PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie kupic aby bylo duzo i tanio :D



barbara_kawka
17-04-2009, 09:13
kobietki i mezczyzni ;) powiedzcie mi ... bo raz kupilam ozdobki na allegro ... jakos dobra wszystko ok ale jakos nie odpowiada mi to ze sa w woreczkach i jest ich malo ..... gdzie ozdobki sprzedaja fajne, tanie i w pudelkach ?? :tuptup:

ivonna70
17-04-2009, 09:17
Ja już gdzieś o tym pisałam. Firma allepaznokcie ma w ofercie informację, że za każde wydane 20,- opakowanie ozdób gratis. Ja u nich zaopatruję się w bloki i pilniki i zawsze kilka słoiczków nowych ozdób wpadnie. Jeśli zrobi się przelew, to przy kwocie 100,- przesyłka gratis. Dla mnie opłacalne.

barbara_kawka
17-04-2009, 09:19
Ja już gdzieś o tym pisałam. Firma allepaznokcie ma w ofercie informację, że za każde wydane 20,- opakowanie ozdób gratis. Ja u nich zaopatruję się w bloki i pilniki i zawsze kilka słoiczków nowych ozdób wpadnie. Jeśli zrobi się przelew, to przy kwocie 100,- przesyłka gratis. Dla mnie opłacalne.
no tak ale to na allegro zamawiasz ?? i maja oferte sloiczkowa ??

ivonna70
17-04-2009, 09:21
Nie na allegro. Na ich stronie internetowej allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl) i mają ofertę słoiczkową.

kingaaa
17-04-2009, 12:34
Ja czesto zamawiam na dobrejradzie i jestem zadowolona www.dobrarada.com.pl (http://www.dobrarada.com.pl)

margareta
21-04-2009, 19:56
ja zamawiam ozdóbki na allegro u sprawdzonego sprzedawcy, polecam np. Slaydi :) kiedyś kupowałam ozdoby w woreczkach, ale praktyczniejsze są jednak w słoiczkach :)

Śnieżynka
21-04-2009, 20:15
Basiu na allegro jest wielu sprzedawcow ktorzy maja ozdobki w słoiczkach trezba tylko dokładnie czytac aukcje. Ja zamawiam tam bardzo zcesto i to u roznych osob i jescze sie nie zdazyło zebym była niezadowolona

Anna Kosińska
21-04-2009, 20:24
nie wiem dziewczyny w jakiej cenie sa te ozdoby w ktore wy sie zaopatrujecie,napiszcie cos na ten temat..ja na prawde polecam new nails jest przeogromny wybor i boskie sa ich ozdoby a ceny tych ozdob to od 4 do 6,7zl

barbara_kawka
22-04-2009, 10:12
teraz juz wiem ze moge polecic dwa sklepy ... dobra rade i euro fashion :) zamawialam w tych dwoch i jest super ;) cenowo i przesylka bardzo szybka :)

dominika198989
22-04-2009, 18:24
ja polecam dobrarade i emiga :))

Ew81cia
22-04-2009, 21:05
ja kupuje na allegro u slaydi, allepaznokcie u nich naprawdę warto

margareta
23-04-2009, 20:32
ja kupuje na allegro u slaydi, allepaznokcie u nich naprawdę warto

dokładnie ;)

Gość
20-05-2009, 12:29
Ja już gdzieś o tym pisałam. Firma allepaznokcie ma w ofercie informację, że za każde wydane 20,- opakowanie ozdób gratis. Ja u nich zaopatruję się w bloki i pilniki i zawsze kilka słoiczków nowych ozdób wpadnie. Jeśli zrobi się przelew, to przy kwocie 100,- przesyłka gratis. Dla mnie opłacalne.
polecam również ta firmę! zrobiłam u nich zakupy "akrylowe", (mając juz 2 lata wszystko do żelu łącznie z ozdobami) no po prostu wszystko!! kupiłam "postawę", kolory, pędzle... bla bla bla... no co się dało... zapłaciłam za to ponad 350zł a ozdób (brokatów, siatek, trawek, suszonych kwiatków i wiele wiele innych) to dostałam gratis tyle, że normalnie na allegro to chyba z 70 zł musiałabym zapłacic!!

donna69
20-05-2009, 13:16
popatrz tutaj,

Emiga - ozdoby do paznokci (http://www.emiga.pl/)

uwazam ze sa super ceny i duze opakowania 7,5 gr,
a przedewszystkim jest jakosc produktow bardzo dobra.
nie zawsze co tanio to dobre albo duzo.

PS maja wlasnie nowe fimoszki,ta co i ja mam-hi,hi,hi

czarnuleczka701
27-05-2009, 18:02
Ja również zamawiam właściwie wszystko oprócz żeli z www.dobrarada.com.pl (http://www.dobrarada.com.pl) i jeszcze nigdy na niczym się nie zawiodłam, jest bardzo dużo ozdób w słoiczkach i również są gratisy przy wydaniu pewnej kwoty, teraz czekam na następne zamówienie:)

martakolo
31-05-2009, 10:56
polecam również ta firmę! zrobiłam u nich zakupy "akrylowe", (mając juz 2 lata wszystko do żelu łącznie z ozdobami) no po prostu wszystko!! kupiłam "postawę", kolory, pędzle... bla bla bla... no co się dało... zapłaciłam za to ponad 350zł a ozdób (brokatów, siatek, trawek, suszonych kwiatków i wiele wiele innych) to dostałam gratis tyle, że normalnie na allegro to chyba z 70 zł musiałabym zapłacic!!

Zgadzam się z Tobą, allepaznockie bardzo dba o swoich klientów, dodają tyle gratisów, że jestem bnadal pod wrażeniem, ja kiedys poprosiłam koleżankę żeby zakupiła mi na miejscu za 60zł jakis żel i dwie rzeczy i dostałam 4 słoiczki ozdób gratis

A ceny ozdób u nich to od 1zł-3zł
zależy co..za 3zł to już słoiczek brokatu upchany po brzegi:)
jedynie cyrkonie svarowskiego ok 9,50 za 50szt

afterglow
06-06-2009, 00:58
zrobilam zakupy na allepaznokcie. wydalam ponad 100 zł ;p a kupilam n a serio mnostwo! oplaca sie karuzele "dwunastki" za 7 zł :D a jak pomysle ze za kazde 2dychy dostane kolejny gadzet to jestem happy :D

plushak
06-06-2009, 01:20
A ja w allepaznokcie zamawiałam 2 razy i 2 razy czekałam ponad 2 tygodnie na przesyłkę bo zapomnieli ! chociaż mają mega duża fajną ofertę zamawiac już tam nie będe ;(
Dobrarada polecam gorąco!
Eurofashion też!

afterglow
06-06-2009, 11:19
aaaa zapomniałam, kupuje też na targu czwartkowym w Świdnicy :P dużo Świdniczanek jest na forum to będą wiedziały gdzie co i jak :)

facet zajmuje sie sprzedażą pierdółek. Też ma świetne ceny,nawet zaczął sprowadzać niemieckie tipsy. Z żeli też coś widziałam, ale to chyba nie za dobry pomysł na zakupy ;p
chociaż pilniki i świecidełka? czemu nie!

madzzzia92
10-06-2009, 21:32
A ja jaku kupuję w Allepaznokciach [z tym, ze zawsze osobiście] to dostaję ozdoby tylko w dilerkach...

asia
28-06-2009, 12:43
ja rownież kupuję u slaydi, super jest cięta folia - kosztuje 2zł, listki są różnej szerokości. świetnie to wygląda na paznokciach

Jade
28-06-2009, 13:46
Ja tez zamowilam mase ozdob u dobrej rady i czekam na paczke,mam nadzieje ze bede zadowolona:)i nie moge sie doczekac robienia wzorow:)tylko kiedy ja to wszystko przerobie,hihi

Gość
28-06-2009, 15:42
Ja już gdzieś o tym pisałam. Firma allepaznokcie ma w ofercie informację, że za każde wydane 20,- opakowanie ozdób gratis. Ja u nich zaopatruję się w bloki i pilniki i zawsze kilka słoiczków nowych ozdób wpadnie. Jeśli zrobi się przelew, to przy kwocie 100,- przesyłka gratis. Dla mnie opłacalne.

też o tym pisałam... zamówiłam "zestaw akrylowy" za ponad 300zeta a odób w ch*** i jeszcze ciut ciut!!:wow: :wow: :wow: niedość że ozdoby w słoiczkach (btokaty, pyłki, kwiatki) to jeszcze słoiczki wypchane po sam brzeg, aż sie wysypuje przy otwieraniu:)

polecam:

Informacje o Użytkowniku AllePaznokcie - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user.php?search=allepaznokcie&p=)

ta dziewczyna też rozprowadza towar z allepaznokci:
Informacje o Użytkowniku magdaszewczyk - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user.php?search=magdaszewczyk)

foczka_32
28-06-2009, 22:32
ja kupuje w SUPER PAZNOKCIE www.paznokcie.sold.pl (http://www.paznokcie.sold.pl)
tez jestem bardzo zadowolona, szybka przesylka, niskie ceny, duza ilosc ozdob
na stronie nic nie maja napisane o gratisach ale zawsze troche ozdob mi dorzucaja.

Jade
29-06-2009, 09:54
ja kupuje w SUPER PAZNOKCIE www.paznokcie.sold.pl (http://www.paznokcie.sold.pl)
tez jestem bardzo zadowolona, szybka przesylka, niskie ceny, duza ilosc ozdob
na stronie nic nie maja napisane o gratisach ale zawsze troche ozdob mi dorzucaja.


Bylam na tej stronce ale jednak dobra rada ma wiekszy wybor np.masa moro:)

foczka_32
29-06-2009, 16:44
zgodze sie ze maja wiekszy wybor ale wyzsze ceny

Jade
30-06-2009, 00:01
Tak to sie zgadza ze maja wyzsze,szukalam czegos z ozdobami z mozliwoscia wysylki za granice i tam u dobrej rady mialam taka mozliwosc i tam kupilam tak czy siek musialam wydac okreslona sume przez nich.A tu niewiem czy bym miala mozliwosc zakupy nawet jesli tak to niechce o tym wiedziec i sprawdzac bo znowu cos kupie i mnie maz ubezwlasnowolni czy jakos tak:)

Daria
09-07-2009, 18:55
ja zamawiam wszystko u dobrejrady ... ale teraz myślę również o zakupie kilku rzeczy na emiga.pl ;)

madzialena
09-07-2009, 22:47
ja mam większość produktów od dobrej rady :) ostatnio zainwestowałam w akryle i są super :ok:

Timka
26-07-2009, 23:29
Ja już półtora roku kupuję w dobrejradzie! Polecam z czystym sumieniem! Naprawdę dobre i tanie produkty! No i oczywiście gratisy! Pozdrawiam!

tusia
12-09-2009, 23:23
ja kupuje u dobrej rady, wczesniej robilam zakupy u allepaznokcie i w plazanet. Same pozytywy jesli chodzi o te sklepy, polecam

dzoana
13-09-2009, 07:50
A ja w allepaznokcie zamawiałam 2 razy i 2 razy czekałam ponad 2 tygodnie na przesyłkę bo zapomnieli ! chociaż mają mega duża fajną ofertę zamawiac już tam nie będe ;(
Dobrarada polecam gorąco!
Eurofashion też!
Ja miałam to samo z przesyłką. Poza tym zamówiłam za 250 zł i przesyłka po wpłacie i tak nie była gratis..

Elizabeth76
13-09-2009, 10:57
A mi się ostatnio udało nakupić bardzo tanio brokatu w słoiczkach i to za grosze . Mieszkam w Elblągu i znalazłam taki sklep gdzie mają różne pierdółki sloiczek jest pełny pierwszy raz jak tam poszlam babeczka sprzedawała go po 0,99gr , za jakiś czas poszlam zrobiła promocję 0,60gr a w zeszlym tygodniu już miała go po 1zł ,ale to i tak taniutko za pełen słoiczek no i fajne kolorki.obkupiłam się na długi czas . też miała folię ciętą za 1,50zł w sloiczkach ale kupiłam na próbę tylko jej 3 słoiczki .więcej ozdob nie miala . Sprzedawczyni powiedziala że mają własną hurtownię i z niej zaopatrują swoj sklep:skacze:. no napewno brokat będe kupowała u nich ,kto wie może się rozkręcą to będą mieli tych ozdob więcej aby tylko cen nie podnieśli:(

Chocolata
13-09-2009, 11:17
"Dużo i tanio"... ;) takie rzeczy to tylko w Erze;) ( żart)
Ja tez kupuję najczęściej u DR (ozdoby i inne duperelki ma chyba najtańsze, nie zdziera na paczce i zawsze dorzuca sporo gratisów)
Sporo też kupuję w internetowych sklepach dla plastyków ( drobiazgi do decoupage), ale na innych produktach ( akryle i żele) nie ma co oszczędzać bo potem sie to mści w pracy przy pazurkach;)

Agnieszka Praska
14-09-2009, 20:54
cyrkonie akrylowe kupuje w hurtowni z pierdolami i za 12 paczek place cos kolo 10zl, za 12 sloiczkow foli holo w kasecie 11zl, kaseta z 12sloiczkami kwiatkow suszonych 16zl, brokaty tez cos kolo 12zl
linerki po 2-3zl tylko to jest hurtownia i trzeba cale paczki brac:D

asia
14-09-2009, 21:04
super!! ciekawe gdzie u mnie jest coś takiego, muszę w googlach poszukać. mój dzisiejszy cudowny zakup: http://forum.wzorki.info/moda-zakupy/328-temat-o-zakupach-co-ostatnio-kupilas-lub-zamierzasz-36.html - ostatni post na stronce - już sprawdziłam pędzel jest identyk w działaniu jak te co znamy
(agulusia nowy avatar!! :) )

Agnieszka Praska
14-09-2009, 21:46
asia super:D:D zestwa tych pincet jest u mnie w tej hurtowni z badziewiem za 1,29:skacze:

to wszystko co kupujemy z alegro pochodzi wlasnie z hurtowni dla sklepow wszystko po 4zl:wstydek::lol: z narzutem 300-400%;)

asia
14-09-2009, 21:50
przebiłaś mnie...:) ale i tak jestem bardzo zadowolona jutro robię ponowny nalot na ten sklepik:D

insane
11-10-2009, 21:26
Jak wyżej wymienione polecam dobrarada - ozdoby do paznokci, tipsy, akryle, żele UV, brokat (http://www.dobrarada.com.pl) i Serdecznie witamy w naszej hurtowni - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl) (z tym że z Alle musiałam bardzo długo czekać na przesyłkę). Ozdoby są tam w sumie najtańsze, w słoiczkach zapakowanych po brzegi, a poza tym są dobre jakościowo. Nie zdażyło się nigdy, żeby coś się działo z ozdobami, farbkami akrylowymi itp. z tych sklepów.

Sysiunia
13-10-2009, 10:04
właśnie, w sklepach typu "wszystko po 4 zł" jest masa ozdób po 1, 2, 3zł... które czasem na allegro dużo wiecej kosztują. Warto się wybrac do jakiegoś dobrze zaopatrzonego i tam zrobić zakupy :P

xXxFryciaxXx
13-10-2009, 20:19
dużo rzeczy można zrobić samemu lub tańsze zamienniki :) np. można pokombinować z sypkimi cieniami do powiek lub w kamieniu :) albo brokaty opłaca się brać w plastycznym np. są ładne i takie same jak do pazurków :)

gab
02-12-2009, 13:20
zgadzam się z przednimi opiniami ze na allepaznocie.pl opłaca się kupować maja bardzo fajna ofertę ozdób a co najwazniejsze posegregowane nazwami wiec niemusze szukac np brokatow w tysiacach innych ozdob jak to jest na niekotrych stronach a co do przesłyki to sie niezgodze ja zawsze jak wysylam przewlem to pieniazki ida 2dni wten sam dzien co otrzymaja przelew odrazu paczka zosatje wysalana takze 2dni od wysalnia kasy wszystko domnie dochodzi:)

tusia
03-12-2009, 16:42
pozaglądajcie do sklepów chińskich w swoich miastach tam też mozna kupić duzo ozdób i tanio:D

cudzilo
03-12-2009, 16:47
tez jestem za allepaznokcie! slyszalam i czytalam duzo nagatywnych opinii o nich ale ja jestem jak najbardziej ZA .. mnostwo ozdob i w dodatku tanio, robie pazurki tez na zelu clear od nich i nie mam problemów:) polecam ! i gratisy zawsze tez dołożą:)

laleczka
03-12-2009, 16:48
Czasami tanio wcale nie znaczy dobrze!!!

paznokietek1000
03-12-2009, 22:29
Czasami tanio wcale nie znaczy dobrze!!!
zgadzam się w 1000%

asia
03-12-2009, 23:17
owszem, ale czasami drogo nie znaczy lepiej:D

tusia
03-12-2009, 23:46
Moim skromnym zdaniem jesli ktoś jest poczatkujący i dopiero sie uczy,nie zarabnia na robieniu pazurków, to dobrym rozwiązaniem jest kupowanie tańszych materiałów, ozdób. Wraz z upływem czasu mozna zmieniać na lepsze i droższe;):D

izabelats
04-12-2009, 09:14
Zgadzam sie z Asią - drogie nie znaczy lepsze. Moim zdaniem trzeba wypróbować kilku a nawet kilkunastu produktów aby wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. I dopiero wtedy można czerpać radość z robienia pazurów:):)

RoksiSK
19-12-2009, 14:33
Kupowałam brokat za 1zł / słoiczek u Emiga na Allegro. Naprawdę warto.

pa_pi1
28-12-2009, 14:25
Dziewczyny od dzisiaj zaczęła się nowa gazetka w Netto i mają brokaty w słoiczkach za 2,99zł!
Były: złote, srebrne, lawendowe, szafirowe, błękitne, białe

Ja się dzisiaj obkupiłam :P

ulenka
30-12-2009, 12:02
Znalazłam przez przypadek fajną stronke,codziennie sa jakieś promocje ozdoby do paznokci, tipsy, akryle, żele UV - idora.pl (http://idora.pl/index.php) może komuś się ta stronka przypada:)

_kasiunia_4
30-12-2009, 12:16
pa_pi1 dzięki za info. ;) chyba się wybiorę dzisiaj ;) może jeszcze będą ;p

pa_pi1
30-12-2009, 13:30
pa_pi1 dzięki za info. ;) chyba się wybiorę dzisiaj ;) może jeszcze będą ;p

u mnie dzisiaj jeszcze były :)

ulenka
08-01-2010, 22:26
I znów znalazłam fajną stronkę nawet brokat na wagę jest :) HURTOWNIA KOSMETYKÓW (http://kris.blink.pl/sstore/index.php?sStore=75e3882dcb44a882a7ee7c274b846acc) :):) Ale jest tam wzmianka "MINIMALNY ZAKUP HURTOWY TO 200 ZŁ NETTO"

_kasiunia_4
08-01-2010, 22:35
musisz zrobić zakupy na te kwotę ;)

ulenka
08-01-2010, 22:37
tak juz własnie doczytałam,miałam mały problem z edytowaniem.... dzięki..... może się komuś przyda :)

szeryl23
13-01-2010, 08:51
Ja zamawiam też na Allegro ozdoby kuuje tylko od Issy a żele i inne od goldnails :D

naatajla
13-01-2010, 11:05
ja tez zamawiam rzeczy na allepaznokcie i za kazde wydane 20 zl dostaje jakas ozdobe w pudeleczku juz dlugi czas tam zamawiam i nie zdazylo sie zeby pryslali mi taka sama ozdobe :)

evevlina
20-01-2010, 16:42
Ja zamawiam u dobrej rady i u jaapee
Już kilka razy widziałam tanie ozdóbki w fiolkach i słoiczkach w sklepach papierniczych w całkiem niskiej cenie ale jakoś nie jestem do nich przekonana, nie wiem czy nie będą się odbarwiać albo coś. Macie może doświadczenie z ozdobami ze sklepów papierniczych?

silverghost
09-03-2010, 22:31
A teraz przeczytałam na stronce dobrej rady, że przesyłka gratis od 500 zł, a ozdoba gratis za kazde 50.
Zmienili czy jak???

Elizabeth76
10-03-2010, 09:09
A teraz przeczytałam na stronce dobrej rady, że przesyłka gratis od 500 zł, a ozdoba gratis za kazde 50.
Zmienili czy jak???

jak podasz nick z forum i nazwe forum pazurkowego to ozdoby u nich masz już za każde wydane 25zł :D

silverghost
12-03-2010, 21:44
Znalazłam w necie taką stronkę:
Paznokcie - Splendore.pl (http://www.splendore.pl/Paznokcie_c341.html)
Nie kupowałam jeszcze u nich, ale wydaje mi się, że jest niedrogo, np. brokaty i plastry miodu po 2,50.

silverghost
18-03-2010, 21:54
Kupiłam w DR: ozdoby za 1 zł paczka (w woreczku) i 12 pojemniczków za 7,99. Normalnie w sklepie jedna taka ozdoba kosztuje 3,50. I jeszcze gratisy dostałam. No, ale dwie stówy wydałam, jak się rozpędziłam :D

czarnulkaaa87
19-03-2010, 10:13
Ja teraz zrobilam zakupy u Emiga.pl i czekam na paczuszke.
Ale nie podoba mi sie, ze nic nie napisali czy zamowienie wyslane czy cus.
Kaske przelalam ponad dwa dni temu,a tu nic nawet maila nie dostalam od nich :/
Dzis napisalam, bo to juz troche dziwne.

A ja duzo rzeczy zamawialam od dekorynki na allegro i jappe i polecam :)

klanat
19-04-2010, 22:43
Za waszymi radami zamówie troche na allegro i troche u dobrejrady no i porownam i zobaczymy pozdrawiam i dzieki.PS tyle podalyście tych stron ze trzy godziny mi zajelo zorientowanie sie co i jak .Ale fajne te trzy godziny byly:)

farbstift
19-04-2010, 22:44
u Sami:D

Belunia
20-04-2010, 20:00
A ja połowę swoich błyskotek kupiłam u mnie w Łebie, mają tam świecidełka w pojemniczkach za 2 zł różne brokaty, zwykłe cyrkonie, fimo po 10 szt. Moim zdaniem sie opłaca, już nie kupuję nic ostatnio bo mam tego od groma i nie wiem czy uda mi się kiedys to zużyć hehe :skacze: no i oczywiście też zaopatrywałam się u dobrejrady...nie drogo a ozdóbki jakich w Łebie bym niestety nie dostała tam były od koloru do wyboru :)

Milijanovic
07-07-2010, 22:47
ja kupowalam w Allepaznokcie jak bylam w POlsce.. Teraz mieszkam w Serbii i tutaj za zwykly brokat po 3 gram sie placi 4 zlote... kolo 6zl za 3gram muszelki.. o naklejkach nie wspominam bo szablonik maly kolo 12 zlotych i to wychodzi tanio.. bo w pefrumeriach gdzie mozna kupic takie naklejki tam sa kolo 24 zlotych.. :( O zelach nie wspomne bo juz telepawicy dostaje .. dzisiaj mi przyszly dwa na zamowienie, kazdy po 100zl w opakowaniu 30ml i to sa zele dobre ale wcale nie jakas tam rewelacja... Kobiety macie szczecie ze jestescie gdziekolwiek tylko nie w Serbii.. Ja tutaj nawet nie moge zamowic z zagranicy bo o wszystko sie czepiaja i kaza placic clo...

Ewelina83
08-07-2010, 09:12
Ja zamawiam u dobrej rady i u jaapee
Już kilka razy widziałam tanie ozdóbki w fiolkach i słoiczkach w sklepach papierniczych w całkiem niskiej cenie ale jakoś nie jestem do nich przekonana, nie wiem czy nie będą się odbarwiać albo coś. Macie może doświadczenie z ozdobami ze sklepów papierniczych?
Ja kupowalam brokaty w sklepie papierniczym i byly a raczej nadal sa super nic sie z nimi nie dzieje nie odbarwiaja!

cocaine258
08-07-2010, 11:11
ja zamawiam na allegro u jaapee slaydis godnails i jestem ze wszystkich zakupow bardzo ale to bardzo zadowolona :)

Justyna25
08-07-2010, 12:30
Ja właśnie kupiłam sobie dużo rzeczy na allepaznokcie,czekam na paczuszkę z tego co czytałam to większość osób jest zadowolona. Ceny są przystępne i co najważniejsze jakościowo też jest ok. Polecam;)

kasiulka81
09-07-2010, 22:45
Ja również zaopatruję się, jak dużo z Was, na allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona zarówno z żeli jak i z ozdób które tam zamawiam :) ostatnio kupiłam sobie 2 karuzelki z ozdobami fimo (1 z owocami, 1 z kwiatkami) w każdej karuzelce po 120 sztuk i za karuzelkę pełną tych śliczności zapłaciłam 9,90 :D Ponadto jak słusznie niektóre z Was zauważyły, za każde wydane u nich 20 zł dostaje się słoiczek ozdób gratis, ale nie ukrywam, że czasami są to ozdoby których pewnie nigdy nie wykorzystacie, jak np. gigantyczne króliczki :p "kobietazpazurem" wie o czym mówię bo tez ma takie w swoich MEGA zbiorach :) Jeśli robicie zamówienie za 100zł to przeyłak jest gratis :) czyli też fajnie :ok:
Poza tym ozdoby kupuję gdzie popadnie, ale staram się ograniczać, bo zajmuję się tym naprawdę amatorsko, a ozdób mam już pokaźną kolekcję jak na zbieraninę od 3 miesięcy :P

Milijanovic
09-07-2010, 23:58
hahahaha tez dostalam od nich te kroliczki :D dziecku daje codziennie jednego :P

Andziapl1
20-07-2010, 19:51
Zgadzam się z Tobą, allepaznockie bardzo dba o swoich klientów, dodają tyle gratisów, że jestem bnadal pod wrażeniem, ja kiedys poprosiłam koleżankę żeby zakupiła mi na miejscu za 60zł jakis żel i dwie rzeczy i dostałam 4 słoiczki ozdób gratis

A ceny ozdób u nich to od 1zł-3zł
zależy co..za 3zł to już słoiczek brokatu upchany po brzegi:)
jedynie cyrkonie svarowskiego ok 9,50 za 50szt


to jest prawda też u nich zamówiłam.akurat trafiło się że nie włożyli w paczke 2 rzeczy ale bez problemu można było się dogadać w ciągu 2 dni dostałam brakujące rzeczy!!!firma godna polecenia!!!!:ok:

farbstift
20-07-2010, 19:54
tu fajna oferta:
WAKACJE promocja CIENIE SYPKIE - MEGA WYBÓR ! ! ! (1151000145) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1151000145_wakacje_promocja_cienie_sypkie_mega _wybor.html)
masy perłowe:slina:

edytakon
13-08-2010, 10:57
ja mialam ostatnio przeboje z alle, ale to wina cholernej poczty. Jedynie co mnie zdenerwowalo to ich brak reakcji na moje telefony (po 10 razy dziennie) i nie moglam za diabla sie dodzwonić. Ale ostatecznie paczka doszla (wyslana nowa) kurierem. Gratisy bardzo fajne i w sloiczkach :)

