PDA

Zobacz pełną wersję : [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci



Kamis
24-04-2009, 19:52
Dla mieszkańców powiatu Gdańskiego

info:
Europejskie Centrum Kształcenia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału

w szkoleniach refundowanych przez Unię Europejską w ramach

Europejskiego Funduszu Społecznego


NOWOCZESNE TECHNIKI STYLIZACJI PAZNOKCI

PLAN I ZAGADNIENIA SZKOLENIA:
Całość projektu podzielona jest na 4 edycje szkoleniowe.
Jedna edycja to 8 spotkań w trakcie których przekazana zostanie państwu wiedza z zakresu najnowszych technik zdobienia oraz stylizacji paznokci metodą żelową oraz akrylową.
Grupy są 20-osobowe.
ZAGADNIENIA W TRAKCIE KURSU:


Pierwsze spotkanie: PRZYGOTOWANIE TECHNICZNE DO NAJNOWSZYCH TECHNIK
STYLIZACJA METODĄ ŻELOWĄ
Drugie spotkanie: MISTRZOWSKI FRENCH
Trzecie spotkanie: TECHNIKI STYLIZACJI ŻELEM KOLOROWYM
Czwarte spotkanie: ZDOBNICTWO
Piąte spotkanie: PRZYGOTOWANIE TECHNICZNE DO NAJNOWSZYCH TECHNIK
STYLIZACJA METODĄ AKRYLOWĄ
Szóste spotkanie: MISTRZOWSKI FRENCH
Siódme spotkanie: TECHNIKI STYLIZACJI AKRYLEM KOLOROWYM
Ósme spotkanie: ZDOBNICTWO

TERMINARZ:
I EDYCJA - MAJOWA - 09.05.2009 - 31.05.2009


Pierwsze spotkanie – 09.05.2009 (sobota)
Drugie spotkanie – 10.05.2009 (niedziela)
Trzecie spotkanie – 16.05.2009 (sobota)
Czwarte spotkanie – 17.05.2009 (niedziela)
Piąte spotkanie – 23.05.2009 (sobota)
Szóste spotkanie – 24.05.2009 (niedziela)
Siódme spotkanie – 30.05.2009 (sobota)
Ósme spotkanie – 31.05.2009 (niedziela)

Spotkania w godzinach od 10:00 do 18:30 (w tym przerwa obiadowa)
CO NALEŻY ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU:


Przede wszystkim musisz spełniać trzy poniższe warunki

Mieszkać na terenie powiatu miasta Gdańsk, miasta Sopot lub miasta Gdynia (UWAGA! miejsce zamieszkania niekoniecznie musi być takie same jak miejsce zameldowania, np. osoba zameldowana w Bydgoszczy, ale mieszkająca w Sopocie MOŻE wziąć udział w szkoleniu)
Musisz być zatrudniony na umowę o prace, umowę zlecenie lub umowę o dzieło(UWAGA! osoby, które posiadają własną działalność gospodarczą muszą też mieć umowę o pracę lub zlecenie. Umowa musi obejmować przynajmniej okres od dnia zapisu na szkolenie do końca szkolenia. Umowa o pracę może być nawet na 1/8 etatu, co do umowy zlecenie nie jest ustalona dolna granica kwotowa. Umowa NIE MUSI być podpisana z salonem kosmetycznym, czyli może być z DOWOLNYM PRACODAWCĄ )
Musisz posiadać ukończone 18 lat(UWAGA! musi to być 18 lat ukończone)

NIE PRZEJMUJ SIĘ JEŻELI NIE SPEŁNIASZ W.W. KRYTERIÓW. EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA PRZYGOTOWAŁO SPECJALNIE DLA CIEBIE RÓWNIE CIEKAWĄ OFERTĘ REZERWOWĄ.
I TAKŻE ZA DARMO!!!
(Oferta ukaże się 04.05.2009)
Wypełnij deklarację uczestnictwa w projekcie (pobierz (http://eck.edu.pl/zgloszenie_ue.pdf))i umów się na spotkanie Telefon i adres kontaktowy (http://eck.edu.pl/kontakt)
(Deklarację można też wypełnić na spotkaniu)
Co musisz zabrać na spotkanie: DOWÓD OSOBISTY
UMOWĘ O PRACĘ, ZLECENIE LUB O DZIEŁO
WYPEŁNIONĄ DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA W PROJEKCIE
Na 5 dni przed rozpoczęciem edycji szkoleniowej sprawdź wyniki rekrutacji w tabeli

