie jeszce orientuję, tylko nie wiem czy tobie będzie pasowało pod ikee sie włóczyć

Ksenia BG
15-05-2010, 12:42
tak, bo akurat tam jedzie autobus ode mnie, więc sobie wysiądę, zaraz zobaczę o której on będzie pod idea

---------- Dodano o godzinie 12:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:40 ----------

11:30 będę pod ikea

Gość
15-05-2010, 13:11
ok, to nie ma sprawy, zgarniemy cie spod ikei:) jeśli tylko tak ci pazuje:) co do godziny to sie jakoś jeszcze zgadamy telefonicznie :D

____________________________
edit-by-woszczur
____________________________
dziękuję kseniu za sms, nr zsapisałam:)

Ksenia BG
15-05-2010, 13:17
Oczywiście, że mi pasuje. Jeszcze raz dziękuję :)

Anna Kula
15-05-2010, 13:20
napisalam pv do organizatorki .... aby ustalic program .... tyle ze to dosc odlegly termin wiec na dzisiejszy dzien jestem chetna na 100% ..... ale moga sie wydarzyc rozne zeczy bo mam w domu malucha wiec jezeli nie sprawi mi psikusów typu chory , ząbki, czy cos w rodzaju to bede .

plushak
15-05-2010, 13:31
Ekipa się powieększa jak miło, wezmę uv, oświetleniówki nie mam, 15 zł pewnie że pasuje, Woszczurek grzej miejsce :skacze:

BasiaPazderska
15-05-2010, 14:02
Mam pytanko mogłabym ewentualnie pojawić się z moim i jego siostrą(6lat)??

farbstift
15-05-2010, 14:03
Oki, miejsca jest sporo i jeszcze ogród, oni będą mogli też przebywać w niezarezerwowanych miejscach:D

BasiaPazderska
15-05-2010, 14:08
Dzięki.
Myślę,że Julka się dogada z Dominiczką Woszczurka,a Kacper będzie miał na nie oko :D

Gość
15-05-2010, 14:20
ja widac symbioza to jest to co matce naturze najlepiej w życiu wyszło :haha:

Nnisiaa
15-05-2010, 14:46
oj bedzie sie dzialo cos czuje.... ja chyba tez bede z cora...:)

i teraz mam pytanko kto bedzie czekal pod dworcem poza Ladyss?:D:D:D kogos jeszcze mamy wyczekiwac ?:D

dzoana
15-05-2010, 14:56
prawdopodobnie ja, ale nie wiem czy jadę pociągiem czy busem...

dudejla
15-05-2010, 15:21
Ninisia, może ja, jeszcze będę się z wami kontaktować. W czwartek mam zaliczenie na uczelni (w Bielsku) i będę pewnie jechać prosto stamtąd, więc pozostaje kwestia czy uda mi się dotrzeć na czas, czy się spóźnię...

plushak
15-05-2010, 15:23
Ja jadę z bielska jak coś :DDD

Nnisiaa
15-05-2010, 15:53
ok to sie dogadamy szczegolowo kogo jeszcze zgarniac:D

Ladyss
15-05-2010, 16:07
Mi 15 zł również pasuje:) Ja wezmę oświetleniówkę ale mam nadzieję że ją dokręcę do blatu...

Nnisiaa
15-05-2010, 16:15
Ladyss najwyzej bedziemy wszystkie na zmiane trzymac ja w rece:leze: nic sie nie martw:D

Bożena P
15-05-2010, 16:34
ja też pojadę z Bielska (pociągiem) :D to może nawet tym samym pojedziemy? :)

plushak
15-05-2010, 16:59
super Bożenko można się dogadać co by raźniej było :D

dudejla
15-05-2010, 17:35
No to może akurat by się udało, ja mam zajęcia na 8:15 tylko mam zaliczenie, ustne i nie wiem jak to będzie szło, postaram się wepchnąć gdzieś w przód kolejki, mam nadzieje, że załatwię to jak najszybciej:)

plushak
16-05-2010, 02:23
Będziemy się żelować czy tylko nabłyszczać? mała lampa czy duża lampa?:D

"- zaczarowany świat Małej Syrenki, czyli fantazyjny NailArt (pokaz poprowadzi AnnaKula i Plushak)"
Koło szkoleniowca mnie stawiacie no ładnie Fabi ale Cię wystrzelam po dupie :D
Aniu cieszę się :D

Gość
16-05-2010, 07:40
ekhem ekhem

jeśli moge wtrącic... proponowałabym robić pokazy "podwójne"
tzn prowadzić po 2 osoby obok siebie i działac dwójkami wg planu:


- zdobienia tematyczne przy użyciu masy perłowej (pokaz poprowadzi Woszczurek)
- motywy podwodne 3D (pokaz poprowadzi Kamilka)

- oczko wodne (pokaz poprowadzi PAZURKOMANIA)
- podwodny, relaksujący manicure SPA ( pokaz poprowadzi Instruktorka)

- zaczarowany świat Małej Syrenki, czyli fantazyjny NailArt (pokaz poprowadzi AnnaKula i Plushak)
bo sie naprawde za chiny ludowe nie wyrobimy jak bedziemy robic pojedynczo... czy tak czy siak bedziemy musiały sie zebrac w kółko więc nie bedzie latania z jednego konca sali na 2gi koniec

lepiej żeby zrobić podwójnie i w razie czego zostanie nam czsu do konca na cwiczenia i moze jeszce jakiś pokaz (chociaż szczerze wątpie) niż robic pojednynco i czegoś nie zrealizowac

moze powiecie ze sie wymądrzam, ale brałam udział w 6 warsztatch (w tym moje domowe) i na żadnych nie zrealizowalismy programu do konca, zawsze został nieomówiony jeden (lub więcej) pkt programu :(

poza tym żadne jeszce warsztaty nie odbyły sie wg planwanej godziny.. ZAWSZE były opoźnienia czy to 15 min... a nawet do godziny :(

