PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wybielić spód paznokci żelowych



Anika
28-07-2010, 16:15
Nie mogłam znaleść podobnego tematu więc zaczynam nowy.

Być może to pytanie w brzmi dziwnie:P -Jak wybielić spód paznokci żelowych??
Przed chwilą rozmawiałam z dziewczyną, której dwa dni temu przedłużałam paznokcie (biały frenchyk). Powiedziała, że w pracy gdzie ma do czynienia z fioletowym proszkiem do wybielania tkanin zabarwiły jej się paznokcie od wewnętrznej strony. I teraz pytanko czy da się to w ogóle doszorować?? Szorować szczotą, czyścić cytryna?? Dodam, że paznokcie od wierzchu wyglądają ok, tylko ten spód nieszczęsny zafarbował. Doradźcie!!

Emilia B.
28-07-2010, 19:08
jeżeli od spodu jest żel to trzeba go frezarką potraktować i na przyszłość pomalować jej żelem uv to może tak nie będzie barwił. Innego sposobu nie znam...

Askar
28-07-2010, 20:53
Kiedyś w gazecie "Paznokcie" był artykuł "Spód paznokcia, strefa niedoceniona" i tam właśnie było napisane, że wszelkie przebarwienia można usunąć na kilka sposobów. Jednym z nich na pewno jest frezarka, jak już Emilka napisała. Kolejnym jest wybielanie przy pomocy 8-10% roztworem wody utlenionej.
Przed zabiegiem umyć dokładnie dłonie, a opuszki palców w okolicy hyponychium wysmarować np.wazeliną, aby uchronić przed działaniem wody. Na np.patyczek do uszu nanieść kilka kropel wody utlenionej i przecierać spód paznokcia do uzyskania pożądanego efektu.
Następnym jest naniesienie na spód właśnie odrobiny żelu.

Anika
29-07-2010, 03:24
Dzięki dziewczyny!! Frezarki nie mam ale woda utleniona jest w każdej aptece :)