Wszelkie informacje tutaj: Szkolenie wspierane przez Unię Europejską - Europejskie Centrum Kształcenia (http://eck.edu.pl/ue)


dodatkowo:
****** PROMOCJA MAJOWA Kurs stylizacji paznokcia - 160 godzin - 1200 zł ******

ivonna70
24-04-2009, 19:58
Bardzo fajna sprawa z takim szkoleniem, tylko trochę daleko.

Chanti25
24-04-2009, 20:15
;(dlaczego nie u mnie ;(

Ew81cia
24-04-2009, 20:44
szkoda nie ma w Katowicach:(

mala
24-04-2009, 21:44
kurde wszystkie takie fajne szkolenia sa daleko

Chanti25
24-04-2009, 21:45
no właśnie ;(

natalia268
24-04-2009, 22:27
eh i szkoda ze nie w Warszawie... ale cóż... to by było zbyt piękne

dzidzia
25-04-2009, 11:24
aaaaaaa ja chcem takie coś u mnie !!!!!!!!!!!!!! a buuuuuuu

ulala10
26-04-2009, 18:00
No szkoda ze nie Opole,jak juz u nas cos zorganizowali to zabrakło funduszy na to i tyle było z kursu refundowanego z Uni:(

oliwia279
27-04-2009, 10:50
:( dlaczego nie bliżej Torunia :( ja bym skorzystała a tak nie mam szans:(

Evelina.J
27-04-2009, 10:57
W wojewodztwie kujawsko-pomorskim tez by sie przydalo ( chociaz ja juz robir pazurki ale warto posluchac, moze cos nowego by sie uslyszalo)

Jade
27-04-2009, 10:58
No tak blisko mojego rodzinnego miasta,ale obecnie moge tez poplakac razem z wami
:(

oliwia279
27-04-2009, 13:36
W wojewodztwie kujawsko-pomorskim tez by sie przydalo ( chociaz ja juz robir pazurki ale warto posluchac, moze cos nowego by sie uslyszalo)
Masz rację przydało by się ;(;( ;(

kruszynkaaa
29-04-2009, 12:57
byłam w ECK Bella dwa lata temu na kursie podstawowym który obejmował 7weekendów (czyli 14dni po 6 godzin) i byłam bardzo z niego zadowolona. regularnie zagładałam na ich str bo wiedziałam ze maja robic kolejny nabor, choc nie wiedzialam ze zajmie im to az 2lata. mimo to sie ciesze ze sie udalo. jutro jade wypełnic ankiete i ciekawe czy sie zakwalifikuje :)

zizia
05-05-2009, 18:33
no baaaaaaaaaaaa. oni dobrze wiedzą gdzie robić kursy. u mnie też mogły być takie kursy.:roza:

Aprill
05-05-2009, 20:32
Kurcze! A ja planuję po maturkach osiedlić się w Gdańsku!
Wrr... I tak to będzie za późno...
Trudno... Może innym razem... :(

Agasto
09-05-2009, 00:46
A ja sie zakwalifikowalam i jutro jade na I spotkanie :) Dlatego chcialam bardzo podziekowac za zalozenie tego tematu bo inaczej bym sie o tym szkoleniu nie dowiedziala chociaz mieszkam 10 km od tej placowki :)

Kamis
09-05-2009, 00:52
Super !! cieszę się bardzo :)


czekamy na opinię ze szkolonka :)

Chocolata
28-08-2009, 18:45
Czy ktoś z Was orientuje się czy we Wrocławiu są organizowane bezpłatne szkolenia i kursy z dotacji unijnych?

