PDA

Zobacz pełną wersję : Keratynowe prostowanie włosów



beata671
03-09-2010, 15:32
Witam was moje kochane.
Zakładam wątek bo jestem zakochana w nowej metodzie stałego prostowania włosów, a mianowicie w metodzie keratynowego prostowania włosów. Jak wiadomo keratyna buduje nasza skore włosy paznokcie, jest to podstawowy budulec.
Metodę te można stosować nawet na zniszczone, farbowane włosy( czego nie można robić metoda chemicznego prostowania włosów). Metoda keratynowa nie niszczy włosów, "oplata" je keratyna dzięki czemu włosy sa piękne, gładkie, lśniące i proste!
Od kilku dni interesuję się tym bardzo!! a konkretnie od dnia kiedy przyszła do mnie klientka po takim zabiegu! zakochałam sie w jej włosach!

Z tego co wiem sa 3 firmy które produkują preparaty do tego zabiegu, a najlepsza z nich jest encanto.
Na allegro jest bardzo trudno złapać te preparaty, bo sa sprowadzane prosto ze stanów i jak tylko sie pokazują to błyskawicznie sa wykupowane. dlatego mam propozycje (jeśli tylko będą chętne) zorganizować zbiorcze zamówienie bezpośrednio od firmy z eBay.

Na naszym forum mamy zakaz organizowania zamówień zbiorowych// tusia

Wiem, że dziewczyny z Wizażu sie tym zajmowały ale z tego co widzę na forum wizażu ludzie proszą i niektórzy nie mogą sie doprosić, a niektóre osoby sa bardzo niemile. a zwykła osóbka nie mająca tytułu "organizatorki" nie może zorganizować zamówienia.

Piszcie co sądzicie o tej metodzie.:)


PS. później jak mi sie uda to wstawię zdjęcia jatie sa efekty :)

buziak :*

paznokietek1000
03-09-2010, 15:37
o ile mi wiadomo jest zakaz robienia zbiorczych zam, chyba że coś się zmieniło.

pinusia6
03-09-2010, 16:00
Dokładnie tak jak paznokietek napisał :) Jest zakaz pisania postów o charakterze zamówień zbiorczych. Jak chcesz tto pisz bezpośrednio do dziewczyn

beata671
03-09-2010, 16:34
dzięki dziewczynki :* widać znów czegoś nie doczytałam :)

ale piszcie ogólnie co myślicie o tej metodzie i czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.:D

Zgredo
05-09-2010, 17:11
Ja jestem zaciekawiona metodą, co prawda na razie nie myślałam o prostowaniu włosów, ale może niedługo będę... powiedz mi, czy każde włosy nadają się do takiego zabiegu? Jak długo utrzymują się efekty?

beata671
05-09-2010, 20:08
Ja jeszcze nie robiłam zabiegu ale juz niedługo będę miała zestaw to napisze co i jak z moimi kłaczkami.
Z tego co czytałam to można ten zabieg wykonywać na każdego rodzaju włosach, suchych, przetłuszczających się, normalnych, zniszczonych, farbowanych... jakie tylko chcesz. a co do tego ile to sie utrzymuje na włosach to ponoć do 5-6 miesięcy.

pozdrawiam:)

qatrycja
07-09-2010, 12:46
Trochę zainteresowałam sie tym produktem po napisaniu Twojego postu bo sama chętnie bym sie na taki zabieg udała. Poczytałam i wyczytałam że keratyna nie tylko prostuje włosy ale także wbudowuje sie w strukturę włosa dzięki czemu włosy wyglądają 100 razy zdrowiej. Wyczytałam jesczcze ze najlepsze produkty ma firma ENCANTO i czasami można je już spotkać na naszym allegro. Ceny mieszczą sie w granicach 250zł.

Zabieg tak w skrócie to nałożenie produktu na włosy jak zwykłą farbę, wyszuszenie i kilkukrotne prostowanie pojedyńczych pasemek (jak wyczytałam takie pasemka traktuje sie temperaturą powyżej 200 stopni i prasuje po 6-7 razy) trudno uwierzyć w efekt zdrowych włosów po takiej torturze ale spójrzcie same na efekty !!! :
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zgredo
07-09-2010, 12:54
Niesamowite! No no...

Pytając o rodzaje włosów miałam na myśli siłę skrętu, źle się wyraziłam. Pomyślałam o mojej koleżance, mulatce, obdarzonej sprężynkami niesfornymi. Kiedyś myślała o zmianie fryzury i być może to było by właśnie to - preparaty w rodzaju szamponów czy maseczek nie były wystarczająco dobre.

Czy wiecie, jak włosy wracają do siebie? Czy odrosty są kręcone a poddane zabiegowi nadal proste, czy efekt ustępuje na całej długości? Musiałoby dość śmiesznie wyglądać, gdyby do tych prostych drucików od góry dorastały kręcone...

nanami7
07-09-2010, 18:51
wyglądają faktycznie zdrowo :) i ładnie się błyszczą... czekam na Wasze efekty i opinie, bo mnie to ciekawi :P

qatrycja
07-09-2010, 19:50
z tego co czytałam efekt utrzymuje sie do 3 miesiecy... im cieńsze włosy tym efekt utrzymuje sie dużej. Warto dodać ze takie włosy po zabiegu wymagają specjalnej pielegnacji bo w wiekszości nasze szampony wypłukują keratyne.

Zgredo
08-09-2010, 09:15
Tak, czytałam, nie można myć włosów przez dwa dni po zabiegu, nie powinno się też ich związywać. Wydaje mi się, że włosy na całej długości delikatnie mogą wracać do dawnego kształtu, ale wprost tego nikt nie napisał. Niektóre włosy wymagają 2-3 zabiegów, aby było widać efekt.

Kanni
30-09-2010, 12:18
moja keratynka zamowiona na wizazu juz czeka z 3 miesiace i niemam kiedy zrobic .Tak to jest przy dzieciach i praca do tego... ale mam nadzieje ze wyjdzie mi wszystko bo to moja jedyna nadzieja na ladne wlosy:(

Porzeczka
30-09-2010, 13:03
Robiłam zabieg prostowania w lipcu. przyznaje ze troszke sie do niego nie przylozylam bo byly upaly ponadtrzydziestostopniowe, prostownica rozgrzana na maxa(nie wiem do ilu sie nagrzewa :P ) wiec ciezko mi bylo wytrzymac kilkukrotne prostowanie jednego pasma. moje wlosy sa rozjasniane z sredniego brązu do jasnego blondu, do tego przez kilka lat je prostowalam co drugi dzien wiec sianko mialam masakryczne. po zabiegu moje wlosy sa wzglednie proste, koncowki lubia sie lekko wywijac ale mi to kompletnie nie przeszkadza. jezeli ktos liczy na efekt wlosow spod zelazka to sie mocno przeliczy. ja lubie naturalnie wygladajace wlosy i takie teraz mam :) na dodatek jak jest jakas wieksza okazja to o wiele latwiej sie je stylizuje :) no i przede wszystkim- zaoszczedzilam mnostwo czasu bo juz nie prostuje ich :D

Kamyczek:)
30-09-2010, 14:24
Witam! Ja też sie zainteresowałam tą metoda! Wiec nie wiem gdzie tak sie długo czka na ta kreatyne,ale ja wbilam na allegro i mi wyskoczyla firmy ENCANTO za 235zl zestaw zawiera 3 butelki odżywka,szampon i treatment:)

aga
02-10-2010, 10:22
Porzeczko rozumiem, że siano miałaś przed wyprostowaniem a teraz? jaka jest kondycja Twoich włosów?

