PDA

Zobacz pełną wersję : Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?



iwonadc78
27-04-2009, 11:54
mam taki jakby maly problem,podobaja mi sie dlugie wlosy,a nie potrafie zapuscic,na dodatek ,jakby tego bylo malo,moje wlosy sa rzadkie:(musze prawie caly czas chodzic w spietych.I tak sobie pomyslalam ,ze jak bede w Polsce ,to sobie przedluze,bo w Niemcach jest to bardzo drogie.
Moze ktoras z Was miala juz sztucznie doczepiane wloski i moze mnie uswiadomic,jak dlugo mozna w nich chodzici od czego to zalezy?
No i oczywiscie jakie sa koszta w Polsce.
Jezeli wiecie cos na ten temat,prosze o pomoc:)

dzidzia
27-04-2009, 12:00
moja kumpela kiedyś przedłużała sobie włoski , chyba w Poznaniu , miała je ok 3/4 miesięcy i zapłaciła chyba coś koło 700 zł, ale nie jestem pewna bo to było z rok temu i słabo pamiętam :P

ivonna70
27-04-2009, 12:00
Ja też mam bardzo cienkie i na dodatek mi wypadają. Jakiś czas temu myślałam o przedłużeniu, dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam z fryzjerką, do której chodzę od ośmiu lat. Po tym wszystkim co się dowiedziałam odradzam przedłużanie włosów jakąkolwiek metodą, bo jeszcze bardziej osłabi to Twoje włosy. W dodatku efekt będzie nienaturalny, bo włosy doczepia się tylko z boków i tyłu, a czubek głowy będzie wyglądał jak wyskubany. Ale decyzja należy do Ciebie.

Chanti25
27-04-2009, 12:32
A więc tak :
U mnie zagęszczanie włosów kosztuje ok 1600zł ( wszystko zależy od ilości i długości pasemek) Aby efekt był właściwy należy doczepić ok 80-100 pasemek. Najlepsze włosy są słowiańskie. Dobrze dobrane pasemka czyli kolor i rodzaj włosa ( czyli proste, kręcone,falowane) nie odróżniają sie wcale od naturalnych klientki. Najlepszą metodą przedłużania bądź zgęszczania włosów jest metoda na zgrzewy polimerowe lub keratynowe. Nie polecam RINGÓW ani tych szerokich pasków z kilkoma pasemkami na raz:nunu: Należy również pamiętać o pielęgnacji takich włosów!!! Nie należy nakładać masek i odzywek na całą głowę tylko na długości i końce, gdyż mogą zsunąć sie doczepy :( Szczotka tez musi być specjalna , gdyż normalna szczotką czy grzebieniem haczyłoby sie zgrzewy-rwąc przy tym włosy :( Dobrze założone włosy trzymają sie długo :D z reguły powinno sie nosić trzy miesiące , ale z doświadczenia wiem że i tak klientki noszą dłużej ;P
Ja już miałam doczepione włosy i kiepsko to zniosły moje naturalne wlosy-gdyż mam słabe i cienkie włosy, ale efekt był świetny :D :ok:

Anna Kosińska
27-04-2009, 13:20
ja rowniez odradzam,jezeli twoje wlosy sa cienkie i na pewno delikatne czy to sztuczny wlos ktory z czasem rozni sie jednak od twoich naturalnych i nie wyglada wcale to za ladnie i czy to prawdziwy wlos ktore jego obciazenie jest o 40% wieksze od twoich naturalnych,choc wygladaja pieknie ale pielegnacja tych wlosow wcale nie jest taka latwa jakby sie wydawalo tak jak Chanti napisala specjalne do wlosow przedluzanych szczotki,pielegnacja dobrymi szamponami i odzywkami ,a i tak po ich sciagnieciu twoje wlosy sa bardzo oslabione,ktore w wiekszosci nadaja sie do sciecia lub do glebokiej regeneracji...ja juz bardziej ci polecam abys to co masz wydac na przedluzone wydaj na profejonalna regeneracje twoich wlosow,ale dobry salon musi m conajmniej ci zaoferowac pare innych rozniacych zsie abiegow dzialajacych na twoje strukture wlosa i kolor twoich wlosow...pojawila sie wogole nowa technika przedluzania wlosow,laserowa ale nie znam opini na jej temat no i cenowo to masakra prawie do 3000euro,robia to w klinice w Holandii...

seqoya
27-04-2009, 14:15
Zgadzam się z annamon włosy nawet zdrowe wiele tracą a co dopiero osłabine cieńkie i rzadkie. Jeśli chodzi o doczepianie sztucznych włosów, to osobiście odradzam jesli już to tylko naturalne, są najlepsze, ale też najdroższe. A jeśli masz słabe włoski, to raczej powinnaś się skupić na jakiejś kuracji by je wzmocnić nawet u dermatologa. Są kuracje po których włosy rosną szybciej i stają się gęstsze. Bo po zageszczeniu będziesz pieknie wyglądać, ale po kilku miesiącach wszystko odwróci się na niekorzyść. Pielęgnacja takich włosów wymaga systematycznośći i konsekwencji. Moja znajoma kiedys doczepiła sobie sztuszce włoski i po jednym myciu bez specialnych przystosowanych do tego preparatów zrobiło jej się sianko z pasemek. Ogólnie, to też kwestia jakości pasemek, kto nam je robi jest o bardzo iostotne, musi to być osoba która ma doświadczenie i fach w ręku ;)

aga
27-04-2009, 15:16
Moja koleżanka sobie kupiła na allego za ok 170 zł... może i fajnie by to wyglądało gdyby jej naturalne włosy były dłuższe bo miała je troszkę za uszy i na dodatek strasznie spalone...i trochę śmiesznie to wygląda bo jedną długość włosów ma za uszy a drugą prawie że do pasa... i jeszcze górną krótką warstwę taką spaloną a dolną długą taką błyszcząca ;P

Chanti25
27-04-2009, 15:23
Skoro miała taki efekt, to znaczy że ktoś jej źle założył, albo nie ścieniowała włosów . Te włosy doczepione ścina sie inaczej niz swoje naturalne ( oczywiście cały czas mówię o doczepianych wlosach naturalnych) :)

aga
27-04-2009, 15:34
Ona to pewnie sama sobie doczepiła ;P właśnie...jakby je wycieniowała to może wyglądało by to lepiej ale ona z nimi nic nie zrobiła

iwonadc78
27-04-2009, 17:53
Dzieki Wam dziewczyny za dobre rady,rzeczywiscie dam sobie chyba spokoj z tymi wlosami.Fakt,ze fajnie bylo by tylko na chwile,a potem....wole nawet nie myslec.
O dermatologu nawet bym nie pomyslala, hmm....trzeba bedzie zrobic sobie termin:)

pisiowa21
27-04-2009, 18:12
moja koliezanka przedłuża warkoczykami amatorsko bierze 400złhttp://photos.nasza-klasa.pl/20999221/49/other/std/948f98dd79.jpeg
mnie korci tez przedłużyc tylko szkoda ze sa takie drogie:(
moze sie skusze jak zarobie:P
ale ogólnie kumpela miała i nażekala bo jej naturalne sa teraz jak pierek pekaja i jest na pół łysa...zakola ma niezłe.
http://photos.nasza-klasa.pl/20999221/50/other/std/1b041fd84c.jpeg

a ta dziewczyna ma naturalne bardzo krutkie tzw.na chlopaka.

iwonadc78
27-04-2009, 18:15
efekt...calkiem calkiem:)ale jak pomyslec ,co sie bedzie dzialo pozniej...

pisiowa21
27-04-2009, 18:21
ona jak na amatorke robi bardzo dobrze.Ale na razie tylko warkoczyki bo sie uczy.
Jak bym sie skusiła to wstawie fotke:)
a wogóle sa odpowiednie środki do pielegnacji zeby naturalne sie nie zniszczyły.Ja mam od kumpeli z zakładu regenalic masc bdb do wlosów:D

aga
27-04-2009, 19:51
nie obraź się ale mi się takie warkoczyki jakoś nie podobają
rzecz gustu :)

ania
27-04-2009, 20:59
a ja marzę o trwałym prostowaniu włosów, ostatnio fryzjerka mi mówiła ze koszt ok 500-600zł przy moich włosach...

Chanti25
27-04-2009, 22:07
:nunu:Aniu szczerze NIE POLECAM wręcz odradzam chemiczne prostowanie włosów!!!!:nunu:

ania
27-04-2009, 23:41
oj Chanti, moich włosów nawet fryzjerka sie boi, są okropne!!! Mam ich za dużo i okropnie się puszą, w dodatku się krecą :( ale to już nie są takie ładne loczki tylko takie fiu bździu -same bolki lolki odstające:(

bera0
28-04-2009, 22:13
Jak ja się cieszę i dopiero teraz doceniam moje włosy. Z natury proste dlatego tez prostowania unikam jak ognia, ale szczerze? to marzą mi się takie ładne loczki ehhh kobiecie to trudno dogocic :D
a propos doczepiania włosów.. moja kolezanka zrobiła sobie po znajomosci takie doczepienie na 'klamerki' jak ja to mowie ;) kurcze efekt pierwszego dnia- ok, ale pozniej zaniedbała je i przy robeniu kitka te klamerki jej wystawały a te włosy wygl. jak starej lalki barbie takie plastikowe zmatowione i spuszone :/

dominika198989
20-05-2009, 14:03
Jak wloski sa dobrze przdluzone a pozniej tak samo dobrze sciagniete to nie niszcza sie nasze naturalne wloski :) no i wiadomo tez zalezy jaka metoda :)

Gość
20-05-2009, 14:24
a ja powiem krótko: z włosami jest jak z paznokciami: należy dobrać metodę i rodzaj do swoich włosów- to po pierwsze primo:P
a po drugie primo:P zorientować się gdzie i kto NAPRAWDĘ DOBRZE przedłuża włosy
same wiecie że czasem cena za usługę (paznokcie) nie jest adekwatna do wykonania... czasem w domu taniej u (nazywanej często ironicznie) tipsiary która wie co z czym niż w co poniektórych salonach, gdzie przyjmowane są osoby nie znające się na rzeczy...

ja cos o przedłużaniu włosów w dziadowskim salonie wiem bo przedłużałam;(żałuję tego jak niczego na świecie!!
niedość że na 40 kosmyków po tygodniu zostao mi na głowie 8 to jak pojechała zgłosic reklamację to wmawaino mi że źle "ekspoatowałam" te włosy (co było kompletną bzdurą). pani z wielkim fochem kazała swojej podwładnej zrobić na tych samych kosmykach ale inna metodą, po czym i tak długo się nie trzymały... bo "AŻ" 2 tygodnie. powiem tylko że włosy swoje miałam baaaaardzo gęste ale króciutkie jak diabli... chciała wlosy do pasa to sie przejechałam. teraz po 1,5 roku po ściągnieciu mam ponad połowę włosów mniej... a co sie napłakałam to już moje... więc nigdy więcej!! teraz mam nową metodę na szybszy wzrost i zagęszczenie:

seboradin tonik (lotion) co wieczór smarować w skórę głowy, i 1 raz w tygdniu HENNA VAX - maska na włosy i skórę głowy (w reklamówke i ciepły ręcznik i tak minimum godzinkę)

ajdida
30-05-2009, 15:41
Cześć dziewczyny a ja mam takie pytanie dotyczacej treski (taki kucyk dopinany) dolaczylam zdjecia. Bo wymyslilam sobie ze doczepilabym sobie na wesele kuzynki do swoich wlosow tylko nie moge nigdzie znalez jakichs konkretnych informacji na jakie wlosy i jak to sie trzyma wogole. Co o tym sadzicie??

margareta
31-05-2009, 15:08
moja koleżanka kupiła sobie taki na allegro i nawet fajnie wyglądała :) doczepiała do swojego kucyka, czesała normalnie jak swoje włosy. chyba 30 zł dała :)

pa_pi1
18-06-2009, 21:30
Ja zawsze chciałam przedłużyć sobie włosy, bo długie i proste zawsze bardzo mi się podobały :good:.
Ale powiem Wam że teraz już coraz mniej mnie do tego ciągnie. Jestem dzielna i zapuszczam i zapuszczam ;) i coś tam rośnie.
A tak poważnie boję się bo moje włosy mają tendencję do puszenia się i kręcenia jak jest wilgoć w powietrzu, więc jeśli doczepie włosy (mimo że całość wyprostuje) i moje zaczną się kręcić a te doczepiane nie to będzie :wow: źle to wyglądać :D a raczej zabawnie.

Czarnulka1523
19-06-2009, 15:43
gdybym miała kase bym sobie przedłużyla moja kumpela bierze 300zl ale samemu trzeba kupic ringi

Pati88
19-06-2009, 15:53
ja mam dziewczyne w klasie ktora robila sobie kurs przedluzania wlosow w Poznaniu, pytalam jej to mowi ze od znajomych bierze 200zł za robocizne ale trzeba samemu sobie kupic wlosy 100 pasemek za 350zł czyli w sumie 550 zł za wszystko.

karolinka_zuzia1989
03-07-2009, 09:02
Hej dziewczyny ja z natury mam cienkie wlosy ale sa dlugie za lopatki i mam pytanie ile kosztuje przedluzenie wlosow?? bo dzieki przedluzeniu od razu zwieksza mi sie volumy
albo macie jakies inne pianki albo cos w tym stylu ktore naprawde poprawia mi objetosc??

aga
03-07-2009, 12:32
o przedłużaniu włosów wątek też już był więc proszę poszukaj zanim założysz nowy temat, bo robi się straszny bałagan

Chanti25
11-07-2009, 08:12
Ja mam do Was kochane pytanie?
Czy znacie jakiś REWELACYJNY kurs na przedłużanie włosów ( najlepiej z zestawem startowym).

d0tkaaa
26-07-2009, 19:57
to ja tez sie wypowiem,ja mialam wlosy przedluzone pare razy .. na zgrzwach keratynowych tylko i wylacznie naturalne wlosy. Nosilam je ok. 4 miesiecy (musialam sciagnac bo juz jak kucyka robilam to mi zgrzwy wychodzily z niego) .. powiem tak,Ci co wiedzieli ze mam przedluzone to wiedzieli a Ci co nie to podziwiali jakie piekne.. tez mam ciekie wlosy ale zdecydowalam sie je zrobic,tu kolezanka wyzej pisala ze nie wyglada fjnie bo daje sie je po bokach i z tylu .. no to wlasnie na tym polega przedluzanie.. a zageszczanie daje sie prawie od czubka głowy(przynajmniej tak robia u mnie w salonie na wl. sztucznych) ja chodzilam zadowolona z moich wlosow jedyne co mnie denerwowalo to to ze jak je umylam to tak czy siak musialam prostowac granice miedzy moimi wlosami a sztucznymi bo MOJE wlosy sie pusza na koncach ale to nie kazdej dziewczynie wiec niektore moga tylko umyc i zostawic;) wiadomo trzeba kosmetykow profesjonalnych do tego i szczotki :P i pamietac o paru zasadach jak np. nie myc glowy w bardzo goracej wodzie.
hm.. co jeszcze? jedynym minusem jest to ze jak na 100 pasemek co mialam,wypadl mi jeden .. *przez 4 miesiace* to wypadl mi z moimi wlosami.. :( ale to dlatego ze byl odrosniety i ze sobie go przygniotlam:)) ogolnie polecam,droga sprawa ale warta.. i z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak przedluzac u kogos wlosy to tylko u sprawdzonej osoby! bo niektore tak kituja ze dramat;)

sorka ze sie tak rozpisalam:))

madzzzia92
31-07-2009, 14:42
Ciekawy efekt, ładny, ale nie wiem czy bym się zdecydowała na przedłużenie włosów :P

Ewelina83
31-07-2009, 14:49
tez by mi sie podobalo przedluzanie ale ta cena... chyba lepiej samemu troche zapuscic

ilonia123
02-08-2009, 12:09
Dziewczyny moim zdaniem przedłożone włosy wyglądają brzydko (nie urażając nikogo) ponieważ się kołtunią

Chanti25
02-08-2009, 17:35
ilonia123 nie zgodzę się z tobą, gdyż dobre jakościowo włosy wcale się nie kołtunią. I co ważne wyglądają rewelacyjnie. Wszystko zależy od jakości włosa :]

Daria
02-08-2009, 18:41
ja nie polecam przedlużania włosów, miałam raz dwa pasemka i strasznie przeszkadzały przy czesaniu bo tam z góry jest ten klej... mogę sobie wyobrazić jak to jest gdy ma się przedłużone całe włosy...

