PDA

Zobacz pełną wersję : odchudzanie



Strony : 1 2 3 [4] 5

zyza
10-03-2010, 11:53
a mi brakuje ze sobie biegala w zeszlym roku...
czy w ciazy mozna biegac? jak ja tesknie za tym zmeczeniem i swiezym powietrzem :D

goslava
10-03-2010, 12:02
a ja ostatnio kupilam sobie orbitek do cwiczen no i cwicze i mam nadzieje ze uda mi sie schudnac

zyza
10-03-2010, 12:04
orbitek czyli? nie jestem za mocna w sprzecie do cwiczen :D

goslava
10-03-2010, 12:07
zyza orbitek to taki rower stacjonarny ale bez siodelka, na nim sie stoi i pedaluje tylko troszke inaczej te pedalowanie wyglada niz na rowerze no i machasz rekoma zeby bylo jak najwiecej ruchu :)
ja wzielam dodatkowo z komputerkiem i ustawiam tylko moja wage, plec, i takie duperelki i automatem sam ustawia sile pedalowania :)

tusia
10-03-2010, 12:08
ORBITREK THORN PLATINIUM PO-06 LIMITED ED. GRATISY (936621253) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item936621253_orbitrek_thorn_platinium_po_06_limit ed_ed_gratisy.html)
fajny sprzęcior, chiałam mieć taki:rolleyes:

goslava
10-03-2010, 12:09
o wlasnie to jest orbitek tylko ten moj wyglada inaczej ciut

tusia
10-03-2010, 12:15
ja własnie znalazłam za 277zł:wow: mechaniczny ale jaka cena:o Orbitrek mechaniczny KLJ-8.2. Tani i solidny (939272223) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item939272223_orbitrek_mechaniczny_klj_8_2_tani_i_ solidny.html)

goslava
10-03-2010, 12:17
no ja swoj dalam 1800 zl i byl w promocji bo poprzednia cena wynosila 2600 zl

tusia
10-03-2010, 12:42
Twoj to na pewno magnetyczny i o niebo lepszy:] ten co ja pokazałam, to najprostsza odmiana orbitreka

goslava
10-03-2010, 12:44
tuska zreszta niewazne jaki grunt zeby przynosil oczekiwane rezultaty:)

kachna831
10-03-2010, 12:44
a mi brakuje ze sobie biegala w zeszlym roku...
czy w ciazy mozna biegac? jak ja tesknie za tym zmeczeniem i swiezym powietrzem :D

zyza, ja w ciąży jeździłam praktycznie do samego końca, na rowerku stacjonarnym, co prawda to nie to samo co ruch na świeżym powietrzu ale zawsze jakiś ruch :D

KingaNiewiadomska
20-03-2010, 00:53
Ja na odchudzanie po długiej zimie wybrałam diete kapuściana ćwiczenia specjalne.... poki co 1,5 kg w dol ;) przytyło mi się strasznie tej zimy... jak nigdy!

zyza
20-03-2010, 12:39
dziewczynki nigdy nie dajcie sie naciagnać na diete na serwisie dobieramydiete.pl
ta strona pojawia sie co jakis czas i co jakis czas znika...
ale to sa naciagacze i chrzania same glupoty no i Zyza sie nabrala scignali mi z konta 60zl zamiast 60gr:P
hah a bylam tylko ciekawa jak to sie ma do mojej wiedzy:D

i oto jak naciagaj ci oszusci :D

http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/11/topicid/56226/page/1

glupia Izka:D

kasiasssss
20-03-2010, 12:42
ja osamotniona ze swoja dieta jakos ciagne,w pzryszlym tygodniu sie zwaze jak nie bedzie spadku rezygnuje:/::/:

zyza
20-03-2010, 12:49
http://www2.examinediet.com/payment.php
obecnie oszukuja na tej stronie

asia
20-03-2010, 12:54
ja osamotniona ze swoja dieta jakos ciagne,w pzryszlym tygodniu sie zwaze jak nie bedzie spadku rezygnuje:/::/:

:cisza::cisza::cisza: na pewno nie! właśnie to jest ten moment co nei możesz zrezygnować!! ja wróciłam do siebie, jutro sie zważe i cie przypilnuje żebyś nie rezygnowała!!

kasiasssss
23-03-2010, 20:51
:skacze::skacze::skacze::skacze::oj ciesze sie bo kolejny kilogram spadl takze ide dalej,ale juz bym sobie podjadla, w swieta dam sobie dyspense i sie najem hehe

czarnulkaaa87
23-03-2010, 22:48
kasiasssss to gratulejszyn :D
a jak sie odchudzasz? moze przy tobie zlapie motywacje :D bo widze ze duzo schudlas po pasku dietkowym :P
Ja drugi tydzien sie fest odchudzam, ale zgrzeszylam bo zjadlam piezcywo dzis i wczoraj ;(

ziutka0508
23-03-2010, 22:58
Chudniesz - Wygrywasz - Zdrowie! - - Strona Główna (http://chudniesz-wygrywasz.pl/)
dziewczyny jeżeli któraś ma blisko szczerze polecam tam się dzieją cuda sprawdziłam na sobie. Z tego co się dowiedziałam już niedługo będzie możliwość odchudzania się przez internet na zasadzie otrzymujesz indywidualną dietę i dobrany zestaw ćwiczeń.:):good:

tusia
24-03-2010, 09:21
o prosze....Lublin:]...ciekawa akcja

czarnulkaaa87
24-03-2010, 11:08
Ja odpadam jestem z trójmiasta :P

asia
24-03-2010, 18:36
ja troche tez schudłam:D

kachna831
24-03-2010, 19:26
Chudniesz - Wygrywasz - Zdrowie! - - Strona Główna (http://chudniesz-wygrywasz.pl/)
dziewczyny jeżeli któraś ma blisko szczerze polecam tam się dzieją cuda sprawdziłam na sobie. Z tego co się dowiedziałam już niedługo będzie możliwość odchudzania się przez internet na zasadzie otrzymujesz indywidualną dietę i dobrany zestaw ćwiczeń.:):good:

widzę że w zamościu to też działa więc mojej ciociuni namiary dam bo też się odchudza :D

A tak w ogóle dziewczynki to najlepsza dieta to liczenie kalorii, 0 słodyczy i odstawienie posiłków po 18, testowałam sama na sobie schudłam 22 kg, co prawda trwało to trochę ale warto było bo dzięki temu nie mam efektu jojo jak to było w przypadku innych diet :D

kasiasssss
24-03-2010, 19:39
kasiasssss to gratulejszyn :D
a jak sie odchudzasz? moze przy tobie zlapie motywacje :D bo widze ze duzo schudlas po pasku dietkowym :P
Ja drugi tydzien sie fest odchudzam, ale zgrzeszylam bo zjadlam piezcywo dzis i wczoraj ;(

ja caly zcas na diecie bialkowej, dlugo bo ponad dwa miesiace,ty tylko dwa dni i nie wytzrymalas ehheh,ja musze miec silna wole,chociaz i tak nieraz zaliczam wpadki,ale waga spada wiec narazie jeszcze troche ja postosuje potem pzrejde na 3 faze bedzie mozna zjesc owoc,chlebek czarny,zolty ser,bedzie latwiej,ale ja uwielbiam slodycze wiec musze uwazac caly czas

justysia9
01-04-2010, 16:05
ja muszę powiedziec że jestem miesiac na tej diecie od koleżanki i widzę efekty bo zaczęłam ćwiczyć (100 brzuszków i 10min siady na boki na moje boczki) brzuszek mam mniejszy i się ciesze, nie waże się ale muszę iśc się do pielęgniarki zważyc w szkole bo ja mam wage zepsutą;/ znaczy źle waży ;/ jak wejde na wagę to pokazuje mi 76,3 a zaraz jak wejdę to pokaże mi 80,1 ;/

jOotka
03-04-2010, 20:44
:)
ja mam 1,65. I waże ok. 54 kg.
Każdy mi mówi, ze nei jestem gruba.. ale mój brzuch to masakierka.


jednak nie mam zamiaruu sie odchudzać ;]
lubie siebie ;)

justysia9
11-04-2010, 12:19
ja poprostu nie ogarniam... ;/ w pasie z 96 spadłam na 88 a waże 80kg...;/ to nic nie schudłam?! JAKAŚ MASAKRA!! Ale powiedział mi ktoś mądry że nie waga się liczy ale żeby mieć figurę...;p więc nawet jak bede cały czas ważyć 80 a bede chudła w pasie i w boczkach to bedzie super;D już nie patrzę na wage tylko mierze centymetrem pas i boczki ;p

asia
11-04-2010, 14:23
oo gratulacje!! :D

hersa
11-04-2010, 19:02
ja nigdy nie patrzałam na wagę. Mięśnie też ważą u tych co fitnes ćwiczą, a grubi nie są :)

kasiasssss
11-04-2010, 19:15
:)
ja mam 1,65. I waże ok. 54 kg.
Każdy mi mówi, ze nei jestem gruba.. ale mój brzuch to masakierka.


jednak nie mam zamiaruu sie odchudzać ;]
lubie siebie ;)

bo nie mozesz byc gruba,wazysz tylko 54,ja waze 67 wiec to jest ponad 10kilo wiecej wiec to roznica

KaMiLaC.
11-04-2010, 19:20
kiedys przeczytałam najlepszy tekst o dietach :) przytoczyła go na innym forum forumkowa Iwa :D oto on:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zawsze go czytam jak przybywa mi tu i ówdzie :skacze:

kasiasssss
11-04-2010, 19:24
na mnie to nie dziala odchudze sie i bedzie ok,lubie zdrowo sie odzywiac ale slodycze lubie bardziej heheh

zyza
12-04-2010, 17:11
Kamila leże i kwiczę
no hellooo przeciez to same warzywa są? :lol::lol::lol::lol::lol:

KaMiLaC.
12-04-2010, 17:23
dobre nie Zyza? :lol:
tez kwiczałam jak czytałam :D

justysia9
12-04-2010, 20:31
ale pierw trzeba zgubić tłuszcz żeby mięśnie ważyły tyle ;p hehe;D

ja kiedyś stosowałam diety tabletki i tak zrobiły mi cie boczki że masakra no ale gdybym jadła tak jak tam było to by tego nie było i porobiły mi się rozstępy na brzuchu w koło pępka i na boczkach czy jest coś co je zlikwiduje czy one znikną jak już schudnę?

asia
12-04-2010, 20:44
rozstępy nie, raczej nei znikną a czasami i większe mogą być

justysia9
12-04-2010, 20:52
nawet jak będę chudsza?

naprawdę? całe życie z rozstępami?

KaMiLaC.
13-04-2010, 06:51
niestety .. ja po pierwszej ciąży mam kilka na udach i tylko tam o dziwo (a może na szczeście!) no i musiałam do nich przywyknąć :) dobrze, że teraz przy drugiej ciąży nie przybyło :D

można oczywiście usunąć je laserowo czy jakoś tak, ale to cholernie drogie jest :/:

ja się nigdy nie odchudzałam, bo pewnie i tak bym nie wytrzymała z dietą :lol: uwielbiam jeść i jak przybędzie tu i ówdzie to trudno :P

zyza
13-04-2010, 11:28
rozstepy mi sie zrobily nie jak przytylam ale jak gwaltownie schudlam
jedyna skuteczna metoda na rozstepy jest zabieg tylko nie pamiętam jak on sie nazywa wbija sie iglę w rozstep i wysuwając ją z ciala tak jakby sie rusza na boki i wkluwa sie bodajze kolagen? nie bede was klamac ze pamietam ale to jedyny sposob na ich pozbycie sie... poki sa rozowe i sinofioletowe to mozna zadzialac silnymi masciami z apteki takimi na rozstepy dla kobiet po ciazy itd ale w 100% nigdy sie ich nie usunie....
co do kilogramow to ja mocno nie chudlam jak zaczęlam biegac ale tracilam w obwodach i ludzie mowili ze spodnie mi na dupsku wiszą:D takze objetośc a waga ma sie nijak do siebie :D

asia
13-04-2010, 12:14
haha a ja zaczęłam omijać temat odchudzania.. z wiosną samo sie zrzuci hahaha :D:D:D

kachna831
13-04-2010, 13:21
kiedys przeczytałam najlepszy tekst o dietach :) przytoczyła go na innym forum forumkowa Iwa :D oto on:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zawsze go czytam jak przybywa mi tu i ówdzie :skacze:

Chyba wydrukuje i powieszę w widocznym miejscu :D

deissy
15-04-2010, 18:14
Mam pytanko kochane czy jeżdżąc na rowerku stacjonarnym się co nieco schudnie?
Koleżanka stosowała ten rowerek codziennie i podobno schudła sporo< nie wiedziałam na własne oczy bo za granicą jest>

DymciA
15-04-2010, 20:36
ja narazie sbie dalam spokoj z odchudzaniem :) mam nalog - slodycze :D ni epotrafie zrezygnowac hihihi ale pilnuje sie zeby waga nie skoczyla mi wiecej niz 62. w lecie mysle ze samo spadnie haha tzn ciepelko moze mi troche pomoze :) :P

eksnail
15-04-2010, 21:06
Też tak myślę, że lato i wiosna to najlepszy okres na chudnięcie bez odchudzania bo na zime to często z nudów się je (ja przynajmniej tak mam)

karna26
15-04-2010, 21:09
przez zime to chyba kazdy grubnie:) tylko sie je,je i jeszcze raz je :)

eksnail
15-04-2010, 21:12
i szczególnie słodycz na poprawienie nastroju:)

DymciA
16-04-2010, 08:13
i szczególnie słodycz na poprawienie nastroju:)

to ja to ja to ja :D:skacze:

natalia268
16-04-2010, 14:03
Też tak myślę, że lato i wiosna to najlepszy okres na chudnięcie bez odchudzania bo na zime to często z nudów się je (ja przynajmniej tak mam)

ja zawsze w zime przytyje z 2-3 kg i sobie tłumacze ze to tylko przez to ze zima i jak bedzie lato to zrzuce to :D

czarnyaniol121
19-04-2010, 15:46
he he ja tez tak mam...
ja mam taki problem ze w rodzinie mam same kobiety z duzym biustem ale i brzuszkiem....
a pozatym ja lubie gotowac i piec ciacha czy inne pysznosci:D

DymciA
24-04-2010, 20:56
kurcze dziewczyny.. dzis zaczelam sie pilnowac... jednak chce jeszcze schudnac te 3 kg :)
waha mi sie teraz 60-61.

marzenie - 57.

przy moich mozliwosciach mysle ze miesiac niepodjadania i odrzucenia slodyczy :) no i male co-nieco cwiczonek

zyczcie powodzenia!

asia
25-04-2010, 11:44
hehe:D:D
życze powodzenia ;)

---------- Dodano o godzinie 11:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:50 ----------

właśnie sobie galileo ogladałam, sprawdzali wyniki na różnych dietach. oczywiście wniosek taki że trzeba mieć zbilansowaną dietę ze wszystkim. ale oprócz tego co oczywiste:D to dieta niskowęglowodanowa spowodowała duże obniżenie sprawności/wydajności dziewczyny i wyszło im że lepsza jest dieta wegańska, która powoduje mniejszy spadek sprawności.

zyza
25-04-2010, 12:19
czyli to co mowilam Asiu :D
odpowiednio zbilansowana dieta :D

asia
25-04-2010, 12:32
a no oczywiscie:D:D

hassi
25-04-2010, 15:56
Ja jestem cale zycie na dietach, przerobiłam juz wiekszosc, mam 158cm i NIGDY nie byłam szczupła, NIGDY nie miałam płaskiego brzucha tylko zazwyczaj dwie stykające się oponki i duzy tyłek.. Po chorobie na jesieni dwa lata temu, worcilam z Paryza i poszłam na pokaz zdjęc. Gdy poszły pierwsze zdjęcia, tak się wstydziłam że mało się pod ziemię nie zapadłam.. zwazyłam się i miałam 66kg.. wystraszyłam się i w półtora miesiaca schudłam 12kg.
Na zdjęciu wpisałam moment rgorystycznej diety, ale w sumie wazylam 66 na tych zdjęciach. Wage trzymałam rok bez jakis wyrzeczen, prowadziłam normalny tryb zycia.
Potem poszłam do rodziców do pracy. Praca siedzaca a dookola Doner kebaby, grille itd...:P (KOCHAM!):love:
i tak sobie tyłam kilogram na miesiac, az obecnej zimy weszłam na wage, bo w zadne dzinsy nie wchodzilam a na leginsy bylo mi jednak za zimno, i zobaczyłam swój rekord.. Mianowicie 68kg..
przed swietami zrzuciłam w miesiąc 5kg, ale były świeta i.. ;p stuknęło 65.

