PDA

Zobacz pełną wersję : [24-25-26 września 2010 Warszawa] warsztaty - WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ



Trendy Style
05-08-2010, 19:39
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego



TRENDY STYLE



oraz Przyjaciele




Z a p r a s z a j ą




Do udziału w 3-dniowych, integracyjnych warsztatach stylizacji paznokci, które odbędą się



w dniach: 24-25-26 września 2010 roku w siedzibie Ośrodka TRENDY STYLE



przy ul. Gustawa Morcinka 5 paw.23 w Warszawie.


PROGRAM WARSZTATÓW:

24 września 2010 r. (piątek)

Do godz. 11.00 – przyjazd do Ośrodka TRENDY STYLE
godz. 11.00 – „Zdobienia kolorowymi żelami”
„Wariacje z frenczem”
Zajęcia poprowadzą: Daria Kieruzel („Darianna”) – Kraków
www.all4nails.pl (http://www.all4nails.pl/)
Magdalena Kowalska („Myalla”) – Warszawa
www.trendy-style.com.pl (http://www.trendy-style.com.pl/)
godz. 20.00 – wyjście do Hokus Pokus Ciemna City Bemowo i zabawa na kręgielni.
(www.hpokus.pl (http://www.hpokus.pl/))

25 września 2010 r. (sobota)

godz. 10.00 – „Nietypowe kształty: pipe, edge, sztylety”
„Szybkie zdobienia salonowe nietypowych kształtów j.w.”
Zajęcia poprowadzi: Anna Kosińska („Annamon79”) – Szczecin
www.anna-nails.blog.onet.pl (http://www.anna-nails.blog.onet.pl/)
godz. 17.00 – NIESPODZIANKA
Od godz. 20.00 – „Warsaw by night” – czyli Warszawa jakiej nie znacie - zabawa po babsku - wyjście do klubu
(www.modelsfx.pl (http://www.modelsfx.pl/))

26 września 2010 r. (niedziela)

Od godz. 10.00 – Wycieczka po Warszawie, w tym:
- Stare Miasto (Warszawska Syrenka, Kolumna Zygmunta, Barbakan, Rynek Starego Miasta);
- Łazienki Królewskie;
- Cmentarz przy Powązkach.
Grupę poprowadzi: Wioletta Prusik („ciocia Wiola” ) – Warszawa
www.trendy-style.com.pl (http://www.trendy-style.com.pl/)

Około godziny 16.00 – Zakończenie spotkania

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ ?
W imprezie mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE osoby w wieku od lat 18 wzwyż, które posiadają dokument potwierdzający ukończenie podstawowego kursu stylizacji paznokci dowolną metodą (nie respektujemy kursów internetowych lub metodą na odległość).

ILOŚĆ MIEJSC
W warsztatach może wziąć udział 20 osób. Ilość miejsc jest ograniczona i nie przewidujemy zwiększenia tej ilości.*

CO NALEŻY ZE SOBĄ ZABRAĆ ?
- pędzle,
- kopytka,
- zaciskarki,
- lampyUV,
- lampy na biurko,
- kolorowe żele i akryle,
- karimaty, materace, koce (dla osób korzystających z noclegu),
- chęci do pracy i dobrej zabawy oraz promienny uśmiech J

CO ZAPEWNIAMY ?
- profesjonalną kadrę,
- piękne dyplomy uczestnictwa,
- kawę, herbatę, wodę mineralną,
- obiady,
- zimne przekąski (ciasteczka, paluszki, orzeszki);
- nocleg przy Ośrodku,
- bilety przejazdu po Warszawie (do klubu i na niedzielną wycieczkę);
- wspólne zdjęcie;
- wspaniałą atmosferę i dużo uśmiechu oraz niespodzianki J

KOSZT I REZERWACJA
Koszt udziału w warsztatach 3-dniowych to tylko 300 PLN / osobę. Zgłoszenia dokonujemy poprzez wiadomość via mail: szkolenia@trendy-style.com.pl (szkolenia@trendy-style.com.pl) lub PW na Wzorkach. Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz nicka z forum.
W przypadku wolnych miejsc osoba zainteresowana otrzyma informację o przyjęciu zgłoszenia oraz danych do wpłaty 50% zadatku.**
W przypadku braku wolnych miejsc zostanie stworzona lista rezerwowa a osoba zainteresowana zostanie powiadomiona o wpisie na tę listę. Wpis na listę rezerwową nie wiąże się z koniecznością wpłaty zadatku.



ZAPRASZAMY !!!! !! !! !!


* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy udziału w warsztatach bez podania przyczyny.

** W przypadku rezygnacji z warsztatów zadatek nie będzie zwracany.

samaron
05-08-2010, 20:01
Świetna inicjatywa, szkoleniowcy do pozazdroszczenia i cena baaardzo przystępna:D
Ja tym razem pas, ale: byłam, widziałam i serdecznie polecam zastanawiającym się:D

Trendy Style
05-08-2010, 20:11
Witaj Samaron :) Bardzo szkoda, że Cię nie będzie, milo byloby się znów zobaczyć :) Gdybyś zmienila zdanie - zobaczyć Cię i ponownie uściskać będzie prawdziwą przyjemnością :)
Winna jestem jeszcze dwa wyjaśnienia: warsztaty nie mają na celu być warsztatami dochodowymi - stąd taka cena. Zależy nam aby taką piękną przenośnią pokazać, że ŁĄCZY NAS PIĘKNO a nie DZIELI KONKURENCJA. Razem możemy więcej, lepiej, atrakcyjniej. Te warsztaty są pierwszymi z całego cyklu, jaki planujemy w przyszłości.
I drugie objaśnienie - nocleg na terenie naszego ryneczku, 20m od Ośrodka, obiekt zamknięty, kilka pomieszczeń bez łóżek - stąd konieczność materaców lub karimat (my mamy także ale nie wystarczy dla wszystkich), 2 łazienki z prysznicami.

iwa1223
05-08-2010, 21:33
super oferta :) muszę przedyskutować ją z mężem :D

Trendy Style
05-08-2010, 21:44
Iwuś, wiesz że u nas zawsze jesteś miłym gościem. Zapraszamy Cię ponownie, oj tym razem będzie się działo... :) A co do konsultacji z mężem, to dobrze Ci radzę - sobotniego wieczornego punktu raczej nie konsultuj... hihihi

iwa1223
05-08-2010, 21:48
no właśnie widzę ;) że nie tylko pazurkowo... :D :* fajnie by było znów się z wami spotkać :) jak teraz mężowi wspomniałam to pyta po co mi to... jak by nie wiedział...:/: oczywiście o poza pazurkowych atrakcjach nie wspominałam :skacze: jeszcze wrócę do rozmowy na ten temat za kilka dni... ale ochotę już sobie zrobiłam... :cwaniak2:

Trendy Style
06-08-2010, 11:48
Spokojnie, nabór dopiero się zaczął ale też nie ma co marnować czasu gdyż anons o warsztatach ukazał się również w innych mediach. Zapraszamy cieplutko :)

aga
06-08-2010, 13:31
Oo nawet nasza Annamon będzie:)
Program bardzo ciekawy szkoda tylko, że nie mam podstawowego kursu i ten wrzesień pełen wydatków... ale mam nadzieję, że zorganizujecie w przyszłości coś równie atrakcyjnego, bo z chęcią wzięłabym udział w czymś takim :kwiatek:

Ksenia BG
06-08-2010, 13:45
to się będzie działo :) ja oczywiście będę ale tylko na dwa dni bo w piątek pracuję.

Nnisiaa
06-08-2010, 13:59
ciekawa propozycja.....tylko szkoda ze w piatek tez :(...no ale moze uda sie cos wykombinowac czasu jest troche ...moze i jakies miejsce zostanie:P

Valia
07-08-2010, 01:29
ja bym chciała ciociu Wiolu, zapytam jutro mamy czy mi da pieniądze i Ci napisze dokładnie:D ok?:D haha:)))))))))

tusia
07-08-2010, 10:51
ja bym chciała ciociu Wiolu, zapytam jutro mamy czy mi da pieniądze i Ci napisze dokładnie:D ok?:D haha:)))))))))

Valia padłam, aparata z Ciebie:leze:

Valia
07-08-2010, 11:54
no ja też padłam:D hehe;)))))))))

milenka_olsztyn
12-08-2010, 10:25
ej ja to na te warsztaciki też bym się pisała:)

Trendy Style
12-08-2010, 10:30
Zapraszamy Milenko, jeszcze jest miejsce dla ciebie, nocleg także :) Prosimy o maila.

milenka_olsztyn
12-08-2010, 10:35
maila właśnie wysłałam:)