Nnisiaa
16-05-2010, 07:45
Dobry pomysł Iza......masz racje bo zawsze na czyms zejdzie dluzej zagadamy sie itd a potem same cwiczymy czas leci.....a program sie skraca przez to.....a tak jak beda 2 pokazy obok siebie tokazdy bedzie moghl zerkac i tu i tu i nie bedzie problemu z wylapaniem wszystkiego a w razie czego zzawsze mozna zapytac:P.....

Gość
16-05-2010, 07:47
oczywiście że tak !! zwłaszcza ze jeszcze bedą 2 kelnerki na "regularne" zdobienie, więc te osoby nie poćwiczą... a jak zostanie czasu najwyzej zostanie nam wiecej czasu na cwiczenia... a moze nawet na jakiś pokazik :cwaniak2:

Nnisiaa
16-05-2010, 07:58
Tak jak mowisz...nie inaczej.......ale zeby zostalo czasu to mysle ze trzebaby sie sprezyc dosc mocno....a tak czuje ze wyjdzie czasowo akurat :D.....bo sama wiesz jak to jest jak sie rozgadamy to idzie to wolniej:D.....

farbstift
16-05-2010, 09:40
Bardzo dobry pomysł Iza!!:ok: A ja się męczyłam jak tu wyrobić z moimi wszystkimi pomysłami:D

Ksenia BG
16-05-2010, 10:34
rewelacyjny pomysł Iza :) bo faktycznie często się przedłuża pokaz i potem późniejsza praca, a tak dzięki temu zrobi się wszystko co zaplanowane

farbstift
16-05-2010, 10:38
Kochane, ogromną prośbę mam- napiszcie mi na pw swoje imię i nazwisko:*

Ladyss
16-05-2010, 10:45
farb zrobiłam Ci dzisiaj przelew, w tytule wpisałam swój nick więc moje dane już będziesz miała:)

farbstift
16-05-2010, 10:57
Oki:* dziękuję:* bo Pomijacz już zaczyna działać z dyplomikami:D

Bożena P
16-05-2010, 11:10
ale natrzaskałyście tych postów. teraz muszę to wszystko nadrabiać :P :(

---------- Dodano o godzinie 11:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:01 ----------


no jasne, że będzie cudnie :) Fajnie byłoby jakby częściej były takie warsztaciki, bo to najlepszy sposób aby się doszkolić i potrenować.
ja planuje zorganizować coś w lipcu (też na śląsku) ;)


super Bożenko można się dogadać co by raźniej było :D
Możemy jechać pociągiem z Bielska o 10:08 (w Katowicach planowo jest o 11:19)


No to może akurat by się udało, ja mam zajęcia na 8:15 tylko mam zaliczenie, ustne i nie wiem jak to będzie szło, postaram się wepchnąć gdzieś w przód kolejki, mam nadzieje, że załatwię to jak najszybciej:)
myślę, ze jakbyśmy jechały pociągiem 10:08 to zdążysz i pojedziesz z nami :)


Kochane, ogromną prośbę mam- napiszcie mi na pw swoje imię i nazwisko:*
mówisz i masz :D wysłałam :)

jeszcze a propos warsztatów to myślę że dobrze by bylo najpierw zrobić same wszystkie pokazy, a później tylko ćwiczenia. Bo wiadomo - kazda z nas w innym tempie pracuje. A tak to żeby zrobić kolejny pokaz zdobienia jedne musiałyby czekać aż drugie skończą.

kasiulka81
16-05-2010, 11:57
WITAM!!!!!!
Strasznie fajnie że są takie warsztaty :D bardzo chętnie bym przyjechała na tą "imprezkę" ale niestety jest to w tygodniu i nie dam rady wyrwać się z pracy :( ale będę bardzo chętna za relację jak tam na tych warsztatach było :) może ktoś jakieś filmiki zmontuje :skacze: ja bym chętnie luuuknęła na to :)
Pozdrawiam i owocnych warsztatów życzę :) :*

PAZURKOMANIA
16-05-2010, 13:54
:D Firma sharto udostepni swoja juz pełna game produktow tzn.zele,akryle liquid wiec zabierzcie tylko swoje ozdobki,farbki,i akcesoria:)

dzoana
16-05-2010, 14:01
Bożenko moim zdaniem bardzo dobry pomysł z tym żeby wszystkie pokazy od razu zrobić, potem same ćwiczonka, bo każda poćwiczy to co chce.

a co z pazurkami? mamy mieć przedłużone, tzn baze pod ćwiczenia, czy nie przedłużone, czy może jedna ręka przedłużona, druga nie?

---------- Dodano o godzinie 14:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:58 ----------

oooo Pazurku to widzę,że Pani Anetka do przodu idzie- mega reklama dla firmy :) zresztą bardzo dobrej jakościowo :) no i dziewczyny nie będą musiały wszystkich tobołów brać :P

---------- Dodano o godzinie 14:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:01 ----------

oooo Pazurku to widzę,że Pani Anetka do przodu idzie- mega reklama dla firmy :) zresztą bardzo dobrej jakościowo :) no i dziewczyny nie będą musiały wszystkich tobołów brać :P

BasiaPazderska
16-05-2010, 14:36
Kochane, ogromną prośbę mam- napiszcie mi na pw swoje imię i nazwisko:*
Ja chyba nie muszę podawać ;) ??