Dzisiaj jestem 3 dzień na Dukanie i mam juz 62,5 ;p czyli 2,5kg do tyłu, mój tato równo 5 :)
Tak wam wrzuce tutaj mojego mobilizatora :) Jak się chce, to można :))

Renia1613
01-08-2010, 19:12
Kasia widzę że Ty na tej samej diecie co ja... he he... Dopiero 10 dni czyli po 5 protein i 5 warzyw z wagi 84,6 spadłam do wagi 81,3...

zyza
01-08-2010, 19:24
dziewczynki odchudzajace sie dunkanem polecam wam blog tej dziewczyny...
jest na diecie Dukana i rewelacyjnie gotuje :D

polecam mocno :D

Mrs.SideBar - blog dostępny pod adresem sidebar.pinger.pl (http://sidebar.pinger.pl/)

sama bedac obecnie na diecie dla cukrzykow korzystam z jej przepisow :D

eksnail
01-08-2010, 19:28
Ja się podzielę może takim małym spostrzeżeniem co do naszego wyglądu, może też któraś z was o tym się przekonała ... kiedyś przeczytałam artykuł że nasz mózg odbiera inaczej naszą budowę i inaczej patrzymy na nasze ciała niż wygląda to w rzeczywistości i widzimy innych. mogę potwierdzić, że faktycznie patrząc na siebie zawsze mi się wydaję że jestem grubsza niż np. na zdjęciach; mam koleżankę która ciągle twierdzim, że musi "coś" zgubić a żeby było śmieszniej to jest mojej budowy i osobiście uważam ją za bardzo szczupłą osobę... Może komuś poprawi to trochę samoocenę;)

evevlina
01-08-2010, 21:32
Widzę, ze kilka osob na Dukanie więc moze i jak sie wypowiem na temat tej diety. Chcialam schudnąć jakies 4-5kg wiec postanowilam zaczac tą dietę. Pierwszy etap był ok, schudłam przez 3-4dni 2kg ale kiedy zaczełam 2etam zaczęłam mieć problemy żołądkowe. Codziennie bolał mnie żołądek, codziennie rano miałam biegunkę. Trochę się wystraszyłam bo więc postanowiłam skończyć tą dietę no i niesty jeszcze kilka dni później miałam te "dolegliwości". Oczywiście każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Mnie niestety ta dieta nie służyła a szkoda bo wiązałam z nią nadzieje na schudnięcie :P Ale dobrze ze was ona służy i wytrwałości w odchudzaniu zycze :)

klanat
02-08-2010, 01:07
To teraz ja :
1000 kalori to jest to
Po dwoch ciazach wazyłam uwaga ,uwaga 98 kg!!!!!!!Wzrost 170 cm
przerabialam wszystkie mozliwe diety i nic chudlam w pierwszym tygodniu ,a potem wielki came back!!!!!!
Dieta 1000 kqlorii jest najlepsza ,5 posilkow dziennie ,jesz co lubisz byle liczyc kalorie,nawet slodycze jem
i 2 litry wody (moja zmora nie cierpie wody)
Od kwietnia schudlam 12 kg!!!! teraz waze 86:)

kachna831
02-08-2010, 01:51
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zgadzam się, 1000 kcal jest najlepszą dietą i co najważniejsze bez efektu jojo, tyle diet co ja wypróbowałam to głowa mała, dopiero dieta 1000 kcal przyniosła wymarzony efekt... 5 lat temu warzyłam 86kg przy 172cm z dietą 1000 kcal schudłam 22kg. Od 3 lat ważę 64 kg, jem co lubię, wciąż licząc kcal, z tym że teraz już nie 1000 a 1200 :)
Klanat, gratuluję efektu :*

Anika
02-08-2010, 01:52
Ok laski, to teraz trochęo diecie białkowej. Znam osobiście dwie dziewczyny, które schudły:jedna w półtora miesiąca 16kg a druga 12 kg w 3 miesiące.Ta druga stosowałą tą dietę mniej dyrastycznie.

Polega ona na tym, że z naszego menu wyrzucamy węglowodany. Nie jemy: pieczywa, ryżu, makaronu i ziemniaków; słodyczy, unikamy owoców, tłustych serów, w ogóle serów :) i nie pijemy alkoholu.

Co możemy jeść, np. : gotowane mięso, chude wędliwny, jogurty,kefiry do 3%, ogórki konserwowe, brokuły w nieograniczonych ilościach, gotowane jaja, grajpfruty, fasolka strączkowa zielona.

Jemy 5 posiłków w ciągu dnia ale mniejszych.
Pijemy 2 litry wody dziennie.

Pierwsze 10 dni diety: jemy to co możemy jeść :)
Kolejne 10 dni- dodajemy do naszego menu gotowane warzywa i owoce z wyjątkiem winogron i arbuza.
Następne 10 dni- możemy dołączyć do naszej diety ziemniaki.

Jeżeli ktoś chce schudnąć więcej to wydłuża okres diety pierwszych 10 dni. Dodam jednak, że nie można z tą dietą przesadzać. Lepiej nie stosować jej aż tak dyrastycznie a stopniowo.
Dietę tą znam od moich znajomych. Widać, że jest skuteczna :)

Co do ćwiczeń na chudnięcie to najlepsze są aeroby czyli: rowerek- o lekkim obciążeniu, jak będziemy jeździć na ciężkich przerzutkach to wyrobimy sobie większe mięśnie. Oraz bieganie- chyba najlepsza metoda :)

Wiem, że naprzemienne prysznice świetnie ujędrniają skórę, poprawiają jej wygląd i mojej znajomej ciocia straciła w ten sposób parę centymetrów w udach. Zliwkidowała w ten sposób cellulit.
Naprzemienne prysznice stosuję tydzień a dietę białkową stosuje już 4 dni i widzę znaczną poprawę :) nic mi nie jeździ w brzuchu na zakręcie :D Czuję się świetnie :) Mam na celu zlikwidowanie moich boczków i oponek :)

zyza
02-08-2010, 10:28
co do dukana to dieta opisana jest duzo wczesniej :D
warto poczytac posty :D

co do 1000kcal to po niej dorobilam sie 90kilo :D

najlepiej sport, regularnosc posilkow, zmiana maki bialej na zytnią, wykopanie slodyczy i slonych przekasek, MŻ i zdania nie zmienie :D

bo prawde powiedziawszy 1200kcal to malo jak ktos spala polowe tego przy jednym treningu
i wchlanialnosc kalori wchalnialnosci innym kaloriom nie rowna :D

np. arbuz kalorii ma dosc sporo bo ma fruktoze - cukry ale nie jest to odpoiwiednik cukry bialego wiec nie ma to jak ze soba porownac :P

ja obecnie dostalam wytyczne ze po 17 zadnego owocu zjesc nie moge przy diecie cukrzycowej, czyli cos w tym tez jest :D

smuteczek
02-08-2010, 13:19
zgodze sie z zyza - mniej zrec i wiecej sie ruszac. i przede wszystkim silna wola. a kolacje oddac wrogowi :D
od miesiaca mniej wiecej stosuje powyzsze, jem prawie wszystko normalnie (oprocz miesa, ktorego nie jem juz od kilku lat), ale w mniejszych porcjach. do tego zaczelam biegac.
waga poczatkowa +/- 67kg przy 166cm wzrostu. aktualnie jestem na 61kg i do celu zostaly mi 3-4kg.

kazdy bedzie zachwalal ta diete, ktora na niego bedzie dzialac, ale nie sposob zrucic 10 czy 20 kg, jesli po odstawieniu diety wroci sie do poprzedniej czy wyzyszej wagi. najwazniejsze to zmienic nawyki zywieniowe i tryb zycia. a jak ktos mowi ze nie moze to i "cudowne" diety niedlugo beda dzialac.
na temat diet 1000 i innych typowo gazetowych w stylu "1 platek kukuryziany i lyzka jogurtu na caly dzien" mam zdanie typowo negatywne ze wzgledu na moj styl zycia. na chwile obecna jestem bardzo duzo w ruchu i przy takiej diecie zemdlalabym po wstaniu z lozka. ale byc moze dla kogos kto caly dzien siedzi to takie diety "nic" sa dobre.

podsumowujac - trzymajcie dziewczyny kciuki bo juz niewiele mi zostalo do zrzucenia :D

klanat
02-08-2010, 16:39
Zachwalam diete 1000 kalorii nie tylko dlatego ze na niej chudne,ale dlatego ze mozna jesc wszystko,ja jem co piatek w KFC, ale za to w sobote jem tylko 3 posilki po 300 kalorii, a potem normalnie codzien po 1000 i tak w kolko.Nie mam zachcianek na nic bo jak mam ochote na slodycze to tez zjem ale potem kolacja bardzo warzywna!!!od trzech tygodni jem normalnie i nie przytylam nic!!!!!!!Nie ma efektu jojo.
nie chudlam nic na innych dietach bo zawsze sa jakies ograniczenia dwa tygodnie wytrzymywalam i potem nie moglam zyc bez chleba ziemniakow i sera żółtego!!!!
Jestem chyba łasuchem!!!!Pozdrawiam wszystkich tych przed dietą,w trakcie diety i tych po dietach!!!:) :) :)

ana_zaba
02-08-2010, 19:56
hassi (http://forum.wzorki.info/members/hassi.html) na tych zdjeciach po diecie wygladasz swietnie, normalnie zupelnie inna kobitka

ja tez teraz sie mecze troche ze soba bo kurde nie mam kiedy sie zmobilizowac:yess:

nie jestem chyba otyla
bo mam 65/ 171 ale jakos tak mi sie pupa ostatnio powiekszyla

wiec chyba sie wreszcie rusze od kompa i zaczne cwiczyc:D:D

---------- Dodano o godzinie 19:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:50 ----------

smuteczek (http://forum.wzorki.info/members/smuteczek.html) to co napisalas to swieta racja

tez sadze ze silna wola to bardzo duzo
choc mi jej brak

ale wiele moich znajomych zachwalalo jakies diety a po ich skonczeniu wracali do normalego jedzenia i znowu wygladali jak przed dieta

Wyjatkiem jest jedna moja sasiadka ktora twierdzi ze odkad zaczela sie odchudzac ludzie sa dla mniej milsi i puchnie od chlepa, a jak wypije mleko 3,2% (a nie 2) to jej sie niedobrze robi

i tak od pol roku wcina tylko warzywa gotowane miesa i wciaz marchewka/kukurydza/groszek taki mix w sloiku

skonczylo sie na tym ze trafila do psychologa i bierze jakies tabletki bo tak jej na psyhike padlo
nogi ma jak patyki a kurtka na niej wisi
to ja juz ja wolalam jak taka okragla kobitka byla

zyza
02-08-2010, 20:23
no i widzisz Klanat, jedzenie w KFC nie oznacza ze jesz beznadziejnie bo robia tam calkiem dobre salatki ale jesli chcialas podac to za przyklad ze mozesz jesc niezdrowo to niestety jestem zdania ze to nie jest dobry przyklad jesli masz na mysli kurczaki w panierce... bo organizm jesli nie otrzymuje odpowiedniej ilosci skladnikow w odpowiednich porcjach bedzie wyciagał straszne rzeczy z tłuszczu np. z panierki :D no ale jesli mialas na mysli KFC bo maja dobre salatki a nie fast foody kurczakowe to ok :D

tobie pewnie starczy 1200 kcal ja przed ciaza nie wyobrazalam sobie biegajac i cwicząc spozywać tak mala ilosc jedzenia bo bym glodna chodzila...
a w diecie nie chodzi o to by sie glodzic :D
dla mnie dieta tysiaca kalorii to byla porazka
Dla Asi tu z forum moj sposob jedzenia tez sie na nic nie zdal :D
Kasiasss najlepiej czuje sie na Dukanie :D
poniekad obie jestesmy zdania ze MŻ - w twoim przypadku 1200kcal albo 1000kcal a w moim odpowiednio zdrowa zbilansowana dieta i pare reguł ktore wyjasnialam wczesniej :D

no ale teraz nie jestem dobrym przykladem bo razem z dzidziusiem waże 100kg :P niestety po schudnieciu 10kilo jak przyszla ciaza od razu migiem wrocilo mi te 10kilo i dodtakowe 10... no z mojej winy bo sobie nie odmawialam :D 'rozpakuje sie' znaczy sie urodze i wtedy bede sie znow dietowac i bede zdawać wam relacje :D

w kazdym razie nie wiem czy nie pociagne dalej tej diety cukrzycowej bo kilogramy mi spadaja a dziecko rosnie zdrowo :D bo ona jest oparta na zdrowym zywieniu takim jak ja stosowalam ale ma pare fajnych zasad ktorych nie znalam wczesniej :D

asia
03-08-2010, 11:38
hihi:D

ja nadal przy tych ćwiczeniach, od miesiąca jeżdzę do pracy na rowerze, co prawda blisko mam ale zawsze:) nie wiem czy schudłam z wagi, ale nóżki lepiej się prezentują, od wczoraj znowu biegam :)

klanat
03-08-2010, 13:26
Zgadzam sie ze dla kazdej osoby inna dieta ,bo kazdy jest inny
Ja nie cierpie cwiczyc ,biegac itd,po zatym nie umiem zrezygnowac z niczego kalorycznego,nie cierpie gotowanych mięs dlatego 1000 kalorii jest super bo np usmarze sobie piers z kurczaka ,do tego salata pomidor i 10 kluseczkow świderków ,i dobre to jest i malo kalori ma!!! Ale musze przyznac ze na tej diecie i tak musze unikac pewnych rzeczy, jem ale zadko np:Majonez!!!!!Ser żółty,masło ,a uwielbiam to!!!

Golebica
03-09-2010, 09:46
Hej Wiórki :D

Widzę, że tu część dziewczyn na Dukanie... Założyłam o Dukanie osobny temat, ale widzę, że niepotrzebnie :/:
Ja jestem na Dukanie od 12.07., czyli trochę ponad półtora miesiąca i schudłam 10,5 kg (z wielkimi potknięciami, bo były i kebaby i pizza i lody..., więc pewnie schudłabym więcej ) . Jestem pół roku po porodzie, także mam z czego zrzucać.
Evelina, to prawda, że każdy organizm jest inny i nie każdemu służy Dukan :( Najlepszym na to przykładem jest moja mama- przez miesiąc schudła na Dukanie tylko 2 kg i miała takie zaparcia, że po tydzień nie odwiedzała toalety. Przeszła na inną dietę i już jest lżejsza o 5 kg. Mnie z kolei baaardzo odpowiada ta dieta :D Można jeść do syta i chudnąć ;)
Przed ciążą byłam na diecie Plaż Południowych South Beach. Rezultaty są błyskawiczne (8 kg w 2,5 tyg), ale i dieta bardziej rygorystyczna. Kto chce bardzo szybko schudnąć, to polecam właśnie tę.
Ja jednak wolę powolutku z Dukanem, bo chcę zrzucić jeszcze 20 kg i wolałabym uniknąć zwisającej skóry :/:

Emilia B.
03-09-2010, 13:17
klanat pamiętaj, że łyżka stołowa oliwy ma ok 150 kcal, olej więcej... więc wówczas to co wydaje nam się mało kaloryczne kryje w sobie o wiele więcej niż przypuszczamy :) lepiej zrobić pieczonego albo na parze ;)

plushak
03-09-2010, 13:28
Ja sobie nie potrafie odmówić pysznej pizzy czy kurczaka w KFC jednak myślę że raz na jakiś czas można, za to o ćwiczniach nie zapominam dużo wody i ruchu i żadnej diety mi nie trzeba żeby poczuć się lżejszą ;-)

kashia83
14-09-2010, 20:02
Ja też niedawno zaczęłam się odchudzać i właśnie dietą Dukana :) Jest rewelacyjna! Wcale nie chodzę głodna, można wiele potraw wyczarować samemu, moje ciało nie robi się wiotkie i nic mi nie "dynda" :) Mój narzeczony odchudza się razem ze mną więc jest mi raźniej. Polecam najpierw przeczytać książkę o tej diecie.:ok:

Golebica
11-02-2011, 13:58
Wątek umiera śmiercią naturalną :/:

Dukanki jak Wam idzie dieta?? Kontynuujecie? Ile macie na minusie??

asia
12-02-2011, 18:20
hihi ja bym powiedziała, że wątek się odświeża jak wiosna idzie:D razem z reklamami w tv...:D:D

Golebica
14-02-2011, 10:47
he he :D, no to miejmy nadzieję, że ruszy... ;]

kochanaa
05-04-2011, 19:24
Dziewczyny a z tą dietą 1000 kalorii to skąd wy wiecie ile co ma kalorii ? Też myślę wziąć się za siebie, ale co wcześniej próbowałam jakieś diety to zazwyczaj po paru dniach rezygnowałam, bo miałam ochotę na jakiegoś batona, a przy tych dietach co miałam, to jak go zjadłam to cała w diabli szła :( a z tego co tu czytam, to ta dietka jest bardzo fajna i można sobie pozwolić od czasu do czasu pamiętając o kaloriach :)

kobietazpazurem
05-04-2011, 19:47
w internecie masz pełny spis kalorii rozmaitych rzeczy, w każdym artykule spozywczyn pakowanym oprócz składu masz podaną także wartość kaloryczną

czarnyaniol121
06-04-2011, 10:27
nie wiem czy to było juz poruszane wiec napisze
1. dieta to jest to co jemy tzn nawet jak by sie jadlo tyko czekolade to to też jest dieta
2.dieta i efekt jojo
załużmy ze dziennie organizm dostaje 2000 kcal przechodzimy na odżywianie 1000 kcal to organizm paniukuje PRZYSZEDŁ GŁÓD i zaczyna robic zapasy ale wkoncu musi zacząć je spalać i wtedy człowiek chudnie i organizm przestawia sie na działanie majac do dyspozycji 1000 kcal wtedy waga sie normuje kobitka zadowolona "schudłam" i wraca do normalnego odżywiania 2000 kcal i co sie wtedy dzieje organizm zużywa 1000kcal a reszta idzie w tłuszcz
morał żadne diety cud nie istnieją trzeba odżywiać sie racjonalnie, byc aktywnym fizycznie a jak chce sie rozwalić sobie organizm to owszem można chudnąć x kilogramów za chwile tyć stosować wyniszczajace diety ale to już osobisty wybór

zyza
06-04-2011, 12:46
aniol ja to walkuje od kilku miechow :D

kaloria kalori nie rowna bo np jak zjada sie miecho organizm potrzebuje wiecej energii zeby go przerobi niz jak zjada sie cos innego...

ale mniejsza z tym zaczynam dietke pociązową czyli racjonalnie jem i ćwiczę...
zakupilam rolki zaczynam z 92 kilogramami :D

kobietazpazurem
06-04-2011, 14:55
zyza a ile masz wzrostu??

aga774
06-04-2011, 15:00
Kochane ja byłam 2 lata temu na diecie Montignaca i schudłam 15kg.w rok a potem poszłam do pracy i niestety na słodkich bułeczkach przytyłam 10kg.Teraz jestem na takiej mieszanej diecie czyli troche Monti a troche zmniejszenie porcji i kolacja o 18. Już widzę efekt i 3kg.w dół :ok: Motywacją jest dla mnie wyjazd w lipcu nad morze :D
Myślałam o Dukanie ale zrobiłam wyniki i mi wyszły złe próby wątrobowe lekarz raczej mi odradził bo ta dieta obciąża nerki i wątrobę :(

zyza
09-04-2011, 17:13
175 cm a obecnie wygladam tak :P

kochanaa
24-06-2011, 17:31
Znalazłam coś takiego:
3 minutowe ćwiczenia.

W ćwiczeniu metodą NTO (Natężenie treningu odstępowe) nawet pojedyncze sekundy robią różnicę w efektach, jakie osiągniesz, ponieważ czas treningu jest bardzo krótki.
Np. osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo – 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo – 25 s. wolne tempo. Co więcej dłuższe maksymalne tempo nie zawsze polepsza wyniki.
Idealny odstęp natężenia (ION) to 30 s. wolne, 30 s. maksymalne tempo.
Schemat ćwiczenia to ćwiczenie 3 min. Raz wolne, raz szybkie tempo po 30 s.
W 3 min. Odchudzaniu nie chodzi o to jakie ćwiczenie wykonujesz i jakie mięśnie pracują, ale o natężenie.
Musisz być pewna, że gdy robisz 30 s. maks. ćwiczenia to musisz dać z siebie maksimum i włożyć wszystkie siły w maksymalne tempo. Im większa będzie różnica w natężeniu tym lepszy efekt osiągniesz.
Kilka sprawdzonych ćwiczeń, które działają najlepiej w 3-min. Odchudzaniu:
1. bieganie (zwykłe lub na bieżni)
2. jazda na rowerze
3. suche wiosła,
4. pływanie.

Można robić przysiady, brzuszki, pompki, ale efekty będą gorsze.
Każdy trening trzeba zacząć od krótkiej rozgrzewki tych partii mięśni, które będą najbardziej obciążone. Powtarzaj trening przez min. 7 dni, wtedy metabolizm będzie się przestawiał.
Autorka nie zaleca zwiększenia porcji jedzenia, bo efekt będzie żaden. Do 3-go dnia nie będzie efektów, dopiero od 4 dnia zacznie się chudnąć.

Może wam się przyda :D Ja dziś zaczynam ćwiczyć :) i jak będą jakieś rezultaty to napiszę :)

Patii
24-06-2011, 22:43
Ja jestem aktualnie na Dukanie ;)
5 dzien i zrzuciłam jak na razie 2,5 kg :) Do niedzieli mam faze I, a potem od poniedziałku faza II . Wtedy już bede chudła spokojnie 1kg na tydzien..

Mam niedoczynnosc tarczycy i zawsze ciezko mi bylo schudnac. teraz to moje wielkie osiagniecie.
Jeszcze 0,5kg i pokonam II stopień otyłości:) Jestem dumna z siebie, jeżeli ktoś ma zdrowe nerki i wątrobe to ja polecam diete;)

claudia.c
25-06-2011, 12:13
ja też jestem na Dukanie od 05 lutego
również pokonałam otyłość stopnia II, teraz mam nadwagę gdyż jest -20 kg i walczę dalej nie będąc głodna :D

zyza
25-06-2011, 20:30
ok mam o 5,5 kilo mniej :) waze obecnie 87,5 :)

katerina15
30-06-2011, 11:38
A ja w święta Bożego Narodzenia ważyłam 58kg. Dziś ważę 52kg :D:D:D

Ale się cieszę :D

kochanaa
30-06-2011, 11:52
Ja w 5 dni schudłam 2 kg :D Ćwicząc tylko 3 minuty dziennie :skacze:

kochanaa
29-07-2011, 09:48
Dawno tu nie wchodziłam xD Dawno już pisałam o tych ćwiczeniach, ale rezultaty mnie nie zadowalały, więc zaczęłam wszystko normalnie jeść i nie cwiczyłam .... no i konsekwencje z tego takie, że przytyłam :porazka:
Dlatego w poniedziałek 25 lipca przeszłam na diete grejpfrutową, która powinna trwać 4 dni i schudłam 5 kg :skacze: dziś przeszłam na diete owocową i patrze na wagę, a tu znów 1,1 kg mniej :wow: Strasznie szybko xD i tak dziennie chudne 1 kg lub czasem dochodzi do 1,5 kg dziennie :D Już czuje się o wiele lepiej :skacze:

kasiasssss
29-07-2011, 09:53
powodzenia,ale jak dlugo wytryzmaz na tej diecie,jak wrociz do normalnego jedzenia waga w gore,nietety,ja juz nie wierze w zadne diety

kochanaa
29-07-2011, 10:05
Na pewno nie wrócę do takiego całkiem normalnego jedzenia :) Bo wiem, że trzeba mniej i jedzenie mniej kaloryczne :) Ale tą diete wypróbowała moja sąsiadka. Kiedyś była strasznie otyła, a po tej diecie taka z niej laska :D i mam też ćwiczenia, bo jak wiadomo na samej diecie daleko nie zajedziemy :)

kasiasssss
29-07-2011, 10:09
nie wiem ja juz w nic nie wierze

zyza
01-08-2011, 19:39
Kasiasss przejechalas sie na Dukanie?

ja tam z tego mojego sposobu jestem nadal zadowolona... tyle ze teraz sobie pofolgowalam i nie stracilam nic :) ale nie przytylam tez ani grama :) nadal 87,5 jeszcze jakies 12 i bede szczesliwa :D znajoma na Dukanie stracila juz 40kg ale ja i tak nie cierpie tej diety...

kochanaa
01-08-2011, 19:46
Zyza, a jaki masz sposób ?

40 kg ? :wow: Ile już stosuje te dietkę ?

kasiasssss
01-08-2011, 20:18
poczekaj jak zacznie ejsc normalnie ,rok,dwa

claudia.c
02-08-2011, 11:41
trzeba jeść normalnie ale z głową,
w każdej diecie i po trzeba się kontrolować oraz robić wszystko aby nie wrócić do starych nawyków
prawda jest taka, że dieta dla osób otyłych musi trwać całe życie,
w moim przypadku to było uzależnienie - nie byłam głodna ale buzią ruszałam cały czas, napychając się tym co było tylko pod ręką
a teraz jak chce nią ruszać w ręku jest surowa papryka :P

kochanaa
28-08-2011, 21:18
Ja od jakiegoś czasu robie wszystko, by schudnąć i udało mi się zrzucić 8 kg. :(
Jedyne kto zauważył różnicę to babcia. Nawet ja nie widzę po sobie zmian. Niby tyle kg to dużo, bo moja koleżanka schudła 15, a zmieniła się niesamowicie. Może dalsze moje zmagania przyniosą więcej rezultatów :D

hersa
29-08-2011, 11:50
Ja schudłam od marca do lipca 10kg. Nie wiem dlaczego, jem wszystko łącznie z opychaniem się czekoladą i kluchami. I powiem Wam, że nie widać dużej różnicy, dowiedziałam się że schudłam jak ciuchy zaczęły na mnie wisieć. Mam 182 cm wzrostu i ważę 74kg, może dlatego w porównaniu z 10kg tego nie widać. Mój chłop płacze, że mu znikam i nie ma za co złapać :P Ja jestem zadowolona, że mi tłuszcz nie wisi z ramion i nie mam bułeczek nad kolanami i mogę chodzić w krótkich spódniczkach :D Nie chciałabym więcej schunąć, jedyne co mi przeszkadza to ta oponka na brzuchu, ale to już trzeba ćwiczyć, a ja leń jestem hehe. Dobrze, że biust został jaki był, bo zazwyczaj to on maleje jako pierwszy :)

zyza
29-08-2011, 12:17
Zyza, a jaki masz sposób ?

40 kg ? :wow: Ile już stosuje te dietkę ?
proponuje cofnąc sie w temacie bo ja juz po raz którys to walkowalam...
mój sposob to zdrowa dieta wg piramidy zywienia, ruch i picie wody mineralnej - czyli na stale zmiana nawykow zywieniowych na zdrowe!!!

http://forum.wzorki.info/104413-post694.html
do tego postu dodam ze zmienilam nieco sposob jedzenia jem chlebek pelnoziarnisty na śniadanie ponieważ zdrowe węglowodany tez sa potrzebne :)

a kumpela miala z czego chudnąc... stracila 40 ale nadal jest gdzies takich gabarytów jak ja :)

moja waga sie nie rusza bo ostatnio pofolgowalam :) i nie cwiczę... a to torcik na warsztatach a to delicje do kawy :P ważne ze nie rosnie :) w kazdym razie jest 86,5...

RedSunset
30-08-2011, 10:26
ja ostatnio mam doła...Właśnie przez dietę, odchudzanie i ćwiczenia...W wszystko przez to że nie potrafię się zmotywować :/:
Normalnie koszmar...Zaczynam dietę...kończę dietę...kilka dni później zaczynam i znowu kończę... Moja silna wola chyba gdzieś mi się zgubiła :/:
W 2008 roku urodziłam dziecko...Waga po ciąży 80 kilo!! przy wzroście 164 cm!!!!
Nie mogłam na siebie patrzeć i wzięłam się ostro za siebie... W jakieś pół roku schudłam 20 kilo... Stosowałam dietę 1200 kcal i dużooo ćwiczyłam. A teraz 6,5 kilo wróciło :/:
I nie mogę sobie z nim dać rady...
Z tym że to raczej nie od jedzenia tylko z braku ruchu... Od kiedy zaczęłam się odchudzać zmieniłam zupełnie sposób żywienia....
Nie jadam fast foodów - może raz w miesiącu
nie pijam napoi typu cola, a jak już to rzadko i niewiele
słodycze jadam tylko gdy mam jakąś okazję, gdy jest jakaś impreza, kino. W zasadzie mam rzadko takie okazje więc można powiedzieć że zjem jakiś batonik raz w tygodniu. Ostatnio jadłam słodkie dokładnie 14-stego sierpnia..na urodzinach mojego synka :P
Mięsa nie jadam bo nie lubię...
Sosy i inne tłuszcze również mało i rzadko.
Żadnych kluch, makaronów.
Chleb tylko pełnoziarnisty. Dżemy, mleczko 0,5%, płatki kukurydziane, serki, jogurty, woda mineralna, herbaty i kawy nie słodzę. Jadam dużo warzyw i owoców. Ogólnie do tej pory jadam rozsądnie, nie jem wieczorem, problem chyba w tym że nie ćwiczę...
Pokaę Wam jak się zmieniałam
pierwsze zdjęcie grudzień 2008 - waga 80 kilo!!!
drugie - wakacje 2009 - około 64-65
trzecie - najniższa waga 60 kg
no i obecnie :/::/::/::/:;(;(;(

zyza
30-08-2011, 12:13
wiesz o tym RedSunset ze pomimo odchudzania zdrowe tluszcze powinnaś jesc? mówie o omega3 i 6 :) a podobno najgorzej mają z odchudzaniem sportowcy i osoby ktore kiedys ostro ćwiczyly... poniewaz organizm takiej osoby musi zrobic duzo wiecej ćwiczeń zeby zacząc spalać niz przeciętnego czlowieka kanapowca... takze moze tu jest przyczyna?

