PDA

Zobacz pełną wersję : Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi



przemekjanus
17-08-2010, 00:17
No właśnie-jak Waszym zdaniem powinien ubierać się facet ??
Prawie na każdym kroku mówimy o perfekcyjnym wyglądzie, a jakie są wpadki które "biją" Was po oczach ??

Dla mnie podstawowy błąd to źle dobrane skarpetki do garnituru, skarpety do sandałów czy koszula w kratkę i krawat w groszki ...

Tekila_18
17-08-2010, 01:19
Dla mnie porażką w ubiorze faceta czy chłopaka jest kiedy nie dobiera stroju do swojej postawy ciała. Takim przykładem jest... mój brat:D
Miał taki okres, że nosił spodnie rurki(które uwierały go w kroku:)) do tego czerwony pasek nabijany ćwiekami, fioletową bluzę ( jak dla mnie była ona damska),biało-morską czapkę z prostym daszkiem (dzięki której odstawaly mu uszy) i biało-kolorowe wysokie adidasy (czy coś w tym stylu) gdzie jedna sznurówka byla rażąco czerwona a druga pomaranczowa. Dodatkowo jego fryzura byla dluższa coś a'la Emo. Dodam, że mój brat jest wysoki bo ma jakieś 175cm i jest strasznie szczuply.
Wiec gdy ktos go widział jak stał tyłem, to większość osób uważała, że jest super laską ze zgrabnym tyłeczkiem w obcisłych spodniach.
Dla mnie jest to szok ( tym bardziej, że to moj brat) i chyba nikt nie przebije takiej męskiej- modowej porażki :D.

_kasiunia_4
17-08-2010, 07:39
mnie przerażają spodnie wiszące w kroku..

RedSunset
17-08-2010, 07:59
a ja przeżyję wszystkie wpadki facetów, ale dla mnie jedna jedyna i najgorsza...Spotkałam kiedyś chłopaka w dresowych spodniach, białych, ( nie pamiętam nazwy materiału, taki śliski, szeleszczący) do tego miał jeansową kurtkę, beżową...ale najgorsze i do całości, na stopach zamiast adidasów lakierki!!!!!
Więc zdecydowanie dla mnie najgorsze co może być to facet w dresach i lakierkach!!!!:leze::leze::leze:

farbstift
17-08-2010, 09:21
mi się nie podoba jak np.facet ma białe spodnie a spod nich przebijają ciemne slipki... Albo jak nosi spodnie tak nisko, że przy pochylaniu się widac mu przedziałek (mój poprzedni szef:D)

Emilia B.
17-08-2010, 10:05
oj tak wystający rowek to jest coś czego nie cierpię, jak to się mówi "plecy mu pękają" :haha:
no i sandałki a fe :D i totalnie zaniedbane dłonie, ze skórami na pół palca i zgryzione do połowy... ach i spodnie tzw 7/8 bądź podciągnięte prawie pod brodę. I ukrywanie na siłę łysiny-zaczesywanie itp łysi też są przystojni ;) :D tyle narazie rażących wpadek sobie przypomniałam :)

milenka_olsztyn
17-08-2010, 10:33
Ja to nienawidzę skarpet do sandałów...
a najbardziej razi mnie jak ktoś obojętnie czy facet czy kobieta chce domłodzić się na siłę strojem... dla mnie np. Ibisz jest totalnym niewypałem
http://www.kozaczek.pl/img/maj/302.jpghttp://www.kozaczek.pl/img/p/p483.jpghttp://www.kozaczek.pl/img/a/916.jpg

zyza
17-08-2010, 10:49
dres i ruby lańcuch to dla mnie totalna porazka...
i zawsze kojarzy mi sie źle jakies silownie i mania zaczepiania wszystkiego co innym mezczyzna jest :D
ja lubie klasyke :D
prosto schludnie :D

skarpetki do sandalow to zalezy bo to akurat nie jest az tak zle....

no i nieprzystoi mezczyzna miec brzydkie czarne popekane piety ... jak moj brat lubi :D

samaron
17-08-2010, 10:55
Dla mnie nie ma nic gorszego jak brak higieny,
mam na myśli brudne, cuchnące stopy, oraz inne części ciała,
od góry popryskany jakimś pachnidłem a na dole fój.
I co z tego, że bluzeczka Dior a jeansy Versace....

milenka_olsztyn
17-08-2010, 11:54
no nie wiem kiedy skarpety do sandałów mogą dobrze wyglądać...
ja to nienawidzę jak facet ma spodnie bardziej obcisłe niż ja:D

gattina
17-08-2010, 14:56
Facet w dresie to można jakoś znieść, chociaż nie zawsze, ale co mnie denerwuje to gdy skarpetki są na spodniach dresowych, no kurde... Jak tak można chodzić. Na dodatek skarpetki i sandały to też nie pasuje do siebie.

Piontkowa
17-08-2010, 15:21
Ja zniosę dużo, ale facet, który zakłada do garnituru trampki jest już ponad moje siły:D

klanat
17-08-2010, 15:31
Niewiem dlaczego ale ja nie cierpie facetow w japonkach ,koszmar
obsisłe na tyłku spodnie to tez masakra ,i nienawidze jak facet jest nawet fajnie ubrany na sportowo (spodenki, koszulka adidasy) i do tego skarpety podciagniete prawie do samych kolan
A spodenki u faceta tylko do kolan albo 3/4 broń Boże krótkie!!!

kropka
17-08-2010, 15:41
Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), oraz spodnie plamiaki ,sandały i o zgrozo skarpety wyciągnięte we wszystkie strony.Sam sex,drżyjcie niewiasty nadchodzę!

samaron
17-08-2010, 15:45
Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), !

Mój szwagier się tak ubiera, postawiony kołnierzyk, majtkowy róż, albo oczoj....ny turkus, albo wielki złoty napis najlepiej baaardzo markowy.
No i oczywiście przez tel jak gada że był na Majorce, to pół miasta musi słyszeć, mimo, że był na Minorce, ale nikt nie wie, co to Minorka, a trzeba się pochwalić, nie?

farbstift
17-08-2010, 16:08
padłam z tą Minorką-Majorką:lol: mi się podobają postawione kołnierzyki w polo, ale oczywiście koszulka musi mieć normalny, męski kolor (niebieski, brązowy, szary etc.):)

szerek
19-08-2010, 12:40
Skąd wy takich facetów bierzecie?
Ja tylko mam kolege w szkole co do krótkich spodenek nosi sandały i białe skarpety- no jakos mi to starych dziadków z sanatorium przypomina i razi mnie to w oczy.
No i mój kochany ostatnio chciał wyjsc do sasiada w swetrze, krótkich spodenkach hawajkach i do tego eleganckie buty- ale sie otrzasnął:P

zyza
19-08-2010, 12:50
dla mnie te skarpetki nie sa tak rażace poniewaz tak jak sam napisala brak higieny jest gorszy... ale milenko moge miec swoje zdanie prawda? nie musisz mnie negowac z racji przyjazni jaka nas łaczy :D:D

wlasnie dlatego ze wielu starszych panow i to dosc schludnych nosi skarpetki do sandalow i wygladaja normalnie... akurat za tymi panami sie nie ogladamy bo sa juz starsi ale nie gorsza widokiem bialych skrpet no :D
dopasowane spodnie owszem ale dopasowane tak jak milenka pisala nie ciasniejsze od damskich, nie takie ze prawie getry :D ja lubie popatrzec na ladna pupe meska w dopasowanych dobrze lezacych spodniach :D reszte pozostawmy wyobrazni :D

nie lubie kiedy wchodzi moda jak niedawno na paski na sweterkach i co drugi koles ma paski na sweterkach, a takze jak weszla moda na miski przy meskich kapturach... nie lubie braku indywidualnosci :D nosimy to bo to jest modne :D niekoniecznie gustowne albo pasujace do naszego stylu...

