PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!



rudzielec
08-10-2010, 16:10
Witam Was.
Jestem tutaj nowa i ten temat kieruje głównie do osob `nowych`, ale do stalych bywalczyn tez...otórz czesto spotykam sie z takim zjawiskiem, ze osoby nowe na jakim kolwiek forum sa `odtracane` i ignorowane...mowiac szczerze nie wiem jak jest na tej stronce, dlatego chcialabym sie dowiedziec czego mozna sie spodziewac. Sadząc po niektorych wpisach wydaje sie byc tu bardzo sympatycznie, czy jest tutaj tak, ze im ktos ma wiecej znaczkow przy profilu to sie go bardziej szanuje?? prosze o szczere odpowiedzi i jesli mialyscie jakies niemile stycznosci, badz wrecz przeciwnie...;) piszcie;)

mala
08-10-2010, 16:16
witaj
kazda osoba na tym forum jest traktowana tak samo...
powiem moze tak:
-kazda osoba dostanie odpowiedz na swoje pytanie obojetnie jakie ono bedzie.Na tym forum nie ma motto :najpierw idz na kurs a potem sie pytaj_jak na innych forach
-osoby ktore sie czesto uczeszczaja i robia cos dla forum czesto bywa ze awansuja (na moderatorow ,vip itp)
jednak osoby ktore sa tu ze tak powiem tylko "goscmi" zawsze sa tu mile widziane
-osoby bezczelne,wredne itp dostaja ostrzezenia (obojetnie czy jest to osoba ktora jest na forum miesiac i ma malo postow czy jest to osoba ktora jest tu od samego poczatku i ma wiele wiele postow)-kazda osoba jest traktowana tak samo...
mam nadzieje ze rozwialam twoje watpliwosci

klanat
08-10-2010, 16:21
To ja juz odpowiadam
Tu jest inaczej ,wszyscy niezaleznie od rangi i stażu na forum są dla siebie mili i służą pomocą nie tylko w postach ale i poprzez prywatne wiadomości :)
Oczywiście bywaj małe zgrzyty ,ale to bardziej wymiana poglądów (takie małe sprzeczki)
Niezależnie od twoich umiejętności nikt nie bedzie sie śmiał ani wysyłal cie na kurs,nic z tych rzeczy nie ma tu miejsca :)
Witamy i zapraszamy do pisania i chwalenia sie swoimi pracami:)
Mamy tez temat <<Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko >> gdzie zawsze mozesz zapytac o wszystko :)

rudzielec
08-10-2010, 16:25
dzieki wielkie , no to super;) wreszcie trafiłam na porzadnych ludzi;) wlasnie tak jak piszecie wiekszosc ludzi na innych stronkach wysmiewa i odsyła na kurs...troche to dla mnie smieszne;) Wiec teraz bede tu czesto, dzieki:*:ok:

mala
08-10-2010, 16:25
prosze bardzo
zapraszamy doczytania i pisania i czuj sie tu jak w domu

RedSunset
08-10-2010, 16:34
hej rudzielec :D
to ja Ci powiem tak samo jak poprzedniczki, to forum jest naprawdę świetne, dziewczyny miłe i pomocne :]
też byłam tutaj nowa, całkiem niedawno i nie spotkałam się z żadnymi niemiłymi komentarzami, wiadomościami odnoszącymi się czy to do mnie czy tez do paznokci wykonanych przeze mnie... Nikt nie pisze tutaj obraźliwych uwag, dziewczyny zawsze chętnie doradzają, mówią co możesz poprawić itd. ale nigdy nie jest to pisane w taki sposób by ktoś mógł poczuć się urażonym :) Co do tego że zdarzają się sprzeczki, to prawda...ale gdzie się one nie zdarzają, szczególnie przy tak dużym zagęszczeniu płci żeńskiej :P

zyza
09-10-2010, 11:28
moze byc tak ze poczujesz sie ignorowana jesli dziewczyny nawijają ze soba o jakis tam pierdołach np. na chacie a ty nie bardzo wiesz co masz powiedzieć :D sporo osob juz tu siedzi jakis czas i sie znaja z warsztatow wyjazdow itd... ale np. ja przyszlam pierwszy raz odwaznie zaczęłam odzywac sie na chacie cos tam trzy po trzy i o to jestem jedna z uzaleznionych :D

ty masz apel do stałych bywalczyń a ja mam apel do mlodych: nie bojcie sie odzywać i wypowiadajcie sie w tematach z zachowaniem oczywiscie regulaminu :D
w koncu po to jestesmy by sobie pomagac :D

rudzielec
09-10-2010, 11:49
No własnie, to w takim razie jestes `odwazniejsza`, ja po prostu jestem zrażona do blogow i w ogole, bo zawsze trafialam na ordynarne osoby...tutaj czuje sie super, dzieki za mile objasnienia;)

tusia
09-10-2010, 13:28
rudzielcu Ty od razu dałaś się poznać wielu naszym użytkowniczkom w tym temacie:D
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum;):D