KingaNiewiadomska
12-08-2010, 10:40
Myszki a jezeli wpadloby sie na 2 dni znaczy piatek i sobota-bez niedzieli, to cena nie ulega zmianie? Warszawe juz w sumie widzialam, choc nie ukrywam, ze pewnie wycieczka bedzie BARDZO fajna biorąc pod uwagę towarzystwo :* Mam szkolę piatek, sob i ndz wiec zrezygnowalabym z niedzieli i wyjscia do klubu ewenualnie... choc bardzo bede ubolewac :( łeee.... A co do Trendy Style to kobitki- byłam I GORĄCO POLECAM!! Ostatnie warsztaciki jak najbardziej na szóstkę :*

Trendy Style
12-08-2010, 12:06
Tak, można bez niedzieli (o to samo pytała Asia). Koszt wówczas się zmniejsza i wynosi 250zł. Teraz już będziesz miała gdzie nocować, więc dawaj dawaj maleńka ;-)

Ciocia Wiola hihihi

---------- Dodano o godzinie 12:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:51 ----------

I jeszcze jedno - Aga, nic straconego. Do warsztatów jeszcze trochę czasu. Zaplanuj sobie 5 dni i za 700zł poprowadzimy dla ciebie kurs metodą żelową lub akrylową do wyboru. Jeszcze zdążysz :) Inne dziewczyny, które się zastanawiają - także.

MalaMi280783
12-08-2010, 15:08
jeszcze nigdzie z Wami dziewczynki nie byłam ale mam wielką nadzieję że i mnie przygarniecie ?? Tym bardziej że akurat warsztaciki między zjazdami w szkole mi się ulokowały :D moge skan certyfikatu na maila wrzucić czy muszę tutaj mieć ????
mmm będę się uczyć od mistrzyń hihihih :skacze:
acha a co się stanie jak ktoś ma certyfikat ale w pazurkach jest jeszcze słaby ? bo mnie natchnęło na ćwiczenia jakiś miesiąc temu a certyfikat mam dwa lata :placz:

Trendy Style
12-08-2010, 15:55
Mała Mi, Milenko - Wasze maile dotarły i jesteście dopisane do listy. Certyfikat nie jest potrzebny, gdyż wystarczy nam tytuł nadany przez Kamisa, on już weryfikował kursy nadając statusy na Wzorkach (MałaMi prześlij swój do Kamisa).

Jeśli takich osób, jak Mała Mi jest więcej - nie martwcie się, proszę! Warsztaty są właśnie po to, aby "szlifować", uczyć się, dopracowywać. Ideały nie jeżdżą na warsztaty. A czy w ogóle są? Nawet najlepszym zdarza się, że nie wychodzi ;-)

Valia
13-08-2010, 14:34
a ja jeszcze nie wiem czy moge bo mi mama nie odpowiedziala co z kasą....:D

honeypuff
13-08-2010, 14:50
eh super warsztaciki sie szykuja... ale zapewne bede miec szkole na ten weekend ;s a planu zajec jeszcze nie mam.
ah chcialabym chciala..... :)

Trendy Style
14-08-2010, 11:51
Valia, ja na miejscu mamy to bym Cię do kaloryfera przywiązała łobuzie jeden Ty ;-)

Honey, nic prostszego - napiszemy Ci usprawiedniwienie hahaha

honeypuff
15-08-2010, 21:13
u mnie nie istnieje cos takiego jak usprawiedliwienie :D albo jestes albo nie, wszystko wyjdzie na egzaminie :)

Myalla
15-08-2010, 22:16
Ja już się nie mogę doczekać :skacze:

Valia, Ty się lepiej trzymaj z daleka od kaloryferów w domu :P

skarbenia7
16-08-2010, 11:39
No no no, ale świetne warsztaty się zapowiadają :)
Muszę się zorientowac czy zdobędę na ten cel fundusze ;)
Bo szkolenie ukończone będę miała:) I to jakie, hi hi :) :) Pozdrawiam Ciociu Wiolu :)
Tylko tak się zastanawiam, że jeśli mój mąż dowiedziałby się o zaplanowanych wieczornych punktach warsztacików, to chyba pękł by z zazdrości ;) hi hi :P

Trendy Style
16-08-2010, 12:19
Jak to mówią: czego oczy nie widzą... hihihi

milenka_olsztyn
16-08-2010, 12:33
hehe ja swojemu powiedziałam o tym wieczorku i powiedział że jak chce to sam mi kaske na to da:)

Trendy Style
16-08-2010, 15:34
Tam panowie też mogą przyjść. Kto wie, może się jeszcze czegoś nauczą hihihi

skarbenia7
16-08-2010, 17:23
O, milenka, to wyrozumiałego męża masz :)
Mój nie podszedłby do tego z takim spokojem. ;)
Ech, pewnie będę musiała zrezygnowac z wieczorków.... :|