Jakie kryteria trzeba spełniać, żeby się na nie dostać?

roksana22
30-08-2009, 13:04
No własnie ciekawe, ja też bym była zainteresowana:)) !!

liliszym
04-09-2009, 21:00
Witam! można z urzędu pracy. taki kurs bezpłatny prowadzi "CLARENA". Ja tam robię kurs na żel i akryl lecz niestety odpłatnie ponieważ zapuźno dowiedziałam się o możliwości darmowego szkolenia!

asia
04-09-2009, 21:03
z dotacji unijnych ciężko jest o bezpłatne, raczej dofinansowanie.
a z urzedu pracy trzeba byc w nim zarejestrowanym jako bezrobotny

Cukierek
11-09-2009, 19:28
Witam! można z urzędu pracy. taki kurs bezpłatny prowadzi "CLARENA". Ja tam robię kurs na żel i akryl lecz niestety odpłatnie ponieważ zapuźno dowiedziałam się o możliwości darmowego szkolenia!

A ile zapłaciłaś za ten kurs jak można spytać?

izabelats
09-11-2009, 12:05
Jestem z Gdańska właśnie i dowiadywałam sie o ten kurs, chodziło mi o termin listopadowy. Nie było już miejsc ale powiedziano mi, że najprawdopodobniej w przyszłym roku będą organizowane kolejne więc nic tylko dzwonić tam systematycznie i dowiadywać sie:) super sprawa:)

malutkaistotkaa
09-11-2009, 14:45
sZKDOA ZE NIE MA TAKICH SZKOLEN W LODZI:(

Alexandraa
09-11-2009, 15:03
Ech, no właśnie, przydałoby się takie w Łodzi.
Ja bym chętnie poszła bo dopiero zaczynam a szkolenia niestety drogie. :(

martitek
09-11-2009, 16:46
no i jak tu sie nie pochlastac???
wszystkie szkolenia sa za daleko
masakra :(
a w Poznaniu i okolicach ciiiiiisza

kaha9898
27-11-2009, 15:29
Tez bym taki chciala u siebie.
Ja sie staram aby Urzad pracy mi sfinansowal. Bo każda osoba bezrobtna może się starać o sfinansowanie.
Słychałam jeszcze ze w lutym ma byc jakiś grupowy przez urzad organzowany, ale dla mnie za dlugo tyle czekac

katarina1977
27-11-2009, 21:50
moje miasto to też dziura - nic nie ma

mamuska
28-11-2009, 21:57
u mnie tez niema a w pup powiedzieli ze nieoplaca im sie robic na to kursu

Gość
23-12-2009, 11:19
nie wiem czy mogę tutaj to dac bo to z innego forum , ale skoro jest darmowe to cze,mu dziewczyny mają nieskorzystać...

szkolenia we Wrocławiu

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
nie wiem na czym to polega bo sie na tym nie znam, czy trzeba być zarejestrowanym jako bezrobotny czy jak, ale myślę ze w UP byście się dowiedziały :)

Nnisiaa
23-12-2009, 12:41
jezeli ktos z woj slaskiego ma chrapke na darmowe szkolenie to piszcie podam namiary....ale warunek to status osoby bezrobotnej....szkolenie odbedzie sie dopiero we wrzesniu tzn teraz juz sa zapisy na wrzesioen wczesniej terminy zajete

kama32gdy
01-01-2010, 21:26
Ja skończyłam ten darmowy kurs. Można powiedziec, że jestem bardzo zadowolona, że się na niego dostałam bo chętnych było bardzo dużo. Od tego szkolenia zaczęła się moja pzrygoda z panokciami i trwa i trwa i mam nadzieję, że będzie jeszcze długo trwała.
Jest jednak jeden minus takiego szkolenia. Zbyt duża liczba uczestników. 22 osoby to trochę dużo jak na mój gust. Można powiedziec, że czegoś tam się nauczyłam, ale mam duuuuże braki. Instruktorka nie była w stanie wyłapac na grąco naszch błędów. Trochę ich popełniam niestety. Chę się zapiasac na warsztaty doszkalające, płatne oczywiście.
Myslę, że i tak było warto :))

Czarnulka1523
10-01-2010, 06:46
wkońcu coś w Gdańsku.... ale raczej chyba nei skorzystam bo nei mam umowy... dziwne to troszkie z ta umowa ale cóż.

vanilla88
11-01-2010, 13:05
Uczestniczylam w takim darmowym kursie w Szczecinie i naprawde jestem z niego mega zadowolona:) w grupie bylo nas 10dziewczyn trwal on ok 2mies(nie pamietam juz dokladnie:/: ) Atmosfera byla cudowna a do tego instruktorzy wyrozumiali i cierpliwi.Kurs obejmowal makijaz kosmetyczny,modelacje dloni tipsami,zelem uv, naprawe plytki metoda fiberglass,manicure, zabiegi pielegnacyjne dloni oraz zdobnictwo w pelnym zakresie i do tego szkolenie bhp...wiec troche tego bylo.Naprawde jezeli macie mozliwosc skorzystania z takiego kursu to sie nie zastanawiajcie:skacze:

natalia268
12-03-2010, 17:04
to chyba najlepszy temat zatem:


Bezpłatne szkolenia kosmetyczne - szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej


Warto korzystać z możliwości jakie daje Unia Europejska w kontekście doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Poniżej lista aktualnych szkoleń z których mogą skorzystać osoby zainteresowane pracą w branżach kosmetyka, stylizacja paznokci oraz wizaż.


1. Tytuł szkolenia: Kurs kosmetyczny
Miejsce i data: Rzeszów - termin: 2010-04-01 do 2010-07-15
Skrócony opis szkolenia: Przygotowanie do pracy w zawodzie kosmetyczki.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-kurs_kosmetyczny,sz,5298.html)


2. Tytuł szkolenia: Kosmetyczka - Nowy zawód - nowe perspektywy
Miejsce i data: Janów Lubelski - termin: 2010-04-06-2010-05-30
Skrócony opis szkolenia: Szkolenie realizowane w ramach projektu "Nowy zawód - nowe perspektywy", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie obejmuje 180 godz. zajęć.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-kosmetyczka,sz,5397.html#szczegoly)


3. Tytuł szkolenia: Prezentacja, kreacja i wizaż
Miejsce i data: Łódź - termin: 2010-05-10 do 2010-05-14
Skrócony opis szkolenia: 30 h zajęć warsztatowych z zakresu autoprezentacji, stylizacji i wizażu.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-prezentacjakreacja_i_wizaz_dafne_szansa_na_prace,s z,15174.html)


4. Tytuł szkolenia: Manicure i stylizacja paznokci
Miejsce i data: Kamienna Wola - termin: 2010-05-17 do 2010-05-21
Skrócony opis szkolenia: W programie szkolenia znajdują sie zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące pielęgnacji i stylizacji paznokci.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-manicure_i_stylizacja_paznokci,sz,10027.html)


5. Tytuł szkolenia: Artystyczne malowanie paznokci
Miejsce i data: Zaczernie - termin: 2010-09-01 do 2010-09-30
Skrócony opis szkolenia: Zakres szkolenia obejmuje metody i techniki artystycznego malowania oraz zdobienia paznokci i aktualne trendy w zdobieniu paznokci.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-artystyczne_malowanie_paznokci,sz,4114.html)


6. Tytuł szkolenia: Artystyczne malowanie paznokci
Miejsce i data: Miłocin - termin: 2010-09-01 do 2010-09-30
Skrócony opis szkolenia: Zakres szkolenia obejmuje metody i techniki artystycznego malowania oraz zdobienia paznokci i aktualne trendy w zdobieniu paznokci.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-artystyczne_malowanie_paznokci,sz,3871.html)


7. Tytuł szkolenia: Kosmetyczka
Miejsce i data: Łuków - termin: 2010-09-01 do 2010-11-30
Skrócony opis szkolenia: Szkolenie kosmetyczne z modułem komputerowym oraz językiem angielskim.
Link (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-kosmetyczka,sz,3450.html)



źródło: Kosmetomania (http://www.kosmetomania.pl/)

Sildre
26-05-2010, 16:10
Szkoda, że ja przegapiłam kurs ze stylizacji u mnie :/ Ale teraz zastanawiam się, bo sierpniu ma być nabór na kosmetyczki... nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się że kurs kosmetyczny jest zbyt obszerny, nawet jeśli trwa kilka miesięcy, żeby wszystko przekazać w nim. Ale nie wiem... w sumie z drugiej strony poznałabym szerzej chociaż podstawy i zawsze to inaczej jak ktoś tłumaczy niż jak się czyta samemu z książki.
Co o tym myślicie? Warto się zapisać, czy znowu filować na kurs ze stylizacji z PUPu? :/
Teoretycznie zbieram na kursik w Gdańsku, ale... chyba trochę czasu minie.