Kamis
09-10-2010, 13:53
rudzielcu ;) na początek napisz tutaj czemu jesteś rudzielec :D http://forum.wzorki.info/ploteczki/408-nazwa-uzytkownika.html

mala
09-10-2010, 19:59
hhihih kamis a co ty taki ciekawy ihihihi

asiek
09-10-2010, 22:08
Ja TU już jestem chyba rok i czasem wchodzę na forum codziennie, a niekiedy po prostu nie mam tego czasu. Nie przypominam sobie żeby ktoś mnie ignorował (chyba:P), a jak miałam jakieś pytanie, to dziewczyny zawsze z chęcią pomogły :)

asiekfr
09-10-2010, 22:59
... bo to jest nasze kochane forum i nie zamienmy go na inne :tany2::mml:

rudzielec
09-10-2010, 23:15
rudzielcu ;) na początek napisz tutaj czemu jesteś rudzielec :D http://forum.wzorki.info/ploteczki/408-nazwa-uzytkownika.html tak jest, juz napisane:D:D swoja droga wlasnie sie zastanawialam dlaczego masz damski nick a jestes facetem:D:D hehe bez obrazy;)

asiek
09-10-2010, 23:28
Jak się przebywa w towarzystwie tyyyyylu kobitek, to się nie dziw :P

nanami7
09-10-2010, 23:31
Rudzielcu, ja się na tym forum czuję jak u siebie ;)
panuje tutaj "domowa" atmosfera, więszkość dziewczyn, zna się też prywatnie, a nie tylko "internetowo".
Nie spotkasz się tutaj z odrzuceniem, zignorowaniem...
to jest po prostu najlepsze forum na świecie !!
nasze !! :)

rudzielec
09-10-2010, 23:33
Jak się przebywa w towarzystwie tyyyyylu kobitek, to się nie dziw :P haha no tak:D:D kto z kim przystaje... hihi;):skacze:

---------- Dodano o godzinie 22:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:32 ----------


Rudzielcu, ja się na tym forum czuję jak u siebie ;)
panuje tutaj "domowa" atmosfera, więszkość dziewczyn, zna się też prywatnie, a nie tylko "internetowo".
Nie spotkasz się tutaj z odrzuceniem, zignorowaniem...
to jest po prostu najlepsze forum na świecie !!
nasze !! :)

Powoli sie wlasnie tu oswajam i widze naprawde sympatyczne osobki;) ogolnie fajna atmosfera bez zlosliwosci;);)

asiek
09-10-2010, 23:37
Ja jestem zdania, że każdy kiedyś zaczynał. Każdy musi przejść początki żeby stawać się coraz lepszym, więc nie rozumiem dlaczego na innych forach takie dziewczyny co dopiero zaczynają są według nich "pseudostylistkami".

rudzielec
09-10-2010, 23:47
Ja jestem zdania, że każdy kiedyś zaczynał. Każdy musi przejść początki żeby stawać się coraz lepszym, więc nie rozumiem dlaczego na innych forach takie dziewczyny co dopiero zaczynają są według nich "pseudostylistkami".
moze sie juz powtarzam, ale wiesz...bylam juz na wielu takich forach, tzn. przygladalam sie rozmowom i uwierz mi, ze wiekszosc dziewczyn pisało: ` jak nie wiesz jak to zrobic to idz na kurs a nie` i to mnie wlasnie dobija...;/ aha i ze robienie paznokci to luksus na co niektore nie moga sobie pozwolic i nie kazda sie do tego nadaje...wlasnie tak pisaly:D

rudzia1985
09-10-2010, 23:54
ja pierwszy raz odezwalam sie chyba po miesiacu od czasu rejestracji i to bylo moje pierwsze forum na jakie zajrzalam jesli chodzi o pazurki, a pierwsza swoja prace wstawilam chyba po kilku dobrych miesiacach bo balam sie, ze mnie zlinczuja, a tu prosze...dostalam kilka cieplych i milych slow wiec zaczelam wstawiac ich wiecej bo zauwazylam, ze nie odtracaja tu mnie, a pomagaja :)
zostalam tu na AMEN ! ! !

asiek
09-10-2010, 23:56
Chciałabym mieć taką zdolność jak one, kurcze, urodzić się od razu z umiejętnością robienia paznokci, robienia wszystkich kształtów, ozdób itd. Ale mają dziewczyny fart. Dlaczego nie ja?:D Dobra, może to i jest luksus...ale jeżeli ma się smykałkę, chęci i serce do tego, to każdej wyjdzie :)

rudzielec
09-10-2010, 23:59
rudzia - kolezanko po nicku:D:D to super;) ja zaczelam pisac juz od pierwszego dnia czyli od wczoraj:D:d i tez jest fajnie!!!

