PDA

Zobacz pełną wersję : [22.08.2010 CZĘSTOCHOWA] warsztaty forumkowe



Agnieszka Praska
22-07-2010, 13:35
Barwy jesieni, czyli wcale nie musi być szaro i smutno





Mam ogromny zaszczyt zaprosić Was na Warsztaty Forumkowe które odbędą się w Częstochowie 22.08.2010 (niedziela) w godzinach 10.00-20.00




Warsztaty odbędą sie pod patronatem Instruktora firmy Perfect Beauty(Karolinki) :D
w Atelier Stylizacji przy ul. Dąbrowskiego 13 lokal 7a Częstochowa





W programie przewidujemy, i czekamy na propozycje
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu






Podczas warsztatów zostanie ogłoszony konkurs z nagrodami:D





Koszt to 45zl (pokrycie kosztów wynajmu lokalu , przekąski,napoje, dyplomy)




Zabieracie ze sobą wszystko to co do pracy jest potrzebne czyli :
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Pieniazki wplacamy do max 10 sierpnia
w tytule "warsztaty i nick"

dane do przelewu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu



dziewczyny bardzo wazne !!
prosze o przeslanie mi na pw imienia i nazwiska i jak sie odmienia
np Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu



Przewidywana ilość miejsc max 14

************************************************** ****************************
Lista chętnych
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

farbstift
22-07-2010, 14:05
świetna inicjatywa Aguś:good: no i super, że Carolla objęła patronat. Porozmawiam jak najprędzej z moim, czy mi zasponsoruje i dam znać:D

Agnieszka Praska
22-07-2010, 14:10
super :)
zapraszamy:D

jak macie jakies sugestie co byscie chialy jeszcze zrobic i co dopracowac to piszcie smialo:D warsztaty sa dla was:D

Kamis
22-07-2010, 14:34
bardzo się cieszę że pojawiają się takie kolejne inicjatywy :kwiatek: tak trzymać

AtelierStylizacji Carolla
22-07-2010, 20:08
ja ze swojej strony chcialabym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych:) miejsc mało więc spieszcie się bo jest naprwade warto, ja ze swojej strony zarzuce was akrylowymi kwiatuchami:): hihi do zobaczonka:)

farbstift
23-07-2010, 16:55
to super, bo mi kwiatuchy nie idą:)

asia
23-07-2010, 21:41
juz mi sie podziekowania skonczyly... szkoda ze tak daleko, ale ogolnie to chcialam powidziec ze bardzo fajnie! super pomysł !

AtelierStylizacji Carolla
23-07-2010, 23:21
asia gdzie daleko- wsiadaj w pocią i już, ja nie raz byłam w wawce na szkoleniach:d szybciutko cie pkp dowiezie do nas :)

gattina
23-07-2010, 23:42
Jak ja patrzyłam to w ok. 3 godziny na miejscu się jest ;D Tylko, ze bilet kosztuje 50 złotych w jedną strone :(

AtelierStylizacji Carolla
24-07-2010, 09:28
gattina ale wrażenia bezcenne:):)

gattina
24-07-2010, 10:48
To fakt i wspomnienia na całe życie :D Ja Zobaczę jeszcze, może uda mi się coś wykombinować ;)

Agnieszka Praska
24-07-2010, 11:12
gattina tansze sa pksy a jedzie podobnie:D
jechalam kiedys do wawy jechal 3h15min i placilam cos kolo 30zl:D

dziewczyny kombinujcie bo naprawde warto :jupi:

asia
24-07-2010, 17:55
wiecei co, troche mnie namowilyscie, wieczorem obgadam to z ukochanym, tylko mamy kilka trudnosci i nie wiem czy wypali, jutro bede wiedziec (o ile beda miesca jeszcze)

gattina
24-07-2010, 17:57
asia, max. 14 osób, a na liscie na razie jest 5, wiec jak widać miejsca jeszcze sa :)

samaron
25-07-2010, 08:35
Dziewczyny zapisujcie się, fajnie będzie się z Wami spotkać:D , z niektórymi jak widzę nawet ponownie
Asiu:*:*

RedSunset
25-07-2010, 08:51
Ja! Ja! Ja! Dopiszcie mnie do listy! Ja w 1000000%!!
Ale fajnie i całkiem mam nie daleko!! Super!!

Halo halo! Jeśli jakaś (jakieś) dziewczyny będą przejeżdżały przez Myszków tudzież Koziegłowy możecie dać znać i zbierzemy się razem :)

asia
25-07-2010, 23:35
mam 50/50 na razie...:D

AtelierStylizacji Carolla
26-07-2010, 08:24
kochana jeśli rozmawiasz z druga połówką to wykorzystaj wyobraźnię:):):):)

Nnisiaa
26-07-2010, 10:51
ja tez się moge dopisac do listy??

farbstift
26-07-2010, 11:04
nnisa, super, że będziesz:jupi: no zapisywać się babeczki, miejsc sporo;)

Agnieszka Praska
26-07-2010, 11:15
dopisalam:D

fajnie ze bedziesz:)

tusia
26-07-2010, 11:19
ja rozmawialam ze swoim czy moze by tak nie wybrał sie na zwiedzanie klasztoru na Jasnej Górze 22 sierpnia:haha:

samaron
26-07-2010, 11:28
Tusiak, dawaj, dawaj, niech zwiedza, co tylko chce:D:D

aga
26-07-2010, 11:41
To ja chyba pogadam z babcią żebyśmy pojechały razem do Częstochowy jak za dawnych czasów :D

Z wielką chęcią bym się z Wami spotkała ale niestety chwilowo nie mam funduszy ale widzę, że bardzo ciekawie się zapowiada !

Gość
26-07-2010, 12:47
ja rozmawialam ze swoim czy moze by tak nie wybrał sie na zwiedzanie klasztoru na Jasnej Górze 22 sierpnia:haha:
heh, akurat w ten najwiekszy natłok pielgrzymek :D

tusia
26-07-2010, 12:52
niech bedzie tłok, w koncu musi zorganizowac sobie czas do 20:D:haha:
ale mówiąc serio i jak najbardziej powaznie bardzo chcialabym byc na tych warsztatach i pracuje nad tym:D

Agnieszka Praska
26-07-2010, 14:59
tusia aga zapraszamy:D


bedzie bardzo wesolo i mam nadzieje ze wiele wyniesiemy z nich:) ja ze swojej strony moge zapewnic ze w miare moich mozliwosci pomoge kazdemu :) jak bedzie trzeba to wytlumacze, pokaze i naucze jak nie pomoze po dobroci to wspomoge sie innym sprzetem:haha::cwaniak2::aty:


wolicie robic na sobie ?? czy na kims?? ta sprawa jest jeszcze do uzgodnienia:D


acha i oczywiscie przybywacie bez pazurkow zeby nie tracic czasu na sciaganie:D


jest jeszce kwestia ewentualnego jedzenia/obiadu ( beda przekaski typu ciastka, wafelki), poniewaz bedzie to w niedziele sa 2 opcje albo kazda zabiera ze soba kanapki lub zamawiamy juz na miejscu jakas pizze lub cos w tym stylu bo z kateringiem obiadowym moze byc problem ;)

Nnisiaa
26-07-2010, 16:42
super....juz sie doczekac nie moge....co do obiadu to ja sie dostosuje do wiekszosci.....jak wpadne w rytm pazurkowy to nie bede myslec o jedzeniu:leze:

a kto na kim robi tez w sumie nie ma znaczenia moge na kims moge na sobie:)

asia
26-07-2010, 16:52
hihi niestety to nie od mojej wyobrazni zalezy, tylko od kilku czynnikow zewnętrznych, ale wszystko jest na dobrej drodze:D

tuśka może zorganizujmy naszym panom jakaś rozrywke na czas warsztatów?:D:D

farbstift
26-07-2010, 17:57
ja wolę robić na kimś, wtedy więcej się nauczymy:)
a co do jedzonka, może zróbmy tak jak u mnie: każdy zrobił jakieś sałatki, ciasta...przecież nie będziemy marnować za wiele czasu na jedzenie:)

olexa
26-07-2010, 21:17
Hej, ja jestem chętna :)

asia
26-07-2010, 21:36
:jupi::jupi::jupi::jupi:

:szabelka::szabelka::szabelka::szabelka:

dopiszcie i mnie :D:D:D aglusia już slę pw :D:D

---------- Dodano o godzinie 21:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:31 ----------

aaaaaaaaale sie ciesze:D hiih

RedSunset
26-07-2010, 21:53
A więc od początku :D

wolę robić na kimś bo na sobie coś tam wymodzę i ogólnie sądzę, że sobie jest łatwiej zrobić,
a ja chciałabym móc ćwiczyć :skacze::skacze::skacze: na kimś :skacze::skacze::skacze:

a co do jedzenia mogę zrobić sałatkę albo i dwie :D

Agnieszka Praska
26-07-2010, 22:16
asia :yess::jupi::jupi::jupi:

ok, to ja moge tez cosik zrobic dobrego do jedzonka^_^ w takim razie jak pojade po napoje kupie jednorazowe talerzyki i widelce:D

asia
27-07-2010, 01:09
ja tez cos do jedzenia zrobic moge, mi bez roznicy:D:D

agulusia podaj mi swoje gg jak mozesz bo musze sie wypytac ciebie o kilka rzeczy:D

Agnieszka Praska
27-07-2010, 07:49
asia to moje gg

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

samaron
27-07-2010, 10:40
Ależ się cieszę, fajnie będzie, Asiula:*:*

No Tuśka, dawaj, czekam na Ciebie:D

maartekkk
27-07-2010, 11:05
Ja też jestem chętna, mam do Częstochowy z 40km, szkoda zmarnować okazji :D Jakby cos to mogę zrobić jakieś ciacho :D

Agnieszka Praska
27-07-2010, 11:14
super :) jest nas coraz wiecej:skacze:

juz sie doczekac nie moge tych warsztatow i poznania was:D


dziewczyny zostaly juz tylko 2 miejsca:D

asia
27-07-2010, 15:41
:D:D ja też się nie mogę doczekać, tuśka na gadu posłałam ci referat:D

ale bedzie super:D:D

AtelierStylizacji Carolla
27-07-2010, 21:40
super świetna ekipa nam się szykuje:D:D

gattina
27-07-2010, 22:27
Jutro zapytam się ojca, czy mnie zawiezie, a jeśli nie to przemyśle sprawe pociągu i dam znać (o ile miejsca jeszcze będą) :)

iwa1223
27-07-2010, 23:28
może i ja bym się dopisała:wstydek:

AtelierStylizacji Carolla
28-07-2010, 08:17
iwa jasne:D bardzo chętnie cię poznam:D

Agnieszka Praska
28-07-2010, 08:37
gattina w takim razie czekam na info:)

iwa zapraszamy:D czy mam cie dopisywac?:D

Nnisiaa
28-07-2010, 08:51
super.....juz sie doczekac nie moge......by was poznac.....a i tez moge cos zrobic badz upiec...:) tylko trzeba sie zgadac co kto robi zeby nie bylo np 10 salatek i 1 ciasta:D:D

asia
28-07-2010, 11:56
nisia ty to blok czekoladowy może?:D:D:D:D

Nnisiaa
28-07-2010, 19:10
ooo Asiu daaaaaawno nie robilam jesli chcecie nie ma sprawy :)))))))

szerek
28-07-2010, 23:21
nisia ja za blokiem czekoladowym jestem:) faktycznie trzeba sie dogadać co do sałatek, ja myslę żeby wszystkie propzycje które chcemy zrobić pisać do agulusi na gg nich małe menu zrobi i będziemy się jej pytać czy lepiej sałatkę czy ciasto bo bedzie wiedziec ile tego bdzie:) to co jedno miejsce zostało?

Anika
29-07-2010, 03:18
Oki kobitki ja jestem chętna na warsztaty!! Mam nadzieje, że uda mi się wskoczyć na ostatnie miejsce :rolleyes: Super będzie się spotkać w forumkowym towarzystkie na żywca :)

Agnieszka Praska
29-07-2010, 07:49
Mamy komplet:jupi::tany:


co do jedzonka to sie dogadamy :)

asia
29-07-2010, 11:28
a ja mam takie pytanie co do punktu "akrylowe kwiaty".. jest możliwość żebyśmy tu wrzucily fotki tych co nie umiemy i wspolnie wybierzemy czego sie bedziemy uczyc? :D

samaron
29-07-2010, 14:27
Kasiura właśnie poszła:D

Agnieszka Praska
29-07-2010, 14:52
asia pisz do Karolinki :D ja sie kwiatkow nie tykam;] moje pozostawiaja wieleee do zyczenia tym bardziej ze dawno nie robilam bo chetnych brak ;)

tusia
29-07-2010, 15:10
ja kasiurke juz po niedzieli wpłace;)

AtelierStylizacji Carolla
29-07-2010, 16:01
ok możecie wrzucać:d zobaczymy czego oczekujecie hihi:D

farbstift
29-07-2010, 18:11
załatwiłam wreszcie wolne w pracy, więc już nic nie stoi na przeszkodzie:jupi:

szerek
29-07-2010, 21:29
No Madzia czekałam na to :)
Ja jakbym zaczęła wrzucać czego nie umiem i mi nie idzie to trochę by tu tego było:P

farbstift
30-07-2010, 07:41
proponuję takie (pewnie większość umie, ale mi kwiatki w ogóle nie idą)

szerek
30-07-2010, 09:28
No to wiadomo kto nas będzie uczył kwiatuszków- RedSunset dodała takie ładne w swojej galerii- znaczy się trzeba ją wykorzystać do nauki:P

RedSunset
30-07-2010, 10:41
dziewczyny, litości ja się nie nadaję do nauczania :haha:
ja jestem taka strachliwa, że gdybym była nauczycielką to bym ciągle miała kubeł na głowie :haha:
także coś na odwagę chyba będę musiała zażyć:leze:

Agnieszka Praska
30-07-2010, 11:48
dziewczyny jesli jestescie zainteresowane zakupami u naszej samaron to piszcie do niej co chcecie:D
Ania przywiezie wszystko na warsztaty i odejdzie wam koszt przesylki:skacze:
ja juz zlozylam zamowienie:yess:

Patii
30-07-2010, 12:13
Ja tez bede na pewno! Hura:D
Ja tez moge oczywiscie cos przygotowac.
Agulusia, ja mam bar szybkiej obslugi wiec ja moge wziac papierowe talerzyki, widelce, noze, lyzeczki, kubki do zimnych i cieplych napojow...
po co masz kupowac wielkie paki tego jak ja moge wziac wyliczone (+ kilka jakby sie zepsuly) ;) gdyby co pisz do mnie na gg albo PM :)

asia
30-07-2010, 13:12
samaron ja to juz wcześniej zaczęłam sie przyczajać hehe

AtelierStylizacji Carolla
30-07-2010, 13:19
ok takich kwiatkó się nauczymy hihi:d



dziewczyny na warsztatach będzie możliwość zakupu produktów Perfect Beauty z 10 % rabatem:D jeśli jesteście zainetresowane czymś konkretnym piszcie na priwa poniewaz przenosze własnie salon i będę uzupełniać sprzedaż- co by wam niczego nie zabrakło:D

Agnieszka Praska
30-07-2010, 13:23
ok takich kwiatkó się nauczymy hihi:d



dziewczyny na warsztatach będzie możliwość zakupu produktów Perfect Beauty z 10 % rabatem:D jeśli jesteście zainetresowane czymś konkretnym piszcie na priwa poniewaz przenosze własnie salon i będę uzupełniać sprzedaż- co by wam niczego nie zabrakło:D


to na moje zamowienie dostane rabacik??^_^

Nnisiaa
30-07-2010, 13:37
super....ja swoje zamowienia poskladam w poniedzialek jak juz wroce do domku:)

