PDA

Zobacz pełną wersję : [18.09.2010 PAJĘCZNO]Warsztaciki forumkowe :)



KaMiLaC.
23-07-2010, 20:20
Serdecznie zapraszam na forumkowe warsztaty doszkalające pt:
„ Złota Polska Jesień”

Termin warsztatów: 18 września 2010 r. godz 10-18.
Miejsce: Pajęczno k/Częstochowy

Program warsztatów będzie obejmował:
- poprawną budowę przedłużonego paznokcia,
- jesienny french na różnych kształtach (EDGE, stilleto, PIPE, kwadrat itd.),
- jesienne zdobienia akrylowe,
- jesień farbką malowana.
Będzie również czas na zdobienie na życzenie – czyli dla każdego coś miłego :)


Na warsztaciki zabieracie ze sobą:
- lampy UV,
- lampy oświetleniowe,
- żele i akryle (w tym ulubioną kolorówkę),
- ozdoby,
- pędzle, kopytka, zaciskarki.
Oraz chłonne wiedzy umysły i zgrabne rączki do pracy :)

Koszt warsztatów to 35 zł – w tym obiad, dyplomik za udział oraz klika materiałów do pracy :)



Dokładne miejsce warsztatów podam później :)

Przewidywana liczba osób to ok. 10 :)


ZAPRASZAM!!!

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

farbstift
23-07-2010, 20:41
szybka jesteś^_^ Ty wiesz, że się na to piszę:*

Ladyss
23-07-2010, 20:44
Dla formalności potwierdzam że będę:D

korcia225
23-07-2010, 20:59
:jupi:ja tez będę haha już nie mogę się doczekać:woot::woot:

Gość
23-07-2010, 21:29
i znów warsztaciki :woot:

:mml::mml::mml::mml: wzorkowe warzsaty forumowe wymiatają

pczywiscie widze sie na liscie :cwaniak2:

KaMiLaC.
25-07-2010, 10:23
z racji tego iz nie kazdy wie gdzie jest miejscowość Pajęczno, w pierwszym poście umieściłam mapkę :) Pajęczno leży w środku kwadracika złożonego z miast: Wieluń, Częstochowa, Radomsko i Bełchatów :) blisko mają osoby również ze śląska także zapraszamy :skacze:

asia
25-07-2010, 13:15
super ze robisz warsztaty:D ja w tym czasie mam pokazy w idei tu w wawie, ale bardzo fajny pomysl! :*

RedSunset
26-07-2010, 22:26
ja także byłabym chętna, tylko będę miała problem z dojazdem :placz:

Bożena P
26-07-2010, 22:44
również jestem chętna. Jeśli jeszcze można to proszę o dopisanie mnie do listy :)

KaMiLaC.
26-07-2010, 22:50
ja także byłabym chętna, tylko będę miała problem z dojazdem :placz:

Kochana do Częstochowy i stamtąd masz co godz PKS do Pajęczna :D albo piszcie do Woszczura - ona jedzie przez Częstochowę to może kilka osób zabrać :)
fajnie, że będziecie :skacze:
mam kilka planów na ten dzień także wartoooo :cwaniak2::D

Bożenko :kwiatek: dopisałam do listy :D:skacze:

RedSunset
26-07-2010, 22:58
właśnie napisałam do Woszczurka i czekam na odp.
będę kombinować ile wlezie byleby tylko być :D

PAZURKOMANIA
26-07-2010, 23:24
Kama ja bede na 100% wiec mozesz usunac??:D i jak mozna prosze o dopisanie Justyny ktora przyjedzie ze mna:)

KaMiLaC.
26-07-2010, 23:28
się robi Pazurku :*
cieszę się że będziesz :przytul:

Nnisiaa
28-07-2010, 20:08
Czy sa jakies wolne miejsca czy wszystko juz zaklepane na amen?:D

KaMiLaC.
29-07-2010, 08:39
sąą :]
laseczki w przyszlym tyg dowiem sie co i jak i podam dane do przelewu :D

goslava
01-08-2010, 22:15
Kamilko jesli to mozliwe to wpisz mnie na liste:)

KaMiLaC.
02-08-2010, 13:34
no wiec poki co liste zamykam :] jesli bedzie wiecej chetnych wtedy bede myslec o wynajeciu duzej sali :) poki co osoby z listy prosze o potwierdzenie obecnosci na priv do 15 sierpnia i wtedy osoby chętne dostana dane do przelewu :]
dziekuje za zainteresowanie :kwiatek:

Bożena P
02-08-2010, 15:58
potwierdzone :D
to teraz będę musiała się zabrać za selekcję ozdób w moim różowym kuferku i powybierać te związane z tematyką jesienną :D a później jeszcze zrobić drobne zakupy.
Od razu uprzedzam, że nie biorę oświetleniówki ale wezmę lampę uv ;)

Gość
02-08-2010, 18:51
ja (o ile dożyje i dojade) wezmę moją oświetleniówke ale mam tylko jedną...

korcia225
02-08-2010, 23:22
ja mam taka mała na biurko ale tez wezmę przyda się uv tez wezmę coś jeszcze jak potrzebny będzie stolik to mam taki swój na którym robię pazurki wiec mogę zabrać

RedSunset
03-08-2010, 08:50
ja mogę zabrać oświetleniową :)

KaMiLaC.
14-08-2010, 11:28
Podaję dane do wpłaty :)

koszt 35 zł z dyplomem, obiadkiem i napojami itd ;)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

miejsce warsztatów podam bliżej terminu bo nie wszyscy się zdecydowali na 100 % obecność ;)

RedSunset
15-08-2010, 08:41
Kamilko ja jeszcze będę musiała potwierdzić czy dotrę, bo moja obecność na warsztatach stanęła pod znakiem zapytania ponieważ moja teściowa idzie we wrześniu do szpitala i nie będę miała z kim dziecka zostawić... Postaram się jak najszybciej dowiedzieć i dam znać co i jak :)

marlena901
15-08-2010, 10:23
Ja jade ale nie wiem czy sie pisze bo ja to oprócz pędzla do akrylu, akryli i lampki nocnej więcej nie posiadam. Ale fajnie będzie was wszystko kobietki poznać:) Tylko ja taka szara myszka będe podłóg was.....

KaMiLaC.
15-08-2010, 12:19
Marlena nie stresuj sie :D bedzie super zobaczysz :D

czekam na potwierdzenia do konca tyg bo musze wiedziec ile Was bedzie bo cos szykuje :P

KaMiLaC.
18-08-2010, 10:41
w pierwszym poscie dopisuje czyje wplaty otrzymalam :)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

czy jest cos czego byscie chcialy sie nauczyc??

:skacze::skacze::skacze:

farbstift
18-08-2010, 10:50
no więc Kamilko, Ty zapewne wiesz, ale i tak przypomnę:
kwiatki akrylowe,
french akrylowy
i ogólnie akryl (bo nadal mam głupią manię ciągnięcia zamiast klepania):D

korcia225
18-08-2010, 11:05
ja to bym chciała się podszkolić w kwiotkach akrylowych i onsrokach no i może uda mi się zrobić porządnego edzia jejciu już nie mogę się doczekać hihihi

KaMiLaC.
18-08-2010, 11:05
no pewno beda kwiatki w barwach jesieni :) jarzębinki, listki i owoce jesieni :)
bedzie french w jesiennej odsłonie :)
bede pracowac na akrylu takze podejrzysz Madziu co i jak ;)a potem popracujemy razem :)

ilonka_90
18-08-2010, 19:26
Ja też będę ja też :D:ok:

RedSunset
18-08-2010, 21:31
Ja będę na 100% jeśli tylko Iza się nie rozmyśli i mnie zabierze ze sobą :D:D
(a jeśli się rozmyśli to i tak będę :D:D)


no i ja to bym chciała kwiatkiii akryloweeee :slina:
i ferncza też....
i wszystko bym chciała :cwaniak2:

Ladyss
18-08-2010, 22:26
Ja mam takie pytanko... Czy ktoś będzie przejeżdżał przez Częstochowę i mógłby mnie zabrać (oczywiście dołożę się do paliwa)?