DiamondShine
21-09-2011, 21:56
dziewczyny POMOCY ;(;(



w lutym urodziłam cudownego Synka . Jutro minie równe 7 miesięcy.
w ciąży sporo przytyłam bo AŻ 30kg!!! :wow::wow::wow::wow: wazylam przed ciążą 57-60 a w ciazy dobiłam do 90 ! masakra ;(;(;(;( ale najwazniejsze zdrowie dziecka... wiadomo. uzywalam najlepszych kremow na rozstepy na nogi i na brzuchu ale rozstepy sie pojawily ale mniejsza to...
zostalo mi 15kg i nie moge zrzucic tego ;( przy wzroscie 160 waze 70 ... a powinnam 55 . nie wiem jak to zbić... ?? nie jem dużo . czasami biegam . ale od dzis chce codziennie biegac ... niestety nie umiem sobie odmowic pysznego obiadku to jest moja najslabsza strona ze dwa dni bede na diecie a na trzeci no nie opre sie obiadowi ;( nie wiem co mam robić. strasznie zle sie czuje w moim ciele ;( na brzuchu mam troche skóry nawet wiecej niz troche. uciskam sie pasem czasami bo mi on rany robi tymi drutami :( chcialabym miec ladny plaski brzuszek umiesniony (6 weidra mi pomoze?) i mam problem tez z nogami u gory zwlaszcza ... hmm tak jak by troche mi sie ocieraja o siebie jak chodze o to miejsce mi chodzi. jak to cholerstwo zrzucic??;(

lirene21
22-09-2011, 12:31
ja czasami jak mnie najdzie na diete zwłaszcza po zimie, zmieniam nawyki- słodycze tak ale- jeden batonik na tydzien, albo szklanka coca- coli, jak pije colę to nie jem batona. rano pełnoziarniste pieczywo wędlina i warzywa. obiad lekki więcej warzyw niż mięsa czy np ryżu lub jakiejś kaszy, kolacja lekka zazwyczaj płatki z mlekiem, w ciągu dnia staram się jeść dużo owoców i warzyw no i oczywiście ćwiczenia!!! jazda na rowerku stacjonarnym plus brzuszki. posiłki jem często ale małe porcje- 5 posiłków dziennie :)

DiamondShine
22-09-2011, 12:32
a ja lubie pojesc sobie 2 razy a dobrze i tu zle wlasn ie

Drapi
22-09-2011, 12:39
ja polecam bieznie w podcisnieniu , extra efekty i brzuch i nogi ci napewno schudna tylko pamietaj o systematycznosci ( co 2 dzien) :love:

DiamondShine
22-09-2011, 12:42
a co to jest pierwsze slysze bieznie w podcisnieniu??

Drapi
22-09-2011, 12:59
ja mojej stronie mozesz poczytac o tym , juz daje ci link Salon Fenix - Solarium i Salon Kosmetyczny, Zielona Góra, ul. Fabryczna 7A/02 (http://www.salonfenix.pl/vacuactiv.php) , mozesz jeszcze poczytac o FitRollu Salon Fenix - Solarium i Salon Kosmetyczny, Zielona Góra, ul. Fabryczna 7A/02 (http://www.salonfenix.pl/fitroll.php) , starvacu Salon Fenix - Solarium i Salon Kosmetyczny, Zielona Góra, ul. Fabryczna 7A/02 (http://www.salonfenix.pl/starvac.php) i elektrostymulacji Salon Fenix - Solarium i Salon Kosmetyczny, Zielona Góra, ul. Fabryczna 7A/02 (http://www.salonfenix.pl/elektrostymulacja.php)


:)

DiamondShine
22-09-2011, 13:19
dzięki Drapi powiedz mi bieganie tez mi duzo da co nie?? tak co 2 dzien

Drapi
22-09-2011, 13:28
powiem ci tak:

w kapsule z bieznia masz okolo 70 do 90% szybsze spalanie niz przy normalnym biegu , dodam jeszcze ze w kapsule biega sie pol godz jezeli chcialabys to porownac do tradycyjnego biegania to bys musiala bardzo intensywnie biec przez 2 godz minimum .

DiamondShine
22-09-2011, 13:32
o kurcze musze poszukac czegos takiego obok siebie w rzeszowie . a taka bieznia ewnie sporo kosztuje jak bym chciala kupic a ci ja mowie nawet mnie pewnie na taka nie stac :d

Drapi
22-09-2011, 13:40
taka do domu?????????????????????? taka kosztuje okolo 30-40 tys :) poszukaj gdzie maja taka i kup karnet na iles tam wejsc :)

DiamondShine
22-09-2011, 13:41
tak myslalam hahaha :D ze mnie nie stać :D:D poszukam poszukam . nasz Rzeszow zacofany wiec wcale sie nie zdziwie jak takiego bajeru nie bedzue nigdzie

Drapi
22-09-2011, 13:43
hehehe zapraszam do mnie :D:tuptup::skacze::skacze::D

DiamondShine
22-09-2011, 13:51
aa no niedaleko mam hehe :D

Anna Kosińska
22-09-2011, 14:20
Kasiu mam identyczny problem jak Ty
no to moja historia jest taka przed ciaza 58 a moze i nawet mniej dobilam do 78 jak urodziłam ,bardzo dbalam o siebie w czasie ciazy i dobrze odzywiałam ale za duzo pracowałam odbilo sie to na moich ledzwiach.ale za to rozstepow zero,codzienna kapiel w olejkach nivea zdzialala cuda..no i po ciazy zaczełam tyc!!!a to dlatego ze jadłam jak smok:)wiec to moja wina dobilam 90!

wiec jak sie zobaczylam na golasa w lustrze to sie zalamalam i powiedzialam koniec przeciez to nie ja i bardzo zle sie czulam z tym bylam wrecz zalamana ale sie zmobilizowalam i zaczelam cwiczyc,zawsze bylam aktywna fizycznie,codziennie bylam w stanie roboc do 600 brzuszkow seriami po 50, kocham sporty dodaje nam to siły i otwieramy sie wtedy na nowe horryzonty jestesmy pewniejsi siebie...ale majac male dziecko,dom 200metrowy do ogarniecia sama,obiadki,spacerki i.t.d bo połowka pracuje od rana do wieczora wiec jak tu pozwolic sobie na wyjscie gdziekolwiek,wiec zakupiłam bieznie i cwicze regularnie 15 kg schudlam w dwa miesiace.wiec mam 75 i juz sie ciesze jak wygladam moje cialo zawsze i tak bylo zbite i tak jest do tej pory,bardzo dbam o cialo i tego nie przestane robic:)jeszcze tylko 15 chce zrzucic i bede szczesliwa jak wejde w swoje kochane ulubione ciuchy..byl pewien moment w moim zyciu ze najmniej wazylam 48 przy wzroscie 162cm bylo to niespelna 4 lata temu wygladalam tak sobie za chuda zebra widac bylo ze piesci moglam sobie włozyc wiec do takiego stanu sie juz na pewno nie chce doprowadzic.

Kasiu 6weidera jest super lecz ciezka,systematycznosci wymaga..
brzuszki pomagaja,bieganie,zumba jest swietna wszystkie partie ciala pracuja i mozna cwiczyc w domu zakupujac plyte no i najwzniejsze jedz wszystko na co masz ochote ale w przyzwoitych porcjach i nie jesc wieczorem ,najlepiej 5 godzin przed snem..

DiamondShine
22-09-2011, 14:30
Aniu ale dalas mi mobilizacje !!!:przytul::przytul::przytul: duzo taka bieznia kosztuje?

Anna Kosińska
22-09-2011, 14:45
Kasiu no do tanich gadzetow to nie nalezy,ale poszukaj gdzies moze na allegro albo innych miejscach z drugiej reki bo wtedy nie zaplacisz duzo,czasami upadajace silownie maja do sprzedania ,ja mam taka wlasnie profesjonalna kosztowała 8 tysiecy a kupiłam za tysiac i to jeszcze z dozywotnia gwarancja,bo te profesjonalne posiadaja dozywotnia gwarancje wiec mysle ze cos znajdziesz,a jak chcesz mam kogos kto ma bieznie ale ona jest do 100kg tylko nie wiem czy bedzie chciala sprzedac,stoi w piwnicy i nikt z niej nie korzysta wiec moge zawsze zapytac..

DiamondShine
22-09-2011, 14:52
spytaj spytaj czy by chcial ten ktos sprzedac i za ile :) ciekawa ile taka przesylka

Anna Kosińska
22-09-2011, 14:54
tez o tym myslalam bo ty z Rzeszowa a bieznia ze Szczecina..

Paulka
22-09-2011, 14:56
kasia-nails jak masz za duzo to oddaj mi tak z 5 kg, plisss ;(

DiamondShine
22-09-2011, 15:00
Ania no prawie przez całą Polske by jechała hehe

Paula jak bym tylko mogła to nawet 15kg! moge CI dać

Palusia
22-09-2011, 19:39
Dziewczyny ja mam taki problem ,że mimo odchudzania się , jedzenia małej ilości jedzenia itp nie mogę schudnąć. Nie mam nadwagi , jestem raczej szczupłą osobą ,jednak chciałabym zrzucić z 5 kg jeszcze a tu nic. Już tak mnie to wkurza... ;(całe lato chodziłam dzień w dzień po 8 km pieszo nie jem po godzinie 18 , dużo piję , a waga ani rusz za to jak sobie raz pozwole na gościnie to od razu w góre! Nie wiem co mam zrobić...

barbara_kawka
22-09-2011, 22:34
eh te diety ... masakra ... ja obecnie jestem na diecie atkinsa ( bardziej zmiana sposobu zywienia na stale niz dieta ) - niskoweglowodanowa . dla mnie ciaza to byl dobry moment do odzyskania moich dawniejszych rozmiarow :) przed ciaza wazylam juz nawet 67 kg .... na poczatku ciazy schudlam 4 kg ( 63 kg ) i w dzien porodu wazylam 72 kg czyli od wagi poczatkowej tylko 5kg wiec rewelacja :) w dzien po porodzie poszlam sie zwazyc i bylo -10 kg czyli 62 kg . potem ze wzgledu na to iz karmie piersia ( tak mysle ) a byc moze to ze uwazalam bardzo na diete ... schudlam jeszcze 8 czyli waga 54 kg ale wygladalam strasznie blado itp . jakis czas temu zaczelam przybierac ale stwierdzilam ze szkoda tej szansy jaka dala mi ciaza na powrot do rozmiaru 36-38 i aktualnie moja stala waga to tak 57 kg i czuje sie dobrze i odbicie w lustrze mnie nie przeraza . dieta mi sprzyja ... bardzo dobrze sie na niej czuje . na poczatku ciezko bylo bo hm lubie chlebek itp itd ale ze razem z mezem jestesmy na diecie to jest nam latwiej :) polecam ... sprobujcie ;) podobno organizm nie jest taki glupi aby tluszcze zamieniac w tluszcze ... a weglowodany owszem . wiec cukierasy , chlebki , buleczki na bok ;) a nabial , miesko ... jak najbardziej . wiadomo w granicach rozsadku bo jesli jemy cos co ma np duzo blonnika to te weglowodany sie tak jakby minusuja wiec mozna kasze , ryzyk pelnoziarnisty , makaronik i nawet i ziemniaczka ale w zdrowych ilosciach . i kazdy ( w/g tego atkinsa ) ma swoja granice dziennej dawki weglowodanow ... kurcze dlugo by opowiadac ... jesli ktos bylby zainteresowany moge bardziej szczegolowo .. i podac tytuly ksiazek ;)

---------- Dodano o godzinie 22:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:30 ----------


Dziewczyny ja mam taki problem ,że mimo odchudzania się , jedzenia małej ilości jedzenia itp nie mogę schudnąć. Nie mam nadwagi , jestem raczej szczupłą osobą ,jednak chciałabym zrzucić z 5 kg jeszcze a tu nic. Już tak mnie to wkurza... ;(całe lato chodziłam dzień w dzień po 8 km pieszo nie jem po godzinie 18 , dużo piję , a waga ani rusz za to jak sobie raz pozwole na gościnie to od razu w góre! Nie wiem co mam zrobić...

paulusia nie ma co przesadzac ;) sprobuj sie polubiec;) moze taka po prostu twoja natura ;) jakis basenik do tych spacerkow i tak jak ania kosinska wyzej wspominala jakas zumba moze ... jesli chodzi ci o figurke to moze zadbaj o to aby sie ujedrnic ;)

kath82
23-09-2011, 09:51
To ja napiszę coś od siebie:D. Nigdy nie byłam za środkami odchudzającymi, zawsze trzymałam się od nich z daleka, ale teraz miałam załam kę 3 wesela w roku, a ja nie mogłam zrzucić głupich 5 kg. Walczyłam z nimi prawie 3 lata, spadały 2 kg i wracały. Jeździłam rowerkiem stacjonarnym, zwykłym rowerem, nie piłam napojów gazowanych, odmawiałam sobie słodyczy i nic:(. W końcu Milenka w temacie o zakupach wrzuciła środek o nazwie thermal pro, naczytałam o nim się bardzo dużo, długo zastanawiałam się nad zakupem, aż w końcu kupiłam. Zrzuciłam już ponad 6 kg, stosuję go od 4 tyg. Kiedy zakończę "kurację" mam zamiar trzymać się zdrowego typu życia tzn. rowerek zostaje bo kocham ten sport:). Odzwyczaiłam się także od słodkich napoi więc tego też nie mam zamiaru zmieniać. Kg nabyłam w ciąży, 2 lata karmiłam piersią i nic nie spadało. Przed ciąża miałam 58 kg w ciąży prawie 80 kg, po porodzie moja waga 66/67 kg teraz 59:] i mam nadzieję, że pozostanę już z wagą mniejszą niż 60 kg:D. Przyznam się, że zawsze dbałam o figurę, dużo ćwiczyłam i może dlatego teraz było mi ciężko sobie poradzić samymi ćwiczeniami. Taka moja historia, nikogo nie namawiam do zakupu tego środka bo zdrowie jest najważniejsze, a zapewne wszystko ma skutki uboczne:blink:.

