PDA

Zobacz pełną wersję : Peeling kawitacyjny



seqoya
09-04-2009, 13:37
Jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry przez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórniaków, wągrów, i bakterii. Jest to zabieg bezbolesny odczuwalny zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Wskazania do peelingu kawitacyjnego:
- skóra szara, źle ukrwiona
- skóra trądzikowa
- cera wrażliwa, delikatna
- rozszerzone naczynia
- skóra zwiotczała, wymagająca ujędrnienia
- blizny
- rozszerzone pory, zaskórniki
- skóra sucha
- przebarwienia

Efekty zabiegu:
- oczyszczenie skóry
- ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
- leczenie trądziku
- usuwanie martwych komórek, zaskórników
- stymulacja metabolizmu komórek
- efekt rozjaśnienia skóry
- przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych
- odmładzenie skóry poprzez głęboki mikro-masaż
- szybsze przenikanie i aktywacja kosmetyków w głąb skóry
- poprawa struktury blizn
- skóra jest nadzwyczajnie odmłodzona, odświeżona i zregenerowana działanie bakteriobójcze: mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych

Anna Kosińska
09-04-2009, 22:57
SWIETNY ARTYKUL...jest ktos taki nam tutaj potrzebny...dziekuje..:)

seqoya
09-04-2009, 23:45
Dziekuję za miłe słowa :)

Kamis
10-04-2009, 00:02
Pewnie każdy z chęcią się zapozna z takimi ciekawostkami :) :ok: super !!

Anna Kosińska
10-04-2009, 00:21
a powinno,powinno...

Czarnulka1523
03-06-2009, 13:33
a ja mialam to w szkoel efekt niesamowity

dzoana
11-12-2009, 22:06
chciałabym tego spróbować, czy ktoś może się podzielić efektami? :)

Pati88
11-12-2009, 22:14
ja mialam i teraz pracujac w szkole wiekszosc pan korzysta z tej uslugi tym zabiegiem poprzedzamy zabiegi pielegnacyjne twarzy.jest on naprawde super a polaczony z sonoforeza daje efekty.mialam klientke ktora przyszla pierwszy raz to podczas oczyszczania łój doslownie pryskał...

dzoana
12-12-2009, 10:25
a le taka przyjemność kosztuje? :) i jak długo 'się utrzymuje'? :)

Pati88
12-12-2009, 10:42
zalecana ilosc zabiegow to 3-5 1 raz w tygodniu a dla podtrzymania efektu wystarczy 1 zabieg w miesiacu.ja mialam go robiony 1,5 miesiaca temu i teraz na zjezdzie bede miala znow.zabieg podstawowy kosztuje okolo 110zł a jesli dodatkowo wprowadza sie ampulke to okolo 140zł w moim miescie sa takie ceny.my pracujac w szkole robimy ten zabieg za grosze klientki placa tylko za zuzyte kosmetyki i wychodzi to max.30zł

seqoya
15-12-2009, 18:36
a le taka przyjemność kosztuje? :) i jak długo 'się utrzymuje'? :)

Wszystko zależy od miasta i od produktów na jakich pracuje dany salon. Ogólnie Peeling kawitacyjny szacuje się od 60zł wzwyż :)

zyza
16-01-2010, 16:09
u mnie w spa peeling kosztuje 70zł, za ampułka i wtłoczeniem czyli sonoforezą 80 a z maską 100 :D
ja mam duże problemy z trądzikiem i na prawde działa rewelacyjnie :D
jest to delikatniejsze złuszczenie niz mikrodermabrazja ale dodatkowo ultradźwięki dezynfekują :D
efekt jest taki że na szpatułce zostaja białe kropki czyli ten 'pryskający tłuszcz'
u nas zaleca sie ok 6 zabiegów raz w tygodniu i dla potrzymania raz na miesiąc czyli podobnie:D

wiewioora
12-06-2010, 01:06
o dziewczynki to mam pytanie, bo widze ze tu zagladaja fachury. przeciwskazaniem do zabiegu sa metalowe implanty w ciele czyli jak ktos ma implanty w dziaslach to juz niestety nie mozna zrobic zabiegu?

zyza
12-06-2010, 16:45
to akurat nie jest przeciwskazaniem :D
moja kumpela z aparatem na zebach miala robione (sama jest kosmetyczką) i mowila ze nic nie odczuwa nawet metalicznego posmaku w ustach jaki czasem sie czuje przy uzyciu pradow w okolicy policzkow :D

honeypuff
12-06-2010, 22:22
o dziewczynki to mam pytanie, bo widze ze tu zagladaja fachury. przeciwskazaniem do zabiegu sa metalowe implanty w ciele czyli jak ktos ma implanty w dziaslach to juz niestety nie mozna zrobic zabiegu?

tak jest to przeciwwskazanie :D

zyza
13-06-2010, 13:13
tak jest to przeciwwskazanie :D
nie wiem honey czy masz racje ale implant w zębie przy ultradzwiekach raczej nie powinien nic zrobic...
pytalam sie naszej szkoleniowej i zadne koronki i implanty a takze wszelkie zmiany metalowe w zebach nie sa przeciwskazaniem do zabiegow z uzyciem ultradzwiekow, fal radiowych czy lasera...

chodzi tu o implanty jak metalowe sruby w kosciach albo metalowe endoprotezy...

