PDA

Zobacz pełną wersję : Elektrostymulacja



seqoya
10-04-2009, 01:50
Jest to zabieg polegający na elektrostymulacji mięśni. Podczas 25 minut zabiegu mięśnie wykonują pracę jak podczas trzech godzin ćwiczeń na siłowni.
* modeluje sylwetkę,
* wspomagaja odchudzanie,
* liftinguje piersi, brzuch i pośladki,
* drenuje tkanki z nadmiaru płynów ustrojowych (drenaż limfatyczny).


Zabiegi wyszczuplające np. na urządzeniu VIP Line wykonuje się w seriach od 10 zabiegów, dwa-trzy razy tygodniowo :)

barbara_kawka
10-04-2009, 02:42
super sprawa .... cialko w poszczegolnych partiach zawija sie specjalnymi pasami i pod nie wklada elektrody ... najlepsze efekty daje gdy owijamy dodatkowo np. brzus kocem grzewczym ( jakos tak to sie nazywa ) ... warto wybrac sie na takie zabiegi... wspaniala sprawa ... wiem bo sama korzystam ;) troszke to drogie ale warto naprawde ....

Urządzenia do elektrostymulacji mięśni działają w oparciu o prąd zmienny (pulsacyjny) Faradaya. Po raz pierwszy został wykorzystany przez dr Faradaya w 1920 roku; początkowo w fizjoterapii, do wzmocnienia mięśni przez ich regularne kurczenie i rozkurczanie. Impulsy działają na mięśnie jak przy ćwiczeniu, gimnastyce.

Użycie aparatów wytwarzających impulsy zyskało popularność wraz z rozwojem technologii. Posłużmy się przykładem: mięśnie brzucha mogą przy udziale aparatu wykonać 1200 ruchów na godzinę. W tym czasie człowiek jest w stanie fizycznie wykonać jedynie 50 skłonów. Eksperci są zdania, że 30-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6 - 8 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu.Elektrostymulatory są wciąż wykorzystywane w fizykoterapii. Osoby, które uległy kontuzjom mogą znacznie szybciej przywrócić normalną pracę mięśni. Wiele mięśni nie jest stymulowanych - nawet podczas ruchliwego sportu, jak np. w tenisie, joggingu, jazdy rowerem, gry w piłkę. Elektroniczna Stymulacja Mięśni (EMS) może być pożyteczna dla różnych grup mięśniowych, takich jak brzucha, ud, rąk, które się znacznie męczą podczas normalnej pracy.

fajna sprawa dla osob ktore maja zespol ciesni nadgarstka ( ja zmagam sie z tym schorzeniem i mi pomaga )... POLECAM !!!!

dzidzia
10-04-2009, 03:08
ja teraz korzystam z elektrostymulacji... tylko strun głosowych hehe :D

barbara_kawka
10-04-2009, 03:13
ja teraz korzystam z elektrostymulacji... tylko strun głosowych hehe :D
hehe nie kumam :D

dzidzia
10-04-2009, 03:23
hehe nie kumam :D


jestem po operacji i mam częściowy niedowład strun głosowych więc teraz mnie prądem traktują , tylko na szyję mam nakładki tzn . na krtań :P

barbara_kawka
10-04-2009, 12:12
ojoj biedactwo ... wspolczuje :/ napewno uciazliwe to musialo byc ...

dzidzia
10-04-2009, 15:38
ojoj biedactwo ... wspolczuje :/ napewno uciazliwe to musialo byc ...


najbardziej uciążliwe jest to że krzyczec nie mogę .. tzn mogę ale i tak mnie nie słychac heh , a zabiegi nie są takie uciążliwe to tylko po 10 minut, na szczęście bo zawsze mi się tam spac chce ...