PAZURKOMANIA
16-05-2010, 15:00
:D Tak gama produktow idzie do przodu..juz sa akryle podstawowe, kolorowe; zele min. cover,finish,pink,clear,kolorowka....wiec bedziecie mialy okazje potestowac:D

dzoana
16-05-2010, 16:00
no to super :)

Nnisiaa
16-05-2010, 16:11
Pazurku super ze bedzie mozna potestowac nowosci i widze ze firma w mega tempie idzie do przodu supcio...:)

Dobry pomysl tez z tymi pokazami zeby zrobic wszystkie naraz a pozniej cwiczyc co sie chce...mysle ze wystarczy jedna lapka wolna....a jak ktos zdarzy zrobic wiecej niz 5 pazurkow to zawsze moze na miejscu zdjac jakiegos pazuraska z drugiej lapki:P

RedSunset
16-05-2010, 16:28
Moim zdaniem też lepiej będzie, gdy najpierw będą pokazy a później ćwiczenia. Jeśli o mnie chodzi to ja dość wolno pracuję (jeszcze :) ) i biorąc pod uwagę, że Wy jesteście w 100% profesjonalistkami a ja dopiero początkującą - głupio by mi było gdybyście musiały na mnie czekać...Także super pomysł!

Gość
16-05-2010, 17:05
:D Firma sharto udostepni swoja juz pełna game produktow tzn.zele,akryle liquid wiec zabierzcie tylko swoje ozdobki,farbki,i akcesoria:)

(...)oooo Pazurku to widzę,że Pani Anetka do przodu idzie- mega reklama dla firmy :) zresztą bardzo dobrej jakościowo :) no i dziewczyny nie będą musiały wszystkich tobołów brać :P
z całym szacunkiem... ja przywioze całe 2 swoje mandżury z produktami bo lepiej mki sie pracuje na moich sprawdzonych niż na tych z sharto... n przepraszam ale każdy woli to co dla niego lepsze:)

dzoana
16-05-2010, 18:34
jasne, no wiadomo, że nic nikomu nie jest nrzucane, to tylko i wyłącznie dobra wola ;)

Ksenia BG
16-05-2010, 18:49
Rewelacja Pazurku, nawet nie wiesz jak się cieszę :)

Ten pomysł, aby najpierw były same pokazówki też dobry. Normalnie dziewczyny już się nie mogę doczekać.

Bożenko cieszę się, że będziesz robić warsztaty w lipcu, jak tylko znajdę czas bo myślę, że już nie będę na L4 to się zjawię :)

Nnisiaa
16-05-2010, 19:28
:skacze::skacze:ja wezme tyle ile dam rade zabrac ze soba i ile uniose:d.....reszta zostanie na inny raz jak co

a jeszcze jedna sprawa....Woszczur i Kamila musza siedziec jak najdalej od siebie bo jak one sie dopadna razem to zagadaja wszystkich:leze:

Gość
16-05-2010, 19:34
Woszczur i Kamila musza siedziec jak najdalej od siebie bo jak one sie dopadna razem to zagadaja wszystkich:leze:
oj tak.. racja racja...

pogodka20
16-05-2010, 20:17
To weźcie mnie tam na liście już wpiszcie na 100% będę. Kaskę wpłacę jutro.
Popieram, że zagadają:skacze: , ale przynajmniej jest wesoło

PAZURKOMANIA
16-05-2010, 20:49
Izus...oczywiscie ja nie narzucam dziewczyna ze musza pracowac na sharto i koniec..ja proponuje tylko mozliwosc potestowania produktow..a czy bedziecie chcialy to juz wasza wola...kazdy ma swoj gust,kazdy lubi inne produkty i to jest jego indywidualna sprawa...jezeli ktoras woli pracowac na swoich prosze bardzo:) dala ta informacje aby dziewczyny ktore chcca testowac nie musialy"tachać" swoich produktow...:)

farbstift
16-05-2010, 21:50
Kto chce to bierze swoje sprawdzone produkty, a kto nie chce korzysta z Sharto:) Kochane szczegóły co do tego, czy przyjerzdżacie z jedną ręką gotową, czy nie, ustalimy potem. Pod koniec tygodnia już powinno być wszystko do końca ustalone:*

Anna Kula
16-05-2010, 21:53
ja jeszcze potwierdze swoja obecnosc ... ale jak bede to wezme swoje produkty

pogodka20
16-05-2010, 21:54
Ja wezme lampe oświtleniową i uv jade autem więc dla mnie żaden problem:)

farbstift
16-05-2010, 21:57
Mam już wstępny projekt dyplomu:love: cudo a nie dyplom!! Spodoba się Wam:* Już doszła kaska od Ladyss:D