szerek
19-08-2010, 13:58
Zyza nie lubisz facetów w rajtuzach? no co ty:P

mnie sie podoba jak mój brat się ubiera, ale u nas to jest dziwne bo w londynie wszyscy faceci chodza w płaszczach lub kurtkach dwurzędowych, w ogóle anglicy sa fajni :D
A u nas( nie mówie o facetach po 30) sam sportowy strój i nie lubie takiego typu wszystko z reeboka, adidasa i pumy- a laski w takich dresach to juz w ogóle:/

farbstift
19-08-2010, 14:17
mi się bardzo podobają takie eleganckie ciuszki na facetach:love: aa i nie cierpię jak faceci noszą te takie bluzeczki z rozbieranymi kobietkami, albo takimi konturami kobiecych ciał...jakieś takie niesmaczne to jest. raz widziałam mężczyznę właśnie w czarnej obcisłej koszulce z rażąco różowymi konturami pań w różnych pozach a do tego miał mega obcisłe na tyłeczku białe spodnie, no i oczywiście japonki:D mało pociągający się wydawał:D
P.S mój mi ostatnio powiedział, żebym częściej w dresie chodziła, bo mam w nim ponętny tyłeczek:lol: a ja w nim z domu nie umiem wyjść, bo wydaje mi się, że kobiecie nie przystoi w takim śliskim z paseczkami po bokach:lol:

rudzia1985
19-08-2010, 17:35
Madzia dlaczego nie przystoi ? ja tam uwielbiam dresowe spodnie, lekko obcisle na tyleczku ale nie az tak, zeby przy kucaniu mi sie szew rozwalil :D
niektorym chlopakom pasuje dres, innym garniak i sledzik, jeszcze innym tylko jeansy...

nie lubie jak chlopaki ( przewaznie blondyni ) sa obcieci na grzybka ( przyklad: Nick Carter z BSB ), za kazdym razem jak go widzialam w takiej fryzurze to mnie sciskalo... :D albo dlugowlosych, wydaje mi sie taki jakis niezadbany :huh:
tez nie lubie jak "dresiarze" maja podciagniete skarpety do kolan, ah jak to wyglada...fuuu...
no i czego nie znosze w ubierze facetow - dekoltu w caro, zadnego, bleee, ohyda
skarpetki do sandalow ? to nie na moje oczy :p zawsze sie smieje jak widze goscia tak ubranego :P :D

betisska
19-08-2010, 18:02
Mnie najbardziej nie podoba sie jak facet chodzi w klapkach a`la basenowych i do tego skarpetki wysoko podciągniete....a ze mieszkam nad morzem to taki widok jest bardzo czesty....

paznokietki000
14-12-2010, 22:54
SAAAANDAŁY :wow: trampki z 2 paseczkami :o bluzeczki z wyciętym dekoltem , bluzy ADIDOS ,NIKEJ , PUMAS :haha: Nienawidzę ogolonych nóg u faceta :sciana: śmierdzących pach , potu pod pachami na koszulce :haha: SMRODU BLEEEH od niektórych gości tak wali :placz:
Plucie co dwa kroki , słuchanie muzyki z telefonu bez słuchawek, gadki w stylu K***a jako przecinek .
SKARPETKI NACIĄGNIĘTE NA DRESY ADIDOS TO OBCIACH I ŻAL PO CAŁOŚCI :leze:
Mogłabym tak godzinę :D

rudzielec
14-12-2010, 23:54
haha moj facet niestety nosi tylko dresik, ale zawsze schludny i normalny, nie adidos:D ponad to bialutkie adidaski...;] musze je prac co tydzien:D i kupuje sobie skarpetki o kilka numerów mniejsze, zeby nie były jak ponczochy po kolana:Dbo wiadomo, ze w praniu i tak sie troche rozciagna:D a jesli chodzi o mnie, to odpada facet w: japonkach, w razących barwach, w sandalach i skarpetach a ponad to znam chlopaka, ktory nosil czarne z froty i do tego japonki, szok:D nie lubie tych takich wypacykowanych megamodnych chlopców, co są słit bla bla bla:D powiem wam, ze w sumie czystosc i jakies takie ogolne wrazenie to podstawa...;]no i zero syfu pod paznokciami, np moj patryk to zapieprza w fabryce przy kapuscie, kalafiorze itd, ale pierwsze co to w domu lapki szoruje i pazurki tez;))

paznokietki000
15-12-2010, 00:04
Wzorowy facet :) Mój też całe szczęście dba o pazurki i dłonie , bo chyba bym się porzygała , gdyby było inaczej hehehehe
Tak , wypacykowani lalusie trzaskający sobie 50 takich samych słitaśnych fotek swojego odbicia w lustrze, co rusz w innej jaskrawej koszuleczce i wrzucający owe zdjęcia na fotka.pl gdzie dają wszystkim "dyśki i słit komcie" doprowadzają mnie do szału :D :leze:

dzikakura
15-12-2010, 07:56
mnie razi:

-potrójny żelik na włoskach(zamiast myc codziennie, wciera sie kolejna porcję zeliku i jazda w miasto)
-braki w uzebieniu szczegolnie, gdy gosciu jest ten no.. Mode de Paris... czyli te wszystkie postawione kolnierzyki w koszulce polo i dzinsy typu... chyba narobilem w spodnie
-sweterek w serek i wystajace z niego na klacie kłaki
- inna odslona sweterka, sweterek typu"jak ubieralem, nie oddychałem" wcisniety za pasek w spodnie i do tego oczywiscie dzinsy typu.. szerokie gorą, wąskie dołem
- paski z napisem na klamrze camel
- skorzana kurtką typu "cinkciarz pod Pewexem" marynarkowy skorzany worek do pół uda
-białe skarpetki do czegoś innego niż dres
-koszule typu"u Cioci na imieninach", workowate, bezkształtne zrobione z "wyjsciowego" materiału, ale jednoczesnie zapinany kolnierzyk na guziczki, co sugeruje styl sportowy, ale to wina bardziej naszego i chinskiego przemysłu dziewiarskiego
-łancuchy(pomimo tego, ze były opisane, musialam je tu dodac) doprowadzają mnie do łez, szczegolnie.. khem.. srebrne, grube krzyczące.. jestem wyrobem maszynowym
-czapki z daszkiem noszone do czego innego niz design raperski, badz na wypad na tenisa
-kamizelki typu jeans znad Odry, albo pod wezwaniem"uwilebiam chodzic na ryby", z duza iloscia kieszeni spotykane czesto u facetów po 40 tce.
-mokasynów złej jakosci


A teraz niuanse:
-brazowe garnitury do ślubu(gdyby Ci, ktorzy je noszą wiedzieli, ze brazowy w Anglii prawdziwy elegant nosi tylko w dwóch przypadkach: w postaci samej marynarki typu street i.. na polowanie na lisa, to moze by zrezygnowali.... a gdyby wiedzieli, ze na dwor angielski wpuszczano panów w brazowych garniturach dopiero od XIX wieku i to tylko w godzinach dowczesniopopoludniowych, zrezygnowaliby tym bardziej.....
- marynarki a la worek na szczuplych fajnych facetach, po to fajny facet jest szerszy górą, a weższy w pasie(jak prawdziwy chlop slaski w barach szeroki w dupie waski), to moze by sobie zadali trud i kupowali marynarki taliowane.....
-koszul z mankietami zapinanymi na guziki do fraka(tylko na spinki)
- pasów smokingowych do fraka... taka moda slubna teraz jest... jakas masakra.
-spinek do krawata z takim dyndadełkiem, łancuszkiem
-wąsów typu Pijanowski lekko zapuszczony- najlepiej lekko odbrawionych poprzez czeste maczanie w zywnosci:skacze:
- rozchodzacych sie guzików koszul w okolicach brzucha(dotyczy to starszych otylych panów, ale w koncu to równiez faceci)

-swiecących kantów spodni i przy guzikach i kieszeniach(tu apel do zon, prasowac przez wilgotną tkaninę, a nie na zywca)

Ale jak moja babcia mówiła... Frak kochane dziecko leży dobrze dopiero w trzecim pokoleniu......