DiamondShine
23-09-2011, 10:03
shola ja tez cwicze i odmawiam sobie wielu rezeczy i nic. i chyba tez cos zakupie jakis środek tylko wlasnie jaki..nie kazdemu pomaga to samo

zyza
23-09-2011, 17:19
Barbaro prawde gadasz :) o tym mowię juz od dluzszego czasu... że to węglowowdany powoduja wzrost cholesterolu a nie cholestreol w jajkach :) tak samo weglowodany zamineija sie sadelko bo to nic innego jak cukry - łatwe paliwo dla organizmu...

kochanaa
23-09-2011, 20:24
Ja zrzuciłam już 11 kg. minęło 1,5 miesiąca. A cholewcia dalej wyglądam, jak wyglądałam ;( Bez sensu :/
Byłam już na wielu dietach, ostatnio przeszłam na dukana, ale po 3 dniach zrezygnowałam, bo to nie jest dla mnie. (szczególnie, że nie lubię jajek)
Ja ćwiczę codziennie. Jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Dziś jechałam 75 minut bo mnie już tyłek bolał xD, zrobiłam 200 brzuszków i jeszcze bym trochę poćwiczyła.
Teraz idę po prostu schematem ŻM (Żryj mniej) i nie jem po 18. Mam nadzieję, że mi uda się zrzucić jeszcze kilka kilo :D

DiamondShine
23-09-2011, 20:39
kochanaa 15kg w 1,5 miesiaca wwwoooow :D dawaj swoje rady! ja tyle wlasnie dokladnie chce schudnac!

kochanaa
23-09-2011, 21:05
Niestety tylko 11 kg :P
hym ? Moje rady ?
Ze mną to jest zupełnie inaczej, bo ja jeszcze niecałe 2 miesiące temu opychałam się słodyczami chyba codziennie :spalony: Na obiad potrafiłam zjeść ponad 10 pierogów Jak sobie teraz o tym pomyślę, to normalnie mnie ciarki po całym ciele przechodzą, bo byłam taka głupia ... Ruszałam się, ale tylko na wf. ( tak nawiasem mówiąc nie wiem jak to zrobiłam, ale miałam 6 z wf ) :leze::leze:
Tak pod koniec lipca pomyślałam patrząc w lustro "Grubasie ! Zrób coś ze sobą !" i tak zaczęłam szukać w necie jakiś porad i najpierw była dieta grejpfrutowa, na której schudłam 4 kg, potem dieta owocowa, która miała trwać 2 dni ( nie polecam !) byłam tak słaba, że mało co nie zemdlałam potem jadłam to co gotowała mama i wróciło 2 kg więc postanowiłam, że zacznę się ruszać także w domu. i mój nieużywany rowerek stacjonarny aż z radości zaczął skrzypieć haha :D ostatnio miałam faze na dukana bo czytałam że ludzie tyle na niej chudną i zaczęłam szukać jakiś dukanowskich przepisów i robiłam. Np chleb z otrębami itp. Po 3 dniach nie mogłam już patrzeć na jajka ( tak jak pisałam nie lubię ich, a to podstawa tej diety) i znów jem co mama gotuje i się więcej ruszam :D
Teraz jak mama zrobiła pierogi to z ledwością zjadłam 5 bo mi się w końcu żołądek skurczył :yess: Słodycze oczywiście jem, ale to tylko raz na tydzień jakiegoś jednego cukierka czy batona. Zaczęłam jeść rano śniadania bo one najwięcej dają. Kolacja przed 18, a czasem nie mam ochoty to po prostu omijam kolację :D I to najlepsze rozwiązanie :D
Każdy ma inny organizm i na każdego co innego działa :D Na mnie podziałały powyższe rzeczy :D
Wiem, że to co napisałam to nie są rzadne specjalne porady, ale może ktoś skorzysta :D :kwiatek:

kasiasssss
23-09-2011, 21:55
brawo kochana tak trzymaj

DiamondShine
23-09-2011, 21:59
hmm musze sie przelamac w koncu. kupic ten rowerek stacjonarny albo bieznie . co wiecej daje ? rowerek czy bieznia?? moze dodam sobie do tego jakies tabletki. co nie i duzo wody pic :) latwo pisac , gorzej wykonac :D ale chyba zaczne od poniedzialku ostro sie za siebie :P

kochanaa
23-09-2011, 22:01
Ja w sumie nie mogę się wypowiadać, bo bieżni nie mam :D A bardzo bym chciała i myślę, że ona więcej da niż rowerek, bo można lepszą kondycję złapać i całe ciało się rusza a nie tylko nogi :D Ale korzystam z tego co mam i to też jest dobre :D

DiamondShine
23-09-2011, 22:07
a to pewnie ;) tyle , ze bieznie sa drozsze :( ale moze znajde jakas uzywana komus nieprzydatna :)

a powiedzcie mi czy duzo sie chudnie przy sexie?:D

kochanaa
23-09-2011, 22:11
a powiedzcie mi czy duzo sie chudnie przy sexie?:D

haha :D w tym już ja nie pomogę :D Ale jak czytałam pewną dietkę to był podpunkt:
"noc godz 22.00
-3 razy numerek z ukochanym
to sobie dodaje kto chce!!
Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam!!! "

:skacze::skacze:

DiamondShine
23-09-2011, 22:15
haha to jak moj wroci juz niedlugo bo za tydzien na 3 tygodnie to mu spac nie dam :D:D :leze::leze::leze:moze schudne :D tylko teraz jakie pozycje haahha pomagaja w chudnieciu

kochanaa
23-09-2011, 22:27
Całą kamasutre po 3 razy dziennie obleć :D haha :P To ćwiczenia będziesz miała zapewnione :D A potem jakie zakwasy będą xD haha :P

rudzia1985
23-09-2011, 22:27
Ja bym brala bieznie, z tego wzgledu, ze "biegniesz" i pracuje wiecej miesni i stawow, o ile nie trzymasz sie poreczy :)

Przy seksie moze sie nie chudnie ale na pewno traci sie kalorie a no i oczywiscie "bialko" :P :) Chyba ze bedziesz ciagle ale to nie zdrowe ;)
Moj chlop zawsze "po" wcina jogurt :D

Palusia
24-09-2011, 15:56
Generalnie dobrze się czuję w swoim ciele, mam szersze biodra (co w sumie mi nie przeszkadza) a szerokie biodra to boczki :( i większe uda, które właśnie chciałabym troszeczkę wyszczuplić i ujędrnić , a jeżdżę na rowerku też i chodzę dużo pieszo :( No i te 5 kg byłoby według mnie akurat. mam taką figurę ,że szczupła talia , dość fajny biust :D ale szersze biodra i uda i więcej niż 5 kg nie chce chudnąć bo zaraz cycuchy mi zjada też. Co do sexu to faktycznie "po" zawsze jestem jakaś taka głodniejsza(ale nie jem ):D no i rano mniej na wadze mam... Kurczę może to jest ten właściwy sposób , nic mi nie pomaga a może odpowiedź na zagadkę jest tak blisko(właśnie leży na łóżku) :D

DiamondShine
24-09-2011, 16:07
hihi ;) musze poszukac biezni jakies uzywanej bo mnie nie stac na nowke.

i czekam na meza :skacze::skacze::skacze:

Palusia
24-09-2011, 16:18
Bieżnia to dość kosztowna sprawa, ja kupiłam nowy rowerek na allegro za 100 zł (wiadomo nie jest najwyższych lotów) ale muszę stwierdzić ,że już rok spisuje się bez zarzutu :) ma jakieś tam liczniki itp także ćwiczyć się da.

zyza
24-09-2011, 16:32
dziewczyny jak sie chce to sie zacznie biegac na swiezym powietrzu... ja kupilam rolki (łyzworolki) trzyrazy zalozylam, leża odlogiem... bo trzeba pupsko ruszyc a nie inwestować w drogi sprzęt :P kasia żeby schudnąc - dieta (pięc lub trzy lekkie posilki z uwzględnieniem ze rano organizm spala lepiej wieczorem gorzej) + sport+ woda mineralna (ona zapobiega cellulitowi bo to z braku wody toksyny wspóltworzą to paskudztwo, oraz woda poprawia cerę :) ) + trzy tony samozaparcia! :) ja obecnie na samej diecie jakos slabo tracę... ale zbieram sie na ćwiczenia jakies :) trzeba zadek ruszyc :)

losek78
25-09-2011, 10:28
na mnie rower nic nie działa , nawet po przejażdżce jestem bardziej głodna i więcej jem

DiamondShine
25-09-2011, 10:34
a ja dzis postanowilam , ze zakupie sobie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie wiecej mobilizacji bede miala ;) tylko jakie mozecie mi cos sprawdzonego polecic?? i od dzis biegam! ide o 20 biegac z kolezanka :) i biegac bede codziennie wieczorem na tygodniu a w weekend w sobote i niedziele rano o 6-7 :) przed szkola bede robic brzuszki ze 100 brzuszkow;d i nie bede tyle jesc. jeszcze dzis zjem normalny obiadek i dziekuje :D i dieta . MUSZE SIE WZISC ZA SIEBIE BO NIE MOGE PATRZEC NA SIEBEI . :skacze:

kochanaa
25-09-2011, 12:08
Kasiu ja jem normalny obiadek tylko mniej i jak jest coś bardzo tłustego, to tego nie biorę :D
Śniadanie zjedz jakieś syte, obiadek jak mówię to co jest w domku i zrezygnuj z kolacji :D
I dobre by było, jakby otręby myły w diecie :D
Ja jem na śniadanko coś takiego:
- 1 łyżka otrębów (owsianych lub pszennych)
- 1/4 szklanki mleka
- 200 gram jogurtu homo waniliowego
- i jeżeli ktoś lubi słodkie to troszkę cukru do smaku :D

Do miski wrzucam otręby i mleko i jak ktoś chce cukier lub można słodzik i do mikrofali na 3 minutki by mleczko było cieplutkie i otręby dobrze nasiąknęły. Można zmniejszać lub zwiększać moc, bo każdy ma inną moc mikrofali :D Potem wrzucam serek homo mieszam i śniadanko gotowe :D

Dziewczyny mówię wam ! PYCHOTKA ! :D Jak pierwszy raz to zjadłam to się rozpłynęłam i chciałam jeszcze, ale otrębów nie można jeść więcej jak jedną lyżkę dziennie. ;)

DiamondShine
25-09-2011, 12:10
dzieki kochana


chcialabym kupic tabletki tylko nie wiek ktore?

TREC THERMO FAT BURNER 120kaps ODCHUDZANIE TANIO!! (1792661332) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-thermo-fat-burner-120kaps-odchudzanie-tanio-i1792661332.html)
TREC L - Karnityna Complex 90 kaps ODCHUDZANIE !! (1816083940) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-l-karnityna-complex-90-kaps-odchudzanie-i1816083940.html)
TREC ClenBureXin II 90 kaps Odchudzanie SPALACZ ! (1817241803) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-clenburexin-ii-90-kaps-odchudzanie-spalacz-i1817241803.html)

zyza
25-09-2011, 18:14
dzieki kochana


chcialabym kupic tabletki tylko nie wiek ktore?

TREC THERMO FAT BURNER 120kaps ODCHUDZANIE TANIO!! (1792661332) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-thermo-fat-burner-120kaps-odchudzanie-tanio-i1792661332.html)
TREC L - Karnityna Complex 90 kaps ODCHUDZANIE !! (1816083940) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-l-karnityna-complex-90-kaps-odchudzanie-i1816083940.html)
TREC ClenBureXin II 90 kaps Odchudzanie SPALACZ ! (1817241803) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/trec-clenburexin-ii-90-kaps-odchudzanie-spalacz-i1817241803.html)
przejdz sie na silownie albo zagadaj z jakas trenerka one sie znaja na specyfikach odchudzajacych... ja predzej bym zainwestowala w aqua slim albo cos do wody... swoja droga po co sobie tabletkami watrobe rozwalac?

plushak
25-09-2011, 18:48
Tabletkom mówimy nie :)
Aqua slim dobra rzecz i woda jaki ma dobry smak hehe :)
Bieganie, długie szybsze spacerki, rower :)
Skakanka, pajacyki, brzuszki :)

DiamondShine
25-09-2011, 19:02
ide dzis biegac z kolezanka o 20 :D bede starac sie codziennie biegac;)

plushak
25-09-2011, 20:41
Bardzo fajna sprawa bieganie :))

kasiek2501
25-09-2011, 21:03
Dziewczyny, aby nie mieć efektu jojo należy chudnąć ok 1,4kg na tydzień.
Nie stosujcie drakońskich diet, bo to tylko rozwala nasz metabolizm.
Jestem w szoku, że tyle z Was uprawia sport! Macie zaparcie.
Ja staram sie trzy razy w tygodniu być na siłowni i basenie... ale różnie to bywa:)

DiamondShine
25-09-2011, 21:25
wiem wiem juz to przemyslalam ;)
bylam dzis biegac 45minut :) cała mokr uff juz wykapana i zaraz padam na wyrko, maly wlasnie usnal zaraz ja zasne jak on jak dziecko ale warto bylo, zadowolona jestem , ze tyle bieglam :) ale mam minusy :( mieszkam na wsi, strasznie ciemno okropnie z kolezanka w niektorych chwilach mialam nasran*e w gaciach . cos bieglo z krzakach, to sie cos ruszylo . cos okropnego ;(;(;( chce bieznie!!:(;(

Palusia
25-09-2011, 21:50
Serio to aqua slim takie dobre? Ja myślałam że to ściema. ktoś stosował? jak polecicie to zakupię :)

kasiek2501
26-09-2011, 10:13
Palusia (http://forum.wzorki.info/members/13287-palusia.html) bez odpowiedniej motywacji nawet najlepszy środek nam nie pomoże niestety :)
Kiedyś zakupiłam therm line 2. Działał, ale ja się czułam niekomfortowo. Było mi gorąco w brzuch, czułam i słyszałam jak mi chodza jelita :D za to pomagał zrzucać mi zbędne kilogramy. Tylko jego stosuje się przy ćwiczeniach.

Świetnym preparatem, który stosuje raz na rok jest Detox
METHODDRAINE DETOX 60 TABLETEK - Oczyszczanie organizmu - METHODDRAINE DETOX 60 TABLETEK (http://apteka.we-dwoje.pl/ortis_lab_belgia_methoddraine_detox_60_tabletek,ar tykul,a9616.html)

oczyszcza organizm z toksyn. po 2 tygodniach ok 3-5kg mniej. ładniejsza cera i włosy. Idealne po utracie zbędnych kilogramów.