Mogłabyś wstawić zdjęcie przed i po albo chociaż po ?:)

pa_pi1
03-10-2010, 12:22
Ja też poproszę o zdjęcia

afterglow
13-10-2010, 13:58
i ja chetnie zobacze ;)

Ewa321
16-10-2010, 11:56
Witam, chciałam podzielic się z Wami moim eksperymentem w keratynowym prostowaniu włosów. Cały zestaw do prostowania zakupilam na allegro. Zabieg wykonałam sama w domu. I kilka uwag co do tego wykonania, jest niesamoiwice pracochłonne. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzięn. mi zabrało to przeszło 5 godzin. Trzeba rzeczywiście poo twierac okna a najlepiej uzywac jakiejś maseczki, bo zapach jest tak intensywny,ze az szczypie w oczy. Trzeba bardzo dokladnie wykonywac wszystkie etapy tego zabiegu. Ale efekty sa po prostu niesamowite. Co prawda ja nie miałam bardzo kęconych włosów tylko raczej niesforne, ake codzienna pielęgniacja i robienie zwykłej fryzury zabierało mi mnóstwo czasu. Teraz mycie suszenie i jakies deliktane wywinięcie to ok. 35 min.Włosy prostowałam przeszło 3 tygodnie temu i z kazdym dniem sa coraz ładniejsze.Ale co ważne nie można uzywac większości szamponów które sa w sprzedaży. Udało mi się znaleźć tylko 3 szampony , które nie zawiwrają soli. Sa to szampony dla dzieci, trzeba patrzeć uważnie na skład, bo większość szamponów dla dzieci także zawiera sół. Po umyciu stosuję tez odżywke z keratyną i spryskuję włosy płynem z keratyną. Włosy sa naprawde świetne, miekkie, delikatne, błyszczące. a miałam je niestety bardzo zniszczone,ponieważ farbuje od lat na jasny blond a do tego ciągle uzywałam prostownicy. Mam nadzieję,że teraz trochę mi od niej odpoczna i odbuduja się. Jeśli ktoś miałby do mnie jakies pytania odnosnie tego prostowania keratynowego to chętnie odpowiem.

rudzia1985
16-10-2010, 12:02
najlepiej jakbys jeszcze nam pokazala jaka roznica jest miedzy Twoimi starymi wlosami, a teraz po tym zabiegu :)

rudzielec
16-10-2010, 16:08
kuurrddee jakie sliczne te wloski po tej kreatynie...normalnie by mi sie przydało...mowicie ze na ebayu to jest tez?? bo siedze w anglii i mam mozliwosc sobie zamowic...kurcze tez mnie to wciagnelo, bo mam taka szope z wlosow normalnie ze chyba tylko ta kreatyna by mi pomogła... tylko chcialabym zobaczyc najpierw fotki dziewczyn czy to faktycznie tak działa.

urbanka1
20-06-2011, 14:11
Zabieg keratynowego prostowania włosów- jest zabiegiem silnie odżywczym. Prostowanie jest dodatkiem, który utrzymuje się średnio od od 2 do 4 miesięcy, wszystko zależy od rodzaju włosa i pielęgnacji.
Aby zabieg się udał należy stosować szampon i odżywkę przeznaczone do włosów po takim zabiegu, bo każdy inny produkt wypłucze keratynę z włosów.
Po nałożeniu preparatu i prostowaniu włosów, trzeba czekać 2 dni aby umyć włosy (nie wolno wtedy je spinać, wiązać, nawet okularów nie wolno na nie zakładać, bo jest możliwość odgniecenia). Dobrze jest mieć w domu prostownicę i rano przeprostować chociaż końce.
Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zrobić zabieg w weekend i nie wychodzić z domu, bo włosy są przylizane, śliskie- jakby baaardzo tłuste.
Efekt jest super- szczególnie przy włosach zniszczonych np. spalonych. Ja go stosuję raz na pół roku, ale nie używam szamponu i odżywki, bo nie lubię mieć super prostych włosów. Traktuję ten zabieg tylko regeneracyjne.
Coś jeszcze chciałybyście wiedzieć?
Wiem tyle dlatego, że mój salon jest salonem szkoleniowym tego właśnie zabiegu :)

hairkama
22-08-2011, 19:19
No to mnie dziewczyny nakrecilyscie bo ja to tez mam sianko i to nawet niezle po myciu lekko mi sie kreca chyba zakupie sobie ten produkt i wyproboje no i oczywiscie zrobie zdjecia:D

Fiolett
22-10-2011, 13:35
Hej dziewczyny, mogłybyście nakierować nas, gdzie można szukać szamponów i odżywek zawierających kreatynę, tak żeby przedłużyć i nie popsuć efektu samego zabiegu prostowania włosów kreatyną?

Pozdrawiam cieplutko :P

---------- Dodano o godzinie 13:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:33 ----------

A

KasiaMilo
04-01-2012, 22:08
Cześć dziewczyny,
Jesli chodzi o pielęgnację włosów po zabiegu keratynowym to trochę różnych artykułów poczytałam i okazuje się że najlepsze są produkty które nie zawierają soli. Dzięki temu efekt zabiegu dłużej się utrzymuje. A ponadto powinny zawierać również keratynę aby ewentualne braki uzupelniać podczas codziennej pielegnacji.
Ja znalazlam na coś takiego jak AntiAge keratin system, choc wczesniej stosowalam inne marki jak Keratin complex, tahe. teraz obecnie sprawdzam na sobie wlasnie szampony i odzywki z tej serii i włosy naprawde fajnie wygladaja. Dodatkowo nie zawieraja soli, SLS i prabanenow co przy mojej skórze jest stosunkowo istotne. A naprawde dużym plusem AntiAge keratin system jest to, że zarówno odżywka jak i szampon zawieraja keratyne hydrolizowaną.
Uzywam ich na sobie od trzech tygodni i musze powiedziec że jestem bardzo zadowolona a i cena nie jest powalająca. Na jakims sklepie internetowym widzialam je nawet po 30 zl.

katerina15
04-01-2012, 22:21
Tez chciałam się zdecydować na zabieg keratyną, jednak wcześniej trochę pogooglowałam i spytała o rade dwóch fryzjerek. Obie niestety odradzały zabieg keratynowy na moje farbowane włoski :(

zyza
05-01-2012, 00:10
mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy :(

Alicja123
30-01-2012, 16:40
Też gorąco polecam tą metodę i zapraszam na bloga mojej zbawczyni Greta Story (http://gretastorynews.blogspot.com)

---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:37 ----------

no co ty ja mam rozjaśnione na maxa i rezultat jest świetny , właśnie powinny być zniszczone bo keratyna wnika w ubytki włosów i je odbudowuje

Malyyyyna
30-01-2012, 17:39
moja kolezanka ma czarne (malowane) włosy, trwale je prostuje, efekt jest świetny włosy proste jak druty ale tez mówiła ze rozjasniane włosy sa bardzo duzym przeciwskazaniem i ze w dobrym salonie odmówią prostowania włosów rozjasnianych, ale to tylko jej słowa , nie wiem jak to jest bo sama nie korzystalam z prostowania :)

Taste
30-01-2012, 18:55
Hmm, ja prostowałam keratyną 2 razy. Mam od lat rozjaśniane włosy, na końcach wręcz były przetrawione, suche przy lekkiej wilgoci wyglądałam jak wściekły pudel :skacze: Namiętnie je prostowałam żeby zlikwidować efekty najmniejszych loków, co dodatkowo je wysuszało.
Najlepsze efekty są właśnie na włosach suchych, zniszczonych, gdzie struktura keratynowa jest zniszczona.
Zabieg nie wpływa na kolor, włosy rozjaśniane będą nadal w swoim kolorze.
Wrażenia po:
1. Obecnie encanto zostało wyparte lepszymi środkami nie zawierającymi formaldehydu nie śmierdzi, nie piecze w oczy nie jest toksyczne! i takie produkty wybrałam.
2. włosów nie prostuję, bo nie ma takiej potrzeby. Są zdrowe, błyszczące i tak jak je wysuszę, takie pozostają. Nie straszny im deszcz, wilgoć, nic sie nie skręca :ok: Jestem 3 miesiące po zabiegu.
3. Miałam tak spalone włosy że rozważałam ich ścięcie na glacę i zakup peruczki :P i żeby natualsy odrastały bez farbowania - na szczęście przeczytałam o keratynie !

Tu są 2 filmiki o keratynowym prostowaniu włosów, nie wiem, czemu fryzjerki odmawiały na rozjaśnione włosy, bo im włos bardziej porowaty tym keratyna głębiej wniknie i się wprasuje.

Keratyna Yu-Ca - YouTube (http://youtu.be/wcxOGbglSi4)

modne wlosy - Yu -- Ca brazylijska keratyna - YouTube (http://youtu.be/W7zP6GFxd3A)

Malyyyyna
31-01-2012, 11:19
jak tak poczytalam o tym troche to sie wydaje super śprawa, mozecie gdzies w wawíe polecic salon ktory sie tym zajmuj?

madziorkowa
01-02-2012, 22:30
Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
Powiem że też nie żle mnie to wkręciło

Taste
02-02-2012, 00:17
ja farbowałam - rozjaśniaczem tydzień temu, co prawda odrost tylko który pokaźnie ze względu na zabieg wyhodowałam, ale że mam krótką fryzurę to dostały i końce. Zmian negatywnych nie zauważyłam :) Nadal są proste wystarczy suszarka z letnim nawiewem i nic się nie kręci. Wiadomo, lepiej by było sam odrost potraktować ale mam krótką asymetrię i ten krótki bok był cały pojechany ;P A i jeszcze jak masz ciemny kolor to licz się z tym, że po zabiegu spłowieje. Mi ciemne pasemka po szamponie głęboko oczyszczającym i otwierającym łuskę znikły w 3/4.

madziorkowa
02-02-2012, 12:36
to w sumie z jednej strony byłby dla mnie plus że płowieje kolor hehe ;) bo już dłuższy czas mam brąz a wiele razy miałam ochote je troche rozjaśnić wrócić do naturalnego ale ciągle się boje bo mam dość cienkie i delikatne włosy także jakbym je potraktowała rozjaśniaczem to chyba nic by mi z nich nie zostało...
bardzo kuszące jest to keratynowe prostowanie.... muszę się zastanowić nad tym

Taste
03-02-2012, 09:37
A to jak chcesz się barwnika wyzbyć, to kup sobie szampon głęboko oczyszczający. Kilka dni temu koleżanka się ratowała moim bo zamiast średniego brązu wyszły jej czarne. Farba trwała to była około tydzień po nałożeniu, woda była w kolorze kawy jak płukała włosy. Ponoć szampony p/łupieżowe i nizoral wyciągają kolor.:)

Mari88
24-02-2012, 19:47
Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
Jestem bardzo zadowolona!

:ok:

elka1
25-02-2012, 22:58
Jestem zadowolona w 100000000% zresztą zobaczcie sami...

przedi po

rudzielec
25-02-2012, 23:15
elka jak ci pasuje to super, mnie by osobiscie ten efekt nie zadowolił, widac ze nie sa proste do konca a ja mam bzika na tym punkcie musiałabym miec idealnie rozprostowane. a tak poza tym piekne były te loki :slina:

donnastyl
18-05-2012, 11:00
mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy :(

AAAAAAAAAA NIE PRAWDA!! Ja mam bardzo rozjasnione i suche i bleee:skacze::skacze:: i poszłam i zrobilam i mam 100 razy lepsze wlosy nawilzone wygladzone i w ogole PIEKNE tylko musi byc keratyna brazylijska orginalna !! Jestem fanka tego zabiegu mam fajne dziewczyny co robią nie drogo w wawie , info na priv :ok:

---------- Dodano o godzinie 09:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:55 ----------


Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
Jestem bardzo zadowolona!

:ok:
nooo co ty encanto jest zarabiste ja mam mega rozjasnione wlosy po dekoloryzacji i ma PIEKNE polecam zreszta dziewczynki z Salonu na starowce

---------- Dodano o godzinie 10:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:58 ----------


Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
Powiem że też nie żle mnie to wkręciło



najpiej farbowac 2 tyg po zabiegu ........

ewelinka111
20-06-2012, 13:54
mam pytanie czy na zwykła szczotke mozna ułozyć grzywkę w zaijasa i podnieśc włosy na czubku glowy przy krótkiej fryzurze - po zastosowaniu keratyny???????????????????//:/::rolleyes::wstydek:

lokiania
16-07-2012, 11:47
Hej!co do prostowania to wiem że niektóre metody nie nadawały się do włosów rozjaśnianych, ale znalazłam ostatnio w Katowicach salon Haircoccon, gdzie mają keratynowe prostowanie włosów bezpieczne dla włosów rozjaśnianych i mogłam je w ten sam dzień od razu zafarbować, mega profesjonalnie Polecam serdecznie.

zuzka19
16-07-2012, 13:00
Nakładałam sobie w domu encanto (czy jakoś tak) ;) nawzajem z koleżanką kupione na allegro, efekt był rewelacyjny, chociaż włosów nie mam kręconych ale przez ok miesiąc włosy po wysuszeniu miałam jak bym codziennie była u fryzjera :D rewelacyjna sprawa, później efekt był trochę mniej widoczny ale też duża różnica, tak po ok 3 mies już prawie nie było widać ale jest to super sprawa, gorąco polecam. Nie zauważyłam żeby mi się wlosy zniszczyły a wręcz poprawiła się ich kondycja, także się nie rozjaśniły. Farbowałam tydzień przed 'kuracją' a po to już nie pamiętam ;)

Paulka
16-07-2012, 14:21
coraz czesciej chodzi mi po glowie taki zabieg, w sumie bardziej pod wzgledem odzywienia wlosow niz ich prosowania, a moze skusze sie na ten domowy zabieg, ktos jeszcze ego probowal??

suszarniastudio
14-08-2012, 18:59
Witam serdecznie wszystkie Panie. Jestem nowy na forum dlatego się przedstawię. Mam na imię Jakub, jestem od 10 lat fryzjerem, ukończyłem szkołę fryzjerską, następnie szkolenia, seminaria i wiele innych. Pózniej praca w duzych salon fryzjerskich, obecnie współpracuję z najbardziej cenioną kliniką włosów Hair LAB w Warszawie i jestem właścicielem niedużego salonu fryzjerskiego na Kabatach. Od niedawna ściśle współpracuję z firmą Sun Liss keratynowe wygładzanie włosów.
Wspólnie z firmą Sun Liss organizujemy raz na kwartał dni otwarte Sun Liss, podczas takiego spotkania przedstawiamy wszystkie zalety keratynowego wygładzania włosów, odpowiadamy na wszystkie pytania. W ramach spotkania dla osób chetnych i zainteresowanych takim zabiegiem, wykonujemy częśc takiego zabiegu, na niedużym elemencie fryzury za darmo!
Najlepiej wybrać element fryzury, który się najbardziej puszy i jest niesforny, np. grzywka lub włosy na bakach lub karku. Klientka ma wtedy mozliwość przetestowania zabiegu sama w domu. Robimy to bo chcemy pokazać, że efekt jest naprawdę wart ceny bo zabieg wcale nie jest tani. Dodatkowo każda osoba otrzyma zestaw miniproduktów Sun Liss do domu dla przetestowania kosmetyków.
W ramach prezentacji oferujemy również poczęstunek, ciepłe, zimne napoje i .... fajną atmosferę :)
Nie namawiamy na zabieg! Tylko staramy się uświadomić klientki na czym polega keratynowe wygładzanie, rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazujemy co można zyskać.
Prezentację kierujemy do osób, które faktycznie mają problem z ułożeniem własnej fryzury, włosy się puszą i są mocno osłabione.
Zapraszamy wszystkie Pani i Panów, aczkolwiek Panowie takich portali raczej nie odwiedzają :/: Chcemy pokazać Panom, że dostępne są rozwiązania ułatwiające codzienną pielęgnacje własnej fryzury.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, wszelkie informacje i szczegóły znajdziecie na naszej stronie Strona Główna - (http://www.suszarniastudio.pl) w zakładce aktualności, lub skontaktuj się telefonicznie. informacja o najbliższym spotkaniu pojawi się na początku września 2012 a samo spotkanie ok. połowy września.
Pozdrawiam Serdecznie
Jakub Iwanow

dizzzy_girl
24-08-2012, 15:19
Odświeżam. Czy któraś z Was może niedawno zdecydowała się na ten zabieg? Znacie jakieś sprawdzone salony na Pomorzu?

mirableka
27-08-2012, 15:09
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie farbowania włosów, przed czy po zabiegu? u mnie problem jest tego typu, iż muszę włosy przyciemniać i boje się ze po prostowaniu farba całkowicie się wypłucze... z drugiej strony jeśli pofarbuję po prostowaniu czy farba nie zniszczy keratyny? bardzo proszę o pomoc.

nadmienię, że już raz prostowałam włosy i bo zabiegu bardzo się rozjaśniły...:(

suszarniastudio
29-08-2012, 22:28
Witam, postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Jeżeli chodzi o farbowanie włosów i keratynowe prostowanie to po miedzy tymi zabiegami powinno być dwa tygodnie przerwy, lepiej jest najpierw wykonać kolor a następnie keratynowe wygładzanie.
Jeżeli tak jak napisałaś kolor się wypłukał po wykonaniu keratynowego wygładzania to znaczy, że do zabiegu musiały być użyte produkty, które zawierają bardzo dużo chemii, i po zabiegu owszem włosy są wygładzone ale kolor jest wypłukany i matowy.
Jeżeli przyciemniasz włosy lub farbujesz na tej samej wysokości tonu to można wykonać zabieg keratynowego wygładzania włosów w tym samym dniu, ponieważ oxydant wykorzystywany do koloryzacji tzw. ton w ton to 2,7% max. 3% to bardzo mało! Ta koloryzacja "oblepia"włos dookoła a keratyna dociera do warstwy korowej włosa podczas zabiegu.
Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pytaj śmiało! chetnie na nie odpowiem.
Ja z koleżanką organizujemy tez spotkania odnośnie keratynowego wygładzania włosów opisane wyzej.
Najbliższe jest planowane w połowie września lub pod koniec września. Szczegóły dostępne będa na naszej stronie www.suszarniastudiuo.pl
tez na naszej stronie znajdziesz do mnie kontakt telefoniczny
Pozdrawiam! :)
Zapraszam do kontaktu
Jakub Iwanow

---------- Dodano o godzinie 22:28 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:13 ----------

Już 16 września (niedziela) 2012 r. o godz. 11:00 zapraszamy wszystkie Panie i Panów na prezentację zabiegu keratynowego wygładzania i głębokiej odbudowy włosów Sun Liss!
Na spotkaniu, w miłej atmosferze pokażemy i wyjaśnimy na czym polega zabieg, odpowiemy na każde pytanie, dla wybranych osób wykonamy częściowy zabieg za darmo!
Dla każdej osoby jest przewidziany miły upominek ;) w zamian za poświęcony nam czas.
Prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub mail.
Gorąco zachęcamy!
506 539 865 Jakub
668 189 428 Karina

Strona Główna - (http://www.suszarniastudio.pl)

MT89
16-10-2012, 14:13
Ja posiadam kręcone włoski, które dodatkowo bardzo się puszą, ale na to mam sposob, w dodatku odżywia włoski - wszystkim znany, wspaniały jedwab do włosów. Po nim już nie mam kopki siana na głowie, a łagodne, poskromione fale. Oczywiście to mi nie wystarczy, bo nie zawsze mam czas na prostowanie włosów, a z takim czymś na głowie nie czuję się pewnie. Chciałabym, marze wręcz o trwałej prostującej. Niestety póki co nie mam pieniążków :( Kiedys miałam trawłą wygładzającą włosy i jedynie ułatwiało to prostowanie. Osobiście uważam, ze w jakimś stopniu napewno nie jest to obojętne dla zdrowia włosów, ale obecnie wszelkie zabiegi sa o wiele bezpieczniejsze niż kiedyś, pod warunkiem, że wykonuje je dobry specjalista :) Ja wielkim szacunkiem darze markę Farouk, więc pewnie wybrałabym ich produkty albo cos tańszego, ale równiez dobrej jakości :)

Anka69
09-12-2012, 13:56
Mam pytanie.. żeby miec proste włosy mam kupic COCOCHOCO PURE czy cocochoco professional ? proszę o pomoc ! :)

osska
19-01-2013, 12:28
W srode prostowałam keratynowo włosy niestety jestem mega nie zadowolona. Jakieś 10 miesięcy temu byłam jeszcze jasna blondynka i niestety koncowki ktore byly kiedys rozjaśniane po keratynowym prostowaniu zrobiły sie jak z gumy i ok 15 cm włosów trzeba było ściać bo wygladały jak siano albo i gorzej.

Ten zabieg tak jak dziewczyny wspominaly jest najlepszy dla włosów naturalnych lub nigdy nie nierozjaśnianych.

owszem włosy teraz po scieciu tych kiedys rozjaśnianych wyglądają zdrowo sa blyszczace i proste , ale nie zdecydowała bym sie na ten zabieg gdybym wiedziała ze strace 15 cm włosów z długości

barbara_kawka
20-01-2013, 17:14
Osiu to chyba zalezy na jakich srodkach .... fyzjerka z ktora wspolpracuje robi rozjasnianym blondynkom keratynowe prostowanie i nic sie nie dzieje . wiem ze uzywa brazylijskich srodkow :)

osska
20-01-2013, 17:42
możliwe ten zestaw co kupiłam kosztował mnie 400 zł więc nie był tani i u dostawcy nie przez allegro no cóż widać nie było to dla moich włosów pisane hehe teraz mam przymusowo sciete i bede sobie odrastały zdrowe włoski ;p

aasik11
26-01-2013, 07:47
Witam, chciałam podzielic się z Wami moim eksperymentem w keratynowym prostowaniu włosów. Cały zestaw do prostowania zakupilam na allegro. Zabieg wykonałam sama w domu. I kilka uwag co do tego wykonania, jest niesamoiwice pracochłonne. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzięn. mi zabrało to przeszło 5 godzin. Trzeba rzeczywiście poo twierac okna a najlepiej uzywac jakiejś maseczki, bo zapach jest tak intensywny,ze az szczypie w oczy. Trzeba bardzo dokladnie wykonywac wszystkie etapy tego zabiegu. Ale efekty sa po prostu niesamowite. Co prawda ja nie miałam bardzo kęconych włosów tylko raczej niesforne, ake codzienna pielęgniacja i robienie zwykłej fryzury zabierało mi mnóstwo czasu. Teraz mycie suszenie i jakies deliktane wywinięcie to ok. 35 min.Włosy prostowałam przeszło 3 tygodnie temu i z kazdym dniem sa coraz ładniejsze.Ale co ważne nie można uzywac większości szamponów które sa w sprzedaży. Udało mi się znaleźć tylko 3 szampony , które nie zawiwrają soli. Sa to szampony dla dzieci, trzeba patrzeć uważnie na skład, bo większość szamponów dla dzieci także zawiera sół. Po umyciu stosuję tez odżywke z keratyną i spryskuję włosy płynem z keratyną. Włosy sa naprawde świetne, miekkie, delikatne, błyszczące. a miałam je niestety bardzo zniszczone,ponieważ farbuje od lat na jasny blond a do tego ciągle uzywałam prostownicy. Mam nadzieję,że teraz trochę mi od niej odpoczna i odbuduja się. Jeśli ktoś miałby do mnie jakies pytania odnosnie tego prostowania keratynowego to chętnie odpowiem.



hej ,prosze powiedz jaki konkretnie używasz kosmetyków po zabiegu bo mam zamiar kupić zestaw do prostowania a odrazu chce sie zaopatrzyc w cala reszte ;):D

beata671
26-01-2013, 20:52
Ja jakiś czas temu kupiłam zestaw Encanto Keratin na ebay, bo nigdzie indziej wtedy nie mogłam znaleźć. Ostatnio odkopałam resztę preparatów i razem z koleżanką robiłyśmy prostowanie. Fakt zajeło nam to po 5 h na głowe i strasznie szczpie w oczy ale dałyśmy rade. Prostowanie robiłyśmy w połowie listopada, a włoski nadal są cudowne. Nie są jak druty ale są gładziutkie i fajniutkie :) i nie używamy specjalnych szamponów. Na początku kupiłam babydream z rossmana ale włosy jakieś dziwne po nim były i dałam sobie spokój. Myję zwykłym szamponem i nakładam odżywkę ( mam odżywkę KALLOS, z proteinami mlecznymi. BARDZO POLECAM nigdy nie miałam lepszej odzywki a kosztowała mnie ona 8 zł!!!)
Tydzień temu wyprostowałam włosy prostownicą i stwierdziłam, że więcej nie chce tego robic! Teraz jak umyje włosy suszę grzywkę, później głowa w dół i szuszymy. Zajmuje mi to max 10 minut a włosy są super. Uniesione u nasady proste gładziutkie, może troszkę końce sie wyginają ale myśle ze dlatego że kładą mi się na ramiona.
Naprawde dziewczyny polecam to prostowanie keratynowe!

---------- Dodano o godzinie 20:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:44 ----------

Dziewczyny a co do zniszczonych rozjaśnionych włosów:
słyszałam, że niektóre salony proponują trwałe prostowanie włosów, ale to nie jest KERATYNOWE prostowanie.
Podobno trwałe prostowanie jest oparte na podobnych zasadach co robienie trwałej na włosy, wtedy na pewno słabe i rozjaśnione włosy będą okropne.
Jeżeli chodzi o keratynowe prostowanie, to wprasowywana jest keratyna i włosy są grubsze, odżywione i dużo ładniejsze.

osska, może Tobie zrobili trwałe a nie keratynowe??

Jak piszę głupoty to mnie poprawcie, to co napisałam powyżej słyszałam od kogoś.

osska
27-01-2013, 13:08
nie nie miałam trwalej tylko keratynowe prostowanie włosów moja mama jest fryzjerka wiec robiłam u niej w preparacie było za dużo złych składników np amoniak, woda utleniona oprócz samej keratyny i to to zniszczyło mi włosy

teraz jak sciełam te zniszczone te co zostały są lśniące proste i grube wiec teoretycznie wyslo jak wyszlo mam zdrowsze ale krótsze włosy ;]

barbara_kawka
27-01-2013, 18:21
ja postaram sie dowiedziec o nazwe firmy z ktorej korzysta moja kumpela ... wiem ze kosmetyki sa bardzo drogie , ale wlosy jak babcie kocham widzialam po tym zabiegu bo znajoma u niej robila bedzie robic drugi raz niedlugo bo jest tak zadowolona ) i sa super !!

Magdalena35
05-02-2013, 10:30
Dla mnie to jest bez sensu iść na zabieg keratynowego prostowania za 150zl albo sobie samemu robić w domu czymś co nawet nie przomina keratyny do zabiegów w salonie fryzjerskim, potem się dziwicie ze nie ma efektów. Ja robię zabieg keratynowego prostowania raz w roku już powtarzam go trzy razy, i jestem bardzo zadowolona moje włosy są świetne jak nigdy. Zapłaciłem 450zl ale przynajmniej wiem ze robi mi to ktoś profesjonalnie

zuzka19
05-02-2013, 15:46
ja robiłam sobie sama w domu (produktami z allegro, jak również u fryzjera produktami 'profesjonalnymi') i byłam bardzo zadowolona, nie widziałam różnicy ;)

barbara_kawka
07-02-2013, 22:36
Nouar.pl – Brzaylijskie Keratynowe Prostowanie Włosów! Nr.1 na Świecie! | nouar,prostownica,emsibeth,fryzjer (http://www.nouar.pl/) <---- firma o ktorej pisalam wyzej ;)

natalilka
10-02-2013, 10:31
Basia a Ty już prostowałaś keratyną włosy? mówłas,że masz na to ohotę ;D ja intensywnie zapuszczam kłaczki i skuszę się na ten zabieg na pewno!

martiaaa
24-06-2013, 00:02
Ja również prostuje włosy keratyna i efekty są zniewalające. Producent podaje, że efekty utrzymują się od 2-5 miesięcy ale jeśli robimy to regularnie efekty utrzymują się dłużej. Ja pracuję na firmie CocoChoco. Kuracja Keratynowa CocoChoco Professional jest unikalnym zabiegiem, dzięki któremu włosy mogą wrócić do zdrowego i zregenerowanego wyglądu. Dzięki kuracji CocoChoco włosy stają się gładkie, lśniące oraz dogłębnie odżywione. Sekret zabiegu to maksymalne wykorzystanie właściwości keratyny- podstawowego budulca skóry, paznokci oraz włosów. Keratyna jako naturalna i organiczna substancja, wnika w głąb struktury włosa, uzupełniając jego ubytki, odbudowuje włos od wewnątrz. Dzięki kuracji znanej jako Keratynowe Prostowanie Włosów
włosy staną się zregenerowane, elastyczne, odżywione, gładkie - po prostu piękne! :skacze::skacze::skacze:

gosialicious
22-01-2014, 10:50
Czy ktoras z was uzywala keratyny firmy cocoChoco??

16 lutego mam kurs i nie chce kupic bubli.:]

farbstift
22-01-2014, 23:25
post wyżej przecież masz odpowiedź... :D Ja miałam keratynowe prostowanie na Alfaparf (nie wiem czy dobrze napisałam):) i za pierwszym razem włosy zrobiły się brzydkie, góra wyglądała jak przetłuszczona a dół napuszony, więc zareklamowałam usługę. Po ponownym zabiegu włosy były w porządku, nawet bardzo. Odżyły i w sumie od tamtej pory (a prostowałam we wrześniu, z natury mam włosy falowane z tendencją do puszenia się) układają się świetnie.

gosialicious
23-01-2014, 09:37
Jestem slepa:wow:
:)

Czy keratyne mozna wykonywac osobom ponizej 18ego roku zycia?

Na kurs ide 16ego lutego i juz teraz szukam 'modelek' do cwiczenia.

barbara_kawka
26-01-2014, 21:07
nie sadze aby do tego zabiegu byly jakies przeciwwskazania ;)

kiwaczek2
27-01-2014, 08:42
są - ciąza i karmienie.

gosialicious
27-01-2014, 11:16
Hej dziewczyny

Czy jest mozliwosc zrobienia lokow??
Mam na mysli uzyc lokowki zamiast prostownicy??

Panie na kursie powiedzialy, ze takiego czegos jak ´keratynowe fale´nie ma, a ja slyszalam, ze sa.

Na kursie bylo sympatycznie i milo, ale nauczycielki zdenerwowaly (!) sie pod koniec, kiedy nie chcialam kupic ich produktu, ktory jest najlepszy na rynku, a inne to podrobki :D :D

kiwaczek2
27-02-2014, 14:26
widzialam gdzies reklame w jakies zagranicznej gazecie ze sa keratynowe loko. Tej samej firmy.

Selenna
27-02-2014, 23:06
:D można spróbować z tymi lokami :D ciekawa jestem efektu :P

słyszałam że w tym roku loki są w modzie ja już nie prostuję:)

sandrus
27-02-2014, 23:11
niby kręcenie:)

KERATYNOWE KRĘCENIE WŁOSÓW!! Amerykańskie fale, NOWOŚĆ !!! - Firmy Usługi Zdrowie Pielęgnacja Uroda | Wola | Gumtree Polska (http://www.gumtree.pl/cp-pielegnacja-i-uroda/wola/keratynowe-krecenie-wlosow-amerykanskie-fale-nowosc-535222212)

Selenna
27-02-2014, 23:20
o jeny to takie mam po umyciu podobaja mi sie fale,może one akurat takie robią w sumie nie ciekwie

gosialicious
02-03-2014, 07:24
Zrobilam prostowanie wlosow COCOCHOCO 2 kolezankom i jestem przerazona i wsciekla!!!! ;(;(;(

Wlosy wygladaly tak samo, jak przed zabiegiem. Nic a nic sie nie zmienily.
Napisalam do producenta, to mi odpisal, ze pewnie cos zle zrobilam :wow::wow::wow:

Zalozylam mu sprawe na ebay, bo tak tego nie zostawie.

Zamowilam teraz ENCANTO i sprawdze te firme.

Moglabym kupic i produkt za 2000zl, ale ja te zabiegi oferuje na razie w ramach cwiczen i boje sie wydac taka kase i nie miec pozniej klientek :/:

kiwaczek2
02-03-2014, 08:50
Trzeba bylo od razu kupic encanto. Jest sprqwdzone. Nikt tego tu nie napisal?szkoda ze rzadko wxhodze w ten wqtek i nie spojrzalam na twoje pytqnie o chocococo

sandrus
02-03-2014, 16:35
o jeny to takie mam po umyciu podobaja mi sie fale,może one akurat takie robią w sumie nie ciekwie


oni cały czas się ogłaszają i jak patrzę to na niektórych fotkach fajnie to wygląda na niektórych już gorzej.
Zapewne zależy od wielkości wałka.
Kiedys kręciły mi sie włosy i wystarczyła np.pianka żeby cały dzień mieć spokój na głowie.

po kilku latach maltretowania włosów farbowanie/dekoloryzacje już się nie kręcą tak jak kiedyś:/:

Co mycie to muszę wyciągac je na grubej szczocie i w sumie ładnie wyglądają przez kilka godzin,bo później to dzieje się co chce.
Każdego ranka wstaje z włosami jakby mnie piorun walnął :D
Troche loków,troche gniotek,troche puchu:D:D

A jak umyję i nic nie zrobie to wyglądam koszmarnie-jeden wielki burdel na głowie.(dosłownie)
kiedyś miałam takie jak na tej fotce i takie też bym mogła miec,bo już nie mam do tych włosów siły.....

FALE AMERYKAŃSKIE LUB KERTYNOWE PROSTOWANIE W SUPER ATRAKCYJNEJ - Firmy Usługi Zdrowie Pielęgnacja Uroda | Wola | Gumtree Polska (http://www.gumtree.pl/cp-pielegnacja-i-uroda/wola/fale-amerykanskie-lub-kertynowe-prostowanie-w-super-atrakcyjnej-560146163)


Napisałam do nich jak wygląda "naturalny" proces odprostowywania się włosów po takim zabiegu
odpisali tak"Witamy , jesli chodzi zabieg amerykanskich fal, utrzymuje sie na wlosach ok 8-12 miesiecy po czym powoli zaczyna sie wyplukiwac po czym wloski wracaja do swojego poprzedniego stanu. Mozna tez odwrocic efekt krecenia poprzez keratynowe prostowanie. "

Selenna
02-03-2014, 22:44
Sandrus jak też mam z rana tak z włosami a żeby mieć ładne fale to włosy musiałabym zapuścić ,to lepiej będzie wyglądać na dłuższych włosach
Jak na razie rosną pomału tzn .rosną szybko ale łamią mi się końcówki od maltretowania ich zabiegami i prostownicą Dlatego nic po długości nie widać,właśnie przestałam je męczyć,ale dalej sie kruszą bożęęęę kiedy mi w końcu urosną te włosy ach :( :(:(:/:
dopiero mam do ramion :(

sandrus
03-03-2014, 01:44
Ja z tyłu mam do łopatki a boki to za ucho..do ramion,generalnie mega różnica w długości.
Beznadziejnie to wygląda:/:
i przez to wydaje sie,ze jest ich jeszcze mniej:/:

Niestety też mi sie krusza i tym bardziej nie idzie zapuścić tych boków.
Cały czas sobie obiecuje,ze musze bardziej nacisnąc na pielęgnację,ale cos mi nie wychodzi.

Moze bliżej wiosny zdecyduje sie na ten zabieg:)

fryzzz
04-03-2014, 22:52
Sandruś to że włosy nie układają się jak należy i żyją swoim życiem często zależy od niewłaściwego strzyżenia, we fryzjerstwie mamy odpowiednie kąty strzyzen aby osiagnac zamierzony efekt jednak czesto fryzjerzy o tym zapominaja i obchodza sie z nimi nie wlasciwie np mocno degazujac wlosy podatne na puszenie wtedy efekt sie nasila a o ładnych lokach mozemy zapomniec. Dobre strzyzenie to podstawa. Włosy mogą puszyć się takze z powodu przesuszenia, zafunduj im serie regeneracji które wypełnią ubytki i nawilza wlosy :) Włos kręcony z natury jest suchy wiec trzeba o niego szczegolnie dbac do tego dochodzi odpowiednia pielegnacja w domu ktora rozpoczyna sie od wyboru odpowiedniego szamponu i maski (wbrew pozorom dobry szampon to polowa sukcesu jesli bedzie wysuszal wlos maska/odzywka nie bedzie skutecznie dzialac, maska takze jest wazna lecz jej zadaniem jest zamkniecie luski wiec jesli uzywamy pozniej jeszcze serum, odzywek w sprayu itp to i ta ciut gorsza da rade - ale oczywiscie czym lepsza tym lepiej ;) ) Nie wystarczy jedynie kupic odpowiednich kosmetykow wazne aby nauczyc sie myc wlosy tak aby ich nie lamac, nie trzec ich a jedynie delikatnie masowac, maske nakladac na odsaczone a nawet osuszone recznikiem wlosy. Włosy odciskać przez r ecznik nigdy nie trzeć bo w ten sposób je niszczymy.

Ja akurat nie wykonuje prostowania keratynowego ale biorąc pod uwagę to że ileś dni/godzin po zabiegu nie mozemy wlosów spinac, wiazac itp bo sa podatne na odgniecienia nie podjela bym sie wykonania ,,lokow keratynowych" na grubych długich włosach poniewaz wydaje mi sie ze nie wytrzymały by i pod własnym ciezarem zaczely sie prostowac przez co dały nie ciekawy efekt być może się mylę ale na zdjęciach ładnie wygląda to tylko na nie zbyt gęstych krótkich włosach, czym dłuższe tym efekt gorszy.
Możliwe ze sprawdziło by się to gdyby włosy od razu po zakreceniu zawinac i podpiac ale ile mozna tak chodzic :P A juz na pewno nie wierze ze efekt moze utrzymac sie do 12 miesięcy :D

kiwaczek2
05-03-2014, 08:25
encanto można wiązać od razu :D mojej koleżace efekt utrzymał się ok 10mies, jak miała robione w salonie tą keratyną właściwa. ale mówi że po encanto jest lepszy efekt i właśnie nie trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. ale i efekt się krócej utrzymuje.
a co do kręcenia - jetem ciekawa kto sobie zrobi i napisze tu :D

sandrus
05-03-2014, 08:39
Kasiu czuję,że to będę ja:D

Dzięki Maja :przytul:


Fryzjerkę mam dobrą,swoją osobistą obcykana w temacie :)

Ale z tymi kłakami to zawsze miałam problem:)

Zawsze były durne i robiły co chciały,ale momentami szło je temperować.
Teraz jest tak jak napisałam czyli TRAGEDIA:P

Nie ukrywam,że też się zastanawiałam jak to ma byc po tym niby kręceniu skoro po prostowaniu takie rygory przez kilka dni...

gosialicious
28-03-2014, 03:57
W poprzedni weekend mialam pierwsza klientke na ENCANTO:yess:

Dziewczyna z Libanu, wlosy do pasa. STRASZNE WLOSY. 5 razy rozczesywalam, a po umyciu i tak robily sie koltuny :/:
6 godzin prostowalam te wlosy!

Ale dziewuszka zadowolona, ja szczesliwa. Jej znajoma juz sie zapisala do mnie :cwaniak2:

Jestem mega zadowolona i kupilam juz kolejny zestaw. Kilka dziewczyn czeka w kolejce :yess:

A cocochoco wyrzucilam. Zostawilam sobie jedynie szampon i odzywke, do normalnego stosowania.

claudia.c
07-06-2014, 18:28
a dziewczyny który ENCANTO wziąć bo są złożone 3 szt i z 5 szt zestawy i na jakie włosy to 100ml wystarcza

kiwaczek2
09-06-2014, 14:52
100 ml starczy na długie wlosy, lub bardzo gęste. ja robiłam 80mlna wlosach do lopatek takich normalnie gestych i spokojnie starczylo

claudia.c
09-06-2014, 18:02
a którym zestawem robiłaś i masz może wypróbowanego sprzedawcę

GrotaBryza
18-06-2014, 14:21
Co prawda opinie na ten temat są podzielone,jednak ja osobiście uważam,że warto ponieważ mam kilka koleżanek które korzystały z tej metody prostowania włosów i są bardzo zadowolone.

kiwaczek2
19-06-2014, 20:58
od leoberta na allegro oraz od jakiegos na chybił trafił

claudia.c
04-07-2014, 12:41
ja miałam sobie zrobić ale się wciąż waham bo opinie są różne: że kolor wybarwia o 2 tony, niszczy włosy i sprzedawcy różni :(

kiwaczek2
05-07-2014, 22:34
77491
no kolor ciut zjaśnieje pewnie. co do niszczenia włosów - a farbowanie nie niszczy? suszarki? prostownice? słońce?
ja na swoich włosach różnicy nie widzę w sensie zniszczenia, dziewczyny którym robiłam równiez.

DianaT
06-07-2014, 09:29
Ja sobie zrobiłam ponad miesiąc temu i jestem przeszczęśliwym człowiekiem. Nie zauważyłam, żeby mi się włosy poniszczyły, wręcz przeciwnie przed keratyną mi strasznie wypadały a po wypadanie ustało, włosy są piękne zdrowe, lśniące. Fakt faktem farba mi się wypłukała bardzo mocno, bo byłam bordowa a po keratynie zostałam blondynką, ale ja się z tego cieszyłam, bo mogłam bez problemu wrócić do mojego rudego dzięki temu.
Miałam robione kosmetykami Alfaparf.

freda6
02-08-2014, 11:44
Ja mialam prostowane na produktach Lisap i tak jak DianaT pisze jestem przeszczesliwa. Kompletnie nic nie trzeba robic z wlosami tylko umyc i cieszyc sie piekna fryzura ;) Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Thalia
27-08-2014, 12:16
Dziewczyny moze ktoras dac linka do tego encanto z allegor? Znalazlam w roznych butelkach i nie wiem jaki zestaw zamowic jest jeden za 60zl starczajacy na jedna aplikacje wlosow do ramion po 50ml kazda butelka.

amorek
27-08-2014, 23:45
A co gdy keratyna przestaje działać? Bo ja sobie robiłam w grudniu ubiegłego roku i z początku faktycznie rewelacja. Niestety w kwietniu, maju efekt przestał już być widoczny, wróciłam do starych szamponów i trach! włosy masakrycznie mi wypadają do teraz, nie tylko przy umyciu ale cały czas! Myślicie, że to może być przez to? Owszem, miałam dużo stresów i z początku myślałam, że to przez to, no ale już z dwa miesiące mam spokój, a nie ma nic poprawy ;/ Boję się, że za niedługo wyłysieje

olkiwka
28-08-2015, 09:39
Keratynowe prostowanie włosów jest naprawdę dobrym zabiegiem i długotrwałym. Trzeba jedynie trafić na dobrego stylistę, który dobrze to wykona. Ja robiłam go cztery miesiące temu w salonie Gnatyshyn na Ursynowie, to jeszcze moje włosy świetnie wyglądają.

monkas
17-03-2016, 09:57
Taka ciekawostka - Jak prawidłowo myć włosy? - Blog fryzjerski Pro-sprzet.pl (http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=756) Niby prosta czynność, a okazuje się, że mało kto potrafi ją wykonywać prawidłowo ;-)

lilu28
15-04-2016, 22:48
ja też miałam taki zabieg. Włosy były bardzo podatne na kręcenie więc to był praktycznie jedyny ratunek na ich wyprostowanie. Ładnie błyszczą i wyglądają zdrowo, a efekt utrzymuje się już 4 miesiąc. Mieszkam w Warszawie więc robiłam w salonie www.bishojo.com.pl i jestem zadowolona z efektu.

monkas
19-09-2016, 09:46
Trzymajcie namiary - Wzmocnij włosy keratyną - Blog fryzjerski Pro-sprzet.pl (http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1016)
Keratyna naprawdę świetnie działa, ma mega wpływ na włosy, daje dużą poprawę.
Ale wiadomo, że to trzeba działać zgodnie z zasadami.

zuzia24
21-09-2016, 20:06
Keratynowe prostowanie włosów jest super :ok:Chociaz efekt w duzej mierze zalezy od keratyny, jakiej do tego uzyjesz :] Moja siostra robila ten zabieg juz dwa razy- za kazdym razem pomagalam jej z nakladaniem i wlosy sa zabojczo piekne, z dobre 3 miesiace jej sie taki efekt utrzymuje. A keratynę kupuje z Inoaru- nazywa sie G-Hair chyba :ok:

Kieco1
28-09-2016, 19:34
najlepszy efekt uzyskiwany jest na włosach bardzo puszących się, ale z natury cienkich. PRAWDA – zabieg wystarcza do 5 miesięcy w zależności od rodzaju włosów (grube, kręcone), ilości zabiegów chemicznych (koloryzacje, rozjaśnianie) wykonanych po terapii. metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. PRAWDA – po umyciu włosy musimy wysuszyć suszarką i co ważne strumień powietrza kierować od nasady głowy.
włosy po zabiegu trzeba pielęgnować. PRAWDA – należy używać szamponów bez soli, stosować keratynowe odżywki oraz maski bez silikonów. Należy zrezygnować z produktów do stylizacji zawierających alkohol, ponieważ wysuszają one włosy. Używam szamponu Emolium dla dzieci i produktów z serii Alfaparf Lisse Design.
zabieg nie należy do przyjemnych. PRAWDA – preparaty keratynowe podczas „wprasowywania” we włosy wydzielają bardzo nieprzyjemny zapach, dlatego salony fryzjerskie, które oferują tego typu usługi, muszą mieć bardzo sprawnie działającą wentylację.

reniusia1002
01-10-2016, 18:55
ja slyszalam od kolezank ze nawet przy kręconych włosach zabieg wystarcza na długo.dlatego ja w przyszłym miesiącu ide wyprostować wlosy keratyna do salonu i mam nadzieje ze starczy na długo na pewno wtedy wstawie zdjecie po zabiegu.narazie widziałam u jednej z koleżanek ma z natury lekko kręcone długie wlosy i szesc miesięcy temu robila zabieg teraz idzie na kolejny ale jest bardzo zadowolona b o nie musialaa az tyle uwagi poswiecac co normalnie.wiec jest to duza osczednosc czasu.dlatego ja chętnie zrobie ten zabieg.

monkas
26-10-2016, 09:50
Tutaj macie namiary - INOAR Keratyna do prostowania włosów 250ml - www.sprzet-fryzjerski.pl (http://www.sprzet-fryzjerski.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html)
Coś takiego naprawdę kosztuje grosze, a jednak nie ma negatywnego wpływu na włosy... I swoje zadanie wykonuje...

ladymakbet
27-10-2016, 22:09
Tutaj macie namiary - INOAR Keratyna do prostowania włosów 250ml - www.sprzet-fryzjerski.pl (http://www.sprzet-fryzjerski.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html)
Coś takiego naprawdę kosztuje grosze, a jednak nie ma negatywnego wpływu na włosy... I swoje zadanie wykonuje...

Używam tej keratyny regularnie. Efekt faktycznie jest zniewalający. Myślę, że taki zabieg sprawdzi się dla osób o niesfornych włosach. Bo keratyna dobrze wygładza i dodaje blasku. Tylko dziewczyny, pamiętajcie, że po tym zabiegu trzeba używać odpowiednich szamponów ( te z solą w składzie wypłukują keratynę).

monkas
20-01-2017, 09:44
A testowała może któraś z was - INOAR Keratyna do prostowania włosów 250ml - www.sprzet-fryzjerski.pl (http://www.sprzet-fryzjerski.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html) Jak na tym wyszłyście? Włosy w sensownej kondycji? Ładnie wyglądające?

zuzia24
21-01-2017, 22:58
A testowała może któraś z was - INOAR Keratyna do prostowania włosów 250ml - www.sprzet-fryzjerski.pl (http://www.sprzet-fryzjerski.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html) Jak na tym wyszłyście? Włosy w sensownej kondycji? Ładnie wyglądające?


Ja jestem świeżo po keratynowym prostowaniu z Inoarem ( robiłam w salonie) i jestem meeega zadowolona :ok: Nigdy nie miałam tak lśniących i miękkich włosów. Nawet czapkę zaczęłam nosić niedawno, chociaż dotychczas to zawsze oznaczało puszenie się włosów. Teraz nic się z nimi nie dzieje- wyglądają super.

monkas
18-04-2017, 09:39
Kwestia zastosowania odpowiednich narzędzi, popatrzcie - Preparaty do prostowania włosów i nowoczesna trwała ondulacja - Sklep Pro-sprzet.pl (http://www.pro-sprzet.pl/category/trwala-i-prostowanie)
Jeśli postawicie na byle jakie rozwiążania, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Bardzo łatwo można sobie zniszczyć włosy - trzeba działać z głową.

Maleneka
18-05-2017, 09:36
Ja zrobiłam prostowanie w salonie, efekt zaraz po zabiegu super, taki jak na zdjęciach. Jednak po myciu już inaczej... Używam produktów bez SLSów, a mimo to włosy są takie lekko sianowate, na pewno nie lejące i sypkie.
Co prawda nie miałam kręconych czy mega napuszonych włosów przed zabiegem, ale chciałam je odżywić i trwale wyprosotować. A tu wyglądają prawie tak samo, jedynie co to po myciu i suszeniu są prostsze, niż normalnie.

Dziwna sprawa, bo pani mówiła, że wykonuje na bardzo dobrej keratynie, nie jakiejś najtańszej, już dobrych kilka lat robi te zabiegi.
No nie wiem... może oczekiwałam czegoś więcej.

Caliope
26-09-2017, 09:41
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad keratynowym prostowanie. Mam bardzo cienkie włosy ze skłonnością do falowania i nigdy nie układają się tak, jakbym tego chciała, ale fryzjer powiedział mi, że nie będę zadowolona z efektu, bo nie zauważę bardzo dużej różnicy... Nie wiem teraz czy zmienić fryzjera, czy koncepcję ;)

dobulka
11-10-2017, 10:49
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad keratynowym prostowanie. Mam bardzo cienkie włosy ze skłonnością do falowania i nigdy nie układają się tak, jakbym tego chciała, ale fryzjer powiedział mi, że nie będę zadowolona z efektu, bo nie zauważę bardzo dużej różnicy... Nie wiem teraz czy zmienić fryzjera, czy koncepcję ;)

Jezeli masz wlosy falowane a maja byc proste to zobaczysz roznice :)

monkas
23-10-2017, 09:43
Trzymajcie namiary - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1287
Stosowanie odpowiedniej jakości kosmetyków to przecież całkowita podstawa.
Dobierzecie je jak należy, to efekt powinien być super.
Nie stawiajcie na byle co - nie o to tutaj chodzi.

---------- Dodano o godzinie 09:43 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 09:42 ----------

O ile jest to odpowiednia keratyna, to zdecydowanie warto, zobaczcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/najlepsza-keratyna-prostowania-rynku.html/ Byle jakimi kosmetykami niczego wielkiego nie uzyskacie.
Tym bardziej, że akurat w przypadku prostowania, ta jakość powinna mieć kluczowe znaczenie.

monkas
15-02-2018, 09:43
Keratynowe prostowanie to super temat - lepszy niż używanie prostownicy. Same to zauważycie po stanie swoich włosów. Tutaj wszystko macie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1287 Temat jest na spokojnie do ogarnięcia.

Puninka
20-03-2018, 08:22
Widziałam efekty na włosach koleżanek, to efekt jest naprawdę piękny. Przede wszystkim włosy wyglądają zdrowo i się błyszczą.

bunia2
23-04-2018, 11:36
Główną zaletą zabiegu jest uzyskanie super efektu prostowania ( na ok. 3-6 miesięcy pożegnacie się z prostownicą :D). Do tego włosy mają większą gładkość, nie puszą się, łatwiej je ułożyć i nie niszczy się ich poprzez codzienne używanie gorącej prostownicy. Dzięki temu nasze pasemka szybciej też rosną! Jeśli chcecie wyprostować kreatynowo włosy, to ja mam namiar na świetny salon w Warszawie, w Pasażu Stokłosy: Studio Calypso (http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy) . Będziecie mega zadowolone!

lilu28
26-06-2018, 10:27
Świetnie, że polecasz Studio Calypso ul. Pasaż Stokłosy 11, Warszawa | (http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy/) na kreatynowe prostowanie włosów, bo i ja mam o nich same pozytywne opinie :) Ceny w zależności od długości włosów zaczynają się od 300 zł do bodajże 700 zł za włosy bardzo długie. Dla mnie to optymalna cena. A do tego salon słynie z doskonałej jakości. Dlatego nie zawaham się Wam polecić :)

monkas
17-12-2018, 07:17
Patrzcie tutaj - Zabieg keratynowy na włosy - czy warto? - Blog fryzjerski Fryzomania.pl (http://fryzomania.pl/blog/zabieg-keratynowy-na-wlosy-czy-warto.html)
Trochę prostych kroków i wszystko powinno być OK, przerabialiśmy ten temat już nie raz i wiemy, jak to wygląda. Pewnie, że takie zabiegi przynoszą efekty, ale muszą być najpierw odpowiednio wykonane. To wcale nie takie proste.

Caliope
23-03-2021, 09:23
A czy prawdą jest to, że ten zabieg może zniszczyć włosy?