PDA

Zobacz pełną wersję : Tatuaż brokatowy



sylwia-p_86
30-05-2010, 12:26
Nie bardzo wiedziałam gdzie wstawić ten temat więc jak co to ktos przeniesie :P

Zastanawiam się nad wprowadzeniem nowej usługi czyli tatuażu brokatowego,ale nie bardzo się w tym orientuje.
Czy któras z was wykonuje coś takiego, w jakiej cenie,jak długo się utrzymuje i jakie jest zainteresowanie no i jak się wykonuję?

Z tego co sama się dowiedziałam utrzymuje się do 2 tygodniu,koszt zależny od wielkości np, mały 10zł sredni 20zł i duży 30-60zł.

Co do wykonania to wiem,że przykłada się szablon do skóry smaruję się klejem w miejscu wzoru,a póżniej obsypuje brokatem te miejsce hmm i już??:P

unita
30-05-2010, 14:12
hihi, fajny bajer to niewatpliwie jest, u mnie niestety nie bardzo popularny ale to pewnie ze wzgledu na wysoka srednia wieku mieszkancow:D
Odtluszcza sie skore , przykleja szablon, smaruje klejem, zdejmuje szablon , posypuje brokatem i ja psikam jeszcze takim sprayem utrwalajacym.

Latika
30-05-2010, 14:18
Ja nie widziałam takich szczerze powiedziawszy i jakos wole z henny.
Taki brokatowy to pewnie podatniejszy na scieranie(odziez,morze,piasek)Takie rzeczy robi sie latem gdzie z henny trzyma się max 1,5tyg.Choć pewnie znaleźli by się ciekawscy co by chcieli wyprobować.Może sie mylę i mnie ktos uswiadomi jak to się może nie ścierac tak prędko :)

tusiavd
30-05-2010, 15:32
ja też szczerze mówiąc wole te z henny, jednak trzeba przyznać, że te brokatowe dają większy- ciekawszy efekt;)

czarnyaniol121
30-05-2010, 17:03
take tatuaże dobrze "sie sprzedaja" w okolicy sylwestra i karnawału ale mysle ze jak sie zrobi ciepło przyjada wakacje to młodzież ta młodsza i starsza bedzie bardziej skłonna do eksperymentów :D

julcia88
30-05-2010, 18:43
Wizualnie to te tatuaże nawet fajnie wyglądają ale jednak wole normalne :)

sylwia-p_86
30-05-2010, 18:58
Unitko,a powiedz mi jeszcze czy te brokaty to takie co używamy w pazurkach czy bardziej specjalistyczne :PI czy możesz podać namiary gdzie Ty zakupiłaś swoj zestaw?

tusia
30-05-2010, 20:50
ja zastanawialam sie nad zakupem zestawu do tatuazu brokatowego ale zrobilam rozeznanie.......kto byłby chetny i jakoś niewielkie było zainteresowanie , więc zrezygnowalam.........przesz gimnazjalistek nie bede ganiać z tym zestawiem:D

unita
30-05-2010, 22:40
Unitko,a powiedz mi jeszcze czy te brokaty to takie co używamy w pazurkach czy bardziej specjalistyczne :PI czy możesz podać namiary gdzie Ty zakupiłaś swoj zestaw?

nadaja sie te zwykle pazurkowe brokaty , ale takie drobniutni najlepiej. Ja kupuje w Niemczech w sklepie Pharao-Nailstore - Online Shop, Nagel Gel, Nagelzubehr, Glitter Tattoo Schablonen, Nailart Shop (http://www.pharao-nailstore.de/shop/index.php)

Latika
31-05-2010, 01:25
a to ten klej to taki mocny ze to się tak trzyma??nie ściera się od ubrań,słonej wody,kąpieli??wiem ciekawska ze mnie ale bardzo mnie to ciekawi hehe :)

unita
31-05-2010, 16:52
nie jest to butapren, wiadomo ze od pocierania sie sciera, ale splukanie woda go nie zmyje, zwlaszcza jak sie go spryska dodatkowo utrwalaczem

centerbeauty
31-05-2010, 20:40
Zapraszam do odwiedzenia mojej galeri tam jest kilka fotek tatuazy :D

Zdjecia sa równiez wstawione na bloga takze serdecznie zapraszam do obejrzenia efektow wizualnych.

W naszym e-sklepie obecnie jest promocja na szablony do tatuazu a takze wprowadzone nowe wzory srednich i duzych szablonów :D

Co do popytu to nie jest prawda ze popyt na tatuaze jest w czasie karnawału i sylwestra :D tatuaze sa modne caly rok szczegolnie latem na wakacjach , na wesela itp....


p.s. tatuaz mozna wykorzystac takze zamiast bizuteri :D


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ostrzeżenie - od reklam i ofert jest specjalny dział...wywaliłam linka i ukryłam foto//Emist

bestilka007
31-05-2010, 21:02
super to wygląda :):) bardzo mi się podoba :)

centerbeauty
31-05-2010, 21:10
jeśli macie jakieś pytania prosze pytajcie jeślinie ma mnie tutaj zadawajcie pytania na gg oto moj numer 10292013 :) zapraszam:D:D

milenka_olsztyn
01-06-2010, 09:20
szczerze?? mi się to wcale nie podoba... strasznie tandetnie to wygląda według mnie...

Latika
01-06-2010, 12:52
Dla mnie wyglada jak z gazety bravo itd jedynie gdzie mógłby wyglądać w porzo (moi zdaniem) to malutki na kostce i pomimo iż są efektowne,pięknie się błyszczą to na skórze taka"naklejka" mi nie pasuje.Na ścianie byloby git :)

zyza
01-06-2010, 13:10
moja ciocia zrobila sobie kiedyś na studniowke taki tatuaż :D
w kolorach czarno czerwonych :D
jakiegos motylka na plecach tam gdzie sukienka odlslaniala plecy :D
na prawde na takie wyjscia fajnie to wyglada :D

Annauelle
01-06-2010, 13:17
Ja juz dawno wprowadzilam ten "bajer" do oferty salonu,ale jak juz wyzej pisano...popyt jest tylko w karnawale...no i czasami latem...
W sumie to zalezy jakimi kolorami jest wykonane - taki efekt..
Na zdjeciu powyzej widocznie Pani takie kolory lubi :) ale rownie dobrze taki makijaz można połączyc z dodatkowymi cyrkoniami i efekt jest rownie piękny. Wszystko rzecz gustu.

mikusia08
17-12-2010, 17:32
Dokladnie to super efekt w karnawale robillam je gdy pracowalam w salonie i babki po 50tce tez je robily... jako brazoletki naszyjniki itp mozna kombinowac wszystko;) cena zalezna od wielkosci...
Ja na koncu zawsze psiklam utrwalaczem z kryolanu na makijazu aby sie dluzej trzymalo i hm sama go nosilam latem przez ok 2 tyg oczywiscie kapiac sie omijalam łopatke gdzie go mialam;) polecam fajny bajer:P

---------- Dodano o godzinie 16:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:31 ----------

Tak z dosiwdczenia wam powiem ze najlepsza reklama jestescie wy same!!! zrobcie sobie te tatuaze przed sylwestrem tak by klientki widzialy i zaraz bedzie " a co tam ma pani ...o ja tez poprosze na sylwestra niech mnie pani zapisze na to" hihi

Najlepsza reklama- MY SAME!

murbania
01-11-2011, 18:10
dziewczyny co co za utrwalacz, jakiej firmy najlepszy. Też się w to pobawie, a Sylwester za pasem :)

nanami7
01-11-2011, 21:55
mnie te tatuaze wogole nie przekonuja i jakos srednio mi sie "widza" ...

murbania
01-11-2011, 23:14
fajny gadżet na imprezy.. chyba.. :) sama jak w zeszłym roku byłam na balu widzialam kilka pan z takimi :)

ladymakbet
01-05-2018, 23:41
Nigdy nie slyszałam o takim tatuazu... kojarzy mi sie z jakas sylwestrowa imprezka :P bo chyba tak na co dzien brokatowego wzoru bym nie chciala na skorze. Zreszta mam dwa 'klasyczne' tatuaze zrobione tutaj: https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts i jestem zachwycona rezultatem. W planach są kolejne wzorki :ok:

Caliope
15-11-2018, 11:23
Też nie wydaje mi się, żeby to była odpowiednia ozdoba na co dzień. Henna chyba faktycznie jest lepszym rozwiązaniem.