- fryzur typu... żona mnie strzyze, niedogolone na karku w przypadku krotkich wlosów, jeden bok dluzszy drugi krótszy i na calej glowie domorosle cieniowanie(instrukcja: bierzemy pasmo włosów i nozyczkami do kurczaka tniemy po skosie);]

P.S. W tym tygodniu będę plotła mojemu facetowi warkoczyki:skacze:

jak sobie coś przypomnę to wpiszę:)

milenka_olsztyn
15-12-2010, 09:04
hehe i bardzo dobrze to opisałaś wszystko choć mój facet nosi białe skarpety do jeansów i mi to nie przeszkadza bo w sumie i tak nie widać... on nie założy na co dzień właśnie czarnych...:)

katherinne
15-12-2010, 09:08
Ja nie lubie u facetów tak jak koleżanka wyżej różowości... chłopcy biegający w neonowych różach, szpicfrajerkach lakierowanych i jeansach opiętych tak, że jak kucnie to mu pękną na dupci to porażka:D Na dodatek napakowani sterydami, co dla osoby która się trochę na tym zna jest widoczne na pierwszy rzut oka... zero mięśni, sama woda.... ehhh ale dziewczyny na takich lecą, a dlaczego to nie wiem....

milenka_olsztyn
15-12-2010, 09:26
oo to to też:D śmiesznie tacy wyglądają:D

RedSunset
15-12-2010, 09:38
jeśli chodzai o obcisłe spodnie - mam ten sam syndrom znienawidzenia...różowości również są zatrważające, zwłaszcza właśnie u takich "większych" panów...
Jeśli chodzi o brązowe garnitury...to nie sądzę tak jak Kurka... My nie żyjemy w Anglii i dwór Królewski niestety zupełnie nam tutaj powiewa...Dla mnie akurat zabronienie wejścia komuś bo ma inny kolor garnituru to niestety totalna wariacja... Tym bardziej sądzę że czasy lordów i innych mości panów odchodzą już do lamusa... A moda się zmienia co trochę...Jak mam takie zdanie na temat męskiego garnituru...musi być dobrze dobrany...Facet ma w nim wyglądać 10 razy przystojniej a niżeli jest w rzeczywistości... Odnośnie koloru, akurat twierdzę że nie każdemu będzie pasować typowo czarny...weź my tu na przykład jakiegoś bardzo bladego blondyna...i weż mu tu załóż czarny garnitur...będzie wyglądał jak śmierć...Także ja się nie zgodzę... Tym bardziej że kobiety też odstawiają na swoje śluby różne cuda...czarna suknia ślubna :/ albo i jeszcze jakieś dziwniejsze rzeczy... AAA no i weźmy tez pod uwagę to, że do ślubu idzie się we dwójkę... Młodzi też muszą do siebie pasować...ich ubiór musi być zgrany...

katherinne
15-12-2010, 09:45
No z tym blondynem to fakt, wiadomo, że do niego musi być coś w cieplej tonacji...

rudzielec
15-12-2010, 11:50
a co do skarpet no to ja nie cierpie i osobiscie moj facet nie ma ani jednej pary ciemnych skarpetek:o no nie wiem, to mi sie kojarzy z tym, ze smierdza., albo ze sa noszone kilka dni i przez to nie widac ze sa brudne;d sory to moje takie osobiste zboczenie:D moj facet nie chodzi w garniturze chyba ze faktycznie slub czy pogrzeb to wtedy tak, no ma na ta okazje kremowy garnitur i fajny pomaranczowy krawacik:D namówic go na jakikolwiek inny kolor niz czern szarosc granat to graniczy z cudem:D juz niebieska bluza dla niego to szalenstwo:Don twierdzi, ze jak facet nosi obcisle dzinsy a niedaj bog solarium odwiedza to gej:D

Asik_sk4
15-12-2010, 13:52
to ja nienawidze jak ktos ma ciemne skrpetki jakos nie lubie sama tez nosze jedno kolorowe ale musza byc jasne :D ;D nienawidze jak facet ma dlugie wlosy a spina je w kucyk ;/ niecierrpiiee ufff... czego jeszcze nie lubie hmm.. braku uzebienia ktorego sie nie wstydzi, brudnych rak a pozniej wymowka jest taka ze tego sie nie da domyc moj byly tak robil a ja jak mu wyszorowalam lapy to jakos dziwnie wszystko zeszlo ;/ nienawidze wlosow w nosie i uszach ;P moj tata ma takie ale moja mam tez tego nie lubi i go dopada z nozyczkami :D hmmm co jeszczee... aaaa nienawidze tez jak facet kolo 25 lat idzie w jeansach fajnej koszuli a na nogach TRAMPKI do podstawowki :/ porazka na maxa :haha::haha::haha::haha::haha:

weronisiaaa88s
15-12-2010, 14:10
Śmiac mi sie chce jak chudy koles zalozy bluzke-uciskówke i lazi jak napompowany... :P:haha:

Jade
15-12-2010, 16:57
Czego ja nie lubie??? Facetow w spodenkach jezeli maja wstretne nogi,spodniach hamerkach czy cos w ten desen,spodniach opuszczonych w dol ze widac gacie:)itditdid

paznokietki000
15-12-2010, 17:10
Ej , mój facet też nosi białe skarpetki do dżinów :D Mi to zupełnie nie przeszkadza xD
A co do bezrękawników typu "idę na ryby" to powiem szczerze że długi czas była na nie moda u Panów , mój ex.Wujek kupował takie masowo hahaha :D i koniecznie w kolorze khaki :leze:

Paulka
01-02-2011, 12:04
te kamizeli miały swój czas świetności a jak komuś się nie zniszczyła to jeszcze w niej chodzi..mnie tez one osłabiają;) jeeli chodzi o skarpetki u facetow to nie nawidze jak chodzą w czarnych(no chyba ze do garnituru) dla mnie porażka są dresy w każdej odsłonie, rozumiem jeżeli ktoś w nich chodzi ale na trening itp. dla mnie porażką są faceci w żelu na włosach wg mnie zelu uzywaja faceci ktorzy maja coś z casanovy.. hehe

natalia268
01-02-2011, 15:12
na przykładzie jednego kolegi z klasy ( na szczescie sie przeniosł)

1. nie moge sie patrzeć gdy chłopak ma krótkie, ZA krótkie spodenki... az sie boje patrzec, czy przypadkiem mu cos zaraz nie wyjdzie spod nogawki...

2. golf do dresu :placz:

3. bluzki bokserki (jak dla kobiet), podkoszulki.. ktore są noszone normalnie.. nie to ze pod koszulke czy pod koszule tylko zwyczajnie.. no rzygac mi sie chce... nie toleruje takich bezrękawniczków gdzie jeszcze pod pachą masa włosów... ffuuuu

4. za wysoko podciagniete spodnie i włożona koszulka tak maksymalnie...

5. źle dobrany pasek do spodni, gdy jest sie np. w koszuli..

Shizunia
08-02-2011, 12:02
- dresy!
- sandały i skarpety!
- ogólnie białe skarpetki...
- skarpetki takie wyciągnięte wysokie i krótkie spodenki -.-'
- białe adidasy - nie podobają mi się strasznie u faceta :P
- Bezrękawniki, a jak rękę podniesie to taaaakie kudły BLEE!!
- spodnie rurki
- wielgachne (kolorowe, w jednym kolorze nieważne) adidasiory!
- albo teraz są modne takie wielkie trapery w kolorze jasnego brązu :(
- krok w kolanach
- za małe, ciasne / ogromnaichne wiszące ubrania
- bluzy w kropeczki, paseczki, gwiazdeczki kolorowe -.-'
- nie lubie jak facet ma długie włosy :P dredy też mi sie nie podobają :P
- trampki u faceta +18
- różowe koszulki!!
- łańcuch jak dla psa na szyi :P (na ręce spoko, ale nie na szyi błagam!)
- koszule flanelowe na codzień (do pracy jak najbardziej)
- dekold w serek u faceta i jeszcze romby na sweterku -.-'
- zwykłe majtki (bokserki najlepsze)


jak sobie coś przypomne to jeszcze dopisze ;)

Candynails
08-02-2011, 12:31
wiele jest rzeczy które mi się nie podobają, ale przewagę nad tym wszystkim biorą akcję ze skarpetkami;p;p;p hahah to jest ogień jak koleś naciągnie po kolana skarpety i ubierze krótkie spodenki i sandały:leze: nie wiem czemu to ma służyć, chyba otwarte obuwie nosi się wtedy jak na prawdę jest upał na dworze, no to po co te skarpetki???:skacze: no i jeszcze jak ma czarne eleganckie buty a nad nimi rażą po oczach białe skarpetki:haha:jak widzę coś takiego to bym w łeb walnęła patelnią:skacze: heheh na szczęście mój facet i wstydu ubiorem nie przynosi:)

helka
12-02-2011, 15:08
ja nie lubię takich fryzur modnych wsród nastolatków, że grzywka zasłania całą twarz

plushak
12-02-2011, 16:08
Ja ogólnie stylu emo nie toleruje fryzurki, ciuchy trampki jakieś wisiory cuda wianki nie dziękuje,
Skarpetki wysokie też nie wchodzą w grę
W majtki faceta nie ingeruję każdy nosi co wygodne :p
żadko lukam innych facetów także nie wiem co mi może przeszkadzać
u mojego na nic nie narzekam :p Lubi kolorowe buty i kolorowe koszule :love:

joystynka
12-02-2011, 16:37
mnie ostatnio poraziły przykrótkie spodnie u.....przedstawiciela handlowego....no...reklamował swoją firmę ...nie ma co:)

dzikakura
12-02-2011, 20:04
Ja się odniosę tylko do akapitu w wypowiedzi Plushatego, bo odniosl sie do mnie:skacze:
Słyszał on powiedzenie? równaj w górę?;] Mnie przeszkadza brazowy garnitur, bo:znam jego konotacje i historię oraz bo wygląda po prostu casual.Do ślubu się nie nadaje:DJa jednakze robię porzadek tylko na własnym podwórku i swojego faceta w brązowy garnitur bym nie ubrała, zreszta do smieci kiedys, kiedys poleciały: pomaranczowe koszule ubierane do garnituru i to z krótkim rękawem, białe skarpety frotte z rozciągnietymi ściagaczami, spodnie, szerokie na tyłku ekstremalnie typu MS hammer