Jade
02-08-2009, 19:01
Ja widzialam juz kilka razy dziewczyny z przedluzonymi wlosami i musze powiedziec ze nie zrobilo to na mnie wielkiego wrazenia,bylo widac ze wlosy sa przedluzone.Mi najbardziej podobaja sie dlugie warkoczyki na calej glowie ale do tego trzeba miec ciemniejsza karnacje a nie tak jak ja mam bardzo jasna.

Chanti25
02-08-2009, 19:08
Dlatego są specjalne szczotki do czesania włosów przedłużonych, i wtedy nie przeszkadzają zgrzewy. Jak są profesjonalnie doczepione włosy, dobre gatunkowo i idealnie dobrane kolory a na koniec odpowiednie ścięcie ( bo włosy doczepiane inaczej się ścina niż zwykle) to NAPRAWDĘ nie widać różnicy ;)

Daria
02-08-2009, 19:37
Ja widzialam juz kilka razy dziewczyny z przedluzonymi wlosami i musze powiedziec ze nie zrobilo to na mnie wielkiego wrazenia,bylo widac ze wlosy sa przedluzone.Mi najbardziej podobaja sie dlugie warkoczyki na calej glowie ale do tego trzeba miec ciemniejsza karnacje a nie tak jak ja mam bardzo jasna.

też mi się to strasznie podoba... ;)

Malina33
04-09-2009, 18:40
Czesc dziewczyny,

Chcecie miec za darmo przedluzone wlosy?

Pracuje w firmie CinderellaHair, szukamy teraz twarzy na "Śląski Festiwal Fryzjerski"w Katowicach. Przedluzymy ci wlosy za free, do tego dostaniesz produkty do pielegnacji, a co najfajniejsze, stylisci przygotuja Cie do sesji zdjeciowej, ktora ukaze sie w ogolnopolskim dwumiesieczniku. Swoje 2 fotki (sylwetka i portret) prosze podsyłać na adres: biuro@cinderellahair.p l do 31 października. :D

Anna Kosińska
04-09-2009, 18:59
Ja powiem ze Chanti ma racje ja rowniez nie jestem zwolenniczka przedluzonych wlosow ale sama przedluzam wiec wiem jak to wyglada(od trzech miesiecy przedluzam)
ale tylko na ringi bo to najkorzystniejsze dla Twojego wlosa,nie placze ladnie odrastaja i tylko pozniej do podciagniecia ale bawie sie tylko naturalnymi bo sztuczne to dla Mnie porazka...
wiec Ja uwazam ze to rzecz gustu.. no i mysle raczej jestem pewna ze jak sie dba tak sie ma...

Chanti25
04-09-2009, 21:02
Aniu a możesz mi podać na jakiej firmie pracujesz? I jak cenowo to wygląda?

Pela_
04-09-2009, 22:31
my w salonie przedłużamy włosy na taśmach i wygląda to rewelacja nie niszczy włosów bo nie ma dzialania wysokiej temperatury sama mam ochotę przedłużyć włosy gdyby nie cena

ruda_ruda
05-09-2009, 09:18
Czesc dziewczyny,

Chcecie miec za darmo przedluzone wlosy?

Pracuje w firmie CinderellaHair, szukamy teraz twarzy na "Śląski Festiwal Fryzjerski"w Katowicach. Przedluzymy ci wlosy za free, do tego dostaniesz produkty do pielegnacji, a co najfajniejsze, stylisci przygotuja Cie do sesji zdjeciowej, ktora ukaze sie w ogolnopolskim dwumiesieczniku. Swoje 2 fotki (sylwetka i portret) prosze podsyłać na adres: biuro@cinderellahair.p l do 31 października. :D

Witaj Malina33
Mam pytanie: Jakich dziewczyn szukacie, bo byłabym zainteresowana przedluzaniem wlosow za darmo:skacze:

Malina33
05-09-2009, 11:22
Witaj
Szukam zwyczajnych dziewczyn, ktore chca przedluzyc sobie wlosy dobrym i produktami. Fajnie bylo by bys miala poldlugie wlosy (za brode lub do ramion) i tyle wystarczy
pozdrawiam

Anna Kosińska
05-09-2009, 12:59
Chanti Ja kupuje wlosy u jednej babki w Hurtowni nie jest to zadna firma ale jakosc tego wlosa jest bezbledna nie mam pojecia skad one je sprowadza ale sa swietne za pasemko place 3,50 no i ring 1zl....
ale tylko posiada czarne i ciemno brazowe taka czekolada sa w 100%naturalne i nie farbowane ostatnio sciagalam do podciagniecia jednej dziewczynie po czterech miesiacach i ten wlos byl taki sam jak za pierwszym razem a przez ten okres wypadly jej tylko dwa pasemka...

Etna
05-09-2009, 19:31
no to naprawdę jakieś dobre włoski, bo moja koleżanka przedłużyła sobie włoski ale jakieś kiepskie były bo po 1 miesiącu to już ze 100 pasemek zostało chyba ze 20. Dlatego jak ktoś przedłuża włoski niech idzie do jakiejś sprawdzonej osoby bo nie warto iść w ciemno i przepłacać. :)

margareta
06-09-2009, 18:51
słyszałam od mojej fryzjerki, że najlepsza metoda przedłużania włosków to ultradźwięki. czy się zgadzacie?

vmajkav
25-01-2010, 15:12
A nie myślałyście żeby sobie przedłużyć włosy metodą clip-in?
Ja kupiłam sobie takie włoski i jestem z nich bardzo zadowolona :):)
Jak mam ochotę to zakładam, jak nie to nie :D :D Polecam naturalne- można je farbować, prostować, kręcić :) Syntetyczne z kolei świecą się jak psu ... :P Załączam zdjęcie zestawu :)

hairkama
28-01-2010, 17:12
Hej.Słuchajcie dziewczeta sprawa wyglada nastepujaco ze dziewczyny nazywajace sie pseudo"profesjonalistkami" same nauczyly sie przedluzania wlosow i dlatego zdania sa podzielona na temat metod,wlosow i noszenia.Same próbują a pózniej wychodzi "masakra.Włosy naturalne nam wypadają razem z pasemkiem przedłużonym.Nie wiedzą jak dokładnie się to robi i stad też negatywne zdania na jakąś metodę.Ja przedluzaniem zajmuje sie juz 5 lat.Z doswiadczenia wiem ze micro-ringi,tulejki "przecinaja" nasz naturalny wlos.Natomiast keratyna,silikon,latex i ultradzwieki to jedno i to samo.Najbardziej polecala bym wam keratyne bo to ona wchodzi w nasz skład włosa dlatego też nie uszkadza nam naturalnych włosów.Jeżeli dziewczyna , która przedłuża włosy wie ile wziaść naturalnych do "zgrzewu" to nasz wlos sie wcale nie niszczy i nie wyrywa.Do pasemka jest wziete tyle samo wlosow co w pasemku.Z doświadczenia również wiem ze 80 pasemek to za mało.Taka optymalna ilość to 140-160pasm każde z nich które waży około 1.5grama.Oczywiście włosy potrzebują pielęgnacji ale zachowuja sie tak jak naturalne:) Jak włosy sa dobrze nalożone to przejscia wlosow nie widac poza tym po umyciu wlosy sie ukladaja i wtedy to juz wogole nic nie widac:)dodam kilka zdjęć moich prac:)Pozdrawiam:):skacze:

vanilla88
28-01-2010, 21:39
Ja mialam przedluzane wloski na zgrzewy kreatynowe i bylam z nich bardzo zadowolona.Nosilam je 3.5miesiaca a ze mam geste wlosy nie bylo widac odrostu.Przez ten czas zadne pasemko mi nie wypadlo.uzywalam szczotki z naturalnego wlosia (jak sie nie myle INTER VION) glowe mylam nad wanna bo tak najwygodniej(nic sie nie placze) na koniec kladlam na przedluzone wlosy maske pantene a po splukaniu jedwab w plynie.Po sciagnieciu wlosy nadaja sie do kolejnego przedluzenia(trzeba tylko nalozyc nowa kreatyne a stara obciac) Prostowalam,krecilam spinalam na rozne mozliwe sposoby i nic sie z nimi zlego nie stalo.

To z mojego doswiadczenia:) sama zanim sie zdecydowalam siedzialam na necie chyba miesiac i czytalam o wszystkich metodach.moim zdaniem metoda kreatynowa jest jednak najlepsza:good:

hairkama
29-01-2010, 08:55
Zgadza sie Keratyna jest najlepsza.No i jak przedmowczyni mowila ze jedwab obowiaskowo bo zapomnialam wspomniec.Wlosy czasem mozna nosic nawet do 6 miesiecy zalezy jak komu wloski rosna .A przedluzenie sobie :):tuptup:wlosow to dobry sposob na zahodowanie swoich wloskow takze polecam

wercia
29-01-2010, 09:43
Hairkama ja myslalam o przedluzaniu ale jak moje koleanki mialy to nie mogly sie roszczasac mialy jeden wielki koltun na glowie!! mozesz mi powiedziec od czego to zalezy?? ja bym chciala przedluzyc ale sie boje ze po kazdym myciu glowy bede 4godz si rozczesywac;/

edusia777
29-01-2010, 12:16
a ja sobie planuje kupic treske CLIP IN ON 100% naturalne włosy 55 cm 9 taśm (889106232) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item889106232_clip_in_on_100_naturalne_wlosy_55_cm _9_tasm.html) i doczepiac sobie jak bede miala kaprys;P i chyba nie zniszcze tym swoich wloskow...

Yasumi
29-01-2010, 16:59
hhmmmm....czytam i czytam i tak nasuwa mi sie na usta pytanie jakie wlosy byly uzywane do przedluzania i w jaki sposob osoba po przedluzeniu je pielegnowala,moja siostra ma przedluzone wlosy i chodzi w nich juz 8 miesiecy,raz juz byly podciagane do gory(microringi z oslonka silikonowa),wlosy ma naturalne rosyjskie i nic sie z nimi nie dzieje,poza tym ,ze nieco podciela im konce,w moim srodowisku wiele dziewczyn ma przedluzone wlosy i sa zadowolone,sama rowniez na dniach bede miala przedluzone swoje wlasne oraz kolezanka ,u ktorej bede starsza druhna na weselu,ja mam kupione naturalne słowianskie(nie mylic z tymi oferowanymi na allegro o strukturze słowianskiej !!!) i tez bede miala przedluzone na zimno tylko na tulejki z silikonem,wlosy sa sliczne ,miekkie w dotyku ladnie sie poddaja zabiegom fryzjersko-kosmetycznym(te same nosi moja kolezanka)

z obserwacji i doswiadczenia wiem,ze:

-tylko wlosy naturalne mozna poddawac zabiegom prostowania,krecenia,trwalej i farbowania( i tu wolno uzywac wody utlenionej tylko max. 2 % !!!-nie zapominajmy,ze mimo,iz jest to wlos naturalny,ale martwy,bez cebulki,nieunerwiony i nieukrwiony,dlatego mocniejsze specyfiki je po prostu zniszcza,poza tym jest to wlos nienatluszczony w sposob naturalny,wiec trzeba uwazac na kosmetyki uzywane do ich pielegnacji)

-do czesania tych wlosow uzywamy tylko i wylacznie specjalnych SZCZOTEK
-do snu splatany w luzny warkocz
wlosy myjemy pod prysznicem z glowa odchylona do tylu ,delikatnie masujac je miedzy laczeniami
-uzywamy specjalnych kosmetykow ,w tym jedwabiu

jesli bedziemy dbac o nie na pewno dlugo bedziemy sie cieszyc ich pieknym wygladem :)

poza tym wazna jest tez technika przedluzania wlosow -nie wszystkie wlosy beda odpowiednie dla naszych-jednorazowe pasemko naszych naturalnych wlosow nie moze byc ciensze od pojedynczego sztucznego pasma oraz miejsce laczenia musi byc nieco oddalone(0,5cm-1cm)od skory glowy,by nie oslabiac i nie nadwyrezac naszych naturalnych wlosow_

jest pare rzeczy na ktore trzeba zwrocic uwage-znajomosc techniki i doswiadczenie osoby zajmujacej sie tym gwarantuje nam zadowolenie z wykonanej uslugi

hairkama
30-01-2010, 15:55
Hmm Sluchajcie powiem wam tak odnosnie do tego co napisala Yasumi: (http://forum.wzorki.info/members/yasumi.html)


Wlosy rosyjskie są obecnie najlepszymi włosami na rynku.Dlatego też włosy się ładnie zachowują tylko hmmm dlaczego musi je podcinać?Z doświadczenia wiem że takich włosów nie ma konieczności podcinać a jeżeli zachodzi taka potrzeba to włosy mają domieszkę innych włosów np.azjatyckich.

Co do microringow z silikonem czy bez to bez różnicy tak samo niszczą włosy pozatym są wykonane z niklu ,na który wiele dziewczyn jest uczulony a przy tym pojawia się świąd na całej skórze głowy.Tak samo tulejka nie polecala bym Ci.Po ściągnieciu możesz mieć plamy gdzie nie bedziesz miala włosów z czasem oczywiście odrosną ale bedzie to troche trwało.Możesz tez trafić 6 w totka i nie będziesz miała nic takiego.Wszytsko zależy od Twojej skóry głowy.Także przemyśl to na 100% czy chcesz mieć zrobione na tą metodę.

A co do pielęgnacji to masz racje.Myć włosy pod prysznicem ale tylko ze względu na to że jak byś myła włosy z głową schyloną ku dołowi to pasemka, które masz doczepione mogą obciążać twoj naturalny włos a przy tym wyrywać je.

Oczywiście pamiętać trzeba także o tym że włos doczepiony jest martwy i nie ma jak sam się "natłuścić" dlatego też trzeba stosować odżywki mocno nawilżające ale unikając miejsca łączeń.

Do czesania mozemy stosować nawet zwykłe szczotki ale pamiętajmy by zaczynać je czesać od końcówek.I uważać na miejsca łączeń aby ich nie wyrwać.

