PDA

Zobacz pełną wersję : Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.



niunia84
14-06-2010, 15:47
Zakladam ten temat poniewaz najczesciej zadawane pytanie przez moje klijentki to jak dlugo beda sie trzymaly.
Wtedy odpowiadam im w zaleznosci od tego jak o nie zadbasz :P .
Mialam takie przypadki ze dziewczyny potrafily polamac je juz na drugi dzien :haha: :wow:
moja rekordzistka ma pazurki od marca az do teraz - ale kobieta naprawde dba o dlonie i robila juz 3 razy uzupelnienie.
zazwyczaj trzymaja sie ok 3-4 tyg bez uzupelnienia jak jest z waszymi. czy czesto wracaja na uzupelnienia. U mnie wiekszosc niestety nie dba o paznokcie i nefatyguje sie ich uzupelnic. :(

goslava
14-06-2010, 15:55
ja z klientkami umawiam sie na uzupelnienie w zaleznosci od tego jak im rosna paznokcie a ze mam kilka stalych klientek tak wiec wiem juz jak je umawiac i tak jedne przychodza co 3 tyg bo bardzo szybko rosna im paznokcie a inne co 4 czy nawet 5 tygodni, a pazurki sie kazdej trzymaja:)

rudzia1985
14-06-2010, 17:51
ja bym mogla trzymac pazury tak dlugo az by mi odpadly ale ze czasami mam powietrze pod pazurem ( nie moge sie tego pozbyc, choc zostal mi tylko jeden pazur juz ) i nuda bo wzor mi sie zbrzydl to zmieniam co 2-3 tyg :P
az ze robie sama sobie to mi tak wystarczy :)

cocaine258
14-06-2010, 18:15
moje to tak srednio 5 tyg +- :skacze2:bo zalezy oczywiscie co dana dziewczyna robi, czy je pielegnuje czy traktuje jako skrobak, otwieracz itd ;)

niunia84
14-06-2010, 18:23
5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi :D hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam :gafa::spalony: - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne :)

Gość
14-06-2010, 18:36
czy ten temat nie pasuje do http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/204-odrost-paznokcia.html... bo tam niedość że pokazujemy zdjęcia to równiez piszemy ile jaki odros ma czasu...

Euphoria
14-06-2010, 19:43
ja się nie wypowiadam nawet:/ zajmuję się pazurkami amatorsko i tak mnie to dołuje, że aż nie mam ochoty tego robić....co zrobię pazurki to trymają mi się tydzień,a niketóre paznokcie nawet tylko 2,3 dni......zrobię rano a wieczorem już widzę powietrze, odpadają całym "płatem żelu" tzn jakbym odkleiła tipsy.....robiłam na tyle różnych"sposobów"(tzn z primerem, bez, z bonderem, bez itp) i ciągle to samo;(

niunia84
14-06-2010, 21:09
czy ten temat nie pasuje do http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/204-odrost-paznokcia.html... bo tam niedość że pokazujemy zdjęcia to równiez piszemy ile jaki odros ma czasu...
troche odbirglysmy od tematy , przepraszam to bardziej jak dlugo sie trzymaja xx

Euphoria to duzo za krotko moze zalewasz skorki lub dajesz za malo zelu, lub za malo zmatowiona plytka skoro tak odchodzi to jedyne powody ktore przychodza mi do glowy.

cocaine258
14-06-2010, 21:36
5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi :D hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam :gafa::spalony: - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne :)


hmm no na poczatku to tak 2 tygodnie mi sie moje trzymaly (bo poswiecalam tylko swoje paznokcie dla nauki) ale po kursie, kiedy wiedzialam ze 2 cienkie warstwy zelu to nie wszystko trzymaja sie o wiele dluzej i oczywiscie praktyka zrobila swoje, dobre zmatowienie, primer, niezalewanie skorek, wtedy wiedzialam ze moge zaczac komus robic pazurki ;) do tej pory nie sa idealne ale caly czas cwicze, probuje nowych technik zeby sobie ulatwic zycie i zeby dziewczyny ktore ode mnie wychodza mialy taaakiego banana na buzce :D:D:D

soffii25
14-06-2010, 21:48
ja swoje w sumie nie wiem jak długo mogę ponosić bo szybko zmieniam, albo zupełnie ściągam ;) ale mam klientki, które noszą pazurki tak długo aż "spadną" (prawie 2 m) bo im się nie chce na uzupełnienie przyjechać, wolą mieć nowe ;)

hersa
14-06-2010, 23:08
jak zrobię pazury mamie to trzymają się okolo 4 tyg, ale moja mama w ogóle nie dba o pazury i jakby mogła to w ogródku by nimi kopała :D innym babkom jak robiłam to po 4 tygodniach to też się zdarzalo że jeden odpadł a reszta bez zapowietrzeń.

dzisiaj robiłam pazury znajomej i byłam w ciężkim szoku. Wcześniej robiła jej dziewczyna na naturalki za 30zł i myślałam ze zastanę coś strasznego... a przeżyłam szok. Paznokcie robione uwaga... 10 tygodni temu. Nie bylo ani jednego zapowietrzenia! wzór, linia uśmiechu itp. bardzo ładne, że też dziewczynie chce się robić za takie pieniądze. Kolejną sprawą jest to że znajoma ma mega dlugie łozysko, bardzo uśmiechniętą naturalną linie uśmiechu- no naturalne pazury- marzenie. Wzięłam frezarkę żeby to zdjąć i zalożyć nowe i żel był tak twardy że nieźle się namęczyłam tą frezarką- nie mogłam tego zedrzeć. Nie wiem na jakich produktach pracuje ta dziewczyna ale ja bym oszalała przy piłowaniu tego przy każdej odnowie...

niunia84
14-06-2010, 23:14
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


tyle trzymaja sie i mojej klijentce zrobilam je w marcu teraz mamy polowe czerwca to 3.5 mieciaca - ta klijentka tez ma idealne paznokcie,dlugie lozysko itd (moze to ma jakis wplyw ??) :)

