PDA

Zobacz pełną wersję : [07.2010-06.2011 Konkurs LNC] FOTOPAZNOKCIE 2012.



LNC
12-07-2010, 18:14
Witam serdecznie.

Pragnę zaprosić do udziału w nowym konkursie FOTOPAZNOKCIE 2012.

Konkurs zaczyna się na początku lipca 2010 i trwa do końca czerwca 2011.
Jego celem jest wyłonienie 12 najlepszych fotografii stylizacji paznokci
inspirowanych porami roku oraz poszczególnymi miesiącami.
Następnie stworzymy kalendarz na 2012 rok ze wszystkimi 12 pracami
podpisanymi imieniem i nazwiskiem autorki.

Do końca września przyjmujemy prace na Lato 2010. Można więc przesłać
teraz 3 zdjęcia (na lipiec, sierpień i wrzesień) a przez cały rok aż 12 zdjęć -
po jednym na każdy miesiąc. Każde wysłane zdjęcie pięknych paznokci
to szansa na nagrodę.

Oczywiście nie ma konkursu bez nagród!
Nagroda za Paznokcie miesiąca to koszyk nagród o wartości 200 zł,
do zapełnienia samemu produktami z naszej oferty.
Na koniec konkursu internautki wyłonią Paznokcie roku a autorce
przyznamy dodatkowo aż 500 zł na do wydania w naszym sklepie!
Nagrodę miesiąca można zdobyć nawet 4 razy, co oznacza, że w sumie
można wygrać aż 1300 zł na zakupy w LNC!
Oczywiście wszystkie laureatki otrzymają dyplomy.

Więcej informacji, harmonogram oraz regulamin znajduje się na stronie:
WIELKI KONKURS FOTOPAZNOKCIE2012 (http://pl.ladys-nails.eu/WIELKI-KONKURS-FOTOPAZNOKCIE2012-cinfo-pol-718.html)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam i czekam na Wasze najlepsze prace
Marek Cyrulik
Lady's Nails Cosmetics
http://pl.ladys-nails.eu

http://data.ladys-nails.eu/fotopaznokcie/banner500x380.png

kobietazpazurem
12-07-2010, 18:18
Szczegółowy regulamin :

Regulamin konkursu FOTOPAZNOKCIE2012




ORGANIZATOR
Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Lady's Nails Cosmetics z siedzibą w Żorach 44-240, przy ul. Wodzisławskiej 63a, zwany dalej Organizatorem, będący właścicielem strony sklepu internetowego Lady's Nails Cosmetics - sklep i hurtownia kosmetyczna LNC - paznokcie, tipsy. (http://www.ladys-nails.eu)
CEL KONKURSU
Celem konkursu jest wyłonienie 12 najlepszych fotografii stylizacji paznokci, inspirowanych porami roku oraz poszczególnymi miesiącami, których dotyczą. Następnie wydanie kalendarza na rok 2012, zawierającego zwycięskie prace.

Prace będą oceniane pod względem zgodności z tematem, kreatywności stylizacji paznokci, spójności i harmonii stylizacji, kompozycji ogólnej, czystości pracy i warunków technicznych zdjęcia (rozdzielczość, ostrość, oświetlenie).

Konkurs jest przeznaczony dla osób zajmujących się stylizacją paznokci zarówno profesjonalnie jak i amatorsko. W konkursie mogą samodzielnie uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie natomiast osoby niepełnoletnie tylko za zgodą prawnych opiekunów. Zgodę na uczestnictwo należy przesłać korespondencyjnie na adres organizatora lub mailowo na adres: fotopaznokcie@ladys-nails.eu
NAGRODY
Paznokcie miesiąca - 4 razy w roku zostaną przyznane 3 nagrody (po jednej za każdy miesiąc) od Jury po 200 zł do wykorzystania w Sklepie internetowym LNC.

Paznokcie roku - na zakończenie konkursu, spośród 12 nagrodzonych przez Jury prac, Internautki przyznają nagrodę "Paznokcie roku", w wysokości 500 zł do wykorzystania w Sklepie internetowym LNC.

Każda ze zwycięskich prac będzie opublikowana na stronie internetowej LNC i w kalendarzu oraz będzie podpisana imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością zamieszkania autorki stylizacji. Paznokcie roku zostaną dodatkowo umieszczone na okładce kalendarza.

Autorki nagrodzonych prac dodatkowo otrzymają egzemplarz kalendarza oraz dyplom potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny a prawo do odbioru nagrody nie może być przeniesione na osoby trzecie.
TERMIN PRZYZNAWANIA NAGRÓD
Nagrody za Paznokcie miesiąca zostaną przyznane kolejno:
- "Lato 2010" – do 15 października za lipiec, sierpień, wrzesień
- "Jesień 2010" – do 15 stycznia za październik, listopad, grudzień
- "Zima 2011" – do 15 kwietnia za styczeń, luty, marzec
- "Wiosna 2011" – do 15 lipca za kwiecień, maj, czerwiec

Nagroda Paznokcie roku zostanie przyznana na podstawie ankiety dostępnej na stronie Lady's Nails Cosmetics - sklep i hurtownia kosmetyczna LNC - paznokcie, tipsy. (http://www.ladys-nails.eu) dla zarejestrowanych klientek. Ankieta potrwa przez miesiąc od 15 lipca do 15 sierpnia 2011 r.

Gdy dwie lub więcej prac uzyska tę samą, najwyższą liczbę punktów, zostanie przeprowadzona tygodniowa dogrywka między tymi pracami.

Werdykty Jury oraz wyniki ankiety będą publikowane na stronie organizatora.
JURY
W skład Jury wchodzą: przedstawiciel Lady's Nails Cosmetics, dyplomowana stylistka z wieloletnim doświadczeniem oraz przedstawiciel działu artystycznego Lady's Nails Cosmetics.
WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRÓD
Laureatki wszystkich nagród zostaną poinformowane o werdykcie drogą mailową (na adres podany podczas rejestracji w Sklepie).

Każda uczestniczka może składać po 1 pracy na każdy z miesięcy, przy czym może być nagrodzona 1 raz w każdej porze roku (czyli maksymalnie 4 wygrane po 200 zł na zakupy w sklepie) plus możliwość wygrania nagrody internautek (500 zł na zakupy w sklepie).