KaMiLaC.
19-08-2010, 10:08
Ladyss no jak kto bedzie jechał??
zloty dżambodżet :leze:
pisz do drajwera dzombodzeta i cie na pewno zabierze :D bo mowila ze czeka na info od Ciebie :D

dziewczynki no więc tak:
ciesze sie ze piszecie co chcecie bo bede mogla ulozyc program tak abysmy sie wyrobily i zebym mogla Wam wszystko pokazac ;)
na pewno beda zdobienia akrylowe w tym Wasze upragnione kwiatuchy :P
french tez bedzie i zelowy i akrylowy :D
warsztaty zrobimy na zasadzie calkiem innej niz byly organizowane dotychczas :P
ale o szczegółach dowiecie sie na miejscu :D

super ze jest Was tak duzo :)
projekty dyplomów prawie gotowe :)
prosze tylko o wiadomość priv z imieniem i nazwiskiem ;)
ewentualnie możecie napisac czy wasze nazwisko się odmienia i jeśli tak to jak ;)
został nie cały miesiąc!!

RedSunset
19-08-2010, 12:04
wysłałam nazwisko :)


Kamilko jeśli można to ja chciałabym jeszcze cieniowanie żelem i akrylem... jeśli ktoś mógłby mi pokazać:*

KaMiLaC.
19-08-2010, 13:45
oczywiscie cieniowanko bedzie ;)
dzieki na priv ;)
dostałam nastepna wplate ;)

Ladyss
19-08-2010, 13:53
Dżambodżet już jest zajęty:( nie wiem jak ja przeżyję drogę na warsztaty bez kierowcy dżambodżeta :(

Nnisiaa
19-08-2010, 14:07
Ladyss duzo dziewczyn jedzie do Czestochowy a z czwy pksem do Pajeczna...mozna sie zgadac i jechac wspolnie...:)

Gość
19-08-2010, 14:12
sylwia, mówie ci ze czekam aż nnisia mi da znać czy jedzie czy nie. widzę ze na górze pisze w taki sposób że jednak jedzie ze mną.. ale jak juz naprawde nie będzie wyjscia to wcisne cie na tył, sama wezme mniej rzeczy , moze spód kufra zostawie, nie wezme lampek to i miejsce na kufry sie znajdzie... tyle ze ciasno wam będzie

czekam na 100% potwierdzenie od nnisii

RedSunset
19-08-2010, 15:31
Iza, widzę że kilka dziewczyn zabiera się z Tobą, jeśli możesz napisz czy ja mogę też Ci się zapakować czy szukać innego rozwiązania :)

Gość
19-08-2010, 15:58
red... pisałam ci na privie ze jestes jako pierwsza (i masz pewne na 100%) a w boxie ze mam jeszcze 1miejsce (zeby luźno było) jescze 1no wolne i kto 1szy ten lepszy

przeciez ci nie powiem :"ej nie jedziesz bo teraz sie okazuje ze ko inny chce jechać "
byłoby to bardzo nieładnie z mojej strony i na twoim mniejscy bym sie nieźle :zly: jakbym cos takiego powiedziała...

spokojnie, twoja miejscówka jest juz zaklepana dawno wiec luzzz...

następna zgłosiła sie nnisia, miała jechać ze swoją kolezanką ale w razie w wolała mnie spytać czy ewentualnie gdyby tamta dziewczyna sie rozmysliła czy ją przygarnę (póki co zakładam ze nnisia jedzie zeby nie robić zadymy) jeśli nnisia pojedzie z tamtą laską to będzie nam luźniej poprostu

ladyss spytała jako soatania wiec to sywlia jest niepewna, acz nie chce jej zostawić na lodzie coby sie nie tłukła pociągami czy PKSami bo... no bo tak i juz

na razie mam komplet. tylko jesli pojedziemy w 5 (ja, moja dominika, niisia, ty i ladyss) to będziemy musiały mniej wziąć bagazy, np tylko 2 lamkpi uv, bez pochłaniacz etc.. bo sie poprostu nie zmiescimy do dżambodżeta.. bo to mały piździk...

mogłabym wyjąć koło zapasowe, bo mi sie nie miesci do bagażnika i woże za siedzeniem, ale taki kawał drogi bez zapasówki to sie poprostu boje :/:

spokojnie. na razie jesli wyrazacie na to zgode to jedziecie ze mną bo nie zostawie was na lodzie.. najwyżej sie poprzytulają do siebie bardziej te 2 osoby z tyłu :haha:

---------- Dodano o godzinie 14:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:53 ----------

i zapomniałam.... bedę czekać do 16 wrzesnia, czy jedziemy w składzie 5 osób czy jak tam... wtedy dam znać czy bierzemy full sprzetu czy okrojone bagaze coby sie zmieśćić:)

RedSunset
19-08-2010, 21:53
:wstydek:ja z natury jestem łagodna więc bym się raczej nie :zly: (ewentualnie pomyślałabym że nie przypadłam Ci do gustu i mnie nie chcesz wziąć a wtedy przez tydzień bym ;( i nie wychodziła z domu)

ale za to teraz jestem spokojna bo wiem że do Pajęczna z buta ciągła nie będę :]

A co do moich bagaży to u mnie dość skromnie wszystko się zmieści do pudełka po butach:haha:

i sorry ę nie po Polsku i bez przecinków

Nnisiaa
20-08-2010, 07:39
Iza Ania wraca z wakacji w niedziele takze w poniedzialek powinnam juz wiedziec czy jedzie na 100% czy nie i jak sie sprawy maja...:)

a co do bagazu to ja duzo miec nie bede:D:D...moge trzymac grzecznie na kolanach:skacze:

Gość
20-08-2010, 10:44
nooooooo.. to jak red z nnisią macie mało.. ladys bagaz tez "znam" o ile bedzie miala taki jak do mysłowic i katowic, wiec powinnysmy sie zmieśćić wszytskie :D

Ladyss
20-08-2010, 16:52
Iza a to Cię zdziwię:D mój bagaż aktualnie jest mniejszy niż Twoja torebka:D nie biorę już lamp na pewno.

Bożena P
21-08-2010, 20:24
Ladyss duzo dziewczyn jedzie do Czestochowy a z czwy pksem do Pajeczna...mozna sie zgadac i jechac wspolnie...:)

otóż to :D
m.in ja jadę do czewy pociągiem a później wsiadam w jakiś pks. Więc jak coś to w pierwszym tygodniu września można się dogadać :)

Ladyss
21-08-2010, 22:34
Gdybym mogła jechać PKSem to nawet bym się nie pytała czy ktoś może mnie zabrać;) już się dogadałam z Izą.

korcia225
22-08-2010, 09:58
no ja niestety nie wjeżdżam do Częstochowy tylko wcześniej odbijam a jadę tylko z mężem wiec mam cale auto wolne i duży bagażnik szkoda ze nie moge pomóc

Ksenia BG
23-08-2010, 10:17
ale wam zazdroszczę dziewczyny, też bym z miłą chęcią wybrała się na jakieś warsztaty a tu kicha muszę chodzić na swoje kursy i to jeszcze do połowy października :(

Nnisiaa
23-08-2010, 10:20
ja juz dreptam...a tu tyle czasu jeszcze:D....

oj czuje ze wesola ekiipa pojedziemy zeby nas wszystkie zabrali tym pksem a nie jakims malym busikiem haha bo sie mozna nie zmiescic z bagazami i w ogole ale by bylo:leze:

KaMiLaC.
23-08-2010, 13:38
laseczki bo z Czestochowy jezdza tez busy do Pajeczna!! sa duzo tansze :D a dziewczyny z wazna legitymacja szkola czy studencka maja znizke ;)

Kochaniutkie bedzie miodzio :skacze::cwaniak2:

---------- Dodano o godzinie 12:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:12 ----------

dostalam 2 kolejne wplaty!! :D

białaaaa
23-08-2010, 17:21
a ja jak zawsze muszę przegapić warsztaciki i to jeszcze nie aż tak daleko

farbstift
23-08-2010, 17:25
jak przegapić??przecież we wrześniu będą...

białaaaa
23-08-2010, 22:37
wiem ale lista już jest na full

szerek
24-08-2010, 11:13
Dziewczyny my z Farb zastanawiamy się czy nie bedzie taniej ( nam z Katowic) jechac PKS-em od razu do Pajeczna, bo pociąg wcale nie jest tańszy! tylko najpierw trzeba takie połączenie znaleść. Z czestochowy do katowic zapłaciłysmy wiecej niz z Katowic do Częstochowy. Kamila, a ile busem sie dojezdża z Cze-chy do Pajeczna? bo musimy się czasowo wyrobić:)