KasiaZbroińska
17-08-2010, 10:11
ja bym chciała ciociu Wiolu, zapytam jutro mamy czy mi da pieniądze i Ci napisze dokładnie:D ok?:D haha:)))))))))

haha nie wytrzymam :)))))

Trendy Style
19-08-2010, 01:06
Mamy jeszcze wolne miejsca, zatem jeśli ktoś z Was się jeszcze zastanawia - zapraszamy :)

Ava
21-08-2010, 08:21
ja sie zastanawiam ale takze bez niedzieli :P jakby co przytrzymacie dla mnie 1 miejsce?:D dam znac do jutra :)




jednak chyba nie bede miala kasy :/ moze nastepnym razem :)

skarbenia7
22-08-2010, 23:03
Też się zastanawiam jeszcze, bo nie wiem czy fundusze będą.
Jeśli bym się zdecydowała, to pewnie bez wieczorków i również bez niedzieli.
A dużo jeszcze tych wolnych miejsc? ;) :)

Ksenia BG
23-08-2010, 09:05
kobiety nie zastanawiajcie się, tylko zbierajcie kasę i przyjeżdżajcie, będzie bosko zobaczycie :) Już byłam na warsztatach w Trendy Style i na prawdę był super.

Valia
23-08-2010, 22:48
ajaha:) ja już gacie uprałam na wieczór:D

Nnisiaa
24-08-2010, 06:57
Niestety ja tez sie nie wybiore tym razem:(.... za duzo warsztatow bylo wczesniej ogloszonych na ktore sie zdecydowalam i funduszy zabraknie....a to nie jest sam koszt warsztatow niestety bo jeszcze dojazd noclegi i takie tam inne:( ale moze innym razem;)

Bawcie sie dobrze i uczcie sie pilni zebyscie wyniosly jak najwiecej :)

milenka_olsztyn
24-08-2010, 08:27
Ja kaske niedługo wpłace:)

ALUTKAPIATEK
28-08-2010, 11:31
a moze ja sie skusze. wkoncu jesten z warszawy wiec daleko nie mam. hehe

Anna Kosińska
28-08-2010, 11:47
A Ja mam dla was dość smutna wiadomość..
Niestety nie będę mogła uczestniczyc w tych warsztatach na wzglad mojego stanu ciążowego zaawansowanego,myślałam ze jeszcze nie będzie tak zle ze jeszcze je poprowadze ale niestety siła wyżśża jest Mi coraz ciężej i trudniej..
Przepraszam Was wszystkie i zycze Wam wyczerpujaco miłej pracy i zabawy z pedzlami..

Myalla
28-08-2010, 12:08
Ojoj Aniu - trzymaj się mocno i dzielnie - zdrówko i Dzidziuś najważniejszy!

A my z Ciocią Wiolą w poniedziałek damy znać co i jak :)

asia
02-09-2010, 14:12
chciałam się zapytać co i jak z warsztatami :D

MalaMi280783
02-09-2010, 20:33
właśnie.. poprzedniczka trafnie pyta bo cosik tu cichooo..

czy te warsztaty się odbędą i ile jest chętnych ?

Trendy Style
02-09-2010, 22:23
Hej dziewczęta, witam po fantastycznym urlopie ;-)

Warsztaty odbędą się zgodnie z planem. Z uwagi na komplikacje związane z baaardzo już zaawansowaną ciążą Annamon, zajęcia poprowadzi inna znana Wam stylistka. Rąbka tajemnicy uchylę jutro, muszę mieć 100% pewność że przyjmie nasze zaproszenie :) Miejsca wolne jeszcze mamy. Proszę osoby, które już zgłosily swój przyjazd aby potwierdziły kiedy dotrą i czy będą korzystały z noclegu. Przypominam, że można przyjechać już w czwartek wieczorkiem.

Buziam Was wszystkie!

Ciocia Wiola :)

MalaMi280783
04-09-2010, 18:03
Wszystkie dziewczyny które wybierają się na te warsztaty!!
Właśnie wróciłam ze szkoły i okazało się że ze względu na sympozjum kosmetyczne odbywające się w mojej szkole zostały przesunięte moje zjazdy i wypadło mi akurat na weekend warsztatów więc nie mogę przyjechać ;( (Przeniosłam się do nowej szkoly na trzeci semestr i mam do wyrównania mnóstwo różnic programowych i musze być na zjazdach!!)