Nagrody w postaci bonów na zakupy w Sklepie będą do wykorzystania bezterminowo. Koszty przesyłki nagród pokrywa Organizator konkursu.
TERMIN WYSYŁANIA PRAC
Przyjmowanie zdjęć do konkursu odbywa się od 01.07.2010 do 30.06.2011 z podziałem na umowne pory roku:
- Lato 2010 – od 1 lipca do 30 września
- Jesień 2010 – do 1 października do 31 grudnia
- Zima 2011 – od 1 stycznia do 31 marca
- Wiosna 2011 – od 1 kwietnia do 31 czerwca

Zdjęcia wysłane poza określonymi terminami (przykładowo zdjęcie na luty wysłane w czerwcu) nie będą brały udziału w konkursie.

Zdjęcia należy wysyłać na adres fotopaznokcie@ladys-nails.eu
WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Uczestniczka musi być autorką zarówno stylizacji jak i wykonywanej fotografii. Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach.

Technika wykonania dowolna (żel, akryl, lakier, tips, na formie, naturalne paznokcie). Zdjęcia muszą przedstawiać wykonane paznokcie w dowolnym stylu na jednej a najlepiej na dwóch dłoniach, bez podpisów autorki. Zdjęcia nie mogą być miksowane.

Uczestnictwo w konkursie jest darmowe jednak każda uczestniczka musi posiadać konto w Sklepie a zdjęcia muszą być wysłane z adresu mailowego podanego podczas rejestracji.

W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodzin oraz pracownicy Organizatora i Jury.

Wysłanie zdjęć do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych autorki prac w celach konkursowych, na publikację oraz wykorzystanie prac na stronie Organizatora oraz przetwarzanie w celach wydawniczych (łącznie z korektą graficzną), z zastrzeżeniem, że prace zawsze będą podpisane imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością zamieszkania autorki.
WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE FOTOGRAFII
Zdjęcia mogą być wykonane w układzie pionowym lub poziomym, bez daty i podpisu autorki.
Powinny być w możliwie najlepszej jakości oraz największej możliwej rozdzielczości.
Minimalna wielkość zdjęcia to 2816 x 2112 pikseli (czyli minimum aparat posiadający 6 megapikseli).
Zdjęcia muszą być opisane nazwą miesiąca, który charakteryzują, np. marzec.jpg
POZOSTAŁE
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany wchodzą w życie z chwilą opublikowania na Stronie.

Werdykt Jury jest ostateczny i nie podlega odwołaniu z zastrzeżeniem następującego przypadku: w przypadku naruszenia któregoś z postanowień regulaminu lub ujawnienia plagiatu, przyznana nagroda może zostać anulowana a laureatka będzie zobowiązana do zwrócenia jej równowartości wraz z przyznanym dyplomem. W tym wypadku zostanie wyłoniona druga nagroda na dany miesiąc.

Jakiekolwiek roszczenia prawne względem Organizatora lub członków Jury są wykluczone.

kachna831
13-07-2010, 00:17
Wow, super konkursik :)!!
A kalendarz z wygranymi pracami będzie na pewno bajeczny :buja:

Anna Kosińska
13-07-2010, 09:13
Bardzo ciekawy konkurs no i w koncu chyba instruktorzy moga sie popisac..??nic o tym nie pisza ale chyba mozemy i my brac udział w tym konkursie..
wiec czemu by nie... mozna byłoby sie wyzyc artystycznie..to cos dla Mnie..

zyza
13-07-2010, 11:40
annamon ty mnie nie doluj :D ja sie napalilam na ten konkurs a jak ty wystartujesz to ja wymiekam :D
hahahahaha zartuje :D do wrzesnia moge zrobic jeszcze ale potem pewnie dziecko da mi popalic :D

olusia87
13-07-2010, 12:12
No to jak instruktorzy też wezmą udział w konkursie to już sobie wyobrażam jak piękny będzie ten kalendarz.
A tak w ogóle to będzie go można gdzieś dostać?Gdzie?Bo nie doczytałam się takiej wiadomości;P

LNC
13-07-2010, 23:06
Oczywiście instruktorzy mogą również brać udział w konkursie. Proszę jednak pamiętać, że "Prace będą oceniane pod względem zgodności z tematem, kreatywności stylizacji paznokci, spójności i harmonii stylizacji, kompozycji ogólnej, czystości pracy i warunków technicznych zdjęcia (rozdzielczość, ostrość, oświetlenie)." To znaczy, że wyśmienita stylizacja może zostać odrzucona ze względów technicznych zdjęcia, kompozycji lub najzwyczajniej niezgodności z tematem. Tak więc każda stylistka ma szanse na nagrodę i zobaczenie swojej pracy w kalendarzu.

Sam kalendarz ze zwycięskimi pracami rzeczywiście zapowiada się bajecznie. Będzie oczywiście dostępny w naszym sklepie a każda autorka nagrodzonej pracy otrzyma od nas egzemplarz kalendarza razem z dyplomem.

P.s. Wspomnę jeszcze, że do 30 września przyjmujemy prace na miesiące: lipiec, sierpień, wrzesień

Trendy Style
13-07-2010, 23:20
TRENDY STYLE gratuluje LNC fantastycznego pomysłu! Powodzenia dziewczyny!

IWONAUMINSKA
13-07-2010, 23:57
super sprawa :) wspaniały konkurs :)

zyza
19-07-2010, 11:08
a co tu tak cicho? tak malo chetnych? wszyscy na wakacjach?

farbstift
19-07-2010, 11:17
dla mnie za wysokie progi;)

Gość
19-07-2010, 11:46
albo nie dvczytałam albo niedowidze albo nie ma:
\trzeba na obu dłoniach czy mozna na jdenej? :/:

wnioskuję ze jesli t do kalendarzza to pasowałoby bardzie na 2ch.. ale moze? ?

gattina
19-07-2010, 11:49
woszczur, "Technika wykonania dowolna (żel, akryl, lakier, tips, na formie, naturalne paznokcie). Zdjęcia muszą przedstawiać wykonane paznokcie w dowolnym stylu na jednej a najlepiej na dwóch dłoniach, bez podpisów autorki. Zdjęcia nie mogą być miksowane."

Gość
19-07-2010, 11:57
o masz! czyli mocnejsze okulary mi trzeba
dzieki i nalezy sie :aty:

za kare przypale sobie dłonie żelazkiem :haha:

Zuzanna Rzeszewska
19-07-2010, 12:54
a co tu tak cicho? tak malo chetnych? wszyscy na wakacjach?