ultradziwieki czestotliwosci peelingu kawitacyjnego dzialaja tylkow obrebie skory...

w kazdym razie my robilysmy zabiegi po wypytaniu o to szkoleniowej i klientkom nic sie dzialo :D

honeypuff
13-06-2010, 18:49
no wlasnie chodzi zyza ze w ksiazkach tak pisze aczkolwiek na praktykach babka robila wszelkie prady etc i nawet nie kazala sciagac klientce bizuteri czy cos, gdzie u nas w szkole pilnuja jak nie wiem. dlatego roznie to z tym jest, jak mozna cos metalowego wyciagnac to czlowiek spokojniej lezy pod tymi pradami :D :D

zyza
13-06-2010, 21:39
o dokladnie o to mi chodzilo ze w wykazach przeciwskazan jest implant ale zawsze mozna zrobic peeling na odpowiedzialnosc klientki

ps. my zawsze dawalysmy do podpisu przeciwskazania i jesli klientka miala implant w zebie to wyjasnialysmy sytuacje i sie zgadzaly na zabieg ale w razie niejasnosci bo klientki lubia zwalic na zabieg jak sie cos stanie mialysmy podkladke bo podpisala przeciwskazania :D mialysmy sytuacje kiedy klientka probowala wmowic nam ze jej buzie wyszczuplilo za mocno od zabiegow... przemilczala fakt ze zywila sie tylko salatą :P jakby nie podpisla przeciwskazań moglaby nas do sadu pozwac ale mialysmy podkladke wiec nic nie mogla zrobic. ale zazwyczja takie osoby to pieniaczki chcace odzyskac pieniadze wlozone w zabieg... skorzystac za darmo :D

honeypuff
13-06-2010, 22:02
no sa takie klientki ze przychodza dobrze wiedza ze maja uczulenie na henne i szybko szybko nic nie mowia i potem skarza :D bo kosmetyczka nie zrobila testu uczuleniowego


sry za off :D

naatajla
14-06-2010, 20:54
ojjj ja tego nie lubie :/ zawsze boli mnie po nim glowa :/

wiewioora
15-06-2010, 11:25
dziekuje wam serdecznie za porady.dalej mam metlik w glowie co prawda,ale przynajmniej wiem ze maz nie umrze podczas takiego zabiegu. a jakie moga byc ewentualnie konsekwencje? cos moze sie rozsypac?bol? czy nie do konca wiadomo? wczoraj przy okazji swojego zabiegu zadalam pytanie pani kosmetolog i tez byla troche zaskoczona. ale po namysle stwierdzila,ze chyba balaby sie zrobic zabieg.

zyza
15-06-2010, 13:22
ultradzwieki wiewioora to cos takiego gdzie wszystko zalezy od czestotliwosci...
jesli chodzi o peeling kawitacyjny to dziala on tylko w obrebie skory a wiec nie przenika głebiej... sa tez czestotliwosci ktorymi mozna rozbijac kamienie zolciowe w brzuchu... ale takowych to sie nie stosuje w kosmetyce :D
z racji tego ze nie jest jeszcze do konca zbadana metoda leczenia, takie a nie inne przeciwskazania sa wpisane...
nic sie nie stanie...
moja kolezanka kosmetyczka jak trenowalysmy miala aparat na zebach czyli zaraz pod skora gdzie robilysmy peeling (np. gorna warga) i nic nie odczuwala... jedynie przy pradach galwanicznych jak uczyłysmy sie liftingu mikropradowego czula metalowy posmak w buzi :D no ale wiadomo ze jak prad to przeplywa przez metal...

na dobra sprawe peeling mozna by robic kobietom w ciazy a ciaza tez jest przeciwskazaniem poniewaz ta dziedzina nie do konca jest zbadana... i nie wiadomo czy ultradzwieki maja wplyw na dziecko
jednakze w ciazy kobiety robia sobie usg i to co miesiac a to tez sa ultradzwieki :D

Ciao
19-06-2010, 17:55
Też zastanawiam się nad tym peelingiem i nie wiem co będzie dla mnie bardziej skuteczne, kawitacja czy mikrodermabrazja. Moja skóra jest poszarzała i pojawiło się na niej wiele przebarwień. Jak myślicie, co będzie dla mnie lepsze?

zyza
20-06-2010, 12:59
mikro jest glebszym zluszczaniem takze mikrodermobrazja bedzie lepsza...
mozna ja wykonywac co dwa tygodnie leczniczo albo raz na 4 tygodnie
peeling kawitacyjny jest swietny przy mocnym zanieczyszczeniu skory czyli pryszczacz zaskornikach bo dodatkowo dezynfekuje :D

milka_n
04-08-2011, 15:00
Laski a jaka firme polecacie odnosnie kupna peelingu kawitacyjnego? Chcialabym zakupić ale nie wiem jakiej firmy-zeby byl porzadny a nie jakis bubel...:) Czekam na Wasze opinie

zyza
04-08-2011, 20:53
u nas sprawdza sie ten Cygnuss.pl -> sprzęt kosmetyczny,urządzenia kosmetyczne,wyposażenie gabinetów kosmetycznych,medycznych,ipl,elektrostymulacja,mik rodermabrazja,kawitacja,rf,radio frekwencja (http://www.cygnuss.pl/kawitacja-ultradzwieki-prad-galwaniczny.html)

trzy w jednym peeling, ultradzwieki i prad galwaniczny :)

milka_n
08-08-2011, 16:35
Czekam jeszcze na jakieś inne propozycje... :))

