PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w doborze make up i paznokci :)



truskaweczka99
26-07-2010, 12:16
moje kochane niedługo idę na wesele :), kieca jest , butki są, torebka i marynarka też:D,a problem pojawia się jak pomyślę o makijażu ,:(a nie daj Panie o paznokciach ;(nie mam żadnego pomysłu, może wy mi coś podrzucicie :skacze::skacze::skacze:??http://lh3.ggpht.com/_u4LVZKyXSmg/TE1fMqg757I/AAAAAAAADTM/kcznYtKGlMM/s512/P7260004.JPGto moja suknia:D wiec jak macie pomysly jakies to blagam robcie zdjecia^_^

naatajla
26-07-2010, 15:51
ja bym makijaz zrobila pocieniowany w delikatnych rozach

Emilia B.
26-07-2010, 16:46
popieram natalie :) róże + ewentualnie perłowy biały albo coś w ten deseń.
Pazurki naturalnie w tych samych kolorkach, albo french z różowym dodatkiem :)

Bożena P
26-07-2010, 17:48
ja bym do pastelowego, jasnego różu dodała odrobinę brązu. Kolory (idąc od wewnętrznego kącika oka): szary, lila, brąz - wszystkie kolory pastelowe.

_kasiunia_4
26-07-2010, 22:23
paznokcie zrobiłabym delikatne ;) french z jakimś różowym dodatkiem ;)
ale jeśli lubisz żeby były bardzo widoczne to może wycieniuj różowe brokaciki :)

olusia87
27-07-2010, 09:53
Do takiej delikatnej sukienki to tylko coś z frencha-czysty french lub z jakimiś delikatnymi ozdobami w różu. A makijaż to albo w różu albo może szarości?Coś w stylu smokey eyes tylko może jaśniejsze.

truskaweczka99
27-07-2010, 09:57
popieram natalie :) róże + ewentualnie perłowy biały albo coś w ten deseń.
Pazurki naturalnie w tych samych kolorkach, albo french z różowym dodatkiem :)
perłowy to tak nie bardzo lubie ,ale wypróbuje wczesniej i porobie zdjecia i wstawie :)

---------- Dodano o godzinie 09:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:55 ----------


paznokcie zrobiłabym delikatne ;) french z jakimś różowym dodatkiem ;)
ale jeśli lubisz żeby były bardzo widoczne to może wycieniuj różowe brokaciki :)
Zdecydowanie wole delikatnie :) tymbardziej,że to wesele nie z mojej strony więc wole byc skromna :)

farbstift
27-07-2010, 10:02
kochana a jakie masz buty, torebkę, bizuterię??
myślę, że róż+szarości by fajnie wygladał i na oczkach i pazurkach, tylko, żeby to był naprawdę subtelny róz, bo inaczej efekt może być niefajny

truskaweczka99
28-07-2010, 12:52
kochana a jakie masz buty, torebkę, bizuterię??
myślę, że róż+szarości by fajnie wygladał i na oczkach i pazurkach, tylko, żeby to był naprawdę subtelny róz, bo inaczej efekt może być niefajny
bolerko mam biale , a butki bialo rozowe :)

Zgredo
30-07-2010, 10:45
Na pazurki dała bym french z szarym, subtelnym dodatkiem, a oczka zrobiła w szarości (z bielą od wewnątrz lekko), aby nie przesadzać z różem (sukienka i buty wystarczą). Szarość ładnie się z różem komponuje a nie będziesz wyglądała monotonnie z tylko tymi dwoma kolorami. Makijaż w szarości + szary kwiatek na pazurku to dodatek subtelny, więc stylistycznie dopasowany a jednocześnie nie będziesz wyglądać jak miseczka budyniu ;)