Wszyscy szlifują pomysły :):):)

dizzzy_girl
19-07-2010, 15:22
Ale konkurs extra :D

Trendy Style
19-07-2010, 18:40
Zyza, bo wszyscy "siedzą i knują" hihihi

czarnulkaaa87
20-07-2010, 09:47
Bardzo ciekawy konkursik, powodzenia dziewczyny warto brać udział :D

aalliiccjjaa
27-08-2010, 17:13
Kalendarz będzie piękny:ok:

białaaaa
28-08-2010, 17:52
super kalendarzyk będzie

emiliawawa
06-09-2010, 14:15
Nie dawno pomyslalam sobie ze fajnie by bylo miec w salonie kalendarz z pieknymi stylizacjami, dziewczyny super pomysl!!! chetnie cos stworze :)

Renata Bronisława Kubiak
10-09-2010, 11:35
super konkurs na :ok:pewno wezmę udział

LNC
16-09-2010, 19:52
Wakacje już się skończyły - był to czas wyjazdów, wypoczynku i podróży.
Z pewnością wiele z Was przywiozło ze sobą masę inspiracji, miłych wspomnień i zapisanych w pamięci pięknych krajobrazów.
Lazurowe morze, piękne zachody słońca, złoty piasek, owoce morza, bursztynowa opalenizna...
Zachęcamy więc do przelania tych wspomnień na wspaniałe wzory i do udziału w konkursie FOTOPAZNOKCIE

Zostały już tylko 2 tygodnie do końca terminu nadsyłania prac w pierwszej turze konkursu (lipiec-wrzesień 2010).

Przygotowując zdjęcia, pamiętajcie aby wysyłać tylko po 1 zdjęciu na każdy miesiąc (nazwane np. lipiec.jpg) oraz aby było ono w jak największej możliwej rozdzielczości (min. 2800x2100 pikseli - takie robi aparat 6 megapikseli).

Przypominamy jeszcze nagrody:
- co miesiąc 200 zł do wydania na zakupy
- paznokcie roku wybierane przez publiczność - dodatkowo 500 zł na zakupy]
- zwycięskie prace będą wydane w postaci kalendarza na 2012 rok!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół LNC

Anika
17-09-2010, 17:47
Kolejny konkursik, super :)

LNC
17-09-2010, 20:18
Konkurs rozpoczął się już prawie 3 miesiące temu i będzie trwał przez następne 9 miesięcy, czyli okrągły rok.
Zapraszamy wszystkich do przesyłania prac konkursowych na każdy z 3-miesięcznych etapów.
Do końca pierwszego etapu zostały 2 tygodnie, czyli całkiem sporo czasu, by jeszcze zdążyć "wyczarować" piękne zdobienia i zrobić dobre zdjęcia.
Adres mailowy do przesyłania prac - fotopaznokcie@ladys-nails.eu

Tosiaczek
17-09-2010, 23:14
To ja powiem krótko "Do dzieła zdolniachy .. "

Bo ja już bym chciała mieć ten kalendarz :D :P :P

fashion.nails
18-09-2010, 13:32
Super temat!!! W wolnej chwili napewno coś przygoyuje

dzoana
07-10-2010, 18:32
teraz pozostaje czekać na wystawienie wszystkich pięknych prac i wyniki :D

zyza
09-10-2010, 11:31
no mi sie nie udalo przed porodem a teraz to pewnie za pol roku sprobuje dopiero :D w kazdym razie jak sie dziecko odchowa :D
ale temat tak mnie kusi i neci :D ach jakie molziwosci hahahaha

dzoana
11-10-2010, 15:41
no Zyza maleństwo może wieczorkiem Ci pozwoli odsapnąć i coś wykombinujesz :P

LNC
12-10-2010, 15:26
Zakończyła się pierwsza tura wielkiego konkursu FOTOPAZNOKCIE organizowanego przez Lady's Nails Cosmetics.

Wpłynęło wiele prac interesujących zarówno pod względem stylistycznym, fotograficznym jak i interpretacji miesiąca na który zostały zgłoszone. Niestety wiele z nadesłanych prac nie spełniało wymagań technicznych określonych w regulaminie konkursu, na który pragniemy zwrócić szczególną uwagę.

Najczęściej powtarzanym błędem było przesyłanie zbyt małych zdjęć (wymagany rozmiar to minimum ok. 2800x2100 pikseli, czyli zdjęcie wykonane aparatem z matrycą 6 megapikseli). Proszę pamiętać, że zwycięskie prace będą wydrukowane w postaci kalendarza naściennego - dlatego wymagamy aby były w jak największej rozdzielczości i jakości a zarazem ostre.

Wielokrotnie otrzymaliśmy po kilka zdjęć na ten sam miesiąc oraz zdjęcia wcześniej opublikowane lub zgłaszane w innych konkursach - o tym też mówi regulamin - tylko jedna, niepublikowana wcześniej praca na każdy miesiąc.

Poziom okazał się niezwykle zróżnicowany a oceny zdjęć często różniły się zaledwie dziesiątymi częściami punktów. Jury oceniało w skali 1-6, biorąc pod uwagę między innymi: jakość techniczną zdjęcia (ostrość, kadr, światło) oraz pomysł, czystość i jakość wykonania stylizacji, jej pracochłonność i zgodność z danym miesiącem.

Zwycięskie prace przesyłane przez stylistki przez cały rok zostaną wydane w postaci kalendarza naściennego na 2012 rok.
Zapraszamy więc do udziału w konkursie nie tylko ze względu na bardzo atrakcyjne nagrody, ale również na możliwość
promocji autorów prac w kalendarzu, który zagości w salonach kosmetycznych w całej Polsce.

Wyniki pierwszej tury dostępne są na stronie:
Wyniki konkursu - Lato 2010 (http://pl.ladys-nails.eu/Wyniki-konkursu-Lato-2010-cinfo-pol-748.html)

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace i zapraszamy do udziału w kolejnych turach konkursu.
Już teraz możecie zgłaszać zdjęcia do drugiej tury - październik, listopad, grudzień.
Prace konkursowe należy nadsyłać na adres: fotopaznokcie@ladys-nails.eu

Gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy wszystkim szczęścia w konkursie
Lady's Nails Cosmetics

MURKA
12-10-2010, 18:53
PRACE CUDOWNE !!!!! napewno kupię taki kalendarz!!!!!!! :ok:dziewczyny gratuluję!!!!!!!!!

asia
12-10-2010, 19:08
gratulacje ;)

dzoana
13-10-2010, 10:00
wszystko fajnie, ładnie pięknie, ale praca na lipiec Anny Bohdanowicz (zresztą bardzo piękna) jest nam wszystkim znana od dawna.. to trochę niesprawiedliwe... bo prace mialy być wcześniej niepublikowane...
mnie najbardziej do gustu przypadła praca na wrzesień i tu w zupełności zgadzam się za uznanie na 1 miejsce... gratuluje... :)

paznokietek1000
13-10-2010, 11:56
dokładnie praca z lipca jest chyba już od kilku lat, może z zeszłego roku, troszkę to niesprawiedliwe

LNC
13-10-2010, 14:50
Bardzo nam przykro, że w naszym konkursie nastąpiło tak poważne niedopatrzenie.
Pragniemy złożyć szczere przeprosiny na ręce wszystkich uczestniczek konkursu.
Szczęśliwie, ostatni punkt regulaminu konkursowego przewiduje anulowanie wyniku w którym nastąpiło naruszenie.