(to nie znaczy, ze nie lubię wariacji, klekam na kolana przed facetem w spodniach w kant, ktory siadając ukazuje gustowną górę ciemnej skarpety z.. kubusiem puchatkiem..;]) Diabeł tkwi w szczególach, hyyy

Ja osobiscie uwazam pewne rzeczy za szczyt złego smaku i plotkuję o tym dzielnie z dziewczętami wzorkowymi, a one wymieniają się ze mną doswiadczeniami i tym, co je w facetach drażni-zobacz jak często się roznimy. Nie znaczy to, że ktoras z nas parsknie na ulicy na widok faceta w jej opinii źle ubranego:) albo ze zlinczuje tą, ktora uwaza inaczej, a co do tego.. "popatrzcie najpierw na siebie" Wierz mi albo nie, my jestesmy wobec siebie bardziej bezlitosne. Ile razy w innym temacie padło: Dziewczyny, kupiłam sobie kolorowe rajstopy, ale powiedzicie czy nie mam do nich za grubych nóg (i załączona fota) i tym podobne. Wobec swoich kolezanek i innych dziewczyn na ulicy jestesmy bezlitosne jeszcze bardziej, a jak idzie facet przebrany jak pajac(to naprawde nie jest kwestia kasy), pokiwamy ze wspolczuciem glowa i pierwsze co nam sie rodzi pod czaszką to taki tekst: maatko, ta jego laska zupelnie o niego nie dba..., patrzymy na swoją płeć bardziej krytycznie niż na Was-facetów;]

joystynka
12-02-2011, 22:54
podpinam się wszystkimi kończynami pod tekst kurki.:*samokrytyka nigdy nie była nam obca ,(oczywiście są wyjątki w świecie męskim i damskim) a jeśli chodzi o kwestie finansowe danego mężczyzny i jaką "klasę społeczną" reprezentuje swoim wyglądem i ubiorem ,to nie jest tak,że ten ubrany w koszulę z reala i spodnie z auchana wygląda gorzej niż ten ubrany od Gino Rossi.kwestia tylko jak to nosi i co z czym łączy...
a my kobiety od zarania dziejów plotkowałyśmy o facetach i plotkowac będziemy i żaden z was drodzy mężczyźni nic na to nie poradzi;)

xsunnyolciax
12-02-2011, 23:33
Hej, Plushaty, nie denerwuj się tak :) W konwersacji, która tutaj trwa, każda z nas przedstawia swoje stanowisko kierując się własnym gustem, a wszyscy wiemy, że o gustach się nie dyskutuje- są takie jakie są i już. Dlatego na pytanie, dlaczego którejś dziewczynie nie podobają się faceci po 18 w trampkach jest krótka odpowiedź- bo tak. Można by się bardziej w to zagłębiać i dojść do wniosku, iż taka dziewczyna zapewne lubi dojrzałych i eleganckich mężczyzn, a trampki są oldschool'owe i kojarzą się ze zbuntowanymi nastolatkami, czyli nie jej gust. Jeśli chodzi o ku*** jako przecinek, nie lubimy tego zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, ale ponieważ to jest temat o Was, dlatego to zostało wymienione. Możesz założyć temat typu "czego nie lubimy u innych kobiet" (ponieważ większość użytkowniczek tego forum to kobiety) i dziewczyny na pewno podzielą się swoimi przemyśleniami. Także spokojnie i bez nerwów (bo jak wiemy, to szkodzi urodzie :D)

xjotkax
13-02-2011, 11:03
Nie rozumiem tlyko jednego. Dlaczego nie lubicie białych skarpetek u chlopakow? przecież podstawa to sa BIALE SKARPETKI! musi je miec. jak wyglada koles w dzinsach i czarnych skarpetach? fuu tego nie lubie. I ogólnie nie lubie:
- brudasów, czyli chłopaków z długimi wlosami słuchających metalu i krzyczących 'laaaaaaaaaa'
- w ogóle długich wlosow u chlopakow, (najlepiej łysy albo na jezyka ewentulanie delikatny zelik)
- białych skarpet do garnituru!
- jak ma owosione pachy
- długie skarpety po kolana i krótkie spodenki
- jak ma cala twarz w pryszczach, az korci żeby podjeść i wycisnąć
- jak chłopak farbuje wlosy
- EMO

xsunnyolciax
13-02-2011, 17:26
Jak zauważyła już piękna, młoda Dama, gdybym taki temat założył napisanie 1 posta zajęłoby mi kilka godzin, a byłby on pewnie na parę stron - jak dla mnie strata czasu :P Co poniektóre PANIE ( uwielbiają jak się do nich tak zwracam :skacze:) od razu odgadły kto pisał;( Czytanie kobiecych dziwactw raczej mnie nie denerwuje, a zadziwia.
Kurciu, że jesteście wobec bezlitosne to ja wiem, czasem aż poza granice głupoty :(
A Kubusia proszę nie mieszać w te sprawy, niech dalej pędzi bimber w lesie.

P.S mnie już nic nie zaszkodzi.

Plushaczku a zobacz kto założył ten temat. Nie była to zdesperowana dziewczyna, chcąca się wyżyć za swoje nieszczęścia na facetach, ale MĘŻCZYZNA, którego interesuje nasze zdanie na ten temat- ten fakt coś świadczy. Czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że żywisz do kobiet szczerą niechęć. Jeżeli jakaś Cię skrzywdziła, możesz wyżalić się tutaj http://forum.wzorki.info/stylistki-paznokci-priv/52-jestem-zla-wygadaj-sie-59.html#post242952 możesz napisać nawet kilka stron ;) A wypowiedzi dziewczyn są ogólnikowe i prawdopodobnie nie odnoszą się do żadnych konkretnych osób, więc jeśli się nie zaliczasz do żadnych z wyżej wymienionych "męskich wpadek" to nie musisz się przejmować, a jeżeli coś co zostało wymienione Cię uraziło to.. możesz mieć swoje zdanie i swój gust- nikt Ci tego nie zabrania, my piszemy ze swojego punktu widzenia i od Ciebie zależy, czy potraktujesz to jako atak (którego zapewne nikt nie miał w intencji) czy jako podpowiedź co lubią dziewczyny, z której możesz skorzystać ;)

rudzia1985
13-02-2011, 19:02
zawsze mozesz sie wygadac na PW do ktorejs z nas :)

swoja droga, nie masz tam dostepu bo nie masz min 30 postow napisanych, takze szybciutko nadrabiaj i opisz nam to nieszczesna dla Ciebie sytuacje :( :przytul:

na pewno podtrzymamy Cie na duchu, takie juz jestesmy :)

Evelyn.
13-02-2011, 19:27
Z chęcią bym się wyżalił, gdyż jedna kobieta mnie okrutnie skrzywdziła, lecz nie mam dostępu do tego tematu:o
Ja biedny i nieszczęśliwy;(
o facet....:huh:
ja nie znoszę przesadnych solarów... mój mąż opala się na brąz więc w ciągu roku solarium odwiedza maksymalnie 3 razy, i wygląda (jak dla mnie ponętnie), ale nie tandetnie:P braku higieny oczywiście także i wielu innych...

---------- Dodano o godzinie 19:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:20 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
prawie się ze śmiechu posikałam, uwielbiam twoje wywody kurko:haha:

xsunnyolciax
13-02-2011, 19:34
jeśli schodzimy z tematu ciuchów, to mnie też odpycha, jak chłopak jest cały zakolczykowany.. nie wiem, jakoś to do mnie nie przemawia.

