PDA

Zobacz pełną wersję : LONDYN Kursy i szkolenia



kashia83
02-09-2010, 21:05
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was czy może orientujecie się gdzie warto zrobić kurs stylizacji paznokci?? Wiem, że jest firma atn-nails, która oferuje szkolenia w dość niskiej cenie, ale nie wiem czy warto wydać mniej za coś co może mi nic nie dać. Nie znam tej firmy i nie mogę znaleść informacji o nich, albo o wypowiedziach osób, które korzystały z kursów. Proszę o pomoc :)

Anika
03-09-2010, 13:43
Jeśli mam być szczera do bólu to powiem tak- Nie opłaca się robić kursów w Anglii. Naprawe wiem coś na ten temat...Dlaczego?? Po pierwsze- kończąc kurs w Polsce (tylko zrób wcześniej porządne rozeznanie dobrych ośrodków szkoleniowych) zdobędziesz znacznie większą wiedzę na temat metod przedłużania paznokci, i nie tylko, niż w Anglii. Niestety taka jest prawda... Po drugie- zapłacisz mniej pieniędzy za kurs.

anoosia
03-09-2010, 14:11
ale sa tam tez Polki ktore szkola;) wiem ze kiedys Karolina Tryc z Golden Nails tam szkolila ale nie wiem czy na macierzynskim nie jest przypadkiem;) trzeba by bylo Asi zapytac albo KamiliC albo poprostu na ich forum wejsc i poczytac;)

kashia83
04-09-2010, 17:10
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Niestety do Polski nie mam jak wrócić a Pani Karolina przeprowadza szkolenia w Londynie :) więc może skorzystam :D

Asia_Yasmin
06-09-2010, 08:44
Kashia moge polecic Ci Anie naszą Instruktorke w Londynie

MAGNOLIA Professional Nail School
Anna Khan
13A Manor Road
E10 7AL London
United Kingdom
mobile 00447825325011 begin_of_the_skype_highlighting 00447825325011 end_of_the_skype_highlighting
email : magnolia.kontact@live.co.uk
www.your-nails.pl.tl (http://www.your-nails.pl.tl/)
www.annabeautysupply.co.uk (http://www.annabeautysupply.co.uk/)

Dystrybucja Produktów i Szkolenia Yasmin

KaMiLaC.
07-09-2010, 12:15
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was czy może orientujecie się gdzie warto zrobić kurs stylizacji paznokci?? Wiem, że jest firma atn-nails, która oferuje szkolenia w dość niskiej cenie, ale nie wiem czy warto wydać mniej za coś co może mi nic nie dać. Nie znam tej firmy i nie mogę znaleść informacji o nich, albo o wypowiedziach osób, które korzystały z kursów. Proszę o pomoc :)

Kochana tu masz namiar na świetnego instruktora Golden Nails Karolinkę Tryc :)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Karola na terenie UK jest dystrybutorem i instruktorem :) prowadzi także swoje forum dla stylistek a także organizuje międzynarodowe warsztaty także naprawde warto :)

kashia83
07-09-2010, 13:55
Dzięki dziewczyny jesteście kochane :ok: Poczytam, podzwonie :) ale na pewno mi pomogłyście. Pozdrawiam