Oświadczenie:

Lady's Nails Cosmetics dokłada wszelkich starań aby organizowany przez nas konkurs był przeprowadzony zgodnie z regulaminem. Zależy nam aby był sprawiedliwy dla osób, które włożyły wysiłek w wymyślenie oraz przygotowanie nowych i oryginalnych prac.

Mimo usilnych starań nie jesteśmy jednak w stanie kontrolować zasobów całego internetu (między innymi kont facebook) aby mieć pewność, że zgłoszone prace nie zostały wcześniej opublikowane.

Aby zapewnić poprawny i sprawiedliwy przebieg konkursu postanowiliśmy uaktualnić założenia wyboru zwycięskich prac:


Po zakończeniu tury, trzy najwyżej ocenione przez Jury prace zostaną opublikowane na naszej stronie jako nominacje.
Przez trzy dni będziemy przyjmowali zażalenia w przypadku gdyby okazało się, że któraś z nominowanych prac była wcześniej publikowana. (w tym wypadku do piątku 15. października)
Ewentualne zażalenia powinny zawierać jak najwięcej informacji dotyczących miejsca (np. dokładnego adresu www) i daty publikacji kwestionowanych prac. Jeśli to możliwe, dobrze jest wykonać również zrzut ekranu (ang. screenshot) strony internetowej publikującej pracę.
Oczywiste jest, że nie będziemy mogli zgodzić się na zgłoszenia w stylu:
"Wydaje mi się, że już gdzieś widziałam tą pracę, ale nie pamiętam gdzie".
W przypadku uzasadnionych zażaleń praca zostanie odrzucona a jej miejsce zajmie kolejna najwyżej oceniona praca.


Liczymy jednak na uczciwość uczestniczek i postanawiamy dołożyć wszelkich starań aby konkurs przebiegał sprawiedliwie i z poszanowaniem regulaminu oraz starań uczestniczek. Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły naruszenie regulaminu.

meg19791
13-10-2010, 22:09
hej dziewczyny podoba się wam praca na wrzesień to moja :skacze:
taka jestem dumna, że zaraz pęknę.

casandra
14-10-2010, 08:07
a gdzie można je obejżeć...nigdzie ich nie widze? Pomocy, chcem oglądnąć..

RedSunset
14-10-2010, 08:14
kilka postów wyżej w linku :)

kalent
24-11-2010, 15:03
Wrzeień super, a sierpień jak dla mnie troche za bardzo "cukierkowy"

LNC
27-11-2010, 15:02
Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania konkursem.
Niemal codziennie otrzymujemy nowe, bardzo interesujące zgłoszenia.

Jednocześnie pragniemy poinformować o udziale LNC w ogólnopolskiej akcji:
Dzień Darmowej Dostawy - 1 grudnia 2010.
W dziale "Sprzedawcy i produkty (http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/5457-dzien-darmowej-dostawy-w-lnc-1-grudnia-2010-a.html)" znajduje się odpowiedni temat.

Zapraszamy do konkursu i zakupów. :)

Agusia_pa2
29-11-2010, 21:24
wymodziłam coś na październik :):skacze: i wysłalam

Candynails
13-12-2010, 09:07
cieszę się, że odkryłam ten konkurs, super okazja!!!! ja wyślę coś na listopad i grudzień:) zabieram się do pracy :skacze:

LNC
12-01-2011, 17:00
Witamy serdecznie!

Na stronie LNC, pod adresem:
Wyniki konkursu FOTOPAZNOKCIE (http://pl.ladys-nails.eu/Wyniki-konkursu-FOTOPAZNOKCIE-cinfo-pol-748.html)
można już oglądać nominacje do zwycięstwa w II turze konkursu!
(do 14 stycznia przyjmujemy ewentualne zażalenia i uwagi)

Po upłynięciu terminu nominacji, czyli na przełomie tygodnia zamieścimy nazwiska
zwyciężczyń i skontaktujemy się z nimi mailowo przekazując nagrody.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wszystkich zgłoszonych prac i komentowania.
LNC

P.s. Oczywiście już przyjmujemy prace do III tury! - na styczeń, luty i marzec.

RedSunset
18-01-2011, 16:00
chciałam zapytać ile tych zdjęć trzeba wysłać...bo wszędzie pisze że zdjęcia, takie a nie inne, a ja nie mogę nic znaleźć na temat ich ilości...i czy krzywe też czy tylko zdobienie...
jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę :)

hmm
18-01-2011, 17:46
tylko jedno nigdzie nie publikowane zdjęcie o rozdzielczości minimum 2800/2100 pikseli
to ty decydujesz co chcesz pokazać i jak ............ komisja ocenia między innymi twój smak fotograficzny

RedSunset
18-01-2011, 18:45
właśnie wszędzie pisze "zdjęcia nie mogą być..." albo "zdjęcia mają być..." i mnie to wpr5owadziło w błąd :) ale bardzo dziękuję za podpowiedź :kwiatek:

asia
18-01-2011, 19:01
moje styczniowe poszly:)

RedSunset
18-01-2011, 19:08
i ja właśnie skończyłam i teraz już tylko zostało mi wybrać zdjęcie i wysłać :D

meg19791
18-01-2011, 21:26
ja już mam na styczeń i luty poczekam aż zrobię na marzec i wyślę wszystkie :P

dzoana
18-01-2011, 22:17
prace na październik i listopad mnie powaliły, piękne :) gratuluje zwyciężczyniom :)

RedSunset
21-01-2011, 19:33
wysłałam pracę na styczeń już kilka dni temu, ale nie dostałam potwierdzenia i nie wiem czy powinnam wysłać jeszcze raz??