AtelierStylizacji Carolla
30-07-2010, 14:28
dziewczynki jasne że rabacik będzie:d

tylko tak jak pisalam...Aga to wie:D hihi

mam teraz straszny młyn w salonach i wyjeżdzam an wakacje, wracam tydzień przed warsztatami więc żebykażdy mial to na czym mu będzie zalezało to poprosze na priwa złozyć zamówionka:d jesli wam na czymś bardzo zależy - w szczególności na kolorowych żelach, akrylach i pędzlach... ponieważ jest tego duzo:D i zebym niczego nie zapomniała:D hihi


mogę jeszcze z racji warsztaów dać przy zamówieniach powyżej 400 zł dodatkowe 5 % rabatu więc tym samym zaoszczędzicie aż 15 %:D



wszystkie zakupy zrealizowane w dniu warsztatów będą premiowane rabatem- jesli czegoś braknie na stanie, zostanie sprowadzone specjalnie dla was w terminie póżnijeszym ale z obowiązującą zniżka:d

pozdrawiam serdecznie:d

aha w razie pytań od 7 sieprpnia do 18 dzwońcie 506 613 397 poniewaz nie bede miała dostępu do netu:D
buziole:D

Anika
02-08-2010, 12:54
To będą moje pierwsze warsztaciki forumkowe!! :) Ale się ciesze!! :skacze:

szerek
02-08-2010, 16:23
Anika moje tez pierwsze:) oj kusicie i teraz będe musiał coś u sam kupic bo okazji nie przepuszczę.
I co z tym jedzeniem? wiecie my jedziemy pociągiem, torba mało nie waży jeszcze trzeba jedzenie to trzeba ustalić żebysmy się na darmo nie nanosiły:)

asia
02-08-2010, 22:40
jak dla mnie moze byc i skladka na pizze:) wy decydujcie, moge tez wrzucic anonimową ankietę w wątek:)

ja zamierzam się zaopatrzyc w kilka rzeczy rowniez:D

Anika
03-08-2010, 00:18
Ja najprowdopodobniej będę jechać autokarem ok. 200 km, więc nie wiem co miałabym wziąść do żarełka...Pizza jest dla mnie ok, tym bardziej, że uwielbiam włoskie dania :)

RedSunset
03-08-2010, 07:40
dziewczyny przecież zamówić pizzę, czy też coś innego to nie jest żaden problem, zrobi się składkę na miejscu i już, myślę też, że jeśli ktoś ma ochotę przywieźć ze sobą jakieś jedzonko, to dlaczego nie...

dziewczyny, ja mam inną sprawę
niech każda z Was może napisze jaką lampę zabiera... oświetleniową czy UV??

Agnieszka Praska
03-08-2010, 09:46
dziewczyny co do jedzenia mnie jest wszystko jedno:D ale zeby wam bylo wygodnie:)
to moze zrobmy tak 2 osoby zrobia salatki, 2 upieka ciasto a reszta zrobi zrzutke na pizze:)

moze byc??

asia
03-08-2010, 11:30
a może już na miejscu moge kupić np kilo ciasteczek jakiś?:D bo przez podroz o ile bedzie taka pogoda to te salatki mogą być średnio świeże:D a na miejscu do sklepu skocze po jakieś ciacha na przekąskę na przykład

ale sie nei moge doczekac:D:D

samaron
03-08-2010, 11:37
Jedna sałatka, kogoś kto ma blisko i suche przegryzki w zupełności wystarczą,
we Wrocku było tego za dużo i sporo rzeczy zostało, co nie wiadomo co z tym zrobić,
nikt nie chciał wziąć a wyrzucić tez szkoda.
Na obiad zamówimy sobie pizze i już:D

Ja też nie mogę się doczekać, tylko jeszcze muszę męża uprzedzić jakoś :D:D

Agnieszka Praska
03-08-2010, 11:38
kochana tego typu przekaski sa wliczone w koszt warsztatow:D pojade do reala i nakupuje napojow,wody,ciasteczek i wafelkow:) chodzi tylko o cos na maly obiad;)

asia
03-08-2010, 11:40
aaa to ja obstawiam zrzute na pizze, w wawie to po dychu na glowe wyszlo zdaje sie?

Gość
03-08-2010, 12:56
ehhem..
blisko was przecież "skrzynka" jest ... moze dałoby rade wam sie dogadac zeby cos zrobili.. jest tam cos takiego jak danie zbójeckie czy cos takiego,.. nie pamietam dokładnie jak to sie nazywa, kosztuje ok 9zł i macie chleb tostowy, sałatke wiosenną z sosem yogurtowo-czosnkowym i kawałki opiekanego kurczaka... jak ja tym pojem to wy tym bardziej:)

a z grugiej storny macie "topollino" pizzerie:) na górze za empikiem
a na dole niedaleko trolla macie w bramie "domowe jedzienie" i "pub 29" czy cos takiego...
a w 2giej alei pizze allegro:) wiec macie gdzie żarcie zamówić

Agnieszka Praska
03-08-2010, 13:12
o skrzynce nie pomyslalam:D dzieki:D
jest jeszcze cleopatra z dobrym jedzonkiem:)
Cafe Skrzynka Częstochowa, kawiarnia, cafe z charakterem (http://www.cafeskrzynka.pl/)
:: RESTAURACJA CLEOPATRA :: Cleopatra,Kleopatra,restauracja Kleopatra,restauracja,restauracje,bar,pub,bary,pub y,kawiarnie,kawiarnia,shaorma,pizza,lody,dania gorące,dania kuchni dalekowschodniej,dania goršce,jedzenie,żarcie,dania z wołowiny,dania z wi (http://www.cleopatra.czest.pl/)

tylko w tych lokalach trzeba osobiscie odbierac bo nie maja dowozu;) te 2 sa najblizej:ok:

Gość
03-08-2010, 13:38
o! juz wiem.. to sałatka gangserska :slina:... aż mi sei gorąco zrobiło...

naleśniki wyrtawne też duze i pyszne i niedorgie... Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

oraz w alejach przy schott'cie tez shfinksa macie:) a kawałek dalej bar pierożek :)

troche sie obijałam za studenckich czasw po róznych knajpach czestochowskich na studencką kieszen... czasem studencką zaraz po wypłacie stypendium :lol:

Agnieszka Praska
03-08-2010, 13:49
Iza to niedziela pierozek zamkniety tak jak reszta z domowym zarciem;)

AtelierStylizacji Carolla
03-08-2010, 19:57
skrzynka jest ok, topolino jak na obiad to drogo wyjdzie bo tam sałatki sa od 20 zł, dania jak spagetti od 25 a pizze małe jak dla takiego zgrupwoania bo na dwie osóbki

myslałam nad north fishem- tylko tam trzreba by było odebrać i nie wszyscy rybki lubią

najlepszym wyjsciem byłaby pizza bo tak jak aga pisze domowoe jedzenie w czewie w niedziele nie funkcjonuje
ja z reguły zamawaiłam pizze z tewere, są dobre i przystepne cenowo i z dowozem, tylko trzebaby by je było zamówić w sobotę na niedziele na dokładną godzinę:D jeśli jesteście za to postaram się z Aga zagadać tylko tzreba by było dołozyć od razu kasiorkę za jedzenie w koszta warsztaów- średnio za pizze wychodzi 10 zł , ja na 12 osób zamawiam 4 duże pizze i z reguły starcza:D

asia
03-08-2010, 20:09
ja tam o kwiatkach mysle jedzonko to gdzies na boku, szkoda tracic czasu na jedzenie lepiej lepic:D:D:D:D

szerek
04-08-2010, 09:25
Dziewczyny a jak to mniej więcej będzie wygladać? będziemy w parach? bo my juz z Farbi umówiłyśmy się co zabieramy na współkę itp.
Co do jedzenia to kombinujecie jak koń pod górkę, bo teraz sama nie wiem czy robic coś czy tam kupować. A co do pizzy to zależy jaki kto ma apetyt jeden zje 3 kawałki a drugi 5 i będzie głodny. Są to moje pierwsze warsztaty i nie wiem jak to czasowo wychodzi i jak było na wczesniejszych warsztatach, ale myslę że prędzej się najemy sałatkami niż pizzą- sonda nie jest głupim pomysłem, no i nie wiem ile każda z was ma drogi przed sobą?

