PDA

Zobacz pełną wersję : Jak długo będzie schodził szampon koloryzujący ??



AnioleQ7
11-08-2010, 12:42
Dziewczyny mam do was takie pytanie. W sobotę (5 dni temu) zafarbowałam sobie włosy szamponem w kolorze Tycjan. Mój naturalny kolor to blond taki powiedziałabym dość jasny. Włosy wyszły mi coś w kolorze czerwonego, taki rudy :skacze:. I chodzi o to że chciałabym się ich jak najszybciej pozbyć !! Dodam że na opakowaniu było napisane że schodzi po 4-8 myciach. Ja myłam już 3 razy fakt faktem kolor trochę zbladł ale ja bym chciała już w tej chwili :skacze:. Po za tym czy moje włosy wrócą całkowicie do koloru przed farbowaniem czy nie ?? (chodzi mi o to czy będę miała taki jasny blond czy mi się trochę ściemnią albo będą jakieś różowe czy coś). Bardzo proszę o pomoc :).

Emilia B.
11-08-2010, 13:00
niestety te szampony mają to do siebie ze odcień zostaje na baaardzo długo. Nie znam się dobrze na fryzjerstwie ale wiem z doświadczenia. Pierwszy raz też sobie kiedyś kiedyś farbnełam na taki czerwonawy to mi się trzymało z pół roku jak nie lepiej. Może ściągnąć kolor u fryzjera-tylko nie jest to obojętne dla włosa? nie wiem... czekamy na wypowiedź doświadczonej fryzjerki :D

klanat
11-08-2010, 13:09
Napewno nie wroca same do pierwotnego koloru ,a jeśli już to za pol roku moze,

Piontkowa
11-08-2010, 15:59
Ja też farbowałam szamponem na tycjan, tylko że mój kolor to ciemny brąz. Wyszedł fajny kolor, tylko że po ok. czterech myciach kolor wypłowiał bardzo, włosy zrobiły się jaśniejsze niż były wcześniej.

nanami7
11-08-2010, 16:13
AniołeQ ja Tobie powiem, że kolor Twoich włosów już na pewno nie wróci...
Szampony mają to do siebie, że mimo wszystko nie schodzą do końca:/:

AnioleQ7
11-08-2010, 16:21
Kurczę mnie to zawsze coś pokusi a teraz cholernie żałuję :(. Chciałabym już z powrotem mój kolor. Powiem szczerze że teraz to co chwilę myję głowę :skacze: dzisiaj już dwa razy i zamierzam jeszcze raz, chcę jak najszybciej pozbyć się tego pierdła :skacze:. Fakt faktem wydaje mi się że kolor jest coraz jaśniejszy ale chciałabym swój blond a zaczynam tracić nadzieję że go odzyskam :(.

Emilia B.
11-08-2010, 16:55
najlepiej iść do fryzjera :) pewnie skończy się ściąganiem koloru lub farbowaniem na podobny odcień do twoich naturalnych :)

AnioleQ7
12-08-2010, 15:28
Dziewczyny przeczytałam na stronach internetowych że szampon przeciwłupieżowy pomaga zmyć szampon z włosów ?? Wiecie może czy to prawda ... Powiem że myłam włosy już 6 razy :skacze: i kolor wyblakł ale teraz jest taki blee. A na fryzjera tak odrazu się decydować nie chcę.

Piontkowa
12-08-2010, 16:56
Ja słyszałam, ze niby mycie w płynie do zmywania pomaga, ale nie sprawdzałam tego na sobie jeszcze:D

xsunnyolciax
12-08-2010, 18:07
ja miałam taki na 24 myć, a trzymał mi permanentnie ;/

Cytryna6412
15-08-2010, 10:48
Te domowe sposoby na zmiane koloru włosów nie działają i nie polecam się z tym bawić bo wychodzą rude włosy :P Szampon koloryzujący już się nie zmyje to się tylko tak ładnie nazywa :P Fryzjer powinien od początku farbować włody nie jestem za farbami sklepowymi ;)

anka1212
05-11-2010, 09:27
niestety niektóre długo strasznie schodzą..

zyza
06-11-2010, 17:20
moj do 24 myc mial byc a myje wlosy przeciwlupiezowym (ktory szybciej wypiera kolor) i nadal mam brąz na glowie hahahahaha :D

moze wina cięzarowkowych hormonow :D no ale po ciazy ani sladu a klaki nadal ciemne :D