KaMiLaC.
24-08-2010, 11:22
Kochane busem jedzie sie godzinke :D
PKSem dluzej bo 1,20 lub 1,30 :/:
oczywiscie pks z Katowic tez jest :D

ja Was z dworca odbiore :D:skacze:

szerek
24-08-2010, 19:41
tylko kurcze nie wiem w która stronę:(
bo patrzyłam na rozkład jazdy pks u nas i jest odjazd do pajęczno godz. 10 i 14 i tyle:( więc muszę się przejść i spytać dokładnie czy jest jakiś bus co gdzieś jedzie i przez pajęczno przejeżdża no i jak z trasą powrotną:)

Bożena P
24-08-2010, 21:37
z tego co pamiętam, to jak sprawdzałam sobie połączenia do Pajęczna to wiele więcej było z Częstochowy niż z Katowic. Dlatego też pisałam, że jadę do Czewy pociągiem (pewnie tlk bo wyjdzie najtaniej) a stamtąd busem lub pksem. Wiadomo, że wam z przesiadkami drożej wyjdzie no ale macie większy wybór, no i nie ma ryzyka, że nie daj Boże autobus się spóźni lub nie zdążę. a zapłacicie może 2-3zł więcej ;)

szerek
25-08-2010, 13:07
Bozenko pamietaj o jednej bardzo waznej rzeczy zawsze taniej jest jeschac PR- przewozami regionalnymi i nie zważaj na nazwe tanie linie kolejowe bo są drozsze- znam z doswiadczenia- nie wiem dlaczego nazywają się tanie jak sa droższe, chyba taki chwyt marketingowy:)
Ale chyba tak zrobimy z ta przesiadka na busa bo faktycznie bedzie strach wracac.
A z Tobą mozemy się w Częstochowie umówić i razem autobusem pojechać.

Ladyss
25-08-2010, 13:59
Może ja jako stały bywalec na PKP wyjaśnię wam o co chodzi:D regio - to są połączenia najtańsze i jest to zwykły pociąg osobowy. TLK - tanie linie kolejowe to pośpiech a więc normalne jest że jest droższy od osobówki a dlatego nazwali go tanim bo jest jeszcze inter regio - zupełnie inna spółka na rynku o wiele wiele droższa od regio i tlk i w te pociągi nie radzę wsiadać:P dokładne połączenia i ceny biletów możecie sprawdzić na pkp.pl.

szerek
25-08-2010, 16:49
Ladyss dzięki za wyjasnienie:)
ale i tak wychodzi tak jak mówię że te tlk sa drozsze:)

Ladyss
25-08-2010, 17:09
Noo zawsze pociągi pospieszne były droższe od zwykłych osobowych. Przecież oni nazwali się "tanie" a nie "tańsze linie":D ale widzę że nawet nie opłaca się Wam wsiadać w pospieszny bo jedzie tyle samo co osobówka.

Bożena P
25-08-2010, 17:51
wiadomo, że osobówki są najtańsze. Ja akurat patrzyłam na tlk bo wtedy jechałabym prosto z Bielska do Częstochowy bez przesiadek ;)
Przed warsztatami jeszcze dokładnie obczaję co i jak jedzie :D i jak coś to pojadę z Wami albo z Katowic pociągiem i później busem albo dopiero spotkamy się w Częstochowie, no albo wsiądziecie w Katowicach do tej samej osobówki co ja i też pojedziemy razem :D ale namieszałam co nie? :P

moniii1006
25-08-2010, 18:58
Kurcze, szkoda, że nie byłam z Wami od maja bo chętnie pojechałabym na te w Katowicach:( te we wrześniu są daleko...:/: Mam nadzieję, że jeszcze się trafią w Katowicach:(

farbstift
25-08-2010, 22:48
oj trafią się trafią, ale to za jakiś czas:D
no trzeba będzie się porozglądać za dojazdem najlepszy byłby bus lub autobus bezpośrednio z Katowic, nie lubię przesiadek:D

szerek
26-08-2010, 13:18
Bożenko z katowice zawsze możesz z nami jechać jedziemy we 3 alno 4 jeszcze nie wiadomo.
Monia, w Katowicach coś zorganizujemy- czyżbyś była z katowic? bo widze małopolska to chyba blizej do czestochowy niz do katowic jest?

moniii1006
26-08-2010, 13:23
nie:) zawsze jeżdże w stronę Katowic na zakupki:) Silesia itp:D mam z 30 min drogi:)i dlatego najbardziej by mi pasowało:) Farbstift - tez nie cierpię przesiadek:)

KaMiLaC.
30-08-2010, 08:45
przypominam o wpłatach :] czas - do piątku :] muszę zamówić kilka rzeczy, a mam tylko 4 wpłaty :]

Bożena P
01-09-2010, 16:16
ja dopiero dzisiaj ok. 18 wpłacę. 35zł tak?

Tosiaczek
01-09-2010, 18:11
ej a na te warsztaty można jechać ot tak pooglądać jak robicie pazurki?? Albo chociaż jako modelka z łapkami?

Chodzi mi o to żeby nie robić pazurków ale żeby się uczyć i oglądać ;]

Bo ja pierwszy raz o tym czytam i się nie znam ;/

samaron
01-09-2010, 18:16
ej a na te warsztaty można jechać ot tak pooglądać jak robicie pazurki?? Albo chociaż jako modelka z łapkami?

Chodzi mi o to żeby nie robić pazurków ale żeby się uczyć i oglądać ;]

Bo ja pierwszy raz o tym czytam i się nie znam ;/

Oglądać to sobie możesz filmy na you tube :P
na warsztaty jeździ się po to, żeby coś wynieść jakąś wiedzę dla siebie,
a do tego wskazane jest żywe, aktywne uczestnictwo,
poza tym jak pojedziesz popatrzeć to samo Cię najdzie, żeby też coś podziergać.

Tosiaczek
01-09-2010, 19:41
Dzięki za info ;p

To ja się zdecyduję ale za pół roku ;] Najpierw sama muszę się podszkolić . Bo wstyd iść z takim doświadczeniem ;]

KaMiLaC.
02-09-2010, 13:23
ja dopiero dzisiaj ok. 18 wpłacę. 35zł tak?

tak tak 35 zl:)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

szerek
04-09-2010, 08:40
Tosiaczek bloga masz i pazurki robisz i to nawet w niezłych cenach gdzie dziewczyny z długoletnim doswiadczeniem tyle nie biorą i mówisz że na warsztaty się nie nadajesz bo nie umiesz? Albo cos sciemniasz albo bierzesz kasę za fuszerkę.
Kamila daj znać jak tam z tymi wpłatami i czy warsztaty sie odbedą.

KaMiLaC.
04-09-2010, 22:46
warsztaty oczywiście się odbędą :)

Z wielką przyjemnością i radością informuję, iż dnia 27 sierpnia 2010 r. zostałam dyplomowanym instruktorem Golden Nails, a także dystrybutorem produktów do stylizacji paznokci tejże marki w Pajęcznie oraz na całe województwo łódzkie.
W związku z powyższym informuję, iż na warsztatach forumkowych odbędzie się darmowy pokaz stylizacji paznokci na produktach Golden Nails. Produkty będą dostępne w sprzedaży. Będzie także możliwość zapoznania się z ofertą szkoleniową firmy Golden Nails. Dodam iż uczestnicy warsztatów dostaną dyplom nie tylko za udział w warsztatach, ale także za udział w pokazie stylizacji paznokci.

:):):)

Bożena P
04-09-2010, 23:05
Gratuluję! :brawa:
:jupi:
super, że będzie można również zakupić produkty :)
czyli że dostaniemy dwa dyplomy? czy jeden, ale i za warsztaty i za pokaz?