Ale prawda jest taka, ze bez zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia na bardziej sportowy żadne suplementy diety nie działają.

zyza
26-09-2011, 13:10
po pierwsze: bez diety i cwiczen ani rusz... sam aqua slim nie pomoze... a przynajmniej zawsze jakas motywacja. Dla mnie najlepsza jest czysta woda... :)

po drugie: detox lepszy przez zabiegi. o tu cos mam (jesli to spam to wykopcie|) oczyszczanie organizmu - Detox (http://www.zlotaczakra.cba.pl/o_o_d.html)
tam gdzie pracowalam sporo osob sie tak odtruwalo :) ja nie jestem zwolenniczka lykania tabletek... nawet tran wole pic niz lykac w tabletkach :)

Kasiek ma racje co do motywacji :)

plush poleca ćwiczenia aerobowe czyli takie gdzie pracuje cale cialo i najlepiej zeby byly wykonywane na swiezym powietrzu :) a to zmeczenie i radosc po wysilku :) nie do opisania i porownania do czegokolwiek wiecej :)

Drapi
26-09-2011, 13:16
zyza ta miska do detoxykacji jest rewelacyjna . mam ja w salonie i z obserwacji na klientach to naprawde rewelacja! jak ktos ma duzo zanieczyszczen to taki kozuch sie tworzy na powierzchni wody i mozna okreslic co to wyszko gdzie bylo zanieczyszczenie .
tylko uwaga na metalowe implanty i tabletki <- oslabia ich dzialanie w trakcie kuracji bo to wyciaga wszystko i trzeba witaminki uzupelniac .

beatka89
27-09-2011, 11:05
kasiaa-nails miałam dokładnie identyczny problem jak TY, z tym, że prawie 4 lata temu:)
pod koniec października 2007 urodziłam córeczkę, jako, że to moja pierwsza ciąża wszyscy koło mnie skakali, nie pracowałam tylko całymi dniami od początku do końca leżałam do góry brzuchem i żarłam... więc przy wzroście 160 ważyłam pod koniec jakieś 87kg (waga przed ciążą max 57kg) po ciąży zeszło mi samo do 7miesiąca córy 12kg bez przestrzegania diet, (niestety los chciał, że nie karmiłam) i wtedy właśnie (około czerwca) powiedziałam dość! I do końca wakacji zbędne 15kg jak ręką odjął:) z tym, że dieta MŻ i ćwiczenia, codziennie na rowerku stacjonarnym średnio 45min, żadnych słodyczy lodów smażonych i fast foodów itd.. 3 posiłki i jadłam do 18, piłam tylko wodę oraz herbatę zieloną i czerwoną. Mam tendencje do tycia (po ojcu) gruba nie jestem i nie byłam, ale też chuda nigdy nie będę, co do rozstępów nie przejmuj się tym, nie Ty pierwsza i nie ostatnia:) do dnia dzisiejszego nie miałam efektu jo-jo i nie zawsze się pilnuję, przed wakacjami schudlam nawet do 52kg ale po wakacjach jest 56:) nie mam na razie motywacji, ale z czasem przyjdzie, tak to już jest niektórzy muszą być całe życie na diecie:)

DiamondShine
27-09-2011, 14:49
Beatka normalnie jak bym siebie slyszala!! tez mam budowe taty i jego rodzicow i nigdy szczupla nie bede ;) mam tez 160 wzrostu ;) i tez przytylam w ciazy 30kg hihi ;) teraz waze 66-67 :) chcialabym wazyc z 55. rozsepami sie nie przejmujje nawet ;) dzis wrocilam wczesnie ze szkoly i bylam biegac po 13 ale przebieglam 20minut bo za goroaco mi bylo i zrezygnowalam ale i tak sie mega spocilam ;d jutroo pojde juz pod wieczor zeby chlodniej bylo lepiej sie biega noi plus 3 razy dziennie brzuszki po 50. rano jak wstane 50 brzuszkow w poludnie i na noc . od niedz tez nie jem na noc. wlasnie zjadlam 3 male kromkii chleba razowego z serkiem bialym umieszanym i z ogorkiem kiszonym i jajkiem i pije duuuzo wody czystej i herbaty zielonej. na zime pomysle o rowerku stacjonarnym jakims moze uzywanym zeby jezdzic bo w zimie biegac nie bede

beatka89
27-09-2011, 15:33
Kasia trochę diet i różnych wspomagaczy mam za sobą, więc wiem, że to wszystko o d... rozbić! Tylko dieta i ćwiczenia:), unikaj białego pieczywa, makaronów i ziemniaków, powiem Ci, że raczej nie jestem z tych co przestrzegają zasad zdrowego żywienia itd, ale po moich przejściach 3lata temu do dziś zostało mi picie tylko herbaty zielonej i czerwonej, nie jem białego pieczywa, tylko wasa lub razowe, ziemniaków też nie jem:)

DiamondShine
27-09-2011, 16:13
wlasnie sie przezucilam na razowe ;)

Palusia
27-09-2011, 19:04
Wiem wiem że bez diety nic nie pomaga, nie wierze tez w żadne diety CUD :) Wiecie że jak do was napisałam że nie mogę schudnąć to schudłam kilogram już od tego czasu ? :D

DiamondShine
27-09-2011, 20:21
a ja sie nie bede warzyc do hmmm poniedzialku ;d w pon rano sie zważę;d

DiamondShine
05-11-2011, 09:19
Puk Puk?

Smutno mi okropnie, chyba doła złapie... Postanowilam wejsc na diete. Okropnie mi sie przytylo przez ciąże i teraz ciężko mi to zrzucic. Przy wzroscie 16ocm waze 70;/;/ to wyobrazcie sobie jak wygladam. Musze cos z soba zrobic bo jestem mloda i nie chce tak wygladac. Narazie mam wymowke ze po ciazy ale ile tak pociągne? taaki mi wstyd:(:(
noi juz to trwa poltora tygodnia... rano wstaje 50 brzuszkow, i rowerek. Kawe pije na czczo. Jem blonnik w tabletkach przed sniadaniem na sniadanie jogurt gratka. potem obiad to juz roznie jadlam troszke barszczyku bialego, zupy pomidorowej i tak cale poltora tyg. potem skakalam na skakance po poludniu 500 podskokow i znow 50brzuszkow. czasami ale nie zawsze jablko jadlam przed 18. i na noc znow 50 brzuszkow i rowerek. Dodam jeszcze ze przez caly dzien pije ok 3 razy herbaty zielonej po 0,5l . Noi co staje na wage a tu ani rusz ;(;(;(;(;( Boże! co ja mam zrobić!?:( jak bym mieszkala gdzies w miescie czy bym miala swoje auto to na silownie bym jezdzila calkiem inaczej a tak to dopiero bede mogla jezdzic po zimie jak auto bede miala.. eh ;(



a chcialam dodac jeszcze ze myslalam, ze do swiat uda mi sie z 5-6 moze wiecej zrzucic kg bo meza mam za granica i jak wroci to wiecie o co chodzi :(a ja czuje ze lipa bedzie...

murbania
05-11-2011, 09:49
a ile już jestes po ciąży ? myslę że mozemy sobie ręce podać, bo mam ten sam problem. Ja już rok i trzy miesiące walcze o powrót do wagi sprzed ciązy, czyli 10 jeszcze do stracenia. A teraz przezyjesz szok bo w ciązy przytylam prawie 40 kilo, a urodziłam jedno 3 kilowe dziecko :-/ problemy z hormononami tarczycy.

Mam mega depresje z tego powodu żadne ciuchy nie pasują na mnie stare a nowych większych dla większej mobilizacji nie chce kupować i tak już ponad rok. Z tego wszystkiego mam opory przed wychodzeniem z domu bo wiem że nie wyglądam tak jak kiedyś :-/
Może jak sie tak katujesz dietami i waga ani drgnie też masz problem z hormonami tarczycy ?

DiamondShine
05-11-2011, 10:45
w tym miesiecu minie 9 miesiecy od ciazy. nie martw ja w ciazy przytylam 30kg takze wiem co to znaczy ::(:( poczekam jeszcze do swiat jesli nie rusze z waga to zrobie jakies badania... :( ja tak samo wstydze sie wyjsc gdzie kolwiek okropnie sie czuje

nanami7
05-11-2011, 12:16
Diamond zielona herbata to nie wszystko bo jeszcze trzeba pic wode mineralna. Rob 6 weidera jak juz sie tak katujesz... Jest tu nawet chyba temat o plaskim brzuszku.

A najlepiej do lekarza albo dietetyka :)

Moze macie za duzo wody w organizmie ktorej trzeba sie pozbyc a same to juz sobie z tym niestety nie poradzicie.

butterfly 1
05-11-2011, 12:51
polecam orbiterek ,a jeśli nie macie kasy na niego to najpierw szybkie chodzenie , a potem jak złapiecie kondycje to bieg , ale dobre śniadanie powinno być obowiązkowe i nie za późno aby nie spowolnić metabolizmu i wczesna kolacja , powodzenia dziewczyny

zyza
05-11-2011, 14:22
proponuję przeniesc te wypowiedzi w temat odchudzanie...

DiamondShine
05-11-2011, 14:27
nanami pije 2 l wody czystej zapomnialam dodac


zyza masz racje ;*

kath82
05-11-2011, 17:33
DiamondShine będzie dobrze, grunt, że masz motywację:*. Ja do wagi wróciłam dopiero po 3 latach od porodu i teraz czuję się rewelacyjnie!! Też myślałam, że mi się nie uda:P. Trochę to trwało;). Dużo ruchu i wiary w siebie, powodzenia:przytul:.

DiamondShine
05-11-2011, 18:24
shola az 3 lata to dosyc:)
ja wogole musze sie wybrac do ginekologa bo po porodzie bylam tylko raz...
i chyba pojde jednak do tego ginekologa ale kurcze musze kupic auto jakies to chociaz na basen bym raz w tyg jezdzila czy na saune:(

tusia
05-11-2011, 18:27
przeniesione za bałagan ktoś wreszcie lagi dostanie:P:D:nunu:

DiamondShine
05-11-2011, 18:33
tusia dzieki dzieki;* z tego wszystkiego zapomnialam sie wybacz :kwiatek:

zyza
05-11-2011, 19:30
Diamond bardzo wazna jest regulacja posiłków... rano powinnas zjesć porzadne sniadanie i często wlasnie na ten posilek powinno sie jesc węglowodany złozone (wpływaja one na procesy myślowe... najlepiej zeby snmiadanie nie bylo duzo i jedzone powoli... potem oczywiscie lekki obiad i kolacje względnie nie...
slyszalam ze kobiety to po godzinie 17 nie powinny juz w ogóle jesc wlasnie ze wzgledu na nasze lapanie kg :) męzczyzni najlepiej po 18... nie ma znaczenia ze ktos idzie spac pozno czy nie... nasz aprzemiana materii spowalnia wraz z naturalna porą...

Kasiu powiedz mi czy czasem nie dojadasz po dziecku? np. Bąbelek zostawi bananka i ty jesz? to tez zgubnik straszny (wiem po sobie :P)

i wazne jest nie przetrenowywac sie... najlepsze efekty daje 3x po 30 minut tygodniowo... i dopiero z czasem zwiększać intensywnosc...

jak juz kiedys mówilam ze najlepiej spala sie kiedy np. podczas biegania gwaltownie sie przyspiesza i potem zwalnia bo to jak w aucie... paliwo najlepiej spala sie w korkach :P i oczywiscie wazna jest rozgrzewka...
wiecie ze spalanie jest dopiero po ok 20 minutach jazdy na rowerku?

tak więc ja na razie powoli gubie ale jestem strasznie niekonsekwentna... i stoje na 86 :/: ale ja nie bede sie skarzyc ja wiem co ja robie źle :P

DiamondShine
05-11-2011, 20:09
zyza nie nie dojadam po małym nie lubie kaszek ani nic a moj jest glodomor wiec co sie mu da to je wszystko hahaha :D:D


hmmm to moze dodam do tego 2 razy bieganie w tyg sob i niedz rano o 6?:D

rudzielec
06-11-2011, 18:32
masz racje zyza, ja znalazlam taki zestaw cwiczen polegajacy na tym, ze wykonujesz cwiczenie jakies swoje ulubione np bieganie, basen czy rower i rowno po 30 sekund raz szybko(ale tak naprawde na maxa) i 30 sekund wolno i tak przez 3 minuty, raz dziennie. wbrew pozorom to niby tylko 3 minuty ale wycisk nieziemski podobno jeszcze kilkanascie godzin po tym treningu spalaja sie kalorie. waga leci aż milo.

vanilla88
08-11-2011, 23:15
Przeczytałam cały temat i stwierdziłam,ze czas coś napisać:) tak wiec półtora roku temu urodziłam ślicznego zdrowego synka.W ciąży przytyłam jakieś 10kg co daje 84kg (z waga sprzed ciazy ok74):/:mam 164cm i wyglądałam i wyglądam jak kulka...nie karmiłam piersią wiec przeszłam na dietę dr.dukana na której wytrzymałam miesiąc(schudłam 5kg). Nie mogłam patrzeć na kurczaki i wszystko inne co jadłam w kółko wiec ja przerwałam.Z czasem waga wróciła do tej z przed diety, a ja wmawiałam sobie, że muszę siebie lubić taka jaka jestem bez względu na to ile ważę(u mnie to nie przeszło:haha:). Z moim brakiem silnej woli zaczynalam sie jeszcze kilka razy odchudzac i po maksymalnie tygodniu wracalam do dawnych nawykow;(Wczoraj (po przeczytaniu tego tematu:skacze:)powiedziałam sobie kategoryczne DOŚĆ! założyłam sobie, że wytrwam najbliższe 3 miesiące na diecie,co będzie dla mnie nie lada wyzwaniem, dlatego liczę bardzo na Wasze wsparcie;)startuje z waga 84.4kg:placz: w następny poniedziałek wchodzę na wagę i napisze jak mi idzie:D

Czy któraś z Was jest teraz na diecie?Byłoby mi o wiele raźniej:skacze:

betisska
08-11-2011, 23:27
Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg!! Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam:) Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie:)

---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.

vanilla88
09-11-2011, 00:10
kurcze 30kg to jest dopiero wyzwanie...ale ładnie sobie poradziłaś skoro teraz masz 67:))) ja zaczełam "swoją" diete tzn. ograniczenie do zera przede wszystkim cukru i tłuszczu.Mniejsze ilosci.Wiecej warzyw.Nie jem chleba ziemniakow ryzu makaronu itp.koniec jedzenia po 18 i to chyba na tyle;) Szczerze powiem,ze zainteresowalas mnie ta dieta na zawołanie :D Jezeli moge to poprosze na vanilla88@o2.pl ;D a nuż bedzie lepsza od tej mojej:)

kochanaa
09-11-2011, 07:17
ja też poproszę izabelkaa7@wp.pl ;)

rudzielec
09-11-2011, 09:35
ja tez chetnie poczytam ta dietke, moze akurat:)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Brilliant
09-11-2011, 09:51
betisska ja tez poprosze o ta dietke:)
mariolka1102abcd@buziaczek.pl

murbania
09-11-2011, 10:27
heh, kurcze wstyd przyznac ale moje dziecko ma już ponad rok a mnie ginekolog od tego czasu nie widział

a co do odchudzania to mam kłopoty z przemianą czyli wiecie nie częste wizyty w wc na 2, ale na to mam super sposób, herbata Figura 1, po 6 godzinach nie wyrabiam na zakrętach do wc :D

DiamondShine
09-11-2011, 14:14
ja teeez chce ta diete : kaskaa_188@interia.pl moj e-mail

dzis jak patrzylam na dziewczyny w szkole jakie szczuple to mi sie plakac chce normalnie ;(;( koniec zaczynam diete!!!!

sylwia36
09-11-2011, 15:57
Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg!! Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam:) Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie:)

---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.