Emilia B.
13-08-2010, 11:10
Farb ja od nich kupiłam (plusz polecała) i są świetne :) mogę śmiało polecić :)

frytusia
14-08-2010, 11:06
ja kupuje w sklepie spn.pl ceny sa wysokie ale jakosc b.dobra.z tym ze wybor niebyt duzy w porownaniu do dobrej rady.ja po ozdoby zawsze udaje sie do dobrej rady ;D wybor niesamowity ;D

Milijanovic
19-10-2010, 23:22
A co myslicie o fimo 10 sz za 2 zl : czy to za duzo?? Znalazlam goscia ktory przedaje i wydaje mi sie taniej niz w tych sklepach :)

---------- Dodano o godzinie 23:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:18 ----------


A co myslicie o fimo 10 sz za 2 zl : czy to za duzo?? Znalazlam goscia ktory przedaje i wydaje mi sie taniej niz w tych sklepach :)

pomylka.. 20 sztuk za 2 zl.. o ile widzialam w sklepach po 2.90 ..

MesiaszCiszy
29-10-2010, 14:58
Hej dziewczyny :) ja ostatnio natknelam sie na nowy internetowy sklep z ozdobami do paznokci
Oczywiscie okupilam sie fimo :) musze przyznac ze jeszcze tak cienkich plasterkow na oczy nie widzialam :D sa super ,ostatnio robilam pazurki lakierem coreczce sasiadki i po 2 dniach nadal slicznie jej sie wszystko pod tym lakierem trzymalo,
ja jestem zachwycona :D i dodaja oczywiscie super gratisy za wieksze zakupy :) Bingo - Sklep Internetowy (http://bingo.otwarte24.pl/) osobiscie goraco polecam

Milijanovic
29-10-2010, 15:53
ale oni maja tylko fimo :)) to i tak nie taniej .. bo w wszystkich sklepach 20 sztuk jest 2,9 a tutaj 1.3 10 sztuk :) czyli 20 2,6 :))

---------- Dodano o godzinie 15:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:52 ----------

Kochana do czego uzywacie masy perlowej?? Do zelu sie daje czy co?? Bo to cienie.. Mozna ich mieszac z zelami zeby byl jakis ladny kolorek czy nie za bardzo??

rudzia1985
29-10-2010, 16:05
mozesz bez problemu :)
http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/2380-masa-perlowa.html

Milijanovic
29-10-2010, 16:08
To ja taka zacofana jestem :D hahahha KUpowalam w hurcie w Emiga.pl i facet mi mowi a dlaczego pani nie chce masy :P Nie chcialam wyjsc na idiote .. Bo co mialam napisac :d a TO NA CO ?? Dziekuje Rudzia :*

od_wschodu_do_zachodu
23-11-2010, 12:51
a kupowała któraś z was na pazurki.com.pl ??? Ostatnio odkryłam ten sklep i powiem wam, że wybór rzeczy całkiem spory. Mają dużo ozdób, innych akcesoriów i ceny całkiem przystępne. Kupowała któraś z was tam?? jestem ciekawa opinii.

Annauelle
23-11-2010, 13:07
Ha myslałam,ze ta hurtownia juz nie istnieje...Swojego czasu nie cieszyła sie dobra opinia...
czeste problemy sa z przesyłkami i ogólnie z produktami...nie wspomne o osobach,które pracuja w owej firmie...brak wiedzy na temat sprzedawanych produktów....

Milijanovic
23-11-2010, 15:33
Kobietki nie wiecie moze gdzie mozna kupic jakies fajne zimowe naklejki.. typu.. balwanki ..drzewka noworoczne.. reniferki :) COs jest w dobrejradzie ale wybor typowo swiateczny jest maly :((

natalia268
23-11-2010, 15:58
hmm.. w dr własnie widziałam.. a znalazłam : Naklejki na Boże Narodzenie | tipsy | Art | Nail Art - Nail Design - Nails dzwonki, płatki śniegu, świąteczne misie - NailDesignEuroDiscount (http://www.nail-art-design-euro-discount.pl/po/Nailart/Naklejki-Nail-Art/Nail-art-designs-christmas-stickers-Nailart-Naildesign-Nails-dzwonki-platki-sniegu-swiateczne-misie.html)

Milijanovic
23-11-2010, 16:03
Natalia ja wielokrotnie parzylam do tego sklepu i niemam pojecia jak zamawiac ;/ to z Niemiec idzie do Polski czy jak??

---------- Dodano o godzinie 16:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:01 ----------

No i drogie te naklejki .. 1, 65 eur 6 zl :)) chyba ze sie kupi na 200 sztuk :D hahaha dziekuje za linka.. znow bede musiala poogladac co tam maja :*

asia
23-11-2010, 17:23
chyba w ef maja takie naklejki teraz

RoksiSK
23-11-2010, 18:08
Ostatnio kupowałam w Lalill - mogę polecić sklep :ok:

MesiaszCiszy
04-12-2010, 12:15
Duzo i tanio... wlasnie przegladalam allegro i natknelam sie na takie zestawy Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16972487&change_view=1&gr_id=1429&order=t&change_view=1) to co by mnie interesowalo konczy sie juz za godzinke! ale nie wiem czy firma/zele sa godne polecenia (niestety fotki zostaly tak zrobione ze nie moge sie dopatrzec firmy)ale moze ktoras z was bedzie wiedzialo co to i czy warto :)?
pozdrawiam

wiola841
04-12-2010, 15:25
Ja kupuję ozdoby, cleaner, farbki do zdobień, tipsy szklane, pilniki są super jakości z firmy i-nails. To wszystko kupuję na stronie: dobrarada. Serdecznie polecam.
Z kolei zele to tylko na spn.pl

riczka
10-12-2010, 21:23
Nie wiem gdzie dać moje pytanie więc kieruje je tutaj czy jest gdzieś na Śląsku, głownie interesują mnie okolice Katowic. Sklep, w którym mogę kupić kolczyki do paznokci??

Kaniusia0
15-12-2010, 18:59
drogie dziolszki....
chcialam powiedzieć, ze dzisiaj zrobilam sobie zakupy w allepaznokcie i to wszystko przez was !!!!!!:D:D:D
czytając te posty tak sie nakręcilam ze musialam zrobić zamowienie... i nazbieralo sie na ponad 200 zł i to sie hamowalam...
rany, świeta sie zblizają a ja sama sobie kupuje prezenty :D hihihi

Kaniusia0
21-12-2010, 22:47
dziewczyny a mi przyszla paczka z alle paznokci i mam tez takiego gratiska ale nie wiem kompletnie co mam z tym zrobic i jak tej ozdoby uzyć... co to jest?? nie wiedzialam gdzie wpasać tą wiadomosc do jakiego tematu jak co to prosze o przeniesienie;)
34210

34211

34212

Emilia B.
22-12-2010, 08:27
tu masz typowe łezki tylko przezroczyste :) możesz je np wtopić i zalać witrażowym żelem albo układać jakieś kształty z tego i zalać witrażowym bądź też poprostu na przezroczystą końcówkę i tez efekt może być fajny :)
można też je poukładać i zalać cienką warstw kryjącego, podpiłujesz i będziesz mieć efekt kolorowego pazurka w przezroczyste łezki :)
odrobina kreatywności i fantazji ;):ok: metoda prób i błędów może wymyślisz jakieś inne zastosowania :)

pinusia6
06-03-2011, 08:38
Dziewczyny a gdzie kupujecie ozdoby blaszki typu dior? Znalazłam u dobrej rady ale są strasznie drogie bodajże 5zł za 10szt.

malutkaistotkaa
06-03-2011, 09:22
ja kupowalam chyba w reni nails:)wejdz na ich strine i zobacz:)

Emilia B.
06-03-2011, 09:50
ja brałam od naszego Paznokietka ze zby-mal Ozdoby-Ozdoby metalowe (http://www.zbymal.sklepna5.pl/pkat/18/ozdoby-metalowe.html) :)

stefcia92
09-03-2011, 16:01
ja ostatnio kupiłam coś takiego bo bardzo mi się spodobało ale kurcze nie mam pojęcia co to jest i jak można to wykorzystać :P

http://images46.fotosik.pl/662/9bc2a7b8b267d223med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bc2a7b8b267d223.html)
http://images46.fotosik.pl/662/9bc2a7b8b267d223med.jpg ("http://forum.wzorki.info/

natalia268
09-03-2011, 16:11
to jest fizelina :) a co z tym zrobic to juz zalezy od wyobraźni.. napewno wtopić :skacze:

stefcia92
09-03-2011, 17:17
można to nałożyć na warstwę żelu czy trzeba na klej tak jak koronkę ? :)

Sieciunia
09-03-2011, 19:22
Kolezanka wyzej wyraznie napisala WTOPIC, a to nie ma zadnego zwiazku z klejem :D
Co do tytulu duzo i tanio, polecam pilini z la lill za 1,20 :) Wyprobowalam je i sa jak najbardziej ok :)

frelka
28-01-2012, 18:48
co do tej fizeliny - moja mama mi z kwiaciarni przyniosla tego ostatnio po metrze kwadratowym z kazdego koloru :skacze: idzcie do jakiejs pobliskiej kwiaciarni i pewnie za i zl wam tez z metr sprzedadza :)

Ka_r0
01-09-2013, 11:26
Dziewczyny!! gdzie kupić


Potrzebuję kokardki cyrkoniowe. Jeśli ktoś wie, gdzie takowe kupić proszę o cynk :)

chodzi o taki temat

http://originalpiecemag.files.wordpress.com/2012/07/tumblr_lj75eqnvfn1qg89b0o1_500.jpg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEP3qaLg59Kw4jMfJQrYuRldiqCxG3B FPafbwrIfgX_cMq-U-4

kasiulka81
01-09-2013, 11:41
Karo - ja coś podobnego kupiłam na dobrejradzie, to się chyba nazywa: broszki na paznokcie, ja kupiłam tam taki wzór

Ka_r0
01-09-2013, 11:51
właśnie byłam i oglądałam i kokardek brak :(

kasiulka81
01-09-2013, 12:05
Hm ... a może na allegro???
http://www.ceneo.pl/11291374

Ka_r0
01-09-2013, 12:15
dzięki, nie wiem jak to się stało, ale musiałam przeoczyć na allegro, znalazłam jeszcze inne :)

kasiulka81
01-09-2013, 12:42
Nie ma za co :) po to jest to forum, żeby sobie pomagać :ok:

reniusia1002
01-09-2013, 13:33
ja szulam tylko na allegro kuuje itam mozna naprawde tanio wyszukac duzo tanio ozdobki.tylko musisz dobrze poszukac i szukaj w kategorii uzywane ja ostatnio kupilam 300 sloiczkow z roznymi ozdobami zaplacilam 60 zl plus przesylka i byly nawet yrkonie svarowskiego.i zawsze tak kupuje.czesto tez maja np kufer zywany plus ozdoby i tez mega tanio wychodzi takze trzeba szukac w filtrze u gory wpisyje poprostu sloo ozdoby potem ze do amniciure i uzywane i wychodzi.taniej nie znajdziesz bo jak na poczatku kupowalam to kupowalam np w kiosku u mnie lub w skle[ach i placilam po 5 zlotych za jeden sloiczek.a teraz juz poprostu szukam.

sandrus
01-09-2013, 19:51
dziewczyny śliczne te broszki,ale ja ich nie widzę na allegro...

dorota.m
02-09-2013, 09:13
ja kupuje u siebie na bazarku na stoisku pazurkowym takie kokardki 2szt- 5 zł ;)http://pliki.wzorki.info/images/NCMb.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/HcLCT.jpg

malinowa
02-09-2013, 13:38
http://www.dobrarada.com.pl/index.php?p19951,broszka-do-paznokci-kokardka-metalowa-z-cyrkoniami-swarovski-4-sztuki-w-sloicz

monkas
12-12-2013, 15:42
Kto mieszka w Czewie i zrobi ze mną zamówienie z new nails w sumie na 400 zeta?
Mielibyśmy wtedy przesyłkę za free - wielka oszczędność nie jest, ale skoro można, to czemu nie korzystać? ;-)

just12345
03-12-2014, 09:29
Ja wszelkie zakupy robię na Negozio. Tam jest tanio i bardzo fajne kosmetyki. Uwielbiam lakiery do paznokci Essie. Jest ogólnie bardzo zadowolona z tych produktów. Polecam

Marilyn*
03-12-2014, 11:20
Dziewczynny a gdzie kupujecie oryginałki :)Swarovskiego? Interesuje mnie ilość 1440

edbeauty
06-05-2015, 15:21
Dziewczyny!! gdzie kupić


Potrzebuję kokardki cyrkoniowe. Jeśli ktoś wie, gdzie takowe kupić proszę o cynk :)

chodzi o taki temat

http://originalpiecemag.files.wordpress.com/2012/07/tumblr_lj75eqnvfn1qg89b0o1_500.jpg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEP3qaLg59Kw4jMfJQrYuRldiqCxG3B FPafbwrIfgX_cMq-U-4


polecam na stronie www.edbeauty.pl ;-)

bakulos
20-08-2015, 08:41
Chyba najbardziej opłaca się zamawiać przez internet

Marilyn*
21-08-2015, 12:32
To wiadomo, ale tutaj szuka się konkretnych miejsc/sklepow/stron internetowych :)

Sofia
26-10-2015, 14:40
No to jak chcecie kupić fajne ozdoby za niewygórowane pieniądze i do tego wspierać nową polską markę to proponuję Dolce Vita Nails:

OZDOBY (http://www.dolcevitanails.pl/ozdoby-c-18.html)

Olympia
11-12-2015, 15:44
kobietki i mezczyzni ;) powiedzcie mi ... bo raz kupilam ozdobki na allegro ... jakos dobra wszystko ok ale jakos nie odpowiada mi to ze sa w woreczkach i jest ich malo ..... gdzie ozdobki sprzedaja fajne, tanie i w pudelkach ?? :tuptup:

Z całą pewnością na Allegro warto poszukać. Jest tu masa ozdób do paznokci a ceny konkurencyjne:)

agnieszkaaa3
23-01-2018, 11:03
No na allegro w sumie są spoko ozdoby i tanie :). Czasami w mniejszych sklepikach też można na coś natrafić.

ell
19-08-2020, 12:00
NIe przepadam za cyrkoniami. Znaczy sie bardzo mi sie podoają w stylizacjach oraz u innych .Sama jednak miałam je kilka razy na paznokciach oraz nie przypadły mi do gustu. NIe czulam się z nimi dobrze, wystają ponad paznokcieć oraz w tym jest problem.

Za to lubię każdy ,,płaski" błysk :)

Uwielbiam wszelkiego rodzaju pyłki na hybrydy. Miałam okazję przetestować do tej pory kilka z nich i najbardziej przypadly mi do gustu te od Provocater. Nie są drogie, na stronie mozna kupić je w cenie kilku złotych a dają piękny efekt: https://provocater.pl/pylki-do-paznokci-hybrydowych
https://provocater.pl/environment/cache/images/600_600_productGfx_ef10aeba1c4c16ebedcf45120d44930 3.jpg

agus123
09-11-2020, 22:05
Tutaj https://www.chinskiraport.pl/blog/zakupy-na-aliexpress-clo-i-vat/ czytajcie o zakupach na aliexpress.

cass
06-09-2021, 10:47
Aktualnie wiele promocji na zdobienia do paznokci jest w sklepie Puderek. Konkretnie na stemple oraz blaszki. Zdobienie jest szybkie i proste ( dobrze jest tylko wczesniej potrenowac sobie na wzorniku a nie od razu na paznookciach - bo różnie bez wprawy wychodzi).

Najważniejsze dwie rzeczy to

dobrze wyżłobiony stempel
jak rownież odpowiedni preparat do stemplowania, od siebie polecam szczególnie dobrze napigmentowane żele od Elisium . Stemplowanie nimi to sama przyjemnosć: https://puderek.com.pl/180-stemple-i-blaszki
https://puderek.com.pl/35621-home_default/elisium-stamping-gel-03-czerwony-zel-do-stemplowania.jpg

Caliope
04-01-2022, 12:48
Moje znajome zamawiały na aliexpres lakiery hybrydowe i żele, ale nie wiem, jaka była jakość.