tusia
04-08-2010, 10:31
szerek z doswiadczenia wiem, ze na warsztatach jedzenie nie jest najwazniejsze i z reguły je sie w biegu a najlepiej wcale by się nie jadlo:D

Agnieszka Praska
04-08-2010, 10:48
ja mysle ze nie ma co doplaca bo jabysmy zamawialy pizze to sie opalca jak dowoza to juz kazda wtedy rzuci groszem:D a ja sie pozniej z kontem nie polapie jak mi jeszcze dodatkowo cos zacznie wplywac^_^

na warsztatach je sie w biegu, ja np u karoli w marcu jadlam jedna reka a palilam druga zeby sie szybko uwinac:leze:

samaron
04-08-2010, 12:20
Zdecydowanie jedzenie jest na jednym z bardzo odległych planów,
szkoda na to czasu po prostu.
Ja wole pizze sałatką się nie najem.
Poza tym do sałatki potrzeba talerzyków, sztućców - a to zabiera miejsce na stole i generuje większość ilość śmieci:D

szerek
04-08-2010, 12:41
Dobra to zostaje pizza, ale jak przyjedziemy to każdy sam sie zdecyduje czy sie zrzuca czy nie bo pisałam z Farb i ona sama sobie jakieś jedzenie weźmie. Agulusiu ja postaram się dzisiaj juz wpłacic pieniażki na konto:)

Agnieszka Praska
04-08-2010, 13:18
zamowienie jedzenia nie jest przymusem:D tak jak pisalam kilka str wczesniej kto chce moze zabrac ze soba a jak ktos chce pizze to na miejscu sie zrobi zrzutke i zamowimy:)

AtelierStylizacji Carolla
04-08-2010, 13:43
na warsztatach je sie w biegu, ja np u karoli w marcu jadlam jedna reka a palilam druga zeby sie szybko uwinac:leze:

dokałdnie
Aga chciała zorganizowac jedzonko bo jakby nie patrzec troche czasu s[pedzimy razem i głodne na bank bedziemy

niech kazdy wezmie to na co ma ochote i tyle
co do pizzy sie zgdamy na samym początku zeby nie było póxnirj zamotki i tracenia czasu

Agnieszka Praska
04-08-2010, 13:44
dziewczyny napiszcie jeszcze kto zabiera oswietleniowke a kto uv:) zeby tyle nie bylo noszenia:D

to uzupelnie w pierwszym poscie:)

farbstift
04-08-2010, 14:28
ja będę z szerek w parze:) i ona weźmie oświetleniówkę, ja UV:)
co do jedzenia to ja wezmę coś swojego, bo na pizze mi szkoda, bo ja jem bardzo dużo i bym sama musiała zjeść dużą pizze:D

asia
04-08-2010, 14:40
ja moją oświetleniówkę straciłam w akcji na warsztatach w wawie, nie mam pojęcia gdzie się teraz znajduje, tak jak i przedłużacz....:D:D:D więc u mnie- uv ;)

Nnisiaa
04-08-2010, 14:42
ja tez uv boo oswietleniowa bym musiala zabrac ze stolem razem:P

Patii
04-08-2010, 19:47
mi tez bylo by wygodniej zabrac uv;) ale oswietleniowke tez moge wziac;)

RedSunset
05-08-2010, 07:23
ja wezmę oświetleniową

iwa1223
05-08-2010, 08:33
ja lampę oświetleniową mam lipną ale mogę zabrać i uv też... :)

AtelierStylizacji Carolla
05-08-2010, 20:45
3 oswietlenioówki się u mnie znaja:d wiec bez problemu:D hihi

Trendy Style
05-08-2010, 21:06
Asiu, porozmawiaj z Tusią, chyba ona zabrała Twoje rzeczy.

tusia pierwsza wybyła, razem z asią.... Ci co później wybywali....zbierali rzeczy:D./// koniec offtopa tusia:D

iwa1223
05-08-2010, 22:31
przelew zrobiony :D

Agnieszka Praska
06-08-2010, 12:13
dziewczyny jest jedno miejsce wolne:D zapraszam

RedSunset
06-08-2010, 18:38
pieniążki wysłane :)

Patii
06-08-2010, 19:15
ja tez juz kochana pieniazki wyslalam wczoraj:* mam nadzieje ze niedlugo dojdA:* ja bym juz chciala te warsztaciki :skacze: :D

Agnieszka Praska
06-08-2010, 22:15
dziewczyny codziennie sprawdzam konto i dopisuje na bierzaco od kogo wplynelo :D

w niedziele wyjezdzam na tydzien i bede miec bardzo utrudniony dostep do netu bo tam nawet komorki maja kiepski zasieg wiec sie nie martwcie, jak wroce to wszystko uzupelnie:)

tusia
06-08-2010, 22:22
ja jesli mozna jeszcze wstrzymam się z wpłata, bo zaistnialy okolicznosci, które moga mi pomieszac szyki i plany związane z wyjazdem na warsztaty....

RedSunset
06-08-2010, 22:36
agulusia miłego urlopu :) nabieraj sił, wrażeń i pomysłów na stylizacje :)
tusia, oby wszystko Ci się ułożyło byś mogła dotrzeć na warsztaty :)

Agnieszka Praska
08-08-2010, 10:12
za godzinke jade:D
postaram sie odezwac w tygodniu:)

tusia
08-08-2010, 10:59
agulusia udanego urlopu:D naładujesz baterie na warsztaty:D

Agnieszka Praska
11-08-2010, 08:17
dziewczyny uaktualnilam liste:D
nie mam jeszcze kilku wplat

znowu zajrze w piatek:D

farbstift
11-08-2010, 08:34
przelew poszedł;)

asia
11-08-2010, 12:21
hmmm Patrycja moge ci te kapsle przywiezc od razu?hyhy

---------- Dodano o godzinie 12:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------

ja sie na kwiatki napalam...:D:D

Nnisiaa
11-08-2010, 14:03
Ja niestety musze zrezygnowac :( wypadły nam chrzciny M ma byc chrzestnym ;( i to tak na ostatnia chwile:(

Agnieszka Praska
13-08-2010, 08:16
ok :)

dziewczyny jak jeszcze ktoras zrezygnuje to bede musiala do tego inetresu doplacic ze swojej kieszeni


olexa wyslalam ci pw odezwij sie

farbstift
13-08-2010, 09:52
czemu z własnej??aż tak drogi jest wynajem??

Anika
13-08-2010, 12:28
Biorę lampę uv i lampę na biurko :)

AtelierStylizacji Carolla
14-08-2010, 10:11
niestey tak bywa że warsztaty i ich organizacja kosztują

nie tylko kwota wynajęcia lokalu- w czym są opłaty takie jak prąd czy chociazby woda- ale również dyplomy, poczęstunek

dziewczyny właśnie tak jest z warstzatami że jesli sie nic nie orgazniuje to jest płacz ze ic nie ma a jak się organziuje to pózniej jest zdziwienie że albo to jest za drogo albo że ludzie sie zapisują i jak [przyjdzie wpłacic pieniązki to nagle cisza

nie pije do nikogo przdstawiam jakie są reali

warsztaty forumowe sa organizowane dla was i tylko dla was- nikt poza tym nie ma z tego korzyści- ani organizoator, ani instruktor współpracujacy- to miłe spotkanie w fajnym gronie a pozat ym nauka

warszrty nie tylko kosztuja tak jak wszystko- często dziewczyny któe nie prauja w salonie mysla że jak się weżmie 100 zł za pazury to wow lezymy na pieniadzach
w rzeczywistości jest tak ze z tych 100 zł zarabia sie przy dobrych wiatrach połowę bo od tych 100 zł za stylizacje odliczyć trzeba koszty lokalu, prądu, wody,zus, księgowa, podatki, nawet głupia kawa czy herbata wchodziw te klszty a w skali miesiące małe one nie są- materiałów, casu poswieconego i pracy- wkońcu wszystkie się skzolimy za neimałe pieniadze]