---------- Dodano o godzinie 22:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:56 ----------


Dobra, może to i jest luksus...ale jeżeli ma się smykałkę, chęci i serce do tego, to każdej wyjdzie :) to fakt, tez jestem takiego zdania, tylko zastanawie mnie to, dlaczego sie tak tym afiszuja i tworza pewnego rodzaju jakies takie swoje no nie wiem ugrupowania VIP:D:D z reszta szkoda o nich gadac...;)

klanat
10-10-2010, 00:44
A ja mysle ze to sa po prostu takie ludzkie odruchy czyli boja sie konkurencji ,nie pomagaja bo za kurs zapłaciły i nie chca sie wiedza dzielic za darmo ,no i maja świadomośc tego ze czasami dziewczyny bez kursów sa lepsze bo maja pasje i dużo ćwiczą ,wiec zazdrość też jest czynnikiem wpływającym na takie komentarze
Na szczęście tu jest inaczej ,ja juz jestem nałogowcem na tym forum chociaz do perfekcji lata świetlne :)

asiekfr
10-10-2010, 09:24
u mnie to doszlo juz do tego ,ze jak robie jakies pazurki ,to nie zastanawiam sie czy klientka bedzie zadwolony ,tylko .."ciekawe co babiszki z forum powiedza" ... zboczenie normalnie.:D
Czasem ubolewam nad tym ze nie moge jezdzic na warsztaty forumkowe;((z wiadomych wzgledow... bo daleko) ,bo naprawde chetnie bym poznala niejedna szalona z wzorkow... coz moze ktoregos dnia zorganizujemy takie warsztaty gdzies w europie .bylo by cool :skacze:

barbara_kawka
10-10-2010, 11:38
ja powiem tak ... na forum jest super ;) osoby ktore mu szkodza sa szybko wylapywane ... bo bywaly i takie ktore na poczatku wiadomo : tiu tiu milutkie ... a im wiecej gwiazdek tym bardziej nieprzyjemne i z dziwnymi haslami wyskakiwaly ... no ale nasi modkowie sa bardzo czujni i nic im nie umknie takze mamy nadzieje ze zawitasz na dluzej droga kolezanko :) im nas wiecej tym lepiej :)

MalaMi280783
10-10-2010, 11:51
wiecie co.. faktycznie tak jest na innych forach że mają kursy i wielkie co od razu bleee
a przyznam szczerze że ja, mając kurs i mnóstwo warsztatów doszkalających, razem na razie 8 certyfikatów i klika dyplomików, powiem szczerze.. uważam że jeszcze g**no umiem :P
i dlatego nie mam tu, jak widać, rangi Stylistka Paznokci, bo uważam że do takiego tytułu mi daleko.. a najważniejsze jest to, że tutaj mogę cosik powiedzieć, mogę o coś zapytać lub nawet ocenić (bo często zdarza mi się tutaj ślinić na widok prac dziewczyn) hihihi i wiem że nikt mnie nie zbeszta za to, że pod nickiem nie mam rangi :D
I ZA TO KOCHAM TO FORUM :kooffa:

rudzielec
10-10-2010, 13:44
Jasne i to jest wlasnie najlepsze w tym, ze nie certyfikat robi z nas dobre stylistki paznokci...i chwala Bogu za to forum;) w ogole nie spodziewalam sie tylu odpowiedzi na ten temat...;) i swoja droga mozna sie tutaj bardzo duzo dowiedziec ciekawostek;) dzieki Wam, babeczki i chlopaku;)

asiek
10-10-2010, 15:22
Ja tam mam rangę stylistki :D po mino tego, że też uważam, że g** umiem :P nie dlatego żeby się chwalić, ale dla samej siebie, że coś może już osiągnęłam. Dobra, zaraz powiecie, że każdy może mieć kurs...a to nie prawda. :)

plushak
10-10-2010, 15:27
E tam laseczki, ranga czy nie, liczą się umiejetności nie papierek :)
tu jesteśmy od pomocy, pomagania, przekazywania sobie wiedzy każda liczy na pochwały ale i konstruktywną krytykę od koleżanek którę potrafią więcej :)
Bez nerwów i stresu :) w przyjemnej atmosferze :)

MalaMi280783
10-10-2010, 15:36
warto też chyba wspomnieć że krytyka jest tutaj przekazywana w bardzo miły i profesjonalny sposób a tego żadne skarby świata nie zastąpią bo dziewczyny naprawdę pomagają i w dobrej myśli doradzają :D

samaron
10-10-2010, 15:42
Dokładnie tak jak piszecie, wszystko da się powiedzieć w całkiem kulturalny sposób, a jakiekolwiek próby chamskiego zachowania są z miejsca torpedowane przez same użytkowniczki.
Zresztą dosyć słodzenia zapraszam do udzielania się w tematach:D

Emist
10-10-2010, 19:13
amen ;]
(coby nie było,że się nie ukazałam ;])

Tosiaczek
10-10-2010, 19:24
Ajajaj jak mnie dawno u Was laski nie było.. Ale nie opuściła bym tego forum za żadne skarby! :) Lepszego forum nigdzie się nie znajdzie :)
Pamiętam jak zrobiłam konto na ****tak to dziewczyny gnoją nowe na maxa!

