PDA

Zobacz pełną wersję : [26.06.2010 - Kraków]Summer Inspirations - wiosenno-letni pokaz All4Nails



Darianna_Krak
29-05-2010, 18:43
26tego czerwca (sobota),w godzinach od 10 do 16 zapraszamy serdecznie na pokaz pt. Summer Inspirations.:kwiatek:
Pokaz organizuje firma All 4 Nails,pokaz zostanie poprowadzony na produktach Astonishing Nails.


W programie pokazu :


* pokaz letnich zdobień przy użyciu kolorówki żelowej oraz akrylowej, a także farb akrylowych - lekkie,kwiatowe zdobienia ,ultraszybkie kolorowe ,podwójne frenche,french "inaczej",motyle na różne sposoby,proste kwiaty one stroke


* pokaz modelowania paznokci przy użyciu nowych żeli XPress w tym
pokaz modelowania paznokci stóp tymi żelami ( szybka usługa french na stopy w 30minut),pokaz permanentnego lakierowania paznokci stóp przy użyciu kolorowych żeli z kolekcji Astonishing Nails ( w jaki sposób usługa trwałego lakierowania paznokci może stać się usługą szybką i rentowną,zwłaszcza w okresie letnim)

* pokaz pracy przy użyciu frezarki : skracanie paznokci,matowienie płytki paznokcia,usuwanie skórek,usuwanie masy - wszystkie techniczne zagadnienia,które mają przyspieszyć Wasz czas pracy i zaoszczędzić Wasze pieniądze

* pokaz manicure SPA przy użyciu produktów marki Astonishing SPA

* pokaz zdobień ślubnych - koncert życzeń - tutaj pokaz ma na celu rozwinięcie Waszej wyobraźni i możliwości technicznych,dlatego prosimy Was o zabranie ze sobą zdjęć modeli sukni ślubnych,a my na poczekaniu wyczarujemy efektowne zdobienie ślubne przy użyciu kolorowego żelu,akrylu,farb,koronek,materiałów,decoupage,kami eni i wielu innych :)


Chcemy Wam pokazać,ze nie taki diabeł straszny jak go malują,czyli co zrobić,gdy przychodzi do nas klientka na zdobienie ślubne,a my kompletnie nie wiemy co możemy jej zaproponować i nie wiemy jak wygląda jej suknia ani biżuteria ślubna :)

UWAGA!
Konkurs na najlepszą inwencję twórczą w zdobieniu ślubnym!

Tutaj to my pokazujemy Wam zdjęcie ekstrawaganckiego stroju Panny Mlodej,a Waszym zadaniem jest stworzenie mega odjechanego ale salonowego zdobienia ,które będzie ze smakiem komponowało się z całością :)

Najlepsze zdobienie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem produktów marki Astonishing Nails !:kwiatek:


Każdy uczestnik pokazu otrzyma certyfikat uczestnictwa
Konkretne miejsce odbycia się pokazu podam do końca tego tygodnia.

Koszt pokazu : 50zł/os

Podczas pokazu zapewniamy słone/słodkie przekąski oraz ciepłe i zimne napoje.


Zapisy na pokaz przyjmujemy od jutra,pod numerem telefonu :

12 423-43-43

Osoba kontaktowa : Sylwia Tworek


lub osobiście w siedzibie firmy przy ul.Oboźnej 11 w Krakowie



Liczba miejsc ograniczona,prosimy o rezerwację miejsc,liczy się bowiem kolejność zapisów.

Wpłat należy dokonywać do dnia 15tego czerwca.
Po tym terminie będziemy przesuwać Uczestnika z listy pokazu na listę rezerwową.

Wpłat można dokonywać przelewem na konto na podany poniżej nr.rachunku:

All 4 Nails
30-011 Kraków
ul.Oboźna 11

nr konta:ING Bank Śląski : 69 1050 1445 1000 0023 0836 8816
Nr.IBAN : PL69 1050 1445 1000 0023 0836 8816
Nr.BIC (SWIFT) : INGBPLPW

w tytule prosimy podać wyłącznie swoje imię i nazwisko


Zapraszamy !

:macham:

gattina
29-05-2010, 19:19
Wybiera się ktoś? :)

pogodka20
30-05-2010, 10:54
Ja chyba pojadę. Myśle że do wieczora będę wiedzieć:)

Kasiaczek
31-05-2010, 00:33
ja sie wybieram :D

dzoana
31-05-2010, 09:53
może i ja :)

gattina
03-06-2010, 23:57
I któraś już zdecydowana? :)

Darianna_Krak
24-06-2010, 17:36
Pokaz odbędzie się w hotelu Atrium przy ul.Krzywej 7.

W związku z tym,ze połowa Krakowa jest rozkopana ,w tym ul.Długa,,od której zwykle dojeżdżało się do hotelu,chciałam tylko poinformować osoby zmotoryzowane,że dojazd do ul.Krzywej w tej chwili od strony Placu Matejki(lub ul.Warszawskiej),następnie skręt w ul.Filipa,pozniej w ul.Krótką i docelowo w ul.Krzywą :)

http://i653.photobucket.com/albums/uu251/dariexowa/Clipboard02-5.jpg

natalia268
24-06-2010, 18:10
:placz: kuuuu...rdee... czemu ja tego wczesniej nie widziałam? ;(