Do mycia włosów używamy tylko i wyłącznie LETNIEJ/ZIMNEJ WODY!!!Ciepła woda może wypłukiwać keratyne,latex,silikon,który znajduje się na pasemkach a przy tym pojedyńcze włoski będą wychodziły z naszych łączeń i po krótkim czasie zostaniemy bez doczepionych włosów!

Do spania nie musimy robić warkocza wystarczy tylko związać wlosy na 3 gumki ewentualnie na 2:)

No i oczywiście jedwab lub keratyna w spray-u po umyciu i bezposrednio przed prostowaniem,kręceniem.

Natomiast co do pytania wercia : (http://forum.wzorki.info/members/wercia.html)
Włosy naturalne od chwili załozenia rosną nam i po pewnym czasie 3-6miesiecy pojawia nam sie tkz. odrost wtedy trzeba się zgłosić na podciągniecie pasm.Kołtuny zależą tylko i wyłącznie od struktury naszych włosów czy sa miekkie. Jeśli tak to szybciej zrobi się nam kołtun.Jest jeszcze zasada taka ze jeśli czujemy ze 2-3 pasemka robią się w 1 pasemko to wtedy jest dzwonek żeby jak najszybciej umówić się na podciągnięcie wtedy unikniemy kołtunów i rozczesywania.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to walcie śmiało:)

NataliaNY
23-02-2010, 17:53
Czy ktos moze powiedziec cos wiecej o tych klipsach (clip on hair extensions)???

nanami7
23-02-2010, 21:16
ja mam znajomego w pracy i przedłuża za 600zł na mikroringi. Pokazywał zdjęcia i super to wygląda ale ja mam ładne swoje włosy i wolę je zapuścić niż doczepiać. Kita doczepiana z all fajnie wygląda moje koleżanki sobie kupiły ;). A warkoczyków nie polecam. Dziewczyna która miała straciła połowę swoich włosów przez to, że "odrost" jej się plątał, a że nie mogła ich rozczesać, to przy ściąganiu warkoczyków poszły ! Po prostu wyrwano jej połowę włosów. Może to kwestia włosów albo doświadczenia osoby i techniki.

kobietazpazurem
24-02-2010, 09:24
Ja się zajmuję też przedłużaniem włosów ja sama mam przedłużone, moja mama też i wiele dziewczyn w moim gronie. Używam metody Micro Rings Hair i sobie bardzo ją chwalę. Moje włosy mi się nie niszcza bo nie ma żadnej ingerencji ciepła kleju czy innych chemikalii, włosy się trzymają na małe zaciski. Praca żmudna ale bardzo efektowna. oto pare zdjęć.

włosów używam naturalnych, pochodzenia ludzkiego europejskie lub słowiańskie.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ja bardzo polecam wszystkim lękliwym bo naprawdę warto. Najładniej jednak wychodza czarne włosy. Kompletnie nic nie widać. nawet zczepów bo też są czarne :)

julcia88
24-02-2010, 15:45
a ja Wam napiszę 3 metody, które są opisane w mojej książce do szkoły. Powiedzcie mi czy ktoś się spotkał w Polsce z tego typu zabiegami ??

*Racoon - pozwala styliście na dowolne łączenie kolorów włosów, rozmieszczanie pasemek oraz swobodne dobieranie wielkości i długości pasemek. Usługę przedłużania metodą Rcoon wykonuję się jako:
- przedłużanie - zwiększanie długości (pe.łne)
- zagęszczenie - powiększenie objętości
- tworzenie asymetrii - tworzenie nowej formy
Do zabiegu Racoon używa się włosów europejskich (słowiańskich), które wyróżniają się niezwykła miękkością, lekkością i są podatne na układanie. Włosy słowiańskie pozwalają na stosowanie zabiegów chemmicznych takich jak: farbowanie, pasemka, tonowanie koloru i trwała

*Great Langths - oparta na włosach naturalnych co daje możliwość dowolnej zmiany koloru włosów, wykonywania trwałej, modelowania i pełnej pielęgnacji.Pasemka do tej metody produkowane sa fabrycznie w kilku grubościach i długościach. Złącza polimerowe pasemek są jednakowe i można je z łatwością dopasowywać do grubości i ciężaru włosów klienta.Pasemka o jednakowej długości mają taką samą ilość włosów. Pasemka pochodzą z naturalnych włosów o nieuszkodzonej łusce zewnętrznej. Są to włosy indyjskie.
Występują trzy metody łączenia pasemek:
-ultraschal - przy pomocy fal ultradźwiękowych, pełniących rolę aktywizatora miejsc złączenia
-standart - przez podgrzewanie
- air pressure - przy użyciu systemu Air Pressure ,ocuje się jednorazowo 5 pasemek, czy w całym rzędzie. Łączemie aktywowane i zamykane maszynowo są płaskie i prawie niewyczuwalne.

*Monofibre - Dome - Włosy syntetyczne, bardzo odporne na zmiany atmosferyczne, nie tracą koloru i połysku, są bardzo lekkie i łatwe w pielęgnacji. Fryzura nie traci swojego efektu przez cały okres noszenia.
Zakres stosowania metody MF jest bardzo szeroki:
-przedłużanie
-zagęszczanie
-pasemka w formie baleyage
-dready
-warkoczyki

kobietazpazurem
25-02-2010, 10:32
ja do syntetycznych nie polecam na zwykle przedluzanie tylko ewentualnie warkoczyki... syntetyk po pierwsze smierdzi po drugie nienaturalnie odstaje od naszych wlosow... Jestem wrogiem syntetyków..

Yasumi
25-02-2010, 12:47
Hmm Sluchajcie powiem wam tak odnosnie do tego co napisala Yasumi: (http://forum.wzorki.info/members/yasumi.html)


Wlosy rosyjskie są obecnie najlepszymi włosami na rynku.Dlatego też włosy się ładnie zachowują tylko hmmm dlaczego musi je podcinać?Z doświadczenia wiem że takich włosów nie ma konieczności podcinać a jeżeli zachodzi taka potrzeba to włosy mają domieszkę innych włosów np.azjatyckich.

Co do microringow z silikonem czy bez to bez różnicy tak samo niszczą włosy pozatym są wykonane z niklu ,na który wiele dziewczyn jest uczulony a przy tym pojawia się świąd na całej skórze głowy.Tak samo tulejka nie polecala bym Ci.Po ściągnieciu możesz mieć plamy gdzie nie bedziesz miala włosów z czasem oczywiście odrosną ale bedzie to troche trwało.Możesz tez trafić 6 w totka i nie będziesz miała nic takiego.Wszytsko zależy od Twojej skóry głowy.Także przemyśl to na 100% czy chcesz mieć zrobione na tą metodę.

A co do pielęgnacji to masz racje.Myć włosy pod prysznicem ale tylko ze względu na to że jak byś myła włosy z głową schyloną ku dołowi to pasemka, które masz doczepione mogą obciążać twoj naturalny włos a przy tym wyrywać je.

Oczywiście pamiętać trzeba także o tym że włos doczepiony jest martwy i nie ma jak sam się "natłuścić" dlatego też trzeba stosować odżywki mocno nawilżające ale unikając miejsca łączeń.

Do czesania mozemy stosować nawet zwykłe szczotki ale pamiętajmy by zaczynać je czesać od końcówek.I uważać na miejsca łączeń aby ich nie wyrwać.

Do mycia włosów używamy tylko i wyłącznie LETNIEJ/ZIMNEJ WODY!!!Ciepła woda może wypłukiwać keratyne,latex,silikon,który znajduje się na pasemkach a przy tym pojedyńcze włoski będą wychodziły z naszych łączeń i po krótkim czasie zostaniemy bez doczepionych włosów!

Do spania nie musimy robić warkocza wystarczy tylko związać wlosy na 3 gumki ewentualnie na 2:)

No i oczywiście jedwab lub keratyna w spray-u po umyciu i bezposrednio przed prostowaniem,kręceniem.

Natomiast co do pytania wercia : (http://forum.wzorki.info/members/wercia.html)
Włosy naturalne od chwili załozenia rosną nam i po pewnym czasie 3-6miesiecy pojawia nam sie tkz. odrost wtedy trzeba się zgłosić na podciągniecie pasm.Kołtuny zależą tylko i wyłącznie od struktury naszych włosów czy sa miekkie. Jeśli tak to szybciej zrobi się nam kołtun.Jest jeszcze zasada taka ze jeśli czujemy ze 2-3 pasemka robią się w 1 pasemko to wtedy jest dzwonek żeby jak najszybciej umówić się na podciągnięcie wtedy unikniemy kołtunów i rozczesywania.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to walcie śmiało:)



podciela je ze wzgledu na to ze chciala miec je krotsze ,nic sie z nimi nie dzialo :),po 8 miesiacach noszenia troche jej urosly wlasne :)
wycieniowala je na koncach w tzw. V

ja mam doczepione naturalne rosyjskie,na microringi w koncu ,nie tulejki,bo dostalam je w kolorze najbardziej zblizonym do moich ufarbowanych :P
na razie wszystko jest w porzadku ,nie mam z nimi problemow,ludzie ktorzy mnie widza po raz pierwszy mysla,ze to moje naturalne,nawet kolezanki z pracy stwierdzily,ze gdyby mnie nie znaly ,nie uwierzyly by tylko na wisus,ze mam doczepiane

hairkama-jaka metode przedluzania wlosow polecasz osobiscie?

kobietazpazurem
26-02-2010, 19:01
micro ringi najbardziej zdrowe dla włosów, kochana uważaj żebyś nie myła włosów w za gorącej wodzie bo ci sie kreatyna rozpuści

Yasumi
27-02-2010, 21:22
tak ,wiem o tym,ja w ogole jestem przeczulona na punkcie wlosow,nigdy ich nie myje w dobrze cieplej wodzie tylko slabo letniej,ze tak powiem :P


nie wiem czy tu juz padlo to pytanie,jesli tak to przepraszam za nieuwage-gdzie kupujecie wlosy do przedluzania ,chodzi mi o naturalne ,nie syntetyki,mozecie polecic jakis sprzedawcow,oferujacych dobry,sprawdzony towar w przystepnej cenie,moze macie swoje dojscia do importerow lub dystrybutorow?

hairkama
28-02-2010, 17:24
Ja polecam Keratyne jak wczesniej pisalam ze to nie jest zaden srodek chemiczny takze nie uszkodzi to naszych wlosow bo keratyna to budulec naszego wlosa.Ja jestem przeciwniczka MICRO-RINGOW I TULEJEK Przecinaja one nasze naturalne wlosy rowniez wyrywaja poza tym osoby uczulone na nikiel juz tej metody nie zrobia bo beda odczuwaly niesamowisy swiad skory glowy.

kobietazpazurem
01-03-2010, 10:04
Ja polecam Keratyne jak wczesniej pisalam ze to nie jest zaden srodek chemiczny takze nie uszkodzi to naszych wlosow bo keratyna to budulec naszego wlosa.Ja jestem przeciwniczka MICRO-RINGOW I TULEJEK Przecinaja one nasze naturalne wlosy rowniez wyrywaja poza tym osoby uczulone na nikiel juz tej metody nie zrobia bo beda odczuwaly niesamowisy swiad skory glowy.


jeżeli się używa ringow z sylikonem wlosy sa idealne ja nosilam rok wlosy, zdjęłam i miałam takie same... wiec z tym sie nie zgodze bo wiem co mam na glowie hehe ... co do tulejek to nie polecam... skleja wlosy i niszczy

Olciiia
10-03-2010, 23:22
wiele razy widzialam dziewczyny w autobusach czy na ulicy ktore mialy doczepiane wlosy i wyglada to conajmniej dziwnie. Po prostu widac te łączenia włosów - przerazajace
jesli ktoras bardzo potrzebuje dlugich wlosow to dlaczego nie ale nie na dluzsza mete

ostnio natrafilam na laske ktora miala kitke i po prostu wygladalo to tragocznie a przy laczeniach miala koltuny - mysle ze to normalne kiedy sie czesze doczepiane wlosy....

sama wolalabym poczekac az odrosna

Yasumi
13-03-2010, 11:23
ano wlasnie,same sobie te dziewczyny wystawiaja przyklad jak nie nalezy dbac o wlosy przedluzane,moje w dalszym ciagu sprawuja sie bardzo dobrze,poprawilam tylko jedno pasemko,bo wysunela mi sie nieco silikonowa otoczka z ringu i zalozylam po prostu nowy,co do koltunow na glowie po zdjeciu pasemek jest na to sposob,wystarczy wetrzec we wlosy oliwke dla dzieci bambino lub inna ,odczekac z 15 minutek i potem delikatnie szerokim grzebieniem wyczesac pasemko po pasemku,to tez jest dobra metoda jak ktos sam sobie chce usunac wloski po metodzie keratynowej,gdzie czasem pozostaja takie glutki we wlosach :)

---------- Dodano o godzinie 11:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:22 ----------

oczywiscie zalecam wszystkim osobom z przedluzanymi wloskami lykanie tabletek wzmacniajacych wlosy-skrzypowita,merz special,radical itp

kobietazpazurem
21-03-2010, 09:33
Wyciąg ze skrzypu polnego moim zdaniem jest najlepszy, próbowałam innych ale nie działały tak dobrze jak ten.

http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/3112/wyciag_skrzyp_polny.jpg
A co do tej oliwki to niezły pomysł :)

farbstift
29-03-2010, 13:02
ale to co piszecie skomplikowane...jak dobrze, że mam bardzo geste włosy i megaszybko rosną:skacze:

Sylwia_88
21-04-2010, 13:55
mi niestety włosy szybko nie rosną (rozjaśnianie, prostownica:rolleyes:) więc zostaje mi przedłużanie a raczej...dopinanie:D BARDZO polecam metode clip in, włosów nie niszczy (w końcu to tylko spinki). Ale żeby wyglądały naturalnie trzeba dobrac jak najlepiej swój kolor i co najważniejsze jakosc! Włoski muszą byc naturalne i gęste! 8 taśm, 70g włosów to dużo za mało;) no chyba, że kupicie takich 16 taśm i je ze sobą pozszywacie (2 taśmy zszyc razem ze sobą aby wyszła jedna), wtedy wyjdzie Wam 8 grubych taśm i tym już spokojnie pokryjecie całą głowe:) Uważam, że jest to świetna metoda bo w każdej chwili możecie sobie dopiąc np kolorowe pasemka, spinac na wiele sposobów włosy, naprawde świetna sprawa:)
Włoski myję raz na 3 miesiące w gliss kurze i są idealne:) noszę je już od roku:) przed każdym wyjściem na dwór nakładam na nie 2 krople jedwabiu (aby na wszelki wypadek nie zaczęły się puszyc końcówki). No i zwracajcie uwagę na błyszczenie aby włosy nie błyszczały się jak u lalki barbie (często syntetyki tak właśnie się błyszczą).
Dopinam je sobie a w tym czasie moje naturalne włoski sobie spokojnie rosną:D już dosięgają mi za ramie z czego jestem zadowolona:D jeszcze je z pół roku ponoszę i odstawie na specjalne okazje bo moje naturalne już sobie odrosną ładnie do tego czasu:D

swistaczek
22-04-2010, 14:07
ja nigdy nie miłam przedłużanych włośów ale słyszałam dużo negatywnych opinii, lecz moim zdaniem wszystko zależy od osoby któa przedłuża włosy i materiałów na których pracuje )))cząsto mnie ktos pyta gdzie przedłużałam włosy .... a wszystko dlatego że moje naturalne włosy mam zafarbowane na dole głowy na ciemny brąz a od góry pasemka blond z brązem ...Ja gdybym miała krótkie włosy to raczej bym zapuszczała bo jednak niszcą się włosy od przedłużania i co z tego że parę m-cy ma sie dłuższe i gęstsze jak puźniej trzeba to zdjąć i własne włosy się psują ...

