PDA

Zobacz pełną wersję : hurtownia kosmetyczna - Kraków !!



kiniek
21-07-2010, 22:21
Hurtownia kosmetyczna LA VISAGE serdecznie zaprasza wszystkie użytkowniczki na zakupy po niezbędne produkty do :
*stylizacji paznokci (żele, akryle, lampy, zestawy startowe, ozdoby itd.)
*depilacji
*henny
*wizażu

nasz adres : ul. Szybka 23 KRAKÓW NOWA HUTA (obok salonu Skody i placu Bieńczyckiego)
telefon : 510 -423 -054

oferujemy również doszkalania z metody żelowej i akrylowej, pomoc dla początkujących stylistek oraz usługi kosmetyczne, tipsy, manicure, pedicure, masaż, depilacja itd.

Sprzedaż wysyłkowa też jest możliwa, w razie pytań proszę pisać na maila la_visage@interia.pl
Przy zakupie powyżej 350zł dowóz na terenie NOWEJ HUTY gratis !!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

barbara_kawka
21-07-2010, 22:30
bardzo prosimy o jakies blizsze informacje ;) np jakie firmy oferuje wasza hurtownia ;) bedziemy wdzieczne ;)

klanat
22-07-2010, 00:13
I jeżeli macie sprzedaż wysyłkową to poproszę o stronkę internetową :)

kiniek
22-07-2010, 22:27
Główną marką jaką prowadzimy jest firma exellent - Cristina, żele jakościowo podobne do beauty nails, SPN. Są bardzo dobrej jakości, prosto z Niemiec mają różne gęstości i świetną kolorówkę.
Ceną nie grzeszą znajdzie się coś dla każdej kieszeni.
Ponieważ dopiero zaczynamy jeszcze nie wszystko udało się sprowadzić, ale będziemy też mieć żele IBD, alle paznokcie i reni nail.
Jutro postaram się wrzucić cennik oraz zdjęcia produktów jakie można znaleźć, więc zainteresowane kobietki zapraszam do pogdlądania tego tematu bądź na strone : la visage - hurtownia kosmetyczna (http://hurtownialavisage.blogspot.com/)

ewentualnie proszę pisać na miala : la_visage@interia.pl

Serdecznie pozdrawiam!
Kinga
:)

kiniek
28-07-2010, 21:17
przepraszam wszystkie dziewczyny za mały poślizg, ale nie mam dostępu do swojego komputera, jak tylko go odzyskam uzupełnię wszystkie braki,
pozdrawiam
:)

ps.
w razie pytań, piszcie na maila
la_visage@interia.pl

farbstift
28-07-2010, 22:34
póki co nie znamy nadal oferty, nie wiemy czy hurtownia prowadzi sprzedaż wysylkową, czy są promocje dla forumek... Na stronce/blogu też nie znajdziemy tych informacji.

kiniek
02-08-2010, 00:46
Na stronce umieściłam cenniki zestawów startowych, jutro będą ceny produktów.

Klientki z Krakowa zapraszam na ul. Szybką 23 (przy placu Bieńczyckim)
klientki zainteresowane, prosiłabym o kontakt mailowy po zapoznaniu się z naszą ofertą,
zniżki do uzgodnienia, w zależności od ilości towaru jaki się zamawia.

postaram się jutro wrzucić również na stronę, zdjęcia produktów, żebyście mogły dokładnie widzieć co i jak,
a dla klientek chcących wypróbować nasze produkty nie rzucając się na głęboką wodę z kosztami, będziemy tworzyć małe opakowania - 5ml.
Wcześniej jednak muszę znać mniej więcej ilość osób chętnych, także dziewczyny zainteresowane proszę o zgłaszanie się tu na forum lub na maila.
la_visage@interia.pl

POZDRAWIAM :)

kiniek
09-09-2010, 01:00
UWAGA!
WIELKIE JESIENNE PROMOCJE NADCHODZĄ!

zapraszam wszystkie Krakowskie forumowiczki na wielka promocje !
na hasło : forum, specjalne zniżki i bony !
ul. Szybka 23 KRAKÓW (przy salonie Skody i placu Bieńczyckim)
dziewczyny z poza Krakowa zainteresowane kupnem naszych produktów zapraszam na stronę, zamówienia przyjmujemy na maila la_visage@interia.pl

POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

PROSZĘ NIE NADUŻYWAĆ WYKRZYKNIKÓW/Emist

kiniek
29-09-2010, 13:40
JESIENNA PROMOCJA W HURTOWNI!

Serdecznie zapraszamy klientki z Krakowa, na wielką promocje, co sobotę - 10% na żele,
za zakupy, powyżej 100zł dowolna OZDOBA GRATIS.

Dla czytelniczek forum, również mamy promocje!
Próbki żeli firmy excellent, za symboliczną cenę 1zł, każda zainteresowana czytelniczka proszona jest o kontak drogą mailową la_visage@interia.pl, telefoniczną : 510- 423 - 054 lub przez wiadomości prywatne na forum.

Cennik artykułów oferowanych przez naszą hurtownie znajdziecie na stronie : la visage - hurtownia kosmetyczna (http://hurtownialavisage.blogspot.com/)

monkas
30-06-2016, 09:07
Popytaj o wybrane tematy - Zabiegi kosmetyczne - Revision Kraków (http://revision.com.pl/)
To nie jest normalnie w ofercie, ale mnie pomagali w zdobyciu niektórych produktów.

Victoria85
20-09-2016, 14:32
Ze swojej strony mogę polecić hurtownię kosmetyczną, może nie w Krakowie, ale można kupować przez Internet z wysyłką:) Osobiście zamawiam i jestem bardzo zadowolona. A zamawiam zawsze większa ilość i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Cosnet ma zarówno kosmetyki profesjonalne jak i sporo urządzeń i akcesoriów w korzystnych cenach;)