PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Astonishing



kinga741
30-07-2010, 22:44
HI dziewczyny czy ktos moze cos blizej na temat tej firmy chce zakupic zele i zobaczyc z czym to sie je ale nie woiem czy warto.:D

RoksiSK
30-07-2010, 23:24
Byłam u Darii na doszkoleniu i pracowałam na Asto, więc chętnie podzielę się opinią :)

- cover - beżowy, naturalny odcień, idealnie kryje
- ultra pink - różowiutki coverek - boski, a dodatkowym plusem jest to, że jest gęsty i nie trzeba ciaptać kilku warstw jak w przypadku innych firm, które mają podobne odcienie ;)
- white (ten rzadszy) - ładnie się przeciera i szybciutko poziomuje, ale jak jest ciepło to trzeba przymrażać
- Arctic white - bardzo gęsty, ale przy odrobinie wprawy idealnie się nakłada. Bardzo dobrze mi się na nim pracowało
- jednofazówka, czyli one-phase gel - szybciutko się utwardza i bardzo ładnie poziomuje
- budujący - super na formę, bo nie spływa a fantastycznie się poziomuje
- bonder - trzymały mi się na nim pazury aż za bardzo :D następnym razem na bank kupię !!
- no-clean top seal - czyli nabłyszczacz bez przemywania - bardzo długo utrzymuje się błysk na pazurku (u mnie 4 tygodnie ) bez zarysowań czy pęknięć

Po szkoleniu musiałam :D kupić budujący, ultra pink i nabłyszczający bez przemywania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :D

Miałam też okazję poniuchać liquid i faktycznie nie capi :D - ma zapach, ale nie jest drażniący.

barbara_kawka
30-07-2010, 23:28
bardzo fajniutki jest arctic white ;) jeden secik dla przecwiczenia i bez problemu idealna linia usmiechu ;) reszty nie probowalam ...aha formy z tej firmy sa suuuuper !!

szerek
31-07-2010, 00:45
Jeśli mogę sobie pozwolić tu masz link do bloga dziewczyny która pracuje na ich produktach i jak widać efekty są zadowalające:)
mały blog o wielkiej pasji - bloog.pl (http://agapazurek.bloog.pl/comment.html?q=1&ticaid=6a9dd)
Gdyby nie ta cena sama bym się pokusiła o zakup żelików:)

Emilia B.
31-07-2010, 10:40
też myślałam o tej firmie, wiele osób chwali, kolor covera wspaniały....tylko kurcze ta cena... no ale tak to jest-jaka jakość taka cena :) kiedyś na pewno je kupię :)

barbara_kawka
31-07-2010, 20:25
Jeśli mogę sobie pozwolić tu masz link do bloga dziewczyny która pracuje na ich produktach i jak widać efekty są zadowalające:)
mały blog o wielkiej pasji - bloog.pl (http://agapazurek.bloog.pl/comment.html?q=1&ticaid=6a9dd)
Gdyby nie ta cena sama bym się pokusiła o zakup żelików:)
ja na codzien uzywam Nail Secrets od Agaty Madejskiej i slyszalam juz wiele opini ze sa to zele prawie identyczne... np. arctic i snow white http://centerbeauty.pl/sklep.php?pokaz=szczegoly&id_t=959&pid=0 ... no ale roznica jest w cenie ;)

---------- Dodano o godzinie 19:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:21 ----------


też myślałam o tej firmie, wiele osób chwali, kolor covera wspaniały....tylko kurcze ta cena... no ale tak to jest-jaka jakość taka cena :) kiedyś na pewno je kupię :)

Emilko ;) patrzy wyzej :D

---------- Dodano o godzinie 19:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:22 ----------

ja kupuje zelki o tu Center-Beauty (http://centerbeauty.pl/sklep.php?menu=2)

Emilia B.
31-07-2010, 23:04
ale to jest temat o Astonishing a nie Center-Beauty czy Nail Secrets (ta firma ma u nas swój wątek) :) Tu prosze się wypowiadać o produktach tej firmy :)

barbara_kawka
01-08-2010, 00:47
ale to jest temat o Astonishing a nie Center-Beauty czy Nail Secrets (ta firma ma u nas swój wątek) :) Tu prosze się wypowiadać o produktach tej firmy :)

i tez to uczynilam ... mialam okazje wyprobowac wiec mowie ze dla mnie to jest to samo a za nizsza cene i podalam namiary . ale przepraszam Pani Emilio ze chcialam pomoc ... ;]

kinga741
01-08-2010, 00:55
Podziekowac pieknie dziewczeta

Emilia B.
01-08-2010, 20:14
Basiu obędzie się bez tej "Pani" i bez tego nieprzyjemnego tonu :) Staram się pilnować porządku na forum-nie musisz brać tego do siebie :)

asia
01-08-2010, 20:31
cisza ma być:D:D

zyza
01-08-2010, 20:34
Asia jak nakrzyczy to bedzie cisza :D i dziewczynki beda grzeczne :D

ja sama jestem baaardzo ciekawa tych zeli...
nie wiecie czy sprzedaja je w jakichs malych ilosciach na probę?