katherinne
04-01-2011, 21:40
dziewczyny moje kochane potrzebuję opinii.
Dzisiaj umówiła się ze mną nowa klientka na za miesiąc, bo bierze ślub. Powiedziała, że ma sukienke ecru ze świecidełkami i dodatki w tym samym kolorze. Pytała się co najlepiej jej proponuję. Powiedziałam, że mogę jej zrobić dłuugie paznokcie french biały z głębokim uśmiechem i wyciągniętym łożem plus delikatne zdobienia w kolorze ecru, typu cyrkonie, kwiat akrylowy lub inne małe elementy. Powiedziałam też, że wg mojej wizji wyglądałoby to lepiej niż pazury w z końcówką ecru (bo ma być french), bo na samej dłoni np przy jedzeniu byłby efekt zżółknięcia...
Paznokcie ślubne zazwyczaj wykonywałam białym żelem,bo wszystkie panny młode miały białą suknię. Mam masę perłową ecru, ale po prostu wiem, że nie będzie to tak estetyczne... Oczywiście klientka się zgodziła i była zadowolona z mojego pomysłu, ale chciałabym wiedzieć jak Wy to widzicie? Czy tylko mi się wydaje, że końcówka ecru na ślubie dałaby ten nieestetyczny efekt przy białym obrusie? Wiem,że obrus nie jest najważniejszy,ale wiem jacy są ludzie i potem będą gadać, że jakieś zżółknięte pazury miała... To samo przy tańcu, na czarnym garniturze na ramionach partnera pazury ecru będą znowu wydwać się żółte...

kachna831
04-01-2011, 21:55
Dla mnie ślubny to biała końcówka i jakieś delikatne dodatki, czyli tak jak w twojej wizji katherinne :)
Inny kolor końcówki do ślubnego jakoś mi nie podchodzi

samaron
04-01-2011, 21:56
Może cieniowany biały z ecru?
Najlepiej chyba zrobić kilka próbek na tipsach, przyłożyć do sukienki i dłoni i wspólnie z klientką zdecydować.

milenka_olsztyn
05-01-2011, 09:09
myślę tak jak sam:)

RedSunset
05-01-2011, 09:23
jeśli o mnie chodzi to sądzę tak samo jak katherinne.... ecru na końcówce będzie sprawiał wrażenie jakby zżółknął na solarium :/: Pomysłów na ślubne paznokcie jest masa...Możesz wydłużyć łoże kamuflażem, na wolnym brzegu clear z delikatnym złotym pyłkiem...coś domalowane białą farbką...ecru kwiatuszek...cyrkonia...
Jeśli o mnie chodzi wszystko tylko nie cała końcówka na ecru... jakoś mi to nie pasuje :huh:

xsunnyolciax
05-01-2011, 18:06
mi też się french ecru nie widzi :/ tak jak mówiłaś, albo biały french i zdobienie w tym kolorze, ale ja też pomyślałam o szklaneczkach :D ładnie łoże wydłużone i szklaneczki ze zdobieniem ecru (i np.białe elementy)- jakoś tak mi pasuje :D poza tym popieram pomysł Sami ;)

Emilia B.
05-01-2011, 18:08
ja pod względem ślubów jestem tradycjonalistką i polecam białego frencha z dodatkiem ecru (kwiatek, cyrkonie-perełki, muszla kruszona czy malowany wzorek)

ivonna70
05-01-2011, 18:31
Czy kwiaty w wiązance też będą białe?? Jeśli będą kolorowe, to możesz ze zdobieniami iść w tym kierunku. Możesz też zdobienia dobrać do koloru pomadki jaka będzie na ustach lub cieni na powiekach.
Mam w dwóch czasopismach przepiękne zdobienia ślubne i to wcale nie są frenche, a wyglądają cudownie. Ja u siebie odchodzę od tradycyjnego frencha i proponuję pannom młodym coś zupełnie innego.
W piątek postaram się zrobić zdjęcia tych stylizacji i wrzucić.

katherinne
05-01-2011, 22:38
kwiaty ecru są też- róże.

makijaż to nie wiem, bo się nie pytałam, ale pewnie też jakiś piaskowy. Ale wiesz ja bym pod bukiet nie robiła ani pod makijaż- bo kilku godzinach makijaż już nie będzie tak widoczny a kwiaty są w ręku krótką chwilę... Na sesje zdjęciowe to super takie dobranie, ale ja się staram też tak praktycznie pomyśleć, szczególnie jeśli chodzi o wesele, bo tam tak naprawdę najwięcej ludzi będzie na jej paznokcie zwracać uwagę właśnie przy toastach, jedzeniu, tańcu...
Jak na razie najlepszą alternatywą wydaje mi się biały frenczuś ze zdobieniem ecru. Porobię jej kwiatki na próbówkach i wzory, zobaczymy co wybierze dziewczyna. Z rozmowy wynikało,że kompletnie się nie zna, wciąż przytakiwała, więc zobaczymy jak to będzie.

joystynka
05-01-2011, 23:53
ja też jestem za pięknym głębokim frenchem i może dodatki dobierz też do biżuterii slubnej

milenka_olsztyn
06-01-2011, 08:51
ja to bym koronke białą wtopiła do tego cyrkonie i akrylowe róże:)

ivonna70
06-01-2011, 12:03
kwiaty ecru są też- róże.