Agnieszka Praska
08-08-2011, 17:00
ja mam ten kombajn MIKRODERMABRAZJA ,KAWTACJA ,ULTRADZWIĘKI 4w1 (1741193230) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/mikrodermabrazja-kawtacja-ultradzwieki-4w1-i1741193230.html)
bardzo fajny i czesto korzystam z mlotka cieplo/zimno :D

idlao
07-12-2011, 17:50
A co do peelingu kawitacyjnego.... to lepiej przed oczyszczanie czy po?? bo różnie słyszałam.....
moim zdaniem lepiej po ale nie wiem...

loginka
07-12-2011, 19:25
Peeling kawitacyjny stosujemy przed oczyszczaniem, jak sama nazwa wskazuje, nalezy sciagnac/spilingowac warste rogowa naskorka przed oczyszczaniem i rozpulchnic skore. Takze po samym peelingu kawitacynym mozna manulanie doczyscic skore. Po oczyszcaniu manulanym skore nalezy zdezynfekowac (woda utleniona), dobrze jest tez uzyc pradow darsonwala celem zwezenia porow, dezynfekcji a potem nalozyc maske sciagajaca po oczyszczaniu i/lub serum normalizujace i algi, badz inna maske lagodzaca.

idlao
07-12-2011, 23:17
tak tak reszte wiem....
w sumie w szkole nie robiłyśmy jednego z drugim (nie wiem dlaczego) ......ale wiem że niektóre kosmetyczki robią najpierw oczyszczanie manualne a potem kawitacje w celu doczyszczenia....
widać ...jak komu pasuje :)

zyza
08-12-2011, 12:34
u nas robi sie tak ze robimy rozpulchnienie wapozonem... oczyszcsenie peelingiem kawitacyjnym i ewentualnie jak zostało cos jeszcze jak głebokie zaskórniki pozamykane to wtedy igielka i wio... ale z reguly nie bylo potrzeby... bo peeling kawitacyjny w odpowiedniej serii oczyszcza skóre bardzo dobrze. Jednak zdarzylo mi sie usuwac paskudne głebokie zaskórniki :) i jak maselko szlo! bo peeling tez lekko rozgrzewa skórę poprzez działanie ultradżwiękami :)

Elizabeth76
08-12-2011, 13:29
zyza ja do ciebie będe miała kilka pytań co do tego peelingu kawitacyjnego . Ale to juz napisze na pw jak wszystko sobie poogarniam i znjade chwile czasu :D ok. ?? :]

zyza
08-12-2011, 21:10
dobrze Eli jak bede umiala pomóc pomoge, notatki wyciagne itd. :)

idlao
11-12-2011, 14:12
zalecana ilosc zabiegow to 3-5 1 raz w tygodniu a
czy to nie za często??

---------- Dodano o godzinie 13:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:06 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Kandzik190
08-03-2012, 22:46
wykonujac systematycznie zabiegi peelingu kawiatcyjnego napewno bedziemy zadowoleni z efektow poniewaz skora po zabiegu jest delikatna i przyjemna w dotyku .. usuwa zanieczyszczenia skory i dokladnie oczyszcza ja przygotowujac do dalszych zabiegow .

zyza
08-03-2012, 23:39
u nas tez stosowałysmy serię 4-5 zabiegów co tydzień a potem raz na jakis czas... ale seria pierwsza musi byc zeby efekt był :)

monnails
02-04-2012, 16:02
Co sądzicie o takim małym urządzeniu do peelingu kawitacyjnego Bezprzewodowy Peeling Kawitacyjny Hit cenowy !!! (2223068296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/bezprzewodowy-peeling-kawitacyjny-hit-cenowy-i2223068296.html) czy to strata pieniędzy, czy do domowego użytku wystarczy?

Kaja21
16-04-2012, 11:47
Co sądzicie o takim małym urządzeniu do peelingu kawitacyjnego Bezprzewodowy Peeling Kawitacyjny Hit cenowy !!! (2223068296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/bezprzewodowy-peeling-kawitacyjny-hit-cenowy-i2223068296.html) czy to strata pieniędzy, czy do domowego użytku wystarczy?

hej według mnie spokojnie możesz sobie taki zakupić ja też mam taką kawitacje do domowego użytku i jestem bardzo zadowolona, także myślę, że nie będziesz żłować tego zakupu:)

Kamcia20
16-04-2012, 14:30
Też sądzę że to dobra inwestycja :)

Mysiaczeq
23-07-2012, 16:49
Hej dziewczyny, tak się napaliłam na ten peeling kawitacyjny, że zakupiłam, kilka osób już mam chętnych na zabiegi, jak myślicie na jakich kosmetykach można by zacząć pracę i jaką cenę za zabieg ustalić na początek?