edytakon
01-06-2010, 11:03
szkoda ze u nas nic nie ma ;( kasy ciągle niestety brak :(

NiCoLa
01-06-2010, 11:06
u mnie też lipa i nie ma żadnego takiego kursu :(

iwa1223
01-06-2010, 21:14
ja dostałam teraz na maila ofertę szkoły w Łodzi, są tam też kursy kosmetyczny, stylizacji paznokci, fryzjerski i makijażu... wszystkie sporo kosztują ale napisane jest obok ceny że bezrobotni 0zł więc może warto tam zadzwonić i się dowiedzieć...

Kursy fryzjerskie (http://www.anagra.pl/kursyfryzjerskie.php)

http://www.anagra.pl/kursykosmetyki.php

http://www.anagra.pl/kursstylizacjipaznokcia.php

http://www.anagra.pl/kursymakijazu.php

pa_pi1
01-06-2010, 21:37
W Szczecinie by zrobili :(

Trendy Style
01-06-2010, 23:10
Dziewczyny, tam gdzie jest napisane że kurs nic nie kosztuje i jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (UE) chodzi TYLKO o osoby posiadające status bezrobotnego. Co to oznacza? Że jeśli się uczysz albo pracujesz a może nic nie robisz ale nie jesteś zarejestrowana jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy - to ciebie NIE DOTYCZY takie bezpłatne szkolenie.
W niektórych przypadkach są organizowane projekty, w których mog ą wziąć udzial osoby pracujące - zazwyczaj jest to ograniczona liczba miejsc i dodatkowe wymogi do spełnienia.

Nasz Ośrodek także organizuje bezpłatne szkolenia z funduszy europejskich, ściśle współpracujemy w tym zakresie z urzędami. Jeśli więc chcecie czegoś się dowiedzieć - pytajcie, chętnie odpowiemy. I oczywiście zapraszamy na nasze kursy - gwarantujemy świetnie wyszkoloną kadrę, materiały szkoleniowe umożliwiające podjęcia pracy zaraz po skończonym kursie, pyszne jedzonko i nasz niesłabnący entuzjazm, pasję i uśmiech :D

Buziam Was

ciocia Wiola

P.S. Bezpłatne kursy dla osób bezrobotnych refundowane z Europejskiego Funduszu Społecznego także organizujemy. Wystarczy zadzwonić lub przyjechać do nas, załatwiamy wszelkie formalności :) Gdzie? WARSZAWA, Mazowsze.

IWONAUMINSKA
15-06-2010, 10:31
Wspaniała ta oferta :D
Szkoda tylko, ze to Gdansk a nie np Szczecin :(

Sildre
15-06-2010, 12:33
Hej.

Miałam w ten weekend zajęcia z miłą Panią, która jest doradcą zawodowym i działa w różnych rejonach w PUP, MOPS, itp.
Powiadomiła nas, że istnieje możliwość zrobienia kursu (jakiegokolwiek) do kwoty 4000zł !!! dodatkowo osoba dostaje 4zł za godzinę takiego szkolenia plus chyba jeszcze jakieś zajęcia aktywizujące są, także płatne. Zwrot kosztów dojazdu oraz wyżywienia/zakwaterowania.

Warunki to:
- należy zamieszkiwać w powiacie pomorskim
- osoba ta została zwolniona lub jest zagrożona zwolnieniem z pracy

Osoby zainteresowane o dokładne szczegóły mogą pisać na mail pani Beaty Sokołowskiej:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Ta miła pani przeprowadza rekrutację, dojeżdża z tego co wiem do osoby zainteresowanej. Na prawdę super ta oferta, aż się chce pracować i być zwolnionym ;) żarcik ;P

IWONAUMINSKA
15-06-2010, 21:54
PA_PI 1 w Szczecinie to koszmar z takimi zajęciami - warsztatami - szkoleniami :( wszystko poza naszym zasięgiem - a szkoda bo chętnych by było sporo - np ja pierwsza już jestem :D
:D

---------- Dodano o godzinie 21:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:51 ----------

np u nas w Policach UP oczywiście opłaci za kurs ewentualnie - pod warunkiem, że zainteresowana osoba będzie zarejestrowana u nich jako bezrobotna, zostanie wysłana na dodatkowy kurs - biznesu - w celu założenia działalności i dopiero po kursie biznesu wysyłają na kurs, który bym chciała - pozbywają się w ten sposób tylko problemu i bezrobocie przecież wzrasta ;/

AtelierStylizacji Carolla
15-06-2010, 22:56
ja zapraszam do nas na szkolenia refundowane przez urząd pracy:D:d

od 07.06.2010 nasza placówka szkoleniowa- Atelier Stylizacji z siedzibą w Częstochowie otrzymała wpis do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00265/2010


szkolimy wyłacznie na produktach Perfect Beauty, jesteśmy ich przedstawicielem na czestochowę i okolice:D

zapraszamy serdecznie:D:D:D

Valia
29-06-2010, 12:16
w trendy style też, są szkolenia refundowane przez urząd pracy.

ana_zaba
29-06-2010, 12:38
Ale ja gapa jestem jak moglam nie zobaczyc ze byly takie szkolenia za free ;(;(;(

no ale nic czekam na kolejne

AtelierStylizacji Carolla
29-06-2010, 21:58
w zaleznosci jakie szkolenia cie interesuuja serdecznie zapraszamy do nas:D do Częstochowy:d

szkolimy indywidualnie, terminy sobie ustalasz tak jak ci wygodnie i równiez możesz przez refundacje z Urzędy Pracy:D:

Valia
02-07-2010, 09:36
trendy style też z pewnością zaprasza :D hehe...

Trendy Style
02-07-2010, 21:05
VALIA, dziękuję za reklamę, myślę jednak że nie potrzebujemy przypominać o tym na każdym kroku, nie zamierzamy tutaj przelicytowywać się z konkurencją. Cieszymy się z każdego klienta, pracę mamy zapewnioną na kilka tygodni w przód a pozyskiwanie kursantek/ów na siłę nie leży w naszej naturze :) (ubiegając ewentualny wpis konkurencji ^_^)

Buziam Was wszystkie

Ciocia Wiola

monkas
28-06-2016, 07:26
Tym bardziej, że wszystkie raczej wiemy, gdzie opłaca się robić szkolenia zawodowe, a gdzie jest to totalnie pozbawione sensu. Mylę się?

reniusia1002
01-10-2016, 21:18
najbardziej mnie rozbrajają szkolenia refundowane z Unii Europejskiej ale oplata 1200 smiechu warte wiec nie rozumiem pięknego wpisu refundowane z Unii.Za 1200 można zrobić naprawdę dobre szkolenie z jednej metody trwa kilka dnii i jest prowadzone przez profesjonalistów w sensie również takim ze jest na zasadzie jeden uczen jeden nauczyciel i tylko takie szkolenie ma sens gdzie 100%uwagi trener poswieca jednej osobie a szkolenia w dużych grupach sa nastawione na kształcenie grupy.dla mnie slaby pomysl.

monkas
04-01-2017, 07:26
Darmowym szkoleniem nigdy niczego konkretnego się nie nauczycie. Co najwyżej możecie stracić czas, a domyślam się, że dla nikogo nie będzie to wymarzony scenariusz. Mylę się?

cass
05-08-2019, 09:23
Jest wiele szkoleń internetowych ale mi osobiście najwięcej daly szkolenia stacjonarne. Mogłam sie na nich nauczyć o wiele więcej! Praca stylistki to jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów. Wymaga ciągłego doskonalenia się, ciężkiej i mozolnej pracy oraz świeżego spojrzenia. Jeżeli już postanowiłaś, że chcesz zostać profesjonalną stylistką paznokci, chcesz poznać ten zawód od podszewki, dowiedzieć się wszystkiego od teorii, poprzez praktykę oraz wszystkie triki to kurs stacjonarny będize najlepszy.


Polecam te prowadzone w Krakowie przez Natalię Larinę! https://natalialarina.pl/