i suma sumarum wychodzi srednio prawda

a tak wogóle patrząc w sakali innych miast ceny wynajęcia lokali jak i pod salon tak i pod pokazy i warsztaty w czewie jest strasznie drogo wiem bo wynajmuję:(:( przy pokazie za któy dziewczyny płaca góra 50 zł koszt wynajęcia samej sali to 900 zł plus wat- i jest to jeden dzień !!! średnio 8 godzin- wiec łatwo przeliczyc co i jak- dochodzi poczestunek i wychodzi na to że pracujemy charytatywnie w niedziele gdzie powinnysmy poświecic ten swój czas rodzinie ..... a patrąc na kraków ceny są o połowę mniejsze

po prostu u nas ludziom poprzestawiało się w główkach z cenami ale my wynajmujący jesli chcemy musismy niestety za to płacić:(:(:(

wiec jesli wwarsztataach organziowanych anwet 2 osoby się wykruszą to wierzcie mi naprawde ciężko jest to wszystko pózniej tk poskładać żeby byli wszystcy zadowoleni- warsztaty forumkowe które kosztują 45 zł od osoby

szkoda że dziewczyn nie będzie ale zdamy wam relacje fotkami:D:D:

do zobaczenia za tydzień:d

mam nadzieję ze się spotkamy w pelnym gronie pozdrawiam buziaki

farbstift
14-08-2010, 10:20
też mam nadzieję, że nikt się nie wykruszy:) jeszcze tylko tydzień:D

asia
14-08-2010, 12:55
nawiązując, faktycznie 40zł to uwierzcie mi- zero zarobku dla organizatorów, zero. to sie tylko tak wydaje.

a wracając: :D:D kwiaaaaatki chce:D:D:D już chce z wami być:D i jeszcze mam pytanie- od września będę robić hennę, która mi się użyczy w celach ćwiczeniowych? (np podczas przerwy ? :D:D )

Patii
14-08-2010, 14:39
Asiu ja sie moge uzyczyc:D
tylko mi powiedz po jakim czasie to schodzi?:D bo ja wlosy rozjasniam i zeby to tak perfidnie nie wygladalo:D
Ale jako modelka moge sie podstawic:D

i do make upu i do henny i paznokci i do wszystkiego hehe;)

mozesz mi tez kapse przywieźć kochana:):*

---------- Dodano o godzinie 14:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:14 ----------

asia
14-08-2010, 18:49
wezme brązową i nie będziemy trzymać więc nawet nie zobaczysz różnicy :)

AtelierStylizacji Carolla
14-08-2010, 18:59
dziewczyny jest mi przykro ze jedna z dziewczyn na forum napisała mi ze cena warsztatów jest za wysoka i to ja sobie ustaliłam ceny za które pokryje sobie koszty lokalu

dla wyjaśnienia dla osób które szukają ciągle błędów u innych a sami nic nie robią i nie wiedzą jak to wygląda


dla pani p... która ma 10 postów sama nic nie wniosła na forum a umie krytykować

wierz mi dziewczyno ze jeśli chciałabym sobie zafundować lokal to warsztaty byłyby znacznie droższe ale widać ty wiesz lepiej

poza tym cene za warsztaty ustalił organizator a nie JA, ponieważ ja tylko zareagowałam na odzew Agi która chciała takie warsztaty zorganizować i przystałam na jej propozcje i przyjełam jej ofertę współpracy

w sumie to tylko tyle napisze bo w sumie pisała to dziewczyna która na warsztaty się nie zapisałam więc nie wiem po czemu służy jej reakcja- jeśli komuś ceny nie pasują to po prostu się nie szkoli wtedy bo nikt na szklenia nie zmusza

po raz kolejny widzę że niestety piję kogoś moja obecność na forum, choć wszędzie jestem w stanie pisać prawdę bo nie lubię kłamać prosto w oczy a później obgadywać za plecami ale widzę że nie wszyscy prawdę akceptują

sorki za off topa dziewczyny
mam nadzieję że nie uraziłam żadnej z was, bo tyczy się to sytuacji o których niektóre osoby jak widać nie mają zielonego pojęcia

asia
14-08-2010, 19:08
Karola, nie martw się. My bardzo chcemy przyjechać i będzie super ;) tyle ode mnie na ten temat w tym wątku........

iwa1223
14-08-2010, 19:19
Carolla czasami zdarzają się osoby które mają za cel popsuć atmosferę na forum... nie można się dać sprowokować :* osoby które zapisały się na warsztaciki nie uważają ceny za wygórowaną :* spróbuj ignorować takie osoby mimo że to może być trochę trudne dla wrażliwej osóbki :* trzymaj się i do zobaczenia w niedzielę :D

centerbeauty
14-08-2010, 20:54
Karolinko są osoby które gdybyś im nawet zapłaciła za przyjazd na warsztaty stwierdziłby że i tak jest żle.
Nie przejmuj się głowa do góry :* Udanych warsztacików życze dziewczynki

Agnieszka Praska
14-08-2010, 21:31
wrocilam:skacze:


off top niezly:] cena jest taka jak jest i jesli bede musiala dolozyc ze swoich to to zrobie i koniec tematu z mojej strony:D
a komentarzami osob ktore na warsztatach nie beda sie nie przejmuje:)


niedluo sie pspotkamy i bedzie super:)

ja hennne uczy,lam sie robic na kakao rozrobionym z woda do konsystencji gestej smietany;)

farbstift
15-08-2010, 14:26
nie chciałam, żeby ktoś to tak odebrał a tu takie dziwne rzeczy się dzieją i w ogóle:( Pytałam tylko ze zwykłej troski o to, żeby organizatorka nie musiała dokładać ze swoich. Jeśli zabraknie kaski to przecież można np. nie kupic przekąsek i same weźmiemy:)

Agnieszka Praska
15-08-2010, 15:04
fabi spoko i nie stresowo:D

kawe juz kupilam:D po napoje i ciastka jade jak zalatwie UM i sanepid, i zakupie serwety na biurka

kobietki mam was odbierac z dworca pkp?? o ktorej bedziecie w czewie??

tusia
15-08-2010, 17:15
myślałam, ze nie napisze tego....a jednak.....nie bede mogła przyjechac:placz: jest mi strasznie przykro i jednoczesnie głupio, bo zaklepałam miejsce, nastawilam sie na wyjazd ........i co....!@#$
życzę Wam udanego spotkania i warsztatów
(chyba zignoruje ten temat bo mi serce pęknie jak bede foty oglądać:()

AtelierStylizacji Carolla
15-08-2010, 19:50
tusia szkoda strasznie:(:( mam nadzieje że bedziemy miay okazję się poznac w takim razie kiedy indziej :(:(

katarina1977
15-08-2010, 21:17
ja bym chciała ale mam małe plany na niedzielę a poza tym nie wiem czy wy chciałybyście żebym była. :(

szerek
15-08-2010, 22:59
Katarina co to za głupie czy chciałybyście? Nie pytaj sie głupio tylko jak masz ochote sie spootkać i czegoś się nauczyc to wpłacaj kaske i przyjeżdżaj:)
Carolla ja nie rozumiem takich osób które sie wypowiadają na temat w którym nie biora udziału:( a moze ta pani jest instruktorką która za warsztaty bierze 150 zł i uwarza że robimy jej konkurencję bo zamiast do niej jedziemy tam gdzie taniej?
Agulusia ja poprosze twoje gg na PW, jesli byś mogła to nas odbierz bo Częstochowy nie znamy:( co do dokładnej godziny przyjazdu dam ci znać na gg ok?

Agnieszka Praska
16-08-2010, 07:26
ja bym chciała ale mam małe plany na niedzielę a poza tym nie wiem czy wy chciałybyście żebym była. :(


zapraszamy:D bedzie nam bardzo milo jesli przybedziesz:D

farbstift
16-08-2010, 08:36
to super, że nas odbierzesz:yess:jeszcze 6 dni:D

samaron
16-08-2010, 08:38
Tuśka ;(;(;(
i komu ja teraz pipka zrobię?

Parvi-Nails
16-08-2010, 08:55
Przepraszam są jeszcze wolne miejsca?? :) BO byłab:Pym chętna :)

Agnieszka Praska
16-08-2010, 08:58
tak sa wolne miejsca zapraszamy :D

maartekkk
16-08-2010, 11:15
A ja mam pytanie z innej beczki... gdzie najbliżej bezpłatnie można ulokować samochód? Bo nie wiem, czy w weekendy płaci się kartą postojową?