KaMiLaC.
04-09-2010, 23:10
tak - dyplomy będą 2 :) za udział w warsztatach i za pokaz :)
pokaz jest darmowy - nie wliczony w cenę tak samo jak dyplom za udział w pokazie :)
produkty będzie można nabyć z 10 % rabatem :)

Bożenko :*

RedSunset
05-09-2010, 00:47
Kaaaaaammmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllaaaaaaa aaaaaaaaaa:tany2::tany2::tany2:

moje gratulacje !!!!!!

super!!super!!super!! już nie mogę się doczekać :cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:
i znowu całą kasę stracę:D

Nnisiaa
05-09-2010, 08:43
Kamila Gratulacje super:).... wiedziałam że jednak Goldenkowi pozostaniesz wierna;) super...owocnej współpracy oraz masy klientek i kursantek:)

olexa
05-09-2010, 11:14
Kamilka moje gratulacje, na prawdę jesteś zdolną, pomysłową i przebojową goldenkową mamą :) Wszyscy są z ciebie dumni, a najbardziej chyba dzieci :)

korcia225
06-09-2010, 14:50
Kamila ale nas zaskoczyłaś mnie to już na pewno to że bedziesz dystrybutorem to czułam po kościach hehe:P ale szkoleniowiec mnie powalił wierzyłam w ciebie i to że ci się uda gratuluję z całego serduszka :*:*:*:kwiatek::kwiatek::kwiatek:

KaMiLaC.
07-09-2010, 12:23
dziękuję Kochane :*
jestem bardzo dumna że dołączyłam do teamu Golden Nails :D było to moje marzenie...a jak widać "marzenia się spełniają tylko mocno w nie wierz.." :D
no i wybaczcie, że nie mogłam powiedzieć wcześniej o moim "awansie", ale to miała być niespodzianka, która jak widać się udała :skacze:

plan warsztatów wygląda tak, że na poczatek odbędzie się pokaz na produktach GN :) potem krótka przerwa i przystępujemy do pracy :) program warsztatów obejmuje zdobienia jesienne także będzie złocisto-brązowo-czerwono :D dyplomiki rozdam na koniec, a w przerwie między ćwiczeniami będzie obiadek :) dodam, że podczas pracy cały czas będą odbywać się pokazy także wielu rzeczy można będzie się dowiedzieć, nauczyć , a ja odpowiem na każde pytanie z zakresu stylizacji :)

do zobaczonka 18 wrzesnia :D

dodam iż warsztaty odbędą sie w moim salonie :D
Studio Stylizacji Paznokci :KaMiLa"
na ul. 22 lipca 9
98-330 Pajęczno :D
bardzo prosto trafić bo jest to jedna z głównych ulic :D

buziaki:*

w razie problemow podaje nr tel :D
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

:skacze:

PAZURKOMANIA
07-09-2010, 23:06
Kama gratuluje...:)

szerek
08-09-2010, 09:42
Kamila ja ci na boxie pisałam że masz robić instruktora bo my wszystkie do Ciebie przyjedziemy się szkolić:)

Śląsk przyjeżdża samochodem:)

szerek
10-09-2010, 10:57
Dziewczyny która nie ma pary? bo tak się zdarzyło ze zostałam sama i nie wiem czy bede miała z kim być...

KaMiLaC.
10-09-2010, 11:42
Szerek na liscie jest 10 osob wiec bedziesz miala pare na pewno :D

Bożena P
10-09-2010, 12:53
Szerek ja mogę być z Tobą w parze :)
Dziewczyny z Katowic (i okolic) lub Częstochowy: to jak w końcu jedziemy? Jedzie ktoś w końcu pociągiem i busem? (prócz mnie? :P) :D

szerek
10-09-2010, 14:21
Ale Kamila z Tobą jest 11 więc Iza pewnie sie do Ciebie dołączy:)
Bożenko możemy byc razem nie ma sprawy, masz może lampe oświetleniową? bo ja nie posiadam:( a UV mogę swoją zabrać bo w przyszłym tygodniu mi zarówki nowe przychodzą:)
Dziewczyny z Katowic( Ja, Ilonka, Nissia) jedziemy autem.

KaMiLaC.
10-09-2010, 15:32
Ale Kamila z Tobą jest 11 więc Iza pewnie sie do Ciebie dołączy:)


Szerek czytaj ze zrozumieniem :]
ja jako instruktor nie siadam do pary z kims a pomagam Wam jako prowadzaca warsztaty :]
jest 6 par czyli 12 osob + instruktor :]
dlatego nie ma mnie jako uczestnika warsztatow na liscie..ja je prowadze :]:P

---------- Dodano o godzinie 14:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:42 ----------

podajcie imiona i nazwiska na priv!!

w sensie ..
dyplom dla....


czyli juz odmienione :D zeby nie bylo ka bum :P

ilonka_90
10-09-2010, 18:13
Auto Katowice- Pajęczno jest full:skacze: mam nadzieje ze juz wiecej zmian nie będzie :huh: z tego co mi w tej chwili wiadomo jedzie : Szerek, Nisia, Walentyna, ja i mój jest kierowcą:)

WALENTYNA
10-09-2010, 18:19
:jupi: i ja też będę :woot::woot:

Bożena P
10-09-2010, 18:26
Szerek niestety nie biorę oświetleniówki bo jej nie upchnę do kufra :/ Ale to najwyżej od którejś z dziewczyn pożyczymy :)
ja mogę wymienić z kimś na warsztatach swoją UV na czyjąś oświetleniową :D ktoś chętny?

---------- Dodano o godzinie 17:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:24 ----------

Farbstift czy ty jedziesz może pociągiem, a później busem?

Nnisiaa
10-09-2010, 19:47
Bozenko Farb nie jedzie.....z tego co widze....

jej to juz za tydzien....

szerek
10-09-2010, 19:49
Teraz to ja głupia jestem już.
Przeciesz Madzia miała nie jechać( Farb) teraz jest na liście.
Ja za wami nie nadążam...

Madzia jednak nie jedzie.

ilonka_90
10-09-2010, 20:07
dobra transport katowice- sosnowiec- kalety zostaje w opisanym składzie:ok:

KaMiLaC.
10-09-2010, 21:45
Madzia pisała ze chce jechac wiec ją dopisałam ;) Walentyna tez doszła bo załatwiłam miejscowke tzn stolik hehehe :D

tak Nisia to już za tydz :D:skacze::skacze:

ilonka_90
10-09-2010, 21:57
Haha co za tydzień to za tydzień ja i tak byłam najlepsza bo gdyby nie Nisia to ja już jutro bym się wybrała na warsztaty które są za tydzień :leze:
Masakra potem mój się ze mnie nabijał i co troche słyszałam: " To co sobota zajęta prawda? bo na warsztaty kochanie jedziemy..."

Po tym doszłam do wniosku ze chyba jakimś sposobem mózg w lombardzie zastawiłam:haha:

Nnisiaa
10-09-2010, 22:00
hahaha oj tak taka wiadomosc mi na GG zostawila ze prawie gotowa bylam sie pakowac na jutro:leze::leze::leze: ale szybki rzut okiem w kalendarz ze to za tydzien:leze:

Kamila tzn ostatecznie ze Magda jedzie tak?:)

KaMiLaC.
10-09-2010, 22:09
heheh wariatki :haha:

Nisia pisalam do Farb..czekam na info czy chce byc czy nie...
na poczatku napisala ze jej nie bedzie..potem ze bedzie...potem ja juz nie mialam stolika :D ale ze zalatwilam to Jej napisalam ze moge 2 osoby wziac jeszcze - czyli Ją i Walentyne :P takze czekam na jej odpowiedz ;)

ilonka_90
10-09-2010, 22:12
No ja tez cały czas miałam info raz ze tak raz ze nie no i w końcu z tego co wiem to farb sie wycofała więc na jej miejsce w autku wskoczyła walentyna ;)

MURKA
10-09-2010, 22:15
Ale wam zazdroszcze dziewczynki ;(
Kama a tobie ogromny GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!!

Nnisiaa
10-09-2010, 22:18
rozumiem teraz wszystko o co chodzi w tym zamieszaniu:D....