:aty: za nazwę ;] // Emist

Tekila_18
10-10-2010, 21:39
Też byłam na "tamtym forum" i sie przeraziłam. A jak trafiłam na to cudowne forum:D to tu poprostu rodzinna atmosfera tryska z każdego postu i to jest fajne, że nie ma czego się bać, aby sie o coś zapytać :)

blue
17-10-2010, 22:01
Czy wszystkie macie na myśli forum na literkę w ?
Równiez odniosłam mało przyjemne wrażenie po paru wizytach tam a szkoda.
Za to tu mam wrażenie jest poprostu normalnie , miło symaptycznie :-)
Fajnie jakby z czasem forum rozrosło się i otowrzyło na dodatkowe dziedziny bardziej rozbudowane.:-)
Nie robie paznokci , a trafiłam tu dzięki tematowi z rzęsami i makijażem :-)

pozdrawiam i tak trzymajcie dziewczyny !!

hersa
17-10-2010, 23:05
blue- ja robię pazurki tylko sobie i mamie, jetem inż. Elektroniki a nie mogę nie wchodzić na to forum. Szukałam w necie czym jest one day glue (czy jak to się pisze) i nie chcący tu trafiłam i zostałam. Czytałam komentarze, pod postami że to forum uzależnia itp. ale każdy tak mówi o swoim forum. Musze przyznać, że w tym przypadku okazało się to prawdą. Teraz przyjechała do mnie kuzynka i nie mam czasu od kilku dni tu zaglądać i zastanawiam się cały czas co kto wrzucił. Jaki nowy frencz jakie brokaciki itp :D to już choroba psychiczna hehe. Teraz nie mam czasu ale jak znajde chwilę to Wam napiszę jak było ma pierwszych zajęciach na studiach. Matematyka i rosyjski mrrr... ;)

dzikakura
18-10-2010, 13:34
Tez uwielbiam to forum i jestem od niego uzalezniona.(to chyba widac po liczbie postów przy moim nicku) hyyy

To forum powoduje, ze chce się wchodzic szukac, ale i dzielic sie informacjami, ktore sie ma. Ja tak jak mała Mi mogę mieć rangę "stylistka", tylko to tutaj jest w ogole niepotrzebne:skacze:, jak wszędzie i tutaj dochodzi do sprzeczek, ostrej wymiany zdań, konfliktu interesów, ale.. zawuazylam jedno, jesli ktoras z osob biorących w kłotni wytacza argument:nie znasz się, bo nie masz papierka-wiekszosc ją za to od razu beszta. Taka honorowa niepisana umowa, ktora ma dowodzić, że nieważne kim się jest, ale co się wie:skacze:

Poza tym dziewczyny z forum mi niejednokrotnie pomogły. To, np że robię rzęsy zawdzięczam temu forum, bo zgłosiły się ochotniczki kamikadze, na których mogłam ćwiczyć:skacze:, dlatego w temacie "rzęsy" jest mnie tak pełno;] ewoluowałam na tym forum i jest ono matką hyyyyy i świadkiem mojej przemiany i stawania się lepszą;]

nuum
18-10-2010, 14:13
hehe... dziewczyny napisały wszystko o czym i ja myślałam.:D
ale dodam krótko... tego FORUM nie zamienię na żadne inne.:) :tany2:

rudzielec
18-10-2010, 14:35
powiem wam szczerze, ze i ja sie uzalezniam od tego forum...;] wpadam ile moge, bo mam dzieciaczka i troche pochlania czasu...ale tez z ciekawoscia sledze duzo tematow i zwlaszcza pazurki...normalnie az mi sie oko cieszy;) jak znalazlam to forum i w ogole zaszokowalo mnie to, ze jest tu cos takiego jak temat `przywitaj sie`...i wlasnie wtedy mialam nadzieje, ze WRESZCIE znalazlam normalnych ludzi, ktorzy maja do siebie szacunek...;)i tak tu jest;]

Chocolata
18-10-2010, 17:15
Kocham Was :wstydek:

akinorew1989
18-10-2010, 21:57
Mnie też to forum wciągnęło! :D
i gdyby nie studia spędzałabym tu o wiele więcej czasu :(

goslava
18-10-2010, 22:03
jestesmy niepowtarzalne i to czyni to forum najlepsze ze wszystkich:)

iwa1223
19-10-2010, 21:21
:ok: nie często się udzielam, a ostatnio jeszcze mniej niż kiedyś, ale uzależnienie ;) nie minęło... nadal tu jestem i śledzę forum na ile czas i dostęp do komputera pozwala... :ok: :love: :kooffa: :love:

kasandra262
20-10-2010, 21:02
A ja powiem tak że widać jak traktują się starsze stażem dziewczyny a jak traktują one dziewczyny nowsze przynajmniej ja to tak odczuwam, nie będę tłumaczyć na czym to polega ale niektóre dziewczęta na pewno wiedzą o czym mówię. nie chcę oczywiście nikogo urazić. pozdrawiam.;)

farbstift
20-10-2010, 21:20
a ja myślę słonko, że takie rzeczy trzeba wyjaśniać i jeśli Cię coś razi to może lepiej tu napisz:* po to ten temat. nie musisz nickami przecież operować;)

kasandra262
20-10-2010, 21:23
Dobra nie ważne nie ma sobie czym głowy zawracać.:wow:

Emilia B.
20-10-2010, 21:25
też się zastanawiam co się stało. Jeżeli masz jakiś problem albo pytania pisz do nas ;) Czasami poprostu ludzie się nie zrozumieją i są niepotrzebne spięcia :) lepiej odrazu to wyjaśnić ;)

goslava
20-10-2010, 21:27
zgadzam sie pisz co ci lezy na sercu:)

rudzielec
20-10-2010, 21:30
a ja wam powiem, ze tez p[rzeciez jestem tu nowa i jakos nie odczuwam tego zeby ktos sie wywyzszal czy tam co... wlasnie mi sie wydaje ze te osoby wyzsze rangą bardziej staraja sie pomoc innym ...;]

kasandra262
20-10-2010, 21:33
Nie dziewczyny nie martwcie się nic się nie stało,to forum jest wspaniałe,myślę że sporo się tu nauczyłam,jest jak narkotyk wciągające,nie potrzebnie wyszedł jakiś bałagan nie zamierzony oczywiście, może mam po prostu zły dzień i przedkładam go właśnie tu,jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

asiek
20-10-2010, 22:36
Oj tam oj tam :D

Emilia B.
20-10-2010, 22:59
Kasandra nic się nie stało ;) Pytamy bo się interesujemy każdą z Was i chcemy abyście czuły się tu dobrze i komfortowo :przytul: I taki apel do wszystkich-jeżeli macie jakiś problem bądź pytanie, którego nie chcecie poruszać na forum to piszcie do nas na prv - nie ma co się wstydzić, od tego jesteśmy :)

Emist
21-10-2010, 06:09
i pamiętajcie dziewczyny - to moderatorzy są tu dla was,my nie gryziemy,jesteśmy normalnymi ludźmi (niektórzy ze zbiorniczkiem jadowym i alterego,ale to inna historia:]) i mamy za zadanie pomagać wam i porządkować forum,jeśli coś jest nie tak - a my tego nie zauważymy (mamy prawie 10000 zarejestrowanych użytkowników - jak poinformował Kamis (gratulacje Szefie:skacze:) ) informujcie nas,macie się czuć komfortowo - każdy problem da się rozwiązać kulturalną rozmową z logicznymi argumentami.

Alexandraa
28-10-2010, 13:58
Ja od siebie dodam, że na pewno jest tu inaczej niż na forum na "w" :D Tam się szerzy chamstwo a tutaj spokojnie można zadać pytanie i nie zostanie się wyśmianym, że to to powinno się wiedzieć i to powinna być podstawa. :)

Justyna25
28-10-2010, 14:21
Miałam taki sam problem jak TY!!!
Szukałam forum gdzie można o coś zapytać coś podpowiedzieć i być mile przyjętym.
Na większości spotkałam sie z tekstami "bez kursu nie masz o czym marzyć" "najpierw idz na kurs" "co ty tu w ogóle robisz"
Nareszcie trafiłam TU!!!!!!
Kobietki tu są za******e zawsze Ci pomogą z pazurkami oraz z innymi pytaniami :) na prawde nigdzie nie będzie Ci lepiej jak TU :)

Latika
28-10-2010, 19:27
Ja siedziałam wczesniej kilka lat na jednym znanym forum i powiem szczerze że nie dość że nie poznałam nikogo,nie doczytałam się żadnych wskazówek to jeszcze nie czułam "atmosfery".Każda nowa to traktowana jak zombie lub potencjalna konkurencja...zazdrość czy co???Nie weszłam na forum aby się nauczyć przedłużania,ale liczyłam na wskazówki i miłą atmosferę.
Tutaj trafiłam przypadkiem,szukając inspiracji i już w pierwszym dniu siedziałam do nocy jak i kolejne dni również.Od razu wczułam się w towarzystwo,nie zauważyłam żadnych podziałów na grupy,każdy jest miły i pomocny.Nie mówię już o tym ,że skorygowałam masę błędów,choć wiadomo że kursu mi to nie zastąpi.Dziewczyny są bardzo miłe,zapraszają na kursy,pomagają mniej doświadczonym...można spotkać się na żywo i poznać :)
Na poprzednim nikt mnie nie zjechał ,też nie zadawałam głupich pytań,używałam szukajki wiadomo ale jako osoba skromna i nieśmiała po prostu byłam wystraszona co dosyć dziwne gdyż w internecie nie boję się niczego wyrażać itd a jednak dziewczyny mnie zraziły...bynajmniej część ;) tutaj to inna bajka luz ,blues :D czadzik!!

Justyna25
28-10-2010, 19:39
a ja juz mam tak że gyd tylko pojawia sie problem z czymkolwiek to myśle "kobitki na forum będą widziały" :) i juz wskakuje i pisze.....i np. bardzo sie ciesze gdy ja również moge komuś w czymś pomóc

Elizabeth76
28-10-2010, 20:27
Tutaj trafiłam przypadkiem,szukając inspiracji i już w pierwszym dniu siedziałam do nocy jak i kolejne dni również.
to ja byłam lepsza bo siedziałam do rana moj chop wstawał na 6:00 do pracy a ja sie kladlam spac i to trwało prawie miesiąc :leze:

rudzielec
28-10-2010, 21:01
haha dobre:D:D mnie tez to forum wciagnelo:D ale nie moge cala noc siedziec tu bo musze odpoczywac chociazby od dziecka w nocy:D:D ale gdybym mogla to tez pewnie bym zaszalala:D:Ddo rana:D:D

kobietazpazurem
30-10-2010, 09:51
Kochana nowinko, wszystkie osoby, które są nie mile są karane :)
Witamy w naszym gronie :D

luska102
05-11-2010, 08:29
to forum jest poprostu rewelacyjne!!!!!pierwsza klasa!!!!to sie czuje!!!!!:kwiatek: dziekuje!!!