LNC
22-01-2011, 20:59
@RedSunset: Pani praca szczęśliwie dotarła (oczywiście została zakwalifikowana do konkursu) i przyznam, że robi wrażenie. :) Potwierdzenie powinno już być w Pani skrzynce.

Czasami mamy nieco opóźnienia w odpowiedziach na zgłoszenia konkursowe, dlatego prosimy o cierpliwość. Każdy kto wyśle zdjęcie na pewno otrzyma odpowiedź. Obiecujemy! :)

RedSunset
23-01-2011, 09:21
Dziękuję bardzo :) Właśnie sprawdziłam skrzynkę i odczytałam ^_^

asia
23-01-2011, 22:40
a u mnie pusto ;(

LNC
26-01-2011, 11:42
Ostatnio dość często otrzymujemy po kilka zdjęć na jeden miesiąc, dlatego przypominamy:

Zgodnie z regulaminem konkursu, przyjmujemy po 1 zdjęciu na każdy z miesięcy.
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych fotografii (a nie tylko stylizacji) i przy
ocenie Jury, pod uwagę brane są również kompozycja i warunki techniczne zdjęcia,
dlatego My nie możemy wybrać jednego spośród kilku przesłanych zdjęć - to Wy
musicie wybrać i przesłać to jedno, najlepsze zdjęcie na dany miesiąc.

Pamiętajcie - to konkurs FOTOPAZNOKCIE - liczy się zarówno stylizacja jak i jej fotografia. :)

Sugerujemy też kilka istotnych aspektów na które warto zwrócić uwagę:
- paznokcie powinny odpowiednio się wyróżniać z tła i nie zlewać się z nim;
- ułożenie całej dłoni (w szczególności palców) jest bardzo istotne dla kompozycji i estetyki całego zdjęcia;
- przy robieniu zdjęć z lampą błyskową niektóre miejsca mogą być zbyt naświetlone a wręcz "przepalone"
i warto popróbować z różnym oświetleniem a potem wybrać to najlepsze;
- bardzo duży wpływ na ocenę ma ostrość zdjęcia (a właściwie jego najważniejszych elementów czyli paznokci),
wiemy jednak, że bardzo trudno zrobić zdjęcie gdzie wszystko będzie wyraźne, dlatego ostrość powinna
być skupiona na najważniejszych obszarach zdjęcia.
- wykonane fotografie warto pokazać rodzinie lub znajomym (nie wolno go jednak publikować w internecie)
i poprosić o szczerą opinię, zapytać które najbardziej się podoba i na co najpierw zwrócili uwagę (zdobienie czy tło)

Wiele przydatnych wskazówek i porad można znaleźć w naszym Elementarzu fotografii paznokci:
Elementarz fotografii paznokci (http://pl.ladys-nails.eu/Elementarz-fotografii-paznokci-clinks-pol-716.html)
Te wszystkie mogą się bardzo przydać w tworzeniu własnego portfolio.

Prosimy zatem o przesyłanie po jednym zdjęciu na jeden miesiąc
i życzymy samych udanych fotografii i stylizacji! :)

___
@asia: prosimy o sprawdzenie PW oraz skrzynki.

Lilka
26-01-2011, 15:09
Konkurs mnie zaintrygował, mam ochotę wziąć udział! Proszę mi tylko powiedzieć, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Mogę jednego dnia wysłać 3 różne zdjęcia na każdy z miesięcy np. dzisiaj na styczen, luty i marzec? Czy w styczniu mogę tylko na styczeń?

LNC
26-01-2011, 16:08
Od początku stycznia do końca marca (czyli podczas trwania III tury konkursu) może Pani jednego dnia wysłać 3 prace (na styczeń, luty i marzec). Może Pani również wysyłać prace osobno, lub tylko na wybrany przez siebie miesiąc, byle zdążyć z wysyłaniem do końca marca.
Zapraszamy serdecznie.

Lilka
26-01-2011, 16:20
Dziękuje za odpowiedz!
Czyli mam jeszcze sporo czasu, fajnie, coś wymyśle! Zostało jeszcze 6 miesięcy do końca konkursu, więc muszę mieć 6 różnych pomysłów fiu fiu fiu. To się będzie teraz działo!

aneta-galecka
02-02-2011, 14:50
Witajcie. Zrobiłam paznokcie na konkurs. I już mam gotowe zdjęcia. Jednak po obejrzeniu wszystkich prac mam pytanie. Czy szpice to obowiązkowy kształt? Ja niestety nie zrobiłam szpiców tylko zwykłe, edge i pipe ;( i co teraz? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam:]

Emilia B.
02-02-2011, 14:55
kształt jest dowolny...

asia
04-02-2011, 22:19
edge i pipe nie są zwykłe :D

dizzzy_girl
05-02-2011, 12:55
Czy doszła moja praca na luty? Ponieważ wysłałam parę dni temu i nie otrzymałam potwierdzenia. Z góry dziękuję :)

aneta-galecka
06-02-2011, 19:29
edge i pipe nie są zwykłe :D



chodzilo mi o to ze zrobilam edge, pipe i zwykle kwadratowe:skacze:

Candynails
23-02-2011, 08:09
o ile dobrze zrozumialam ten rozpis terminów, to mogę jeszcze wyslać prace zimową, super :skacze:zabieram się do pracy

LNC
28-02-2011, 08:46
Zgadza się - do końca marca może Pani wysłać prace na styczeń, luty i marzec.

Czy wspominaliśmy, że poza wygraną 200 zł na zakupy, publikacją w kalendarzu rozsyłanym do salonów w całej Polsce i szansą na wygranie dodatkowych 500 zł, każda osoba, która wyśle swoje prace otrzymuje dyplom za uczestnictwo w konkursie? :)

Zapraszamy więc wszystkich do przygotowywania pazurków i wysyłania zdjęć.
LNC

plushak
28-02-2011, 17:03
oj ale kusicie :D obiecałam sobie że wyślę na poprzednie terminy, nie miałam natchnienia, teraz słoneczko wychodzi muszę coś stworzyć muszę :D

Candynails
28-02-2011, 18:37
ja właśnie kończę robić zimowe:D:D

natalia268
28-02-2011, 18:59
oo duplomik dobra sprawa :) faktycznie kuszące..

