PDA

Zobacz pełną wersję : Zabieg parafinowy na twarz



Tekila_18
07-07-2010, 00:36
Witam!!

Nie wiem czy byl taki temat ale nie znalazłam:) jesli tak to przepraszam.
Ale chciała bym sie dowiedzieć jak wygląda zabieg parafinowy na twarz i jak go robić?
Na dlonie i stopy wiem: do parafiny potem rączki do woreczka i rękawicy frotowej. Ale co do twarzy to nie przejdzie :D i nawet nie mam zadnej koncepcji jak to wygląda.
Więc proszę o wytlumaczenie mi tej kwestii:).

Pozdrawiam wszystkich:)

Evela
04-11-2010, 18:32
Witam,
powiem szczerze iż parafina na twarz już przeszła w zapomnienie.
Aby położyc parafine na twarz potrzebna ci gaza wycinasz otwory na oczy i nos i parafine za pomocą pędzla nakładasz właśnie na tą gazę aby utrzemać efekt cieplny można nałożyc na to folię tylko nie można zapomnieć o otworach na nos.
Parafina nie może być bardzo gorąca ponieważ można poparzyć klientkę.
Pod gazę i parafinę można nałożyć ampułkę, krem lub inny kosmetyk odpowiednio dobrany do skóry.

urbanka1
10-06-2011, 01:07
Evela ma oczywiście rację. Ale są też pistoleciki z regulowanym natryskiem parafiny i tak też łatwo nałożyć ją na twarz- z gazą ofc :D

ladymakbet
21-05-2016, 19:29
kurcze, no na twarz to tego nie rób, parafina zapycha i wyskoczą ci krosty na twarzy :/ ale na stopy i dlonie polecam :)

kolorowa220
30-05-2016, 17:21
Ja robiłam ten zabieg tylko na dłonie i efekt faktycznie był zadowalający. Szczególnie na moje suche i popękane ręce. Ale na twarz chyba bym się nie odważyła. Jest tyle lepszych i bardziej przyjemnych zabiegów, że wybrałabym coś innego. Tym bardziej teraz na lato, kiedy skóra powinna oddychać, a nie zamykać się i tworzyć skorupę :)

sollyana
12-08-2016, 11:20
Parafina na twarz? Przecież ta substancja strasznie zamyka pory skóry i do tego w ogóle nie nawilża.