PDA

Zobacz pełną wersję : Kieliszek / naczynko na liquid



RoksiSK
03-08-2010, 20:08
Dziewczyny co polecacie do liquidu? Zastanawiałam się nad zamykanym kieliszkiem szklanym lub ceramicznym naczynkiem, ale nie wiem, które będzie praktyczniejsze.

Tu jest kilka kieliszków szklanych zamykanych ozdoby do paznokci, żele uv, tipsy, akryle - sklep dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=kieliszek&szukaj_opis=1&kategoria=155&x=0&y=0)

Ceramiczne Euro fashion - SKLEP (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=5559&waluta=PLN&lang=pl)



Jeśli istnieje podobny temat, to przepraszam z góry i proszę o przeniesienie.

Bożena P
03-08-2010, 20:34
mnie za kieliszek służy świecznik, który wygląda prawie tak samo jak ten od doberka, z tą różnicą, że mam dwa złączone i bez przykrywki. kupiłam go za ok. 2zł.

tusia
03-08-2010, 21:02
ja mam taki http://www.dobrarada.com.pl/galerie/k/kieliszek-szklany-na-liq_10526.jpg

http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/foto_prod/foto/5559.jpg i teraz kupilam ceramiczny z pokrywka i ten ceramiczny jest o wiele lepszy:D

asia
03-08-2010, 21:11
agulusia mi kiedys poradzila, ten ceramiczny z plastikową przykrywką znacznie leszy. te szklane przykrywki są nieszczelne

Gość
03-08-2010, 21:41
też mam ten szkany z przykrywką , zwykły i własnie taki jak tusia

http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/foto_prod/foto/5559.jpg
ale ten ceraminczy co na zdj jest najlepszy bo szczelni sie zakmnie jak nawet zostanie liqiud i nie trzeba wylewać i marnowac.. a ten przykrywany kilkakrotnie i sie pokrywa "odkryła", liqiud qyparował i nie był "pełnowartosciowy" :/:

ceramiczny najlepszy:)

RoksiSK
03-08-2010, 21:49
Dziękuję dziewczyny :przytul: kupię ceramiczny. W EF są po 5zł, więc się opłaca :ok:

tusia
03-08-2010, 22:19
RoksiSK w EF przesylka kosztuje dyche i czeka sie długgo...moze wrto poszukac gdzie indziej:D ;)

Gość
03-08-2010, 22:28
moze na najblizszych warsztatach w gdyni/redzie ktoś ci kupi i wysle przesyłką za 4,15 z potwierzeniem nadania?

mysle o tych warsztach co bitt org... http://forum.wzorki.info/warsztaty/3121-14-15-08-2010-pomorze-reda-lub-gdynia-warsztaty-z-bitt.html

RoksiSK
03-08-2010, 22:29
Będę zamawiała w EF jeszcze kilka innych rzeczy:D Samych naczynek by mi się nie opylało ;)
Mają też sklep w Karkowie, ale bardziej mi się opłaca zapłacić dychę niż tłuc się autkiem w korkach przez Aleje i z dzieciakami ;)

mala
03-08-2010, 23:38
ja tez mam ceramiczny z plastikowa pokrywka i jest super
nic nie przepuszcza
kieliszek do liquidu tez mam ale ogolnie nei uzywam ,no chyba ze potrzebuje do kolorowego akrylu

RoksiSK
04-08-2010, 06:44
Bałam się, czy ta plastikowa zatyczka nie będzie wchodziła w reakcje z akrylem.
Takie zwykłe kieliszki mam do henny - świetnie się sprawdzają :ok:

Agnieszka Praska
04-08-2010, 09:30
mam od roku ceramiczny:D nic sie nie wylewa nawet jak liquid w kuferku przenosze to ani kropelka nie wyplynie:D

kobietazpazurem
05-08-2010, 22:34
Ja mam ceramiczny i powiem Ci , że o wiele lepszy bo liquid nie wietrzeje i nie śmierdzi potem w pomieszczeniu jak się go zostawi- te kryształowe bądź szklane jednak nie mają takiej szczelności. Mam chyba z trzy a i tak używam zawsze ceramicznego.

farbstift
17-08-2010, 17:55
chyba zakupię taki zamykany, bo mam taki zwykły: Szklany kieliszek do henny i akrylu - Eleonorandre.pl (http://www.eleonorandre.pl/index.php?27,szklany-kieliszek-do-henny-i-akrylu) ,bo faktycznie szkoda marnować liquidu.

paznokietek1000
17-08-2010, 18:09
ja obecnie mam szklany z przykryciem, i jest ok ale włąsnie muszę wypróbować ten ceramiczny

Elizabeth76
17-08-2010, 19:04
ja zakupiłam ceramiczny jest o wiele lepszy od szklanego ^_^

RoksiSK
17-08-2010, 20:21
Kupiłam dwa ceramiczne, jeszcze nie używałam, ale są śliczne i takie filigramowe - super zakup :D Wieczko dobrze trzyma :ok:
Dziękuję dziewczyny za rady :*

Golebica
02-09-2010, 19:42
Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy do liqidu koniecznie potrzebne jest te specjalne naczynko? A nie może być zwykły kieliszek? Rozumiem, że już używanego liqidu nie można z powrotem do buteleczki przelać?