Belunia
14-06-2010, 23:21
A moim klientkom pazurki trzymają się nawet i do 3 mc hehe (ciekawe tylko jak wyglądały na koniec)...ostatnio w lutym robiłam kobitce ze Śląska pazurki i była teraz u mnie tydzień temu i powiedziała, że zdjęła poprzednie dopiero w maju...nigdzie ich wcześniej nie dolewała nawet :wow: masakra. Zadowolona była jak gwizdek:D No i dzwoniła dzisiaj kolejna umówić się na pazury oczywiście szczęśliwie oznajmiając, że trzymały jej się ostatnio 7 tyg:blink: rekordzistki:skacze:

hersa
15-06-2010, 00:41
tyle trzymaja sie i mojej klijentce zrobilam je w marcu teraz mamy polowe czerwca to 3.5 mieciaca - ta klijentka tez ma idealne paznokcie,dlugie lozysko itd (moze to ma jakis wplyw ??) :)

może wtedy paznokieć tak nie "pracuje" bo lożysko jakoś trzyma? nie wiem, mi się zawsze trafiają babki z ogryzkami, a moja mama ma bardzo krótkie łożysko i łamliwe paznokcie, więc nie mam porównania. Zobaczymy jak znajomej będzie się trzymało moje dzieło. Takie gory i doliny zostawiłam, że az mi głupio. Może nie rzuca sie to w oczy ale ja to widziałam i to wystarczy. Ale tak słabo mi się zrobiło w pewnym momencie i jakiś skurczów zołądka dostałam, że myślalam ze spadnę z krzesełka i odpuściłam piłowanie. Niech nie narzeka, usługę miała darmową, poprawię przy okazji :P

hairkama
15-06-2010, 11:45
Wlasnie to zalezy jak sie dba o paznokcie ja swoim klientkom mowie aby tydzien po zrobieniu nowych paznokci przyszly na zapilowanie a jesli nir to niech same to zrobia po 7-9 dniach od zalozenia.Bo oczywiscie nie mamy lupy zeby podomykac wszystkie szparki pomiedzy paznokciem a zelem czy akrylem dlatego tez lepiej zapilowac i cieszyc sie dlugo paznokciami ale mniej wiecej u mnie i u moich klientek tak 4-5 tyg. spokojnie:)

paznokietek1000
15-06-2010, 12:21
zgadzam się z hairka, ze to zależny od tego jak ktoś dba, jaka ma płytkę, itp.
Moje pazurki z reguły trzymają się 4-5 tyg, bo po 3-4 powinna być odnowa, zatem tyle wytrzymują, ale mam tez rekordzistki które przychodzą na "odnowę", podkreślam odnowę, po 8-10 tyg, i nie dadzą się przegadać, ze to źle

edusia777
15-06-2010, 12:22
a u mnie to roznie bywa... czasami panienki lamia po kilku dniach, albo odrywaja na sile:/ ale te co chodza do mnie juz jakiś czas to mowia ze trzymaja sie im od 2 do 2,5 miecha:D bez uzupelniania oczywiscie:) niestety mam slaby zarobek przez nie bo co 2 (albo i dluzej) miesiace tylko;D

Askar
15-06-2010, 12:42
ja moje klientki widze srednio co 3-4 tyg.- czyli chyba w normie, ale tez mam 2 panie ktore nosza paznokcie ok. 2 -3 miesiace, obydwie pracuja zawodowo zajmuja sie dziecmi, pielegnuja ogrodki ale mimo wszystko ich pazurki wytrzymuja znacznie dluzej niz u innych, nie mam pojecia dlaczego.
oczywiscie zdarzyly sie i takie ktore wydzwanialy nastepnego dnia placzac do sluchawki ze odpadl im paznokiec i nie wiedza dlaczego, kiedy przyszly do mnie na naprawe okazywalo sie ze paznokiec zlamany jest na wolnym brzegu lub podobne cuda- oczywiscie zapewnialy ze NIC NIE ZROBILY

soffii25
15-06-2010, 13:09
najlepsze są teksty "samo się złamało, ja nic nie robiłam ... ". "samo się" to nic nie robi ;) Ja mam jeszcze klientkę, która dla odmiany notorycznie łamie paznokcia/paznokcie; np. podczas mycia samochodu, ale najczęściej łamie sobie wskazującego pazurka i kciuka.

KaMiLaC.
15-06-2010, 13:12
Soffi tez taka mam :D albo jak za klamke od samochodu lapie tez zawsze cos zrobi :D ale chociaz sie przyznaje :D
moje tak 4-5 tyg wiecej nie pozwalam nosic bez uzupelnienia :] no chyba ze chca placic jak za nowe, bo odrostu jest juz mega wiec robota praktycznie od poczatku :]

hairkama
15-06-2010, 13:51
hehe zgadzam sie "samo sie" nic nie robi:)

Askar
15-06-2010, 14:08
kiedys zrobilam pazurki siostrze...odeszly w ciagu tygodnia (zapowietrzyly sie, a ona juz sama im pomogla)
zalozylam poraz drugi- to samo...
dodam ze to byly moje poczatki wiec myslalam ze robie cos zle
przy trzecim nakladaniu odtluscilam 10 razy, bo myslalam ze moze tlusta plytka- tez zaczely odchodzic....az pewnego dnia przegladajac zdjecia zrobione na grilu u znajomych gdzie obydwie bylysmy zauwazylam Karoline(siostre) z pazurem w buzi i skubiaca przy skorkach zebami!!!
a przeciez NIC NIE ROBILA, SAME ODCHODZILY (przyznam sie ze sie ucieszylam, ze to nie moja wina byla :D )

hairkama
15-06-2010, 15:10
hehe zlapana zostala na goracym uczynku;)

rudzia1985
15-06-2010, 16:13
najlepiej powiedziec, ze nie "moja wina", a pozniej zlapac na dlubaniu i miec dowod swojej niewinnosci :P

zyza
15-06-2010, 16:46
do niedawna trzymaly mi sie tydzien, dwa tygodnie z porywami do 3 :D...
dzieki informacjom z forum trzymaja sie 5-6 :D to dla mnie ogromny sukces... te co mam na sobie teraz to juz niedlugo miesiac stuknie ale z enic nie leci to jakos mi sie nie chce z nimi nic robic :P

IWONAUMINSKA
16-06-2010, 00:47
Bardzo dużo zależy od tego jak klienta podchodzi do paznokci - czy dba i uważa czy nie - i oczywiście jak szybko jej rosną i jaką ma płytkę. Zdarzają mi się panie, które przychodzą co dwa tygodnie, z reguły tak 3-4 :) co bardzo mnie cieszy. Oczywiście przypadki typu - klienta ode mnie wychodzi i tel do drzwiami od samochodu przytrzasnęła, lub zimą tak na lodzie pojechała,że pazurami się broniła - ile kobiet tyle przypadków ;p

nanami7
19-06-2010, 18:00
moje tak do 3 tyg :) tzn nie wiem czy by się dłużej trzymały, bo zawsze albo uzupełniałam albo ściągałam :)

dizzzy_girl
19-06-2010, 18:39
Moje też tak ok 3 tyg, no chyba że się coś podpowietrzyło to trzeba było szybciej działać ;P

justi9
19-06-2010, 19:03
u mnie umawiaja sie co 4 tyg czasem sie zdarzy ze 2 nie ma alenie narzekam :)