LNC
24-03-2011, 21:07
To już ostatni moment aby nadesłać swoje zdjęcia do trzeciej tury konkursu FOTOPAZNOKCIE i wygrać zakupy w naszym sklepie oraz zdobyć szansę na opublikowanie Twoich wzorków w kalendarzu na 2012 rok.

Przypominamy:
Co miesiąc do wygrania koszyk nagród o wartości 200 zł, który wypełnisz sobie sama produktami z naszej oferty. Na koniec konkursu internautki wyłonią Paznokcie roku a autorce przyznamy dodatkowo aż 500 zł na do wydania w naszym sklepie! Nagrodę miesiąca możesz zdobyć nawet 4 razy, co oznacza, że w sumie możesz otrzymać aż 1300 zł do wydania na zakupy!

Znajdź chwilę, wymyśl i wykonaj wzory na paznokciach, zrób dobre zdjęcie, wyślij na adres: fotopaznokcie@ladys-nails.eu do 31 marca i wygraj!

:)

meg19791
24-03-2011, 22:19
już wysłałam na styczeń, luty i marzec:D

Candynails
31-03-2011, 20:05
właśnie wysłałam na luty:D:D

Candynails
02-04-2011, 14:00
wysyłacie potwierdzenia na maila, że prace konkursowe dotarły? tak z ciekawości pytam, bo nic nie dostałam;p;p mam nadzieje, ze dotarła:)

Malyyyyna
02-04-2011, 15:50
to teraz mozna wysyłac na jaki miesiac? bo mi sie juz pomerdało wszystko :P

RedSunset
02-04-2011, 17:44
na kwiecień, maj i czerwiec teraz można wysyłać :)

Malyyyyna
03-04-2011, 08:57
dziekuje :* a do kiedy? :)

RedSunset
03-04-2011, 10:08
do końca czerwca można wysyłać zdjęcia na kwiecień, maj i czerwiec :)
Później konkurs się kończy :)

meg19791
08-04-2011, 11:00
kiedy będą te wyniki bo umrę z ciekawości :/:

Candynails
08-04-2011, 12:58
w regulaminie jest, że 15 kwietnia, to jeszcze sobie poczekamy:) chyba, że ogłoszą wcześniej, a w poprzednich turach ogłaszali wcześniej?bo nie bralam udzialu to nie wiem

meg19791
09-04-2011, 08:01
ogłaszali wcześniej

Candynails
12-04-2011, 17:02
co chwile sprawdzam, czy nie ma wyników;p;p oszaleje z ciekawości;p;p

dizzzy_girl
13-04-2011, 09:42
Ja to samo ;) no ale trzeba będzie wytrzymać :D

meg19791
13-04-2011, 12:10
:minka::crazy: tak wyglądam

RedSunset
13-04-2011, 14:12
do 15-stego już blisko, damy radę :D

asiek
13-04-2011, 15:31
A jak ktoś nie wysyłał wcześniej prac, to może wysłać na te 3 ostatnie miesiące ? :P

dizzzy_girl
13-04-2011, 15:44
No jasne że można ;)

Candynails
14-04-2011, 13:05
zlitujcie się nad nami!! prosimy;p;p:placz::placz::placz:

Malyyyyna
14-04-2011, 14:05
a to jest tak ze sie wysyla np jedna prace i oni sobie dobieraja na który miesiac czy trzeba podpisać na jaki miesiac? i mozna tylko jedna prace??

meg19791
14-04-2011, 14:09
w regulaminie jest wszystko napisane
to już jest sadyzm:placz: tak się pastwić nad nami;(

Candynails
14-04-2011, 15:54
mam nadzieje, że jutro już będą, chyba mają ciężki orzech do zgryzienie tym razem, skoro mówicie, że zawsze ogłaszali przed terminem:)

LNC
15-04-2011, 11:26
:)

Wybaczcie, że tym razem kazaliśmy Wam tak długo czekać.

Spieszymy więc z dobrą wiadomością:
OPUBLIKOWALIŚMY WYNIKI III TURY WIELKIEGO KONKURSU FOTOPAZNOKCIE!

http://data.ladys-nails.eu/fotopaznokcie/3tura_online_small.jpg

Nominacje w III turze można obejrzeć pod adresem:
Wyniki konkursu FOTOPAZNOKCIE (http://pl.ladys-nails.eu/Wyniki-konkursu-FOTOPAZNOKCIE-cinfo-pol-748.html)

Wybór nie był łatwy, zresztą wystarczy obejrzeć nadesłane prace by ocenić
jak wysoki był poziom nadesłanych fotografii i stylizacji.

Już nie możemy się doczekać jakie prace wpłyną na IV turę!
W związku z tym zapraszamy wszystkie stylistki do przygotowywania
i nadsyłania prac na kwiecień, maj i czerwiec.

Wasze
Lady's Nails Cosmetics

RedSunset
15-04-2011, 12:07
gratuluję dziewczyny!! Brawo!! Cudne prace!!
Jestem w szoku że moja praca jest nominowana!!!! Nie mogłam uwierzyć... Dziękuję bardzo :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

asia
15-04-2011, 12:23
przepiękne prace!

hihi zapomnialam ze jeszcze kwiecien-maj -czerwiec jest....:D

meg19791
15-04-2011, 14:57
moje są te z bratkami jupi jupi:skacze::skacze::skacze: ale jestem szczęśliwa:D:D:D

Candynails
15-04-2011, 15:01
a moje to Luty:D szczęśliwa!!!!!:skacze::skacze::skacze: dziękuję bardzo:love::love:

natalia268
15-04-2011, 16:21
:brawa: brawo dziewuszki :przytul: :* cieszę sie Waszym szczesciem !! Super ze to akurat z Naszego forum tyle prac :)

RedSunset
15-04-2011, 17:48
i ja się cieszę strasznie!! Moje paznokcie to te styczniowe ^_^

LNC
20-04-2011, 20:18
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom a w szczególności zwyciężczyniom III tury konkursu! (no i oczywiście zapraszamy do odbioru nagród) :)

Jednocześnie zapraszamy wszystkich do udziału w ostatniej już - IV turze Wielkiego Konkursu FOTOPAZNOKCIE (kwiecień, maj, czerwiec).

Wasze
LNC

Nnisiaa
22-04-2011, 07:23
Gratuluje dziewczyny sliczne prace:)

LNC
22-06-2011, 13:29
To już ostatnie dni aby nadesłać zdjęcia do czwartej tury (kwiecień, maj, czerwiec) konkursu FOTOPAZNOKCIE i wygrać zakupy w naszym sklepie oraz zdobyć szansę na opublikowanie wzorków w kalendarzu na 2012 rok.

Już niedługo wielkie rozstrzygnięcie konkursu - internautki wybiorą Paznokcie Roku spośród zdjęć wygrywających przez cały rok. Autorka stylizacji otrzyma dodatkowo 500 zł na zakupy w naszym sklepie

Znajdźcie chwilę, wymyślcie i wykonajcie stylizację oraz dobre zdjęcie.
Następnie wyślijcie na adres: fotopaznokcie@ladys-nails.eu do 30 czerwca.

Serdecznie zapraszamy - to już ostatni moment :)
Wasze LNC

meg19791
22-06-2011, 19:33
już dawno wysłałam :D

RedSunset
22-06-2011, 19:43
ja jakoś nie mam pomysłów...

jednak na ostatnią chwilę wysłałam coś na Maj :)

Candynails
01-07-2011, 17:16
Ja dawno wysłałąm na czerwiec, teraz niecierpliowscia bede czekac na wyniki;)

meg19791
02-07-2011, 09:57
Ten konkursik jest super jak szybko zleciał rok. Szanowna komisjo bardzo proszę nie zwlekać do 15 z wynikami:D
bo umrę z ciekawości.

zosia_29
02-07-2011, 10:35
Jestem bardzo ciekawa tych prac...

LNC
02-07-2011, 12:01
Szanowna komisja ustaliła, że zrobi co tylko może aby nie mieć nikogo na sumieniu i aby wyniki pojawiły się wcześniej niż 15-ego. ;)
Rok rzeczywiście zleciał błyskawicznie... no i już wkrótce ostateczna bitwa o zaszczytny tytuł i całkiem przyjemną nagrodę dla autorki Paznokci Roku.

My też nie możemy się doczekać!
Wasze LNC

meg19791
03-07-2011, 09:40
o to fajnie, że nie będziecie nas tak trzymać do końca:P
już nie mogę się doczekać rozstrzygnięcia konkursu :skacze:

dizzzy_girl
03-07-2011, 10:50
Również czekam z niecierpliwością na wyniki :)

LNC
05-07-2011, 23:13
W oczekiwaniu na werdykt Jury spieszymy z informacją, że szanowni członkowie otrzymali już wszystkie nadesłane fotografie (do konkursu zakwalifikowano 52 zdjęcia stylizacji) i w pocie czoła typują swoich faworytów.
Natychmiast jak otrzymamy listy wyników zamieścimy tutaj informację.

Gwarantujemy, że my też nie możemy się doczekać ostatecznego wyniku. :)

Życząc powodzenia
Wasze LNC

Sylwia1982
05-07-2011, 23:36
52 zdjecia!:wow: Ale duzo stylizacji sie nazbieralo....Super! Juz nie moge sie doczekac! Bedzie co ogladac :D

LNC
06-07-2011, 11:46
52 zdjęcia - to tylko ostatnia - IV tura.
W sumie, w całym konkursie wzięło udział 160 najróżniejszych fotografii stylizacji.

Candynails
06-07-2011, 12:38
WOW! no to cieszył się wielkim powodzeniem;) to fajnie! nie mogę sie już doczekać;p

zołzella
06-07-2011, 13:42
piękna frekwencja :)

meg19791
06-07-2011, 16:50
nie mogę się już doczekać:skacze:

samaron
06-07-2011, 17:00
Liczebność faktycznie powalająca :o, ale współczuję jury, siedź teraz i osądzaj tyle prac...
a tam ponad połowa pewnie od nas z forum :leze:

Zuzanna Rzeszewska
10-07-2011, 20:38
kiedy kalendarz bedzie do kupienia?

meg19791
10-07-2011, 23:08
aaaa:tany2:może jutro będą wyniki-mam nadzieję:)

Candynails
11-07-2011, 10:28
oszaleje ze zniecierpliwienia;p

RedSunset
11-07-2011, 11:33
ciekawe czy dziś...czy jutro :P ale jestem strasznie ciekawa tych prac....Taka piękna frekwencja że jury chyba nie może się zdecydować ;)

LNC
12-07-2011, 16:21
___

Z radością przedstawiamy wyczekiwane wyniki ostatniej - czwartej tury Wielkiego Konkursu FotoPaznokcie!


http://data.ladys-nails.eu/fotopaznokcie/4tura_online_small.jpg

Zobacz wyniki IV tury konkursu FotoPaznokcie. (http://pl.ladys-nails.eu/Wyniki-konkursu-FOTOPAZNOKCIE-cinfo-pol-748.html)


Jednocześnie zapraszamy do głosowania na Paznokcie Roku - znajdą się one na okładce kalendarza a ich autorka otrzyma dodatkową nagrodę - 500 zł do wydania w sklepie LNC.
Ankieta będzie trwała przez miesiąc - od 15 lipca do 15 sierpnia 2011 r. Mogą w niej wziąć udział wszystkie osoby posiadające konto w sklepie LNC.
(Osoby, które nie posiadają konta zapraszamy do rejestracji (http://pl.ladys-nails.eu/client-new.php?register) i oddania głosu w ankiecie)

Serdecznie zapraszamy i gratulujemy zwyciężczyniom!
Wasze LNC

Paulka
12-07-2011, 16:28
oo meg gratulacje :*

RedSunset
12-07-2011, 16:54
śliczne prace:love: nie znam dziewczyn które wykonały te stylizacje ale gratuluję:*:* piękne prace!! Brawo!!

meg19791
12-07-2011, 18:56
uuu Paulka to nie moje:/:

Paulka
12-07-2011, 20:49
meg ale ale marcowe i wrzesniowe??-tez nie Twoje??

natalia268
12-07-2011, 22:54
prace w tej turze jak dla mni najlepsze :slina:

Sylwia1982
13-07-2011, 00:45
ja tez nie znam Pan tych prac.... :)

meg19791
14-07-2011, 10:51
w ramach wygranej na marzec zamówiłam 800 szt. Swarovskich ss6, 10 szt. ss9, maskę do rąk i ciała mango i orange oraz primer anty bakteryjny ^_^
Bardzo dziękuję LNC- są super:*
43879

natalia268
14-07-2011, 11:04
ooo fajnie fajnie :slina: :slina:

800 sv :buja:

Paulka
14-07-2011, 11:56
kurde gdzie nie spojrzec to Meg wrzuca swoje nagrody z konkursów, ale CI dziewczyno dobrze:D:slina:

meg19791
14-07-2011, 16:14
no dorobię się nie ma co:haha:

asiekfr
14-07-2011, 18:11
o ja swarovski:o ... matko... cale pazury bym nimi zrobila

LNC
15-07-2011, 11:39
Na naszej stronie można już głosować na Paznokcie Roku.
Ankieta potrwa do 15 sierpnia i jest widoczna po zalogowaniu na swoje konto.