rudzielec
06-11-2010, 17:07
o popatrz i nawet zrymowalas;)

anecka17171
06-11-2010, 17:30
ja się też bardzo dobrze czuję na tym forum i miałam to szczęście że od razu tu trafiłam,też bym pewno ciągle tu siedziała tylko czas mnie ogranicza ale jest super:love:

rudzielec
16-01-2011, 13:44
mnie tez czas ogranicza, ale staram sie jak moge tu włazić;) takze nowe osoby niech sie nie krepuja udzielac ani pytac o cokolwiek;)

kochanaa
16-01-2011, 14:56
W sumie dla mnie to forum także jest rewelacyjne, ponieważ widzę, że tu dziewczyny kochacie to co robicie i przekazujecie taką wielką energię niedoświadczonym dziewczynom, że aż chce się coś ze sobą zrobić ;) Ja od jakiegoś roku buszowałam po różnych forach, szukając ciekawych paznokci, ponieważ zawsze mnie te sprawy interesowały i te forum wydało mi się najciekawsze i co jakiś czas tu zaglądałam, ale jeszcze nic do robienia pazurków nie miałam, więc tylko podziwiałam i się śliniłam :D Ostatnio koleżanka spytała się mnie czy chce sobie kupić jakiś sprzęt do robienia pazurków to ja powiedziałam, że kupie sobie po 20 roku życia i będę miała jako hobby w wolnym czasie, ale po tygodniu nie wytrzymałam i wszystko sobie kupiłam i wy dajecie mi moc do dalszych działań ! :)Moje paznokcie to istna katastrofa, ale dzięki waszym radom co nieco mi wychodzi :D Wszystkie dziewczyny które się interesują paznokciami a mało co potrafią to powinny tu zajrzeć :D

kobietazpazurem
16-01-2011, 18:22
hehehe :) Czytając ten wątek przypominaly mi się moje początki na tym forum :) Powiem jedno są tu już tylko osoby na prawdę przyjazne :) Pamiętajcie dziewczyny, że każde forum ma regulamin, którego łamać nie wolno. A jak regulamin nie jest łamany to jest na prawdę sympatycznie :)

Evelyn.
16-01-2011, 19:44
justyna25 mam dokładnie tak samo... najczęściej używane przeze mnie zdanie to:"spytam na forum":D

SweetGrapes
16-01-2011, 19:47
wiecie dziewczyny, są fora internetowe gdzie nie ma miejsca dla nowych osób.. a to smutne :(

ja osobiście jestem związana z pewnym babskim forum (nie tym na W ale takim bardziej stawiającym na sprawy sercowe, psychologię itd :P) i tam panuje taka atmosfera jak tutaj-zero obrażania kogoś, odsyłania w siną dal..

a to się bardzo ceni!

to forum jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o paznokcie i nie ma drugiego takiego miejsca w sieci!

wiadomo, że jest pełno osób które nigdy nie zrobią kursów, ale to nie powód by je odtrącać prawda? w końcu ile przyjemności i satysfakcji ma osoba, która może pomóc dobrą radą tej która dopiero się uczy!

pozdrawiam wszystkie cierpliwe i tolerancyjne osóbki z tego forum :)
mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej!

kobietazpazurem
16-01-2011, 19:56
też mamy taką nadzieję :)

goslava
16-01-2011, 20:04
na tym forum czujemy sie jak w domu:)

Paulka
25-01-2011, 23:14
Jestem TU od niedawna,tak w ogóle to moje pierwsze forum... ale muszę się przyznać że czuję się tu fantastycznie:D po pierwsze to bardzo dużo rzeczy się tu dowiedziałam, uwielbiam robić paznokcie a to forum nauczyło mnie tego dzieki materiałom które tu znalazłam czuje sie pewniej w tym co robię, pomimo ze jeszcze nie skończyłam kursu stylizacji... po drugie to zawsze jeżeli mam tylko jakieś wątpliwości to pytam i zawsze dostawałam odp dziewczyny zawsze chętnie mi pomagają;) DZIĘKUJE KOCHANE!!:*
p.s a jeżeli chodzi o gwiazdki i medale czy profilach...wg mnie czuję się respekt, ale pozytywny!