Kochane ja zapłaciłam wpisowe 150 zł za warsztaty - jeśli któraś chciałaby "przejąć" moje wpisowe, a mi oddać pieniążki to proszę o kontakt
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Oczywiście wszystko załatwiamy po ugadaniu się z "ciocią Wiolą"

Proszę Dziewczyny w ten sposób żadna z nas nie będzie stratna.. A ja naprawdę nie mogę przyjechać do Wawki no taki placek :placz:

MalaMi280783
07-09-2010, 16:19
podnoszę...

Trendy Style
07-09-2010, 22:06
Miłe dziewczęta, uroczyście informuję, że z uwagi na absencję naszej forumkowej ANNAMON79, zajęcia planowane na sobotę, 25 września poprowadzi dla Was Ewelina Jędrszczyk, forumkowa PAZURKOMANIA :) Dziękujemy Ewelince za przyjęcie zaproszenia. Spieszę aby Wam donieść, że Ewelina podczas swoich zajęć pokaże Wam także jak się robi m.in. takie cuda jak koralik w paznokciu i inne czary :)

Mała Mi, z uwagi na fakt, że powiadomiłaś nas o swojej nieobecności z dużym wyprzedzeniem - wpłata zadatku zostanie Ci zwrócona. Prosimy o informację na maila dokąd mają trafić pieniążki. Tymczasem trzymamy Cię za słowo, że już się z nami nie rozstaniesz i zobaczymy się na innych organizowanych przez nas warsztatach?

Buziam Was wszystkie i przypominam, że czasu coraz mniej, kilka miejsc jeszcze zostało ale zgłoszenie na ostatnią chwilę może się wiązać z odmową przyjęcia z naszej strony (jak informowałam wcześniej nie przewidujemy możliwości przyjęcia więcej niż 20 osób).

Asiu, Ina, Alutka?

PAZURKOMANIA
08-09-2010, 08:56
Wiolu to ja ogromnie dziekuje za zaproszenie:kwiatek:
Dołoże wszelkich starań abyście wyniosły jak najwiecej nowych umiejetności:)
Do zobaczenia w Wa-wie:kooffa:
Pozdrawiam Buziaki:)

MalaMi280783
08-09-2010, 12:59
Dziękuję!! Obiecuję, że jak tylko dorwę jakieś wolne weekendy będę namiętnie polować na Wasze warsztaty!!
:kooffa:

Trendy Style
09-09-2010, 22:16
Nie ma sprawy MałaMi :) A wszystkie dziewczyny i panie, które się jeszcze zastanawiają lojalnie uprzedzam, że w przyszłym tygodniu zamykamy listę, możecie się już nie załapać. Jeśli zatem któraś z Was ma jeszcze cień szansy na wzięcie udziału - dajcie znać, założymy to przy dokoptowywaniu uczestniczek z zewnątrz.

Buziam Was

Ciocia Wiola ;-)

P.S. NATALIO, KARINKO - gratuluję ukoczonych kursów :) Witajcie w gronie PROFESJONALISTEK !

skarbenia7
09-09-2010, 22:32
Kochana Ciociu Wiolu :)
Dziękuję za gratulacje :* Jest mi niezmiernie miło i jestem prze-szczęśliwa ze szkolenia u Was :)
Gorące Pozdrowienia dla Cioci Wioli i Mojej Kochanej Instruktorki :) :*

natalia268
10-09-2010, 09:10
Dziękuję Baaardzooo :*

sama przyjemność :)

Trendy Style
12-09-2010, 21:03
A nasze warsztaciki zbliżają się wielkimi krokami :) Proszę osoby, które zapisały się na warsztaty i nie dokonały jeszcze wpłaty zaliczki - o jej uiszczenie oraz potwierdzenie przyjazdu.

Trendy Style
16-09-2010, 18:02
Witam wszystkie Śliczności i komunikuję, że lista uczestników na nasze warsztaciki zostanie zamknięta jutro o godzinie 23.59. Do tego momentu jeszcze zapisujemy ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie i serdecznie zapraszam w imieniu całego teamu :)

Trendy Style
20-09-2010, 14:57
Drogie Panie,

uprzejmie proszę takie osoby, jak:

Milenka_Olsztyn,
Ava
ALUTKAPIATEK
tassia55
Zofia S.

o kontakt w sprawie warsztatów i potwierdzenie w nich udziału lub rezygnację. Drogie panie, ta informacja jest dla nas niezwykle istotna, dlatego prosimy o poważne podejście do sprawy.

Pozdrawiamy!

asia
21-09-2010, 14:57
Wiolu jakby co roześlij pw ;)