PDA

Zobacz pełną wersję : [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano



Alicja Chrzanowska
10-08-2010, 12:45
Serdecznie zapraszamy na pokaz marki Mistero Milano, który odbędzie się 5 września w Kielcach. Podczas pokazu słuchaczki będą miały możliwość poznania marki oraz zapoznania się z produktami Mistero Milano. Szczegółowo opisane zostaną produkty oraz system żelowy i polimerowy. Na pokazie przedstawione zostaną walory użytkowe produktów Mistero Milano, a w szczególności nieograniczone możliwości zdobnictwa kolorowymi żelami i polimerami. Ponadto zaprezentujemy obowiązujące trendy i nowinki światowe.

Program pokazu:
11:00 - 13:00 – Najnowsze trendy w stylizacji paznokci:
- forma paznokcia: PIPE
- forma paznokcia: SIDE
- osadzanie kamieni biżuteryjnych
13:00 - 13:15 – Przerwa
13:15 - 15:00 – Zdobienia z wykorzystaniem kolorowych żeli:
- zdobienia kolorowymi żelami
- zdobienia przestrzenne (żele PLASTICO)

Prowadząca: Emilia Kossakowska
Koszt pokazu: bezpłatny


Formularz rejestracyjny (http://misteromilano.pl/training.php)

Zajęcia odbędą się w Hotelu Citi Park, ul. Paderewskiego 4, 25-017 Kielce, tel. 41 343 51 51.

ania38
15-08-2010, 00:18
no nareszcie coś zaczyna się u nas dziać:))):cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:

wysłałam swoje zgłoszenie do uczestnictwa w pokazie,mam nadzieję,że jeszcze zdążę bo inaczej to bym się załamała:((:(

Alicja Chrzanowska
15-08-2010, 12:40
spokojnie są jeszcze miejsca :) do zobaczenia na pokazie :)

klanat
15-08-2010, 13:04
Ania ja czekam na fotorelacje ,świetnie ze dzieje sie wreszcie coś w tym rejonie!!!

ania38
31-08-2010, 22:45
pewnie ,że wezmę aparat
już nie mogę się doczekać:)
ciekawa jestem czy ktoś z forum będzie?????????

dziewczyny!!
napiszcie która zamierza pojawić się na pokazie?:D

casandra
04-09-2010, 01:39
a ja wyslalam zgloszonko przez strone mistero..dzis dostalam paczuszke, super kolory polimerkow, boskie..ale nie em, czy zgloszenbie zostalo przyjete..help. bo nie wiem, czy jechac a z poznania to kawal..

sylla
04-09-2010, 11:45
No ja też teraz wypełniłam formularz. Niby zgłoszenie zostało prawidłowo wypełnione ale co dalej? Czy teraz powinnam po prostu pojechać do Kielc czy czekać na jakieś potwierdzenie?
ania 38 ja się wybieram . Jak oczywiście się załapię!?

---------- Dodano o godzinie 10:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:06 ----------

Ale jestem gapa. Dziewczyny to już 10 sierpnia się zgłaszały. Chyba zaspałam ;(. No cóż raczej się nie załapię . Nie wiem czemu przegapiłam ten temat:placz:.
Ech....:(.

Alicja Chrzanowska
04-09-2010, 14:27
Po wypełnieniu zgłoszenia, powinno przyjść do Was potwierdzenie na maila. Nie martwcie się jeżeli nie przyszło bo i tak jesteście na liście :) śmiało przyjeżdżajcie, będzie nam naprawdę miło :)

ania38
05-09-2010, 19:48
to już jutro:))

ciekawe czy dużo osób będzie ?

jak ja Was poznam???

---------- Dodano o godzinie 18:48 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:40 ----------

jestem po pokazie:)
było nas sporo ponad 50 ,ale nie liczyłam
Pani Emilia jest rewelacyjna,tłumaczyła dokładnie ,nawet jak poprosiłam na osobności to narysowała mi jak formować poprawnie side
jestem bardzo zadowolona z pokazu,dowiedziałam się o wielu rzeczach o których nie wiedziałam:)

zrobiłam zakupy,sporo tego było
wypróbuję i może przerzucę się na Mistero Milano bo żele kolorowe mają super!
akryl też ,ale najbardziej urzekł mnie żel cover różowy,takiego odcienia jeszcze nie widziałam
dziękuję pani Emilio i pozdrawiam:))


fotki zrobiłam ale nie są dobrej jakość:)
dziewczyny opłacało się poświęcić wolny czas :))

Alicja Chrzanowska
05-09-2010, 20:44
Ciesze się, że pokaz się podobał :) rzeczywiście frekwencja dopisała, a miejsc było dokładnie tyle co słuchaczy ;)

Mam nadzieję, że tak jak z pokazu, również z produktów będziesz zadowolona :)

Tutaj masz dane do naszego przedstawiciela:

Paweł Wiktor tel.: 502 742 157
p.wiktor@misteromilano.pl



Skontaktuj się z nim, a przyjedzie nawet do domu :)


Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe słowa :przytul:

klanat
09-09-2010, 02:47
Ania bardzo sie ciesze ze jestes zadowolona buziaki :)
Jestem ciekawa czy byly inne dziewczyny z forum i czy sie poznalyscie dziewczyny wstawiac mi tu zdjecia i opisywac wrazenia !!!!
Pozdrawiam Panią Alicję i ciekawa jestem jak doszło do tego że w naszym wojewodztwie takie wydarzenie mialo miejsce :)

Alicja Chrzanowska
09-09-2010, 10:29
Ja również pozdrawiam :)

Czy rzeczywiście tak mało się dzieje w Świętokrzyskim ? Jeżeli tak to trzeba będzie to zmienić :)

Zdjęcia z pokazu:

http://misteromilano.pl/upload/kielce/4.jpg


http://misteromilano.pl/upload/kielce/2.jpg


http://misteromilano.pl/upload/kielce/3.jpg

klanat
09-09-2010, 14:52
pani Alicjo naprawde raz na ruski rok hi hi hi
A jak chcialam zrobic kurs (odbyl sie w czerwcu ) to naprawde nie mialam w czym wybrac poszlam tam gdzie bylo to mozliwe,ale bez specjalnego szału bylo.
Niestety wszystkie dobre instruktorki daleko od Kielc mieszkają wiec sie ciesze ze odbyl sie taki pokaz i żałuje że nie mogłam być.

Alicja Chrzanowska
09-09-2010, 15:59
No to rzeczywiście trzeba ruszyć te Kielce :) Następne w kolejności będą warsztaty :)

sylla
09-09-2010, 17:06
Fajnie by było gdyby ktoś rzeczywiście ruszył nasze Kielce.
Szkoda ze nie dotarłam na pokaz . Zdjęcia wyglądają obiecująco. Na pewno było ciekawie.

klanat
09-09-2010, 18:05
Pani Alicjo a maju bede w Polsce to może wtety Hi hi
Ale bym chciala,niestety niewiem jeszcze dokladnie ktorego maja ,ale na warsztaty to napewno chetnych nie braknie mam nadzieje !!!!!

asiekfr
09-09-2010, 18:07
tak ,tak malo sie dzieje w swietokrzyskim...szkoda ze nie moglam byc na tym pokazie ... ale moze kiedys sie uda!?