PDA

Zobacz pełną wersję : [3.07.2010 Gdynia]warsztaty La Femme - Farbki akrylowe czyli pędzlem malowanie.



kachna831
08-06-2010, 23:40
http://lf.pl/pic/article/newsletter/Farbki__akrylowe.jpg

anoosia
10-06-2010, 22:52
ide ide;)kasa juz wplacona i tylko czekac do lipca pozostalo:skacze:

marta2166
10-06-2010, 23:15
tez sie wybiore:)

Elizabeth76
11-06-2010, 09:21
dziewczyny jak bym jechała na te warsztaty to wysiadam Gdynia główna czy gdzie ?? i daleko od dworca jest ta chylońska??

honeypuff
11-06-2010, 10:21
elaxx rozumiem zes sredniozaawansowana z farbek? :D

Elizabeth76
11-06-2010, 10:48
elaxx rozumiem zes sredniozaawansowana z farbek? :D

czy to jakas aluzja po wczorajszej rozmowie w boxie że nie posiadam kursu??:p

honeypuff
11-06-2010, 10:52
nie poprostu sie pytam :D bo tez mialam ochote na te fabrki ale ja nic nie potrafie a pisze ze to dla sredniozaawansowanych :D

Elizabeth76
11-06-2010, 10:57
nie poprostu sie pytam :D bo tez mialam ochote na te fabrki ale ja nic nie potrafie a pisze ze to dla sredniozaawansowanych :D

czy to majakieś znaczenie??:P ważne aby salę zapełnić:haha: (żarcik);)

honeypuff
11-06-2010, 10:59
no wydaje mi sie ze ma :D bo oni od podstaw nie zaczna tylko beda smigac z trudniejszymi zdobieniami, a sie okaze ze nawet pedzelka sie trzymac nie potrafi :D :D

anoosia
11-06-2010, 11:20
e wezcie mnie nie straszcie ja tam tez jestem z farbek beznadziejna i mam nadzieje ze sie chociaz 2 kwiatkow naucze malowacalbo chociaz 1 hihi;)
a jezeli chodzi o pociag a raczej kolejke (SKM) to nie wysiadasz w Gdyni glownej tylko na Chyloni i zaraz za stacja jest la femme- z ich okien widac stacje;)ale jak tam przejsc to musisz juz ludzi zapytac po drodze bo ja zawsze autobusem jade to od drugiej strony troche;)
tylko laseczki odrazu sie chwalic kto z forum;)

Elizabeth76
11-06-2010, 11:25
e wezcie mnie nie straszcie ja tam tez jestem z farbek beznadziejna i mam nadzieje ze sie chociaz 2 kwiatkow naucze malowacalbo chociaz 1 hihi;)
a jezeli chodzi o pociag a raczej kolejke (SKM) to nie wysiadasz w Gdyni glownej tylko na Chyloni i zaraz za stacja jest la femme- z ich okien widac stacje;)ale jak tam przejsc to musisz juz ludzi zapytac po drodze bo ja zawsze autobusem jade to od drugiej strony troche;)
tylko laseczki odrazu sie chwalic kto z forum;)

anoosia pewnie że jedz zawsze cos podłapiesz ;)mnie to w tych dojazdach to najbardziej denerwuje krązenie po miescie i szukanie lokalu tym bardziej jak nie nam miejsca;]

Zgredo
11-06-2010, 11:51
O kurcze, za 120 zł to bym się pewnie nawet wybrała lub przynajmniej poważnie zastanawiała - a tu sesja :/ Żałuję bardzo :(

honeypuff
11-06-2010, 11:55
ja chyba se odpuszcze :D :D musze sobie buty kupic :D hahaha :D

anoosia
11-06-2010, 12:21
honeypuff a szkoda ;)w sumei cena nei jest taka wysoka porownaniu do innych warsztatow i blisko to ja skorzystam a noz czego sie naucze a jak nei to chociaz milo czas spedze bo z Sylwia zawsze jest wesolo:)
no a krazenia po obcym miescie to tez nei lubie ale na szczescie la femme jest naprawde mega blisko stacji wiec nie ma sposobu zeby nei trafic;)

honeypuff
11-06-2010, 12:23
no nie wiem bym musiala wszystko przekalkulowac :D najwyzej bez butow bede chodzic :D jak nic nie bedzie w sklepach bo mam inny gust niz wszyscy to moze sie zdecyduje :D


tylko przydalaby sie informacja czy to maja byc serio srednozaawansowani czy takie buraki jak ja tez moga byc :D :D

Elizabeth76
11-06-2010, 12:24
no a krazenia po obcym miescie to tez nei lubie ale na szczescie la femme jest naprawde mega blisko stacji wiec nie ma sposobu zeby nei trafic;)

anoosia to jest stacja gdynia chylonia czy sama chylonia??:huh:

anoosia
11-06-2010, 19:12
Elaxx Gdynia-Chylonia:)chyba 2 przystanki za gdynia glowna najpierw sa gdynua stocznia potem leszczynki a pozniej chyba wlasnie chylonia patrz na przystanki wsezdie powinno byc napisane na jakiej stacji jestes;)
Honey ja mysle ze to wcale nie musi byc dla sredniozaawansowanych bo tam nie ma jakiegos nie wiadomo jakiego poziomu;)chodzi tylko o to zeby nie bylo poczatkujacych ktore nie maja kompletnie zadnego pojecia o przedluzaniu pazurkow ;)Chyba kazda z was juz troche robi i co nieco umie czy skonczylyscie kurs 2 dni temu;)jak nie to spokojnie mozna isc;)no chyba ze mega zdolne jestscie i macie talent plastyczny do malowanek to jak najbardziej ;)ja nei mam zupelnie a ide a noz widelec cos tam wyniose z tego;)

honeypuff
11-06-2010, 19:19
no wiesz nikt nie powiedzial ze bedziemy malowac na pazurkach, mozna tez na tipsie :D
a wrasztaty sredniozaawasowane to chodzi o farbki :D raczej nie o stylizacje.

anoosia
12-06-2010, 08:34
w sumie to racja;)moze wystarczy jakas tam styczbosc z farbkami miec zeby wiedziec jak wygladaja jak sie z nimi pracuje ,jak trzymac pedzel... ale znajac ich poziom mysle ze nei trzeba malowac jak Van Gogh;)w koncu mamy sie tam czegos nauczyc hihi.ja jakas tam stycznosc z nimi mam jakies kreski ,kropki a nawet nieudolne kwiatki czasem maluje;)eee nie ma co gdybac tylko trzbe isc i sie przekonac;)

anoosia
02-07-2010, 22:23
to co laseczki ?juz jutro:skacze: kto w koncu oprocz mnie i Ven idzie?Elaxx bedziesz??:cwaniak2:

Elizabeth76
02-07-2010, 23:11
Anosia ja na tych nie będe:( ale na pewno spotkamy sie u bitt w sierpniu :skacze: i w lipcu w Gdańsku bede na warsztatach Mistero Milano :skacze: wysłałaś zgłoszenie??

anoosia
02-07-2010, 23:20
tak taak obowiazkowo:D szkoda,no ale w takim razie do zobaczenia za 3 tyg;) no i u Bitt oczywiscie tez:):papa:

Elizabeth76
02-07-2010, 23:25
czekamy oczywiście na relację z tych warsztatów la femme:]

anoosia
02-07-2010, 23:26
noo oczywisci nei iwem czy fotorelacje bo nei wiem czy bedzie czas na cykanie fotek ale napiszemy z Venessita jak bylo;)