Alexandraa
23-03-2011, 14:30
na tym forum czujemy sie jak w domu:)

Dawno mnie tu nie było ale oczywiście potwierdzam bo zawsze są miłe osoby. :)

sztynka
23-03-2011, 18:47
To forum jest jak drugi dom, jak przyjaciel. mamy watek "wygadaj się", jest dużo pomocy od dziewczyn profesjonalistek. Jestesmy i my mniej profesjonalne, ale zawsze otrzymamy pomoc od mistrzów :D Ja ostatnio jak coś opowiadam z forum, to się łapię i , ze mówię "mojej koleżance się przytrafiło" he he bo jak inaczej powiedzieć?

kobietazpazurem
23-03-2011, 19:15
hehehe i tak ma być :) ja stwierdzam, że z dnia na dzień forum jest coraz lepsze dzieki wlasnie wszystkim uzytkownikom :) :)

anetk
25-03-2011, 12:09
i ja tez to potwierdzam :) od początku śledzę forum ale bez odzywania się - po cichu :) Rzeczywiście atmosfera na forum jest ekstra, więc zaczynam pomału się rozgadywać :) i cieszę się, że tu trafiłam :)
Pozdrówka dla wszystkich :ok:

ducek07
25-03-2011, 13:26
Ja tu jest od początku tego roku i staram się codziennie chociaż na chwilę tu wpaść, żeby zobaczyć co słychać ;] Moje pierwsze forum i bardzo fajnie się tu czuję ^_^

P.S.
anetk świetny awatar :D

kobietazpazurem
29-03-2011, 08:53
za atmosfere trzeba podziekowac administracji bo to ona czuwa nad tym abysmy sie tu dobrze czuli, a za niesubordynacje karze lub banuje, wiec mozemy byc spokojne. Każdy kto przestrzega regulaminu będzie sie tu na prawdę dobrze czuł:)

Alexandraa
04-04-2011, 10:25
Czy wszystkie macie na myśli forum na literkę w ?


Ja tak. :)

wisienkakwspz
19-05-2011, 19:53
To chyba wszystkie macie takie samo zdanie o forum na "w" jak ja ;) Trochę tam pisuję i podczytuję, ale drażni mnie bardzo atmosfera. Tutaj trafiłam przypadkiem, ale pomimo, że długo jestem zarejestrowana to aktywnie działam dopiero od paru dni i wiecie co - chodzę przez Was strasznie niewyspana :P Atmosfera na prawdę sympatyczna i duuużo się można dowiedzieć :) Uwielbiam to forum :love:

plushak
19-05-2011, 20:01
Jest nam bardzo miło że czujecie się tutaj dobrze :) :kooffa:

aga774
19-05-2011, 20:34
Zgadzam się z dziewczynami to forum jest super mimo że mało piszę (taka natura) to bardzo dużo czytam i kibicuję wszystkim dziewczynom :love: Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie ktoś skrytykował za moją niewiedzę :]

pianka76
19-05-2011, 23:29
bardzo często zdaża się na innych forach że post z jakimś zapytaniem zostaje bez odpowiedzi albo krótko ,,idż na kurs,, ( chodzi mi o stylizacje paznokci) Tutaj tego nie zauważyłam pomagacie sobie wszyscy nawzajem i to mi się podoba. Pozdrawiam nowe jak i stare:P( bez obrazy) forumowiczki

Aliz
20-05-2011, 08:51
ja też jestem tu od niedawna i nie mogę złego słowa na te forum powiedzieć:)
dopiero się uczę, więc zadaję generalnie banalne pytania, a są osoby, które potrafią i co najważniejsze chcą tłumaczyć co zrobić itd.
a zerejestrowałam się przypadkiem i długo bałam się odzywać, bo widziałam jak na innych forach były takie osoby jak ja traktowane;/

vica
08-06-2011, 08:21
za atmosfere trzeba podziekowac administracji bo to ona czuwa nad tym abysmy sie tu dobrze czuli, a za niesubordynacje karze lub banuje, wiec mozemy byc spokojne. Każdy kto przestrzega regulaminu będzie sie tu na prawdę dobrze czuł:)
Jestem tu nowa i od niedawna, ale to nie moje pierwsze forum, i ośmielę się z Tobą nie zgodzić.
Owszem administracja czuwa, ale atmosferę na forum tworzą przede wszystkim LUDZIE!
Osoby, które tu funkcjonują i dla których się powraca. Ludzie z którymi niejednokrotnie ma się również osobisty kontakt i dla których pojechałoby się na drugi koniec świata. Po jakimś czasie są to już przyjaciele, na których zawsze można liczyć, którzy pomogą rozwiązywać problemy, płaczą z nami i razem z nami cieszą się naszą radością.

To forum jest pod tym względem najbardziej otwarte i przyjazne każdemu. Dlatego tutaj zaczynam się czuć jak u siebie, i tutaj już zostanę :D
No chyba, że mi sprzęt wysiądzie;)

butterfly 1
12-06-2011, 21:06
Ja też jestem tu nowa i szczerze Wam powiem że uwielbiam to forum ,nie boję się pytać bo wiem że doradzicie mi od serca . Na innych forach (nie o tej tematyce bo o paznokciach to moje pierwsze forum) zanim wypowiem się na jakiś temat albo o coś chcę zapytać to się 100 razy zastanowię , a potem w końcu rezygnuję bo nie chcę mieć zepsutego dnia. A tu naprawdę jest suuuper!!! Dzięki:ok:

Alexandraa
16-08-2011, 10:39
bardzo często zdaża się na innych forach że post z jakimś zapytaniem zostaje bez odpowiedzi albo krótko ,,idż na kurs,, ( chodzi mi o stylizacje paznokci) Tutaj tego nie zauważyłam pomagacie sobie wszyscy nawzajem i to mi się podoba. Pozdrawiam nowe jak i stare:P( bez obrazy) forumowiczki