Brilliant
26-07-2012, 22:37
ja proponuje kosmetyki z firmy bielenda...maja swoja cene ale warto. jesli tym bardziej ze bedziesz brala pieniazki za to od ludzi to juz musisz wybrac tutaj cos konkretnego i zarazem dobrego,profesjonalnego. jakas maska algowa w pielegnacji po peelingu moze byc super sprawa.kremiki,serum...itd :)

Mysiaczeq
26-07-2012, 23:12
Właśnie, też myślałam o Bielendzie, cenowo jak najbardziej w moim zasięgu. Mam w planie zakupić maskę algową, serum i być może żel do ultradźwięków. A macie może pomysl, jak rozpowszechnić usługę zapoznać z potencjalnymi klientami i jak promować, i co najważniejsze ile liczyć za zabieg kawitacji, a ile za pakiet kawitacja+sonoforeza+maska algowa. dziękuję za odp :)

zyza
26-07-2012, 23:38
dobrze mi sie pracuje tez na Ziaji pro -serii profesjonalnej :)

Mysiaczeq
26-07-2012, 23:42
Ziaja jakoś nie przypadła mi do gustu, jedyną dobrą rzeczą z Ziaji jest peeling z granulkami taki, bardzo mocny

a_now
28-07-2012, 21:30
Cosądzicie o tych tańszych urządzeniach z allegro?np.
PEELING KAWITACYJNY KAWITACJA SKIN CLEANER NEW! (2463031514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-kawitacja-skin-cleaner-new-i2463031514.html)
* PEELING KAWITACYJNY * - EXTRA MOCNY - KAWITACJA (2495805067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-extra-mocny-kawitacja-i2495805067.html)

Mysiaczeq
28-07-2012, 21:48
Ja mam ten z 1 aukcji i jest ok, tylko maja blad na aukcji on dziala na kablu nie ma akumulatora, bralam wlasnie od nich, mila obsluga, zyczliwi, jak cos nie pasuje to nie ma problemu ze zwrotem.

ten drugi ma moja kolezanka, tez bardzo zadowolona, nie wiem jak ma sie sprawa z akumulatorem w tym modelu :))

A i jeszcze z tego co patrze, to ten 1 ma gwarancje na 2 lata a ten drugi na rok, a myślę, że na tak małe i tanie urządzonko przydałaby się koniecznie 2letnia gwarancja

Dziś zakupiłam serum normalizujące bielendy, myślicie że żel do ultradźwięków z bielendy też się przyda? jakie kosmetyki jeszcze używacie do dopełnienia zabiegu kawitacji?

a_now
29-07-2012, 18:27
Dzięki za odpowiedź-mam jeszcze tylko jedno pytanie-masz w tym urządzeniu możliwość wyboru "programu/trybu pracy" i poziomu mocy?Bo tak patrzyłam na zdjęcia-nie ma wyświetlacza?

Mysiaczeq
29-07-2012, 18:33
szczerze Ci powiem, że jeszcze go nie rozkminiałam, bo niedawno zakupiłam i dopiero raz użyłam, jest wybór między sonoforezą a kawitacją, jest jeszcze do wyboru tryb pracy ciagly i pulsacyjny, wyboru mocy chyba nie ma, ale osobiscie nie wiem po co taka opcja, jak kawitowac to na maksa :)

a_now
29-07-2012, 18:43
Jeszcze raz dziękuje-bo zstanawiam się który wybrać z tych modeli ,za tydzień dostanę wypłate i któryś zamówie:D
I tak jak patrzyłam po obrazkach to ten z wyświetlaczem ma jaby(przynajmniej dla mnie) czytelniejszy wybór programów,a z mocą się pytam bo maja mama (a na niej testowac będe urządzenie)ma delikatną skórę i nie chciałabym jej krzywdy zrobić.

a_now
20-08-2012, 16:44
Kupiłam model bezprzewodowy KD8020-o ile dobrze pamiętam a do tego preparaty z ziaji-pro.Na razie testuję.
Ale mogę powiedzieć że maseczki z ziaji są super,a efekty po zbiegu widać od razu-z drugiej strony to może być też kwestia samych preparatów,bo nie roobiłam na razie samego peelingu kawitacyjnego.

Paulka
20-08-2012, 17:04
Dziś zakupiłam serum normalizujące bielendy, myślicie że żel do ultradźwięków z bielendy też się przyda? jakie kosmetyki jeszcze używacie do dopełnienia zabiegu kawitacji?

ja mysle ze zel bylby swietnym srodkiem sprzegajacym serum, i napewno efekt bylby wiekszy:)

tomaszka
06-10-2012, 23:33
[QUOTE=a_now;348801]Kupiłam model bezprzewodowy KD8020-o ile dobrze pamiętam a do tego preparaty z ziaji-pro.Na razie testuję.
Ale mogę powiedzieć że maseczki z ziaji są super,a efekty po zbiegu widać od razu-z drugiej strony to może być też kwestia samych preparatów,bo nie roobiłam na razie samego peelingu kawitacyjnego.[/QUOT

Masz może instrukcje po polsku do tego urządzenia. Bardzo potrzebuje:]

a_now
07-10-2012, 15:09
Miałam ale wyrzuciłam-zresztą niewiele tam pisało-ot żeby rąk do kontaktu nie wkładać.Obsługa jest prosta są trzy przyciski -włącz/wyłącz na środku największy.Po włączeniu od razu jest ustawione na kawitacje,po prawo mniejszym uruchamiasz sonoforezę,jak chcesz przełączyć się na kawitację naciskasz lewy.Środkowym wyłączasz-jak jest rozładowany sam się zaczyna wyłączać i wydaje przy tym dżwięk.Niestety nie ma sygnalizacji w trakcie ładowania że jest już naładowany.

