PDA

Zobacz pełną wersję : Kożuch na żelu??



szerek
20-07-2010, 15:40
Zakupiłam biały żel z Ex Fashion no i przy pierwszym uzyciu zauwazyłam ze miał na wierzchu kozuch który zdjełam, teraz nic się z zelem nie dzieje i nie zasycha itp.
ale czy spotkałyscie się z czyms takim?
data ważności jest dobra.

szpila59
20-07-2010, 16:23
Może stał gdzieś na słońcu... gdzieś gdzie było gorąco i dlatego się kożuszek zrobił??
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1172-zel-stwardnial-w-pudelku-pomocy.html
tutaj roksana22 miała podobnie...

szerek
20-07-2010, 16:26
Upały ostatnio były- co nie da się ukryć.
Stał na pólce w sklepie bo po kupieniu miał kozuch, teraz nic się z nim nie dzieje.

Agnieszka Praska
20-07-2010, 16:57
ale czy spotkałyscie się z czyms takim?
data ważności jest dobra.


tak mnie sie tak zrobilo z zelem 2x( innej firmy) , ale pretensje moge miec tylko do siebie ze sie skusilam na niego;]
teraz omijam ta firme szerokim lukiem i zadne pochlebne opinie nie skusza mnie do tego zeby jeszcze raz go kupic.
u mnie tez bylo ok tylko strasznie sie wkurzalam bo albo mi sie pazury lamaly, odpadaly albo zapowietrzaly okropnie problem zniknal jak zmienilam firme i zel :D

nie zawsze jest wina stylistki czasami "tanie" firmy wypuszczaja bubel na rynek;)

idz go reklamuj i nie daj sobie wmowic ze z twojej winy :)

Askar
20-07-2010, 16:59
Mi się też na białym żelu pojawił kożuszek. Po zdjęciu go, również wszystko grało. Ale jego pojawienie się było moją winą-zostawiłam niedomknięty pojemniczek w nasłonecznionym miejscu. :)

dudejla
20-07-2010, 17:59
Szerek, żel mógł stać w miejscu gdzie była zbyt wysoka temperatura, po nałożeniu na paznokcie nie powinno się nic dziać.

malutkaistotkaa
20-07-2010, 23:41
mi tez sie raz tak zrobilo zdejmij i bedzie dobrze:)

Elizabeth76
21-07-2010, 12:56
tak sobie mysle czy ten żel im sie w sklepie trochę nie rozlał i wytarli pojemniczek clinerem :huh:, bo ja tak kiedyś zrobiłam:glupek::glupek::glupek: wieczorkiem odkręciłam ten żel a na nim taki gruby kożuch sie zrobił:wow: po jakimś czasie żel sie zrobił szklisty i taki bezbarwno -mleczny czy cos takiego i go wyrzuciłam :/:

KaMiLaC.
21-07-2010, 14:12
ja tez ostatnio kupilam kolorowy zel i tez mial kozuch :) wiec raczej zganiam to nie na firme tylko na ten straszny upal :) zdjelam kozuch i zel pelnowartosciowy :) w zimie mi sie to nie zdarzalo :)