Sweetestgirl13
20-06-2010, 17:49
dziwwczyny u mnie paznokcie trzymia od 4 tyg do 9 nawet wiecej:) moja kolezanka robila 9 tyg temu a dalej jej trzymia nawet troche skubie:)
nie nazekam i malo kiedy zdazy sie jakies podpowietrzenie:)
tylko ja i moja mama lubimy skubac paznokcie hhe:) sle 4 tyg zawsze wytrzymuja nawet i wiecej tylko ze potem one nie sa juz fajne tylko strasznie oskubane:)

Anika
21-06-2010, 13:34
Moje się trzymają dopóki nie zrosną :) Przedłużałam paznokcie jednej dziewczynie, której paznokcie zrosły po półtora miesiąca!! Chyba pobiła rekord :wow: Chyba, że któraś przywali pazurami o coś i się złamie. Moja znajoma ponosiła 2 tygodnie i dzwoni do mnie, że paznokieć jej odpadł. No to pytam się jej - ,,Ale jak odpadł, sam''?? W odpowiedzi usłyszałam, że znajoma graty po chacie przesuwała i jak przenosiła stół, to mebel wymsnął jej się z ręki i rypnął w pazgniota :D A mówiłam uważać!! Ehhh...Dobrze, że ze nie zerwała ze swoim naturalnym paznokciem.

KasiaW
21-06-2010, 14:29
W odpowiedzi usłyszałam, że znajoma graty po chacie przesuwała i jak przenosiła stół, to mebel wymsnął jej się z ręki i rypnął w pazgniota :D A mówiłam uważać!! Ehhh...Dobrze, że ze nie zerwała ze swoim naturalnym paznokciem.

ała... ale tak to jest jak się nie uważa... moja klientka użyła pazurków jako scyzoryka i karton dziurawiła:o:lol:

na początku mojej kariery paznokcie trzymały się 2-3 tyg, a teraz jeśli nie ma żadnego zapowietrzenia (co czasami jeszcze może się niespodziewanie przytrafić) siedzą aż ich się nie ściągnie, bądź w jakiś genialny sposób nie uszkodzi:D

Anika
22-06-2010, 13:29
... moja klientka użyła pazurków jako scyzoryka i karton dziurawiła:o:lol:


Nieźle się uśmiałam!!:leze::haha: Jestem ciekawa jak ona paznokciami ,,kroiła'' ten karton!!:skacze:

kobietazpazurem
22-06-2010, 13:47
mi paznokcie zawsze trzymają strasznie długo, nawet na szkoleniu na one day glue zejsc mi nie chciały, taką mam podatną płytkę, klientką zawsze miesiąc przetrzymają, mam jedną taką która ma zawsze do ok 3 miesiecy az jej cała płytka odrośnie ale to jest ewenement :)

kleo
22-06-2010, 14:58
to faktycznie ewenement

ja to jestem taka, że jak mają już moje odrost 2 tygodnie to mnie to męczy i wytrzymac nie mogę

jedna z klientek 7 tygodni wytrzymała, ale już niestety nie obyło się bez uszczerbków, bo złamała ze 2, ale tak to bez zapowietrzeń

niunia84
22-06-2010, 14:58
a ja wlasnie dostalam sms od klijentki ze chce sciagnac pazurki robione w marcu :szczena:

jolanta
22-06-2010, 15:52
Jak mnie sie klientki pytaja ile one wytrzymaja to odpowiadam jak wiekszosc z was, tzn. jak sie o nie dba, zalezy jak szybko rosna paznokcie. Ale najczesciej przychodza regularnie to jest co 2 lub 3 tyg. ale mam jedna rekordzistke ktora robi terminy co 6 tyg. i o dziwo zawsze sa wszystkie (retuszowane lakierami do paznokci i podpilowywane ale wszystkie).

szerek
23-06-2010, 16:25
Moje do 3 tyg. Z tym że swoje to mnie korcą i zawsze cos tam obskubię i obdłubię:P
A jeśli chodzi o klientki to po 2 tyg. mają już odrost i trzeba uzupełniać.

kalaga4
27-06-2010, 18:11
moje dziewczyny noszą od 2 do nawet 7 tyg. w zależności jak szybko rosną ich paznokcie. mam 2 klientki, które wcale nie dbają o swoje dłonie i paznokcie. widuję je często, bo ich paznokcie namiętnie "odpadają"

mam też dziewczynę, która przychodzi co 7 bez najmniejszego zapowietrzenia

jak to mówi mój chłopak "jak się dba tak się ma"

Askar
27-06-2010, 18:17
kalaga Twój chłopak ma rację, ja moim klientkom non stop powtarzam, że paznokcie sztuczne nie są niezniszczalne, nie każda rozumie...

Kasiaczek
01-07-2010, 12:47
no dokladnie, a pozniej maja pretensje do stylistek, ze cos sie z pazurkami dzieje... a same ich nie szanuja :/

Ewelina83
01-07-2010, 14:37
Moja ostatnia klientkla przyszla do mnie po 7 tygodniach:) Fakt byly juz praktycznie cale zrosniete ale byly:)

AgnieszkaSzalpuk
03-07-2010, 10:47
Jak sie dba to sie ma:P Tak mi kiedys jedna dziewczyna powiedziała:P a nosila moje pazurki 5 tygodni, zwykle jednak dziewczyny przychodza juz z całkiem odrosnietymi po 7-8 tygodniach albo dosc szybko bo po 3 jak juz chca miec cos nowego:P. Ja sama pazury zmieniam co tydzien albo 2 bo poprostu nie moge w jednym wzorku wytzymac:P

Agnieszka Praska
03-07-2010, 19:59
moja najfajniejsza klientka przychodzi regularnie co 7 tygodni, zero zapowietrzen i zlaman:)
jej corce robilam w kwietniu, w 10 czerwca przed slubem sciagala i zakladala jej przyjaciolka jako prezent slubny, wczoraj byla u mnie, 2 wogole nie bylo same odpadly a reszta zapowietrzona az po samego tipsa:wow:
zrobilam nowy komplecik frenchykow i ciekawe kiedy sie zjawi:)

paznokietki000
21-09-2010, 23:34
Najczęściej 4 ,5 tygodni :yess: Najdłużej przy uzupełnianiu i uzupełnianiu ze zmianą wzoru trzymały się 3 miesiące :D:D

nuum
22-09-2010, 01:06
mi na początku się trzymały od 3 dni do tyg. plus zapowietrzanie się, itd. (wspominając, że jestem samoukiem w tej dziedzinie.:)) ale jak zaczęłam uczęszczać w życie forum to teraźniejsze trzymają się już drugi tydzień.:D niestety zapowietrzają mi się tylko u prawej ręki bo jestem praworęczna i lewą jeszcze sobie zbyt dobrze nie potrafię roić.:/:

sylla
22-09-2010, 16:51
Moje pazurki trzymają się ponad miesiąc to tak przeciętnie. A raz nosiłam dwa miesiące. Z tym , że uważam na nie . Tzn. nie drę pazurami co tylko popadnie no i wszystko co związane z wodą to w rękawiczkach. I chyba muszę przyznać że to skuteczne. Niestety moje parę klientek jakimś dziwnym trafem zdziera te swoje pazury. Sama nie wiem. Czyżbym, tylko sobie dobrze robiła a wszystkim innym źle . Już sama nie wiem. A może one nie dbają tak jak ja...
Za każdym razem tak głupio . Bo mnie się trzymają a im nie. Nawet dzisiaj była koleżanka której robiłam pazurki na wesele miesiąc temu. No i u niej już nie było żadnego a spojrzała na moje ręce i miałam wszystkie z ogromnymi odrostami. Swoje robiłam parę dni przed jej pazurkami.
Owa koleżanka umówiła sie na piątek na pazurki.

paznokietki000
26-09-2010, 11:21
mi paznokcie zawsze trzymają strasznie długo, nawet na szkoleniu na one day glue zejsc mi nie chciały, taką mam podatną płytkę, klientką zawsze miesiąc przetrzymają, mam jedną taką która ma zawsze do ok 3 miesiecy az jej cała płytka odrośnie ale to jest ewenement :)

hehe też mam taką jedną :D Robiłam jej pazurki w czerwcu a ona do mnie wczoraj esa napisała że już jej cały żel zszedł i chciałaby przyjść na paznokcie :skacze: :haha:

Anika
26-09-2010, 17:58
Nieźle :D Przedłużałam kiedyś paznokcie dziewczynie, której żel zrósł w niecałe dwa miesiące. Fakt faktem, że płytkę paznokcia ma małą.

byli
26-09-2010, 22:31
Najwięcej mi klientka wytrzymała 8 tygodni, oczywiście piłowała je sobie z długości, apeks już byłnie tam gdzie trzeba oczywiście i nie miała czasu przyjść, jak dzwoniła to mi mówi że nosiłaby dalej gdyby jej jeden nie trzasnął, ponoć były bez zapowietrzeń. A tak to 4 tygodnie spokojnie, ładnie bez zapowietrzeń :)

konczitaluzmarijaidolres
29-09-2010, 20:16
do mnie przychodzą Panie regularnie co 3-4 tygodnie. ale zdarzyło mi się kilkakrotnie że była Pani z 7tygodniowym odrostem już na samym koniuszku

luska102
29-09-2010, 20:23
Do mnie regularnie przychodza dziewczyny co 4 tygodnie,ale jedna pani nie czesciej niz co 7 tygodni.Wszystkie maja pazurki na miejscu(czysami zdarza sie jakis uszkodzony).
Z nozkami to tak ok 6-8 tygodni.

Drapi
19-11-2010, 22:16
jesli chodzi o mnie to 3-10 tygodni na rekach sie trzymaja, a jak stopy robie to do 5 miesiecy :) az paznokiec nie odrosnie caly :) ale zdazaja sie klientki ktote po 2 tyg przychodza bo polamaly tipsa z paznokciem swoim i wtedy "aaaa..... ratujmy gooo, ja nie chcialam..." i takie tam :) hihihihi

meg19791
12-01-2011, 22:58
moje klientki odwiedzają mnie co 4 tyg. i nic się nie zapowietrza, paznokcie raczej się nie łamią. Rekord -trzy miesiące babeczka nosiła aż same jej odrosły:D

aneta-galecka
01-02-2011, 19:33
Ile się trzymają? No moje cały czas się trzymają. Wiec pytania za bardzo nie rozumiem. Nigdy nie mialam przypadku ze paznokiec odpadł. A jesli chodzi o najdłuzsze noszenie bez uzupełniania to mam kilka klientek ktore noszą pazurki po 2-rekord 4 miesiace. Przychodzą do mnie zrobić pazurki przeważnie przed wyjazdem za granice do pracy i uzupełniają jak wrócą do Polski :skacze: Niektórym za ten czas odrasta juz swój pazurek i zel obcinają a niektore chodza z takim odrostem :ok: ale wszystko sie trzyma jak ta lala:love:

rudzielec
01-02-2011, 21:50
moje sie trzymaja zanim ich nie zdejme, ale takie urazy to moze sie pojawiaja okolo 6-7tyg.

zołzella
01-02-2011, 22:15
ja mam mało klientek które trzymają pazurki "do bólu" może tez dlatego że ja mam takie podejście że ni o to tu chodzi :D bo jeśli sie robi to po to by miec ładne...ale skoro o rekordach mowa to naturalki prawie 4-miesięczne (wygladały obrzydliwie) ale były wszystkie i na miejscu, taki dłuższe przenoszenie bez uszczerbku to max 7 tygodni, generalnie chodza regularnie co ok 4 tygodnie

Luthvian
01-02-2011, 22:40
Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć :D

A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku :D

Evelyn.
01-02-2011, 23:04
ja wręcz zalecam wizytę co miesiąc... trochę mnie wkurzają takie klientki z ośmio tyg. odrostem, pazury wyglądaja już brzydko, naskrobać się je trzeba i namęczyć(za odnowę biorę dużo mniej-a pracy więcej niż przy nowych), bo zwykle robią odnowe, a nie ściąganie i nowe... mam też jedną która na większości pazurów ma na środku fioletowe sińce, bo robi długie, przenosi, a trzymają jej się wzorowo, więc to też dla zdrowia naturalków niekorzystne:/:

NeoNail
11-03-2011, 11:17
A u mnie jest naprawdę różnie,jeżeli zrobię sobie sama i nie narażam ich zbytnio,to trzymają się jakieś 4 tygodnie. Jeżeli intensywnie pracuje to oczywiście krócej bo około 3 tygodni.

anetk
05-04-2011, 11:14
a moje osobiste zmieniam co 2 tygodnie bo szybko mi się wzorki nudzą :) i kombinuję coś nowego - wytrzymać nie mogę hehehe, ale u Klientek trzymają się długo a to najważniejsze - średnio co 4 tygodnie uzupełniam i nie ma z nimi problemu:P