Bożena P
10-09-2010, 22:43
aaaaa to takie buty :D
to już rozumiem. W takim razie czekamy na info od Farbi :D mam nadzieję, że będzie na warsztatach :)

PAZURKOMANIA
11-09-2010, 19:11
Laseczki mam pytanko do tych co jada pkp lub pks z katowic,sosnowca- moze zrzucimy sie na paliwo i pojedziemy moim autkiem?? nie bedzie trzeba sie targac z tymi tobołkami..:)

Bożena P
11-09-2010, 19:18
Pazurkomania ja jestem za :)

PAZURKOMANIA
11-09-2010, 19:20
:) spox czyli dla ciebie trzymam miejsce sa jeszcze dwa jak ktos chce:)

jak bedzie pełne autko czyli 5 os. wyjdzie po 25/os.:)

farbstift
11-09-2010, 22:42
oki, to ja też chcę:D

PAZURKOMANIA
12-09-2010, 08:41
oki farbi:) to jeszcze 1 miejsce..chce ktos??
Jade z Mysłowic przez Sosnowiec-Czeladz-S1.
Czyli zbierzemy sie w sosnowcu na dworcu bo sosnowiec centrum w miare po drodze..I dla kazdego dojazd dobry, ew. spod m1 w czeladzi,bo własnie tymi trasami pojade:)

korcia225
12-09-2010, 12:48
nie licząc dzisiejszego dnia to jeszcze 5 dni i warsztatyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huraaaaaa

KaMiLaC.
12-09-2010, 12:58
noo ja juz tuptam :skacze::skacze:
bedzie mega odjazdowo :D
obiadki zamówione, dyplomiki prawie w druku, zakupki zrobione :D
juz sie Was doczekac nie moge :skacze::skacze:

w razie problemow z dojazdem piszcie i dzwoncie ja pomoge :D

korcia225
12-09-2010, 19:00
i jak zawsze gotowa do pomocy super ja to już normalnie spać nie mogę a co to będzie tuż przed warsztatami hyhy bom się stęskniła za wami trochu bardzo haha

Nnisiaa
12-09-2010, 21:14
Kamila hehe mozesz byc pewna ze jesli tylko zabladzimy bedziesz pierwsza o tym wiedziala.....:D czyli slask uderza na 3 samochody:skacze::skacze::skacze: bedzie ostro:cwaniak2:

KaMiLaC.
13-09-2010, 11:28
hahaha no ma byc ostro :D
jak sie Wam spodoba to niedlugo robimy kolejne :skacze::skacze:
to juz w sobote :woot::cwaniak2:

ilonka_90
13-09-2010, 12:37
Teraz to się bynajmniej z sobotami nie pomylę:leze:
Nie mogę się już doczekać warsztacików a poza tym muszę mały zakup zrobić:skacze:

korcia225
13-09-2010, 14:09
juz coraz bliżej i bliżej :skacze::skacze::skacze::skacze::wow::wow::wow:

Bożena P
13-09-2010, 16:43
oj tak coraz bliżej :D
też już nie mogę się doczekać :skacze:

farbstift
13-09-2010, 17:02
i ja:skacze: ale będzie fajnie:skacze:

natalia268
13-09-2010, 17:59
ja nie moge sie doczekac Waszych fotorelacji :)

szerek
13-09-2010, 18:10
Żeby nie bylo że ze mnie cham:P to ja tez się nie potrafie doczekać:P a picie jakies bedzie?? :D

Nnisiaa
13-09-2010, 19:28
szerek pytasz o wode czy raczej %:leze: ....:D:D:D:D

ja tez dreptam coraz bardziej.,,....

RedSunset
13-09-2010, 19:32
:haha: a co do picia, mój wczoraj pyta
-A na którą planujesz powrót z tych warsztatów?
- No nie wiem, warsztaty kończą się o 18-nastej, to może na 22 będę.
-CO?? A co wy tam będziecie jeszcze robić??????
więc mu powiedziałam
-Pytasz a wiesz...No jak to co?? Będziemy pić!!:haha:

Dziewczyny do soboty co raz bliżej :cwaniak2:
Mam nadzieję że formy zdążą mi przyjść:D

Nnisiaa
13-09-2010, 20:27
Red jak nie dojda to sie podzielimy swoimi::DD:D

czyli co zaopatrzenie brac?:D:D:D:D:D:D

rany ja sie nie spakuje :lol: jak tak dalej pojdzie....:D

Bożena P
13-09-2010, 20:55
Formy! Właśnie! wiedziałam że o czymś zapomniałam! Red dziękować :D

PAZURKOMANIA
13-09-2010, 22:55
Hyh..to ja może bagażnik do zera opróżnie...bo jak tak dalej pójdzie to nam miejsca braknie:P
A jak z lampkami??

farbstift
13-09-2010, 23:01
no właśnie, podzielmy się lampkami i lampami:) to kto jaką bierze??

Bożena P
13-09-2010, 23:05
biorę lampę UV ;)

farbstift
13-09-2010, 23:13
oki, to ja oświetleniową:)

PAZURKOMANIA
13-09-2010, 23:37
ja wezma uv:)

nuum
14-09-2010, 03:03
Jej... Jak ja Wam zazdroszczę tych warsztatów. ;(Też bym chciała być na nich. ;( Ale po 1. Z moją wiedzą to byłby śmiech. (bo nie przechodziłam żadnych kursów) Po 2. To bardzo dalekoooo. ;(

KaMiLaC. (http://forum.wzorki.info/members/kamilac-.html) wielkie gratulacje. :)

RedSunset
14-09-2010, 08:57
numm, warsztaty są właśnie po to żeby się nauczyć :) i dziewczyny zawsze Ci pomogą i podpowiedzą a Kamila wszyystko wyjaśni i już byś się czuła jak po jakimś kursie :) Zawsze możesz się nauczyć robić pazurki, a dopiero jeśli będziesz pewna że chcesz to robić możesz iść na kurs... i Warszawa nie jest aż tak daleko :)

szerek
14-09-2010, 10:08
Pytacie a wiecie:P
Dziewczyna salon otworzyła, instruktorem i dystrybutorem została no i jakieś chrciny niedawno były:P
Okazji jest a jest:P
Ja biorę UV, czy Walentyna możesz wziac oświetleniówkę??

A i zapomniałam sie spytać:)
Kamila bedzie mozliwosć kupienia coverka z GN i pędzelka do żelu takiego najzwyklejszego, bodajże na stronie widziałam #6 za 9 zł?

KaMiLaC.
14-09-2010, 10:24
sto pytan dooo :D hyyy:D

tak - będą napoje :D
Szerek owszem coverek i pedzelek jest w sprzedazy - 10 % zniżka dla Was ;)
Nuum z Warszawy do mnie jest 200 km wiec wcale nie daleko :P ja jezdze po całej Polsce :P a w listopadzie wybieram sie wlasnie do stolicy na targi naktorych Golden Nails bedzie miec swoje stoisko :skacze:

laseczki ja zapewniam Wam:
- formy
- waciki
- cleaner
- oliwki
- primer
- podkladki pod dlon
- serwety na stolik
- 2 lampki oswietleniowe
- 3 lampy UV

takze prosze wziac tylko zele akryle pedzle zaciskarki i inne gadzety ktorych nie wymienilam :D
potrzebujemy 5 lampek oswietleniowych i 4 uv :]
wiec nie musicie wszystkie brac - kwestia dogadania sie miedzy soba :D

ja juz kwicze na sama mysl :P

barbara_kawka
14-09-2010, 11:12
ale Wam dobrze:P zycze udanej zabawyyy :D

PAZURKOMANIA
14-09-2010, 11:48
hyh..pewnie ze dobrze:) byle wiecej takich warsztatow..:D

Bożena P
14-09-2010, 12:00
Czyli skoro bierzemy akryle to liquid też trzeba wziąć :D

szerek
14-09-2010, 12:07
no to dobrze to ja już sobie coverek i pędzelek zaklepuje- nie wspomnę co zrobiłam z coverkiem od Choco, bo mnie krew zalewa na samą mysl :(

nuum
14-09-2010, 12:13
numm, warsztaty są właśnie po to żeby się nauczyć :) i dziewczyny zawsze Ci pomogą i podpowiedzą a Kamila wszyystko wyjaśni i już byś się czuła jak po jakimś kursie :) Zawsze możesz się nauczyć robić pazurki, a dopiero jeśli będziesz pewna że chcesz to robić możesz iść na kurs... i Warszawa nie jest aż tak daleko :)

Może innym razem się uda.:) Bo naprawdę chciałabym się więcej nauczyć. :)


Nuum z Warszawy do mnie jest 200 km wiec wcale nie daleko :P ja jezdze po całej Polsce :P a w listopadzie wybieram sie wlasnie do stolicy na targi naktorych Golden Nails bedzie miec swoje stoisko :skacze:

To jak będziesz robiła kolejne warsztaty gdzieś za rok to się wybiorę.:) Albo gdzieś za dwa lata. Bo jestem zbyt jeszcze młoda by tak kursować samemu. :D

szerek
14-09-2010, 12:17
20 lat i zbyt mloda.. he he to co ja mam powiedzieć albo Szpila :P
pewnie na wiosnę jak się coś wykombinuje to znajdą się osoby z warszawy chętne żeby jechac- a w grupie zawsze raźniej:)

KaMiLaC.
14-09-2010, 12:33
kolorowe żele i akryle GN tez macie do dyspozycji :]
liquid zabieracie :]