seqoya
10-04-2009, 17:13
Skoro jesteś po operacji, to nie powinnaś krzyczeć :) a bynajmniej ograniczać się do minimum i nie nadwyrężać strun głosowych. Chociaz tyle przyjemności masz po operacji, że się zrelaksujesz, musi Ci być naprawdę dobrze, skoro robisz się senna :)

dzidzia
10-04-2009, 17:36
Skoro jesteś po operacji, to nie powinnaś krzyczeć :) a bynajmniej ograniczać się do minimum i nie nadwyrężać strun głosowych. Chociaz tyle przyjemności masz po operacji, że się zrelaksujesz, musi Ci być naprawdę dobrze, skoro robisz się senna :)


no nie jest źle hehe tylko jeszcze lepiej by było jak bym w tym czasie lezała ,chociaz moze i lepiej bo by mnie jeszcze nie dobudzili :P

seqoya
10-04-2009, 17:50
he he :D
Kiedyś miałam taką sytuację na solarium, maskara, łózko się wyłaczyło, a ja sobie spałam :porazka::porazka: :porazka:
Ale mi wtyd było jak kobietaka zaczęła się dobijać i pytać czy coś się nie stało :wstydek:
Jakieś 7-8 lat temu to było, ale pamietam, to głupie uczucie jakby to było wczoraj :crazy: :porazka:

Oj długo nikomu o tym nie powiedziałam he he

dzidzia
10-04-2009, 18:29
hehe no to ładnie, ale wcale sie nie dziwie bo jak ja już sie legne na takim cieplusim lozeczku to od razu bym poszla w kimono :P

seqoya
10-04-2009, 18:37
to był akurat okres zimowy, a tam takie ciepełko :D ale muszę przyznać dobrze się spało ;)

dzidzia
10-04-2009, 18:50
to był akurat okres zimowy, a tam takie ciepełko :D ale muszę przyznać dobrze się spało ;)

no nie wątpie że dobrze się spało :P hehe

seqoya
11-06-2009, 11:53
A tu foteczki jakie efekty można osiągnoć po systemie Vip Line :)
Dodam jeszcze kilka noych informacji jakie dopisałam również na swojej stronie.


PROGRAMY
* Błyskawiczne wyszczuplenie i ujednienie wybranych partii ciała (wymierne rezultaty w cetymetrach juz po pierwszym zabiegu)

* Likwidacja cellulitu

* Precyzyjne modelowanie figury: idealny biust, brzuch, posladki i nogi

* Efektywny drenaż limfatyczny i żylny

* Natychmiastowa redukcja opuchlizn wspomagająca proces odchudzania

* Wzmocnienie mięśni we wszyskich warstwach - od warstwy powierzchniowej do głebokiej (napięcie miesni wzrasta o 100% po jednym zabiegu)

* Lift twarzy - wygładzenie zmarszczek, odbudowa kolagenu, odbudowa napięcia skóry i mięśni twarzy, zwężenie porów

* Poprawa owalu twarzy, redukcja podwójnego podbródka, opuchlizny pod oczami.

ZABIEG TRWA TYLKO 25 MINUT!!!


ZABIEGI POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ NA:
* Procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach
* Podskórną tkankę łączną
* Pobudzenie układu limfatycznego
* Oczyszczenie organizmu i wydalenie toksyn
* Napięcie, bóle mieśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne
* Zwiotczenia i przykurcze miesni
* Leczenie artretyzmu i reumatyzmu
* Zmęczone i obolałe stopy
* Nie obciążają serca, jak podczas tradycyjnych ćwiczeń

EFEKTY PO 10 ZABIEGACH
* Redukcja brzucha od 6 do 10 cm
* Obietość uda 5 - 8 cm
* Utrata wagi 5 - 8 kg

PRZECIWSKAZANIA
- Ciąża
- Wszczepiony rozrusznik serca

DiamondShine
23-05-2012, 21:35
kurcze mam straszna ochote sie wybrac na to elektrostymulacja polaczona z endermologią ;) kasiorke juz zbieram takze mysle ze mi to pomoze z moja skora :(

Selenna
22-03-2014, 00:06
Dziewczyny jak zlikwidować w 3 mies. drugi podbródek a raczej już "podgardle" :D

bukiet
10-07-2014, 11:10
Fajny zabieg, ale jeśli nie jest kontrolowany, to można komuś zrobić większe mięśnie w jednym miejscu, znam taki przypadek