Candynails
05-04-2011, 12:13
mi się trzymają cały czas, ale czasami zamiast zrobić uzupełnienie to je ściągam bo już mam ich dość;p;p klientkom też trzymają się cały czas, przychodzą na uzupełnienie albo ściągnąć. W sporadycznych przypadkach zdarzy się, że coś odpadnie, ale to raczej urazy mechaniczne. Kiedyś wiadomo, odpadały i miałam reklamacje;p ale to były moje początki i produkty też nie za bardzo;p
Teraz siedzą aż za mocno;p ostatnio bardzo mocno się uderzyłam w pazury;p robiłam bukiet ze 100 róż;p chciałam go mocno związać, pociągnełam z całej siły i rafia do wiązania pękła, a moja ręka z rozmachem wylądowała na ścianie:( myślałam, że umre z bólu. Paznokcie "niestety" nie odpadły, tylko płytka bolała mnie przez cały dzień a w nocy nie mogłam spać:( Pod kamuflażem nie bardzo było widać co się dzieje, wreszcie je sciągnęłam sama i były pod spodem całe sine:(....a jeżeli chodzi o sedno tej opowiastki, no to pazurki są nie do zdarcia;p;p:D

ania_niusia:)
05-04-2011, 16:07
Candynails to co Ty masz za żele???:):)

Candynails
05-04-2011, 16:37
te akurat były zrobione kamuflażem z NSI i budującym z basica, ale myślę, że to też kwestia świetnego odtłuszczacza Prep Step inm, od kiedy go uzywam tak świetnie się trzymają:D

ania_niusia:)
05-04-2011, 17:11
ooo widxisz cenna wskazówka:) warto zaopatrzyć się;):skacze::*:*

sztynka
05-04-2011, 17:46
Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć :D

A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku :D

Dziewczyno jak Ty wytrzymujesz miesiąc bez zmieniania wzoru? he he podziwiam :ok: ja bym co tydzień zmieniała, ale staram się najkrócej 2-3 tygodnie wytrzymać. Moja mam ostatnioz awaliła w drąg z drzewa to jej odlazł naturalek od palca , ale żel się trzyma do dziś. :haha:
Ja wolę kiedy klientki mają większy odrost. Wiem jestem odmieńcem, ale i tak zawsze zmieniają wzorek , więc tak to mam godzinę piłowania. Kiedy jest 2 cm odrostu to wolny brzeg skracam gilotynką i mam 5 minut roboty i zaczynam od nowa. I tak zyskuję bo nie muszę przedłużenia robić szablon/tips więc jest świetnie. Ostatnio robiłam 7 marca naturalki i dopiero klientka dzwoniła na 19 kwietnia na uzupełnienie. Pytałam się czy coś tam jeszcze ma na tych pazurach, a ona , że tak tylko odrost duży ha ha :haha:

Paulka
06-04-2011, 10:45
moje niestety trzymają się jeszcze króciutko...uczę się sama robić pazurki wiec pewnie dlatego...zrobiłam moje sister to miała ponad tydzień ale strasznie grzebała przy nich jak widziała zapowietrzenia, a ja jeszcze wtedy nie wiedziałam ze można "zakleić" taki efekt...poza tym niezwyczajna była nosić tipsy i o...no ale i tak muszę jeszcze ćwiczyć dokładność przy skórkach, no i uklepywanie:)

stefcia92
16-04-2011, 20:43
masz racje też zależy dużo od tego" jak kto dba tak ma" :P

3-4 tyg. i raczej przychodzą na uzupełnienie. dzisiaj miałam klientkę rekordzistkę z 7tyg. odrostem. Ja moim klientkom zawsze tłumacze że powinny przyjść mniej więcej co 3-4 tyg. na uzupełnienie a jeśli nie chcą to na zdjęcie ponieważ jeśli pazurek odrośnie juz do lini stresu to może nie przyjemnie sie złamać i bardzo boleć, poleje sie krew :P i się narobi. Przeważnie mnie słuchają :)

Paulka (http://forum.wzorki.info/members/10577-paulka.html) - wprawisz sie, na pewno :)

justi02912
16-04-2011, 21:22
ja robilam pazurki narazie tylko szwagierce i siostrze i trzymaly sie 2 tygodnie ale jedniego pazurka ****la i musialam jej dorobic ,,ciekawe ile teraz beda sie trzymaly bo jestem tego bardzo ciekawa..

rudzia1985
17-04-2011, 10:56
Ja jak robilam wczesniej to oczywiscie odpadaly mi po tygodniu, czasami sie lamaly :P
Teraz trzymaja sie po 3-4 tygodnie, co prawda powietrze ciut wchodzi ale nie tak duzo jak kiedys :)
2 tyg temu robilam kumpeli i trzymaja sie do teraz, co rzadko sie zdarza bo ona nalogowa obgryzaczka zelu i naturalsow :( :) No i jestem zadowolona, ze sa na miejscu :)

xjotkax
20-05-2011, 11:53
Moje paznkcie kobiety nosza róznie 3 tyg i zdjemuja i robią nowe albo 2 miesiacę i przyhcodzą na uzupelnienie keidy to trzebabybylo juz zdjąć .

A na uzupełnienia przychodzą zazwyczaj co 2 tygodnie, bo skoro się robi paznokcie to chyba po to żeby ładnie wyglądać;) a nie chodfzic 8 tyg z odrostem.

kinga741
09-06-2011, 01:27
u mnie tez przychodza co dwa tygodnie a co 4 lub 5 tygodni sciagaja i klada nowe

emila
09-06-2011, 13:20
Oj ja bym chciała, żeby przychodziły co 3 tyg. na odnowę, albo co dwa tyg. na uzupełnienie, ale chyba sie nie doczekam, zawsze przychodzą po 5-8 z takim odrostem że hej i zazwyczaj bez jednego czy dwóch paznokci :/:

zosia_29
09-06-2011, 13:49
Moje klientki chodzą nawet po 2 miesiące ale to nie dobrze bo płytka bardzo osłabiona swoja jest...