sylla
22-11-2012, 09:03
PEELING KAWITACYJNY, KAWITACJA-MOCNA-STANDARDOWA (2746770196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-kawitacja-mocna-standardowa-i2746770196.html)

Dziewczyny w tej aukcji są różne modele na dole . Który najlepszy pod względem technicznym.
Jest :
-model standardowy lcd
-model standardowy
-model ekonomiczny bezprzewodowy
-model profesjonalny do salonów

Paulka
22-11-2012, 09:14
wg mnie zaden z nich nie jest profesjonalny, wszystkie te urzadzenia sa do domowego uzytku i maja słabsze działanie niz taki profesjonalny, ja wzialabym taki z wtyczką, ale czy ten sprzet jest godny polecenia??-to nie wiem, ja mam takie urzadzedzenie w domu ale z biomaku bardzo fajnie sie sprawdza i sam robi przerwy zeby nie doprowadzic do przegrzania i raczej wszystkie te urzadzenia maja takie same parametry z tego co zauwazylam...

sylla
22-11-2012, 09:21
Paulka dzięki. Mi właśnie chodzi o taki do domu dla samej siebie.


Po oczyszcaniu manulanym skore nalezy zdezynfekowac (woda utleniona), dobrze jest tez uzyc pradow darsonwala celem zwezenia porow, dezynfekcji a potem nalozyc maske sciagajaca po oczyszczaniu i/lub serum normalizujace i algi, badz inna maske lagodzaca.

Jak to w ogóle jest. Jakie kosmetyki i kiedy użyć? Ja jeszcze nigdy nie robiłam takiego zabiegu osobiście. Chciałabym jednak poeksperymentować na sobie.
Dziewczyny coś pisały o kosmetykach Bielenda. Ale jakie maski i kiedy należy zastosować w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym?

Paulka
22-11-2012, 09:33
jak wykonujesz peeling kawitacyjny to nie musisz oczyszczanie, to zalezy tez jakiego zabiegu konkretnie potrzebuje Twoja skora, po takim seri 5-7zabiegów raz w tgodniu peelingiem kawitacyjnym powinnas zauwazyc mega poprawe:) jesli chodzi o zabieg to przed wykonaniem peelingu oczywiscie tradycyjnie demakijaz i tonizacja, potem wode przegotowaną lub tonik i wykonujesz peeling, po peelingu mozesz naniesc serum odpowiednie na to zel sprzegający i wprowadzasz(sonoforeza) na zakonczenie mozesz nałozyc maskę w kremie lub algowa a po maske krem na zakonczenie zabiegu. peeleing kawitacyjny mozesz wzmocnic dodatkowo odpowiednim peelingiem, tak jak sie to robi z mikrodermabrazja i kwasami.


jesli masz skóre tłusta to polecam kosmetyki o działaniu normalizującym, matującym, antybakteryjne
jesli chodzi o skóre na ktorej od czasu do czasu tylko cos wyskoczy to polecam poprostu skupic sie na nawilzaniu:)

jesli chcesz wykonac oczyszczanie manualne polaczone z kawitacją to:
demakijaz, tonizacja
peeling
maska rozpulchniająca
oczyszczanie
dezynfekcja
na bogto (mozesz w tym momencie zastosowac maskę sciagająca)
serum i maska np cyrusowa,
krem na zakonczenie np matujący

sylla
22-11-2012, 09:57
Kochana pięknie dziękuję . Super mi to wszystko opisałaś. Jestem pod wrażeniem. Mam świetną ściągę .
Moje cera jest raczej normalna gdzie czasami coś wyskoczy ;).
Chciałabym się skupić na nawilżaniu.
Jakie polecasz kosmetyki do tego typu zabiegu

jesli chcesz wykonac oczyszczanie manualne polaczone z kawitacją to:
demakijaz, tonizacja
peeling
maska rozpulchniająca
oczyszczanie
dezynfekcja
na bogto (mozesz w tym momencie zastosowac maskę sciagająca)
serum i maska np cyrusowa,
krem na zakonczenie np matujący

Chodzi mi tutaj o peeling , maskę rozpulchniającą, maskę ściągającą no i serum.
Co możesz polecić np. z Bielendy
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=bielenda)

Paulka
22-11-2012, 10:10
Sylla skoro masz cere normalna to nie potrzebujesz masek rozpulchnijących, uwierz mi ultradzwieki podziałąją i bez oczyszczania manualnego:)Ja mam tylko kosmetyki z bielendy i tylko o nich moge sie wypowiadac w szkole pracowalam na Apisie tez ale nie wiele o nich wiem, lubie ich kwasy jedynie, te z bielendy sa naprawde dobre moim zdaniem:)
polecam również ten sklep sama roie w nim zakupy...