makijaż to nie wiem, bo się nie pytałam, ale pewnie też jakiś piaskowy. Ale wiesz ja bym pod bukiet nie robiła ani pod makijaż- bo kilku godzinach makijaż już nie będzie tak widoczny a kwiaty są w ręku krótką chwilę... Na sesje zdjęciowe to super takie dobranie, ale ja się staram też tak praktycznie pomyśleć, szczególnie jeśli chodzi o wesele, bo tam tak naprawdę najwięcej ludzi będzie na jej paznokcie zwracać uwagę właśnie przy toastach, jedzeniu, tańcu...
Jak na razie najlepszą alternatywą wydaje mi się biały frenczuś ze zdobieniem ecru. Porobię jej kwiatki na próbówkach i wzory, zobaczymy co wybierze dziewczyna. Z rozmowy wynikało,że kompletnie się nie zna, wciąż przytakiwała, więc zobaczymy jak to będzie.
Powiem tak, makijaż to musi się trzymać całą noc bez zmian, bo na tym polega makijaż profesjonalny.
Jeśli wszystko będzie w tonacji ecru i piaskowej, to panna młoda będzie wyglądała mdło. Trzeba przełamać trochę kolorystykę czymś intensywniejszym. Ecru to ciepły kolor, a do niego idealnie pasuje róż brzoskwiniowy, bądź łososiowy, a do tego można dodać złoto. Jeśli dodasz go do kwiatków, to wyjdzie piękna kompozycja.

katherinne
06-01-2011, 13:01
ivonko wg mnie wszystko ecru tez jest mdłe, ale nie chcę ingerować w jej plan, bo jeszcze się obrazi a to nowa klientka, a jedyne co należy do moich zadań w tym wypadku to paznokcie... A poza tym gdyby to był mój ślub, to zdecydowanie żywe kolory bym wybrała, a sukienkę białą z różowymi akcentami plus perły.
Mam dzieję,że uda Ci się zeskanować artykuł, bo widzę, że nie tylko ja na niego z niecierpliwością czekam:D

ivonna70
06-01-2011, 13:11
Znalazłam ten numer w necie i wstawiam zdjęcia. Chcę Wam pokazać, że to naprawdę nie musi być french.

katherinne
06-01-2011, 13:24
Super, podobają mi się- ten bulion świetnie wygląda jak jest tak blisko siebie.

ela-k
17-02-2011, 21:41
Hej dziewczyny :) Nie wiedziałam do jakiego tematu się podpiąć więc zakładam nowy :P
Sprawa jest taka - w sierpniu mój braciszek się hajta (:hura:) i chciałabym zrobić coś "extra" na pazurkach mojej mamci... Niestety problem jest taki, że pazurki są dosyć płaskie i szerokie... Niezbyt chce je mama przedłużyć, ale może udałoby mi się ją przekonać.

A więc po pierwsze: czy dam rade coś wskurać metodą żelową (na tipsie/formie)? Co wy byście wybrały?
Po drugie: gdyby kompletnie wykluczyć przedłużanie, jak pomalować te pazurki by nabrały schludnego wyglądu i optycznie wypiękniały?

Czasu jest jeszcze troszkę, ale chciałabym poznać Wasze opinie.
Poniżej dołączam oczywiście zdjęcia pazurków.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :uklon::uklon::uklon:

xsunnyolciax
17-02-2011, 21:49
Bardzo krótka i dość szeroka płytka. Yhm, ja bym przedłużyła i to w migdałek, optycznie wyszczupli. Jeśli ma być naturalnie to nawet samym coverem i jakieś delikatne zdobionko, albo frenchyk ale żeby kształt był migdałek. Takie moje zdanie ;)

ela-k
17-02-2011, 21:53
No właśnie miałam dodać, że co do kształtu to wchodzą w grę tylko owale i migdałki, bo w innych pewnie by mamcia nie wytrzymała z uwagi na przyzwyczajenie do takich krótkich ^_^

Zuuzaneczka
17-02-2011, 22:48
Hmm migdałek i to dość wydłużony, mi coś takiego się podoba: http://i.pinger.pl/pgr353/d22392870009264a4d5c4042 może właśnie pomalowany lakierem w zdecydowanym kolorze by wysmuklić płytkę... Jeśli french to długie łożysko i mocno uśmiechnięty, cieniutki french, przykład http://i2.pinger.pl/pgr359/e3c8f10c002b9ca74d0cf66b takie moje spostrzeżenia ;)

mysiula
04-02-2012, 13:07
Hej dziewczyny. Jaki byście doradziły makijaż do czarnej sukienki i czerwonych dodatków?