KaMiLaC.
17-05-2010, 10:02
no wiec tak:
po pierwsze primo :haha:
jestem za tym by robic jedna na drugiej gdyz to nie sztuka podlozyc forme pod swoj paznokiec bo przeciez kazdy swoje zna :] sztuka jest nauczyc sie podkladac forme pod pazurki innej osoby, ktora byc moze ma pazurki takie jak nasza jakas potencjalna klientka :D
po drugie..yyyy tyz primo? :leze:
uwazam, ze powinnysmy przyjechać bez pazurkow :] why?? gdyz poniewaz iz warsztaty z gory zakladaja ze doskonalimy technike przedluzania/stylizacji ^_^ tym bardziej jesli ktoras dopiero sie uczy i chce wyniesc z warsztatow jak najwiecej - nie tylko ladne zdobienia ale i poprawna budowe :) bo ladne zdobienie nie zbyt ladnie wyglada na pazurku bez budowy :placz:
po trzecie juz nie primo :P
jestem za by pokazy odbywaly sie jednoczesnie :ok:albo po 2 na raz albo po kolei a dopiero potem cwiczenia(choc tu obawiam sie ze moze potem byc problem z zapamiętaniem wszystkiego na raz)^_^
po czwarte ;)
blagam Farb by poszla do tego loklu z kumpela i przymierzyly sie do stolika w sensie zeby Farb zobaczyla czy sie nie bedziemy przeciagac po stolach ;] bo jesli tak to ja moge wziac swoj stolik, Woszczur tez :D
po piate :skacze:
ja preferuje prace na swoich produktach choc nie omieszkam sprobowac Sharto:cwaniak2:
po szoste :love:
zapomnialam :haha::haha::haha:

to takie moje male zdanie odnosnie propozycji :]

Nnisiaa
17-05-2010, 11:24
o tak kamcia zgadzam sie zeby stoliki byl;y ciut wezsze niz ostatnio gdzie na wyciegnietych lapkach nie dostawalo sie do siebie:P a zreszta w sumie tyz sie zgadzam:haha:

dudejla
17-05-2010, 11:53
E tam,damy rade. Jak te stoły będą takie szerokie to ja usiądę po turecku na środku w prawo wyciągne jedną łapkę w lewo drugą i niech kobity działają:leze: no chyba ze się stolik zarwie to będzie musiał zadziałać pan konserwator:haha:

KaMiLaC.
17-05-2010, 11:56
nnisiaa :haha::*
no i standardowo bym chciala sie spytac co mam pokazac bo pomyslow mam mase i nie wiem co wybrac :haha:
na pewno pokaze zdobienia 3D pasujace do tematu - rybke, osmiornice :D
chce pokazac tez oczko 3D z tasmy perlmutowej :D
cos ktos chce jeszcze?? :]

farbstift
17-05-2010, 12:20
i kraba ja chcę Kamilko:skacze:^_^:D

Gość
17-05-2010, 12:24
Madzia ty lepiej sprawdź gte stoliki... bo ja gotowa jestem swój wziąc... okaże sie że najlepiej bedzie wyciąć cały mój kat pazurowy łącznie z podłogą i scianami i na przyczsepe wciepac :haha:

farbstift
17-05-2010, 12:28
sprawdzę po południu, bo jak byłam to jeszcze zamknięte:(

Ladyss
17-05-2010, 14:50
Dziewczyny a ja mam takie pytanie... Mam chętne na warsztaty dwie koleżanki ale... czy nie przeszkadzałaby Wam obecność dziewczyn spoza forum które na dodatek są troszkę zielone?:/: Bo obiecałam im że się zapytam czy nie byłby to kłopot. Tylko proszę szczerze co o tym myślicie:)

Nnisiaa
17-05-2010, 15:34
Ladyss u Pazurka tez byly osoby spoza forum i nikomu to nie przeszkadzalo.....mnie bynajmniej nie....tylko ja mam takie pytanko czy one nie beda sie zle czuly wiedzac ze my sie znamy przynajmiej wirtualnie a one nas nie...:P

KaMiLaC.
17-05-2010, 15:37
mnie tez nie przeszkadza :) zawsze to lepiej bo Farbi kasy wtedy wystarczy :)

Ladyss
17-05-2010, 15:42
Ja tam będę więc tak źle nie będą się czuły:P a zresztą jak jest fajna ekipa to nie ma czego się bać... Tylko mi kochane chodzi o Was, czy nie będzie się wnerwiały jak no o błahostki będą się pytały.
Ooo Kamcia właśnie... One są również z Cz-wy więc jakbyś miała jeszcze miejsce w aucie to wyszłoby taniej za paliwo.

farbstift
17-05-2010, 15:43
Ladyss- nie ma problemu:*

KaMiLaC.
17-05-2010, 15:46
Ooo Kamcia właśnie... One są również z Cz-wy więc jakbyś miała jeszcze miejsce w aucie to wyszłoby taniej za paliwo.
mam 4 miejsca wolne :) wiec no problem - tylko sie umowimy skad was mam zgarnac :D
juz za 10 dni sie widzimy :skacze2:

Ladyss
17-05-2010, 15:52
Bardzo się cieszę:) jesteście kochane:kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Jutro dam znać na pewno co z tymi dwoma czortami.

To będzie wspaniały dzień... I jeszcze ta IKEA:cwaniak2:

Nnisiaa
17-05-2010, 16:09
hehe no ja tez juz odliczam dni:D:D:D:

pogodka20
17-05-2010, 22:49
Farb wpłaciłam kasę jak dojdzie to daj znać:)

Gość
17-05-2010, 22:52
jesoosicku, ja jutro musze wpłacic zeby madzia na lodzie z kasa nie została,
albo na ostatni dzwon zygmunta

farbstift
18-05-2010, 08:36
Kaska od Kseni też już dotarła:)
Świstaczek, Pogodka, Dudejla- poproszę o imię i nazwisko na pw

Ksenia BG
18-05-2010, 10:52
cieszę się bardzo :)

farbstift
18-05-2010, 13:55
pogodka- mam już pieniążki od Ciebie:*

Bożena P
18-05-2010, 14:26
farbstift wystąpił pewien problem :( na razie nie mogę zrobić przelewu gdyż nie dam rady dojechać ani na pocztę ani do banku by wpłacić pieniążki. Zamknęli nam most na Sole bo rzeka trochę go wymyła i grozi mu zawalenie. Teoretycznie jest objazd przez zaporę w Porąbce, ale przez zalaną w Czańcu drogę (co jakiś czas ją odpompowują) i boję się przez nią znowu jechać :/ jedna wielka total masakra! Jeszcze popytam kuzynkę może mi internetowy przelew zrobi - o ile ma kasę na koncie, bo tak to też nie da rady :(
Farbstift mimo wszystko przelew postaram się zrobić najszybciej jak tylko to będzie możliwe.