przydałoby Ci się serum arbuzowe(nawilżające), albo to z kawioremBielenda Arbuzowe Serum Nawilżające - Bielenda (http://www.maxel-cosmetics.pl/bielenda-arbuzowe-serum-nawilzajace-32ml-p-376.html?manufacturers_id=2)
zel do ultradzwięków nawilżąjący Bielenda Żel Do Ultradźwięków Nawilżający 100Ml - Bielenda (http://www.maxel-cosmetics.pl/bielenda-zel-do-ultradzwiekow-nawilzajacy-175ml-p-372.html?manufacturers_id=2)
i np maseczka, kremowa bedzie najlepsza, bo z algowa mozesz miec problemy z rozmieszaniem, jak nie widzials nigdy tego Bielenda Morska Kuracja Maseczka Odżywczo-Nawilżająca Z Kawiorem 175Ml - Bielenda (http://www.maxel-cosmetics.pl/bielenda-morska-kuracja-maseczka-odzywczonawilzajaca-kawiorem-175ml-uczta-dla-skory-p-413.html?manufacturers_id=2)


pod tymi preparatami masz wszystko opisane takze myśle ze masz ułatwioną juz sprawe na samych kosmetykach masz tez napisane jak je stosowaci ile trzymac na skorze, mozesz tez jeszcze dokupic sobie jakis krem na zakonczenie zabiegu, ale nie jest to koniecznąścią gdyz kremowaa maseczkępozostawiasz na skórze do wchłonięcia a jej nadmiar usuwac chusteczkami kosmetycznymi, nie zmywaszjej:)

sylla
22-11-2012, 11:44
Dziękuję . Kupię wszystko jak opisałaś i przetestuję ;)

a_now
22-11-2012, 14:32
Ja używam preparatów z ziaji-jestem z nich mega zadowolona no i są tańsze-wybór też jest duży,ale o tym już wcześniej pisałam.
Ja mam model bezprzewodowy ekonomiczny(według tych oznaczeń z aukcji)-jedyny minus to brak informacji jak już się akumulator naładuje,ale wolę opcję bezprzewodową bo żadne kable mi się nie plączą.

sylla
22-11-2012, 14:49
No to fajnie , że jesteś zadowolona. Ja właśnie zamówiłam urządzenie z linki wyżej. Ciekawa jestem...
Jeszcze tylko kosmetyki muszę domówić i będę działać :D

Mysiaczeq
23-11-2012, 09:45
Ja mam serum normalizujace z bielendy i moim zdaniem nie robi nic a nic, mam tez zel do ultradzwiekow nawilzajacy to juz jest fajna sprawa, a i ostatnio kupilam z bielendy koncentrat pod oczy na moje wory, tu juz efekt jest fajny :) widzialam jeszcze ze kawitacje da se wykonwac na nawilzajacym toniku z Apisu, ma piekny zapach, przymeirzam sie do kupna, co do masek kremowych z Apisu nie jestem zadowolona, fazy sie rozdzielaja maska glinkowa schnie w pudelku :( ale krem matujacy jest bombowy, lekki i naprawde dziala

Paulka
23-11-2012, 10:24
to zalezy co chcalas osiagnąc tym serum i czy wprowadzalas je z zzelem czy samo, nie powinno sie wprowadzac samego serum, wypadalo by cos jeszcze dodac sprzegającego, sam zel wprowadzac tez wg mnie nie ma zabardzo sensu, ale to moje zdanie...pewnei jeszcze jest kwestia tego ze nie na wszystkich wszystko dziala, ja za pomoca m.in tego serum wyprowadziłąm na prosta skore mojego chłopka.

Mysiaczeq
23-11-2012, 11:45
zazwyczaj wprowadzalam razem z zelem, byc moze moja skora nie jest az tak potrzebujaca normalizacji jak mi sie wydaje :)

mnika
19-12-2012, 21:22
No to fajnie , że jesteś zadowolona. Ja właśnie zamówiłam urządzenie z linki wyżej. Ciekawa jestem...
Jeszcze tylko kosmetyki muszę domówić i będę działać :D


Posiadam w domu ten sprzęt który podałaś w linku i jak piszesz już zakupiłaś...i niestety to były pieniądze wydane w błoto! Żadnego efektu, żadnego działania. Pracowałam na peelingu kawitacyjnym firmy Biomak i jest rewelacyjny! te bezprzewodowe z allegro to jakiś chiński bubel. Sprzęt nie wytwarza bąbelków które mają za zadanie rozbijać obumarły naskórek, tylko głośno hałasuje i nic więcej :porazka: po sprzecie z biomak miałam cere gładką i odswieżoną jak pupcia niemowlęcia :D, a po tym chińskim bublu wgl bez zmian :/: tak więc nie polecam. Lepiej zainwestować w lepszy model i bynajmniej nie zrazisz się do swojej pracy na sprzęcie.

kamillxx
20-12-2012, 04:54
mozesz napisac ktory konkretnie polecasz z biomaka?

mnika
20-12-2012, 22:05
mozesz napisac ktory konkretnie polecasz z biomaka?


http://www.biomak.pl/pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=820&category_id=30&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

na tym pracowałam i miałam robiony zabieg też tym sprzetem. Rewelacja, idealna cera, odświeżona, czysta, złagodzona... efekt super po 1 zabiegu.
Po tym z allegro nie widziałam żadnej różnicy, beznadziejny....:huh:

Paulka
21-12-2012, 10:43
mnika nie wiem czy zauwazyłaś rożnice w cenie..urzadzenie ktore pokazalas uzywane jest juz w salonach kosmetycznych a te ktore pokazywaly dzieczyny sa do domowego uzytku i jasna sprawa ze nie osiagnie takich efektow jak to urzadzenie 3razy droższe, ja osobiscie mialam wykonywany zabieg tym ktory pokazals i sama tez na nim pracowalam w domu mam podreczny biomaka ale to i tak nie to, tam efekt byl po pierwszym zabiegu tu trzeba przeprowadzic serie...nie widze sensu porównywania ze soba tych urzadzen, nie uwazam tez zeby ten do domowego uzytku byl az tak fatalny, dla mnie to tak jakby dwie inne rzeczy

kamillxx
10-01-2013, 22:21
paulka chcialabym zakupic aparat do pilingu kawitacyjnego dla siebie i kilku klientek na jakie parametry powinnam zwracac uwage czy ten z biomaka ale mini jest podobny do tego za 1200zl? czym mam sie kierowc przy jego wyborze?
poszukuje jeszcze dobrego mikro albo kombajnu piling i mikro prosze o pomoc...

natalia268
09-05-2013, 00:21
Mam pytanko.. :) z tego co tu wyczytalam należy zrobić od 3 do 5 zabiegów po których widać efekty. Do tej pory mialam to dwa razy i tak sie zastanawiam jaki tak naprawdę powinien być efekt ? Czy jeśli teraz jeszcze nic nie widzę to to normalne ? Czy coś powinno sie ruszyć ku lepszemu ?
Moja skóra jest świetna po zabiegu i dzień później, a kolejne dni to szara rzeczywistość ;)
Czy ktos moze mi wytłumaczyć tak prosto :p co sie dzieje ze skóra że potrzebuje tylu zabiegów ? Bo ciekawa jestem, a nie mam o tym bladego pojęcia.

karchola
09-05-2013, 00:37
Peeling kawitacyjny dogłębnie oczyszcza skórę - mniej zaskórników a dodatkowo powoduje nawilżenie. Generalnie wszystkie zabiegi wykonuje się w seriach bo na początku przywraca się równowagę skórze, która jest zaburzona przez hormony, styl życia, złą pielęgnację itd. Bardzo często jest tak, że po pierwszych zabiegach wygląda jakby się pogorszyło, a wynika to z tego, że skóra oddaje wykwity, które i tak by się pojawiły. Czyli tak na prosto, z reguły trzeba wykonać parę zabiegów by coś naprawić a potem, żeby było lepiej a jeszcze później by taki efekt podtrzymać ;)

Chantelle
27-10-2013, 23:12
mam zamiar wybrać się na ten peeling do salonu. Z tego co czytam to powinnam ok 3-5 razy pójść tydzień w tydzień, później raz na miesiąc. Czy po przerwaniu tych zabiegów stan skóry powraca do stanu aktualnego, czy może pogarsza się? Czy taki laik bez szkoły kosmetycznej, po kilku zabiegach i widocznych efektach będzie w stanie sam w domu(mając sprzęt z allegro i kosmetyki ze stron przez Was polecanych) robić sobie takie zabiegi, czy raczej wyrządzę sobie krzywdę?

stefcia92
31-07-2014, 09:02
Chantelle - myśle że jeśli nie bedziesz nadużywać to krzywdy sobie nie zrobisz :)



http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-sonoforeza-kawitacja-mocna-7w-i4468596368.html (http://allegro.pl/show_item.php?item=4447209699&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a144 4b540a86acf77d00be2ff62)
PEELING KAWITACYJNY KAWITACJA SKIN CLEANER NEW! (4384494849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-kawitacja-skin-cleaner-new-i4384494849.html)

ma któraś z Was powyższy sprzęt ?:) co sądzicie ? chyba różnią sie tylko tym że pierwszy ma wyświetlacz LCD ?

jakich toników używacie do peelingu ?

wrzucam cos do poczytania :)
http://pliki.wzorki.info/images/cLt5z.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Dlyp9.jpg

wykonanie peelingu i sonoforezy :
http://pliki.wzorki.info/images/GKDga.jpg

Nefra
08-08-2014, 18:01
Stefcia, ja miałam kiedyś ten pierwszy,szybko się popsuł a teraz mam ten drugi tylko czerwony,jak narazie jest ok,mam go ok 5miesięcy

stefcia92
12-08-2014, 08:43
już kupiłam ten 1 :( dzisiaj wypróbuje , mam nadzieje ze szybko sie nie popsuje :)

Monika789
13-10-2015, 14:51
Peeling kawitacyjny jest bardzo fajnym zabiegiem. Doskonale radzi sobie z zaskórnikami. Wiem co mówię :-) Jest ogromna różnica przed i po zabiegu. Ja staram się wykonywać takie zabiegi regularnie w połączeniu z sonoforezą. Skóra jest oczyszczona, rozświetlona i gładziutka. Śmiało mogę polecić tutaj Gabinet Olwin w Lublinie. Podaję linka: Peeling Kawitacyjny + LED - Salon Olwin (http://olwin.pl/oferta/peeling-kawitacyjny-led/). Zabiegi są tam wykonywane na wysokim poziomie, fachowa obsługa i co najważniejsze bardzo miła :ok:

monkas
23-11-2015, 14:20
Peeling brzoskwiniowy HB - u mnie udało się wygładzić skórę, usunąć zanieczyszczenia, ogólnie cera ożywiła się, jest znacznie bardziej delikatna. Jeśli chcecie to kupujcie teraz, bo w sklepie HB sprzedają go z wysokim rabatem.