Gość
16-08-2010, 11:22
A ja mam pytanie z innej beczki... gdzie najbliżej bezpłatnie można ulokować samochód? Bo nie wiem, czy w weekendy płaci się kartą postojową?
najbezpieczniej i najbliżej to ci będzie wjechac w brame na "osiedle" w 2giej alei między w.krukiem bankiem śląskim obok sklepuz ekologiczną zywnością i ten kawałeczek sobie dojść.

bliżej i bezpieczniej nie znam... tez mam problem z parkowaniem całodniowym w czestochowie,

można byłoby jeszcze koło "kleopatry", bo tam rzadziej chodzą sprawdzac karty postojowe, ale jednak chodzą... albo w tych nowych prawie pod samą jasną górą alejach wjechac w którąś brame, ale tam lubią blkowac "obcych"

można tez spróbować przy samej jasne górze na wyskokości placów zabaw juz na samej górze, albo po prawej stronie przy małym placu zabaw, abo po lewej tam gdzie dewocjonalnia, (tam jak akademia polonijna)

olexa
16-08-2010, 12:32
Katarina, ja tez będę :) I ja jestem chętna na różne eksperymenty :) Która zrobi mi pipe?? A orientujecie się jakie autobusy tam jeżdżą?? Bo ja będę jechała od strony reala M1.

Agnieszka Praska
16-08-2010, 12:37
olexa a skad jestes??

najlepiej jechac autobusem 25 staje pod M1 i wysiasc przy sadach:D


martek w niedziele nie uzywa sie kart postojowych:D

olexa
16-08-2010, 12:44
Moja mama mieszka na Michałowskiego, zaraz obok reala. Ja w czwie będę już od piątku :) A ile się nie mylę to 25 staje też pod blokiem koło nas :)

Agnieszka Praska
16-08-2010, 13:04
ja mieszkam na polnocy:D 25 jedzie przez cale osiedle:D

olexa
16-08-2010, 14:33
No to prawie sąsiadkami jesteśmy :) Ja mam blisko market North czy jakoś tak się kiedyś zwał ;)

Agnieszka Praska
16-08-2010, 14:36
ja mieszkam na jednostce D :D
to mieszkalas w czewie?? jak chodzilas do szkolu 48 to pewnie moja tesciowka cie uczyla:D

asia
16-08-2010, 16:27
my juz nocleg mamy zalatwiony, matko Karola mi uświadomila ze to tylko tydzien!! ale fajnie:D:D:D:D
ja sie melduje pod salonem o 10:D (da sie tam wjechac czy centrum jest zamkniete dla samochodow?)

olexa
16-08-2010, 17:05
agulusia, ja do szkoły chodziłam gdzie indziej. Ale pół życia spędziłam w Częstochowie. Jedynie moja mama jest rodowita częstochowianką.

Agnieszka Praska
16-08-2010, 17:50
asia dojazd jest :D


dziewczyny ktore przyjada pociagiem dajcie znac o ktorej bedziecie na dworcu:)

iwa1223
16-08-2010, 19:48
Tuśka ;(;(;(
i komu ja teraz pipka zrobię?

sami, mi możesz zrobić nawet dziesięć :D

maartekkk
16-08-2010, 20:25
Agulusia, tak właśnie podejrzewałam :P Tylko obawiam się, że gdybym chciała w 2. alei zostawić samochód to będzie ciężko, no bo w końcu to weekend i się dewoty na Jasną Górę wybierają :P Najbezpieczniej to jest pod Simply (Billą) zostawić, o :P Ale nie chce mi się tak daleko iść, więc coś się pomyśli :)
A koło Atelier czy na Dąbrowskiego nie ma jakiegoś parkingu? Bo się nie orientuję w tych rejonach

Gość
16-08-2010, 20:30
pod sądem na dąbrowskiego :haha:

Agnieszka Praska
16-08-2010, 21:14
Agulusia, tak właśnie podejrzewałam :P Tylko obawiam się, że gdybym chciała w 2. alei zostawić samochód to będzie ciężko, no bo w końcu to weekend i się dewoty na Jasną Górę wybierają :P Najbezpieczniej to jest pod Simply (Billą) zostawić, o :P Ale nie chce mi się tak daleko iść, więc coś się pomyśli :)
A koło Atelier czy na Dąbrowskiego nie ma jakiegoś parkingu? Bo się nie orientuję w tych rejonach


na calej dlugosci Dabrowskiego jest parking :)
na raclawickiej pod kosciolem Jakub tez jest parking
:D

katarina1977
16-08-2010, 22:27
pomyślę, ale ja dam znać na ostatnią chwilę bo tak jak mówiłam mam małe plany

AtelierStylizacji Carolla
16-08-2010, 22:28
dziewczyny ja mamp arking bezpłatny pod salonem hihi wiec problemu nie wiedze:d
jesli bedzie autek za dużo w niedziele z rana jest mnóstwo darmowych parkingów w alejach wiec z tym wierzcie mi problemów tez nie będzie:D

asia
16-08-2010, 22:42
o to dobrze bo właśnie nas ta niedziela przerazila. tam co nocleg zamowilismy tez jest parking bezplatny ponoc na szczescie.

aaaaaaaaaaaa juz sie nei moge doczekac:D:D:DD:

samaron
18-08-2010, 08:28
Ja chciałbym naumieć się takich kwiatków:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

autor:Bandrovska Kateryna
źródło:facebook (http://www.facebook.com/photo.php?pid=419796&id=1626042532&ref=fbx_album#%21/profile.php?id=1626042532)

RedSunset
18-08-2010, 08:45
piękne te kwiatki...
ja chciałabym takie potrafić

Agnieszka Praska
18-08-2010, 08:49
sami moge nauczyc cie takich:D

a rozyczki ladne robi karolina:D

farbstift
18-08-2010, 09:56
a edzie będziemy robić?? bo mi nie wychodzą...:)

Agnieszka Praska
18-08-2010, 10:06
mowisz i masz:D


dziewczyny o ktorej bedziecie w czewie?? zebym po was podeszla na pkp ;)

o 9.30 juz bedziecie??

farbstift
18-08-2010, 10:08
Szerek się z Tobą skontaktuje, kiedy my z Katowic dojedziemy, bo ona nam sprawdzała pociąg:)

Nnisiaa
18-08-2010, 10:11
;(jak ja Wam zazdroszcze:(....i zał`uje ze mnie nie bedzie:( robcie duuuuuuuuuzo fotek i bawcie sie super:)

asia
18-08-2010, 13:22
o różyczki dobra myśl. bo mi takie grubasy wychodzą hyhy kurcze przysiąde i coś wynajdę :D

szerek
18-08-2010, 14:01
sprawdzałam tak na szybko i mamy pociag 7:35 i bedziemy 9:13 lub 8:57 i przyjazd do Czestochowy o 10:07. Wszystko zalezy od ceny biletów bo potrafia się znacznie róznic:( chociaz mi to tam bez róznicy.. W piatek idziemy kupic bilety to damy znać:)

Anika
18-08-2010, 14:58
:skacze:Do niedzieli coraz bliżej!! :skacze: Nie moge się doczekac!! :)

iwa1223
18-08-2010, 20:15
ja też...:skacze: już nawet zgryzłam żel z pazurów żeby było na czym ćwiczyć :D

Anika wysłałam ci na pw nr. tel. do mnie... zadzwoń :D

AtelierStylizacji Carolla
19-08-2010, 07:50
ja też...:skacze: już nawet zgryzłam żel z pazurów żeby było na czym ćwiczyć :D

:D

boże co za poświecenie:D ale żeby mi to było ostatni raz hihi:):):

RedSunset
19-08-2010, 07:53
mnie jeszcze pazurki na lewej dłoni zostały :) ale chyba użyję pilnika :D
do niedzieli już tak blisko:skacze::skacze::skacze:

Agnieszka Praska
19-08-2010, 08:08
ja jedna lape odgryzlam jak na wczasach bylam^_^
wiec prosze sie nie przestraszyc moich naturalkow:leze:
sa w stanie ruiny:]

szerek
19-08-2010, 16:28
my najprawdopodobniej bedziemy o 9:13

Agnieszka Praska
19-08-2010, 16:44
my najprawdopodobniej bedziemy o 9:13

ok:D

bede przed wejsciem na dworzec od ul.Wolności o 9.20:D wypatrujcie tuniki blekitnej w krateczke:skacze:

szerek
19-08-2010, 20:10
Ja cie po fryzurze poznam:P

Agnieszka Praska
20-08-2010, 08:32
dziewczyny tylko 2 dni zostaly:woot:
zaraz jade na zakupy:tany2: i zalatwiac reszte w urzedach:tany2:

farbstift
20-08-2010, 08:43
noo a ja muszę zacząć robić swoje pazurki, żeby się spakować i niczego nie zapomnieć:D już niedługo Was poznam:kooffa: choc niektóre już poznałam:*

Agnieszka Praska
20-08-2010, 08:50
fabi ale masz bez pazurkow przyjechac:D

farbstift
20-08-2010, 08:51
ale ja nie robię na dwóch:D tylko na 1 (jak zawsze z resztą):lol: przecież i tak nawet 5 palców nie zdąży każda z nas zrobić:)

Agnieszka Praska
20-08-2010, 08:52
no chyba ze tak:skacze:

maartekkk
20-08-2010, 09:38
Ooo... a ja zdjęłam wszystkie 5... :P Pierwsze warsztaty moje, nie wiedziałam :P

olexa
20-08-2010, 11:50
Ja jeszcze mam wszystkie, jutro będę ściągać. Dziewczyny, farbki też bierzecie??

asia
20-08-2010, 12:18
pazury ściągnięte wszystkie..:D nie przestraszcie sie są fatalne + słonecznik w akcji hyhy

my wyjedziemy gdzies o 7 czyli na 10 powinniśmy być pod salonem

planuje pozakupować, więc dziś dłuuuugo w pracy siedze hyhy ale jutro wolne i się pakuję:D:D

olexa
20-08-2010, 12:19
Teraz doczytałam.

farbstift
21-08-2010, 09:32
to już jutro:mml:

RedSunset
21-08-2010, 10:20
:woot::woot::woot::woot::woot:
jutro jutro jutro jutro!!!!!!
nie mogę się doczekać:woot::woot::woot::woot::woot::woot:

Agnieszka Praska
21-08-2010, 11:32
wy tez tak chodzicie:leze: to nie jestem sama:D


zaraz ide pakowac klamoty:)

asia
21-08-2010, 12:19
:skacze::skacze::skacze::skacze:

juz sie nie moge doczekac:D

tusia
21-08-2010, 12:32
Bawcie się dobrze, uczcie sie duzo, zróbcie mnóstwo idealnie zbudowanych pazurów i jeszcze więcej idelanych kwiatuchów akrylowych:)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

farbstift
21-08-2010, 12:56
Ja właśnie próbuję się spakować, ale nie mam pomysłu jak to zapakować, żeby po drodze się nie porozwalało/pogubiło... ehh odczuwam brak kuferka:D

Agnieszka Praska
21-08-2010, 13:02
fabi ja zanim kupila kufer wsio pakowalam do torbu ptdroznej pakowane w takie pudelka
DUŻY organizer pojemnik CURVER OPTIMA HOBBY 15L (1198275644) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1198275644_duzy_organizer_pojemnik_curver_opti ma_hobby_15l.html)


tusia :placz: :przytul:zobaczymy sie na nastepnych,ale juz u mnie:cwaniak2::D

plushak
21-08-2010, 13:27
Ale Wam fajnie!
życze udanych warsztatów Skarby !!! :)
:kooffa:

asia
21-08-2010, 13:41
a ja w pojemny plecak;)

pluś:*

Agnieszka Praska
21-08-2010, 14:38
zaladowalam caly kufer a lampke i uv wepchnelam w torbe od laptopa:leze:
ale sie upchalam:cwaniak2:

Gość
21-08-2010, 15:08
fabi ja zanim kupila kufer wsio pakowalam do torbu ptdroznej pakowane w takie pudelka
DUŻY organizer pojemnik CURVER OPTIMA HOBBY 15L (1198275644) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1198275644_duzy_organizer_pojemnik_curver_opti ma_hobby_15l.html)
...:D
ostatniow biedronce były takie jak u tego same gprzedawce na kółach z raczką

Skrzynka narzędziowa kółkach CURVER 430x288x580 (1167403084) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1167403084.html#gallery)

po 59.99zł:D
sama sobie miałam wziąć ale gamon by mi zabrał na narzedzia a przeciez nie będę go sponsoorowć nie?

Agnieszka Praska
21-08-2010, 15:18
fajny :)
ja ostatnio tez kupowalam w biedronce te zamykane po 24zl, wreszcie klocki lego chlopaki maja popakowane w pudla bo walaly sie wszedzie:)

bardzo fajne sa te pojemniki:D

asia
21-08-2010, 17:00
aaaaaaaale mi sie dłuuży...:D:D:D:D:D dziewczyny ja rano bede nieprzytomna i sie gdzies o 14 obudze hyhy

RedSunset
21-08-2010, 21:49
kurczę, a ja się fatalnie czuję........
mam nadzieję że do rana dojdę do siebie i przyjadę:placz:

asia
21-08-2010, 22:12
red ja na tabsach żyje od kilku dni, właduj w siebie kilka ibupromów i jazda:D:D:D:D

przepakowana w sumie, zapomnialam wziac z pracy covra żelowego i cążek ;( tak to chyba wszystko mam

liczę na ładna pogodę hyhy. psa jednak zostawiamy więc szykuje się nocne zwiedzanie miasta:D:D:D

maartekkk
21-08-2010, 22:13
No to jutro się widzimy dziewczyny :)
Ale faaaaajnie, moje pierwsze warsztaty, nareszcie zobaczę, jak jest fajnie :) I oczywiście biorę aparat :D

samaron
21-08-2010, 22:15
Ja mam poustawiane kartony w werandzie, bo mój jak zwykle pojechał "na chwileczkę",
mam nadzieję, że chociaż zatankuje...
Do zobaczenia jutro, kochane:*:*

farbstift
22-08-2010, 05:22
Jem śniadanko:skacze: i zaraz idę pod prysznic i się ogarnąć:) ale fajnie, że to już dziś:tany2:

RedSunset
22-08-2010, 07:17
ja właśnie wstałam, teraz muszę nakarmić dziecko, spakować i zawieźć do mojej mamy, później ruszam do Częstochowy:cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2 :

Agnieszka Praska
22-08-2010, 07:18
dzien dobry:skacze:

wlsnie wstalam^_^ ide sie szykowac i do zobaczenia za 3 godziny:cwaniak2::skacze:

korcia225
22-08-2010, 08:48
no to udanych warsztatów i miłej atmosfery czekam na foto relacje

ale wam fajnie też chciałam jechać z wami ale już sie nie dało bo zapisałam sie na wrzesień i październik ale może jeszcze będą jakieś warsztaty

centerbeauty
22-08-2010, 11:54
Udanych warsztatów dziewczynki klepcie śliczne pazurki i róbcie foteczki :) Miłego warsztatowania ;*

RedSunset
22-08-2010, 12:02
a więc siedzę w domu ;(;(;(;(;( i prawie ryczę....bo tak bardzo chciałam być na tych warsztatach a tu nici jak zwykle i to na ostatnią chwilę;(;(;(;(
młody tak ryczał że w Częstochowie pod castoramą musiałam zawracać do domu bo moja mama nie mogła go uspokoić i kazała mi wracać, dlatego mnie nie ma...

Ale życzę Wam dziewczyny udanych warsztatów i róbcie masę zdjęć bym choć tym mogła się nacieszyć....


Mam tylko nadzieję że uda mi się kiedyś z Wami spotkać na innych warsztatach.