Nuum dla chcacego nic trudnego :D

szerek
14-09-2010, 12:46
kolorowe żele i akryle GN tez macie do dyspozycji :]
liquid zabieracie :]

kurde, to full wypas normalnie:)
A wiecie że to są moje drugie warsztaty i bedziecie mnie musiały co nieco nauczyć?
Bo z tego co widze to jadą osoby zaawansowane a ja dopiero od kwietnia wiedzę swą nabywam więc was musze zmolestować:P
Kamila to my z Walentyną jedną oswietleniówke rezerwujemy :D

RedSunset
14-09-2010, 16:01
dla mnie również będą to drugie warsztaty :D
ja mogę zabrać oświetleniową, tylko muszę uzgodnić z Izą czy się zmieścimy :) ze wszystkim w samochodzie :)

korcia225
14-09-2010, 17:40
ja tez wezmę oświetleniowa nie jest duza ale zawsze cos

Nnisiaa
14-09-2010, 21:46
ja nie mam oswietleniowej ale uv moge zabrac jak cos:)

nuum
14-09-2010, 22:37
20 lat i zbyt mloda.. he he to co ja mam powiedzieć albo Szpila :P
pewnie na wiosnę jak się coś wykombinuje to znajdą się osoby z warszawy chętne żeby jechac- a w grupie zawsze raźniej:)
bo wiesz... mi nikt 20 lat nie daje tylko mniej.xd więc większy strach przy jeżdżeniu samej.:D
jak będą w Wawie to z miłą chęcią pojadę.:)


Nuum dla chcacego nic trudnego :D
no ja bardzo chcę.:)

mam nadzieję dziewczyny,że zdacie relację jak było na warsztatach.:)

gattina
14-09-2010, 23:44
nuum, następnym razem mów, z chęcią i ja bym się wybrała na warsztaty, ale jednak w taką podróż samej trochę niebezpiecznie, a tak to byśmy razem pojechały ;) Nic straconego, na następny się umówimy :D

Na fotorelacje czekam i będę zazdrościć i podziwiać :)

nuum
15-09-2010, 02:06
nuum, następnym razem mów, z chęcią i ja bym się wybrała na warsztaty, ale jednak w taką podróż samej trochę niebezpiecznie, a tak to byśmy razem pojechały ;) Nic straconego, na następny się umówimy :D

Na fotorelacje czekam i będę zazdrościć i podziwiać :)

oo... super pomysł.:) wiadomo,że z kimś zawsze raźniej.:)

ilonka_90
15-09-2010, 12:58
Nisia słońce ja wezmę oświetleniówkę :] także spokojnie :)
Ja teraz bardzo potrzebuje tego natchnienia z warsztacików sobotnich;(

korcia225
16-09-2010, 10:31
to kto zabiera lampkę uv a kto oświetleniowa bo nie wiem czy mam targać uv ze sobą bo skoro potrzebne są tyko 4 to niema sensu brać nadarmo

Bożena P
16-09-2010, 11:25
Kamiś jakbyś mogła to edytuj pierwszego posta i napisz tam kto bierze UV,a kto oświetleniową, tak chyba będzie łatwiej ;)

KaMiLaC.
16-09-2010, 12:13
dopisalam co wiedzialam :D
reszta niech napisze kto co bierze to dopiszemy i po problemie :D

to juz po jutrze :P

Nnisiaa
16-09-2010, 12:35
Kamila z tego co wiem to Pazurek bierze UV.... czyli wychodzi ze brakuje nam 1 oswietleniowej i 2 uv jeszcze:D....ja mam takie na 1 zarowke jak cos moge zabarc 2 male zamiast 1 duzej :D

Bożena P
16-09-2010, 12:58
Kamila ja też biorę UV, a farbstift oświetleniową :)

szerek
16-09-2010, 16:49
Ja biorę Uv mam nowe świezo przywiezione żaróweczki :P
Dziewczyny to juz po jutrze? ale ten czas szybko leci.

farbstift
16-09-2010, 17:05
nooo:jupi: będzie swietnie:soczek:

PAZURKOMANIA
16-09-2010, 17:28
niestety nie mamy pełnego auta wiec zrzutka po 5 zł wiecej..no chyba ze sie ktos znajdzie:D

WALENTYNA
16-09-2010, 18:46
Ja biorę uv :)

Nnisiaa
17-09-2010, 08:19
to juz jutro a ja mam szpital w domu....i mnie tez cosw zbiera dzisiaj zrobie napad na apteke chyba,..,:D:D:D

PAZURKOMANIA
17-09-2010, 08:27
nawet nie waz sie chorowac:P Dziewczyny przypominam jutro zbiorka o 7:30 pod pkp sosnowiec!!:P
:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::s kacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::ska cze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacz e::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze: :skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

KaMiLaC.
17-09-2010, 10:06
nie śpimy..lecimy na Pajęczno kochaniutkie :D :woot:

ja już Was wyglądam zza rogu :D
a ile ja mam przygotowan :D do tego Panie.. hyyy :D zas 2 kg w dol :D czyli jaki z tego morał - czesciej cza sie warsztatowac :D

do jutra mordenki:D

P.S. NIsia :pistol: no Ty juz wiesz co :D

ilonka_90
17-09-2010, 12:02
Masakra to już jutro a ja dopiero wieczorkiem mogę się spakować,
A jeszcze muszę na prawej szkielety porobić bo mam tak zajechane pazury;( że aż wstyd ehh
:tuptup: Nie mogę się już jutra doczekać :D

korcia225
17-09-2010, 14:46
to już jutro sie widzimy huraaaa normalnie spać nie będę hehe juz mnie muli dzisiaj cały dzień ja wyjeżdżam o 6rano mam nadzieje ze sie nie spóźnię i dotrę w 1 kawałku hahaha

Nnisiaa
17-09-2010, 15:01
loooo mattulu ja tu walcze z choroba a te do mnie strzelaja:D:D:D...

chocbym miala byc z tona chusteczek to nie odpuszcze:D:D

mam nadzieje ze nie zabladzimy.......

o 16 klientka i potem pakowanko:D:D:D

szerek
17-09-2010, 17:34
Nissia gorzej bedzie jak nas wszystkie pozarażasz :/ będziemy miały prezent z warsztacików- dlatego trzeba sie bedzie odkazić:P

WALENTYNA
17-09-2010, 18:31
Ja zaraz się idę pakować :skacze::skacze:
Już się doczekać nie mogę :woot::woot:
Kamila w końcu Cię poznam :woot::woot:

Nnisiaa
17-09-2010, 19:44
Szerek nie boj sie nie zaraze Cie... etap zarazania juz za mna...poza tym siade z dala i bede podgladac:haha:

Ja tez sie zbieram za pakowanie....:D:D wlasnie robie liste co zabrac:D:D:D

korcia225
17-09-2010, 20:06
spoko loko laski ja wezmę likierek to sie odkazimy hahaha bo trza opić ten salon hehe

PAZURKOMANIA
17-09-2010, 20:08
oj trzeba...:P hyh..tylko ja prowadze:( wiec nie moge... ale wezme picolo:P hehe

Nnisiaa
17-09-2010, 20:56
Pazurku to my po drodze zaopatrzymy sie odpowiednio:leze:oj moze ja M powiem ze moge nie wrocic predko :leze::leze:

MURKA
17-09-2010, 22:52
Dziewczynki pewnie spac nie będą mogły bo będą myślały o warsztatach !!!!!!:leze: ale wam zazdroszcze!!!! o Polsce C to wszyscy zapominają u nas nic się nie dzieje!!!!!!!!!;(;(przyjedzcie do nas plissssssssssssss:D:*

PAZURKOMANIA
17-09-2010, 23:19
nisia...haha..pewnie zaopatrzenie na droge i po drodze jak najbardziej..nie bronie wam..ale maca nie miniemy:P tyle ze rano do 11 serwuja sniadania wiec nici z chessów:(

KaMiLaC.
17-09-2010, 23:25
to juz za pare godzinek kochaniutkie ^_^dyplomiki juz na Was czekaja a ja tuptam pod salonem i wygladam Was z utesknieniem :D

Walentynko :*

nanami7
18-09-2010, 01:13
Opijcie zdrowo salon Kamilki, co by się tapeta nie poodklejała, a dyplomy nie pospadały !! :leze:
Życzę udanych i owocnych warsztatów Kochane :) !!

farbstift
18-09-2010, 06:48
ja już ubrana, jeszcze tylko się umalować muszę i pędzę po Bożenkę:D

PAZURKOMANIA
18-09-2010, 07:25
farbi a ty spac nie mozesz..:P hyh//ja jeszcze tez tylko fryz poprawic i gotowa do drogi:D
Super bedzie sie zobaczyc..:D:skacze::skacze::skacze::skacze::skacz e::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

szerek
18-09-2010, 08:21
Nissia autem razem jedziemy to raczej daleko nie siadzeisz:P
Kamila, uwazaj żebyś tam korzeni nie zapusciła- ale miło ze czekasz na nas z utęsknieniem:)
No to do zobaczenia za parę godzinek, ja juz się zbieram:)

MURKA
18-09-2010, 18:40
ciekawe jak dziewczyny wróciły?????? po opijaniu salonu :soczek: hihihih ale pwenie fajnie było!!!!!!!