Ewelina83
22-04-2010, 14:38
A mi sie podobaja przedluzane wlosy-jak sa fachowo zrobione to nic nie widac! Tylko ze taka imprezka kosztuje:)Jajak na razie mam krotkie no nie calkiem do brody:) zscielam z glugich wiec jak na razie nie mysle o przedluzaniu ale kiedys czeszo-gesto chodzilo mi to po glowie

Belunia
22-04-2010, 16:24
A ja miałam przedłuzane włosy, zakupiłam na allegro metoda keratynowa córka mi je doczepiła, nosiły się 2 mc a później niestety musiałam zdjąc bo zaczęły sie kołtunić. Po zdjęciu ...z moich zostały frędzelki, dobrze że przedłużane miałam tylko z tyłu od połowy głowy a nie od samej góry bo bym wygladała jak po jakimś tyfusie :wow: trzeba było podciąć ale mimo wszystko nie zraża mnie to i za miesiac znowu zrobie by na lato fajnie wyglądać.

Sylwia_88
22-04-2010, 18:07
ja kupiłam włoski na taśmie za 120zł i gwarantuje, że tą metodą włoski się nie psują bo nie mają jak:P a wiem, bo widzę to po sobie, wydaje naprawde wiele pieniędzy w pielęgnacje włosów aby moje naturalne przez prostowanie i rozjaśnianie nie wypadły:D także gdybym zauważyła, że przez tą metode coś złego dzieje się z moimi włosami to napewno bym z niej zrezygnowała:) ale nic się złego nie dzieje oprócz tego, że sobie spokojnie rosną:D także jeszcze raz je polecam!:good: (na moim avatarku jestem właśnie w tych włoskach)


swistaczek owszem, przedłużanie włosów niszczy swoje naturalne włoski ale to zależy od metody i od zdolności dziewczyny która je założy (niektórym zależy tylko na pieniądzach i przedłużą Ci włosy na odp****ol za przeproszeniem;) ):) miałam kiedyś dopinane pasemka na Sylwestra metodą keratynową i po zdjęciu ich żałowałam tego, że je zrobiłam bo fryzjerka która mi je zdejmowała wyrywała kilka moich naturalnych:/: w ogóle była jakaś dzika:/:

zyza
23-04-2010, 10:56
moja kumpela przedluza wlosy za ok 200-300zl pracuje w salonie i ma duzy popyt.., kupuje pasma wlosow w zaleznosci od tego jak gęste maja byc i plecie cos na kształt warkoczyka dobieranego po spodem wlosow i tak jakby przyszywa do tego te pasma... co jakis czas trzeba przyjsc na kontrole bo ten warkoczyk sie rozplatuje ale ja widzialm jej przedluzone to mowie bomba:D no i w zaden sposob nie niszcza sie włosy i wyglądaja naturalnie, nie ma efektu plastiku... a jak ktos nawet zajrzy pod spod to widzi ładny spleciony warkoczyk a nie kupe plastiku :D
poniewaz ja jestem zwolenniczka swoich wlosow tylko farbowanych to pewnie na jakąs okazję sobie przedluże wlasnie w ten sposob :D np. na wesele :D
nie wiem czy ta metoda byla opisywana bo ja sie slabo znam na fryzurach ale wiem ze cos takiego tez istnieje :D

jOotka
29-04-2010, 02:16
ja nie wiem, nie mam zdania :P

jak ktos lubi - droga wolna.

wiewioora
01-05-2010, 13:56
a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.

Yasumi
01-05-2010, 17:27
a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.
wklej swoje zdjecia z przedluzonymi wloskami :)

dzoana
01-05-2010, 21:36
o właśnie właśnie- dziewczyny, które mają przedłużone włoski, prosimy o zdjęcia :D

wiewioora
02-05-2010, 00:25
a prosze bardzo.szkoda ze nie wiedzialam,ze zdjecie pojdzie w swiat to bym makijaz poprawila:skacze:

dzoana
02-05-2010, 09:40
i swoje naturalne masz za uszy tak i reszta przedłużona?

wiewioora
02-05-2010, 10:38
dokladnie

dzoana
02-05-2010, 19:39
hihi troche idzie zauważyć ;)

kelli
02-05-2010, 21:13
Ja uwazam, ze zdan na temat przedluzanych wlosow jest tyle co osob na ziemi.
Wszystko zalezy od wybranej metody.
Nigdy nie dala bym sobie przykleic wlosow klejem, ale metoda mikroringow jest calkiem w porzadku.
Wlosy sie nie niszcza, a jesli chcemy sie ich pozbyc odginamy, odciskamy wczesniej scisniety ring i wyciagamy kosmyki ktore mozemy uzyc kiedys ponownie. Jesli kupimy wlosy dobrej jakosci wygladaja naturalnie. Jesli mamy stosunkowo zadkie wlosy, wystarczy jakies 50-60 pasemek dla naturalnego wygladu.
Ostatnio pojawily sie rowniez wslosy doczepiane za pomoca specjalnych klipsow, jest to zupelnie nieszkodliwa metoda. Zastosowanie banalne. Wstajemy rano, doczepiamy wlosy, funkcjonujemy caly dzien, wracamy do domku wlosy sciagamy, lub stosujemy tylko na wybrane okazje.

Ja uwazam, ze tego typu rzeczy sa stworzone dla kobiet. Wszystko bedzie wygladalo naturalnie, jesli zostanie ''uzyte'' w granicach dobrego smaku i bez przesady.
A o wlosy trzeba zawsze dbac, nie wazne czy sa sztuczne czy naturalne prawda???:)

Pozdrawiam

kobietazpazurem
03-05-2010, 19:02
święta prawda, i każdy zabieg dobrze wykonany będzie wyglądał naturalnie, bo każda stylistka powinna znać granicę kiedy skończyć.

nanami7
03-05-2010, 19:32
Kelli i z tym się zgodzę !! :)

kasiasssss
03-05-2010, 19:35
amm kilka kolezanek ktore pzredluzaly sobie wloski,wszystkie zdjely przed czasem, mowily ze nie mogly z nimi sobie dac rady,byly poplatane przy glowie i nienaturalne

kobietazpazurem
03-05-2010, 19:41
amm kilka kolezanek ktore pzredluzaly sobie wloski,wszystkie zdjely przed czasem, mowily ze nie mogly z nimi sobie dac rady,byly poplatane przy glowie i nienaturalne


wystarczy oliwka choćby dla dzieci do skory wloski wchloną to i ładnie grzebieniem można to rozczesać bez bólu i szarpania. Faktycznie po ściągnięciu mogą być jakies kołtunki ale jest to powodem tego, że nasze włoski przecież wypadają ale naturalnie wypadają a w momencie kiedy śa przedłużone to ring zaciska i trzya te włoski nie dając im odejść i wypadnąć i te wloski mogą się poplątać. Wystarczy oliiwka lub dobry balsam

Anna Kula
03-05-2010, 21:44
ja u siebie w salonie mam doczepianie włoskow (syntetyczne) na metode warkoczyka .szczerze sa klientki ktore chwala i chodza stale a sa klientki ktore wolą naturalne .... jak przy kazdej metodzie sa plusy i minusy . Napewno nie wieze ze za włosy naturalne dobrze przedłuzone zapłacimy 500zł . Tak samo mam tu taka babke która zakłada włosy czytaj przedłuza za 200zł i nazywa to profesjonalnym zabiegiem tyle ze jest male ale wlosy po tygodni sa skułtunione, po 2 tygodniach same odpadaja. ja zakładałam w łoski to rekordzistka maiła je 6 mcy nie twierdze ze po tych 6 mc były zadbane i wygladały oki bo splatane były ale bardziej przy odroscie no bo 6cm odrosło i sie kołtuniło z soba ale wiadomo ze były przetrzymane strasznie..... a i jeszcze jezeli mowimy o dobrej jakosci włosow czy naturalnych czy syntetykach to przy prawidłowej pielegnacji nic nie ma prawa sie stac o ile sa prawidłowo załozone.

znalazłam stare fotki z zageszczenia syntetykami (2 pierwsze zdjęcia)

a tu przedłuzanie syntetykami

Sucha
04-05-2010, 00:57
Moim zdaniem przedluzanie wlosow jest fajnym rozwiazaniem jesli ktos ma naprawde powazny problem z wlosami np byl chory mial raka itd ze naprawde potrzebowal tych wlosow. Tak jak piszesz masz rzadkie włosy a przedluzanie bardzo je psuje .... Włosy napewno urosna a do tego czasu radziła bym kupic jakies odzywki w aptekach lub inne produkty. Ja osobiscie kiedy uzywalam taki płyn z rzepy ktory sie wcierało w skure głowy. Bardzo pomaga. PS sorki za błedy ale odpowiedz pisana na szybko :)

jOotka
05-05-2010, 21:24
Moim zdaniem przedluzanie wlosow jest fajnym rozwiazaniem jesli ktos ma naprawde powazny problem z wlosami np byl chory mial raka itd ze naprawde potrzebowal tych wlosow. Tak jak piszesz masz rzadkie włosy a przedluzanie bardzo je psuje .... Włosy napewno urosna a do tego czasu radziła bym kupic jakies odzywki w aptekach lub inne produkty. Ja osobiscie kiedy uzywalam taki płyn z rzepy ktory sie wcierało w skure głowy. Bardzo pomaga. PS sorki za błedy ale odpowiedz pisana na szybko :)

popieram. Jak ktoś lubi czemiu nie :P Jednak mi byKonrad Swinarskioby szkoda kasy :( Lepiej, jak dla mnie, byłoby kupić soebi płytę, czy zel, czy coś :):):cwaniak2:

malgorzata114
18-05-2010, 20:40
marzą mi się przedłużone włosy jednak cena jest masakryczna :/:
pytałam dzisiaj w salonie fryzjerskim i sie dowiedziałam że metoda na micro ringi nie jest dobra gdyz podobna przecina włos więc tym samym go uszkadza niby lepsza jest laserowa :/:
jednak metoda laserowa nie zrobiła na mnie wrażenia gdyż włosy wyglądały na przyklejone i nie wygladało to zbyt estetycznie zdecydowanie bardziej podoba mi sie metoda na micro ringi :)

Latika
18-05-2010, 22:19
Ja tez czytałam o ringach i wiekszosc opini była taka iz włosy po pewnym czasie plącza się z ringami i w wielu przypadkach trzeba obciąć je razem z naturalnymi.(no-Pamela ma łyse placki po ringach)Ja miałam taśmy naturalne ze spinkami i na taki wakacyjny okres spisały się super ale normalnie to by mi się przed np.pracą czy szkołą nie chciało ich zakładać dzień w dzień...Najlepiej to chyba na klej jak murzynki robia na przedzialki przyklejaja i trzymają sie długo...one to wprawe maja to same sobie robia w mig ale ogolnie uważam że tylko nieliczne przedłuzane wlosy są niezauważalne...

kobietazpazurem
19-05-2010, 09:09
Ja tez czytałam o ringach i wiekszosc opini była taka iz włosy po pewnym czasie plącza się z ringami i w wielu przypadkach trzeba obciąć je razem z naturalnymi.(no-Pamela ma łyse placki po ringach)Ja miałam taśmy naturalne ze spinkami i na taki wakacyjny okres spisały się super ale normalnie to by mi się przed np.pracą czy szkołą nie chciało ich zakładać dzień w dzień...Najlepiej to chyba na klej jak murzynki robia na przedzialki przyklejaja i trzymają sie długo...one to wprawe maja to same sobie robia w mig ale ogolnie uważam że tylko nieliczne przedłuzane wlosy są niezauważalne...
Więc jeśli klientka ma dpowiednio udzielony zabieg a osoba robiaca ten zabieg ma odpowiednie umiejętnoci to nic takiego dziac się nie powinno.


Ja przedłużam włosy metoda Micro Rings, miałam długo sama przedlużone i mojej mamie tez, wszystkim osoba którym udzielalam tego zabiegu nic ię nie kołtuniło powód? Jeżeli włosy sa nieodpowiednio dobierane do ringów to beda sie plątac, najgorszy błąd to to, ze dziewczyny biora za dużo kosmykow aby przedziac przez ring swoich włosów a to wystarczy bardzo cieniutki kosmyk. Powód tych kołtunow przy ringachjest taki, ze jak jest za duży nasz naturalny kosmyk to wloski, które wypadają naturalnie kołtunią się przy ringu. Przy cieńszych kosmykach nie ma takiego problemu.

Co do kleju to odradzam!!

Anna Kula
19-05-2010, 09:31
ile ludzi tyle opini .... mam klientke ktora wypróbowała chyba wszystkie i z jednych byla bardziej lub mniej zadowolona ... mówiła ze mikro ringi jej nie odpowiadaly bo nie umiala tego sciagnac potem .... ja osobiscie nie mialam tej metody . mialam zakładane na tulejkach co jak dla mnie bylo jakies niewygodne no i minus ze pod wplywem ciepła np suszarki czy słonca tulejki robily sie miekkie i klejace co sklejalo wlosy.

malgorzata114
19-05-2010, 12:48
mialam zakładane na tulejkachmoże to właśnie micro ringi ? samemu to raczej trudno to ściągnąć najlepiej jak to zrobi fryzjerka to tak samo jak ktoś sam chcąc oszczędzić zdejmuje sobie paznokcie zębami wiadomo jak to pózniej wygląda

patrząc na oferty na allegro to same włoski do micro ringów są drogie tak 160 zł ale nie mam nikogo kto by mi to założył no i sama pewnie nie wybiorę odpowiedniego koloru, znalazłam osobę blisko mojej miejscowości która razem z włosami bierze 300 zł więc cena w miarę

kobietozpazurem to fryzjerka też jesteś ? ile taki zabieg u ciebie kosztuje ? czytałam wcześniej że też masz kręcone włosy ?

Yasumi
19-05-2010, 13:08
Więc jeśli klientka ma dpowiednio udzielony zabieg a osoba robiaca ten zabieg ma odpowiednie umiejętnoci to nic takiego dziac się nie powinno.


Ja przedłużam włosy metoda Micro Rings, miałam długo sama przedlużone i mojej mamie tez, wszystkim osoba którym udzielalam tego zabiegu nic ię nie kołtuniło powód? Jeżeli włosy sa nieodpowiednio dobierane do ringów to beda sie plątac, najgorszy błąd to to, ze dziewczyny biora za dużo kosmykow aby przedziac przez ring swoich włosów a to wystarczy bardzo cieniutki kosmyk. Powód tych kołtunow przy ringachjest taki, ze jak jest za duży nasz naturalny kosmyk to wloski, które wypadają naturalnie kołtunią się przy ringu. Przy cieńszych kosmykach nie ma takiego problemu.