Evelyn.
13-02-2011, 19:46
ola też tak mam... ale przychodził do mnie taki jeden się kolczykować (warga, brew, tragus ucha, język)... i był taaki cudny, pachnocy i z sexownym głosem..mmm ,że nawet mogłabym to znieść:D... oj jakbym oczywiście nie miała męża:kwiatek:

joystynka
14-02-2011, 09:04
no i się nagadał plushaty:)
ja własnie nie lubię gości ,którzy zranieni niby okrutnie przez jedną kobietę wylewają swoją żółc na inne. cyniczne gadki ,nic nie wnoszące do tematu,a mające na celu obrazic jak najwięcej kobiet.:( szkoda mi takich ludzi,ale nie chcę miec z nimi do czynienia...brawo za ban :)

paznokietki000
14-02-2011, 15:31
:wow: co tu się działo . . . kolega widocznie z bardzo wielkimi problemami na tle umysłowym . . . do specjalisty powinien się zgłosić :huh:
A my i tak mamy prawo mówić co nam się podoba , a co nie :D :D :D

I moim zdaniem mężczyznom nie przystoi tego typu zachowanie :"rozstałem się z dziewczyną , to będę się użalał nad sobą i obrażał wszystkie napotkane kobiety ":huh: :wow:
A co do tych bluz nikej ,pumas to mnie też na takie ciuchy z reguły nie stać , tylko że wtedy kupuje się ciuchy bez podrobionych znaczków bo to badziewnie wygląda . . . tak jakby się chciało zrobić z siebie kogoś kim się nie jest. :blink: co o tym sądzicie ?

plushak
14-02-2011, 15:55
A ja myślę dziewczyny że nikt nie chciał kogoś urazić, musicie pamiętać że jest to forum i każdy może przeczytać nawet facet, mnie też dziwią wasze widzi mi się, białe czy czarne skarpetki kogo to interesuję, myslę że za bardzo bierzecie wszystko do siebie, troszkę dystansu dziewczyny :)
Ah i nie obrażamy nikogo :)

iv90
14-02-2011, 18:50
co mi sie nie podoba u faceta?
*tak jak pisałyście - skarpety do sandałów - dla mnie straszna wiocha, my nie chodzimy w skarpetach do sandałów, sandały nosi się latem, jak jest gorąco - to po co skarpety? :huh:
*skarpety wyciągnięte pod kolana,
*chamskie oczojeb*e koszulki - pomarańcz, żółty, zielony etc
*postawione kołnierzyki przy polówce, czy przy jakiejś koszuli, krzyczące "bierz mnie maleńka, jestem macho, wszystkie będą moje"
*spodnie z wysokim stanem+pasek+koszulka w spodniach :haha:
*wysokich adidasów,

a co do waszych wypowiedzi, to nie przeszkadzaja mi:
*japonki - a w czym faceci mają chodzić latem? :) jak będą nosić sportowe buty, np adidasy czy trampki to potem logiczne jest że śmierdzą im stopy na co narzekacie; zadbane, czyste stopy+obcięte pazurki+japonki wcale nie wyglądają tak źle i nieseksownie
*różowe koszulki - dla mnie to nie jest problemem, jeżeli pasuje do reszty stroju i facet dobrze się w niej czuje to czemu nie? :)


A uwielbiam facetów ubranych elegancko - jakaś koszula+sweterek+materiałowe spodnie (niekoniecznie w kant)+eleganckie buty i wtedy wymiękam :D

Emilia B.
14-02-2011, 20:46
Ja was proszę o nieobrażanie innych użytkowników i kulturalny sposób wypowiadania się - tyczy się to WSZYSTKICH!!

paznokietki000
15-02-2011, 02:53
Tak jest ! :kwiatek: obiecuje poprawę :*
Nie no dziewczyny, ale jak piszemy tutaj co nam się podoba a co nie , to nie chodzi tutaj o to że jak spotkam gościa który nosi skarpetki do sandałów , ale będzie miał cudowne wnętrze to skreśli go to na starcie :)Mój facet często chodzi nieogolony parę dni , zapomina gdzie kosz z brudami i jego skarpety zbieram spod łóżka , a kocham go ponad życie i on też się śmieje ze mnie że np noszę przetarte stare dżinsy, no ale co z tego jak je lubię ;)
Faceci też nas obgadują , że np: dziewczyny w protektorze noszą skarpetki do szpilek itp itd ;)
Dla mnie nie ma nic ważniejszego niż wnętrze człowieka , bo facet z wypasioną bryką markowymi ciuchami może bić swoją kobietę , a facet w odblaskowych ciuchach , nażelowanych włosach , dresie puma's i sandałach ze skarpetkami może być wymarzonym ojcem i mężem, ale tak jak mówiłam gdybym spotkała kolesia tego typu i poznałabym go to nie zastanawiałbym się co ma na sobie . . . nie wiem jak to wyjaśnić , po prostu nie chce żeby ktoś pomyślał że jestem pusta czy coś :huh:

fantasyola
12-07-2011, 15:08
Facet,ma ubierac sie szykownie i elegancko-najlepiej w garniturze,jak takiego widze pragne mu medal dac:kwiatek:

nanami7
12-07-2011, 15:14
Mnie odpycha jak mężczyzna ma nieumyte włosy i sterczą mu to tu to tam. Mężczyźni z reguły mają krótkie włosy i nie wiem, w czym mają problem żeby je myć codziennie.

Dobrze, że mój o to dba no i ma siostrę fryzjerkę, która regularnie dba o jego włoski mm :love:

Poza tym uwielbiam facetów w koszulach :)
Japonki? Też mi się podobają :)

Jest jeszcze jedna rzecz, której znieść nie mogę a mianowicie:
Upał jak jasny gwint, ja najchętniej bym chodziła nago, a na ulicy napotykam mężczyznę w długich portkach i zakrytych butach :/: wrrr nienawidzę tego !

xsunnyolciax
12-07-2011, 15:56
Luźne koszule z kołnierzem Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu i zwykłe jeansy. Mhm.. :love: :D

milenka_olsztyn
13-07-2011, 08:23
ja tam mojego na odkryte buty nie namówię nawet w 40 stopniowy upał...

asiek
13-07-2011, 09:29
Nie lubię:
- czarnych długich skarpet do adidasów :D niech sobie założy stopki krótkie i chodzi, albo białe, uwielbiam białe skarpety :)
- sandały mnie nie przerażają, bo mój nie chodzi :D ale pewnie gdybym zobaczyła ...to nie :]
- nienawidzę! jak chłopak ma dłuższe włosy ode mnie ;] fuj, przesadnych Metalów też nie lubię, jednak nie twierdzę, że są brudasami.
- przerażają mnie też włosy na klacie, takie wiecie, dżungla :D i na plecach!..brr
- nie lubię jak chłopak pyskuje do dziewczyny i ją obraża, jest cwaniakiem "tej nocy będziesz moja maleńka" omg :haha: niech się bije z chłopakami.
- plucia też nie lubię, za to powinny być mandaty 500 zł za niszczenie mienia ;)
Za to lubię:
- MĘSKIE UMIĘŚNIONE PLECYYYY :skacze: mrrr
- ma być ubrany ładnie, wszystko ma pasować i ma być czyste, sam ma ładnie pachnieć. O :)

coralick
13-07-2011, 11:28
Nie mieszkamy juz poza krajem kilka ladnych lat.. i tak sie to w kwietniu wybieralismy na wakacje do Polski. Ja mowie, chrzanie... bore dres i jedne jeansy i Ty tez sobie, mezu kochany wez dres zeby bylo wygodnie. A On mi na to... No cos ty?? Powariowalas?? Jak ja bede w dresie wygladal??? Zdziwilam sie bo tutaj chodzimy tak na codzien. w dresie ale czystym (zaznaczam) bo rlanczykow sie to nie tyczy w wiekszosci niestety:D
I dopiero wtedy sobie uswiadomilam ze w Polsce wszyscy w dresach to dresiarze!!! (??) A jak dres to znaczy ze polmozg. Uwazam ze sa okazje na ktore sie powinno ubierac gustownie i schludnie, ale bez jaj... Ja tam stawiam na wygode. W nosie mam kolor skarpetek (bo spod dlugich spodni nie wystaja), sandalki i bermudki mnie nie przerazaja. Dlugie wlosy zawsze lubilam, dredy (tesknie za mezowymi:placz:) u facetow podobaly mi sie zawsze (no moze prawie, bo dredy dredom nie rowne). Garnitur i owszem, ale nie codziennie. Na wazne okazje.
Nie lubie metroseksualnych pseudo-facetow, z wydepilowana klata, po solarce. Facet ma byc samcem, a nie baba. I tu mnie nikt nie przekona na woskowanie placow!!! Nie cierpie sierot zyciowych, zbabialych i wypacykowanych o policzkach jak pupcia niemowlaka.
Ale najbardziej na swiecie nie zniose faceta ktory, zmienia sie dla kobiety o 180 stopni. Nie mowie o zachowaniu, mowie o wygladzie. Kazdy ma swoj charakter, do kazdego pasuje co innego i jak widze na sile przerobionego fana Sepultury w spodniach na kantke, lakierkach i zeliku na jezyku, to popadam we frustracje i zastanawiam sie po kiego wala on jest z tym babolcem.
Babeczki i tu apel do Was... nie mowie ze macie przystawac na skarpety w sandalach, ale nie zmieniajcie i unieszczesliwiajcie tylko po to zeby byc w 100% usatysfakcjonowana :)