Zuuzaneczka
09-06-2011, 18:22
Większość klientek przychodzi do mnie po 5 tyg i albo są wszystkie paznokcie, albo z jednego czy dwóch coś tam odpadnie. Z reguły robimy od nowa, albo żelujemy naturalki. Panie, które przychodzą regularnie co 3 tyg, nawet po takim czasie mają ładne pazurki i wystarczy drobna korekta, żeby znów były idealne :) niechlubnymi klientkami są panie, które zjawiają się po 2 miesiącach i to tylko dlatego, że w końcu któryś pazurek nie wytrzymuje ciężaru i pęka w połowie, auć!

murbania
15-08-2011, 22:08
ja jeszcze nie wiem ile robione przeze mnie będą sie trzymać bo dopiero co wróciłam po wielkiej przerwi do swojej pasji. Moje już 1,5 mies siedzą na pazurach ale ze 3 razy zmieniałam wzorek, a dziewczynom którym robiłam ponad też miesiąc to jedna dzwoniła że zapowietrzenia sie jej zrobiły reszta cisza

calkiem nowa
16-08-2011, 00:04
Moje na poczatku mojej przygody z tipsami zaczely pojawiac sie zapowietrzenia juz po trzech dniach ale to z winy,ze bez kursu itp.ucze sie sama na sobie.narazie szukam dobrych zeli,ktore mi podpasuja jak narazie mam zele z dwoch firm i sa ok paznokcie trzymaja mi sie ok.2 tyg z racji ,ze mi sie wzorek juz odwidzial :)ale dalej bede szukac moze znajde cos lepszego co bardziej podpasuje moi pazurkom:)

ducek07
19-08-2011, 13:11
Robiłam ostatnio koleżance paznokcie (drugi raz w swoim życiu) i po jakiś 3 tygodniach dniach, 2 paznokcie odpadły. Dorobiłam je, ale w 1-2 dniowych odstępach odpadały następne. W ten wtorek zrobiłam swojej siostrze paznokcie. Zobaczymy ile te wytrzymają :skacze:

Ladli
24-08-2011, 09:37
W moim przypadku klientki pojawiają się tak co 3-4 tyg. Zdarzają się też takie, które przychodzą po 2 tygodniach bo nie lubią odrostu:) ale są też panie które nie dbają i uszkadzają sobie pojedyncze sztuki

zosia_29
24-08-2011, 11:14
Moje rekordzistki noszą po 2 miesiące ale to bardzo nie estetycznie juz wyglda....

wys.margo
24-08-2011, 11:37
Ja na razie niewielu osobom robiłam, głównie rodzinie, ale zazwyczaj trzymają się tak około 3-4tygodnie więc chyba nieźle :) Tylko mojej teściowej musiałabym robić co 2 tygodnie, bo jest fryzjerką i o nie po prostu nie dba, bo nie używa w pracy rękawiczek... (chociaż zwracam jej na to uwagę :/: ). Mojej mamie też musiałabym robić co 2-3 tygodnie, bo baaardzo lubi grzebać w ziemi, robić gołymi rękami różne prace domowe i remontowe, a ostatnio chodziła na grzyby i je oczywiście gołymi rękami obierała (i to maślaki!) :/: Ale ja sobie mogę mówić, żeby zakładała rękawiczki... :P

ducek07
24-08-2011, 12:58
Wiem, że to może być głupie pytanie, ale jak fryzjerce się mogą niszczyć paznokcie? Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak myję głowę, albo przy farbowaniu, ale wtedy chyba każda fryzjerka zakłada rękawiczki

Kasiao88
24-08-2011, 13:20
bardzo często się zdarza, ze fryzjerzy nie zakładają rękawiczek do zmywania farby.....wiem coś o tym bo mój mąż jest fryzjerem i nakłada farbę w rękawiczkach ale zmywa już bez...i niestety paznokcie zachodzą farbą;/ robiłam kilka dziewczyn od niego z pracy i jest to samo...zabarwione pazurki od spodu i wyglądają tragicznie...;/ jednej robiłam akryl i zżółkł od chemii (trwała ondulacja przy zmywaniu) ...;/ a wszyscy myślą, że fryzjerki mają pracę w której paznokciom nic nie szkodzi...otóż nie.

Ladli
24-08-2011, 17:26
Fryzjerki mogą też uszkodzić paznokcie nożyczkami:) mi się kilka razy zdarzyło, że kosztem żelu uratowałam palec przed przecięciem nożem

zyza
24-08-2011, 18:54
mi sie ostatnio poprawilo :)
znajoma mówi ze pazury miala 4 tygodnie ale ze jej jakis tam strzelil to chciala sciągnąc reszte. Mówila ze mnie wyklinala jak miala pilowac :) gdyby nie ten jeden to by pewnie dlugo chodzila :) ale uroslam :) jak paw :)

nanami7
24-08-2011, 20:22
moim znajomym, czy paniom które przychodzą to tak trzymają się bez zarzutów.
Chyba, że mają gigantyczny odrost, to wiadomo co się wtedy dzieje.

Natomiast moja przyjaciółka w 1,5 dnia straciła dwa paznokcie.
I ja się pytam jaka jest przyczyna?
Może wkładania rąk do buzi? Grzebania? Pewnie tak, ale kto się przyzna...

MartaOSz
24-08-2011, 20:37
Do mnie stałe klientki przychodzą regularnie raz na miesiąc i nic się nie dzieje...


początkowo jak zaczęłam sie zajmowac paznokciami bywalo ze nanastepny dzien dziewczynom odpadały....

luska102
24-08-2011, 21:24
Do mnie babki przychodza Co 4 tygodnie i pazurki Sa cale. Mam tez pare klientek ktore przychodza co 6 tygodni i tez bez problemu. A moja przyjscolka ostatnio przyszla Po 3 tygodniach i 4 pazurkow nie miala. Ale to jej Rekord bo zazwyczaj to Po tygodniu juz jednego lub wiecej nie ma. Wien ze ona Te pazurki caly czas w buzi trzyma i memla.

sztynka
24-08-2011, 21:50
u mnie ostatnio nastała moda, że mi klientka przychodzi bez jednego czy dwóch paznokci, ale większość jednak się przyznaje, że coś zmajstrowała. Ja pracuję nad fryzjerkami i widzę te zółte pazury codziennie. Sama z zawodu jestem fryzjerką, mało tego ciągle w polu pracuję i też mam brzydkie paznokcie, ale nie odpadają jakoś cudownie same. Nie dbam o nie, wyjadam boczki, skórki dłubię i ogólnie jak wiadomo w pracy w rękawiczkach.Mimo tego pazury siedzą jak szalone:skacze: Ostatnio jedna klientka zadzwonila po tygodniu, wlaśnie fryzjerka, że jej kilka dni wcześniej jeden odpadl, ale tak glupio wyszlo, że nie miala czasu , a ni ja tego naprawić, i mam wrażenie, że choć stała klientka od pol roku, to, że się wkurzyła na mnie i już nie wróci

nanami7
24-08-2011, 23:07
właśnie od memlania i trzymania w buzi najwięcej zależy.
Bo nie powiem ja też dużo grzebię przy swoich, skubię dłubię...
i też nie odpadają. Chyba, że się podpowietrzy, bo to po czasie szlag
go trafi.
Ale nie wierzę w to, że odpadają samoistnie, tymbardziej jak ktoś siedzi
w pazurach dłużej niż od wczoraj...