Co do kleju to odradzam!!


co do zakladania ringow-to zasada jest taka,ze kosmyk naturalnych naszych wlosow nie moze byc cienszy od pasemka doczepianego,bo to bardzo oslabia nasze naturalne cebulki wlosow, :),poza tym sa rozne rozmiary ringow,wiec z doborem ich nie ma wtedy problemu,co do koltunow-nie czesze sie przedluzonych wlosow u nasady ,przy skorze ,tylko ponizej laczenia przytrzymujac za skore glowy,nie szarpiemy przy czesaniu :P,koltunia sie czesciej wlosy ,ktore maja tendencje do puszenia sie ,albo krecone z natury :)

Anna Kula
19-05-2010, 21:20
mikro ring a tulejka to co innego . tulejka wyglada jak wosk pod wplywem ciepla sie ja zmiekcza i zaklada a mikro ring to cos innego takie metalowe kułeczka jak nic nie pomylilam . ja tulejki (te ala woskowe) sciagalam zmywaczem do paznokci ,polewalam i tulejka sie rozpuszczala

malgorzata114
19-05-2010, 22:07
ja tulejki (te ala woskowe) sciagalam zmywaczem do paznokci ,polewalam i tulejka sie rozpuszczala

o matko :wow: a jak włosy po takim zabiegu ?

Klara
27-05-2010, 14:39
Ja powiem tak:

Nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło, bo mam długie włosy :leze: , ale moje koleżanki kilka razy się skusiły i później tego żałowały...

marcias
08-06-2010, 17:42
Skoro żałowały to znaczy że ten kto zakładał im włosy raczej się na tym nie znał...
Ja wiem że obecnie najlepszą metodą na polskim rynku jest metoda laserowa, ponieważ miała do czynienia z wieloma metodami mam pewność że metoda laserowa jest najlepsza. Zapraszam na stronę www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl (http://www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl) tam znajdziecie więcej informacji na temat tej metody.

POZDRAWIAM

mulinka
22-06-2010, 17:57
Z reguły tak jest, że jak ktoś źle coś zrobi, to potem wszyscy, którzy wykonują taki zabieg są od razu posądzani o to samo, a w rzeczywistości wcale tak nie ma. Dlatego właśnie zanim zdecydujemy się na coś takiego, to trzeba dokładnie sprawdzić osobę, która będzie nam przedłużała włosy. Trzeba iść, zapytać o jakieś zdjęcia czy nawet rekomendacje. Warto się po prostu dopytać, zanim się zdecydujemy.

nanami7
22-06-2010, 19:53
Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.

justi9
22-06-2010, 22:38
moja sasiadka tez ma i wyglada to okropnie nie wiem czy to trzeba jakos specjalnie dbac o takie wlosy ale jej tez wisza takie nitki cienkie fuu brzydko to wyglada ;]

kobietazpazurem
24-06-2010, 15:33
Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.

nie zgodze się, jezeli ktoś ma na prawdę dobrze przedłuzone i wycieniowane włosy i odpowiednio dobrany kolor to nie rozpozna się, jednak większości sa robione one po amatorsku bo ludzi nie stac isc do salonu i zaplacic 3 tys za przedluzenie wlosow, wiec przedluzają po kontak a efekty są takie iz widac, ze wlosy sa przedluzone.

Edyta 1064
24-06-2010, 16:24
Ja też mam przedłużone włosy.I nawet Wam pokażę jak to wygląda u mnie ;)
I nic nie widać :P

http://img819.imageshack.us/img819/3422/200808046.jpg (http://img819.imageshack.us/i/200808046.jpg/)

http://img683.imageshack.us/img683/6882/obraz372r.jpg (http://img683.imageshack.us/i/obraz372r.jpg/)

karna26
24-06-2010, 19:41
Ja tez stwierdzam ze jak jest dobrze przedłuzone to nie widac róznicy miedzy swoimi włosami a przedłuzonymi

palcia23
24-06-2010, 22:08
ja odradzam z calego serca mialam 7 miesiecy doczepione wlosy bo tez marze o dlugich wlosach wlosy po sciagnieciu byly w takim stanie ze popprostu plakac mi sie chchialo polamane porozdwajane poszczepione i slabe teraz od jakiegos miesiaca biore tabletki na wzmocnienie wlosow kupilam sobie eliksir do zniszczonych koncy mimo tego ze obcielam konce i sososuje maski regenerujace i powiedzialam nigdy wiecej tego nie zorbie i tak samo jest z ringami jka i keratyna bo bo tez mialam w dodatku keratyna lubo sie topic wiec naprawde nie rob tego to moja dobra rada

wiewioora
25-06-2010, 00:43
a ja zdjelam po roku wlosy i zalozylam nowe. nie mialam zadnych problemow i zamarzylo mi sie zeby nadal miec dlugie.oczywiscie zdjecie nie bylo robione pod wysylke w swiat ale na razie to jedyne jakim dysponuje.

malgorzata114
27-06-2010, 16:02
z tego co zauważyłam to przy ciemnych lub czarnych włosach efekt przedłużania jest najładniejszy bo przy jasnych wygląda to różnie :)

kobietazpazurem
27-06-2010, 21:07
To prawda, blond włosy w miare możliwości można dobrac, w kryzysowym przypadku można te dopinane pofarbować , jezeli sa naturalne, przy balejażu jest z tym troszkę wiecej kłopotu, a czarne włosy jednak wychodzą najladniej przy przedłużaniu, wiewióreczko pięknie przedłużone włosy

mikusia08
21-11-2010, 22:21
Ja mialam przedluzane kilka razy... mam loczki mialam metoda ultradzwiekow efekt rewelacyjny nosilam je 8 miesiecy i nie powiem wam szczerze nikt nie wiedzial ze nie sa moje byly tak swietne gatunkowo profesjonalnie zalozone farbowalam ,prostowalam i nic a nic sciaglam je po ok 8 miesiacach poniewac mi odrosly...

ktos napisal ze prostowanie stale nie poleca ja jestem po tym abiegu i polecam naprawde polecam .Wlosy nie znieszczyly mi sie a wrecz przeciwnie byly tak blyszczace ze uwielbialam je nosic rozpuszczone hihi ale uwaga uwaga ten efekt ja usykalam robia w firmowym salonie w poznaniu farouk ,moja znajoma robila u jakiejs fryzjerki i hm efekt nie byl w polowie taki co u mnie chco ona ma lekko wywijajace sie a ja mialam loki i po 3 miesiacach efekt u niej znikl... takze drogie dziewczyny idzcie do wypriobowanych fryzjerow.Podobno tez lorel robi taki zabieg dobrze... koszt wlosow do ramion ok 500zl

---------- Dodano o godzinie 22:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:16 ----------


moja sasiadka tez ma i wyglada to okropnie nie wiem czy to trzeba jakos specjalnie dbac o takie wlosy ale jej tez wisza takie nitki cienkie fuu brzydko to wyglada ;]


Amatorka zapewnie jej robila i tylko zniszczy jej wlosy oj:(

---------- Dodano o godzinie 22:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:19 ----------

absolutnie sie z toba zgadzam.. to tak jak z paznokcciami ... potem slyszymy bo one niszcza tak plytke, a poszly zalozyc je do kogos bez kursu za 30zł a metke przypinaja wszystkim...eh

kalent
24-11-2010, 14:42
A ja mam pytanie , mam włosy na tzw. boba ścieniowane i jestem ciekawa jak będę wyglądała w włoskach przypiętymi na clip-in ?

katherinne
25-11-2010, 08:45
Zajmowałam się przedłużaniem włosów. Pokażę Wam jedną moją klientkę. Nosiła włosy pół roku, sama jej potem zdjęłam- chciała zdjąć, bo jej naturalne już podrosły. Pracę wykonywałam na włosach indyjskich. Prawdziwych naturalnych. Zabieg kosztował 1200 zł (gratis dostała żel na stopach). Jej naturalne sięgały do szyi- nawet nie do ramion.

metoda micro rings



Dobrze przedłużone włosy i odpowiednia pielęgnacja nie niszczy wcale naszych włosów. To ta sama bajka, co niby tipsy niszczą płytkę!

Latika
25-11-2010, 15:00
Ja nosze na clipach ze względu że sama mam poniszczone włosy a ta metoda chyba jest najbezpieczniejsza :) włosy czarne więc nie widać wcale no i naturalne czyli bez żadnych świecących kłaków typu barbie ;)
Takich włosów nie powinno się rozjaśniać-w końcu to całkowicie martwy włos pozbawiony witamin które dostarcza nasz organizm,trzeba o nie bardzo dbać aby służyły jak najdłużej.Przyciemniać można ale delikatnie.Najlepiej taśmy robić samemu bo te dostępne zazwyczaj są zbyt rzadkie i efekt jest niestety marny a dwa komplety na głowie to znowu ciężka głowa ;) I chyba najnaturalniejszy efekt to jak się je pofaluje prostownicą :) Ja dziś czekam na nową partię bo zmieniłam kolor włosów jak dostanę to wstawie foto :)

milenka_olsztyn
27-11-2010, 13:06
Jak dla mnie włosy indyjskie to najgorsza jakość włosów jaka może być... są prawie jak te sztuczne.. szorstkie itd... jakaś masakra normalnie..
A włoski jak są dobrze zrobione i dobrze pielęgnowane bo to chyba najważniejsze nie będą wyglądać sztucznie..

katherinne
28-11-2010, 18:14
Jak dla mnie włosy indyjskie to najgorsza jakość włosów jaka może być... są prawie jak te sztuczne.. szorstkie itd... jakaś masakra normalnie..
A włoski jak są dobrze zrobione i dobrze pielęgnowane bo to chyba najważniejsze nie będą wyglądać sztucznie..
Mówisz o indyjskich czy pseudo indyjskich? To są piękne, zdrowe i grube włosy- ale tylko w brązie i czerni. W przeciwieństwie do tego co piszesz są miękkie i lejące się i BARDZO GŁADKIE. W jasniejszych kolorach zgadzam się z tobą- są tak rozjaśnione, że nie ma opcji żeby były gładkie czy miękkie. Ale ciemne, szczególnie czarne nie są wytrawiane i są po prostu super. każdej czarnuli polecam! ocZywiście włosy kupujemy w hurtowni a nie na internecie w ciemno. (wiele ludzi z allegro sprzedaje azjatyckie podajac, ze to indyjskie czy slownianskie... wstyd!)

Co do blondu to wiadomo, że słowniańskie są na szczycie, ale prawda jest taka, że wiele moich klientek blondynek wybierało tańsze opcje- indyjskie, azjatyckie, bo mniej kasy wydawały, ale też włosy się niszczyły szybciej.

Jeśli jest dobrze zrobione to nie ma prawa wyglądać sztucznie. Od tego są nożyczki itd. Jeśli chodzi o jakość włosa- syntetyki wygladaja jak sztuczne, bo i nimi są. Naturalne nie wyglądają sztucznie,tylko w zależności od rodzaju włosa są po prostu zniszczone.

milenka_olsztyn
28-11-2010, 18:38
Mi chodzi o indyjskie właśnie jasne bo takie też miałam...

katherinne
28-11-2010, 20:37
Mi chodzi o indyjskie właśnie jasne bo takie też miałam...
no to właśnie tu jest problem- fryzjerka powinna ci powiedziec, żę cieżko ze stanem wlosow jasnych jest- wiadomo, ze w Indiach sa wyłącznie czarnowłose kobiety... Powinnaś zobaczyć czarne... Nie uwierzyłabyś, że to są też indyjskie... Ale tak jak już pisałam- dla blondynek najlepsze słowiańskie.

Hanka123
05-01-2011, 15:16
Dziewczyny naczytałam się tu wszystkiego tyle i widzę że są opinie podzielone co do włosków czy przedłużać czy nie...Powiem wprost nie róbcie tego nigdy !!!!Ja miałam dwa lata temu włosy przedłużane na ringi i keratynę i powiem wam że z włosów to praktycznie nic mi nie zostało są słabe zniszczone i bez wyglądu a na domiar złego okazało się że jestem uczulona na keratynę i na całej głowie keratyna się mi rozlała i wkleiła we włosy i w skórę.Teraz jeżdzę od dermatologa do dermatologa i nikt mi nie potrafi pomóc.Więc zastanówcie się dziewczyny czy to warto zakładać włosy a potem tak cierpieć!!!!!!!!!!!!!

milenka_olsztyn
05-01-2011, 15:46
No niestety prawda jest taka że wszystko co sztuczne w jakiś tam bardziej lub mniej negatywny sposób odbije się na nas... ale że keratyna rozlała ci się na całą głowę?? to chyba coś nie tak miałaś zrobione...

katherinne
05-01-2011, 22:58
rozlana keratyna? :o to gdzie Ty te włosy robiłaś? Poza tym nie słyszałam w życiu odkąd tym się zajmuje i jeszcze dłużej o uczuleniu na keratynę- to naturalny budulec włosa przecież (takiego jak nam na głowie rosną). Chyba, że osoba, która Ci to robiła była naprawdę niekompetentna (poza brakiem odpowiedniej wiedzy kupowała produkty z najniższej półki, których jakośćpozostawiała wiele do życzenia)... Poza tym przy suchych lub zniszczonych włosach absolutnie nie wolno wykonywac takiego zabiegu! Wyłącznie na zdrowych włosach, a to jedynie może je obciążyć i nic więcej.

Hanka123
06-01-2011, 10:16
Robiłam je w profesjonalnym zakładzie długo szukałam dobrego zakładu naczytałam się tyle o wszystkim na temat włosków aż w końcu postawiłam na swoim i przedłuzyłam je ...I może masz rację ze z jakieś niższej półki były produkty nie znam się na tym ale wiem że ja nie byłam sama z tego zakładu o miała włosy u tej pani przedłużane i wiem także że tak też spotkało młodą dziewczynę też z nią się działo co ze mną także nie wiem z jakich produktów czerpała ta fryzjerka wiem tylko jedno ja się teraz przez taką niedouczoną osobę cierpię....

katherinne
06-01-2011, 13:18
Hanka wiesz często idąc do fryzjera wychodzimy oszpecone... Niby jest tak, że jak idziemy do salonu to mamy gwarancje zadowolenia,a to nieprawda... Nieważne czy to salon czy dom czy cokolwiek innego, ale ważne jest to jakie doświadczenie, kompetencje, podejście do pracy i produkty ma osoba wykonująca zabiegi...