asia
01-08-2010, 20:35
hihi:D

może napisz maila do Darii?

barbara_kawka
01-08-2010, 21:44
Asia jak nakrzyczy to bedzie cisza :D i dziewczynki beda grzeczne :D

ja sama jestem baaardzo ciekawa tych zeli...
nie wiecie czy sprzedaja je w jakichs malych ilosciach na probę?


Zyza maja probeczki na sprzedaz ;)

---------- Dodano o godzinie 20:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:42 ----------

aha i nic nieprzyjemnego w swojej wypowiedzi kilka postow wyzej nie widze .

carcia8kiss
04-09-2010, 13:01
Astonishing ! Profesjonal ! Duzy zestaw Niska Cena (1217151828) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/astonishing-profesjonal-duzy-zestaw-niska-cena-i1217151828.html)


firma jest dobra a zele extra

kleo
04-09-2010, 13:29
tak ja mogę polecić firmę, żele są super, cenowo porównywalne do innych, ale jakość I klasa

martusiaczeq
24-10-2010, 22:41
ja również moge same superlatywy powiedzieć o tych żelikach, jedynym takim minusikiem dla mnie a raczej moich klientek jest fakt że straaaaasznie szczypią w lampce:(((

W testowaniu mam za sobą:
- formy - świetnie się na nich pracuje pazurki wręcz same się śliczne tworzą
- Ultra pink - ładniusi kolorek a w połączeniu z Arctikiem to już wogole rewelka!
- Arctic white - kiedyś miałam straszne problemy z nim, ale odkąd pokazano mi jak się nim powinno pracować to stało się istną przyjemnością , moge na raz zrobić 5 pazurków i wszystko stoi w miejscu:)
- coverek - jak go kiedyś testowałam to był jakiś taki ciemny hmmm.. musze jeszcze raz go wziąść w obroty :P
- one-phase gel jednofazóweczka którą używam non stop ;D kiedyś pracowałam średnio gęstymi żelami i ciężko było na początku go ogarnąć ale teraz żaden problem! jedyny minus że szczypie ;(
- top seal - póki co już go nie zakupie więcej :( , świecić się i świeci ale w nałożeniu na pazurka jak dla mnie to masakra gęścioch i taki nie fajny:( zdecydowanie wole rzadsze do nabłyszczania.
- pilniczek - super sprawa fajnie sie pracuje ale mam już swojego faworyta;P

akrylki testowe leżą w szufladce i brak czasu na przetestowanie ich niestety..

Zuzanna Rzeszewska
01-01-2011, 12:32
Ja otrzymałam parę produktów jako nagrodę i po przetestowaniu ich po raz pierwszy nie miałam żadnego 'ale'.
Świetna jakość, ładny design opakowań, produkty wydajne, a paznokcie trzymają się super.


Jeśli mogę sobie pozwolić tu masz link do bloga dziewczyny która pracuje na ich produktach i jak widać efekty są zadowalające:)
mały blog o wielkiej pasji - bloog.pl (http://agapazurek.bloog.pl/comment.html?q=1&ticaid=6a9dd)
Gdyby nie ta cena sama bym się pokusiła o zakup żelików:)

Smile line:slina:

Darianna_Krak
10-01-2011, 21:06
ja na codzien uzywam Nail Secrets od Agaty Madejskiej i slyszalam juz wiele opini ze sa to zele prawie identyczne... np. arctic i snow white Center-Beauty (http://centerbeauty.pl/sklep.php?pokaz=szczegoly&id_t=959&pid=0) ... no ale roznica jest w cenie ;)




Ja za to odnoszę wrazenie,ze osoby związane z marką NS bardzo często porównują swoje żele z Asto,bo przecież łatwiej jest się w ten sposób zareklamować i powiedzieć,ze mój produkt to to samo co droższy odpowiednik z uznanej już na rynku firmy,więc kup mój- bardziej Ci sie opłaci.
To nie są zasady fair-play.
Prawdą jest,że firma Beauty Factory,która jest właścicielem marek Astonishing Nails oraz Nail Perfect,sprzedaje takze produkty no-label ale chyba byliby głupcami,gdyby sprzedawali swoje sztandarowe produkty każdemu,tylko w innych opakowaniach.

To tak absolutnie off topic :)

Jeśli ktoś ma ochotę- zapraszam do zakupu próbeczek :)
Postaram się niebawem ponownie zrobić na nie jakąś promocję,tak aby każda zainteresowana osoba mogła potestować :)

No i nasze kuferki,gdzie foteczkę wkleiła już wczesniej Zosia - bardzo korzystna cena i śliczne opakowanko :)

Jednocześnie dziękuję za Wasze opinie nt produktów - są one dla nas bardzo cenne,bo pozwalają nam być coraz lepszymi :kwiatek:

asia
11-01-2011, 19:58
a ja powiem ze na targach zakochalam się w waszym pędzelku do pyłu:love:

paznokietek1000
18-01-2011, 17:02
plakat rewelacyjny

Darianna_Krak
23-01-2011, 01:25
o 007 super widac na fotce :):)

Ten żel to hiciorek nasz :)

pinusia6
24-01-2011, 14:28
Ja mam pytanko :) Czy jest możliwość kupienia tylko próbki żelu Ultra Pink? :) Bardzo chciałabym go wypróbować :)

Elizabeth76
24-01-2011, 17:52
Ja mam pytanko :) Czy jest możliwość kupienia tylko próbki żelu Ultra Pink? :) Bardzo chciałabym go wypróbować :)
Piniusia możesz kupić tu podaje ci linka akurat dystrybutora z Elbląga sklep-shanti.pl :: Próbka żelowa Astonishing (http://www.sklep-shanti.pl/index.php?p68,probka-zelowa-astonishing) masz do wyboru ultra pink też jest :]

soffii25
24-01-2011, 20:17
możesz zamówić jedną próbkę - 15zł, ale bardziej opłaci Ci się kupno 3 próbek- 30zł ;)
możesz zamówić u Fruty - dystrybutor na woj. zachodniopomorskie ;) jak masz blisko to nawet podjedź i sobie zobacz ;)
www.nailbyfruta.pl (http://www.nailbyfruta.pl)

---------- Dodano o godzinie 19:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:53 ----------

skoro to temat o Astonishing, to pozwolę sobie wstawić pełną listę Instruktorów i Dystrybutorów :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
[/B]

pinusia6
24-01-2011, 20:19
Aha rozumiem :) No akurat nie będę w szczecinie w najbliższym czasie :) A czy jest możliwość zamówienia u Ciebie tych próbeczek? ;)

soffii25
24-01-2011, 21:08
oczywiście, że możesz ;)

pinusia6
04-04-2012, 09:05
A ja mam pytanko :) Chcę zamówić baze top i jakis jeden kolorek na przetestowanie :) Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tych hybryd wiec postanowilam skusic sie i ja rowniez z tego wzgledu ze baza i top laczy sie z większością kolorówki innych firm i nic się nie dzieją :) Ale moje pytanie brzmi jak wygląda ich ściąganie?? :) Czy nie ma z tym problemu?? Ponieważ słyszałam ze z niektórymi lakierami jest problem. Prosiłabym o kogoś kto udzieli mi info :) Z góry dziękuje ;)

soffii25
04-04-2012, 11:29
piniusia nie ma problemu ze ściąganiem hybryd Asto - okłady z acetonu i po ok. 10 min schodzą bez problemu. Tylko trzeba najpierw troszkę top pilnikiem przejechać ;)

pinusia6
04-04-2012, 13:56
Zosiu dziękuję bardzo za info :) Na pewno na dniach zrobię u Ciebie zakuplki :) A najlepiej pilnikiem o jakiej gradacji ściągać ten nabłyszczacz?? :)

soffii25
18-04-2012, 16:10
180 będzie dobra ;)

pinusia6
18-04-2012, 20:17
Pod koniec miesiąca fundnę sobie u Ciebie hybrydki :) I mam jeszcze jedno pytanko jaka hybryde bys mi polecila do frencha?? Szukam czegos a'la kamuflaz :):P

kaka80
15-11-2012, 14:36
Sofii a mozna probki zamowic ??? bo nie widnieja w sklepie???;)

soffii25
15-11-2012, 14:49
są dostępne - jeszcze nie wszystkie produkty sż dodane. Do końca tygodnia sklep będzie uzupełniony ;)

ewelinka:*
25-02-2013, 20:40
xpress gel paint;)
bardzo mnie ciekawią te produkty... czy Ktoś może coś powiedzieć na ich temat?

kalaa
17-12-2014, 15:39
Powiedzcie mi proszę, do jakiego żelu możecie porównać 1phase clear gel? Zastanawiam się nad jego kupnem, ale nie wiem jaka jest właściwie jego gęstość. Przetestowałam z asto clear gel i jest dla mnie za rzadki, szukam czegoś bardziej gęstego, ale nie aż tak jak builder clear gel który też testowałam :) (szukam czegoś podobnego do clear v z silcare), czy asto posiada coś podobnego? Pozdrawiam :)