rudzia1985
24-08-2011, 23:22
No, a ja zauwazylam ciekawa rzecz u siebie...
W ciagu roku mialam tylko dwa razy tipsiorki zalozone na swoich i co...zapowietrzenia - sa zawsze a tak to jade na naturalkach i nic im nie jest nawet do 4 tygodni, no minimalne zapowietrzenia :P A grzebie przy nich codziennie, slecze w chemikaliach ( taka praca ) i nie wspomne ile w wodzie grzebie w ciagu dnia i sie trzymaja
W zeszlym tygodniu zdjelam cala mase, skrocilam swoje naturalki do minimum bo juz patrzec nie moglam i zalozylam tipsy bo w za krotkich to sie zle czuje i co...dzien pozniej i na prawej lapce, na 3 pazurkach mam zapowietrzenia do polowy :huh:

Nie zakladam juz wiecej tipsow :P

wys.margo
25-08-2011, 00:44
ducek, chodzi o to, że moja teściowa nawet jak robi trwałą to nie zakłada zawsze rękawiczek... Ani do farb, ani do strzyżenia, no "nie lubi robić w rękawiczkach" i tyle :/: Sama mi przyznała, że raczej o paznokcie nie dbała jak jej zrobiłam. I potem po takich akcjach po prostu odłażą jej całe :/: A przynajmniej tak mi powiedziała, a czy cos przy nich sama robiła to juz nie wiem. Nikomu innemu sie tak nie dzieje...

ducek07
29-08-2011, 17:43
Ajjj.. nie mogę sobie tego wyobrazić jak można do tego rękawiczek nie zakładać. Pewnie jest wygodniej, ale ja bym tak nie poświęcała swoich dłoni/paznokci

marshall
29-11-2011, 11:42
nasze klientki robia terminy co 3 tyg jest kilka że co 4 tyg , nie wyobrazam sobie odrostów takich juz po 5 czy 6 tygoniach , paznokcie sie im trzymaja bardzo dobrze ale one lubia miec cos nowego co chwila .

souki2020
06-02-2012, 21:41
hahaha moja rekordzistka nosi moje paznokcie 3 mies ;p a jak przychodze do niej robić, to akryl 3ma się już na samym koniuszku;p
zazwyczaj jest to około 2-3tyg
a u mnie to nie powiem, bo nigdy nie ponosiłam paznokci dłużej jak półtora tyg ;p zawsze coś zmieniam ;p
sorki najdłużej nosiłam 2 mies ale to tylko jeden pazur dla sprawdzenia :) w żelu bez zapowietrzeń, a w akrylu często i gęsto tak, nie wiem czemu tak się dzieje

vica
19-02-2012, 20:42
Normalnie klientki umawiają się raz na miesiąc, czyli co około4-5tyg.

Odrost 7,5 tyg- dotychczasowy rekord /tuż przed wizytą troszkę się posypały/ pani pracuje w spożywczaku

https://lh5.googleusercontent.com/-PPhJEeTx8c4/TufTg8WGsKI/AAAAAAAAAyk/oaQm-co7fU4/s640/2-miesi%25C4%2599czny%2520odrost.jpg

Najnowszy rekord 9 tygodni
https://lh5.googleusercontent.com/-t3BeyhACJxE/T0AcIxSV0pI/AAAAAAAABfg/_SV1XCTkFfU/s640/odrost%25209%2520tygodni.jpg

Tush
21-02-2012, 00:19
te po 9 tyg wygladaja niezle ale tylko dlatego sie trzymal;y bo sobie pani sama skracala ;-) a te ze spozywczaka pani sie nie wstdzila z takimi chodzic?

ingusia_sz
21-02-2012, 10:40
witam was dziewczyny:przytul:
Ja miałam robione pazurki na wesele u kosmetyczki w środę zrobione i w poniedziałek już mi odpadł jeden wskazujący na prawej ręce. Natomiast jak zrobiłam u innej stylistki to nosiłam pazurki po 5 tygodni bez piłowania(skracania długości), zdjęłam je tylko dla tego że już mnie bolały płytki no i niestety były siniaczki na płytkach po prostu za długie pazurki, ale bez zapowietrzeń jak również i bez żadnych skaz. Natomiast robię teraz sobie sama no i moje pierwsze pazurki po ok 1 tygodniach miały zapowietrzenie przy skórkach chociaż zdaje sobie sprawę że pozalewałam ich trochę i to w główniej mierze dla tego. Teraz robiłam uzupełnienie i już bardziej akuratnie przy skórkach nakładałam i na razie się trzymają (robione 17.02.2012 :) ) Więc jeżeli chodzi o pazurki to mam swoje dobre i według mnie to paznokcie w dużej mierze nie odgrywają znaczenia w trzymaniu się żelu, bardziej chodzi o sam żel i metoda nakładania to z mojej skromnej własnie obserwacji :) (praktykę mam małą ok 10 miesięcy mam do czynienie z zelami)
pozdrawiam serdecznie :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

ana_zaba
21-02-2012, 12:35
Ja jak sie czyms tresuje to notorycznie trzymam palce w pysku, nie moge nad tym zapanowac, albo je skubie wiec jesli juz sie zapowietrza albo cos jest obskubane to tylko z mojej winy, ech

a do trzymania to roznie, bo jak nic z nimi nie robie to ladnie wygladaja nawet 3 tygodnie ( wiecej nie wytrzymam bo odrost mnie denerwuje nie lubie takich dziur miec przy skorkach)

ale zawsze w miedzyczasie mam chociaz jednego pazura do poprawy ( to takie monimum) bo ja straszna gapa jestem. Upuszcze cos na rece, wloze paznokiec w jakas szczeline albo po prostu w cos tak walne ze az peknie.

Gorzkajakmokka
12-05-2012, 23:37
Ja wracam po przerwie, ale mam przeczucie, że paznokcie będą się zapowietrzać.
Powiedzcie mi czy wy nakładacie żel w jakimś odstępie od skórki ( chodzi mi o te skórki przy macierzu)? Mam wrażenie, że chociażby nie wiem co to mi się tam coś zleje, ścieknie czy machnie pędzlem...
Co prawda pierwsze po-przerwowe paznokcie założyłam w poniedziałek i cisza, ale mam paniczny lęk przed tym, że coś będzie nie tak :(