Gość
18-05-2010, 15:17
ja na razie tez jestem kwita... przynajmniej wirtualnie... a nawet ponad program :)

Ksenia BG
18-05-2010, 22:49
wiecie co dziewczynki, widzę, że lamp uv jest mało to ja jednak wpakuje swoją też. a czy nadal mamy zabierać swoje żele i akryle?

plushak
18-05-2010, 23:28
Ja mam nadzieję tylko że pogoda się polepszy i każda z nas jakoś dojedzie bo na razie czarno to widzę ;/

BasiaPazderska
18-05-2010, 23:34
Plush:aty:
Trzeba myśleć pozytywnie i trzymać kciuki,żeby każda z nas miała spokojną drogę:*


Fabi jutro z molestuje siorkę i zrobię przelew bo u mnie na razie pustki na koncie :(

misiowepazurki
18-05-2010, 23:59
fajne warsztaty sie zapowiadaja, szkoda że daleko tak

klanat
19-05-2010, 02:06
Dziewczyny strasznie wam zazdroszcze ze nie moge do was dolaczyc.Życze owocnej pracy i dobrej zabawy,pozdrawiam

farbstift
19-05-2010, 08:51
Kochane mamy już wystarczająca ilość lamp UV:) W pierwszym poście przy liście widać, kto co bierze;)
A produkty bierzemy swoje, chyba że ktoś jest pewny, że będzie pracował na Sharto:*
Pieniążki od Redunset tez już doszły:)

Gość
19-05-2010, 08:57
Madziu ja mam takie pytanie: czy to zamwienie przesłac ci wczesniej jak od razu dostne czy przywieść ze sobą??

farbstift
19-05-2010, 17:45
myślę kochana, że po prostu weźmiesz ze sobą na warsztaty. Tak to może gdzieś nie daj Boże utknąć dzięki naszej kochanej poczcie i dupa będzie a nie warsztaty;) Więc pilniczki, liquid i masa na 27.05- zanotowano:D

Proszę, aby Świstaczek lub ktoś, kto zna jej imię i nazwisko podał mi na pw:) Pilnie potrzebuję do dyplomów i identyfikatorków:*

---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:02 ----------

Byłam dziś w Atmo i oto relacje:
- będzie można kupić do jedzenia pierogi(12zł za porcję, ponoć dość spora)
- przy stołach da się pracować, przynajmniej moje łapki pasują do nich:D
- prosiłabym Woszczurka i KamileC i kontakt w sprawie rozkręcanych stołów;)

KaMiLaC.
19-05-2010, 17:52
ja się melduję już :D co mam wziąć stolik?? ^_^

a tak w ogóle to się dziś że tak powiem przygotowywałam :haha::haha:
http://forum.wzorki.info/159408-post1510.html

farbstift
19-05-2010, 18:01
Tak Kamilko, stolik to przy Waszych stolikach byłyby pokazy i można by też przy nich pracować i bym sie nie bała, że miejsca nam przy stołach nie styknie:)
Płaszczka najlepsza, zakochałam się w niej:love:

KaMiLaC.
19-05-2010, 18:47
oki :D to wezme stolik :D
jak mi sie zmiesci do auta:haha:

jeszcze 8 dni :cool:

farbstift
19-05-2010, 18:48
oł jeah:tany::tany::tany: będzie świetnie;)

Ladyss
19-05-2010, 19:20
Aaaa propo stolika to ja chyba też będę miała bo... mam zamiar go w tym dniu kupić. No chyba że będzie potrzeba coś dodatkowego do przykręcenia nóg:huh:

farbstift
19-05-2010, 19:25
hehe to fajnie by było:* zawsze moze się przydać:)

Gość
19-05-2010, 19:28
Aaaa propo stolika to ja chyba też będę miała bo... mam zamiar go w tym dniu kupić. No chyba że będzie potrzeba coś dodatkowego do przykręcenia nóg:huh:
śrubokręt lub wkrętarka potrzeba, reszta w zestwie jest

Ladyss
19-05-2010, 19:32
Oki doki to wezmę ze sobą śrubokręt (chyba że ktoś inny będzie przypadkiem miał?:D). Mam nadzieję że wystarczy:)

farbstift
19-05-2010, 19:33
Ladyss jbc to ja mieszkam nad Atmo, więc popędzę na czwarte piętro i pożyczę Ci:*

BasiaPazderska
19-05-2010, 19:34
A jeśli mój ze mną będzie to Ci go zmontuje w razie potrzeby :)

Ladyss
19-05-2010, 19:36
No to widzę że ze wszystkim damy sobie radę:kwiatek:

farbstift
19-05-2010, 19:55
bo kto jak nie my:) Kochane i Wam napiszę potem, czy starczy mi na waciki bezpyłowe, raczej tak, ale jka nie to tyle każda sobie weźmie:*