RedSunset
18-09-2010, 21:24
:D a ja pierwsza :D
Było rewelacyjnie !!!!!!!!!!!!:skacze::skacze::skacze:
Kamilka dziękuję za tak miłe warsztaty!! za pyszny obiadek i super towarzystwo!!
Oby więcej takich warsztacików w tak miłym gronie :)
dziewczyny jesteście super i mam nadzieję że będę miała jeszcze okazję spotkać się Wami wszystkimi :)
:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwia tek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:: kwiatek::kwiatek:
i po kwiatuszku dla każdej z Was :)

WALENTYNA
18-09-2010, 22:04
Ja już od dawna w domu :) ale musiałam do rodziców jeszcze iść :P

Ale przechodząc do meritum - warsztaty były MEGAAAAA :woot::woot: dziękuję Kamilko za naprawdę przemiłą atmosferę, pyszny obiadek, dyplomiki, cudnego pazurka i wszystko !! Jesteś niesamowitą osobą :* ...

Woszczurku Ciebie to nikt nie przegada :leze: takiego wariata jeszcze nie znałam - a za skasowanie zdjęcia masz :yellow:

Bitt ciesze się że też z nami byłaś - przemiła niespodzianka :* ...


Ilonko dziękuję za transporcik i jesiennego pazurka :* ...

Wszystkim dziewczyną za atmosfere jaką wprowadziły, miłe pogawędki - jesteście super :kwiatek::kwiatek:

Mam nadzieję że wkrótce znowu się zobaczymy :)

Wielkie buziole dla Wszystkich mła :*

goslava
18-09-2010, 22:20
ja niedawno do domu weszlam, jestem zmeczona po dniu pelnym wrazen, towarzystwo sie udalo, bylo milo i glosno a z wiekszoscia pewnie w tychach sie zobacze
Kamila salonik masz milusi a bitt fajna babka :*

Korcia a Tobie chce podziekowac za pazurki, ktore mi uzyczylas na czas warsztatow :*

farbstift
18-09-2010, 22:27
ja właśnie wróciłam, bo czekałam jeszcze z Bożenką az jej pociąg przyjedzie:) Było świetnie. Kamila jak zawsze udzieliła cennych wskazówek, kolejny raz odkryłam co robić, by poprawić swe błędy:)
Jestem strasznie zmęczona i słaba, więc jutro więcej napiszę i pokarzę, a tu zachęta:
http://images44.fotosik.pl/314/e4a34f273d13957dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4a34f273d13957d.html)

MURKA
18-09-2010, 22:35
Dziewczyny ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!!!:D:placz:

ilonka_90
18-09-2010, 23:31
:ok: Haha suuper:D było świetnie, miło, fajnie w ogóle było was dziewczyny poznać:*

Mam nadzieje że się jeszcze zobaczymy ;)
ja to dziś wszystkim się rozrzucałam nawet kawą się na sam koniec poparzyłam:(

ale wrażenia nie zapomniane ;)

NiCoLa
18-09-2010, 23:38
Zazdroszcze Wam takich warsztacików...

Nnisiaa
19-09-2010, 09:18
to teraz ja....

Bylo super..... atmosfera....nie do przebicia:D..... teksty nieziemskie.... cenne wskazowki i uwagi...:D

Bitt Ty masz baniora za klamstwo:P

Iza wiecej nie siadam obok Ciebie chyba ze pampki wezme ze soba:leze:

Pazurku:* za transport i te wrazenia w drodze na i z warsztatow :skacze::leze:

Bożena P
19-09-2010, 11:25
Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!
Było super zarąbiście :D
Kamila lepiej już myśl nad datą kolejnych warsztatów :D

farbstift
19-09-2010, 13:00
Forumowiczki:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Dalsza fotorelacja jeszcze dziś, tylko muszę wybrać fajne zdjęcia, bo napstrykałam mnóstwo:D

PAZURKOMANIA
19-09-2010, 21:45
Kama..Dziewczyny dziekuje za mile spedzony czas,świetnie zorganizowane warsztaty,pyszny obiad,pogawętki..(i jeszcze duuużżżoo można by wymieniać:D) oraz pięknego "Said-a":P Ktorego niestety przed chwila połamał mi pies na obroży:(
Ilonko do dnia dzisiejszego jestem od wrażeniem twoich zdolnosci...bez zastanowienia otwieraj cos swojego,napewno odniesiesz sukcesik...oddac sie w twoje ręce to sama przyjemność:PA french w twoim wykonaniu-perfecto:D
Kama salonik przecudny-tyle w nim miejsca..a maki na żywo są ogromne i robią wrażenie...hyh ale zgodze sie z woszczurkiem ze brakuje jednego płatka:P hehe

DZIEKUJE BARDZO...:D

ilonka_90
19-09-2010, 22:16
A to jest to co ja sierota zapomniałam zabrać ;(

PAZURKOMANIA
19-09-2010, 22:22
Jaki cudny!! No no..ktoś tu sie bardzo postarał w zaprojektowaniu go..:P

ilonka_90
19-09-2010, 22:25
Pazurku bardzo się starałam ale niestety został w domku w teczce i tyle z tego a miało być że każda z nas się podpisze:( przykro mi Kamilko, wiem że ciapa ze mnie;(

Asia Bobrowska
19-09-2010, 22:26
Bardzo sie ciesze, ze warsztaty sie udały i z calego serca gratuluje Kamili ze zdbyla sie na odwage i zoranizwoal pierwsze warsztaciki:)))):*:]:skacze::skacze:

PAZURKOMANIA
19-09-2010, 22:27
Ilonko...nic starconego:Dprzy najblizszej okazji kazda sie podpisze i kama dostanie go z opóznieniem:PKama chyba wybaczy??:D:kwiatek:

KaMiLaC.
19-09-2010, 22:48
Ilonka :wow::wow:sliczny :D dziekuje :* zapisze go sobie an dysku i drukne :D jak wpadniecie na nastepne to mi sie podpiszecie :D :skacze:

Chcę podziękować wszystkim za wspaniale spędzony czas! Bardzo miło było mi Was gościc w swoich skromnych 30 m2 :D bardzo sie stresowalam tymi warsztaatmi, ale mam nadzieje, ze choc troszke Wam sie podobalo :)
Chcę podziekować:

Bitt za to, że przybyła, za to że była moim gościem i na warsztaatch i po nich :* za wspaniały pokaz, za pomoc i odstreswoanie sie przy dobrym piwku, pizzy i wieczorze z KSW :D :skacze:Bitt :kwiatek:
Woszczurkowi za to, że mimo przeszkod udało jej sie odtrzec i jak zwykle zarazic swoim ADHD wszystkich wkoło :D za to ze jest, za to ze byla i za to ze bedzie :D Iza bardzo cenie Cie jako stylistke i swietna osobe :kwiatek:

Korci za mega-odjazdowo-zarąbiasto-czaderską koszulkę z maczkiem :woot: i napisem z nazwa mojej firmy :woot: za okulary :haha:i reszte gadzetow :D no i za ten likierem krówkowy :slina: Korcia dziekuje za przybycie i wspanialy klimat jak stwarzasz swoja osoba :kwiatek:

Goslavie za to, ze mimo tak wielu km do przejechania, przyywla z usmiechem na twarzy i w towarzystwie swojej sympatycznej córci (Kochana z ta Stefani to pojechałaś mega :D) :D Gosiu..jestes rewelacyjna stylistka i uwielbiam patrzec na Twoje pazurki :D :kwiatek:

Nisii za przybycie i gazetke :skacze: za to ze mimo malego ostrego dyzuru w doku udalo Ci sie byc z nami :D Nisia no i za to zem Cie zas mogla wysciskac mordo Ty moja :kwiatek:

Pazurkowi za opowiesc o dobrowolnym zatrzymaniu sie do kontroli policyjnej :haha: za swietne pogoduchy i humorek :D Ewelcia :kwiatek:

Farbi za to ze mimo malego zakrecenia z obecnoscia, dala rade i byla razem z nami i ostro cwiczyla :D oraz za sluchanie moich rad :) Madzia cwicz kochana :kwiatek:

Szerek :D Olcia Ty wariacie opowiesci o Twojej małej byly mega :D dziekuje ze bylas, za sluchalas i mam nadzieje ze do "nastepnego" :D
:kwiatek:

Ladyss za to ze jej skromnosc zniknela wraz z tym mega odjazdowy szpicem na pazurku Woszczurki :D za obecnosc no i ogolnie za to ze Cie Ladyss uwielbiam :D kiedy mi zrobisz cale 10 szt takich szpicorow?? :D:kwiatek:

RedSunset za obecnosc, za wyskoki na "jednego" (dymka af kors:D), za humor, za pogaduchy :D no i ten Twoj pedzel :slina: Kochana robisz swietne pazury i wierze ze bedzie coraz lepiej :kwiatek:

Ilonce :D Ilonka blagam przytyj :D bo sie czuje przy Tobie jak ta hipopotamica z bajek Disneya co w balecie tanczyla :placz: Ilonka pazury w twoim wykonaniu sa boskie :D listki powalily :D no i nabadz pedzel do akrylu bo sie zamachasz tym malym :D dziekuje ze dotarlas :kwiatek:

Bożence za obecnosc, za paluszek na pokazik :D za pogaduchy no i za to ze moglam Cie poznac :D Kochana mam nadzieje ze sie kiedys znow spotkamy warsztatowo :D:kwiatek:

Walentynie za to ze moglam Cie w koncu poznac :skacze:za wypady na dymka :D za teksty z ktorych do teraz kwicze :D za pogauchy i super szpicora:DWalentyna aj law ju :D :kwiatek:

dziekuje tez Asi - Golden Nails za wsparcie, za miłe słowo przed rozpoczeciem i serdeczna pomoc :*:kwiatek:

dziekuje tez Robusiowi :D jak zawsze za wzorowa prace w roli Security Service i odwiedzinki :kwiatek:

musze podziekować tez mojemu mężowi ze zajal sie dzieciaczkami i przesylam buziaki dla moich maleństw :*, ze pozwoliły mamie spedzic troche czasu w tak wspaniałym towarzystwie jakie miałam przyjemnosc gościc u siebie..

:*:kwiatek:

mam nadzieje, ze kiedys to powtorzymy :love:

ilonka_90
19-09-2010, 22:59
Kamilko słońce nie drukuj bo już jest wydrukowany;) daj znać jak będziesz w odwiedzinkach w Kato :skacze:

dzoana
19-09-2010, 23:45
ale Wam zazdroszczę... Musialo być naprawdę świetnie :)

korcia225
20-09-2010, 09:08
no to teraz jaaa
Kamila mega zajefajne warsztaciory oby więcej takich:D:D:D ciesze sie że koszulka sie podoba :P
kofane dziewczyny wam dziękuje za to ze wszystkie dotarłyście w całości i ze świetnie sie bawiłyśmy
Izuś ty jesteś mega kopniętą pozytywnie normalnie wymiękam przy tobie (daj znac jak tam krolik smakował i likierek hahaha):skacze::skacze::skacze::skacze:
ciesze sie że mogłam poznać te kobitki których nie znałam :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Gosiu ja tez dziękuje za to że oddałaś do mojej dyspozycji swoją łapeczkę i za piękne pazurki:D



Kamila dziękuje z całego serducha za te warsztaty i za pyszny obiadek mam nadzieje ze następne będą niedługo :cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:
zdjęcia dodam w środę jak wrócę do domku bo teraz jestem u rodziców:]:]:]
buziole dla wszystkich :*:*:*:*

szerek
20-09-2010, 09:23
A mi mój internet wyłaczył i nawet nie miałam jak zerknac :/

Ja dziękuję wszystkim dziewczyną które były i które mogłam poznać. Świetnie sie z wami pracuje i spedza czas- takich aparatek jak Iza i Kamila oby więcej w naszym gronie :P

Od każdej z was czegos sie nauczyłam i dowiedziałam.
Kamilko, super organizacja oby takich warsztatów bywało więcej.
Dziekujemy również opiece społecznej że nie odebrała dzieci meżowi Kamili :P :P

Ogólnie było Megaaa i czekamy na zdjęcia :D

Ladyss
20-09-2010, 16:20
Kochane jak chcecie zdjęcia z warsztatów to podajcie mi swoje maile bo mam już zapisane zdjęcia więc wysłanie ich to będzie chwilka :)

szerek
20-09-2010, 19:51
szerek25@op.pl

:D z góry dziekuję:)

RedSunset
20-09-2010, 20:00
ja już dostałam :D dziękuję :)

Bożena P
20-09-2010, 20:40
również dostałam :D niektóre zdjęcia są zarąbiste :D
Dziękuję :)

goslava
20-09-2010, 21:12
ladyss i ja poprosze goslava@op.pl

szerek
21-09-2010, 12:25
Niestety nie mogę otworzyc zdjęc- bo Mój cos tam przeinstalowywał i chyba nie mam programu, więc na razie sobie ich nie obejrzę:(

natalia268
21-09-2010, 12:40
dajcie troszke zdjec tu bo bym pooglądała :cwaniak2: :P

farbstift
21-09-2010, 12:51
no to kolejnych kilka:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
i dyplomy:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zyza
21-09-2010, 13:04
Dziewczynki wrzucajcie zdjecia w temat, dajcie nam pozazdroscic :D pokazcie zdobienia itd :D
bo na razie widac jakbyscie sobie impreze zorganizowaly hyyyyyy :D

szerek
21-09-2010, 13:06
Madzia wygladamy jakbyśmy na wakacjach na wsi były a nie na warsztatach.
Pazurkomania zabije Cię za to zdjęcie jej zgryzu:)

farbstift
21-09-2010, 13:14
Ja zdjęć paznokci nie mam, bo siedziałam w rogu, więc mało się przemieszczałam:) Mam tylko kilka z pokazów Kamilki, ale są prześwietlone i liczę, że ktoś ma ładniejsze, jak nie to wstawię co mam:D No niech inni też pokażą zdjęcia.
i zapraszam:
http://nailart-farbstift.blogspot.com/2010/09/warsztaty-pajeczno-18092010.html

szerek
21-09-2010, 13:15
No w sumiem chyba z 3 fotografów latało z wielkimi lustrzankami ale pochwalic się to już nie mogą :P

Przyznajmy się że jeszcze trzeźwiejemy po tych warsztatach:P

KaMiLaC.
21-09-2010, 13:23
hehehe wariatki :D

Zyza fotki będą jak Korcia wróci do domku :]

edytakon
21-09-2010, 14:45
ale Wam zazdroszczę super spotkanko :)

natalia268
21-09-2010, 15:20
hehehe wariatki :D

Zyza fotki będą jak Korcia wróci do domku :]

czekamy z niecierpliwościa :cwaniak2::cwaniak2:

RedSunset
21-09-2010, 19:27
dziewczynki patrzcie :P

PAZURKOMANIA
21-09-2010, 20:57
Madzia wygladamy jakbyśmy na wakacjach na wsi były a nie na warsztatach.
Pazurkomania zabije Cię za to zdjęcie jej zgryzu:)
Hahaha:D to był usmiech do paparatzi:P

korcia225
22-09-2010, 20:34
jeśli chcecie jakieś zdjęcia to podajcie numery gadu bo zdjęcia wrzucę na chomika i z tamtąd sobie pobierzecie ale z mojego konta podam login i hasło każdej na gg :P

goslava
22-09-2010, 21:50
korcia ja poprosze 4585141

MURKA
22-09-2010, 22:05
Dziewczynki naprawdę zazdroszczę widać że fajnie było no i widać że robota szła jak po maśle!!!!!!!

RedSunset
23-09-2010, 08:34
ja również proszę :) 11632818

WALENTYNA
23-09-2010, 14:41
i ja 8167350 :)

ilonka_90
23-09-2010, 14:58
to i ja poproszę ;)
4203166:skacze: