PDA

Zobacz pełną wersję : usuwanie/ściąganie akrylu



Giordani
06-09-2010, 12:57
Jak najlepiej usunąc akryl??
Jeżeli chce całkowicie sciagnać akryl to najlepiej odmaczac w acetonie prawda??
a jezeli klientka ma zrobione np. sztyleciki w kolorze niebieskim (+zdobnictwo) i za miesiąć chce zrobic odnowe i życzy sobie np. czerwone tło + jakies zdobnictwo to jak wtedy postąpic???nie pracuje frezarka tylko pilnikiem i czasami spiłowanie długich niebieskich pazurków zeby polozyc inne zdobnictwo w innym kolorze jest dla mnie katorgą.......krótkie paznokcie spoczko ale mam klientki które robią dosć długie paznokciei zmiana wzorku (piłowanie) zajmuje mi mase czasu.....żel idzie mi jakoś szybciej...
A wy jak to robicie?????

Delfa
06-09-2010, 13:57
Ja zawsze odmaczam :)

paznokietek1000
06-09-2010, 15:20
ja wszystko frezarką
włąsnie ze względu na akryl ją kupiłam, bo miałam ten problem co ty
mało kasy wychodzi a czasu kupa, i pilników i energii

asiekfr
06-09-2010, 15:28
Ja tez frezarka ,chyba bym juz nie dala rady pilnikiem...matusiu ile to sie trzeba namachac? Juz sobie zycia bez frezarki nie wyobrazam.Oplaca sie zainwestowac i kupic frezarke .Naprawde oszczednosc czasu i energi.

MariolciaS
06-09-2010, 16:01
A co polecicie mi jako początkującej? Bo kupiłam frezarkę, która jest nic nie warta;) I teraz mój partner chce mi kupić nową (myślałam o jakiejś takiej ok 250zł) Ale zastanawiam się czy na początku nie powinnam poćwiczyć i wyczuć pilników (tak mi doradziła jedna koleżanka z naszego forum)... I już teraz sama nie wiem... Na początku odmaczałam sobie cały czas acetonem, ale wiem, że to nie najlepszy pomysł... Doradźcie dziewczyny;)

emiliawawa
07-09-2010, 15:06
Ja akryl sciagam poprzez rozpuszczanie w acetonie, czasem piłuje, jednak klientki zdecydowanie preferują rozpuszczanie.

Anna Kosińska
07-09-2010, 15:44
ja bardziej preferuje odmaczanie w acetonie mam do tego maszynke proffesional sonic remover 20 minut i nie ma akrylu..
tradcyjne,czeste długie niestety namaczanie nie jest zbytnio wskazane a dlatego ze pazurki czesciej moga lecz wcale nie musza zalezy to od plytki zapowietrzaja sie..i paluszki bardzo sie przesuszaja nawet jesli posmarujemy je oliwka..ale rowniez jest to sposob jesli zbyt czesto tego nie wykonujemy

.mozna rowniez na wacik bezpyłowy namoczony acetonem na paluszek i zawijam w folie fryzjerska czy spozywcza bez znaczenia..i czekamy do pol godz cz i masa sama pieknie schodzi..

frezarka rowniez jest super ale do ktoregos momentu by nie przepiłowac płytki..

emiliawawa
07-09-2010, 16:03
Chetnie bym dowiedziałą sie czegoś wiecej na temat taj maszynki?:)
i mam !
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/1100-ultradzwieki-professional-sonic-remover.html