PDA

Zobacz pełną wersję : Zgredo



Zgredo
14-08-2010, 12:22
Ja również zapraszam na mojego bloga: Zgredo's Blog (http://zgredo.wordpress.com/)

Nie jest bogaty, mam nieco zaległości w prezentacji prac, ale co tam :)

Będę wdzięczna za uwagi techniczne, jeśli coś wg was warte jest zmiany.

ana_zaba
14-08-2010, 12:59
Ja juz go obejrzalm, fajne paznokietki czekam na wiecej prac :)

jedna uwaga : cos taki szary ten blog, wiecej koloru:D:D

asiekfr
14-08-2010, 13:33
dokladnie o tym samym pomyslalam... troszke koloru mu trzeba!

rudzia1985
14-08-2010, 17:29
wlasnie, Zgredo dorzuc cos weselszego z kolorow, znacznie ozywi klimat na bloogu :)
mimo ze pazurki kolorowe to tlo bardzo je przyslania :(
brakuje mi moze jeszcze czegos o sobie albo jestem slepa i nie widze :)
pozmieniasz i bedzie git :ok:

Zgredo
19-08-2010, 21:02
Kolor, mówicie... będę musiała o tym pomyśleć - blog z założenia miał być stonowany :D Może macie rację, poeksperymentuję nieco, dziękuję :)

O sobie faktycznie nic nie mam. Jakoś nie miałam natchnienia, aby coś sensownego sklecić przy zakładaniu a potem zapomniałam.

Nie wszystkim paznokciom robię zdjęcia, niestety większości klientek nie, zazwyczaj zapominam :/: Może z czasem będzie jednak czym się chwalić. Dziękuję za odwiedziny i uwagi i proszę o jeszcze, oczywiście :)

samaron
20-08-2010, 14:51
Ja bardziej wolę stonowane, przynajmniej to co najważniejsze jest widoczne i wiadomo o co chodzi, jeśli już to dodałabym jakieś esyfloresy na tle, delikatne wzorki.
Blog przejrzysty, czysty, fajny, nie gra mi tylko zielony "nagłówek" do tej szarości.
Oraz bardzo fajne ostatnie pazurki ze szklanym wolnym brzegiem:D
(masz tylko literówkę w słowie liner;))

Zgredo
26-08-2010, 19:16
Poprawiłam się, dziękuję :gafa:

Esy floresy, taaaak... nawet bym to widziała, na razie korzystam z gotowych szablonów, bo jakoś nie mam czasu na edycję CMSa, tworzenie grafik, ale docelowo chyba faktycznie postawię na jakieś subtelne kwiatowe zdobienia (chyba nawet wiem, jakie grafiki wykorzystam ^^). Tymczasem... zmieniłam nieco mojego bloga, dodałam coś o mnie i wybrałam inną szatę. Mam nadzieję, że spodoba się wam bardziej, niż poprzednia.

Nadal chętnie przeczytam wszelkie uwagi :)

rudzia1985
26-08-2010, 19:31
Zgredo no i fajnie...szata faktycznie lepiej ale w niektorych momentach zielone napiski zlewaja sie z tlem... ;)
brakuje mi jeszcze cos tego typu jak dyplomiki za konkursy, certyfikaty itd.
ja bym sie ludziom pochawlia, nie tylko pracami :)
no i foteczka Twojej twarzy :) na bloogu powinnas sie "sprzedac" moim zdaniem bo ogladac go bedzie masa ludzi... :)
takie moje skromne zdanko :kwiatek:

Zgredo
27-08-2010, 12:16
Dyplomy dodam koniecznie, odpowiednia kategoria już czeka :) trzeba tylko się zmobilizować ;) Na prezentację zdjęcia nie wiem, czy się zdecyduję, muszę podejrzewać, choć to faktycznie warte przemyślenia. Hm...

Rudzia, chodzi Ci o linki(zielone)? U mnie są bardzo blade, prawie białe, choć faktycznie zielonkawe, musiałabym sprawdzić na innych ustawieniach monitora, jak to wygląda. Może chodzi Ci o coś innego zielonego, co się tak zlało, że tego wcale nie widzę?

rudzia1985
27-08-2010, 15:57
tak, chodzi mi te blado zielone linki, przynajmniej ja takie widze i na jasnym tle sie zlewaja tylko...jak tylko rusze myszka w dol na ciemniejsze pole to juz jest ok :)

Tosiaczek
01-09-2010, 00:08
Szczerze ? To zakochałam się w tym tle bloga!

Pazurki też śliczne! ;]