Herbaba
04-02-2012, 13:37
Zależy od koloru skóry i włosów, oczu... Coś więcej można wiedzieć? :>

mysiula
04-02-2012, 15:29
czarne włosy. blada cera...

rudzielec
04-02-2012, 16:42
a co byś powiedziała na szare mocno podkreślone przydymione oczko i blyszczyk naturalny jakiś?

katerina15
04-02-2012, 17:19
Tez mi właśnie przyszło do głowy żebyś smoky eyes spróbowała :)

mysiula
04-02-2012, 19:32
Makijażyk zrobiłam w szarościach. W wew.kąciku jasny perłowy a w zewn. szarość i czarny a na ustach czerwień.. jakoś najbardziej pasował mi do czarnej sukienki.. :) Pokarze fotkę..

katerina15
04-02-2012, 20:55
mnie się bardzo podoba :ok:

rudzielec
05-02-2012, 15:16
no właśnie też widziałam to w szarościach, fajnie wyszło, ta czerwień nie jest aż taka wyzywająca:)

stefcia92
03-08-2012, 07:26
dziewczyny potrzebuje pomocy :) w jakich kolorach zrobić sobie make up do takiej koralowej sukienki ?

http://pliki.wzorki.info/images/kJ35Q.jpg

farbstift
03-08-2012, 11:06
do koralowego koloru pasuje wiele kolorków, wszystko zależy w czym się dobrze czujesz. Możesz zrobić sobie zarówno bardzo mocne smoky jak i pastelowy makijaż np. limonkowy, żółty, różowy, błękitny...

stefcia92
04-08-2012, 08:46
byłam wczoraj w inglocie i pani poradziła mi super kolorki :D będę kombinować jak mi cos wyjdzie to moze sie pochwale :P

xsunnyolciax
14-11-2012, 16:47
Dziewczyny, to znowu ja proszę o pomoc ;) Sukienka wspólnie wybrana, ale nie wiem co dalej, jaki makijaż, paznokcie? Na co dzień maluję sobie czarne kreski eyelinerem więc myślałam o czymś mocniejszym, może smokyeyes? Ale w jakich odcieniach? I co zrobić z paznokciami? Czerwone chyba nie pasują, prawda? Poradźcie coś moje kochane stylistki! :skacze: :przytul:

Paulka
14-11-2012, 16:51
ja juz pisalam o jakims smołki:) w tamtym temacie, i chyab utwierdzam sie w tym przekonaniu, ze wygladalabys "mocno" w takie jstylizacji, paznokcie zostawilabym juz delikatne...a smoky tradycyjne czyli czer, moze w kąciku troche złota zeby nie wyglądało za ciemno:D jutro znajde link do kpk takiego makijazu jaki wg mnie by pasowal:D

http://www.snobka.pl/artykul/makijaz-255-keira-knightley-10911
to jeszcze nieten ale tez fajny i moglby pasowac:) i odrazu masz kpk...nadal bede szukala, tamten byl taki piekny złoto czarny
ten bliski tego ktorego szukam...http://www.facebook.com/photo.php?fbid=290458547667537&set=a.193370157376377.51334.193356810711045&type=1&relevant_count=1
znalazlam jeszcze cos takiego ten chyab lepszy niz poprzedni:D
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=295554317157960&set=a.193370157376377.51334.193356810711045&type=1&relevant_count=1

MeryMacom
28-11-2012, 19:19
A ja bym proponowała wizytę u kosmetyczki. Przynajmniej miałabyś pewność, że makijaż będzie wykonany profesjonalnie przy użyciu profesjonalnych kosmetyków i profesjonalnych narzędzi. A co za tym idzie, że będzie się trzymał wystarczająco długo.

farbstift
28-11-2012, 20:40
hym...kosmetyczka niekoniecznie umie zrobić makijaż. Pisałam o tym kiedyś: Stylista, wizażysta, kosmetyczka?Gdzie tkwi różnica? | Wzorki Na Paznokcie (http://www.wzorki.info/artykuly/stylista-wizazysta-kosmetyczka%E2%80%A6gdzie-tkwi-roznica/)