Paulka
13-07-2011, 11:37
coralic masz racje najwazniejsz eto nie przerabiac sobie faceta pod sibei, ja kiedys oze i nieswiadomie nawet probowalam, ale moj za zadne skarby swiata sie nie poddal no i super, przynajmniej wiem ze ma "jaja", rozpieszcza mnie od czasu do czasu garniturem(uwielbiam facetow w gajerkach, od okazji), a na codzien chodzi w białych skarpetkach, jeansach i koszulkach, absolutnie nie da sie namowic na zapinana koszule(ale nie garniturowa, tylko taka do jeansow)chociaz ze m isie to podoba:D facet ktory chodzi na solarium jest dla mnie NIEfacetem, a juz napewno jak goli sobie klate, tak jak Coralik napisał facet ma byc samcem:Dno niech wyglada jak samiec:D
a tak w ogole u mnie w szkole jest chlopak ktory studjuje kosmetyke jest elegancji i schludny ale maluje sie, tzn naklada fluid, pdry itp na twarz, i co wy na to??

coralick
13-07-2011, 11:40
Ja tez czasami nieswiadomie chciala bym go jeszcze ubrac w plamy, glany i dredy... ale sie nie daje :D
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zyza
13-07-2011, 20:11
podpinam się wszystkimi kończynami pod tekst kurki.:*samokrytyka nigdy nie była nam obca ,(oczywiście są wyjątki w świecie męskim i damskim) a jeśli chodzi o kwestie finansowe danego mężczyzny i jaką "klasę społeczną" reprezentuje swoim wyglądem i ubiorem ,to nie jest tak,że ten ubrany w koszulę z reala i spodnie z auchana wygląda gorzej niż ten ubrany od Gino Rossi.kwestia tylko jak to nosi i co z czym łączy...
a my kobiety od zarania dziejów plotkowałyśmy o facetach i plotkowac będziemy i żaden z was drodzy mężczyźni nic na to nie poradzi;)

hah najbogatszy koleś u mnie w miescie chodzi w garniturach od najlepszych ale zawsze ten gajer niedopasowany i pomiety... co z tego ze kasy ma jak lodu jak sie ubrąc nie potrafi :D

on_pomorze
26-11-2011, 19:46
No to powiedzcie drogie panie, jak powinien wyglądać facet zeby nam się podobał? :)

Możecie też doradzić mi bo mam niskiego i szczupłego faceta i chcąc kupić mu spodnie na zakupach przezywamy dramat. Gdzie znaleźć jakieś adresy żeby mieli spodnie, w których będzie wyglądał jak facet.

grimmen
26-11-2011, 22:03
wow. Mogłem tu nie zagladac. Ale nam się oberwało;]

Emilia B.
27-11-2011, 09:00
w którymś sklepie pamiętam jak byłam z mężem mieli fajnie podzielone spodnie nie tylko na wymiar w pasie ale i na wzrost....tylko kurcze nie pamiętam czy to Reserved był czy Reporter....coś w tym stylu.

samaron
27-11-2011, 09:48
W Housie też mają rozmiarówkę pionową, long short i medium - coś takiego;)

grimmen sądzę, że gdyby był temat odnośnie wpadek damskich, to pewnie same zapisałybyśmy więcej stron, nie jest z Wami tak źle ;)

DiamondShine
27-11-2011, 09:49
a ja mam zwyklego faceta :) bez solarium kiedy uzywal żelu na wlosy jak chodzil do szkol jeszcze teraz juz nie :) no chyba ze jakies swieto. duzo chlopakow moich kolezanek mowią, że depiluja pod pachami i nogi.. moj ma nieźle nogi zarośnięte i to takie męskie :):)

jadźka
27-11-2011, 10:41
A mnie najbardziej denerwuje ignorancja niektórych panów przy witaniu się w grupie - podanie ręki facetom i kompletna ignorancja kobiet w towarzystwie.

rudzielec
27-11-2011, 11:34
jadzka masz racje tez mnie to denerwuje ale nie jakos specjalnie. u nas zazwyczaj koledzy tez mi podaja reke jak jestem w towarzystwie. ale fakt faktem, ze tez zwrocilo to moja uwage swego czasu.

DiamondShine
27-11-2011, 12:08
a ja nie lubie kiedy facet sie ze mna wita tzn usciskuje mi dlon... wogole nie wiem ale dla mnie to dziwnie wyglada jak siedzi np. 15 gosci i przychodzi jeden i z wszystkimi sie wita podajac dlon. moj tata jak wyjechal za granicę i tam podał dloń koledze to tez mu podał ale to byl pierwszy i ostatni raz. tam sie tak nie witaja. poprostu czesc i tyle;)

kochanaa
27-11-2011, 14:06
Jak już wymieniamy co nam się nie podoba w facetach to ja też napiszę :]
- Dresy - odrzucają mnie faceci w dresach. Ma mieć dżinsy i najlepiej białą koszulę mrrr !
- Tak jak Asiek napisała - włosy na klacie i plecach bee ! Oczywiście może mieć trochę, bo to jednak facet, ale tylko na klacie i nie busz :P Bo jak wystają z koszuli, która jest zapięta pod samą szyję to to nie jest za przyjemy widok :D
- Łysi - no nie lubię łysych i tyle. Dla mnie ma mieć włosy, a ile to już zależy jak będzie wyglądał :P
- Sandały, krótkie spodenki i czarne skarpety ! - no po prostu wiocha !!

A uwielbiam jeszcze kilkudniowy zarost :D to tak fajnie drapie ! :D:D
Pewnie jak sie zakocham, to mi jego wygląd w ogóle nie będzie obchodził, ale na razie tacy mi się nie podobają :D

on_pomorze
27-11-2011, 18:04
Anette dziękuję J No w końcu znalazłem, myślałem że nie znajdę sensownych męskich spodni http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304349566256885.82265.263258663699309 mission completed!

---------- Dodano o godzinie 18:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:04 ----------

Dziękuję za pw, które od was dostałem :)))

rudzielec
27-11-2011, 18:41
on pomorze - to ty w koncu jestes kobieta czy facet bo najpierw piszesz inaczej a teraz jako pan hmmm:D juz sie pogubiłam.

kochanaa
27-11-2011, 18:43
Rudzielec wyjęłaś mi to z ust. Tak siedze i myśle facet czy kobieta bo jak na razie postów masz 2 i jeden jako kobieta, drugi jako facet :D

zyza
27-11-2011, 20:15
moze mają wspolne konto z kobitka :P dokladnie o to samo chcialam spytac...

marshall
28-11-2011, 00:24
musze tu poczytac ale to juz rano .teraz ide spac :D rano zobacz co tu popisałyscie:placz::placz:

kochanaa
28-11-2011, 08:13
Nie bój sie marshall ty masz przywileje, bo robisz pazurki :D:D:D

marshall
28-11-2011, 12:54
no i poczytałem te wasze wszystkie opinie na temat facetow :ok: i brawo panie to lubie u kobiet jak naprawde zwracaja uwage na wygląd ale również na higiene osobista bo nie zawsze opakowanie swiadczy o tak samo pieknym srodku .:macham::zab:. moim zdaniem i tak jak robie osobiscie to facet powinien:
- przynajmiej co drugi dzien sie ogolic -na brodzie i wąs :D
-mycie włosow to indywidualne przyzwyczajenie
- mycie ząbkow co by mu nie walilo z paszczy :strach: bo u niektórych to az z daleka czuc
-klata to upodobanie kobiet zalezy co jaka pani lubi moja jest zawsze swierzo ogolona tak samo jak i pod pachami bo lubie swierzosc co dointymnych czesci ciala :P:P to tez zalezy od tego zo kobieta lubi .ale mi jest wygodniej jak nie mam zadnych włosow nigdzie oprócz na glowie i troche na nogach

---------- Dodano o godzinie 12:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:51 ----------

o wygladzie zewnetrznym napisze wieczorem :D

DiamondShine
28-11-2011, 17:16
mi jak juz jakis facet wpadnie w oko to pierwsze na co patrze to na zęby i paznokcie u rak hahaha

marshall
28-11-2011, 21:45
A CO DO WYGLADU TO MOŻE TAK ? ALBO TAK ? pokarze sie a co mi tam

przyjmuje tylko pozytywne opinie :D:D ;):ap:

RedSunset
28-11-2011, 22:01
moim zdaniu na fotce nr 2 wyglądasz lepiej :D Może dlatego że zdjęcie jest wyraźne i lepiej widać :)
Jeśli o mnie chodzi to nienawidzę u facetów spodni z krokiem w kolanach :o Ja wiem że może i taka moda ale robi mi się słabo gdy widzę jakiegoś garbatego synka w szerokich gaciach i z krokiem w kolanach. Po prostu ni podoba mi się i nic na to nie poradzę.

milenka_olsztyn
29-11-2011, 08:32
Bardzo fajnie wyglądasz na obu zdjęciach:)
Co do spodni z krokiem w kolanach to zazwyczaj noszą je chłopaczki ok. 15 letnie czyli tacy którymi się już nie interesuje więcnie przeszkadza mi to:)

marshall
29-11-2011, 10:17
ja nie nosze spodni które wrzynaja sie w t...czek , lubie czuc sie na luzie i swobodnie , ale tez nie lubie miec spodni tz krocza miedzy kolanami , wszystko ze smakiem . :mml:

RedSunset
29-11-2011, 10:22
oo tak dokładnie. Trochę obniżony krok, ale nie kurcze między kolanami. Wiem Milenko, mnie też dzieci (czyjeś) nie interesują, mówię tylko o tym że bardzo mi się to nie podoba i jak dla mnie wygląda okropnie :huh:

natalia268
29-11-2011, 12:27
hm. ale mowicie no o jeansach które trzymają się po śrdoku pośladkow? czy o spodniach ktore normalnie sa na biodrach a 'fason' mają taki z krokiem?

marshall
29-11-2011, 13:07
ja nosze te fasony ktore sa juz specjalnie z lekko opuszczonym kroczem , ale lubie bardzo typowe biodrrowki nie na widze spodni z wysokim stanem i zapinane pod lkatka piersiowa prawie ;(;( o masakra w takich spodniach wyglada facet fujjjj

samaron
29-11-2011, 13:23
Hehe to fakt, z dwojga złego wolę jak ma "narobione" w gacie niż podciągnięte pod brodę z klejnotami wyeksponowanymi w nogawkach :)
A swoją drogą wysokiego stanu nie znoszę nawet u kobiet.

RedSunset
29-11-2011, 13:25
ja mam na myśli gacie właśnie w połowie tyłka, wystające majty i krok w kolanach...
Jeśli chodzi o taki styl jak pisze Marshall, czyli normalnie zapięte spodnie, w pasie czy na biodrach, jakiś luźniejszy krój i trochę tylko opuszczony krok, to ok, to mi się podoba i fajnie to wygląda, swobodnie i na luzie.
Ale gdy idzie garbaty chłopak, spodnie ma tak nisko zapięte że masz wrażenie, że gdy zrobi krok do przodu to one mu zjadą z tyłka i do tego krok w spodniach znajduje sie na wysokości kolan, no so sorry...dla mnie to jest koszmar :/

marshall
29-11-2011, 13:36
zadan na temat ubioru jest tyle ile ludzi, kazdy lubi cos innego.:P

milenka_olsztyn
29-11-2011, 14:13
ahaha ja też nienawidzę faceta w obcisłych spodniach z wysokim stanem :D Niektórym to aż chyba ciężko się siada :D
I ja z dwojga złego wolę spodnie z krokiem w kolanach :D

natalia268
29-11-2011, 14:31
podziwiam mezczyzn z mega opietymi spodniami na pupie i z przodu :D naprawde.. jak takiego widze to az wzroku nie moge oderwac z mysla 'jak on moze chodzić' albo 'czy mu wygodnie' .. no ale nie ja w tym chodze, ani nie moj luby :D

co do spodni jakby w 'gacie narobic' nie mam nic do tego, ale nie chcialabym by moj w tym chodzil ;)

co do tych drugich.. okres młodzienczy, to rozumiem .. taki szacunek na dzielnicy, elo jestem groźny i stąpam pewnym krokiem :leze: (of kors ironia) a jak starszy chłopak, mężczyzna ma po środku tyłka koniec spodni i widac mu majty, to juz nie rozumiem po co to..

marshall
06-12-2011, 16:36
pytanie !!! czy w obecnosci przyjaciółki która czesto u nas nocuje na weekendy wypada chodzic rano w samych bokserkach ???:D bo żonka czasami jest oto zazdrosna :):), a ja ne widze w tym nic złego co wy na to ????;)

rudzielec
06-12-2011, 16:46
według mnie moze i przyjaciolce byc troche glupio jesli zona zazdrosna, zarzuc sobie chociaz jakies spodenki krótkie czy coś i bedzie git:) a gdyby twoja zona chodzila w samych majtkach przy twoim przyjacielu? co Ty na to?

rudzia1985
06-12-2011, 18:23
Ty nie widzisz ale kobiety inaczej patrza na takie sprawy, tym bardziej jak jest w domu jeszcze jedna kobieta.
Choc moj kumpel robi dokladnie tak samo jak Ty, kiedy jest u nas i w sumie dla mnie nic strasznego, moj tez wcale nie reaguje :P

marshall
06-12-2011, 19:00
według mnie moze i przyjaciolce byc troche glupio jesli zona zazdrosna, zarzuc sobie chociaz jakies spodenki krótkie czy coś i bedzie git:) a gdyby twoja zona chodzila w samych majtkach przy twoim przyjacielu? co Ty na to?
no wsumie to bym był zazdrosny jak cholera i powiedział jej zeby cos ubrala . ale ona i tak zawsze cos zakłada na siebie bo sie wstydzi :)

xsunnyolciax
06-12-2011, 21:39
Marshall :aty: no raczej, że może być zazdrosna. Ale pocieszyłeś mnie, bo widzę, że w takim razie większość facetow tak ma ;] tzn. ze wszystko z wami w porzadku :D

sandrus
08-12-2011, 00:18
A CO DO WYGLADU TO MOŻE TAK ? ALBO TAK ? pokarze sie a co mi tam

przyjmuje tylko pozytywne opinie :D:D ;):ap:


druga fota wymiata:P:P:P

zyza
09-12-2011, 19:39
aczy wiecie skad pomysl na noszenie spodni nisko?
18+
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

takze nie cierpie tego nisko noszonego kroku :P wiem dlaczego

RedSunset
09-12-2011, 20:29
hahaha dobre :)
ja też tego nie cierpię, nie podoba mi się i nie mogę na to patrzeć :huh: ale teraz jak zobaczę jakiegoś chłopaka, który będzie nosił spodnie w ten sposób to chyba się posikam ze śmiechu :leze::leze: W amerykańskich więzieniach szybko by się oduczył opuszczania gaci :leze::leze::leze:

Paulka
09-12-2011, 20:35
zyza no super;) mi tez sie to nie podoba, nie mowie ze facet musi miec spodnie pod same j**a ale w kolanach to przesada, zreszta wszyscy teraz wiemy dlaczego tak je nosza hahaha :leze:

Grazia86
02-01-2012, 16:16
Ja nie mogę znieść jak widzę facetów w źle dobranych rozmiarowo ubraniach.. A niestety oni lubią nosić ciuchy wyglądające na nich jak namioty lub obcisłych do tego stopnia, że prawie się im zrastają ze skórą...
Panowie, Wy też macie swój rozmiar ubrań, a dobranie odpowiedniego nie jest bolesne ;)

Herbaba
03-01-2012, 21:36
Jak to nie jest?! JEST! Poza tym, wymaga czasu. A przecież po co go marnować, skoro można na siebie włożyć byle co, wyjść i wyglądać dobrze? Bo z takim się stereotypem często można spotkać - facet myśli, że się może ubrać w co chce i wygląda super, to kobieta musi dbać o dobór ubrań!
Śmieszne, nieprawdaż? :D Takie ładne usprawiedliwienie lenistwa.

Hania1
03-12-2013, 19:35
Oj tam tak narzekacie na tych facetów a co by było jakby ich nie było;p. Kto by zakupy nosił, rąbał drzewo i nosił nas na rękach :D? Można poczytać fajny artykuł zatytuowany "Świat bez facetów - niebo czy piekło?"