Betisstka...proszę o tą dietę:porazka:bo także chcę zrzucić....;(
malina991@gmail.com

murbania
09-11-2011, 19:11
ja też proszę o przesłanie tej diety cud :)

ourbaniako@o2.pl

betisska
09-11-2011, 23:31
Kochane wysłałam Wam wszystko na maila. Poczytajcie sobie wszystko:) Diety są świetne pod tym względem, że można jeść ile się chce, do syta, ale tylko wybrane posiłki. Koleżanka schudła 20kg, a to dopiero początek:) mam zamiar się też za to zabrać, ze mną nie jest jeszcze najgorzej, ale chciałabym mieć piękną figurkę:) Czekam na Wasze relacje z odchudzania!!!

rudzielec
10-11-2011, 07:59
dzięki, wlasnie przeczytalam, sprobowac nie zaszkodzi, moze sie za nia wezme, ale dodam jeszcze cwiczenia.
jedno zdanie mnie zdziwilo, bo napisala ze mozna jesc do syta ile wlezie a w tym samym zdaniu czy w nastepnym juz pisze zeby jesc tylko polowe.

zyza
10-11-2011, 09:45
mamo dziewczyny wy to jakies kosmitki jestescie... (bez urazy ja tak pieszczotliwie :P bo juz nie jedna nie poznala sie na moim dowcipie)
jedna mówi mam diete moge podeslac wszystkie zaraz dawaj mi na poczte..

a wystarczy na prawde zmienic swoje nawyki zywieniowe raz na zawsze a nie co rusz hustac swój organizm dietami...

efekt jojo to nie jest tylko to ze kg wracja ze zdwojoną sila ale tez to ze wlasnie kobitki skacza ze swojego zywienia na ekstremalne zywienie dietowe... zapewnijąc swojemu cialu niezla karuzele...

a tak trzeba diete zmienic raz na zawsze... w glowie :)

RedSunset
10-11-2011, 09:45
kochane prześlijcie mi tą dietę :) bardzo proszę :)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jadz_88
10-11-2011, 09:46
Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg!! Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam:) Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie:)

---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.

Ja też poprosiłabym o tą dietę na maila:)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

betisska
10-11-2011, 10:54
Zyza przecież nie wiesz co jest w tej diecie napisane, a już krytykujesz? Tam jest dokładnie napisane, że należy zmienić nawyki żywieniowe, bo inaczej się nie da utrzymać nowej wagi. Ale mniejsza z tym.
Dziewczynki trzymam za Was kciuki :)
Ja też się za siebie biorę nie tylko ze względu na spadek wagi, ale również dla zdrowia :)

zyza
10-11-2011, 11:44
krytykuje postawe dzieczyn nie dietę no ale skoro poczulas sie dotknięta to sorki :) chodzi o to zeby wrocic do podstaw a nie garnąc w nastepne diety cud... skoro podalas ze odchudzasz sie Dietą to dla mnie jednoznacznie brzmi ze dieta na jakis okres a nie trwala zmiana nawykow...

poprosze wrzuc diete na forum z chęcia sie przekonam...
ja sie podzielilam ie raz sposobami odchudzania..

ok poczytalam troche o tej diecie i juz widze ze to podobna dieta do 1000-1500kcal...
plusy: bardzo bogata ilosc witamin bo sporo warzywek owocow i oczywiscie zalecane picie wody mineralnej, nie jest to dieta eliminująca jak Dukan (czego nie lubie) i czlowiek z tym sposoem zywienia nie chodzi głodny bo 5 posilkow dziennie w malych ilosciach (ten sposob zaleca sie cukrzykom którzy jak wiadomo przy spadku cukru albo jego wzroscie odczuwaja to duzo mocniej niz normalni zjadacze)
czyli jesli dziewcyzny pozostana na takim nawyku zywienia do konca zycia bedzie dobra...
minusy: jesli po diecie wróci sie do kotlecikow w panierce i slodkiego do kawy waga wróci do swojej dawnej postaci... dieta sezonowa od wiosny do jesieni niestety zima moze byc gorzej :)

dlatego ja jestem za ruchem a teraz świetna akcje wprowadzili http://www.silaodruchu.pl/ co mi sie podoba :P

katarynka89
10-11-2011, 12:29
dobra laski omijałam ten temat bo tak jak myślałam połowa nie dobija 70kg i gdacze że jest spasiona , a więc ja od porodu ważę w granicach 83-89 kg :/teraz jest moment kiedy dobiłam do 89.5kg i się załamałam :/ przed ciążą miałam zaburzenia hormonalne okres raz na 4 miesiące itd i wtedy zaczełam tyć :/ z 52kg do prawie 70 :O w ciągu pół roku :) wiem to straszne :/ potem ciąża :/ utyłam ok 30kg. ( u nas to rodzinne mama, ciocia, siostry i kuzynki tyją naj mniej 20kg. jedna kuzynka 37kg ( rekord) .
Od kiedy mój partner wyjechał 1.5 tygodnia staram się zamieniac ziemniaki,kotlet i mizerię na warzywa z patelni z pieczoną piersią. Kolację w postaci pizzy na sałatkę itd. Nie zawsze mi wychodzi ale postanowiłam że z taką nadwagą dieta miesięczna czy półroczna nic nie da !!! fakt pewnie bym schudła z 15 kg. i bym się cieszyła. Ale więcej niż pewne jest to że wróci albo 10kg albo 18kg. Już na początku tego roku się "ODCHUDZAŁAM" polegało to na łykaniu Adipexu . Nie mogłam nic jeść, do tego siłownia, schudłam prawie 15kg. ale musiałam przestać łykać te tabletki bo mnie tak głowa bolała że szok:/ i zaczełam "normalnie" jeść , fakt że mniej bo żołądek się skurczył ale w ciągu kilku miesięcy wróciłam do swojej wagi :/
Więc nie odchudzajmy się, tylko zmieńmy nawyki. :D ja zaczęłam i co najważniejsze oficjalnie przyznałam się do swojej wagi :D

DiamondShine
10-11-2011, 13:38
ja waze po porodzie 70kg i w ciazy 30kg przytylam. nie pogodze sie ze swoja waga poki nie schudne do 60kg conajmniej...

katarynka89
10-11-2011, 13:40
diamond a ile po porodzie jesteś ??

DiamondShine
10-11-2011, 13:46
9 miesiecy bedzie w tym miesiacu ... okropnie sie czuje w moim ciele... nie moge normalnie patrzec na siebie :(:( najgorsze to nogi i biodra boczki okropne .. bo brzuch to tam wiesz pasem sie scisne i spoko... tylko te nieszczesne nogi i te boki eh

katarynka89
10-11-2011, 13:49
to ja juz 1.5 roku :/ kurde trudno wrócić do formy po ciąży :/ Ja miałam nadzieje karmić piersią ( to najlepsza dieta) ale mój mały miał skazę białkową i nici z tego :/


bierzemy się za siebie i damy radę :D Ja dziś tylko warzywa z patelni zjadłam i teraz czuje że głodnieje więc zjem sobie chleb razowy z pomidorem i ogórkiem oraz sałatą :D uwielbiam takie kanapki do tego są zdrowe a bez mięsa nie tuczą :D

DiamondShine
10-11-2011, 13:57
ja zaczne od poniedzialku napisze sobie na kartce rozpisze wszystko ;) i w soboty i niedziele rano bede z rana biegaAC bo tylko wtedy czas mam ... i codziennie 500podskokow na skakance i brzuszki ze 100 :) takie plany mam... aa i jeszcze przed kazdym posilkiem blonnik w tabletkach on nie zaszkodzi a tylko moze pomoc moja kolezanka na tym schudla ale mi niestety nie pomaga on...

katarynka89
10-11-2011, 14:06
jak to od poniedziałku??
Nie ma tak !!! Już od dziś możesz ograniczyć pewne rzeczy :D Ja słodzę 1.5 łyżeczki zamisat 2 , już czasem jedną :D tak żeby się przyzwyczaić :D sok rozwadniam z mineralką :D zamiast coli zwykłej piję light z wodą mineralną i wodę samą nie smażę tylko piekę i gotuję :D a jem to samo w sumie tylko inaczej podane :D nie dopuszczam do wielkiego głodu, bo przechodziłam bulimię w kilku fazach zaczeło się kiedy miałam 13 lat i dlatego tak ważne dla mnie teraz jest żeby schudnąć zdrowo:D Wiem że gdy zacznę się głodzić skończy się zjedzeniem całej lodówki i całonocnym piciu wody i rzyganiu :/

DiamondShine
10-11-2011, 14:55
a ja w ogole nie slodze. zwykla herbate zamienilam na zielona herbata pije duzo wody mineralnej i kawe rano na czczo pije tez nie slodze

zyza
10-11-2011, 18:56
katarynka ja nadal 86-87 i baaardzo powoli chudne... :) takze jestesmy w jednym klubie :)

nadal po ciazowe 7 mam plus 10 chcialabym zrzucic :)

ja karmiac cyckiem 10 miechow nie schudlam ani troche dezieki temu to zadna dieta cud :P

rudzielec
10-11-2011, 19:22
a ja "karmie" nadal chociaz maly ma juz 2 lata i 8miesiecy i tez nie schudłam.

DiamondShine
10-11-2011, 19:50
a moja znajoma urodzila coreczke i karmi piersia przed ciaza wazyla 50kg teraz jest 3 miesiace po ciazy i wazy juz 60 a przytyla 20... i chudnie w oku mgnienia... ;(;(

ale dla pocieszenia moja mamuska byla przy kosci przed ciaza i po ciazy ponoc grubsza niz ja... teraz po 18 latach wazy niecale 50kg:O

betisska
10-11-2011, 19:50
A mój Synek ma prawie 3 latka, karmiłam 8 miesięcy i podczas karmienia tyłam, bo wszyscy mi mówili, że trzeba sie dobrze odżywiać, żeby pokarm był treściwy:) A w ciąży przytyłam 30kg, a wszystko przez mojego lekarza, bo twierdził, że za szczupła jestem i dziecko nie będzie rosło jak tak dalej będzie....a ja normalnie się odżywiałam, a po tej wizycie to zaczęłam się objadać i puchnąć, a teraz lekko nie jest:( Ale ja i tak nie narzekam, bo mój mąż jest zadowolony, że nie wyglądam jak wieszak:)

DiamondShine
10-11-2011, 19:53
moj maz tez jest bardzo zadowolony bo mam czym oddychac hihi :) ale nie o to chodzi po prostu zle sie czuje w moim ciele... lepiej bym sie czula z 10kg mniej

rudzielec
10-11-2011, 19:56
ja z 30kg mniej:(

DiamondShine
10-11-2011, 19:58
a ja mysle, ze bym schudla bez problemu tylko silna wola...... w tym tkwi moj problem chyb...

rudzielec
10-11-2011, 20:02
do odchudzania najpierw trzeba nastawic psychike jakis czas bynajmniej ja tak mam:D

DiamondShine
10-11-2011, 20:33
a ja wlasnie gadalam z kolezanka o tym wszystkich i dala mi pomysl :d yeeeee poprosze nauczycielke w szkole od wf zeby po lekcjach wieczorkiem jak goscie nauczyciele maja halowke w szkole i jest druga sala mniejsza zrobila aerobik raz w tyg na bank bedzie duzo ludzi bo obok jest internat w ktorym sie nudza dziewczyny to sie poruszaja troszke nauczyielka od wf jest super mysle, ze sie zgodzi i mieszka obok szkoly. ja niestey bede musiala dojechac autobusem lub na rowerze :):) ale aerobik tez cos da prawda?:D:D

DiamondShine
12-11-2011, 12:27
puk puk?? co myslicie o aerobiku w domu .. widze, ze duz filmikow na youtube jest

zyza
12-11-2011, 15:15
Diamond z mojej stronyto jest tak ze jak nie wydam na aerobik kasy to nie bede miec motywacji... a tak zaplace, wyjde do upoconych wymachujących szkitami bab i jest lepiej :) ja planowalam sobie zumbe potrenowac w domu... na planowaniu sie skonczylo...

Betisska fajnie ci doradzali :/: mi kazali trzymac diete bo za szybko tylam i sie okazalo cukrzyca ciązowa pfffff... lekarz z kosmosu ten twoj...

ja osobiscie zadowolona jestem z wygladu swojego bom kobieca... ale jednak nie jestem typowa rozmiarówka, nie wleze w zadne ciuchy w sklepach... ja bez tych nadprogramowych 17 i tak nosze rozmiar 40 bo mam bardzo szerokie plecy duzy biust i bluzek to musze szukac ze świecą... ale po warsztatach ktore jutro zalicze mam zamiar ostro sie wziąc za siebie... bo ja tak sie mądrze tu i wszem a diete trzymam caly tydzien potem przychodzi weekend a to ciacho spróbuje a to cos tam :P u mnie najgorsze jest slodkolubienie i kiedys nawet szkoleniowa mi powiedziala ze jak ktos lubi slodycze i tuczy sie slodyczami to najcięzej taka osobe odchudzic. Żartowala nawet ze ona nie lubi podejmowac taakiego ryzyka... :)

katarynka89
12-11-2011, 15:50
co do karmienia znam 4 laski które przed ciążą były grube ! urodziły, karmiły piersią i po ok 7-16 miesięcy nie dość że zgubiły ciążowe kilogramy to jeszcze przed ciążowe teraz każda z nich jest o wiele chudsza niż przed ciążą a jedna to nigdy wcześniej nie ważyłam mniej niz 70 kg a po karmieniu waży 54kg :O bez ćwiczeń , diety itd:/
Ja karmiłam 2 miesiące i muszę powiedzieć że kilogramy mi leciały w dół ale ja byłam na ścisłej diecie bo mały jest alergikiem:/

DiamondShine
12-11-2011, 16:41
hmm kurcze a ja zaczynam od poniedzialku ;d;d bede ten aerobik robic sama w domu z malym na rekach hehe wiekszy wysilek :d noi w weekendy poranny jogging :D

betisska
12-11-2011, 17:42
Zyza po zumbie to nogi i ręce by Ci odpadły ;)

DiamondShine
12-11-2011, 18:40
po zumbie? czyli?

zyza
12-11-2011, 19:14
betisska ale ja chcialam sie tyleczkiem nauczyc kręcic hahahahaha

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

goslava
12-11-2011, 19:27
Ale ja i tak nie narzekam, bo mój mąż jest zadowolony, że nie wyglądam jak wieszak:)
Beata wygladasz bardzo ladnie i masz fajna figurke i zeby ci do glowy nie przyszlo odchudzac sie bo w koncu Seba powie ci ze wygladasz jak wieszak:)
Utrzymaj to co masz a bedzie luxio:*

DiamondShine
12-11-2011, 20:56
zyza niezla ta laska :D:D no a jak myslicie jak bede sama w domu codzien robic aerobik to mi da cos?

betisska
12-11-2011, 21:57
Ale ja i tak nie narzekam, bo mój mąż jest zadowolony, że nie wyglądam jak wieszak:)
Beata wygladasz bardzo ladnie i masz fajna figurke i zeby ci do glowy nie przyszlo odchudzac sie bo w koncu Seba powie ci ze wygladasz jak wieszak:)
Utrzymaj to co masz a bedzie luxio:*

Kochana Gosiu dziękuję Ci :* Ja nie narzekam, ale zawsze mogło by być lepiej!

plushak
13-11-2011, 03:29
Diamondku Ty nie myśl tylko ćwicz od razu nie od jutra już raz raz wstawaj z krzesła i jedziemy :)
takie myślenie, odkładanie nic nie da wiem po sobie :)
kiedy tylko mam chwilę kładę się i jadę z brzuszkami :)
staram się chodzić na długie spacery i w tej chwili tylko na tyle mnie stać :)

DiamondShine
13-11-2011, 15:26
w tej chwili jestem u babci i zajadam pysznego placka z jabłkami hahahaha :leze::leze: Boze ja chce schudnac?!?! serio od jutra biore sie za siebie bede was informowac jak mi to idzie... tylko kurde co z jedzeniem ?? co mam jesc na sniadanie i obiad??:D

dzikakura
13-11-2011, 15:55
Diamond, korzonki:skacze: i popijać wodą źródlaną.

