PDA

Zobacz pełną wersję : [30.05.2010 Rzeszów] Pokaz Mistero Milano



Alicja Chrzanowska
26-05-2010, 22:39
Serdecznie zapraszamy na pokaz marki Mistero Milano, który odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. Podczas pokazu słuchaczki będą miały możliwość poznania marki oraz zapoznania się z produktami Mistero Milano. Szczegółowo opisane zostaną produkty oraz system żelowy i polimerowy. Na pokazie przedstawione zostaną walory użytkowe produktów Mistero Milano, a w szczególności nieograniczone możliwości zdobnictwa kolorowymi żelami i polimerami. Ponadto zaprezentujemy obowiązujące trendy i nowinki światowe.


Program pokazu:

11:00 - 12:30 - Stylizacja w technice żelowej na szablonie z użyciem covera maskującego łoże paznokcia:

- forma paznokcia: migdał francuski
- forma paznokcia: sztylet zdobiony kolorowym żelem

12:30 - 13:15 - Przerwa

13:15 - 15:00 - Stylizacja w technice akrylowej na szablonie z użyciem covera maskującego łoże paznokcia:

- forma paznokcia: EDGE (techniczne wykonanie)
- forma paznokcia: SIDE zdobiony kolorowym akrylem
- osadzanie kamieni jubilerskich


Prowadząca: Emilia Kossakowska

Koszt pokazu: bezpłatny

Zapisy na stronie www.misteromilano.pl (http://www.misteromilano.pl/)


Zajęcia odbędą się w Hotelu Nowy Dwór, ul. Świlcza 146E k/Rzeszowa, 36-072 Świlcza.

Sildre
27-05-2010, 10:10
kuj-pom kuj-pom ;( może tam by zorganizować? jest coś może w planach?

Alicja Chrzanowska
27-05-2010, 11:47
Zaledwie dwa tygodnie temu, 11 maja odbył się pokaz we Włocławku, a 8 marca w Bydgoszczy, więc nie zapominamy o kujawsko-pomorskim :) tutaj znajdują się relacje z tych pokazów MisteroMilano - Aktualności (http://misteromilano.pl/content/9-aktualnosci)

Naszym dystrybutorem jest firma Newcomer i to właśnie z nią organizujemy wszystkie pokazy. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Twoje województwo ;) i obiecujemy informować o tym na forum :)

:macham:

mysza31
27-05-2010, 12:03
Super!! tak czekałam na ten pokaz ale niestety nie mogę być bo maluszek za mały żeby go zostawić na tyle godzin bez mleczka mamy;(;(
może innym razem mi się uda:/: