PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na Anetę Lis !!



RoksiSK
24-06-2010, 18:49
Dziewczyny, mam nadzieję, ze w dobrym miejscu piszę. Pamiętacie może użytkowniczkę kotka1 (miała jeszcze kilka innych nicków). Dziewczyna jest na większość forum paznokciowych i sprzedaje rzeczy, które już niby nie używa. Wiele dziewczyn już naciągła, które wpłaciły jej pieniądze a ona niby wysłała towar. Podaję imię i nazwisko tej kobiety, bo ciągle zmienia nazwy użytkownika - Aneta Lis. Jeśli ona na beszczelnego nadal oszukuje, to uważam za stosowne podać jej imię i nazwisko, bo uchroni to może chociaż kilka dziewczyn.
Ostatnio znów zaczęła "dziłać", m.in. na forum Sweet Nails. Mało tego, otworzyła sklep internetowy - zdjęcia w większości ściagnięte z Kris Cosmetics - tej hurtwoni, co ostatnio było zamówienie.
Podaję link do sklepu Candy-nails sklep z artykułami do paznokci (http://candy-nails.abc24.pl/)

Emist
24-06-2010, 18:57
wysłałam maila do abc24
"http://candy-nails.abc24.pl/default.asp?kat=-1 sklep zostal założony przez oszustkę,która naciąga ludzi na forach internetowych zajmujących się stylizacją paznokci! Kłamie,że wysłała towar po wpłacie pieniędzy poczym znika,na forum.wzorki.info założyła 2 konta,z obu została zbanowana,to samo na forum sklepu dobrarada jak również forum paznokciowym SweetNails,w razie wątpliwości proszę skontaktować się z administracją i zrobić coś w tym kierunku,żeby nie oszukała większej liczby osób!"

zobaczymy co wyjdzie.

NiCoLa
24-06-2010, 19:02
dziękujemy, bardzo przydatna informacja

kasiasssss
24-06-2010, 19:13
tak,dzieki za ostrzezenie

kachna831
24-06-2010, 19:24
Dzięki Roksik za info, a swoją drogą jaki ludzie mają tupet i do czego potrafią się posunąć, to głowa mała,co za bezczelna laka :[

Evelyn.
24-06-2010, 19:27
dobrze wiedzieć, dzięki!!

czarnyaniol121
24-06-2010, 19:28
dzieki przyda sie

ciekawe co by zrobiła jak ktoś by sobie zazyczył opcji platnosc przy odbiorze :cwaniak2:

Elizabeth76
24-06-2010, 19:40
Podaję imię i nazwisko tej kobiety, bo ciągle zmienia nazwy użytkownika - Aneta Lis. Jeśli ona na beszczelnego nadal oszukuje, to uważam za stosowne podać jej imię i nazwisko, bo uchroni to może chociaż kilka dziewczyn.

Roksisk nie wiem czy możesz podać jeszcze miejscowośc z jakie pochodzi ta laska ,bo nazwisko dosyć popularne i nawet u mnie w mieście mieszka niedaleko mojego osiedla ldziewczyna co ma tak na nazwisko :o A tak swoją drogą że do tej pory nią policja się nie zajeła :/:

bitt
24-06-2010, 19:50
Candy-nails Lis Aneta
ul.Pasternik 13/1
21-010 Łęczna

Kontakt
tel +48 666316562 od 9.00 - 16.00
e-mail: candy-nails@wp.pl

Nr konta: ING Bank Śląski 34 1050 1953 1000 0090 7342 6604

Emilia B.
24-06-2010, 19:51
dzięki za info :) można się naciąć-ludzie godności nie mają :porazka:

karna26
24-06-2010, 19:53
dobrze wiedziec

asia
24-06-2010, 19:55
dziewczyny przecież to jest niesławna fox, kotka itp z naszego forum? ta ktora dostała bana? wtedy ze świdnicy była?

eksnail
24-06-2010, 19:57
Wogóle powalony pomysł żeby tak naciągać, a potem ludzie nie mają zaufania to uczciwych osób...grr

Elizabeth76
24-06-2010, 19:58
Asiu to widać niezła z niej aparatka jak zmienia też adresy

Edyta 1064
24-06-2010, 20:00
Asia tak to ta sama-Aneta,kotka itd. Zbanowana na wielu forach.

Kamis
24-06-2010, 20:00
prawdopodobnie żadne z tych nazwisk nie jest jej prawdziwe, u nas logowała się na wszystkie konta z tego samego adresu ip na który dostała bana i mam nadzieję że nie zmieni dostawcy internetu..

dzoana
24-06-2010, 20:12
hmmm.. ciekawe czy ludzie, których oszukała nie zgłosili tego na policję? :/: przecież sa jej dane podane jak na tacy...

Elizabeth76
24-06-2010, 20:18
Też Dzoana mnie to zastanawia czy ktoś z poszkodowanych to zgłosił na policje:huh:

arhibaladka
24-06-2010, 20:27
hm, nie sie na szczescie udalo, zlozylam u niej zamowienie na mala kwote bo chcialam wyprobowac pilniki, okolo 20 zl, paczka przyszla, nawet bylm bardzo zadowolona bo dostalam gratis kolorowy zel do tak niskiego zamowienia .
Ogolnie przemyslalam to troche, i uwazam ze to jest jakies chore. Nie rozumiem w ogole takeigo dzialania . Wiekszosc z Was tylko mowi o policji, ale zadnej sie nie chce za to zabrac, w sumie , nie dziwie sie, zapewne nie sa to jakies wysokie kwoty , i szkoda nam zachodu o te kilkanascie zlotych, ale wlasnie przez takie olewanie takich niby malych sraw, ta osoba czuje sie bezkarna i jak widac kolejny raz nabera rzesze uzytkownikow na forach . Na nasze nieszczescie, nawet jak zglosimy sprawe na policje , policja nam pieniedzy nie zwroci za nia , nie wiem jak dziala tutaj prawo, przeciez sila jej nie zmusza do oddania wam tych pieniazkow , albo tych produktow, moze naloza jej jakas kaucje , nie wiem.
Czy moglaby sie wypowiedziec osoba, ktora sie na tym zna od strony rpawnej ? jak taka osoba wyglada w swietle prawa ? co jej grozi ?

Elizabeth76
24-06-2010, 20:35
hm, nie sie na szczescie udalo, zlozylam u niej zamowienie na mala kwote bo chcialam wyprobowac pilniki, okolo 20 zl, paczka przyszla, nawet bylm bardzo zadowolona bo dostalam gratis kolorowy zel do tak niskiego zamowienia .

To teraz samo mówi za siebie dla czego dotarło do ciebie zamówienie i dostałaś ekstra gratis :cwaniak2: żeby poinformować o tym reszte forumowiczek jak wygladają super zakupy u niej żeby przyciagnac wiecej klientek :] cwaniara takie chwasty trzeba wyrywać jak by to na mnie trafiło i została bym oszukana to nie ważne czy mała kwota czy większa ale bym zgłosiła na policję żeby miała nauczkę i zeby więcej osób tak nie potraktowała ,a tak to niestety ale czuje sie ona bezkarna :bruce:

arhibaladka
24-06-2010, 20:37
Dokaldnie tak samo pomyslalam, male zamowienie obsluzyla , zeby jej zrobic renome w necie , a na drozszych zarobila kase.. zal ;/

Emist
24-06-2010, 21:06
Czy moglaby sie wypowiedziec osoba, ktora sie na tym zna od strony rpawnej ? jak taka osoba wyglada w swietle prawa ? co jej grozi ?

jeśli są to małe sumy niewielu osób to jest to niska szkodliwość czynu a i ofiary ponoszą całkowite koszty postępowania,także nie dziwie się,że nikt nie złożył zawiadomienia.
Musiało by się uzbierać kilka tysięcy,żeby podciągnąć to pod gospodarcze a i mogłaby się wywinąć niską szkodliwością czynu,wyrokiem w zawieszeniu lub "z doświadczenia sądu" przy okazaniu skruchy,dostała by nakaz zwrotu UDOKUMENTOWANYCH przywłaszczeń pieniędzy,trochę godzin społecznych i kropka.
Przede wszystkim trzeba ustalić tożsamość takiej osoby i potencjalny adres przebywania,nikt nie zacznie postępowania Jasiowi Kowalaskiemu z Niezapominajki 4 skoro taka osoba nie istnieje a ustalanie tożsamości chodźby po ip użytkownika to żmudna procedura opierająca się o prokuraturę i sąd,który musi wydać pozwolenie/nakaz sprawdzenia tożsamości użytkownika danego adresu.
Skomplikowany temat,niestety.

Jade
24-06-2010, 21:09
Ciekawe czy mamy ja w znajomych na nk?Mam kilka kont ktore zajmuja sie sprzedaza produktow do pazurkow ale niewiem czy to ona?

arhibaladka
24-06-2010, 21:13
No to teraz jasne, dlaczgo nikt sie teog nie podejmuje, bo wiecej nerwow i pieniedzy straci niz to warte. To nasze prawo jest *********ne, no ale nie od dzisiaj o tym wiemy.
Kurde trzeba miec tupet. Alee przeciez nie moze byc tak ze ktos w internecie jest bzkarny. Na moje to Aneta Lisi te dane ktore sa podane wsklepiku sa prawdziwe, znaczy sie ona sie tymi danymi iminiem i naziwskiem podluguje od poprzedniej afery wiec kto tam wie ..
Ja bym jej po lbie dala :P

aga
24-06-2010, 21:17
Nie byłabym tego taka pewna, że są prawdziwe, bo z tego co mi wiadomo podawała jako adres także Niemcy i Świdnik

arhibaladka
24-06-2010, 21:18
chdozilo mi tylko o imie i nazwisko, bo zawsze bylo te same, ale nic nie mzon brac za pewnik. Mozemy sobie tylko gdybac teraz;/

nutella
24-06-2010, 21:20
Dzieki dziewczyny za info, kurcze jak mozna tak robic ludzi w balona!

aga
24-06-2010, 21:20
Dokładnie nie mamy pewności a osób o tym samym nazwisku może być sporo

Etna
24-06-2010, 21:35
Dzięki RoksiSk na pewno wielu dziewczynom się przyda taka informacja:*

dudejla
24-06-2010, 22:26
Roksik, ja również dziękuję!
Wiecie, nie znam tej sytuacji i nie wiem jak było, ale mówiąc ogólnie o tego typu sytuacjach, to nie używając brzydkich określeń, strasznie mnie to denerwuje! Ja na każdą złotówkę muszę zapracować, wbrew pozorom pieniądze nie spadają przede mną z nieba... i nawet jeżeli ktoś mnie okantuje na 5zł, to ja sobie te 5 zł mogłam przepić np. :leze:
Takie sytuacje świadczą tylko o tych osobach, którym po prostu nie chce się uczciwie pracować . . . Żenada!

kobietazpazurem
25-06-2010, 06:17
a na sweecie jaki ma nick? Dobrze wiedzieć...

Emist
25-06-2010, 06:39
odpowiedź od administracji serwisu ze sklepami,tak jak się spodziewałam.
25534

kobietazpazurem
25-06-2010, 06:43
a nikt tego jeszcze nie zgłosił?

dudejla
25-06-2010, 08:59
Emi a czy ta hurtownia od której wzięła fotki została powiadomiona?

farbstift
25-06-2010, 09:09
Jak ja nie cierpię nieuczciowości:zly: człowiek tu się męczy, żeby robotę znaleźć, a taka se będzie ludzi naciągać i kasę zbierać.
Kobietozpazurem-dziewczyny kilka postów wcześniej rozmawiały o zgłaszaniu na policję...

Agnieszka Praska
25-06-2010, 09:21
na swiatkosmetyki tez oszukala kilka osob:huh:

Ewelina83
25-06-2010, 09:54
No i nastepna kombinatorka!Tu troche tam troche i troche kasy uzbierala:)
Dlatego trzeba byc ostroznym i nie zamawiac od osob ktroych sie nie zna nawet na allegro i ebay nie mozemy byc pewni a co dopiero na forum-tu praktycznie kazdy jest anonimowy!Na dobra sprawe kazdy z nas moze zrobic super oferte i sprzedawac rzeczy ktorych nie ma!!!
Moj kolega na ebay zamawial radio samochodowe o wartosci 500 euro Facet mial same pozytywy zadnych negatywow i bardzo duzo sprzedanych rzeczy no i do momentu wciagu tygodnia sprzedal to radio chyba 20 osobom i zadna go nie dostala...Sprawe zgloszono no ale pieniedzy nie odzyskano do tej pory a minelo juz ponad pol roku..
Lepiej wydac pare zlotych i kupic od osob polecanych ktore zajmuja sie takimi rzeczami nie od dzis...

Emist
25-06-2010, 09:56
Emi a czy ta hurtownia od której wzięła fotki została powiadomiona?

nie,napiszę do nich wieczorkiem

niuniadagunia
25-06-2010, 18:35
Ta to musi mieć tupet...dzięki za ostrzeżenie

Sweet-ka
25-06-2010, 19:03
Dziewczyny u nas działała pod dwoma nickami ( ale podobno to tez jej maz lub za niego sie podala tak mysle) candy i leszek136. Jako candy dala ogloszenie o sprzedaży hurtowej a jako leszek powiedzial(a) ze ma sprawdzonego spzredawce na ebay-u i jak dziewczyny sa chetne to moze im zakupic zelki...
Wiecie mój bład by taki ze jak napisala do mnie czy aby sie ogłosic to czy wymagamy udokumentowania działalnosci firmy. Jako ze nigdy tego nie robilismy ( bo wydawalo mi sie ze my nie nam powinno sie takie dokumenty okazywac) nie wymagalam od niej tego. Ciekawa jestem co by bylo jak bym powiedziala ze owszem... Uwazam ze jesli ktoras by poszla osobno to moze i byly nikle szanse na reakcje policji ale jak by się zebrały wszystkie osoby razem to moze by byly wieksze szanse bo i kwota byla by juz inna. U nas Kamila rozmawiala z nia i prosila o sprostowanie danej sytuacji ale jak widac nie podzialalo bo byla chetna na udzielenie nagrod na nasz konkurs ale jako ze byly takie ekscesy skierowalysmy wlasnie prosbe o sprostowanie tego publicznie i nic.Mimo ze byla u nas forum i widziala skargi i nasz post nic nie napisala tak jak na innych forach wiec zostala zbanowana ... Tyle co mogłyśmu zrobic ostrzec i usunąc kntrolując teraz dane osoby ktore beda dawaly takie ogloszenia ( by nie okazalo sie ze znowu jest na forum z innego ip i nickiem)

nadya188
25-06-2010, 20:00
znam tą anetę lis i miałam z nią do czynienia. Dziewczyna na naszej klasie nawet wiadomości dostawała że pieniądze ma zwrócić. Wiecie...jak ktoś mnie w chu robi to szukam go po necie a wujek google ładnie na tacy wszystko daje:)
Słuchajcie ze mną było troszkę dziwnie....zamówiłam u niej parę rzeczy blisko za stówkę bo zawsze jak robię zakupy to za min 100:) po kilku dniach właśnie zauważyłam że kotka1 została zbanowana i zaczęłam się martwić o przesyłkę że znowu zostałam oszukana (kiedyś tak laptopa kupowałam głupia jestem ech). Napisałam tutaj do administratora i obawy się potwierdziły bo administrator napisał że przykro mu z powodu tej oszustki. No myślę sobie że jak to mężowi powiem? On ciężko zarabia aby mi dać kasę na te pierdoły do pazurów a tu taka heca ponownie:( myślałam aby to zgłosić na policję i po tygodniu jak już praktycznie się ubierałam to mi paczka przyszła!! looooool ale miałam szczęście. Powiedziałam sobie że nigdy prze nigdy więcej nie będę robiła zakupów u nie znanych osób.
Na policji sprawa szybko by się rozwiązała mam nadzieję bo kartek z jej danymi miałam zapisane trzy hihihi:)
Także dziewczynki lepiej się sto kroć zastanowić nad okazjami niż potem płakać....

bestilka007
26-06-2010, 13:14
super ..... niezla z iej agentka widze :D:D
dzieki za info :*

Nnisiaa
26-06-2010, 14:29
zgłosic sprawe mozna ale jaka pewnosc ze dane jakie podaje sa prawdziwe..?skoro miala rozne miejsca zamieszkania....jedynie co to po numerze konta bo musialo byc zalozone na jakies dane....mozna dojsc do niej....eh....przykre ze tak sie dzieje ale niestety takich oszustow jest bardzo duzo:(

ulenka
26-06-2010, 15:22
prawdopodobnie żadne z tych nazwisk nie jest jej prawdziwe, u nas logowała się na wszystkie konta z tego samego adresu ip na który dostała bana i mam nadzieję że nie zmieni dostawcy internetu..

Nie musi zmieniać dostawce może mieć neo gdzie nr ip zmienia się co 24 h :)
Jeżeli ma neo jestem wstanie ją odnaleść ...:)

zyza
26-06-2010, 17:22
tak samo w dialnecie jest mozliwosc wylaczasz router i masz co rusz inne IP :D

KasiaZbroińska
26-06-2010, 19:13
Nie musi zmieniać dostawce może mieć neo gdzie nr ip zmienia się co 24 h :)
Jeżeli ma neo jestem wstanie ją odnaleść ...:)

Uleńka a Ty taki haker jesteś??:D

Faktycznie Dziewczyny powinnyście zebrać się razem i to zgłosić. Bo za 20zł to jej G* zrobią, a jak masowo skargi będą napływać to jest szansa na porządną karę :)

IWONAUMINSKA
26-06-2010, 22:58
dzięki za informacje - na pewno będę zwracała uwagę i będę bardziej ostrożniejsza :)

Zuzanna Rzeszewska
27-06-2010, 00:39
jeśli są to małe sumy niewielu osób to jest to niska szkodliwość czynu a i ofiary ponoszą całkowite koszty postępowania,także nie dziwie się,że nikt nie złożył zawiadomienia.
Musiało by się uzbierać kilka tysięcy,żeby podciągnąć to pod gospodarcze a i mogłaby się wywinąć niską szkodliwością czynu,wyrokiem w zawieszeniu lub "z doświadczenia sądu" przy okazaniu skruchy,dostała by nakaz zwrotu UDOKUMENTOWANYCH przywłaszczeń pieniędzy,trochę godzin społecznych i kropka.
Przede wszystkim trzeba ustalić tożsamość takiej osoby i potencjalny adres przebywania,nikt nie zacznie postępowania Jasiowi Kowalaskiemu z Niezapominajki 4 skoro taka osoba nie istnieje a ustalanie tożsamości chodźby po ip użytkownika to żmudna procedura opierająca się o prokuraturę i sąd,który musi wydać pozwolenie/nakaz sprawdzenia tożsamości użytkownika danego adresu.
Skomplikowany temat,niestety.

Wydaje mi się, że przy pozwie zbiorowym Pani nie miałaby szans, oczywiście jeżeli zakupy są udokumentowane. Dokumentem w tym przypadku, gdyż domniemam, że Pani prowadzi sklep internetowy, który jest zobowiązany ustawą o handlu elektronicznym, może być paragon fiskalny, faktura vat, ale też e-mail, np taki jak z dobrejrady- potwierdzenie zamówienia. Sprawa nie jest z góry przegrana, osoba z pewnością nie zostanie bezkarna. Karą może być grzywna i koszty postępowania sądowego, nakaz zwrotu wyłudzonych pieniędzy, zostanie ona ukarana za przestępstwa gospodarcze i przez to znajdzie się na liście osób karanych. Nie założy już więcej firmy, a chcąc zdobyć legalną pracę np w handlu czy usługach będzie miała problem, bo takich osób się raczej nie zatrudnia. Postępowanie na pewno zajmie chwilę, bo gromadzenie materiału dowodowego trwa sporo w Polskich warunkach, będzie dla Was stresujące, ale powinnyście się kierować dobrem innych ludzi, którzy może zrobią zakupy i zostaną oszukani.
Znalezienie oszustki też nie byłoby trudne, imię, nazwisko, adres, e-mail, no i najtwardszy dowód- konto z banku. Na prośbę prokuratury bank ma obowiązek ujawnić dane delikwenta.
Dziewczyny jeżeli zostałyście oszukane, nie wstydźcie się i nie bądźcie w przekonaniu, że jeden głos się nie liczy.
Liczy się, mało tego, ludzi z takim przekonaniem jest więcej niż może się wydawać co daje ogromny potencjał.
Możecie się zorganizować nawet na forum w jakimś temacie, podejrzewam, że szefostwo nie miałoby pretensji.
Ile osób od nas oszukała ta Pani?

pa_pi1
28-06-2010, 12:35
Kurcze jak to nigdy nie jest się pewnym :/:

MesiaszCiszy
02-07-2010, 19:47
Wydaje mi sie ze widzialam ta uzytkowniczke na szafie,gdzie juz okradla spora grupke osob pazurki - Szafa użytkowniczki - Szafa.pl (http://szafa.pl/profil/pazurki) na 100% nie jestem pewna czy to jej konto, bo nic na szczescie nie zamawialam ,tym samym nie mialam stycznosci z jej danymi 'niezbednymi do transakcji' (w pore zdazylam poczytac komentarze ),ale wszystko na to wlasnie wskazuje...

Ksenia BG
02-07-2010, 20:54
faktycznie musiałyby wszystkie osoby poszkodowane zebrać się razem i zgłosić na policje. A te adresy to mogła nawet podawać obcych ludzi ale konto na pewno jest jej albo jego męża lub kogoś z rodziny. Niestety kiedyś miałam podobną sytuację, ktoś na allegro podał dane mojej mamy jako swoje i oszukiwał ludzi. Dowiedzieliśmy się o tym bo policja zawitała u mnie w domu i nas o wszystko wypytała. Potem chodziliśmy na spawy na które ta osoba w ogóle się nie zjawiała (normalnie znikła), także do tej pory nie wiadomo kto to był i nie została wymierzona kara przeciwko tej osobie. Także jak widać policja nie jest czasem w stanie nic zrobić mimo swoich starań. Życzę Wam powodzenia i mam nadzieje, że ta osoba dostanie za swoje.

Zuzanna Rzeszewska
04-07-2010, 13:24
"gdzie juz okradla spora grupke osob"
Tyle, że jak dotąd nie wypowiedziała się żadna osoba na prawdę okradziona.

ana_zaba
04-07-2010, 13:36
No nrmalnie mamy koncik detektywistyczny :D:D
Ale sadze ze to super bo dzieki takiej wymianie informacji jestesmy w stanie uchronic sie przed oszustami

korcia225
04-07-2010, 16:58
ale co niektóre to maja tupet tak ludzi naciągać w głowie sie nie mieści le jak tak naciągnie 5osób dziennie na 20zl to stówę ma w kieszeni a przez miesiąc się tez trochę tego nazbiera jak na rożnych forach była zalogowana

lusia
11-07-2010, 21:05
znalazła sposób na łatwe pieniądze,ale to pewnie długo nie potrwa,
dzieki za informację

Emist
20-10-2010, 06:13
Uwaga ! Aneta Lis znowu atakuje !

Ostatnio na forum ukazało się ogłoszenie : http://forum.wzorki.info/ponizej-krytyki/5171-sprzedam-sonda-fimo-perly.html

i tak jak poprzednio,dziewczyny uważajcie - coś jest wyjątkowo okazyjne,sprzedawca nie wzbudza zaufania -
sprawdźcie to!

W/w pani wysłała mi pw - 31573
to,że ktoś poda wam, że nazywa się Anna Kowalska nie znaczy,że tak naprawdę nie nazywa się Zosia Iksińska - uważajcie !

NiCoLa
20-10-2010, 09:54
ta laska to jest normalnie bezczelna, jak można po tylu razach zdemaskowania nadal oszukiwać...to już trzeba mieć tupet :/:

białaaaa
20-10-2010, 10:06
o masakra naprawdę trzeba mieć tupet.

eksnail
20-10-2010, 10:16
Dobra agentka;)

mala
20-10-2010, 10:41
ludzie to maja tupet.ze jej nie wstyd

Sweet-ka
20-10-2010, 13:05
O jak poznałyście że to ona kochane? Może ja u siebie też powinnam uważac ....

Elizabeth76
20-10-2010, 13:23
O jak poznałyście że to ona kochane? Może ja u siebie też powinnam uważac ....

lepiej tu nie pisać w jaki sposób zoształa rozgryziona jak juz to na pw po co ma to czytać wtedy lepiej sie przygotuje na nastepny raz :huh:

Sweet-ka
20-10-2010, 15:28
Tak tak kochana to raczej taka forma uznania byla he he No i fakt faktem lepiej publicznie nie pisac :D

---------- Dodano o godzinie 15:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:27 ----------

A swoja droga to kurde ludziska maja czasem tupecik ;) barwa dla czujnych dziewczyn ;)

Emist
20-10-2010, 17:44
http://forum.wzorki.info/ponizej-krytyki/5171-sprzedam-sonda-fimo-perly.html
wszystko jest opisane tutaj - o ile zmieniła nick,to adres i nr konta nadal podaje te sam;]


Link poprawiony :P gapa ze mnie

rudzia1985
20-10-2010, 18:05
nie znaleziono strony :( chyba ze dla Modow tylko dostepne :)
ale jak nr konta i zdres sie zgadzaja to po jakij uj sie wykreca, ze sie nazywa inaczej...

andźka
01-11-2010, 22:58
no ladnie, az ciary po plecach idą, dziękuje dziewczyny za info bo ja lubie korzystać z okazyjek, i pomyslec ze to moglaby byc kazda z nas:why:i to nic nie mozna z tym zrobic?

xsunnyolciax
13-11-2010, 16:42
Wydaje mi sie ze widzialam ta uzytkowniczke na szafie,gdzie juz okradla spora grupke osob pazurki - Szafa użytkowniczki - Szafa.pl (http://szafa.pl/profil/pazurki) na 100% nie jestem pewna czy to jej konto, bo nic na szczescie nie zamawialam ,tym samym nie mialam stycznosci z jej danymi 'niezbednymi do transakcji' (w pore zdazylam poczytac komentarze ),ale wszystko na to wlasnie wskazuje...


myślisz że to ona? bo mam konto na szafa.pl i ostatnio oglądałam jej produkty i zastanawiałam się nad kilkoma pierdółkami, a konto ma zweryfikowane.. ale lepiej zapobiegać niż leczyć jak to się mówi, nic nie bd od niej brała, dzięki :*

NiCoLa
13-11-2010, 19:38
Też ostatnio widziałam ją na szafie.pl...poznałam że to ona po nazwie niby sklepu i takich samych zdjęciach fimo jak mi wysłała na maila i w tej samej cenie miała...zresztą na szafie też wiele osób pisało, że to oszustka

asio_
14-11-2010, 22:18
dzięki za informacje .

Mmaallii85
21-11-2010, 13:29
myślisz że to ona? bo mam konto na szafa.pl i ostatnio oglądałam jej produkty i zastanawiałam się nad kilkoma pierdółkami, a konto ma zweryfikowane.. ale lepiej zapobiegać niż leczyć jak to się mówi, nic nie bd od niej brała, dzięki :*

Tak, na szafa.pl to tez ta sama Aneta Lis. Wyslalam do niej wiadomosc w sprawie mojej paczki sprzed pol roku ... na to ona ze przeprasza (hahaha) nie miala dostepu do konta i nie umiala odczytac adresu do wysylki paczki ...
To jest zalosne ...

ducek07
11-02-2011, 18:43
Nieco odświeżając temat czy ta oszustka jeszcze grasuje?

Elizabeth76
11-02-2011, 18:45
Nieco odświeżając temat czy ta oszustka jeszcze grasuje?

jest cisza to po co rozdrapywać stare rany :]

Jade
11-02-2011, 19:21
Dawno ten temat nie byl odswierzany wiec nie pamietalam imienia i nazwiska tej osoby.Ale dzisiaj byl i luknelam co nowego.Niewiem skad niewiem jak ale wlasnie sprzatalam swoja poczte i patrze a tam email od niej!!!

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Chyba sie przyda ta informacja
Wiec uwazajcie bo to chyba ona...

ducek07
11-02-2011, 19:25
Ciekawe czy nastąpiła jakaś zmiana czy dalej oszukuje ludzi

samaron
11-02-2011, 19:35
O masz wywołały wilka z ....
Napisałam to tej firmy czy to ich pracownik, bo ich oficjalna strona wygląda całkiem inaczej Paese Cosmetics - Kraina zdominowana przez piękno (http://paese.pl/)
jak tylko dostanę odpowiedź dam znać.

ducek07
11-02-2011, 19:52
No to czekamy...

Elizabeth76
11-02-2011, 20:18
O masz wywołały wilka z ....
Napisałam to tej firmy czy to ich pracownik, bo ich oficjalna strona wygląda całkiem inaczej Paese Cosmetics - Kraina zdominowana przez piękno (http://paese.pl/)
jak tylko dostanę odpowiedź dam znać.
sami a ona reklamowała sie u nas na forum i ten temat zostal usunięty do kosza :huh: pamiętasz ??

asiek
11-02-2011, 20:19
Ja też dostałam tą wiadomość:

http://forum.wzorki.info/images/keepupfashion/misc/posticon.gif Euphora Paese zaproszenie
Witam
Z wielka przyjemnością chciałam zaprosić Panią do skorzystania z oferty kosmetyków oraz do współpracy jako
konsultantka Euphora Paese ?

Konsultantka Marki Paese ma specjalne przywileje :


* stały, gwarantowany rabat na wszystkie kosmetyki - 35%

* zestawy kosmetyków do prezentacji w bardzo atrakcyjnych cenach

* otrzymywanie informacji o promocjach, nowościach

* bezpłatna dostawa kurierska w ciągu 48h (przy zamówieniu powyżej 100zł.)przy zamówieniu poniżej 100zł koszt wysyłki kurierem to 5-7zł

* możliwość skorzystania z programu Witamy-gdzie za symboliczne pieniądze dostajemy zestawy kosmetyków pełnowartościowych.

Wystarczy zamówić jeden kosmetyk i jest naliczony rabat 35%.
Jestem liderką tej firmy jak jesteś zainteresowana to podaję link do strony.

http://paese-cosmetics.webnode.com (http://paese-cosmetics.webnode.com/)

tel. +48 791122 ***
Pozdrawiam


od użytkowniczki tego forum. ;]

plushak
11-02-2011, 20:30
Sami ja pisałam do nich :p
odpisali mi tak dokładnie
"
Witam,
Pani Aneta jest członkinią Klubu Paese, mam nadzieję, że to tylko
przypadkowa zbieżność nazwisk.

Pozdrawiam,

barbara_kawka
11-02-2011, 21:25
Sami ja pisałam do nich :p
odpisali mi tak dokładnie
"
Witam,
Pani Aneta jest członkinią Klubu Paese, mam nadzieję, że to tylko
przypadkowa zbieżność nazwisk.

Pozdrawiam,
chyba trzeba ich uswiadomic... i lepiej niech dokladnie sprawdza dane itp itd .

joystynka
11-02-2011, 23:31
ja tez dostałam taką samą wiadomośc,Anetka dalej działa:(

ducek07
12-02-2011, 12:30
Ale tutaj jej nie ma?

czarnyaniol121
13-02-2011, 08:57
ja tez dostałam taka wiadomość na maila :D

olexa
13-02-2011, 11:37
Paese-cosmetics (http://paese-cosmetics.webnode.com/) Ja dostałam dzisiaj taki link na pocztę. Ale coś mnie tknęło i sprawdziłam sobie jej mail i zgadzał się z tym co przeczytałam na tym forum. Czyli ta "Pani" dalej prowadzi swoje interesy. Prawie się skusiłam na zestaw kosmetyków za 20zł o wartości 80zł.

farbstift
13-02-2011, 17:19
Te zestawy można kupić na prawdziwej stronie Paese:
Paese Cosmetics - Kraina zdominowana przez piękno (http://www.paese.pl/)
W tym temacie dzieliłyśmy się opiniami:
Forum Paznokcie Wzorki.Info - Wyniki wyszukiwania (http://forum.wzorki.info/search.php?searchid=565204)

Szkoda, że ta cała Aneta Lis psuje renomę firmy i znów oszukuje ludzi.

goonis
13-02-2011, 22:11
Hej dziewczyny, ja dostałam taką samą wiadomość, ale z innego adresu:Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniul, treść i numery telefonów taka sama.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

xsunnyolciax
13-02-2011, 22:20
może dziewczyna założyła sobie kilka maili z których wysyła takie pierdoły? Albo jest więcej takich oszustek :porazka:

Sylwia1982
13-02-2011, 22:49
Ja tez dostalam maila od Tereski...

Belunia
13-02-2011, 22:49
dziewczyny i ja dostałam wiadomość od tej osoby, podaje się za jakąś Kami111 (ponoć jest na tym forum )
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

samaron
14-02-2011, 10:30
Tak, to wszystko jedna i ta sama osoba, kami111 została już zbanowana,
jesteście uważne, więc wierzę, że nie dacie się naciągnąć, ale lepiej dmuchać na zimne na podobne oferty.

Joanna_68
14-02-2011, 18:26
Witam, zarejestrowałam się na tym forum, żeby wyjaśnić kilka kwestii.
Jestem ambasadorką w firmie Paese, działam w niej oferując innym produkty oraz możliwości współpracy. Wiele z konsultantek zakłada sobie strony www. aby miec lepszy kontakt ze swoimi klientami oraz konsultantkami. Natomiast główną stroną firmową Paese Cosmetics jest strona Paese Cosmetics - Kraina zdominowana przez piękno (http://www.paese.pl). Tam rzeczywiście logując się można nabyć zestawy do testowania. Natomiast firma od kilku miesięcy daje mozliwosc działania osobom, w formie sprzedaży bezpośredniej (poprzez sprzedaz katalogowa u konsultantek). Dlatego tez może budzic niepokój Państwa ilośc pojawiających się ogłoszeń, zachęcających do współpracy itp. Sama ostroznie podchodzę do takich firm i wczesniej staram się sprawdzić jak najwięcej informacji o firmie oraz osobie proponującej mi biznes.
Wiem, że ostrozność jest bardzo ważna i to o czym Państwo piszecie tu na forum ma podstawy we wcześniejszych, niekoniecznie dobrych doświadczeniach.
Jestem jak najbardziej za tym, zeby takie sprawy sygnalizować, wyjaśniać i ostrzegać.
Czasami takie zachowanie jednej czy więcej osób, potrafi zniechęcić do firmy, działalności w niej.
Ale prosze mi wierzyć, niezaleznie od tego, nie osądzajmy całej firmy.

Nie chce w moim wpisie nikogo oczerniać, nikogo wybielac, chcę natomiast móc wypowiedzieć się i mam nadzieję ze to zrozumiecie.
Niewiem czy mogę tu umieszczać swoje dane, czy to jest dozwolone. Natomiast jeżeli macie Państwo watpliwości, mozna to zawsze sprawdzić. Nie ukrywam się, nie podszywam.
a nazywam sie Joanna Krasoń.

czarnyaniol121
15-02-2011, 08:34
nie chce nikogo czerniac ale juz kiedys to słyszałyśmy..."nie podszywam sie naprawdze nazywam sie..." nie chce nikogo oskarzac ale troche dla mnie to dziwne ze osoba ledwo sie rejestruje i w pierwszym poście się tłumaczy z czegoś co tak naprawde tej osoby nie do końca dotyczy....

Joanna_68
15-02-2011, 09:36
Rzeczywiście, jak widzę moje pisanie tutaj nie ma żadnego sensu. Proszę moderatora o usunięcie mojego wpisu.

Nnisiaa
15-02-2011, 09:44
a ja sie zastanawiam dlaczego owa osoba ma tak podobne maile jak inni ze znanych stronek...np maila tereska ma strona streetcom...:)

dudejla
16-02-2011, 12:06
Słuchajcie, ale na prawdę nie da sie nic z tym zrobić? Nigdzie zgłosić? My mamy forum i informujemy się tu o niewiarygodnych transakcjach, a inni ludzie - nie mają pojęcia co i jak i dają się nabierać;/

ducek07
16-02-2011, 15:52
Wydaje mi się, że jakby dało się coś zrobić to Aneta Lis itp. by nie wysyłały kolejnych maili. Nic właśnie nie działa, takie osoby czują się bezkarne i dlatego dalej prowadzą swoje działalności.

Askar
16-02-2011, 17:13
Najgorsze jest to, że nieświadome firmy podejmują współpracę z kimś takim. To niestety psuje im renomę.
Ja przyznam szczerze, że w kręgu moich znajomych staram się uczulać ich na osobę, która nazywa się właśnie Aneta Lis.

Niestety mam wrażenie, że teraz każda Aneta Lis będzie skreślana przez osoby uświadomione...

sztynka
17-02-2011, 11:26
Dziewczyny i ja dostałam e-maila od rzekomej Tereski,a le ja taki rzeczy od razu usuwam, bo kupuję u swoich konsultantek kosmetyki, no co za su*** z tej kobiety ehh :porazka:

Zuuzaneczka
17-02-2011, 17:27
Ja pierdzielę, co za typiara, kiedy jej się to znudzi?! Brawo dziewczyny za czujność!! A Ty Anetko/Teresko/Genowefo weź się w garść i przestań oszukiwać ludzi i zaśmiecać nam forum :[

iv90
17-02-2011, 18:06
ja również dostałam maila od "tereski", ale usunęłam maila i nie mogę podać jej adresu. Ma tupet dziewucha

betisska
18-02-2011, 00:22
Ta Tereska to może ta ze streetcom...musiałyście jakieś ankiety wypełniać...ja np. dostałam maila od Tereski, ale po wypełnieniu ankiety o pampersach, więc to raczej nie jest aneta lis.

czarnyaniol121
18-02-2011, 02:46
z tego co wiem to w streetcomie testujesz za darmo i musisz spełniac jakies tam warunki czyli poprastu byc w grupie docelowej danego produktu a my mówimy o wiadomości w której oferowano zakup kosmetyków paese

Candynails
18-02-2011, 08:17
O matko!! tak czytam ten watek od początku i widzę, że laska ma strone candy-nails i w mailu ma tez taką nazwe, mam nadzieje, ze nikt nie nie skojarzył ze mną ;p;p;p Mnie ostatnio oszukano na allegro, ale to nie były produkty pazurkowe. Tyle, że allegro zobowiązuje sie oddac kase osobie poszkodowanej, więc jak juz cos zamawiać to lepiej tam

betisska
18-02-2011, 09:21
a ja sie zastanawiam dlaczego owa osoba ma tak podobne maile jak inni ze znanych stronek...np maila tereska ma strona streetcom...:)

Czarnyaniol ja nawiązuję do tego i dlatego piszę o tej teresce ze streetcom.

iv90
18-02-2011, 19:24
ja nie wypełniałam żadnej ankiety, a wiadomość dostałam. laska może sobie zakładać maili ile jej się podoba i na imiona jakie jej się podobają. I nie wierzę w to, że przestała oszukiwać ludzi... niestety

betisska
18-02-2011, 19:41
iv90 chodzi o to, że laska wybiera takie imiona, które już wcześniej były nam znane z innych stron (streetcom), myśli, że jak się poda za tereskę to będzie wiarygodna. Ale na szczęście jesteście czujne:)

CYRUSS1703
04-07-2011, 21:44
Też Dzoana mnie to zastanawia czy ktoś z poszkodowanych to zgłosił na policje:huh:
Policja niestety dużo nie pomoże. Sprawę trzeba skierować do sądu. Ciągnie sie to latami. I przeważnie w miejscu zatrzymania oszusta, czyli na sprawy trzeba dojechać. Oskarżony się nie stawia itd itp. Generalnie uchodzi mu to na sucho bo komu by się chciało użerać z oszustem latami. Jeszcze z okazji jakiej kwoty?
koleżanke oszukał gościu na allegro, kupiła telefon i go nigdy nie dostała.
A jeszcze koszty prawnika trzeba doliczyc.
I tym oto sposobem w polskim prawie oszuści mogą czuć się bezkarni.
Przykre

Zuuzaneczka
04-07-2011, 23:28
Ja ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację, kupiłam przez internet okulary, czekałam na nie 1,5 miesiąca zamiast obiecanych 2 tygodni. Sprzedająca była bardzo "butna", leciały teksty typu "pani mi da spokój, pani czeka na te okulary bo ja juz dawno wyslalam, widac do pani poczta nie dochodzi". Poszłam na policję, poważnie mnie potraktowali, spisali wszystko i obiecali że szybko się tym zajmą. Po tygodniu dostałam zwrot pieniędzy z przeprosinami. NIE MOŻNA ODPUSZCZAĆ ZŁODZIEJOM!

trendy77
05-07-2011, 09:53
Policja niestety dużo nie pomoże. Sprawę trzeba skierować do sądu. Ciągnie sie to latami. I przeważnie w miejscu zatrzymania oszusta, czyli na sprawy trzeba dojechać. Oskarżony się nie stawia itd itp. Generalnie uchodzi mu to na sucho bo komu by się chciało użerać z oszustem latami. Jeszcze z okazji jakiej kwoty?
koleżanke oszukał gościu na allegro, kupiła telefon i go nigdy nie dostała.
A jeszcze koszty prawnika trzeba doliczyc.
I tym oto sposobem w polskim prawie oszuści mogą czuć się bezkarni.
Przykre



niesety nie zgodze sie z tym,ja dwa razy sie naciełam pierwsz raz na kwote 360zł drugi raz na 90zł z groszami,zgłosiłam, sprawe do allegro,pozniej natomiast poszłam na policje u mnie w miescie,miałam ze soba dowód osobisty wydruki z poczty o dokonanej transakcji,wydruk z konta internetowego o złożonym przelewie i jescze druknełam korespondencje z tym oszustem,po miesiacu przyszło pismo z prokuratury ze postepowanie wobec tego pana jest wstrzete i jesli do 3 tyg nie zwróci pieniedzy bedzie miec sprawe i koszta beda juz duzo wieksze,po tym pismie pieniadze w ciagu 5dni wpłyneły z powrotem na konto w obu przypadkach.
Teraz jesli moge cos polecic to najlepiej wpłacac w opcji ''płace z allegro'' :)

Ava
05-08-2011, 12:04
mnie ona nie oszukala... jestem ta konsultantka PAESE zamawialam u niej kosmetyki z tzw zbiorowego zamowienia i wszystkie do mnie dotarly :)


teraz dostalam meila od dziewczyny zbeym na nia uwazala :P wiec juz 2 razem nie zamowie od niej produktow tylko sama bede zamawiala najwyzej zaplace te 10 zl za przesylke ^^

Skajler
12-10-2011, 15:23
Dziewczyny Aneta Lis znów grasuje tylko tym razem gdy podaje adres do wysyłki to używa swojego panieńskiego nazwiska Frankowska więc uważajcie od kogo kupujecie produkty.

Pozdrawiam

Elizabeth76
12-10-2011, 15:31
a gdzie teraz grasuje ?? ;)

Skajler
12-10-2011, 15:52
Na kilku innych forach w tym świat kosmetyki. Oszukała tam sporo dziewczyn.

Elizabeth76
12-10-2011, 16:03
a możesz podać jakim nickiem sie posługuje tam na forum podasz mi na pw albo tu obojętnie ;)

Skajler
12-10-2011, 16:07
ana123177

motylek26
22-10-2011, 15:37
Kurcze i naprawdę nie ma żadnych przepisów prawnych aby taką delikwentkę doprowadzić przed długie ramię sprawiedliwości?
Strach się bać.
Najlepiej jest kupować u źródła i podarować sobie czasem tych kilka zł zysku lub osobiście.Internet to jednak zdradliwa kochanka :(

Studio Urody "Sunrise"
02-11-2011, 22:54
Dużo jest takich osób, niestety.
Trzeba też uważać na sprzedającyh kosmetyki profesjonalne na Allegro. Kiedyś coś kupiłyśmy u nieistniejącego już sprzedawcy. Faktury nie było, na allegro podany jeden adres, w mailu po aukcji drugi, a na kopercie trzeci. Do tego trzy nazwiska i trzy nieistniejące firmy...

Skajler
24-01-2012, 17:04
Apel do dystrybutorek: ANETA LIS dzwoni do salonów z zapytaniem czy może wziąść produkty do paznokci na fakturę z kilkudniowym terminem płatności. Uważajcie na to by nie dać się naciągnąć znowu.

MartaOSz
24-01-2012, 21:39
Widze ze dziewczyna nie zakończyła swojej działalnosci ....ehh :/

Skajler
25-01-2012, 08:41
Chciałabym żeby ktoś dał jej w końcu nauczkę.

MURKA
25-01-2012, 08:59
no ja kurcze tego nie rozumiem dziewczyna lata i robi co chce i nkt nie może jej utrzec nosa!!!!!!!:/: jest też dużo wpisów anety lis na mistero milano pod produktami ciekawe czy to ona:)

shanti
15-02-2012, 18:59
Trafilam na ten post przez Google...wpisalam sobie Aneta Euphora paese i mi sie odrazu wyswietlil ten temat..i rece mi opadly... ja taka stara i taka glupia....:/: owa Aneta napisala do mnie maila z prosba wlasnie o wyslanie kilku produktow z odroczeniem terminu zaplaty...potem wydzwaniala do mnie kilka razy dziennie..i smski..pytala co i jak..milusia....umowila sie naewet na kurs....oczywiscie ja glupia i naiwna wyslalam jej te produkty...nie bylo to duzo rzeczy za ok 350 zl...
Aneta Frankowska
ul.Szklarniowa 58
21-025 Niemce
Pod taki adres wyslalam paczke.... Jeszcze mi powiedziala ze niedlugo chce zostac salonem firmowym Astonishing...nie no poprostu wiedziala dobrze jak zagrac zeby zbudowac zaufanie



Najgorsze jest to ze ona bezkarnie dziala juz taki tyle czasu......a czlowiek poprostu nigdy by nie pomyslal ze mozna byc tak perfidnym i zaklamanym bo sam by tak nie postapil....:/:



No ale mam nauczke....

samaron
15-02-2012, 19:08
350 zł to już nie jest znikoma szkodliwość społeczna czynu, może warto byłoby ją na policje zgłosić?
Shanti współczuję, ale zdaje się, że masz teraz największe szanse francy łeb ukręcić :)
oraz może jakoś rozpropagować "akcję" na fb?
działa cały czas w branży, która poniekąd jest dosyć hermetyczna, warto byłoby ostrzec dziewczyny, które jeszcze mogą się na nią natknąć.

Chocolata
15-02-2012, 19:14
Dziewczyny, jesli mogę Wam jakoś pomóc to zapraszam na stronkę DodajOszusta.pl - Niezależny Serwis Konsumencki (http://www.dodajoszusta.pl/) Dzięki niej juz dwukrotnie odzyskałam swoje pieniądze od nieuczciwego sprzedawcy. Trzeba podać wszelkie okoliczności zdarzenia i oni sami wyszukują danej osoby. Polecam! Czym więcej zgloszeń tym szybciej się tym zajmą.

shanti
16-02-2012, 19:46
Dziewczyny dostalam dzisiaj oto takiego smsa od "naszej oszustki" - cytuje dokladnie :
"Produkty wyslalam nie byly uzywane oprucz pedzelka za kturego wlozylam pieniodze do koperty. Najmocniej przepraszam."

Trzy raz to czytalam bo nie moglam uwierzyc...jestem ciekawa czy faktycznie je odeslala...zobaczymy....ale to i tak jej nie zwalnia z tego ze jest oszustka!!

samaron
16-02-2012, 19:59
Hyy, pewnie poprzelewała jakiś badziew do środka a oryginały stoją w pudełeczkach na półce ... :nie_powiem:
No sama jestem ciekawa, daj znać czy/jak paczka dojdzie.

centerbeauty
16-02-2012, 20:42
Mnie na początku poprosila o próbki logowała się do sklepu pod 3 różnymi nickami i z każdego wysyłala maile o próbki wysłałam komplet wszystkich próbek oczywiscie na swoj koszt a pozniej zapytała czy nie moge jej sloiczka rozlac na 3 czesci i policzyc za 1/3 sloiczka i tak 3 różne żele czyli laczny koszt zeli mniej wiecej wyszedl by ja 60 zl :D

Liczyła że bede się bawiła w fabrykę żeli :D Do transakcji nie doszlo ale wiem ze nie jedną z naszych dziewczyn prosila o probki i zanim sprawa zostala rozdmuchana tym sposobem mozna robic pazurki :D za freee:)

Shanti ciekawe czy rzeczywiscie odeslala zele czy paczka zaginie po drodze :D

asia
17-02-2012, 00:46
ale patrzcie ile to czasu juz trwa, to sie dawno dla kury nadaje....

Skajler
17-02-2012, 11:08
Odesłała bo wie, że teraz można ją zgłosić na policję. Jeżeli produkty były sprzedawane przez prywatne osoby to było z tym gorzej, ale teraz każda osoba posiadająca firmę może ją podać na policję. Przestraszyła się dziewczyna. Przez telefon faktycznie bardzo miła, ale ja się nie nabieram na takie rzeczy i nie odraczam terminów płatności :)


Ahaaaa czasem mówi, że odsyła a później ściemnia, że to poczta zawaliła a potwierdzenia nie ma ;) ale wtedy można ją spokojnie urąbać :P

shanti
17-02-2012, 11:37
I tak wlasnie zrobie..poczekam spokojnie...ale jak sciemni ze poczta zawiniła to nie odpuszcze....

MURKA
17-02-2012, 14:14
nie no masakra jakaś :wow: a dziewczyna sobie siedzi w pokoiku przed kompem i smieje sie nam wszystkim w twarz :huh:

Nysza
17-02-2012, 14:17
...tylko, że niebawem ten pokój może mieć kraty ...

asia
18-02-2012, 16:46
znam taka sytuacje, ze dziewczyna upila cos na allegro za 350zl. okazalo sie ze sprzedawala jakas gowniara, nie miala produktu etc. Kupująca poleciala na policje. potem matka tej sprzedajacej interweniowala a kupujaca powiedziala ze nie odpusci, chyba ze dostanie zwrot kasy itd to wtedy wycofa oskarzenie. i pomoglo

shanti
27-02-2012, 13:56
Dziewczeta dostalam paczke..zwrot moich produktow ale oczywiscie ni byla wyslana owego 16 lutego..jak dostalam od niej smsa ze odsyla paczke tylko 24 lutego ja nadala po moich smsach w piatek ...troszke jej pocisnelam ale juz nie patrzylam na to czy jest starasza odemnie itp....poprostu sie wkurzylam ze mozna tak robic ludzi w konia...odeslala mi produty i pedzelek tez ..ale uzawala go...a napisala wczesniej ze wlozy pieniadze za niego...zele nie byly otwierane wiec to tyle dobrego w tym wszystkim....
ja juz sie nabrac nie dam ...mam nadzieje...ale nauczke mam i tyle

samaron
27-02-2012, 14:04
No chociaż dobre i to,
dzięki Shanti za info, my też znów wiemy więcej, miejmy nadzieję, że już ostatni raz o niej słyszymy :)

paulina860130
24-05-2012, 07:43
Nie mogę uwierzyć, że ktoś potrafi tak oszukiwać!! Na szczęście ja do tej pory trafiałam na zaufanych sprzedawców.

kama_mrowka
16-09-2013, 09:45
Witam wszystkie użytkowniczki tego forum.Zarejestrowałam się przed chwilą bo muszę Was przestrzec przed anetą lis.Jak się okazuje jestem jej kolejną ofiarą.A było to tak:na portalu szafa.pl szukałam zapachów.Weszłam na konto użytkownika o niku: cn-infinity i zapytałam czy mają interesujący mnie zapach.Otrzymałam odpowiedź z prośbą o podanie swojego maila i prześlą mi listę wszystkich zapachów jakie sprzedają.Mail przyszedł z adresu: .................... . Wszystko wydawało się ok.Zapytałam jak mogę zamówić wybrany przeze mnie zapach.Odpowiedziała mi,że mailem lub przez portal szafa.pl ;skoro już ze sobą pisałyśmy,to zamówiłam więc mailem za kwotę 11zł plus 8zł przesyłka.

Od 28.08.13r. echo;ani perfum ani odpowiedzi na moje maile co z towarem.Nic. Wrzuciłam w google jej dane i takim to sposobem znalazłam się na tym forum.Tak więc przestrzegam Was forumowiczki- cwana lisica działa nadal.Pozdrawiam.

prosze o nie podawanie pełnych danych osobowych

Nysza
16-09-2013, 12:37
.. a jednak w dalszym ciągu działa ...

markotka
16-09-2013, 15:55
Ma babsko tupet :wow: mnie też kiedyś próbowała naciągnąć, ale udało mi się odzyskać kasę za żel, który jej wysłałam. Myślałam, że już dawno zakończyła swoją "działalność" :/:

asia
17-09-2013, 12:33
najbardziej żenujące jest to że nic się nie da zrobić.....

Chocolata
17-09-2013, 15:19
Polecam stronkę DodajOszusta.pl - Niezależny Serwis Konsumencki (http://www.dodajoszusta.com/)
Już dwukrotnie dzięki ludziom tam prcującym odzyskałam pieniądze od nieuczciwych sprzedawców.

TomaszWol
14-10-2016, 22:31
Dobrze wiedzieć, dzięki za info.

Jolakrk
07-05-2017, 10:43
Dzięki za info!

ZenekP
18-05-2017, 22:59
Dzięki za informacje.

Manta
28-12-2017, 14:52
Dzięki za ostrzeżenie!

ewcia93
02-01-2018, 09:37
Woow, dzięki!

magadalena
06-01-2018, 13:11
Dzieki za info kolezankko.