Nic nie mówcie o wadze. błagam.

Ostatnio nawet jedna z byłych forumowiczek(chyba, bo za rękę nie złapałam a sms został wysłany z bramki smsowej) nazwała mnie spasioną lochą, wiec coś jest na rzeczy:skacze:

zyza dzieki za zumbę:skacze:

kochanaa
13-11-2011, 17:11
Kura, co ty gadasz ? ? Ej no nie fajnie ...

Ja szukałam jakis cwiczen na necie i troche cwiczyłam w domu, ale przyznam, że cięzko czasem szło :P

claudia.c
14-11-2011, 11:38
a mi zostało jeszcze 7kg i z oporem to idzie :(,
tyle że ostatnio podjadam płatki śniadaniowe i czekoladę więc muszę się ograniczyć i odstawić smakołyki ;(
ale i tak jestem dumna, że jestem lżejsza już o 28kg :skacze:

zyza
14-11-2011, 12:22
Kurde zaczyna mnie wkurzac ta osoba co najezdza na forumowiczki... Kurka to juz nie pierwsza zaatakowana osoba...
Kura ty masz jajko wiec masz na razie wymowke :) moje dziecko ma juz 14 miechow prawie nie mam wymowki na moje lenistwo :)

vanilla88
15-11-2011, 10:16
No wiec mialam napisac w poniedziałek jak ida moje meczarnie...zapomnialam wiec pisze dzis :D.stanelam na wage i pokazała 81.3kg.myslalam ze dam rade wiecej zrzucic ale nie jest zle.oby tak dalej:)))

katarynka89
15-11-2011, 10:21
a ja tak się spiłam w sobotę że całą niedziele głodowałam :D nie mogłam nic przełknąć :/ za to wczoraj trochę pofolgowałam bo cały dzień czułam się mege głodna :D ale nie ma że boli od dzisiaj znowu zdrowo :)

vanilla88
15-11-2011, 17:19
dobrze mowisz! :D nie ma ,ze boli.nawet jesli zdarzy nam sie zjesc cos czego nie mozemy to nie rzucajmy od razu całej diety i nie zaczynajmy znowu "od poniedziałku".nie wiem jak Wy ale ja tak do tej pory robilam ;D

DiamondShine
15-11-2011, 20:42
a ja nie wiem czy to zle czy dobrze... ale... wczoraj mnie brzuch okropnie bolal nie moglam patrzec na jedzenie bo mnie ciągło rano zjadłam jabłko i w południe i o moj caly posilek... ze szkoly wracalam na noach ok 2 km ok 40min mi to zajelo. dzis zjadłam rano jablko a na obiad miesko z kurczaka i tez dzis wracalam na nogach. w niedz wazylam jeszcze 70kg a dzis 67,5 :O waga mi sie zepsula czy co? dzis sciagnelam film z youtube aerobik i cwiczylam wszystko mnie boli... jutro tez mam w planie wracac na nogach ale nie wiem czy to mi wyjdzie bo zapowiadaja bardzo zimno i opady sniegu nie chce sie przeziebic zeby malucha nie zarazić...

DiamondShine
01-12-2011, 09:30
Dziewczyny, przypomniałam sobie, że mam na strychu taki bajer no i ściągłam wczoraj wieczór go. Nie wiem jak to się nazywa, ale jak mi napiszecie jak to na pewno będę wiedzieć hihi :) mam pytanko, co myślicie, da się na tym schudnąć?? zamiast biegania?? czy wyszczupli mi to nogi? Teraz jest zimno i niestety krzyczą na mnie w domu, żebym nie biegała ani ze szkoły na nogach nie wracała, żeby mnie jakaś choroba nie wzięła i nie pozarażała w domu ...

RedSunset
01-12-2011, 10:54
stepper :P
Ja też mam i chodzę :) Ja robię a6w, stepper i dywanówki dodatkowo :P zrzuciłam 2 kg ostatnio, ale jedynie za sprawą ćwiczeń :D niby jem mniej ale nie trzymam diety jakiejś szczególnej.
Nogi wyćwiczysz na bank. Ja ćwiczę na takim lżej ustawionym bo nie chcę mieś łyd jak Pudzian :D ale można ładnie nóżki wyrzeźbić...tak mi się wydaje.

DiamondShine
06-12-2011, 20:00
musze sie pochwalić :D w prawie 3 tyg schudłam 5 kg :skacze::skacze: brzuch mi super spadł najgorsze nogi :( ale pracuje nad tym na tym steperze ;) ale sie ciesze jeszcze 5 kg i dojde do 60kg :D

marshall
15-12-2011, 11:12
ja jakos na zime zawsze przyjmuje tendencje na tycie ijak tu zchudnąc z 10kg :/:

katarynka89
15-12-2011, 11:17
ja wczoraj zaliczyłam aerobik :D godzina mocnego wycisku :O pot lał mi się po tyłku ale dałam radę :D dziś odpoczywam a jutro kolejne zajęcia :D

DiamondShine
14-01-2012, 17:23
a ja kurcze schudlam 5kg i teraz przytylam 2 przez swieta itd. maz byl w domu to żarcia tyle bylo, ze ciezko bylo sie oprzeć . ale znow wyjechal wiec teraz biore sie za siebie. za rok studniowka trzeba wygladac. slub tez planujemy w tym roku wiec ... do dziela ;) od poniedzialku zaczynam jutro zjem jeszcze pyszny obiadek;)

Taste
14-01-2012, 20:00
Waga... moja obsesja :)
Jako weteran diet wszelakich, różnych cud środków odchudzających powiem Wam, że to nic nie daje, jest to strata pieniędzy(środki) a diety często sieją spustoszenie w organizmie. Słynna dieta Dukana lol taka ilość białek nie jest obojętna dla nerek, oczywiście na "efekty" trzeba trochę poczekać.
Byłam klasycznym przykładem jojo, spektakularne zrzucanie wagi, kilka miesięcy w normie i folgowanie sobie z czasem. Kilogramy wracały szybko i to z bonusem.
Trzeba przede wszystkim zmienić nastawienie do jedzenia, nie zajadać problemów czy smutków, zmienić nawyki żywieniowe nie na chwilę tylko na zawsze. Mi między innymi bardzo pomogła strona:
Tabele kalorii, kalorie, wartości odżywcze - kalkulator kalorii produktów żywnościowych. Odchudzanie, dieta, kalorie, licznik kalorii, tabele wartości odżywczych, tabela kalorii, kcal, tabele kaloryczne (http://www.tabele-kalorii.pl/) po darmowej rejestracji można wpisywać uczciwie co i ile sie przez cały dzień zjadło,
robić raporty i zestawienia, baza produktów jest naprawdę ogromna, i nie zdarzyło mi się żeby danego produktu który jadłam nie było. Wpisuję uczciwie co pochłonęłam nawet z ilością słodziku w tabletkach do kaw :)
Jak miałam przestoje z utratą wagi mogłam zajrzeć do tej z przed kilku tyg i stwierdzić "jednak chudnę" i widząc sens i efekty zawsze jest łatwiej wytrwać :)
I radze młodym dziewczynom naprawdę wziąć się za siebie, póki organizm młody i skóra na tyle elastyczna żeby sie powciągać ładnie bo u mnie kilogramów brak, za to skóra niestety została i nadaje sie jedynie pod skalpel :)

DiamondShine
14-01-2012, 20:27
a ja mam wlasnie problem z brzuchem :( dosc mi sie rozciagnal w ciazy i dosc mi zostal :( nie wspomne o rozstepach. plaski brzuszek moje marzenie nigdy nie do spelenienia :(

Taste
14-01-2012, 21:22
Masaż bańką chińską polecam:) Działa cuda. Ja ze względu na otyłośc i ciążę z dzieckiem 5300, wiek powyżej 30 nie miałam aż tak spektakularnych efektów ale rozstępy sie spłyciły, są różne opinie nt masażu bańką brzucha, ja go wykonywałam tylko zawsze w górę, w stronę serca. Na innych partiach ciała efekty super, brzuch mam jak wór lata wypychany żarciem i dużą ciążą więc nic nie pomoże z nieinwazyjnych metod niestety. teraz wisi pusty wór :P

DiamondShine
14-01-2012, 21:26
ja mam tak bo przytylam w ciazy 30kg :( ja w ogole mam tendencje do tycia. wiesz co mam bańki chińskie bo czytalam o tym ale nie umiem tym sobie zrobic a czytalam ze mozna krzywde zrobic sobie. mam takie:
Chińskie Bańki Gumowe Antycellulitowe Masaż (2045640102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/chinskie-banki-gumowe-antycellulitowe-masaz-i2045640102.html)

Taste
15-01-2012, 10:30
Mam dokładnie takie same, nie jest to przyjemny masaż na początku. Ja mam skórę skłonną do siniaków i krwiaków i nic sobie nie porobiłam tym. Ale można sobie zrobić krwiaki jak się za mocno zassie lub potrzyma w bezruchu. No na nogach serio super efekty. Ja w ciąży przytyłam 17 kg ale byłam gruba zachodząc w nią, mały urodził sie 5300 choc nie miałam ani cukrzycy ciążowej ani nic, wszystko oprócz porodu przebiegło prawidłowo.
I jak połtora roku temu moje BMI sięgneło 44 czyli otyłość III stopnia powiedziałam sobie dość. I mimo, że kocham jeść smak, zapach, gotowanie zrezygnowałam z tego i schudłam 51 kg(z pomocą lekarzy).
Teraz widzę jak bardzo mnie te kilogramy ograniczały, ilu rzeczy nie mogłam robić bo 1. nie starczało kondycji żeby z dzieckiem iść na rowerek itp, ograniczał mnie gabaryt -karuzele, zjeżdżalnie mały chodził z tatą a ja jedynie robiłam zdjęcia...
Teraz mogę w tym wszystkim brać udział :skacze: i naprawdę dopiero teraz widzę, ile mnie omijało ze względu na kilogramy.

DiamondShine
15-01-2012, 11:09
podziwiam Cie naprawde ;) ja waze 67 przy wzroscie 160 chcialabym schudnac ok 15kg

zyza
15-01-2012, 11:52
nie polecam baniek samemu :) chyba ze ktos ma przygotowanie kosmetyczne albo kurs bańkowy... bo tu wazny jest układ limftyczny trzeba wiedziec jak robic zeby przepchac limfe do wezłow chłonnych :) czyli masaz limfatyczny to podstawa :) dla robiacych samemyna nogach polecam robic tak najpierw przepachac udo do pachwin, potem łydke do dołu kolanowego (kolano z tyłu nogi) i znów przejsc na udo... bo ja zaczniemy od łydki to mozemy za duzo bałaganu narobic sobie w wezłach :) masaz na udzie robimy tak ze zasysamy bańke i ciagniemy do góry zawijajac na pupie do srodka czyli do wezłow... zeby nie bolało bo niektorzy nie sa odporni na ból to za banka uciskiem ciagniemy druga reke... czyli leci najpierw banka a przy niej reka mocno docisnieta... i pare ruchow do zaczerwienienia skóry i ciepełka... nie za duzo! polecam przed zrobic peelin nałozyc specyfik wyszczuplajacy na to oliwke do poslizgu dla banki i jedziemy :)

Taste
15-01-2012, 13:34
Nie ma co podziwiać na własne życzenie się doprowadziłam, było mniej żreć wcześniej to by nie było potem kuku :P
Oczywiście ja w swojej opini jadłam jak ptaszek :skacze: a tyłam z powietrza bo przecież nie z nadmiaru żarcia :leze:

DiamondShine
15-01-2012, 18:37
kurcze probowalam sobie wlasnie tymi bańkami po brzuchu robic to nie takie latwe na jakie wyglada juz nie wspomne o samodzielnym masowaniu na pośladkach czy ud. ja mam prosbe do kogos kto wie jak to niech mi namaluje w paincie brzuch i strzalki w jaki sposob mam to masowac . i na udach stylu na nogach :) bede wdzieczna.


a co myslicie o jedzieniu przy diecie tabletek błonnik? :)

marshall
20-01-2012, 14:39
od tygodznia ponad dieta 1000 kalori , ijest efekt z 92 spada na 87 wiec byle tak dalej , jeszcze troche i na rower bo pogoda narazie nie dopisuje a potem kaloryferek na brzuszku i bede sexy jak kiedys tak moja niunia ujeła . :skacze::skacze:

luska102
20-01-2012, 19:19
Ja przez ostatni rok to regularnie odwiedzalam silownie(4razy w tyg.). Chcialam tak 2 kg schudnac i troche sie ujedrnic. I Co, i na wadze pokazuje 2 kg wiecej chociaz w obwodzie np.ud czy brzucha bylo mniej. Wiec sie wzielam i chodzi dalej Ale tylko biegam albo rower juz bez pakowania na miesnie.
Narazie Boje sie wchodzic na wage bo czuje ze bedzie znowu wiecej.
Gruba nie jestem Ale boje sie bede coraz bardziej przybierac na wadze. Uwielbiam jedzonko i czekolady tez:love:

Herbaba
21-01-2012, 11:31
podziwiam Cie naprawde ja waze 67 przy wzroscie 160 chcialabym schudnac ok 15kg
Tak, wszyscy ważmy 50kg. :D Nie wiem, dlaczego jest to taka magiczna liczba, niezależnie od wzrostu, składu ciała i naturalnych predyspozycji.

Ja się NIGDY nie odchudzałam, a z pulpeta stałam się normalna. ;)

Także moje rady: nie jeść po 18:00, ograniczyć słodycze (sorry, ale żadna dieta nie zbije tłuszczu, kiedy jecie po kilka tabliczek dziennie :D), pływać lub ćwiczyć (to drugie spowoduje przyrost tkanki mięśniowej, która jest cięższa od tłuszczu... także nie przeraźcie się wagą, bo to nie jest wynik "przytycia").
Samo zejdzie, oczywiście nie od razu, ale w końcu zauważycie, że jest lepiej! Ciało będzie się lepiej czuło, nie będzie ociężałe, a od pływania stanie się smuklejsze. :)

rudzielec
21-01-2012, 12:56
a ja ide sie zapisac na aqua aerobik doszlam do wniosku ze bedzie to dla mnie najlepsze;]

DiamondShine
21-01-2012, 13:27
ja po feriach na aerobic bede chodzic. basenu u mnie w poblizu nie ma niestety:(

Herbaba
22-01-2012, 00:21
Ja tam gram w koszykówkę lub pływam okazjonalnie, bo dla takich aerobiców to bym nie miała ani siły, ani ochoty (to strasznie nudne!) :D