Do mnie raz trafiła kobieta,która miała przedłużane włosy w Warszawie (a ja mieszkam koło Wrocławia) w renomowanym salonie (nie chcę pisać jakim) włosami słowiańskimi za 4000 zł na keratynę. Kobieta na stałe mieszka w Anglii, w moim mieście i w Warszawie ma rodzinę. Umówiła się ze mną miesiąc wcześniej,powiedziała, że nie wie czy się podejmę ściągnięcia tego co ma na głowie (przedłużenie keratynowe). Powiedziałam,że na mnie nie ma mocnych;) W umówiony dzień przyszła- ja miałam już wszystko przygotowane- płyn do ściąganie keratyny, 150 pasemek włosów do przyczepienia na ringi 65 cm, farbę (bo umówiłam się na zmiane koloru jej włosów) itd. Gdy zobaczyłam co ta kobieta miała na głowie to zamarłam- JEDEN WIELKI KOŁTUN. Przeznaczyłam dla niej cały dzień- ponad 4 godziny ściągałam to coś coś i rozplątywałam kołtun (normalnie ściągam włosy w pół godziny...). Jej naturalne włosy miały ok 12 cm. Potem farbowanie, maska regeneracyjna i ponowne zakładanie włosów. Piękne włosy do pasa:) Na sam koniec pozwoliłam jej się zobaczyć w lustrze i dostałam najlepsze w życiu wynagrodzenie- zaczęła płakać jak dziecko i przytulać się do mnie. Była tak bardzo zadowolona, nigdy nie widziałam jeszcze takiej reakcji. Zapłaciła za zabieg 1200 zł a na dodatek dostałam 200 zł napiwku:) Po pół roku przyleciała do Polski na ściąganie włosów- nadal wyglądały pięknie. Zostawiła je sobie i powiedziała, że na ponowne zakładanie umówi się za jakiś czas, gdy jej włoski odpoczną. A ja dostałam perfumy i sukienkę w prezencie:)

Hanka123
06-01-2011, 21:51
katherinne tak to czasami bywa człowiek chce pięknie wyglądać i nie ważne za jaką cenę a z tego co napisałaś o tej pani to aż się za głowę złapałam że mozna aż tyle kasy wydać na włosy i być nie zadowolonym.Z tego co widzę to naprawdę musisz włoski pięknie zakładać bo skoro taka radość była tej pani z włosków....ja już mam nauczkę i nie ważne żeby były nawet za darmo nie dam się na zakładanie namówić taki mam wstręt do tego ....mam nadzieję że ktoś w końcu mi pomoże ze skórą głowy bo to co się na niej robi to szok...dermatolodzy dosłownie nic nie pomagają załamuję ręce nie wiem do kogo się udać i prosić o radę na wyleczenie mnie.przypomnę że po przedłużeniu skóra na głowie zaczęła mi płatami odchodzić i łuszczyć sie i do tego te swędzenie takie że masakra...kochane jak macie na to radę i potraficie pomóc albo same to przechodziłyście to dajcie znać.............

katherinne
06-01-2011, 22:01
Napisz mi wszystkie objawy jakie masz, zmiany skórne. Jeśli to to co myślę, to napiszę Ci nazwę leku....

Hanka123
07-01-2011, 10:01
katherinne.dziękuję ci za pomoc ...Otóż moje objawy są takie:na skórze głowy nad czołem zaczęła mi się łuszczyć skóra a zaraz potem z tyłu głowy zaczęło mi się robić coś takiego co z początku myślałam ,że to łupież ale okazało się że to nie to bo skóra głowy zaczęła mi się robić czerwona i i jak nie smarowałam tymi robionymi maściami to dosłownie w szybkim tempie rozlewało mi się na całej powierzchni skóry głowy.skóra odłaziła płatami wyglądałam jak koszmarnie wstydziłam się z domu wychodzić bo tak to było widać.płaty skóry sypały mi się na odzież.Katherinne była bym dozgonnie wdzięczna jak byś znała lekarstwo na to przekleństwo moje.Dodam ,że włosów to pozostała mi garstka na głowie a na dodatek miejscami widzę zakola masakra aż się żyć nie chce.kochana załamuję ręce dosłownie

katherinne
07-01-2011, 10:24
Hmmm łuszczyca.... Idź do apteki, powiedz farmaceucie, że skończył Ci się Diprosalic,pokaż co masz na głowie i powiedz, że wizyte masz dopiero za 2 tygodnie, a jeśli przerwiesz leczenie to będziesz miała większy nawrót. Ten lek Ci nie poszkodzi, najpierw spróbuj smarować w jednym małym miejscu, żeby sprawdzić czy działa (przez 5 dni 2 razy dziennie rano i wieczorem na niedużym odcinku skóry) i czy nie podrażnia. Pamiętaj, że nie wolno go wylewać abslutnie na całą głowę! Tylko miejscowo.
Jeśli się obawiasz idź najpierw do dremtologa lub lekarza 1 kontkatku i niech Ci wypisze i powie co i jak.
Poza tym każdy lek traktuj ostrożnie, bo ja nie ponoszę odpowiedzialności za negatywne skutki kuracji- nie jestem lekarzem, tylko daje Ci rade.
Da się wyleczyć tą chorobę, ale jest ciężko... Najważniejsze jest to, żebyś nie drapała tego co masz na głowie i żeby nie powstawały Ci strupy.

Hanka123
07-01-2011, 16:16
katherinne dziękuję ci jeszcze raz zrobię tak jak mówisz a potem zobaczę jakie są efekty mam nadzieję ze to pomoże mi............

katherinne
07-01-2011, 23:47
oby Ci pomogło...

poza tym zaznaczam, iż przedłużenie Ci tego nie spowodowało- tylko nieumiejętność fryzjerki przy przedłużaniu. Wylewając keratynę na włosy robiła to wbrew wszelakim normom, bo najpierw robi się bezpiecznie końcówkę keratynową pod zgrzew (zanim się zbliży do włosów klientki), a potem się zgrzewa.... Jeśli ona stała nad Tobą z gorącą keratyną, to współczuję Ci.... ehhh i właśnie dzięki tak kompetentnym osobom jak ta fryzjerka później słyszymy najgorsze opinie na temat naszej pracy....

Hanka trzymam kciuku za Twoją skórę i włoski!

Hanka123
08-01-2011, 23:42
katherinne dziękuję myślę że coś w końcu powinno mi pomóc bo jak nie to się załamie totalnie a co do tej fryzjerki i zakładaniu mi włosów to juz się nie wypowiem bo brak mi słów naprawdę.Kurcze tak myslę sobie ze ja to mam naprawdę pecha co do fryzjerek a staram się wybrać zawsze renomowany salon i tak to bywa że ten peszek mnie nie opuszcza jakos.Gdybym trafiła na ciebie to pewnie była bym dziś zadowolona klientką a nie załamaną prawie łysiejącą kobiecinką.......pozdrawiam katherinne cieplutko

jarilitmanen
02-02-2011, 13:23
katherinne dziękuję myślę że coś w końcu powinno mi pomóc bo jak nie to się załamie totalnie a co do tej fryzjerki i zakładaniu mi włosów to juz się nie wypowiem bo brak mi słów naprawdę.Kurcze tak myslę sobie ze ja to mam naprawdę pecha co do fryzjerek a staram się wybrać zawsze renomowany salon i tak to bywa że ten peszek mnie nie opuszcza jakos.Gdybym trafiła na ciebie to pewnie była bym dziś zadowolona klientką a nie załamaną prawie łysiejącą kobiecinką.......pozdrawiam katherinne cieplutko


dziewczyny narzekacie :) trzeba być większymi optymistkami

jestem pewna że Hanka nie jesteś załamaną prawie łysiejącą kobiecinką :)

riczka
16-02-2011, 21:11
Poszukuje kogoś co przedłuża włosy metodą tulejek lub ringami oczywiście z silikonem. Interesuje mnie przedłużenie samego dołu głowy np. do okolic uszu. Wiadomo,że włoski naturalne. Okolice Katowic:P
Proszę o PW z ceną takiego zabiegu.

katarynka89
14-04-2011, 13:39
mam pytanie do dziewczyn które zajmują się przedłużaniem włosów.
Osobiście miałam 2 razy przedłużone za pierwszym razem zamówiłam ringi a doczepć kazałam mamie , puściłam jej kilka filmów i zrobła to rewelacyjnie , nosiłam 4mce nic nie odleciało:)
2 raz to już ciocia która ma salon zrobiła kurs więc zamówiłam włost TEJ SAMEJ firmy lecz pod zgrzewarkę i po tygodniu był jeden wieki kołtun, jak poszłam żeby mi to zdjęli topłyn do usuwania był nie potrzebny bo same spawy odchodziły:O

teraz chce zamówić włosy pod zgrzewarkę ale nie mam pojęcia jakiej firmy , ciotka w salonie robi na jakiejś drogiej firmie ok 8-9zł za pasemko jak katalogi oglądałam więc mnie nie stać. Napiszcie na jakich produktach pracujecie.

kobietazpazurem
15-04-2011, 16:22
Smeggi www.beautik.pl pamietaj ze wlosy przedluzone nie lubia ciepej wody i moze dlatego zrobil ci sie "koltun" osobiscie polecam bardziej ringi niz zgrzewy nie ingeruja tak w strukture wlosa ;]

katarynka89
15-04-2011, 21:30
kobieta z pazurem
persze włosy miałam dośc długo jak na przedłużane ok. 4 mcy i były w super stanie, pielęgnowałam tak samo( szampony i odżywki do przedłużanych, jedwabie, specjalna szczotka itd).
No i wyobraź sobie żeby zgrzewy schodziły bez użycia płynu ani nawet cążek?>
To już trudniej było ringi zdjąć :/
ale zaglądne na tą stronkę jeszcze wyczytałam dziś w gazecie w salonie fryzjerskim o firmie rocoo czy coś takiego :/

stefcia92
16-04-2011, 07:51
Może Wam sie przyda ;)

Pielęgnacja włosów przedłużonych:


przed umyciem włosy nalezy rozczesać szczotka z naturalnego włosia przytrzymując wolną ręką za łączenia. Nie należy włosów szarpać. Czeszemy rozpoczynając od rozczesania końców i stopniowo przesuwamy się do góry głowy.



Włosy myjemy letnią wodą. Zbyt ciepła woda może rozpuścić karnitynę a poza tym otwiera łuski włosa przez co mogą one się bardziej plątać.



Nie należy myć włosów przedłużanych głową w dół. Ich duża ilość razem z łączeniami i wodą mogłaby za bardzo obciążyć skórę głowy. Z tego powodu włosy najlepiej jest myć pod prysznicem – włosy będą opierać się na ramionach.



Nie należy włosów czochrać podczas mycia. Najlepiej jest delikatnie przesuwać po nich dłońmi z szamponem od góry do dołu.



Odżywki nie należy nakładać w okolice ringów (łączenia) ponieważ gdyby dostała się do środka włosy mogłyby się wyślizgnąć i całe pasemko trzeba by było zakładać ponownie. Odżywkę należy dobrze spłukać.



Mokrych włosów nie wolno czesać! Jeśli są bardzo splątane możemy je przeczesać delikatnie palcami rozdzielając od siebie pasma. Możemy je uczesać później jak będą już troszkę przesuszone.



Podczas wycierania włosów przedłużanych nie wolno ich czochrać. Zalecane jest ugniatanie ich przez ręcznik. Po „wygnieceniu” nadmiaru wody, włosy można zawinąć w ręcznik. Turban szybko pochłonie nadmiar wilgoci.



Należy unikać stosowania suszarek, które bardzo przesuszają włosy. Włosy przedłużane i tak są suche. Nie wolno ich dodatkowo przesuszać. Jeśli mamy czas pozwólmy włosom wyschnąć w sposób naturalny.



Po wyschnięciu włosów zalecane jest użycie jedwabiu, który zapobiega puszeniu się włosów i je ładnie wygładza.



Włosy z naturalnego włosia można kręcić, prostować i farbować w przeciwieństwie do włosów syntetycznych. Lokówki ani prostownicy nie używamy w pobliżu łączeń pasemek – ciepło mogłoby je uszkodzić.



Po użyciu prostownicy czy lokówki należy użyć wosk lub jedwab – włosy będą nawilżone oraz będą ładnie błyszczały.

edytakon
04-05-2011, 13:53
a ja wlasnie jutro ide na szkolonko. I juz jestem peła obaw :( czy podołam i znów czeka mnie wybieranie i szukanie dobrych produktów... ehhh ale bardzo się cieszę:)

kobietazpazurem
04-05-2011, 22:03
to nie jest nic strasznego, sama mam takie szkolenie i teraz mam przedłużone włoski- grunt to cierpliwość :)

edytakon
04-05-2011, 22:53
rzesy kleje wiec i przy tym bedę cierpliwa :) ale jestem ciekawa tych wszystkich zasad co do dzielenia włosób odległosci wielkosci i ilości pasemek

Emilia B.
05-05-2011, 07:43
ja mam przedłużone i jestem bardzo zadowolona - nikt nie zauważył że nie sa to moje włoski (mam naturalne) tylko osoby które mnie dłużej znały to sie zastanawiały co one tak podejrzanie szybko urosły hehe :P efekt jest super :) i ja uważam że to jak z pazurami - wszystko zależy od jakości roboty i jak sie dba tak sie ma :)

decupag
07-11-2011, 16:24
kobitki ktore szkolenie mozecie mi polecic odnosnie przedluzania wlosow jaka metode myslalam o ringach silikonowych
czy ktoras z was moglaby mnie przeszkolic w przedluzaniu wloskow?
jestem z warszawy ale moge do was dojechac jezeli mieszkacie niedaleko:papa:

DiamondShine
07-11-2011, 17:24
ja kiedys przedluzalam sobie na ringach wlosy:) kupowalam najtansze na allegro niby naturalne jedno pasemko po 1,30zl. i kolezanka mi przedluzala ktora miala kurs ale potem nasze drogi sie rozeszly i szwagierka mi przedluzala ktora miala 14 lat! ale porządnie zaciskala mi je :) ale musialam codziennie prostowac i zrezeygnowałam... chcialabym kurs zrobic sobie taki z przedluzania wlosow ale chyba dosc drogi jest co nie?