Serdecznie zapraszamy wszystkie forumowiczki do głosowania!

WIELKI KONKURS FOTOPAZNOKCIE2012 (http://pl.ladys-nails.eu/WIELKI-KONKURS-FOTOPAZNOKCIE2012-cinfo-pol-718.html)



meg19791 - gratulujemy jeszcze raz i zapraszamy do nas na zakupy :)

meg19791
15-07-2011, 12:16
dziewczyny przepraszam, że tak pytam ale normalnie mnie coś pier.... jak zobaczyłam tą pracę-mogę wiedzieć kto ją wykonał ktoś od nas?

43920

Emilia B.
15-07-2011, 12:35
ale piękna :slina: niestety nie wiem i niestety to nie ja (a szkoda haha) :D

RedSunset
15-07-2011, 12:46
dla mnie zdecydowani8e najlepsza ta praca którą Meg pokazała. Mistrzowskie zdobienie. Rewelacja po prostu. Aż się teraz zdziwiłam że to nie ta praca wygrała, choć ta która jest pierwsza też fajna, ale ten motyl wymiata. :love: Świetne prace nadesłane. Meg pokaż które Twoje ^_^

Sylwia1982
15-07-2011, 13:26
Piekna jest ta praca :o. Ale szkoda ze nie moja.... :(. Hehe pozazdroscic...

RedSunset
22-07-2011, 23:06
LNC ślicznie dziękuję za dyplomik uczestnictwa w konkursie :*

MURKA
23-07-2011, 22:25
praca bardzo pmysłowa:ok:i piękna:love:

LNC
16-08-2011, 16:09
Paznokcie Roku wybrane!

Jako zwieńczenie trwającego okrągły rok Wielkiego Konkursu Fotopaznokcie,
liczne klientki LNC wybrały Paznokcie Roku w ankiecie trwającej od 15.VI do 15.VII.

http://data.ladys-nails.eu/fotopaznokcie/paznokcie_roku_mini.jpg

Zwycięska fotografia zostanie umieszczona na okładce kalendarza na 2012 rok wydanego przez LNC,
natomiast autorka otrzyma nagrodę pieniężną do zrealizowania na zakupy w naszym sklepie.

Serdecznie gratulujemy autorce stylizacji i zdjęcia na miesiąc Maj - Pani Katarzynie Kalince.
LNC

plushak
16-08-2011, 16:19
piękna stylizacja:)

RedSunset
16-08-2011, 17:08
prześliczne są te pazurki :love: i te kwiatuszki musiały być bardzo pracochłonne...Gratulacje !!

samaron
16-08-2011, 19:03
Mhm, mi też się bardzo podobają :D
Serdeczne gratulacje :)

Sylwia1982
16-08-2011, 19:04
Praca przepiekne. Ja rowniez gratuluje zwyciezczyni :love:

chechlol
16-08-2011, 19:17
gratuluję :-)

KarolciaK
16-08-2011, 21:41
są prześliczne :)

olao
16-08-2011, 22:10
Piekna ta zwycieska praca.
Ja dostalam na pocieszenie dyplomik za uczestnictwo-co mnie niezmiernie ucieszylo!:tuptup:

białaaaa
17-08-2011, 08:39
praca bardzo piękna zasłużona w 100%

Candynails
17-08-2011, 18:20
Gratulacje:) a praca z motylami jest moja;)

RedSunset
17-08-2011, 19:32
Candy, pracę zrobiłaś boską!! Gratuluję!! Mimo że nie zajęła miejsca zasługuje na uznanie :yess: Moim skromnym zdaniem przynajmniej ;]

emila
18-08-2011, 12:24
Praca z motylami jest mega, naprawdę dziwne, że jej nie wybrali :/:

Sieciunia
20-08-2011, 17:05
a czyja jest majowa praca? Ja dzis dopiero przeczytalam o tym konkursie :P ale gdybym miala glosowac, to wlasnie na te prace ;)

meg19791
22-08-2011, 20:33
Candy Twoja praca boska bardzo dziwne, że nie przeszła była najładniejsza ze wszystkich :love: moim skromnym zdaniem-sorki jeżeli kogoś uraziłam:kwiatek:

DiamondShine
24-08-2011, 09:14
wszystkie pazurki extra!

zosia_29
24-08-2011, 10:25
Candynails twoja praca cudowna i motylki dla mnie numer 1 zwyciężczyni równiez gratuluję :kwiatek:

Candynails
25-08-2011, 22:52
dziekuje dziewczyny:) wprawdzie nie została doceniona, ale to miłe, że Wam się podoba:love::love::love:

LNC
11-11-2011, 12:41
Wczoraj kurier dostarczył do naszej siedziby kilka niemałych paczek pachnących jeszcze farbą drukarską. Dokładnie przeliczyliśmy, czy każdy rok ma 366 dni i spieszymy z dobrą informacją! :)

Jako zwieńczenie całorocznego konkursu i głosowania, właśnie pojawił się Wielki Kalendarz Fotopaznokcie zawierający 12 zwycięskich prac konkursowych!

13-stronicowy kalendarz o rozmiarze 34x48 cm jest dostępny (w limitowanym nakładzie) w cenie 29 zł, pod adresem:

LNC - Wielki Kalendarz Konkursowy 2012 (http://pl.ladys-nails.eu/product-pol-9011-LNC-Wielki-Kalendarz-Konkursowy-2012.html)

Serdecznie zapraszamy do zamawiania! :)
LNC


http://data.ladys-nails.eu/newsletter/kalendarz-550.jpg (http://pl.ladys-nails.eu/product-pol-9011-LNC-Wielki-Kalendarz-Konkursowy-2012.html)

kaka80
11-11-2011, 13:30
juz zakupiony:skacze:

meg19791
11-11-2011, 20:16
a osoby które wygrały na dany miesiąc dostaną kalendarz ?

LNC
14-11-2011, 10:08
Oczywiście otrzymają egzemplarz kalendarza - proszę sprawdzić maila :)

Z pozdrowieniami
LNC

RedSunset
14-11-2011, 10:11
Dziękuję :*:* i cieszę się strasznie :*