PDA

Zobacz pełną wersję : OLSZTYN szukam kursu



LAURKA
20-06-2010, 17:18
Kochane! Pomóżcie! Potrzebuję zrobić kurs paznokci od podstaw. Nie wiem, gdzie szukać. Może coś wiecie na ten temat lub wiecie, gdzie się zgłosić, kogo pytać?

AtelierStylizacji Carolla
20-06-2010, 20:34
polecam ci Dorotę Kisicka Instruktora Perfect Beauty, Dorotka robi piekne stylizacjiie i jest świetnym szkolenowcem:D

Darianna_Krak
26-06-2010, 22:51
Ja z kolei mogę Ci polecić Olę Shanti :
Paznokcie Oli_Shanti - Onet.pl Blog (http://shanti-chudzia.blog.onet.pl/)

Elizabeth76
27-06-2010, 09:41
Ola shanti jest ode mnie z Elbląga byłam u nie tez dowiadywałam sie o kurs

Blejsia
27-06-2012, 21:51
Elizabeth76 ja mieszkam koło ega:) i co robiłaś u niej kursik??zadowolona jestes?

Elizabeth76
27-06-2012, 21:56
nie ja robiłam kurs u kogos innego tu masz blog shanti mozesz zobaczyc jej prace Paznokcie Oli_Shanti - Onet.pl Blog (http://shanti-chudzia.blog.onet.pl/)

Bogusia1984
28-06-2012, 00:28
W Olsztnie jest fajna instruktorka - Tatiana - wpisz prosze Tatiana collection w google i znajdziesz. Mila i doswiadczona:)

Blejsia
28-06-2012, 09:46
byłam widziałam robi pieknie ale drogo:( bynajmniej tak jak porownywalam do innych ;/ a w e-gu mozesz jeszcze kogos polecic?mam 3 miesiecznego synka i chwilowo zbieram na kursik:)
Ta w olsztynie faktycznie nie droga:)
podaje linka dla innych:)
http://paznokcieolsztyn.prv.pl/

Elizabeth76
28-06-2012, 10:04
Powiem tak jesli bym miala wybrać w Elblagu to tylko do shanti jedyna wada to to że ćwiczysz na swoich paznokciach tak bylo jak ja byłam sie dowiedziec ale moze cos sie zminilo zreszta mozesz zapytac jej czy mozesz miec modelke ,uwazam ze to nie sztuka ćwiczyc na sobie dla tego to byl jedyny wtedy powód ze nie poszlam do niej na szkolenia . Ale tak po za tym hmmm żeby nie przechwalic ale jest dobra w tym co robi , pazurki robi bardzo ładne , ma rózne pomysly co do zdobien takze z tego co ja wiem drugiej takiej tu nie ma , no prócz mnie :leze: żart :D

Blejsia
28-06-2012, 10:33
Nie noo oczywiscie:* A Ty robisz tez?bo jato tylko taki doszkalajacy chciałabym ze zdobienia:):):)

Elizabeth76
28-06-2012, 10:39
Nie no co Ty :D Albo do Pruszcza tylko najgorszy ten dojazd teraz masz promocje jak kupisz prenumeratę AP dostaniesz rabat -50 % na szkolenie ( Promocja obowiązuje do 30.06.2012 r. Szkolenie z 50% rabatem można odbyć do końca sierpnia 2012 r. po wcześniejszym ustaleniu terminu) . Ja gdybym nie miała szkolenia tez nad tym bym sie zastanowiła :)

Swoja droga jak chcesz cos ze zdobień to moze jakies warsztaty gdzies w okolicach zorganizuja moze z tego skorzystaj na takich warsztatach tez mozna duzo sie nauczyc

Blejsia
28-06-2012, 15:57
Szczerze to jestem po kursach z EF ale srednio zadowolona;/!malo wynioslam wiecej z neta i wlasnego doswiadczenia!jednego kursu w ogole nie odbylam a wydali mi dyplom i pow. ze keidys tam mam sobie przyjechac;/ale zaraz lookne jakie maja ceny:)seenkju:* a warsztaty tez myslalm ale nic nie slychac jakbys cosik wiedziala to dałabys znaka?:)

Elizabeth76
28-06-2012, 15:59
nie ma sprawy , ja też czekam na jakies warsztaty juz dawno nic nie bylo ;) A swoja droga kto cie szkolił w EF ??

Blejsia
28-06-2012, 16:50
Właśnie buszuje po ich stronie i zastanawiam sie jaki kursik sobie strzelic:D i cała kadra zminiona!Ja robilam pakiet 2 tyg. i codzinnie "zajmowała"sie mna inna albo podchodziła ktora popadnie!teraz jak pojade to powiem ze chcem kurs za ktory zaplacilam i go nie odbylam!Pamietam taką mała bladyneczke Ania Dygant jedna taka ciemna była nie pamietam imienia bardzo niemiła i chyba Agnieszka a w sali bylo nas z 7-8!



a tak teraz patrze i patrze i niby za prenumerate roczna wychodzi 50zł??bo tyle kaza przesłac Hm..

Elizabeth76
28-06-2012, 16:56
Dygant to Basia ;) widzisz na to nie ma reguły w Pruszczu miała szkolenie laska z mojej rodziny i ja też i ze szkoleniowca z ktorego ja jestem caly czas bardzo zadowolona ,bo byłam juz u niej na kilku szkoleniach ona nie była to zalezy czego sie oczekuje od danego szkoleniowca z jaka wiedza sie jedzie i co sie chce nauczyc . Ale za to ona była bardzo z Basi zadowolona ;) takze sama widzisz nie dogodzisz nikomu :D

Blejsia
28-06-2012, 21:03
Ale mnie ta Basia miała tylko dzien póżźniej znikla na jakiś szkoleniach zagranicznych:)