Ladyss
19-05-2010, 19:57
Ja myślę że to nie problem dla nikogo wziąć kilka wacików:) farb jak to wszystko ogarniesz i podsumujesz to napisz nam tylko co mamy na pewno zabrać.

farbstift
19-05-2010, 20:03
Pewnie:) Na razie mamy załatwione:
formy
bloczki
pilniczki 180/220 (więc weźcie oprócz tego też swoje jakieś)
liquid
ręczniki papierowe
3 masy perłowe

dzoana
19-05-2010, 20:09
Fabi wpłaciłam pieniążki :* :skacze2:

farbstift
19-05-2010, 20:12
oki, jak tylko dojdą to dam znać:) więc lookaj w temacie:* a Ty Dzoannko weźmiesz oświetleniową??

Anna Kula
19-05-2010, 21:15
jutro bede wiedziec czy dam rade przyjechac . ... moj brzdac ma przynies zaproszenie na dzien matki z przedszkola wiec zobacze czy robia 27,czy 28

farbstift
19-05-2010, 21:18
oki, oby 28.05:*

dzoana
19-05-2010, 22:39
Fabi oświetleniówkę mam stojącą na ziemi, taką wysoką, więc odpada :( a moja uv-ka jest na wyczerpaniu, ale jeśli będzie potrzebna to wezmę, choć ja raczej brdziej na akrylu będę pracować :P

farbstift
20-05-2010, 08:45
UV mamy idealną ilosć, więc tylko oświetleniówki mogą się przydać. Ale damy radę:*

Anna Kula
20-05-2010, 22:00
pisalam do organizatorki ..... niestety prawdopodobnie mnie nie bedzie ... rozchorował mi sie synus (ma angine) i nie mam go z kim zostawic ... normalnie to byl by w przedszkolu a tak to musi siedziec w domu ...

Gość
21-05-2010, 14:38
Madziu. (dot. tez kamili i plusia :)) Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

maboul
21-05-2010, 16:04
czasami żałuję, że nie mieszkam na śląsku ;(

farbstift
21-05-2010, 18:54
Mam już pieniążki od Dzoanny,Basi i NNisi:*

BasiaPazderska
22-05-2010, 15:55
Moja obecność wisi pod znakiem zapytania,bo oskrzela się odzywają:placz:
Jeśli choróbsko się nie rozwinie to przybędę.

Nnisiaa
22-05-2010, 15:59
Basienko kuruj sie kuruj.....musisz byc zdrowa i przybyc:)

BasiaPazderska
22-05-2010, 16:07
Nastawiam się na przyjazd:D
Wszystko mam już spakowane i przygotowane,żeby mój zabrał jutro kuferek autkiem do siebie.
Tyle będę mieć mniej targania do busa :)
Byle bym się tylko gorzej nie czuła,bo się załamie;(

pogodka20
22-05-2010, 16:26
Basiu ma nadzieję ze przyjedziesz i ze z twoimi oskrzelami bęzie wszystko o.k. Już się nie mogę doczekać żeby was wszystkie poznać.:)

Nnisiaa
22-05-2010, 17:00
Nafaszeruj sie lekami...co by zapobiec chorobie.....i czekamy.....

farbstift
22-05-2010, 18:21
Basiu, musisz być i basta:*
i zapomniałam napisać o pazurkowych uzgodnieniach z barmankami, otóż jedna powiedziała, że na jej pazurkach można szaleć a druga niby też, ale woli coś troszkę bardziej stonowanego:)

dzoana
22-05-2010, 19:05
coś się wymysli :D

farbstift
22-05-2010, 19:07
no pewnie:) to już w czwartek kochane:yess:

Nnisiaa
22-05-2010, 19:27
super dziewczyny......

u mnie zaczyna sie kickac...:( mam nadzieje ze do tego wszystkiego dziecko mi sie nie rozlozy :( bo inaczej kaplica a i tak bede ale chyba tylko w roli obserwatora:((::(:(

KaMiLaC.
23-05-2010, 09:13
NNisiaa :przytul:na pewno bedzie ok z mala :]
Basiu musisz byc :D

a ja juz odliczam dniiii :cwaniak2:
za 4 dni sie widzimy :skacze::skacze:
moj juz na pewno nie powie, ze mam nie jechac bo wczoraj dostal na 2 żyłki i wodery (buty wedkarskie) a dzis od 5 rano juz siedzi na :rybka: wiec jestem, ze tak powiem bezpieczna :haha::haha::haha:
Nnisiaa i Ksenia pomyslcie skad moge Was zabrac z Sosnowca to podjade i skoczymy do tej Ikei jeszcze ^_^
w razie czego to mój numer:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Farbi chyba nie zabiore stolika bo nie mam gdzie go wcisnac :( zobacze czy w bagaznik wlezie :D jak tak to wezme :D

Gość
23-05-2010, 09:18
kamila, mnie ten stolik wszedł do sejczenta to tobie tez wejdzie... ja mam też problem ze stolikiem do mój gamoń mi zmienił blat i zamiast 60x100 mam 140x70 i nie wejdzie do bagażnika do nubiry, ale zmieszcze go za siedzenia z tyłu... ja mam króciutkie kacze sztapki więc za moim fotelem to można jeszcze słonia przewieść :haha:

jak tyko będę to jedyne czego nie wezmę z mojego kącika to 2giej lampy uv, telewizora i krzeseł :haha:

KaMiLaC.
23-05-2010, 09:36
Iza:haha::haha:

sprobuje go wcisnac do bagaznika jak tylko chop wyniesie z niego wszystkie akcesoria do :rybka: w sumie wozek wchodzi to i stolik wlezie...:huh:

ja mam cicha nadzieje ze zdazy mi kuferek od Sami przyjsc, bo sie bede musiala w torby pakowac :huh:

farbstift
23-05-2010, 09:40
Zostały 4 dni do warsztatów a pieniążki od kilku osób nadal nie doszły. Proszę o kontakt, osoby które wysłały a nie wymieniłam w temacie, że dostałam i te osoby, które nie zapłaciły a wcześniej nic ze mną nie uzgadniały!! To pilne, bo nie chcę, żeby reszta przez to miała cierpieć.

KaMiLaC.
24-05-2010, 08:05
Madziu czy poduszki pod dlon mamy zabierac??
czy kupilas reczniki papierowe??
dziewczynki to juz ostatni gwizdek i musimy pomyslec co jeszcze mamy zorganizowac:D

Madzia jak przelewy od dziewczyn??

juz sie doczekac nie mogeee :tuptup::tuptup::tuptup:

farbstift
24-05-2010, 08:14
No problem w tym, że 2 osoby w ogóle nie odpisują na moje pw:( O 11 sprawdzę czy już doszła kasa, bo wtedy jest księgowanie. Ponawiam prośbę o kontakt, a jak ktoś rezygnuje na 100% to muszę wiedzieć to dziś.
a i Kamilko ręczniczki będą:*

Nnisiaa
24-05-2010, 08:16
Kamila mnie jest obojetne skad mnie zgarniesz ja moge gdzies podjechac:).... takze ja sie dostosuje do Ciebie...tak zeby Tobie bylo lepiej....na gadu sie zgadamy albo na boxie:D

KaMiLaC.
24-05-2010, 08:16
Madziu a kto nie daje znaku zycia?
dziewczynki odezwac sie!!

farbstift
24-05-2010, 08:24
świstaczek
pazurkomania
Dziewczyny dla mnie to bardzo ważne, bo muszę wiedzieć, czy poprosić resztę o dopłatę, czy dziewczyny mają zabierać ze sobą wszystkie swoje żele i akryle, czy pokazy się odbędą, co z dyplomami, ktore swoją drogą pomijacz szykowała dla nas ehhh

KaMiLaC.
24-05-2010, 08:28
Farbi z tego com wyczytala to Pazurek miala jakies problemy rodzinne wiec moze poczekajmy :)
a Swistaczka prosimy o kontakt :)

Woszczur bierze obie lampy wiec Madziu dopisz sobie do listy:)
ja sprzet biore swoj znaczy zele i akryle:)
no ale wiedziec musimy co i jak bo Pazurek miala prezentacje Sharto robic i pokaz!!

farbstift
24-05-2010, 09:34
Kochane!!
Proszę, abyście przyjechały z 1 ręką zrobioną, oczywiście pazurki tematycznie pasujące do warsztatów. Odbędzie się konkursik. Kryterium będzie głównie zdobienie, więc możecie poszaleć:) Oczywiście to nie obowiązek, tylko moja propozycja. Zwyciężczyni otrzyma dyplomik oraz symboliczny upominek.

KaMiLaC.
24-05-2010, 09:40
dodatkowo dziewczynki prosimy o przypomnienie sobie zagadnien z teorii z zakresy stylizacji paznokci :) co to krzywa, co to linia wlosa itp :)
mamy dla Was wiele atrakcji i przygotujcie sie na ostra nauke i na swietna zabawe ;)

farbstift
24-05-2010, 09:43
Mimo moich straconych nerwów i przepłakanej nocy, wszystko się uda i będzie czadowo:yess:

dudejla
24-05-2010, 09:46
Dawno mnie tu nie było, a tu się tyle dzieje??
Woszczurek jedzie jednak ??:yess:
Fabi jakiej przepłakanej nocy, co się stało?:(

farbstift
24-05-2010, 09:51
Wszystko będzie ok:* A woszczurek najprawdopodobniej jedzie :tany:

Gość
24-05-2010, 09:57
ja to bede widziała czy jade rano w czwartek, a jak juz wyjade to sie wracać do prawnika nie bede, no bez przesday

a moim zdaniem to zróbmy to tak jak miało być na początku...

tak jak pisałam było załozenie ze to nasze warsztaty i juz

skoro niektorzy nie potrafią doytrzymać słowa to olac

same też sobie poradzimy

nie trzeba płącić za warsztaty 200zł zeby sie czegoś nauczyć, nie trzeba mieć sponsora tudzież innych
i udowodnimy ze takie "tanie, plepsowo-ćwokowe" jak to niektórzy mają wrażenie warsztaty, które poprowadzą osoby BEZ KURSÓW też mają swoją wartość
nie potrzebne nam sponsory i inne tylko dobre humory i chęć pokazania i przekazania tego co sie potrafi

druga sprawa to taka, ze ja na miejscu madzi zrobiłabym liste ostateczną np na dzien dziesiejszy czy jutrzejszy
kto nie wpłącił pieniędzy- nie jedzie

albo w te albo we wte!!

wiem co czujesz Madziu, bo ja też sie naszykowałam na 12 osób jak robiąłm w domu a połowa z listy mnie olała!! było mi bardzo przykro... bo nawet znać nie dały dziń czy dwa wczesniej .. chociaż zeby napisały "ej Iza sorry ale mnie nie bedzie"... nieeee no po co??

DECYDOWAC SIE!!

krótka piłka!!możecie sie przyczepić do mnie ze pisze co iinnego a robie co innego.. owszem.. tylę ze ja jestem uzal;eżniona od prawnika, a sprawa 2ga ważniejsza jest taka, że ja za swoje miejśce płace.. czy będę czy nie to madzia nie poniesie straty!!

dziękuję za uwagę

BasiaPazderska
24-05-2010, 11:39
No więc ja uprzedzam,że mogę się nie zjawić z powodu zapalenia oskrzeli:placz:
Biorę antybiotyki i staram się kurować.
Jeśli się pojawię,to łapki nie będę mieć zrobionej ponieważ cały mój dobytek jest już u mojego w Jaworznie...
i raczej spodziewajcie się mnie jako widza:/:

KaMiLaC.
24-05-2010, 11:46
Basiu kuruj sie! czekamy na Ciebie :przytul:

Gość
24-05-2010, 12:01
tak jest basiu. ty sie lepiej wylecz szybciutko bo ja mam wobez ciebie spory planik :cwaniak2:

a przyborami i produktami sie nie przejmuj, mysle że w takiej sytuacji zawsze sie ktoś czyms podzieli:)

chce cie widzec na tych warsztatch!! bez dysksji, a sprzeciwianie sie woszczurowi to tak jak sprzeciw wobec... nooo wwszyscy wiedzą kogo :haha:

BasiaPazderska
24-05-2010, 12:12
tak jest basiu. ty sie lepiej wylecz szybciutko bo ja mam wobez ciebie spory planik :cwaniak2:

a przyborami i produktami sie nie przejmuj, mysle że w takiej sytuacji zawsze sie ktoś czyms podzieli:)

chce cie widzec na tych warsztatch!! bez dysksji, a sprzeciwianie sie woszczurowi to tak jak sprzeciw wobec... nooo wwszyscy wiedzą kogo :haha:
Powinnam się bać??:huh:

Izuś ja wszystko będę miała:)
Wmontowałam wczoraj kuferek mojemu do autka jak jechał do siebie,żebym się nie taszczyła,a w czwartek wysiądę w Jaworznie odbiorę kuferek i albo przyjadę do Was busikiem,albo mnie mój zawiezie bo przecież daleko niema :D

farbstift
24-05-2010, 14:17
Więc Nnisaa dzwoniła do mnie, że po kontakcie z Pazurkomanią okazało się, że będzie wraz z Świstaczkiem. Jednakże nadal mam mały problem z funduszami i być może konieczna będzie doplata ok.5zł/os. Przygotujcie się na taką ewentualność, ale wieczorkiem napiszę, czy to na pewno będzie konieczne. Nastąpiły także zmiany w pokazach:)

dzoana
24-05-2010, 16:09
nie wiem czy zdążę zrobić pazurki, bo robię teraz na konkurs, ale chciałabym się podłożyć pod manicure spa :D mogę? :skacze:

Ladyss
24-05-2010, 16:14
Jak się nie boisz... :D

farbstift
24-05-2010, 18:51
Moje zdolne dziewczynki:D A Basia szykuje dla Was niespodziankę:D Będą wypasione warsztaty:)

pogodka20
24-05-2010, 19:02
Oj już się nie mogę doczekąc. Bardzo fajny pomysł z tym konkursikiem:D

farbstift
24-05-2010, 19:13
Dziewczyny, jak któraś ma puste opakowanie z psikaczem, to proszę wziąć (na skinsept) :*

_kasiunia_4
24-05-2010, 19:16
kurcze kurcze kurcze takie fajne warsztaty a za daleko ode mnie.. :D

farbstift
24-05-2010, 20:08
Lista uczestniczek została zamknięta!!
Kochane, nie mam kontaktu ze sponsorem, wobec czego proszę o zabranie własnych żeli/akryli i płynów (liquid i skinsept bedzie na miejscu).
I wielka prośba do Was, lista się skurczyła, więc konieczna będzie dopłata w wysokości 5zł, przepraszam za kłopot, jednakże nie przewidziałam, że aż 3 osoby z listy odpadną. Kto ma konto z ING proszę o szybciutki przelewik a kto nie ma proszę wziąć pieniążki ze sobą. Proszę też o kontakt, kto wyśle a kto weźmie pieniążki, to naprawdę ważne.
Dziękuję także Wam za zaangażowanie i chęć pomocy, jesteście kochane:*

Gość
24-05-2010, 20:48
otóż.. ja chciałam tylko głosno napisac ze zaoferowalam sie zrobić pazury pani barmance,.. a akurat złozyło sie ze napisała do mnie Pani Marzenka ze są zaineteresowani stepem, wiec upieke 2 pieczenie na jednym grillu i zrobie stepa na barmance

Madzia mówi ze jedna jest chętna na szaleńswto, więc ja ją rezerwuję :cwaniak2: :cwaniak2: :cwaniak2:

farbstift
24-05-2010, 20:50
dziewczyny, Pazurek i Świstaczek jednak będą, aczkolwiek już na dyplomach firma sharto nie widnieje, już za późno na zmiany. W razie czego weźcie swoje akryle/żele tak jak pisałam w poprzednim poście. Dopłata także nadal aktualna, bo przynajmniej mam zabezpieczenie a naprawdę ze swoich nie mogę wyłożyć i mam nadzieję, że zrozumiecie:*

Ladyss
24-05-2010, 20:52
Ode mnie przelew właśnie poszedł:)