Agnieszka Praska
22-11-2011, 09:58
dziewczyny chce przedluzyc wlosy bo moje mnie juz do szalu doprowadzaja:/:
znalazlam juz osobe ktora mi to zrobi, napiszcie mi co jest lepsze ringi czy keratyna??
i bardzo mnie nurtujace pytanie:D
czy naprawde podczas lezenia bardzo mocno uwieraja?? bo chyba nie zniose jak nie bede mogla zasnac bo mnie bedzie cos gniotlo w glowe:placz:

Emilia B.
22-11-2011, 10:03
ringi mniej "ingerują" we włos, ale ile osób tyle opinii. Ja miałam i na tym i na tym i chyba wole ringi (mniej inwazyjne,łatwiej się podciąga/ściąga) :)
na początku uwierają bo włosy muszą się ułożyć a głowa przyzwyczaić - pierwsze 3 dni będziesz spać jak w wałkach :D

Agnieszka Praska
22-11-2011, 10:26
o kurde:huh:
bede spac twarza w poduszce:haha: nie zniese uwierania

milenka_olsztyn
22-11-2011, 14:43
Ja bym zrobiła na keratyne. Bardziej trwałe moim zdaniem. I zgadzam się z Emilką co do spania:)

Emilia B.
22-11-2011, 20:12
niekoniecznie - co do trwałości można sie spierać :) obie metody maja swoje plusy i minusy.

pianka76
23-11-2011, 23:44
ja ostatnio czyli dwa tygodnie temu przedłużyłam sobie włosy clip in on. Jestem zadowolona od razu czułam się lepiej. Mam tylko problem bo zakupiłam włosy naturalne i od szyi zaczęły mi się kołtunić. Dbam o mnie jak o swoje ale czy nie za często je pielęgnuje ( odżywki, jedwab ,serum) Pomóżcie mi je doprowadzić do ładu Wstawiam zdjęcie we włosach clip in on.

betisska
24-11-2011, 00:07
Ja od kilku lat przedłużam sobie włosy z małymi przerwami:) To bardzo uzależnia ;)
Najpierw miałam 3 razy na zgrzewy keratynowe, ale to była porażka...kołtuny straszne, w szczególności latem. Przeszłam na ringi, ostatnio słyszałam, że to przeżytek hehe, ale jak dla mnie nie ma lepszej metody!!
Można się szybko przyzwyczaić, 2-3 dni są najgorsze, bo głowa przyzwyczaja się do tego "żelastwa":) Ale potem jest ok. Takie włosy można nosić nawet do 4-5 miesięcy, oczywiście jeśli są odpowiednio pielęgnowane.
Polecam wszystkim!
Sama przedłużam, więc zapraszam chętne z okolic Koszalina:)

Emilia B.
24-11-2011, 09:33
pianka na końce trzeba dawać na prawdę dużo odzywki i delikatnie myć same końce. Ponieważ naturalne włosy same nawilżają się od cebulek i skóry głowę, a te doczepiane trzeba intensywnie wspomagać. Zasada jest taka ze jedwabiu i innych odzywek nie żałujemy na przedłużone włosy przy czym nie nakładamy je w okolicach spawów keratynowych i ringów :)
Jak sie dba to na prawdę można długo się cieszyć przedłużanymi włosami :)

germana
25-11-2011, 13:21
ja w przyszłym tygodniu atakuje łeb kumpeli
przedłużam ringami. Ciekawe jak wyjdzie bo wcześniej przyczepiałam tylko pojedyncze a tu będzie cały łep :love:
włosów ma w cholerę... super grube i mocne więc nie boi się nawet jak cos wypadnie :D
bo po 3 miesiącach w warkoczykach strasznie mało jej wypadło...

więc jesteśmy pełne optymizmu... :ok:

Agnieszka Praska
25-11-2011, 15:02
to jeszcze podpytam :D nie widzialam sie z moja dziewczyna od wlosow
mam klasycznego boba, najkrotsze wlosy maja 4,5cm a najdluzsze wlosy ok 13cm
czy mozliwe jest przedluzenie wlosow na takiej fryzurce??

mam teraz takie cus(tylko boczki krotsze niz na fotce) a chcialabym mniej wiecej siegajace za ramiona i nie dluzsze niz do lopatek

http://galeria.tipy.pl/3097,20324,zdjecie-fryzura-bob.html

germana
25-11-2011, 15:36
na moje oko ( laika) te 4,5 mogą być za krótkie...
np warkocze z takich lubią się zsuwać badań nad ringami jeszcze nie prowadziłam ^_^

DiamondShine
25-11-2011, 15:40
a ja sobie na allegro zamówiłam 5 pasemek jasnego brązu i 5 pasemek ciemnego brązu... zobacze, ktore lepsze i sobie zamówie i koleżanka mi przyczepi na ringach na praktykach i zafarbuje na jednolity kolor.

germana
25-11-2011, 15:45
czekam na relacje :cwaniak2:

DiamondShine
25-11-2011, 17:53
oki;d jak tylko zrobie to dodam zdjecia :)

Emilia B.
26-11-2011, 07:04
agusia może byc widać ringi przy takiej długości ale nie jest powiedziane że nie można :) musisz spróbować :)
Diamond a po co farbować doczepiane włosy?? dobiera sie ze wzornika kolor do tych które mamy na głowie i obchodzi sie bez farbowania,moim zdaniem szkoda kupionych włosów (jak wiadomo one sie nie nawilżają same tak jak nasze a farba dodatkowo je moze wysuszyć, zwłaszcza w mniej doświadczonych rękach) i może sie zdarzyć tak że kolor będzie sie zachowywał inaczej na tych przedłużonych a inaczej na naszych, więc ja bym nie ryzykowała :)

DiamondShine
26-11-2011, 17:42
wczoraj mi przyszly te dwa kolory co zamowilam i jasny braz pasuje ideanie;] wiec masz racje nie bede farbowac;) jak tylko kasiorka bedzie to zamawiam reszte

Nnisiaa
04-12-2011, 09:51
Dziewczyny mam pytanie do tych co zajmuja sie przdluzaniem wlosow... jesli ktos tu zaglada prosze odezwijcie sie na PW:) z gory wielkie dzieki...

Agulusia tez zlapalas zajawke na dlugie wloski?? koniecznie pokaz sie nam tutaj jak juz bedziesz po przedluzeniu:)

germana
22-12-2011, 23:45
W końcu zrobiłam koleżance :love:


50014

pasemka 55 i 45 cm
sztuk jakieś 150 ;p

katarynka89
23-12-2011, 00:48
suuuuper :D uwielbiam doczepiane kudły :D i pomimo że urosły mi naturalne takie jak zawsze doczepiałam to i tak mam ochotę na kilka pasemek :D ( Ja to chyba porostu lubie być sztuczna :)

DiamondShine
23-12-2011, 09:50
germana extra wyszlo!!! a ile wzielas za przypiecie? :) mialas jakis kurs na przedluzanie wlosow? mysle nad kursem ale drogie sa strasznie...

germana
23-12-2011, 10:35
wzięłam za włosy i gadżety i nie powiem bo to symboliczna kwota.:P
To moja dobra stara warkoczowa klientka a że pierwszy raz to stwierdziłam że taka nie będę tym bardziej że wiem jak dziewczyna stoi z kasą
( włączyła mi się dobroć na święta? :huh:)

kursu nie mam. Trochę poczytałam, pooglądałam, zebrałam wnioski z robienia warkoczyków i zgodziłam się bo mnie męczyła.
Wydaje mi się że wielkiej filoz
Nie wiem czy nie przesadziłam z ilością ale jak było mniej to nam się nie podobało. :P

DiamondShine
23-12-2011, 10:54
moim zdaniem jak najbardziej ok ilosc wlosow jest ;)

Nnisiaa
23-12-2011, 11:40
super wyszly wloski i powiem Ci ze doczepilas dobra ilosc..:) bo tyle minimum powinno sie doczepic w przypadlu przedluzenia i zageszcenia;)...

ja w koncu zrobilam kursik i jestem mega zadowolona nie moge sie doczekac az kogos "dopadne":d...

Germana a powiedz mi jakie wlosy doczepialas? tzn sama kupowalas (gdzie) czy dziewczyna miala swoje?

DiamondShine
23-12-2011, 11:58
Nnisiaa a powiedz ile płaciłaś za kurs i jakie metody obejmował?

Nnisiaa
23-12-2011, 13:21
6 metod (ringi, tulejki, tasmy, pętelki, keratyna, ultradzwieki) 2400

germana
23-12-2011, 13:39
ja kupowałam włoski w hurtowni obok mojej szkoły ( longhair) naturalne 31 za 20 długości 55 i 23 za paczke (20 pasemek) długości 45.
włosy podobno bardzo dobrej jakości jak na oko laika całkiem spoko sie wydają mało kołtunią przy zakładaniu.
zobaczymy jak będa po myciu itd

DiamondShine
23-12-2011, 14:02
germana to daj znac po jakims czasie jak te wlosy tej znajomej oki? bo u mnie zadnej hurtowni nie ma. a ja kupowalam na allegro i wiesz nie z jakiejs wysokiej polki. jak moje sie zniszcza to bede miala romans do Ciebie ;) tylko daj znac po miesiącu jak te wlosy :)

germana
23-12-2011, 15:58
ok jak coś moge słać albo coś ;) na allegro tez można u nich zamówić
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://allegro.pl/sklep/5295245_longhair_akcesoria_fryzjerskie)

jak coś się przypomnij ;p bo ja zapomne chyba że w kalendarzu zapisze xD

Nnisiaa
23-12-2011, 16:52
to bardzo taniutko... daj znac jak z wloskami po kilku myciach :)

kasiasssss
01-01-2012, 14:44
ja zawsze popieralam nauralne wlosy,ale niestety prostowanie,kolorowanie i trwala tak mi zniszczyly wlosy ze bardzo bym chciala przedluzyc,ie mam pojecia ile to kosztuje,wogole ic nie wiem interesuje mnie tyllko dobra robota,mieszkam kolo pily ,moze znacie jakas kobitke ktora super to robi,poprosze o pomoc,szczesliwego nowego roku:D:D:papa:

DiamondShine
01-01-2012, 16:28
kasias no na pewno do tanich uslug to nie nalezy, jesli chcesz miec zrobione profesjonalnie i dobrymi wlosami ;) ja niestety nie znam nikogo tam gdzie mieszkasz ;)

kasiasssss
01-01-2012, 19:44
szkoda,bede szukac w necie ,moze cos znajde

diamentowa21
04-01-2012, 15:45
germana super ci wyszło to przedłużenie :cwaniak2:
ja się dopytywałam kilku fryzjerek co sądzą o przedłużaniu włosów.
odp. była zawsze jednakowa - nie polecam.pytanie dla czego - oto odp. którą usłyszałam - niszczy to i osłabia cebulki włosa.
ja mam słabe i cienkie włosy więc nie wiem czy by u mnie nie było nawet widoczne,ze włosy są doczepione.moja sis sobie przedłużyła i wygląda to super.;)

milenka_olsztyn
04-01-2012, 15:50
moim zdaniem wszystko niszczy włosy. Nawet suszarka. A przedłużanie włosów chyba wymyślono dla właśnie cienkich włosów. Bo szczerze mówiąc po co ma sobie przedłużać włosy dziewczyna która swoje ma piękne zdrowe, grube i mocne...

ewa71
04-01-2012, 16:18
Zgadzam sie z milenka, czasami trzeba naturze pomoc,jak przedluzenie jest dobrze wykonane, do wloski wygladaja pieknie

martakolo
06-01-2012, 19:37
Ja jestem przeciwniczką przedłużania włosów, kiedyś stylistka u której szkoliłam się z podstawowego fryzjerstwa odmówiła usługi przedłużania włosów po ich oględzinach.
Dziewczyna miała bardzo cieńkie włosy i w dodatku mało a długie włosy są zbyt dużym obciązeniem, a podcza ich zdejmowania włosy naturalne bardzo cierpią.Wydaje mi się, że nie ma co porównywać do suszenia suszarką bo tu możemy stosować preparaty ochronne np. CHI a co zastosujemy na wyrwane naturalne włosy?chyba tylko maszynka;P

betisska
06-01-2012, 22:50
Dla cienkich włosów doczepianie to naprawdę zbyt duże obciążenie, dlatego fajnym rozwiązaniem jest metoda clip in.
Ja od kilku lat przedłużam włosy na ringi i stwierdziłam, że dosyć męczenia moich naturalnych włosów. Zastanawiam się nad naturalnymi clip in, może wiecie gdzie kupić ładne, gęste naturalki?

kochanaa
07-01-2012, 00:30
Moim zdaniem to fajna sprawa ! Mam koleżankę co ma włosy tak za ramiona i jak sobie doczepia włoski, gdzieś za połowę pleców to wygląda rewelacyjnie ! Takie włosy dodają jej dużo uroku. Fajnie jest jak ktoś np. idzie na jakąś impreze i raz ma długie raz krótkie i eksperymentuje z fryzurami :D Strasznie mi sie to podoba ! ;)

kobietazpazurem
09-01-2012, 10:00
ja sama mam przedłużone włoski i nic kompletnie nie widac. Tak juz przywyklam ze nie zdjelabym ich. Dobrze zrobione wlosy nie obciazaja naturalnych ale musza byc zachowane odpowiednie proporcje dobierania kosmykow do przedluzania a to przedluzone wloski mojej mamy:

http://4.bp.blogspot.com/-TvASjFIjB4I/TwXnwahnc-I/AAAAAAAACmU/_kVvaSecihI/s1600/375284_265290933526185_100001358421986_650141_1171 819220_n.jpg

tu koleżanki:
http://1.bp.blogspot.com/-CLewbKmogr8/TwXq6YdG3lI/AAAAAAAACmo/fnistNkKzBQ/s400/IMG_2067.JPG

betisska
11-01-2012, 23:38
Kobietko a można wiedzieć skąd zamawiasz włoski? Są naprawdę niezłe gatunkowo.

kobietazpazurem
12-01-2012, 14:32
poszedł priv

diamentowa21
12-01-2012, 17:34
Ja jestem przeciwniczką przedłużania włosów, kiedyś stylistka u której szkoliłam się z podstawowego fryzjerstwa odmówiła usługi przedłużania włosów po ich oględzinach.
Dziewczyna miała bardzo cieńkie włosy i w dodatku mało a długie włosy są zbyt dużym obciązeniem, a podcza ich zdejmowania włosy naturalne bardzo cierpią.Wydaje mi się, że nie ma co porównywać do suszenia suszarką bo tu możemy stosować preparaty ochronne np. CHI a co zastosujemy na wyrwane naturalne włosy?chyba tylko maszynka;P
Zgadzam się z tobą w 100%.
miałam przyjemność dwa dni temu ponownie pogadać z fryzjerką odnośnie przedłużania włosów.powiedziała mi dokładnie to co napisałaś.
stwierdziła też, że po zdjęciu włosów przedłużonych miała bym o połowę mniej swoich naturalnych włosów na głowe:placz:

DiamondShine
31-01-2012, 18:29
ja dzis przedluzalam kolezance wlosy. miala swoje 100pasemek . w suie moglo by jeszcze sie przydac wiecej ale tylko 100 miala ;)

asiuniak33
08-02-2012, 20:09
a co myślicie o tej metodzie kanapkowej (tape on/off), zapuszczam włosy i jak zwykle dopadl mnie kryzys żeby przejść za ramionka...i tak myślałam o miesiącu moze dwóch noszenia... kiedyś miałam raz na keratyne i strasznie widoczne łączenia... chciałabym żeby było mniej widoczne łączenie... no i oczywiście tylko z 5/10 cm dłuższe od moich..50cm. nawet nie wchodzi w gre... pomożecie?:/:

idlao
08-02-2012, 22:32
hmmm nie wiem na czym to polega o czym mówisz :)
ale ja powiem jak mi jedna kobieta robiła dawno temu... nie wiem jak się ta metoda nazywała ale efekt zajefajny :) było to jakby na pentelce z użyciem nici gumowych....(rzadnych zgrzewów czy ringów) wogóle nie wyczuwalne podczas noszenia, spania, z myciem i czesaniem nie było problemów... kobieta siedziala przy mojej głowie bardzo długo ale efekt nieziemski :) a i włosy nie były aż tak zniszczone po zdjęciu.... nosiłam ok 3 mc bo wiadomo- odrost....
ale polecam :) może ktoś się orientuje bardziej w tym temacie ;)

asiuniak33
08-02-2012, 22:51
o czymś takim nie słyszałam :/:

mi chodziło o coś takiego Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kobietazpazurem
09-02-2012, 11:05
to jest przyklejane na keratynę, jezeli chodzi o efekt to jest swietny ale jezeli chodzi o kondycje wlosa po zdjeciu wlosow to jest tragedia, nie polecam.

idlao
09-02-2012, 18:59
patrząc na to również nie polecam.... wątpię, że jest to wygodna metoda....
a pomyśl sobie po mc czasu jak będzie odrost to będzie masakra...... jak to czesać myć....

asiuniak33
20-02-2012, 20:50
Acha.. no dobrze dziękuję wam bardzo .....chyba na swoje poczekam :)

InfinityNails
23-02-2012, 14:03
Ja miałam przedłużane ostatnio włosy na taśmach i to był już mój kolejny raz, wczoraj włosy zdiełam po 2 miesiącach i moje własne sa w bardzo dobrej kondycji, nic im nie dolega i nie zniszczyły się aż tak mocno :) ja miałam już przedłużane włosy kilkoma metodami i każda maswoje wady i zalety :)

kobietazpazurem
23-02-2012, 15:55
jakie miałaś włosy?

Kandzik190
08-03-2012, 21:51
NIE NIE NIE i jeszcze raz nie . kiedys pokusilam sie przedluzyc sobie wlosy metoda ringi i bylam mega niezadowolona . wlosy plataly mi sie . zeby umyc je zajmowalo mi to godzine . musialam oddzielac sztuczne wlosy od naturalnych poniewaz sztuczne wlosy moglam myc tylko raz w tygodniu wiec bylo to meczace .... po miesiacu noszenia wlosow sciagnelam je a za wlosy wraz z zakladaniem placilam 600zl wiec nie polecam

Kandzik190
08-03-2012, 21:58
moje przedluzone wlosy

DiamondShine
09-03-2012, 07:50
Kandzik bardzo ladne wloski i piekna kobieta z Ciebie ;*

a ja kurde mam problem... kiedys mialam wlosy przedluzone na rinach jakies 2 tyg i musiala sciagnac bo mialam łupież i jak sciagnelam to dobrze glowe umylam i po luzpiezu. i znow przedluzylam sobie wlosy juz mam jakies 3 tygodnie i kurde znow luzpiez nie moge sie go pozbyc :( czemu tak sie dzieje?wie ktos?

germana
09-03-2012, 18:17
Diamond - ja nie jestem specjalistką ale...
skóra łuszczy Ci głównie w miejscu przedłużania czy na całej główce?
może po prostu jest przesuszona przez włosy?
podobnie jest z warkoczykami. przez syntetyczne włosy jest bardziej wrażliwa i obciążona... i nei które osoby maja własie tendencje do przesuszania i pojawia się łuszcząca skóra.
ewentualnie nie dokładnie spłukujesz szampon przy myciu i to powoduje łuszczenie...
kolejna opcja przy przedłużonych włosach, używaj przy skórze szamponu przeciwłupieżowego ( najlepiej jakiegoś z apteki) a na całość jakiś delikatny.

milenka_olsztyn
09-03-2012, 20:07
Ja od szamponów przeciwłupieżowych mam jeszcze gorszy łupież niż przed myciem :D
Ja polecam taki oto produkt. Dostałam go od fryzjerki i mi pomógł bardzo.
AFK. Tani sklep fryzjersko kosmetyczny (http://www.afk.pl/a_sklep/index.php?p1=&p2=&p3=&m2=&tablica=1652&ktora=20&szukaj=)

germana
09-03-2012, 20:27
ja mam jeden ulubiony ale nie mogę znaleźć jaki to był -_-

DiamondShine
09-03-2012, 21:08
kupilam sobie dzis nizoral ;)

germana
09-03-2012, 23:08
nizoralu używałam, kiedyś dość mocny ( dla moich włosów) ale skuteczny... pamiętam ze miał śmieszny ziołowy zapaszek, nie wiem jak teraz bo coś chyba pozmieniali w jego składzie... dawaj znać jak idzie "kuracja"
a zdjęłaś włoski czy próbujesz na założone?

InfinityNails
09-03-2012, 23:37
jakie miałaś włosy?
Słowiańskie, gatunkowo ponoć najlepsze ale ja to się tak dobrze na tym nie znam :)

DiamondShine
10-03-2012, 08:12
na tych zalozonych bede myc ;) dzisiaj to napisze na tyogdniu czy zeszlo :) jak nie zejdzie to bede zmuszona zdjac przedluzone wlosy

milenka_olsztyn
10-03-2012, 09:15
to co ja wstawiłam jest bardzo fajne bo nie trzeba spłukiwać ni nic

nanami7
13-03-2012, 14:07
Ja kupuję clip in i będę miała ładnie podcięte włoski przez fryzjerkę i będę chodzić w doczepach :D

kobietazpazurem
17-04-2012, 15:31
clip in z syntetyku czy naturalne? Syntetyki się plączą i śmierdzą, bez urazy hehe... A naturalne możesz farbować kręcić itp... Koszt dobrych to ok. 400 zł ale się opłaca..

rudzielec
19-04-2012, 16:33
ostatnio robilam paznokcie znajomej.i wyszło, że mamy ta sama fryzjerke i przedluzyla sobie wlosy 100 pasemek i zapłaciła 240 funtów za same włosy + 60 za robocizne, takze to nie taka tania impreza jest:/ ale co do włosów to są z najwyższej półki a i sama fryzjerka jest świetna. oddałabym sie w jej ręce z zamknietymi oczami:D

Iraa
19-04-2012, 17:40
Ja też odradzam,choć efekt był cudowny,tylko nie wiem czy odpowiednim kosztem, tzn zakupiłam sukienkę na wesele z bardzo wyciętymi plecami,mam długie i dość grube włosy,ale "brakowło mi ich trochę "na długość", by fajnie prezentowały się do sukienki.Wpadłam na pomysł żeby je przedłużyć tzn zrobiłam sobie na keratynie dwa rzędy z tyłu głowy, tylko na długość,wyszło okoo 80.Niby wszystko ok,bo wyglądało to świetnie,ale...w pierwszą noc nie mogłam spać tak mi to przeszkadzało i uwierało,później przeszło.Głowę trzeba było myć na stojąco tzn w pionie,czesanie tylko po długości,trochę to było uciążliwe,ale czego się nie robi :D Najgorsze było ściąganie,tzn nic nie bolało,bo dziewczyna była w miarę delikatna,ale jak zobaczyłam ile moich wypadło przy zdejmowaniu i ich rozczesaniu (nie móę o tym,że naturalnie też wypadają) to się popłakałam,bo wyczuwałam różnicę między tymi,które nie były przedłużone,a resztą...MASAKRA! kiedy wzięłam te włosy z podłogi i zrobiłam z nich w rękach kulke to nie mogłam zamknąć obu dłoni,Jezu wspominam to z dreszczem na plecach.Nie wiem co było nie tam;wlosy,praca stylistki,materiał,czy to,że moje włosy były za bardzo obciążone,ale nigdy już nie dam się na to namówić :porazka:,ale spróbowałam i już wiem.
I jeszcze jedno,ta lekkośc na głowie,kiedy zdjęłam te doczepiane hehe...

DiamondShine
19-04-2012, 18:28
wiadomo, ze cebulki sa oslabione po takiej usludze i dlatego wypadaja. zreszta wlosy na dzien maja wypasc ok 100 ... a wtedy kiedy sa dopiete nie maja jak wypasc i potem sie zbiera ich ilosc .

black_d_iamond86
21-06-2012, 11:16
Kobietazpazurem :) gdzie zaopatrujesz się w te cudne włosy?:skacze:

---------- Dodano o godzinie 11:16 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:02 ----------

Ofelia
29-11-2012, 12:41
Moim zdaniem przedłużanie włosów to naprawdę niegłupia sprawa. A ja akurat coś o tym wiem bo przedłużam regularnie od kilku lat. Niestety, jak ktoś ma bardzo rzadkie włosy, jak w moim przypadku, to takie przedłużanie stanowi jedyną rozsądną decyzję. Moja praca też tego ode mnie wymaga, żeby prezentować się dobrze,więc moje pięć kudłów na krzyż psuje mi dobry wizerunek. Wiem, że nawet tutaj na forum jest wiele przeciwniczek przedłużania włosów jednak myślę, że wynika to trochę z niewiedzy. Oczywiście nie będę tutaj nikogo namawiać do niczego, jednak chcę zaznaczyć, że rzeczywiście nie wszystkie metody są trafione. I tak np. przedłużanie syntetycznymi włosami, przedłużanie na microringach i taśmach to jakaś pomyłka, więc osoby które decydują się na takie metody mogą spodziewać się na głowie dosłownie wszystkiego. Zresztą na własne oczy widziałam kołtuny,które powstają przy nieumiejętnym zakładaniu takich włosów. Ja mam sprawdzoną fryzjerkę z salonu w Krakowie, która zawsze przestrzega mnie przed takimi praktykami. Jak dla mnie pielęgnacja przedłużonych włosów praktycznie nie różni się niczym od zwykłych codziennych czynności. Teraz mam przedłużone u niej włosy na specjalnym polimerze, który jest niewidoczny i niewyczuwalny. Fryzura mi pasuje bo jest dobrze wymodelowana, więc nie ma efektu sztuczności. Łączenia są malutkie i nie widać ich nawet gdy zepnę włosy wysoko. Osobiście nie widzę, więc problemów jeżeli chodzi o przedłużanie włosów, no ale może po prostu dobrze trafiłam.

reniusia1002
31-05-2013, 19:47
wg mnie ladnie wygladaja przedlone pod warunkiem ze sa zadbane bo jezeli dziewczyna ma mocny makijaz i do tego roczny odrost to nie wyglada to ladnie.moja kolezanka co jakis czas doczepia i do tego farbuje na taki platynowy wrecz golebi kolor i jak dla mnie bosko wyglada ale ona czesto chodzi na odnowy i dlatego ma ladne te wloski.ale mowila mi ze placi po znajmosci 800 zl wiec jak dla mnie to troszke duzo.ale efekt oszalamiajacy!

betisska
31-05-2013, 21:12
Ja mialam kilka razy przedluzone na microringi i nic mi nie bylo. Za to jak przedluzylam na keratyne to tylko raz....Zrobil mi sie ogromny koltun, taka zbita kula ze stopiona keratyna. A przy sciaganiu musialam obcinac wlosy, bo nie moglam niczym usunac tej keratyny! Takze keratyny z reka na sercu nie polecam, a ringi sa super.

martiaaa
23-06-2013, 22:48
Cześć dziewczyny,
czytam i czytam... widzę opinie podzielone z punktu widzenia klienta, a my jako fryzjerki jakie macie refleksje na ten temat ?

Ja osobiście przedłużam włosy klientkom i tez kiedyś je nosiłam. Choć przyszedł czas, że je zdjęłam i postawiłam na pielęgnacje własnych. Ja często klientki staram się namówić na pielęgnację, odbudowe, a świetna alternatywą jest keratynowe prostowanie włosów. Choć ja często łacze te dwa zabiegi dla "upartych" i mówię , żeby dbały o włosy i podciągały je systematycznie by nie "wychodować" kołtunów itp. Uwierzcie mi , że prawidłowo pielęgnowane i założone włosy nie niszczą tak włosów jak nie które z Was tutaj piszą. Moja jedna klientka z włosów przed ramię zapuściła włosy pod zgrzewami, aż do pasa. Jeśli chodzi o tzw. clipy to wg. mnie jest to najgorsze dla dziewczyn noszących... spinki są metalowe i przy noszeniu one "wycierają" włosy, a następstwem są pourywane włosy. Widziałam, dotykałam i nie jedną. :)

sandrus
10-11-2013, 20:32
dziewczyny może wiecie,
gdzie kupić dobrej jakości włosy na taśmie?
nie spinki tylko taka ok.150-200cm szerokości,włosy ok40max45cm.

madziorkowa
14-11-2013, 18:18
sandrus nie wiem czy o to ci chodzi ale ja zamawialam tutaj masz tu naturalne i syntetyki : Włosy na TAŚMIE - HeadStyler - włosy naturalne, przedłużanie włosów - akcesoria i kosmetyki (http://headstyler.pl/category/wlosy-syntetyczne-)

Marion
29-05-2015, 14:52
u mnie się to kompletnie nie sprawdziło, mam na cienkie włosy i te doczepiane szybko się zsuwały :( chyba, że to kwestia sposobu wykonania zabiegu w salonie...

hooney
15-07-2015, 17:28
Moja przyjaciółka kilka dni temu zagęściła sobie włosy, i zapłaciła za to 700zł. Kosztowne ale warto było, Efekty są świetne!

majka1985
14-03-2016, 15:13
Sama zastanawiam się nad przedłużeniem włosów. Słyżałam na przykład o takiej metodzie - foxylocks (http://www.locahair.de). Czy któraś z was przedłużała włosy w ten sposób? Czy wyglądają one naturalnie?

merlina
26-05-2017, 06:52
No niestety nie jest to takie tanie. Przedłużanie włosów to koszt ok 1000 zł . Warto jeset również nie oszczędzać bo jeśli wybierzemy się do kogoś niedoświadczonego to tak nam spartaczy nasze włosy, ze będzie to niestety ale bardzo źle wyglądało....

Sugeruję poczytać sobie o tym na blogu: Przedłużanie zniszczonych włosów | Gospodyni24.pl (http://www.gospodyni24.pl/przedluzanie-zniszczonych-wlosow/) - na stronie są wyjaśnione wszystkie kwestie w zakresie przedłużania zniszczonych włosów. 

Anutka
30-05-2017, 13:14
włosy mam krótko ścięte niezależnie od pory roku i takie przedłużanie byłoby dla mnie barbarzyństwem :D

karolina05
14-06-2017, 10:22
Cześć dziewczyny!

Właśnie szukam opinii o przedłużaniu włosów i natrafiłam na to forum. Ile stron oczywiście tyle opinii! A ja przychodzę z pytaniem o Great Lengths. Polecała mi ich koleżanka. Generalnie widziałam sporo pozytywnych opinii. Na stronie dużo jest wyjaśnione, mają ciekawego bloga. Ktoś może się wypowiedzieć ;)

Weronika z Werony
06-07-2017, 15:28
To ja mogę polecić włosy z Cameron-hair. Gdy wychodzę z koleżankami na imprezę to chcę wyglądać wyjątkowo i trochę inaczej niż na co dzień, więc doczepiam sobie warkocz https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-syntetyczne_Clip-In-101.html. Wygląda świetnie i dobrze się z nim czuję. Niestety ja nie mam tak gęstych włosów, ale dzięki nim mogę trochę zaczarować rzeczywistość :).

Agnez
22-03-2018, 08:28
Mnie się to nie podoba szczerze mówiąc :/ Jestem fanką naturalności.

Łotrzyca
30-03-2018, 11:28
Ja na szczęście tego problemu nie mam, ale znajoma miała. I przyznam, że jej "nadworny" fryzjer bardzo jej to dobrze ogarnął. Ale faktycznie zapłaciła kilkaset złotych.

lilu28
11-04-2018, 12:29
Polecam ale tylko metodą Hairdreams Hair Creations. Takich sztucznych pasemek nie można odróżnić od naturalnych + nie niszczą one włosów, są niewyczuwalne, niewidoczne i zapewniają najbardziej trwały efekt. Jeśli mieszkacie na terenie Warszawy, to polecam bezpłatną konsultację i wizytę u Pani Małgosi z salonu Systemy przedłużania włosów Hair Creation | Salon Alter Ego Warszawa (http://salonalterego.pl/long-systemy-przedluzania-wlosow-hair-creation/) . Doradzi, podpowie i to świetny spec od tej metody przedłużania. Warto!