Popularny motyw chyba zapoczątkowany w filmie SEKSMISJA.

artykuł Świat bez mężczyzn - idylla czy piekło? - Tojakobieta.pl (http://www.tojakobieta.pl/ona-i-on/swiat-bez-mezczyzn-idylla-czy-pieklo.html)

Lovely
30-04-2015, 12:03
Ja nie mogę znieść jak widzę facetów w źle dobranych rozmiarowo ubraniach.. A niestety oni lubią nosić ciuchy wyglądające na nich jak namioty lub obcisłych do tego stopnia, że prawie się im zrastają ze skórą...
Panowie, Wy też macie swój rozmiar ubrań, a dobranie odpowiedniego nie jest bolesne ;)

Zgadzam sie w 100%. Dobranie odpowiedniego rozmiaru nie jest trudne ;)

vanessssa
27-05-2015, 12:16
Zgadzam się, przesadna opalenizna wygląda raczej tandetnie :/:

kajocham
04-06-2015, 17:07
A mnie najbardziej denerwuje ignorancja niektórych panów przy witaniu się w grupie - podanie ręki facetom i kompletna ignorancja kobiet w towarzystwie.


niestety to racja, zwłaszcza wśród młodych tak do 40.

KamaSztama
26-10-2015, 10:46
Moim zdaniem największe "fo pa" to facet w jednym garniaku od bierzmowania, przez studniówkę, aż po wszystkie inne imprezy. Gdyby nie to, że po komunii się rośnie, to raz kupiony na komunię, starczyłby na całe życie. Serio, żalówka :/:

ostrygas
07-11-2015, 11:01
Brązowy garnitur (http://www.malibu-moda.pl/garnitury) to już przesada :v

Umlyei
07-11-2015, 14:12
Dokładnie, brązowy garnitur to już trochę przesada ;(

monkas
10-11-2015, 15:59
http://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/4/1/17214_3.jpg

Akurat to męska norma, ale czego się czepiać? Są ładne, na pewno ciepłe, a co więcej potrzebne zimą? To zdjęcie pochodzi ze sklepu Merg.

kasztanka
22-11-2015, 21:50
Takie buty? Sorry, kiepsko wyglądają.

Perka
06-10-2016, 08:28
A co sądzicie o tego typu "dodatkach" do męskiego stroju: Skarpetki (http://modini.pl/65-skarpety-meskie)?. :D Wydaje mi się, że jeszcze niedawno jakby któryś z panów założył sobie kwieciste/serduszkowe skarpetki, czy nawet w kolorowe paseczki, to uszedłby za dziwaka. No wiadomo, moda się zmienia i coraz więcej w tv pokazują tego typu dobór stroju. Sama bym swojemu sprawiła coś tego typu, bo wyglądają uroczo, ale czy by założył na jakieś oficjalne wyjście, czy do pracy - a nie tylko po domu, to nie wiem. :D

reniusia1002
06-10-2016, 20:50
to prawda z tym garniturem.wielu mężczyzn uważa ze nie potrzeba im kilku i na kazda impreze taka wieksza jeden i caly czas ten sam zakladaja tez tego nie cierpie ale mój facet jest taki sam.na codzien raczej ubiera się luźno nie w dres ale taki lekki qazual on uwielbia jedna firme Cipo&Baxx i oni maja takie fajne ciuchy wiec wygląda calkiem ok.ale garnitur to wg niego nie potrzebny wydatek i ciagle zakłada jeden to jest jakas masakra.dla mnie to totalna porazka.tu gdzie obecnie mieszkam w porównaniu dom zarobkow garnitur naprwde niewiele kosztuje ale jak bym powiedziała o kupnie kolejnego to uslyszlabym dopiero marudzenie i lament.szok.

kasztanka
23-01-2017, 10:40
to prawda z tym garniturem.wielu mężczyzn uważa ze nie potrzeba im kilku i na kazda impreze taka wieksza jeden i caly czas ten sam zakladaja tez tego nie cierpie ale mój facet jest taki sam.na codzien raczej ubiera się luźno nie w dres ale taki lekki qazual on uwielbia jedna firme Cipo&Baxx i oni maja takie fajne ciuchy wiec wygląda calkiem ok.ale garnitur to wg niego nie potrzebny wydatek i ciagle zakłada jeden to jest jakas masakra.dla mnie to totalna porazka.tu gdzie obecnie mieszkam w porównaniu dom zarobkow garnitur naprwde niewiele kosztuje ale jak bym powiedziała o kupnie kolejnego to uslyszlabym dopiero marudzenie i lament.szok.

Mam podobne zdanie kochana. Zauwazyłam,że wielu mężczyzn zupełnie nie przykłada się do tego jak sie ubeira.A przecież porządne ubrania wcale tak drogo nie kosztuja. Szczególnie teraz kiedy w sklepach jest tyle wyprzedaży. Dresy są ok ale na siłownie czy po domu jak facet chce się ubrać wygodnie.

Jednak na co dzień o wiele lepiej prezentowałby się w jakichś klasycznych spodniach garniturowych jak na przykład:
https://www.lancerto.com/spodnie.html

Teraz jest taka promocja, że niektóre pary można kupić o połowę taniej.

Daria33
01-06-2017, 22:28
A znacie taki sklep https://modnyduzypan.pl/ Zauważyłam, że można tam znaleźć całkiem sporo fajnych modnych ciuchów męskich. Podobają mi się szczególnie koszulki i spodnie.

anabel
23-06-2017, 20:22
mnie najbardziej rażą białe skarpetki do czarnych adidasów i czarnego dresu
Ostatnio widziałam chłopaka dwudziestokilkuletniego ubranego w trampki i skarpetki do połowy łydki. Taki ubiór przystoi kilkulatkowi a nie dorosłemu mężczyżnie
Ostatnia rzecz to kamizelka z tysiącem kieszeni i do tego podobne spodnie

invisible20
21-07-2017, 15:34
Macie rację za duże/małe ubrania wyglądają tandetnie, słabo wyglądają też pogniecione rzeczy, skarpetki do sandałów, skarpetki podciągnięte do połowy łydki (jak tenisista z lat 80), no i następny koszmar to zaniedbane ręce i stopy, szczególnie teraz kiedy jest tyle fajnych preparatów do pielęgnacji. Do rąk mnóstwo kremów, które szybko się wchłaniają (faceci nie lubią tłustych i lepkich), do stóp produkty do kąpieli, różnego rodzaju kremy i antyperspiranty oraz gotowe zabiegi, podobne do tych co są robione w salonie, np. skarpety zmiękczające od Bielendy, które zawierają 20% mocznika i zawierają maść, które łagodzi i goi popękane pięty.

heniutek
30-09-2017, 23:55
Jako facet powiem tyle - jestem przeciwnikiem japonek, rurek i dziwnych sweterków, wskazujących, jak facet jest zniewieściały.

kiniaa
10-10-2017, 22:44
mężczyźni w rurkach tez mi nie pasują. ani tacy którzy stylizują się bardzo na kobietę

jolantaniewinska
12-10-2017, 12:24
Powszechny unisex jest wpadką

Zosia Samosia
02-11-2017, 01:30
Nie znoszę facetow w rurkach :( spodnie musza być dpasowane, ale takie legginsy w ktorych przebija wszystko to jednak przesada jak dla mnie. O ortalionowych dresach nie wspomnę, to chyba oczywistość :D no i tradycyjnie - sandały i skarpety oraz grube skarpetki do garnituru. Zbrodnie modowe u panów :)

optometrysta
24-11-2017, 17:49
Dobrze, że mówicie co według was wygląda dobrze. Notatki już zrobiłem i będę miał na uwadze przy następnych zakupach:P Dlatego trzeba zabierać dziewczynę na zakupy i strój kompletuje się sam:D No a taki na serio to był czas gdy nosiłem rurki i jednak nie uważam, że to najwygodniejsze spodnie dla faceta, teraz juz nie popełniam tego błędu:D

Cake
06-12-2017, 13:07
Mężczyznom na pewno nie przystoi założenie białych albo sportowych skarpetek do np. takiego (https://suitsquare.pl/garnitury-meskie/84-czarny-garnitur-w-biale-paski-gentleman.html) garnituru. O dziwo kolorowe skarpetki są spoko, a białe to straszny faux pas.

AudreyH
21-12-2017, 12:04
Jeśli chodzi o ubrania, to w dużej mierze zgadzam się z tym co zostało już powiedziane, ale tu jest jeszcze taka spawa, że niektóre rzeczy mogą jeszcze ujść zależnie od stylu. Za nic nie mogę jednak przełknąć tzw. man bun, czyli kikutka związanego z włosów na czubku głowy. Wybitnie boli mnie ta moda, a dobrych przykładów widziałam dosłownie tylko kilka, gdy facet miał gęste i długie włosy.