Jeszcze raz życzę Wam dobrej zabawy :) i czekam na fotorelację :)

asia
22-08-2010, 21:18
jeeeestem :D:D

było super foty jutro wieczorem (czytaj w nocy :D)

idziemy z mym kochanym na podbój czestochowy :D :*:*:*:*

dziewczyny bardzo dziękuję za organizację było świetnie:D:D:D

iwa1223
22-08-2010, 22:05
my z Aniką też już dotarłyśmy do domu :) czekamy na sygnał od sami że dotarła do domu cała i zdrowa...

warsztaciki suuuuuperrrrr!!!! bardzo dziękujemy organizatorkom :*

aaa... zapomniałam się pocchwalić - zdobyłam trzecie miejsce na pipe:skacze:mój pierwszy pipuś w życiu... zdjęcia zamieści Carolla :*

plushak
22-08-2010, 22:26
Gratulacje !!!:)
czekamy na relację!!
:kooffa:

farbstift
22-08-2010, 22:33
też wróciłyśmy z Szerek:) było super:ok: jutro foty:skacze:

AtelierStylizacji Carolla
22-08-2010, 22:46
http://img838.imageshack.us/img838/4223/nowefotencje097.jpg (http://img838.imageshack.us/i/nowefotencje097.jpg/)

http://img687.imageshack.us/img687/4600/nowefotencje094.jpg (http://img687.imageshack.us/i/nowefotencje094.jpg/)

http://img801.imageshack.us/img801/6969/nowefotencje093.jpg (http://img801.imageshack.us/i/nowefotencje093.jpg/)

http://img835.imageshack.us/img835/8449/nowefotencje092.jpg (http://img835.imageshack.us/i/nowefotencje092.jpg/)

http://img821.imageshack.us/img821/5725/nowefotencje090.jpg (http://img821.imageshack.us/i/nowefotencje090.jpg/)

http://img405.imageshack.us/img405/1120/nowefotencje089.jpg (http://img405.imageshack.us/i/nowefotencje089.jpg/)

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:36 ----------

http://img245.imageshack.us/img245/4148/nowefotencje088.jpg (http://img245.imageshack.us/i/nowefotencje088.jpg/)

http://img294.imageshack.us/img294/1070/nowefotencje085.jpg (http://img294.imageshack.us/i/nowefotencje085.jpg/)

http://img841.imageshack.us/img841/7706/nowefotencje079.jpg (http://img841.imageshack.us/i/nowefotencje079.jpg/)

http://img713.imageshack.us/img713/438/nowefotencje071.jpg (http://img713.imageshack.us/i/nowefotencje071.jpg/)

---------- Dodano o godzinie 22:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:39 ----------

http://img825.imageshack.us/img825/5764/nowefotencje067.jpg (http://img825.imageshack.us/i/nowefotencje067.jpg/)

http://img841.imageshack.us/img841/1752/nowefotencje058.jpg (http://img841.imageshack.us/i/nowefotencje058.jpg/)

http://img824.imageshack.us/img824/9784/nowefotencje043.jpg (http://img824.imageshack.us/i/nowefotencje043.jpg/)

http://img834.imageshack.us/img834/5893/nowefotencje038.jpg (http://img834.imageshack.us/i/nowefotencje038.jpg/)

http://img683.imageshack.us/img683/6461/nowefotencje037.jpg (http://img683.imageshack.us/i/nowefotencje037.jpg/)

http://img832.imageshack.us/img832/2776/nowefotencje036.jpg (http://img832.imageshack.us/i/nowefotencje036.jpg/)

http://img265.imageshack.us/img265/3893/nowefotencje033.jpg (http://img265.imageshack.us/i/nowefotencje033.jpg/)

http://img841.imageshack.us/img841/237/nowefotencje032.jpg (http://img841.imageshack.us/i/nowefotencje032.jpg/)



to fotencje z mojgo aparatu:D suzo sie powiela wiec wkleiłam kilka:D

czekam teraz na wasze:D

dziewczyny chciałabym wam bardzo goraco podziekowac za te warsztaciki- jestescie świetne:d wasze pazurki - hm... moge smiało powiedziec że na wysokim poziomie:d cieszę się że jesteście zadowolone:D było mi bardzo miło was poznać :D:D

Olzunia
22-08-2010, 23:16
czesc dziewczyny, bylo super :skacze:
ja najwiecej z Was wszystkich zrobilam stylizacji i najwiecej ulepilam kwatuchow hihi :D mam pamiec fotograficzna,

Agulusia i Sami na jednej fotce od Carolli jestescie najlepsze ;) :P :leze:

farbstift
23-08-2010, 08:42
Tadam!!

Agulusia skupiona na pokazie szpicorka:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Carolla w akcji:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zadowolone i skupione:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Anika (fajna, roześmiana babeczka):
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Przesympatyczna Maarteek:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Pozująca Szerek:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
A tak wyglądały forumki po 10 godzinach pazurkowych zmagań:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

szerek
23-08-2010, 09:02
Madzia ! zabije Cię za to zdjęcie:P

olexa
23-08-2010, 09:42
Hej, było super. Carolla organizacja super, jesteś świetnym instruktorem i sympatyczną babką. Reszta też jest extra. Czekam na resztę zdjęć. Poza tym, muszę się pochwalić, że mój pipe zajął I miejsce:yess:

katarina1977
23-08-2010, 10:02
Gratuluję Olga , miło było was spotkać

Agnieszka Praska
23-08-2010, 12:44
dziewczyny bylo super mega hiper extra:skacze:


wszystkie jestescie super babki:kooffa::kooffa:

fotorelacja wieczorem bo padam z nog;) od rana jezdze, zalatwiam i kupuje:skacze:

Anika
23-08-2010, 13:02
Czekamy na pozostałe fotki :)

Agnieszka Praska
23-08-2010, 13:04
jednak wstawie teraz :cwaniak2:


dziewczyny bardzo prosze przeslijcie mi fotki na maila:)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

samaron
23-08-2010, 16:28
Ja też Wam bardzo dziękuję
cieszę się, że Was poznałam i wrzucam kilka fotek.

katarina1977
23-08-2010, 18:21
moje zdjątka

farbstift
23-08-2010, 18:47
Zapraszam na krótką relację;)
Nail Art Farbstift (http://nailart-farbstift.blogspot.com/)

Poszukam jeszcze czy mam jakieś zdjęcia, których nie dawałyście i może wieczorkiem dodam:*

maartekkk
23-08-2010, 19:14
Dziewczyny było superowo :) dzięki Carolla i Aguluś, jesteście świetne, a Tobie Samaron, że wytłumaczyłaś mi pipa :P :) No i Katarinka thx za pazurka użyczonego i zrobionego :D Fajnie było Was poznać ;)

farbstift
23-08-2010, 19:23
maartek, dawaj foty, przecież pstrykałaś:D

asia
23-08-2010, 20:37
my juz w domku :D

na zdjeciu zbiorowym to mi tylko walka brakuje :D:D:D chyba czas zainwestowac w okularki jednak jak patrze to prawie nosem siedze w iwie...:D

było super, w ogóle częstochowe wszystkim polecam na weekendzik piękne miasto, fotki wrzucę w nocy bo muszę baterie podładować :D

korcia225
23-08-2010, 22:16
ale fajne zdjatka z warsztatów aż żałuje że nie dałam rady być z wami
piękne pazurki zrobiłyście

olexa
25-08-2010, 12:01
Wklejam mojego konkursowego pipa :)


http://images50.fotosik.pl/331/f94bc7d33a3da44bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

asia
26-08-2010, 18:26
mialam problemy z netem. ale juz jestem:D oto fotki :D (dużo)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

AtelierStylizacji Carolla
26-08-2010, 19:47
świetne fotencje:D

iwa1223
28-08-2010, 21:55
świetne fotki, jest co oglądać i poprzypominać sobie :przytul: fajnie spędzony dzień :) szkoda tylko że zapomniałam kogoś poprosić o uwiecznienie mojego pipka ;)
Carolla - przyrząd do odsuwania skórek sprawuje się świetnie, jestem z niego bardzo zadowolona :)

Emist
29-08-2010, 14:24
Dziękujemy za zorganizowanie warsztatów :):kwiatek:
jeśli ktoś nie dodał zdjęć proszę o kontakt z moderatorami w celu dodania :)