Urszula K.
30-11-2012, 13:45
Witam,

Im więcej pracuje tym dłużej robione przeze mnie pazurki się trzymają :skacze: Wiele zależy od dokładności przy opracowywaniu paznokcia ale też od jakości użytych produktów. Zaczynałam od takich kupowanych na Allegro i efekty nie były szałowe...:/: Dopiero z czasem zaczęłam szukać, szukać i szukać... produktów, które by mi odpowiadały. Teraz moje "dziełka" trzymają się 3-4 tygodnie :D Jednak zauważyłam pewną prawidłowość - najczęściej łamią się moim dziewczynom na palcach - wskazujący i kciuk. Myślę, że to z tego powodu, że są to palce "chwytne" i nimi wykonujemy większość czynności, a co za tmy idzie - są najbardziej narażone na uszkodzenia... Czy myślicie, że warto na tych właśnie 4 paznokciach robić jakieś wzmocnienia? Ja ostatnio dokładałam na nie jeszcze jedną warstwę żelu na koniec i chyba daje to efekt....;)

lonia1990
30-11-2012, 14:14
Do mnie standartowo klientki przychodzą co 3-4 tygodnie i jest wszystko ok :)

Są i takie panie co przychodzą po 7 tygodniach :) :

http://i.pinger.pl/pgr322/bf5ea0f500257d334f75d968/

kiwaczek2
30-11-2012, 14:31
jejku ja się dziwię jak można z takimi paznokciami funkcjonować, ja bym się wstydziła nawet rękę komuś podać, przecież to okropnie wygląda. albo tylko mi się tak wydaje.

nadiuszka
30-11-2012, 15:03
mój rekord to pani która wracała do mnie po 3 miesiącach bez niczego, ale widziałam że właśnie sobie pościągała te paznokietki. rekord stąd że wolno jej odrastały. ale przez co najmniej 2 miesiące dawały radę świetnie w sensie wytrzymałości konstrukcji i materiału.

generalnie duuużo zależy od jakości pracy, materiałów i stylizacji.
pracując na Ibd przy opiłowaniu paznokci, wzorach na brokatach z nieprzykrytą lunulą i bardzo dokładnym wyszlifowaniu klientki "całe" ale poodrastane wracały od 4 do 6-7 tygodni.
teraz z Ibd bez opiłowywania góry i szlifowania, z kolorkiem po całości wracają po 2-4 tygodniach i wygląda to średnio.

karolasc
30-11-2012, 15:31
u mnie to różnie, chociaż zazwyczaj 3-4 tyg, różne się sytuacje zdarzają że panie np chodzą 3 mc w pazurach tak jak mówiłyście niekiedy. Oto przykład... pazury bez żadnych zapowietrzeń chociaż w stanie wizualnym strasznym :P

http://img28.imageshack.us/img28/8862/obraz059lm.jpg

natalianikola
30-11-2012, 21:50
odrost mega, ja jak mam lekki odrost to już muszę uzupełniać o mnie denerwuje:P

samaron
01-12-2012, 19:38
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/204-odrost-paznokcia.html

Monika18
26-07-2013, 19:35
jesli chodzi o mnie to 3-10 tygodni na rekach sie trzymaja, a jak stopy robie to do 5 miesiecy :) az paznokiec nie odrosnie caly :) ale zdazaja sie klientki ktote po 2 tyg przychodza bo polamaly tipsa z paznokciem swoim i wtedy "aaaa..... ratujmy gooo, ja nie chcialam..." i takie tam :) hihihihi

Z jakiej firmy ma pani te żele ?:) bo moje trzymaja się dosć krótko tylko 3 do 4 tygodni a mam z firmy "sunny nails" :)

kiwaczek2
26-07-2013, 20:37
Stopy to i ze zwyklym lakierem czesto sie trzymaja az wszystko odrosnie

patinka246
07-07-2014, 10:49
Dziewczyny jak Wy to robicie, że tyle czasu Wam się trzyma? :[ ja jestem po różnych kursach, panie są zadowolone z kształtu paznokci, paznokietki wyglądaja naturalnie ale nie trzymają się tak jak powinny. Średnio panie przychodzą po 3 tygodniach już z jakimiś ubytkami :[ rekord mialam 6 tyg ale praktycznie polowa byla do wymiany. Robię krzywą C, staram się nie spilowywac za duzo masy z bokow paznokcia, juz probowalam wszystkiego. Robilam i bardzo wyrazna krzywą i taką mniej, spilowywalam boki potem zostawialam tam wiecej zelu. Juz nie wiem co jest nie tak... Pracuję na żelu ibd. Ile na koniec suszycie paznokcie w lampie? Moze to ma jakis wplyw? Ja pracuje z rękoma naprzemiennie a jak juz wszystko ladnie zaleję to pakuje rączki na 3 minuty do lampy UV. Może to za malo? Dodam, ze nie mam problemow z zapowietrzeniami, wiec plytka jest przygotowana raczej dobrze. Lamią sie w polowie na linii stresu. Tak jakby mialy problem z budową... ale reke bym sobie dala uciac że mają zachowane wszelkie krzywizny... Nie wiem juz co robie źle....

sylla
07-07-2014, 11:26
Jeżeli pękają w połowie to musi być błąd w budowie. Nie ma rady . Musisz nad tym popracować .

nanami7
07-07-2014, 14:04
Patinka wstaw zdjecia w temacie gdzie oceniamy stylizacje i cos doradzimy. Moze zarowki w lampie masz do wymiany i zel nie utwardza sie tak jak powinien ? :)

Luthvian
02-03-2015, 18:02
Moim klientkom pazurki trzymają się miesiąc w porywach do dwóch miesięcy. Lecz standardowo na korektę przychodzą po 3-4 tygodni :)

Luizka
31-01-2017, 09:17
Ja robię tylko sobie i koleżankom więc im tak uzupełniam co 4-5 tygodni, no a sobie nie wytrzymuję i często zmieniam :D Ale robię też przerwy ;)

Grarzka
09-07-2018, 16:41
U mnie hybryda utrzymuje się średnio 3-4 tygodnie, co uważam, że jest to bardzo dobry wynik. Zwykle usuwam ze względu na odrost

ell
11-09-2019, 11:23
Ja ide w piatek robic ,ale niestety musze zrobic jasny wzorek ,bo sukienke mam delikatna i w ogole http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif No ale to tylko na ok. 4 tyg. xD
Suuu ja jak sciagnełam żele ,tzn. jak sobie je po operacji oderwalam to strasznie obgryzałam paznokcie, bo mnie wkurzaly ,chociaz wczesniej tego nie robiłam

Ogolnie pazurki trzymaja sie długo, czasami chodzę i po 4 tygodnie ale wolę robić co 3 bo jednak odrost nie jest niczym ładnym. A wiadomo, ze pazurki to jednak wizytówka każdej eleganckiej kobiety..... Tak wiec warto o nie dbać.

https://e-urodowo.pl/jak-zrobic-matowe-paznokcie-hybrydowe-instrukcja-krok-po-kroku/

Aktalnie bardzo w modzie są też matowe paznokcie.