KatarzynaW
21-10-2016, 16:46
Tutaj https://maxmedik.pl/content/70-urzadzenie-do-peelingu-kawitacyjnego mozecie sobie więcej poczytać o urządzeniach do tego peelingu. Generalnie to fajna sprawa, sama korzystałam z takiego zabiegu :)

Lolcia
25-01-2017, 15:29
Dziewczyny a co sądzicie o takim peelingu z kwasami AHA K: definicja Kwas AHA wg La Roche-Posay (http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/K/Kwas-AHA-gl145-w3469.aspx) ? Robicie taki? Zastanawiam się nad zrobieniem bo podobno bardzo fajnie wpływa na zaskórniki eliminując je.

Caliope
28-09-2017, 18:29
Miałam raz robiony peeling kawitacyjny i spodziewałam się lepszego efektu. Skóra co prawda była oczyszczona, ale efekt nie utrzymał się zbyt długo, pomimo tego, że używałam potem poleconych przez kosmetyczkę kosmetyków. Bardziej zadowolona byłam po oczyszczaniu twarzy metodą mechaniczną, choć niektórzy uważają, że już się od tej metody odchodzi.

monkas
02-10-2017, 14:16
Wystarczy peeling Thlasso od HB - super efekt, sensownie wyglądająca cera, zmieniona zdecydowanie na plus. Ale oczywiście - kwestia systematyczności i odpowiedniego stosowania. Fajną zmianę uzyskuje się bez wielkich cudów.

Samantia
17-10-2017, 09:30
Peeling kawitacyjny znacząco poprawił moją skórę, a sam zabieg wykonywałam w salonie EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. Polecam każdej, która nie jest zadowolona z jakości swojej skóry, naprawdę pomaga.

cass
14-12-2017, 08:06
Byłam na jednym zabiegu peelingu kawitacyjnego. I nie wiem czy wybiorę się ponownie.Nie był drogi, oj nie. Ale nie byłam do konca zadowoloan z rezultatów. Twarz była gładziutka, ale nie tak długo. Mam wrażenie,że podobne efekty można uzyskać w domowych pieleszach.
Popularne zabiegi medycyny estetycznej (http://www.panoramastylu.pl/popularne-zabiegi-medycyny-estetycznej.html)
Peelingi, które polecam ze swojej strony to"

peeling kwasem migdałowym
octowym
ewentualnie kwasem salicylowym ( chociaż ten jest dosc mocny)

monkas
19-01-2018, 14:20
Już mówiłam. Największą różnicę robi peeling Thallasso od HB. Zawiera wyciąg z alg morskich, widać efekty jego stosowania, daje fajną różnicę, ale oczywiście mocna zmiana zawsze wymaga czasu. Nauczcie się jak dobrze robić ten peeling, a wtedy dopiero ta zmiana będzie zdecydowana i zauważalna. Sami wiemy, jak to było u nas.

Caliope
10-03-2018, 22:13
A co myślicie o samodzielnym robieniu peelingu kawitacyjnego w domu? Jest sens kupować sprzęt, czy lepie oddać się w ręce kosmetyczki?

Bilia
10-07-2018, 16:37
Raz byłam - miesiąc przed swoim weselem i muszę przyznać, że efekty były znakomite. Muszę jeszcze kiedyś spróbować.

monkas
19-07-2018, 14:20
Kochani - podawałam wam nazwę kosmetyku, z którego będziecie zadowolone.
Po prostu używajcie go zgodnie z zasadami, odpowiednio, systematycznie. Stopniowo będzie widoczna poprawa stanu cery, ale na pewno do niczego nie dojdzie z dnia na dzień. Na poprawę też trzeba trochę poczekać.

Glue
05-09-2018, 09:12
Naczytałam się na temat usuwania przebarwień na blogu Magdaleny Jaglarz https://magdalenajaglarz.pl/blog/problemy-skorne/piegi-przebarwienia-i-plamy-na-skorze/ ale nie wiem czy sama cokolwiek z tym zrobię, chyba jednak wolę żeby to zrobiła doświadczona kosmetyka taka jak ona

bunia2
10-10-2018, 11:32
Ja bardzo lubię zabieg peelingu kawitacyjnego, bo nic tak dobrze nie oczyszcza i nie odświeża skóry. Świetnie sprawdza się też w przypadku leczenia trądziku, przebarwień słonecznych, plam starczych etc. No i taka czysta cera jest gotowa później na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych. W Krakowie mam namiar na bardzo dobry i sprawdzony przez koleżanki gabinet Peeling kawitacyjny Kraków - J'adore Instytut (http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/) . Jeśli mieszkacie w okolicach, to warto się na taki peeling do nich zapisać.

lilu28
16-10-2018, 12:09
A ja się zastanawiam, czy nie kupić sobie urządzenia do samodzielnego wykonywania peelingu kawitacyjnego: https://www.yourspa.pl/peeling-kawitacyjny.html . Taki zabieg domowy jest bezpieczny, a przyjemnie odpręża + ma zastosowanie w przypadku, gdy skóra potrzebuje odżywienia, dotlenienia czy oczyszczenia. Można dokupić tez ampułki z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym. Co sądzicie?

ciamka
11-02-2019, 14:42
Ja się przed świętami pierwszy raz na taki peeling wybrałam chemiczny - https://klinikamiracki.pl/peeling-chemiczny/ I skóra zupełnie inna, od razu po zabiegu czuć już różnicę. Chyba zacznę chodzić regularnie na tego typu zabiegi, bo naprawdę w domu aż tak się o cerę nie zadba