PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w dobraniu zabiegu - zdjęcia



kamila1987
09-07-2010, 16:34
Moje drogie :)
Chciałam Was prosić o pomoc. A mianowicie chodzio o to, że jestem dopiero po 1 roku kosmetologii a nie mieliśmy jeszcze zabiegów na twarz. Moja twarz jest okropna,mam porozszerzane pory, gdzie niegdzie zaskórniki, na nosie popękane naczynka i na szczęście tylko dwie blizny potrądzikowe ( moja wina- wyciskałam). Nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, skóra mi się nie błyszczy. Rozszerzone pory i zaskórniaki zaczeły się dopiero przed 22 rokiem, teraz mam 23 lata.
Gadałam z dziewczyną z którą miałam praktyki i powiedziała, że najlepsze dla mnie będą kwasy owocowe.
Chciałam sobie zamówić, ale nie wiem jakie, niewiem jak wykonać samemu zabieg, dlatego proszę Was o pomoc :) Może Wy macie jakieś sugestie? Robiłam u kosmetyczki mikrodermabrazje, ale nie dość, że nie pomogła to wydałam kupe pieniążków, dlatego teraz chce sama w domu sobie działać :)
Załączam zdjęciu mojego policzka ;P

hairkama
12-07-2010, 09:48
Hmm mikrodermabrazje mozesz sobie kupic do domku bardzo dobra jest w Marry Key i kosztuje okolo 160-180 zl ale starczy na bardzo dlugo tyle ze teraz to bron boze jej uzywac. Dopiero na jesien kiedy juz slonca nie bedzie takiego. A jesli kwasy to tez w jesien bo przebarwien teraz dostaniesz. Najlepiej to by bylo trzeba sie przejsc z tym do dermatologa wypisal by odpowiednie recepty na kremy i to by wyjasnilo sprawe. Bo tak na wlasna reke to jeszcze przedobrzysz i beda wieksze problemy niz sa takze do reki ksiazeczka zdrobia i skierowanie do dermatologa:)

kamila1987
12-07-2010, 10:17
Ale pisałam, że mikrodermabrazje stosowałam serie i nic z tego nie wyszło...
U dermatologa też byłam i mi przepisał to samo co mojemu bratu na skórę łojotokową, ale stosowalam, też pory mi się nie zmniejszyły ;(

Myślę nad tymi kwasami, może napiszcie jakie polecacie i jak je stosować, żeby było ok?:)

hairkama
12-07-2010, 10:51
Moze sproboj migdalowy kwas jest delikatny ale to dopiero po wakacjach jak slonce bedzie mniejsze

kasiasssss
12-07-2010, 10:53
ja bym ci doardzila glebokie zluszczanie naskorka,kosztuje ok 300zl,usuwa blizny,zmiany nawet male zmarszczki,mozna stosowac u nnastolatek ze zmianami na skorze