gattina
02-09-2010, 20:16
Golebica, no jak używany liquid do buteleczki, nie wolno. On jest brudny, zanieczyszczony i trzeba go wylać, jedynie że kieliszek ma pokrywkę i do tego szczelną, to wtedy można zostawić do nastepnego razu.

asia
02-09-2010, 20:27
ale kieliszka mozesz uzywac oczywiscie tylko potem resztke wylewasz

Zgredo
02-09-2010, 21:03
Dobrze, aby było to naczyńko ciężkie - jeśli użyjesz lekkiego, to będzie Ci "tańczył" po całym stoliku, dobrze sprawdzają się świeczniki podobno :) Polecam też raczej wysokie, ja mam specjalne naczyńko, takie kryształowe w pokryweczką i uważam, że jest nieco za niskie i mogło by być też nieco cięższe, aczkolwiek w tej kwestii nie jest źle. Fajnie, jeśli masz do dyspozycji pokrywkę, ale ja np nie używam liqiudu na raty, po robocie i wypłukaniu pędzla i tak do niczego resztki się nie nadają, więc nie jest konieczna. Oczywiście przydaje się i w czasie pracy, aby się nie pyliło gdy piłujesz itd...

Golebica
02-09-2010, 21:19
Nigdy jeszcze nie robiłam paznokci akrylem, ani też nigdy nie widziałam jak się go robi, stąd moje głupie pytania :wstydek:
Dzięki Kochane za wskazówki :]

MalaMi280783
02-09-2010, 21:23
nie wiem czy nie zostanę zbesztana hih ale co do naczynka mam dwa kryształowe i powiedzmy że ok choć jak tak reklamujecie to pewnie i na porcelankę się skuszę :skacze:

a co do liquidu który zostaje mi po pazurach to mam dwie butelki od niego - jedną w której jest czysty liquid i drugą do której wlewam "zlewki" i nimi sobie ćwiczę np kwiatki - kolorówka nie łapie brudów za bardzo a do ćwiczeń dla mnie jak znalazł - a co tam marnować będę :D a ćwiczeniowe tipsy zawsze wywalić można jak cuś.. :P

asia
04-09-2010, 22:57
tez mam taki liqiud drugi:D do tego taki tanszy też biorę na wszystkie cwiczeniowki go mam :D

co do tego naczynka kryształowego- faktycznie dla mnie tez ciut za niskie, "przerobilam" je na naczynko do henny, po prostu zmienilo funkcję;)

sylla
06-09-2010, 12:30
U mnie póki co jest w użytku zwykły kieliszek. Mam taki jeden wybrany. Niestety muszę po użyciu wszystkie resztki wylewać . Ale MałaMi ma dobry pomysł. Znajdę sobie jakąś drugą buteleczkę na zlewki. Będą jak znalazł do ćwiczeń.

murbania
02-09-2011, 22:26
też mam świecznik :D Myślałam że tylko ja taka sknera

Nena90
03-09-2011, 16:48
Dołączam się do fanek ceramicznych kieliszków :D

Ze świecznika też korzystałam zanim przyszedł wspomniany kieliszek (kupiłam u DR)

Aliz
03-09-2011, 17:27
heh najekonomiczniej to kieliszek od wódki:P ja mam taki najtańszy typowy do liquidu i nie narzekam, poza tym używam go do henny i mieszanek żelowych

plushak
03-09-2011, 17:33
Ja zwykłych małych kielonków mam z 5 bo zawsze mi się gubią, ceramiczne też mam nawet 2 na wodę najczęściej go używam, kielonki zwykłe często mi pękały przy myciu, nie pytajcie ile tak kieliszków rozwaliłam :D

RedSunset
03-09-2011, 19:36
plusiu to tak jak u mnie :D cały komlet kieliszków wódkowych pooszedł :D
później dorobiłam się świeczniczka ale nie byłam zadowolona bo co likuid zabarwiony kolorowym akrylem musiałam wylewać i dużo mi się marnowało :/: i przeżuciłam się właśnie na naczynka porcelanowe z plastikowym wieczkiem i nie narzekam, bo gdy zostaje mi jakaś ilość liquidu to zawsze mogę ją wykorzystać np następnego dnia na ćwiczenia i nie wylewam do kranu :D także te porcelanowe polecam.
Tylko miałam jedno takie do którego przykrywka nie pasowała i nie był szczelny a liquid się ulatniał :/:ale wymieniłam :D

kropka
05-09-2011, 18:06
Ja miałam ceramiczne z pokrywką,ale liquid się ulatniał niestety, za to teraz mam super" profesjonalne" naczynko ,czyli szklany słoiczek po kremie do twarzy. Mam takowe 3, jeden do pracy ,a 2 dwa na "zlewki" zanieczyszczony liquid. Polecam ,bo może stać miesiącami i nie wyparuje. Trzeba tylko porządnie umyć gorącą wodą i odtłuścić

samaron
05-09-2011, 19:26
O fajny pomysł z tym po kremie :)
Jak tylko mój się skończy to też przeznaczę go na tzw zlewki :D
Mam też ceramiczny i ma dość ciasne wieczko i nic nie ucieka ani nie ulatnia. Ale najbardziej lubię zwykłe kieliszki, przezroczyste, gdzie widać ile płynu jest i jak bardzo już zanieczyszczony.