PDA

Zobacz pełną wersję : Zadzierające paznokcie - co zrobić



aga
28-03-2009, 23:54
a ja mam pytanie czy macie jakieś sposoby na zadzierające się paznokcie?;(
bo ciągle zadziera mi się jeden i ten sam - kciuk
kiedyś gdzieś czytałam, że jak się zadziera to zadziera się ciągle.. i powiem Wam, że mi też co raz się zadziera i nie mogę go zapuścić bo co chwilę muszę go ścinać:(

Dołączam obrazek - czarna linia to zadarcie paznokcia... Mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście:*

http://img27.imageshack.us/img27/7613/pazz.png

mala
28-03-2009, 23:59
mojej kolezance tak samo sie kciuk awsze zadzieral
tak jak tobie
alenie mam pojecia comozna zrobic

ivonna70
29-03-2009, 08:53
A nie spiłowujesz za bardzo boków paznokcia? Czasami tak się dzieje kiedy boczki przez spiłowanie są osłabione.

aga
30-03-2009, 14:56
A nie spiłowujesz za bardzo boków paznokcia? Czasami tak się dzieje kiedy boczki przez spiłowanie są osłabione.

cały czas musze go spiłowywać bo cały czas się zadziera:( i to zawsze kciuk, żaden inny sie tak nie zadziera jak ten

kasiaandrzejczak87
06-04-2011, 14:36
Ja tez tak mam tylko z dwoma kciukami :( jeszcze rady na to nie znalazłam ale jak coś wymyśle to napisze .

NeoNail
12-04-2011, 09:56
Tak szczerze mówiąc to do tej pory nie miałam z tym problemu,ale moja koleżanka już tak. Zawsze skarży sie na zadzierającego kciuka i nie może sobie z tym poradzić. Jak coś wymyślicie to koniecznie dajcie znać.

zuzia24
04-06-2020, 00:11
Jeśli chcesz w miarę ekspresowo wzmocnić paznokcie to spróbuj bio utwardzacza od Eveline. To utwardzacz w formie odżywki, na moje pazurki zadziałał błyskawicznie!! Kilka aplikacji i już było o wiele lepiej. A długotrwałe stosowanie sprawia, że paznokcie są twarde, mocne i nie ma mowy o jakimkolwiek łamaniu się itp.