A szczególnie, że na kursie można się nie dowiedzieć wszystkiego. W zależności kto na jakim kursie był, prawda?
Więc to normalne, że ludzie się dopytują.

katarynka89
16-08-2011, 11:43
dokładnie!! Ja po swoim kursie byłam po prostu głupia :) pomogła mi mama w podstawach bo sama zajmowała się pazurkami x lat temu :/ pani na kursie nawet nie potrafiła podłożyć formy pod moje pazury :O
od kiedy jestem tutaj moje paznokcie ewoluują :)
Choć wczoraj miałam wrażenie jak bym się cofała w rozwoju :)

sztynka
16-08-2011, 20:34
No właśnie nawet pod względem takich choćby kursów, jest szansa porównania i doradzenie, tak aby żadna z nas już nie trafiła na taki pseudokurs i abyśmy swoją wiedzę i doświadczenie wymieniały i systematyzowały, po to właśnie jest takie forum. Powiem szczerze, że teraz każdy poważny zakup sprzętu konsultuję z wami i od tego czasu, wszystkie pazury się pięknie trzymają i nawet żel z akrylem zaczęłam łączyć :D i kupilam pochlaniacz i frezarkę dzięki wam, że spędzilyście tyle godzin na porównywaniu waszych sprzętów :love:Po to abym ja i inne forumki uczyly się na waszych błędach, a także korzystaly z waszych rad:kwiatek:

Zen.
21-09-2011, 16:03
Ja też jestem tutaj w sumie od niedawna, dopiero sie rozkręcam z pisaniem, częsciej czytam niż piszę i też przez Was chodzę ostatnio ciągle niewyspana, ale wiedza, którą tutaj juz zdobyłam chyba rekompensuje te zarwane noce. Atmosfera dla mnie też bardzo fajna, nie mam obaw przy pisaniu postów, że za chwilę ktoś mnie pożre bo jestem 'nowa'. A to mnie cieszy. No i ja również zaczęłam robić zakupy na podstawie Waszych opini



od kiedy jestem tutaj moje paznokcie ewoluują :)

Świete słowa!
Pozdrawiam :)

kobietazpazurem
21-09-2011, 19:04
Zen bardzo ciesze sie Twoimi słowami:)

DiamondShine
21-09-2011, 20:02
oj tak wiedze tu mozna zdobyc nawet co nie bylo na kursie i wiele wiele przydatnych informacji. to forum mnie tak wciągneło , że nawet jak budze sie w nocy mojemu Malemu dac pić o 3 w nocy czy o której jak się obudzi to wchodze :D mozecie zauwazyc nawet niektore posty o tej godz hihi rano wstaje do szkoly, wchodze na forum... ze szkoly wracam wchodze na forum... ide spac wchodze na forum. wciaaaaglooo mnnie ;)

goslava
21-09-2011, 20:07
jak fajnie czytac takie milusie komentarze az robi sie cieplutko:)

katarynka89
21-09-2011, 20:24
Zen super że Ci się podoba :D
Ja się uzależniłam już jak były te problemy z dostępem na forum to co 5 min sprawdzałam czy już ok i jakas nerwowa dziwnie byłam :D

Drapi
21-09-2011, 20:51
hehehe ja tak samo mialam jak ty katarynka :ok::D

elle09
21-09-2011, 22:17
a ja jestem nowa i jak na razie, to jak o coś pytam, czy potrzebuje pomocy to zawsze pomagacie, za co bardzo dziękuje ;) ;*

zyza
22-09-2011, 15:38
oj juz przestańcie sobie tak slodzic bo splyniemy miodem cale :) ;)

Palusia
22-09-2011, 19:29
No trudno. Spłyniemy miodem , ponieważ ja tez czuję sie na tym forum bardzo dobrze , mimo ,że miałam pewne opory po zarejestrowaniu się by zrobic się naprawdę aktywna, ale wyszło mi to tylko na dobre :) dużo się dowiedziałam :)

zyza
22-09-2011, 20:32
Jezu jakie wy powazne jestescie :) zażarcić sobie człowiek po pracy nie moze... temat jest trochę inny ale mniejsza z tym :) ;)

Alexandraa
06-10-2011, 10:14
oj juz przestańcie sobie tak slodzic bo splyniemy miodem cale :) ;)

:D Trzeba sobie życie osłodzić, a co! :D Popadniemy w samozachwyt. :skacze:

diamentowa21
04-11-2011, 16:06
Ja jestem tu od niedawna i jak na razie złego słowa nie mogę powiedzieć odnośnie forum:]
Dziewczyny są bardzo przyjazne nie wspomnę o tym, że już parę miłych słów od was usłyszałam:*
Szczerze to jest to moje drugie forum na które zaraz po odpaleniu kompa wchodzę;)

natalia268
04-11-2011, 16:12
Trzeba to zmienic, by to forum było pierwszym :skacze:

ewa71
04-11-2011, 16:29
Ja jestem tu od niedawna i jak na razie złego słowa nie mogę powiedzieć odnośnie forum:]
Dziewczyny są bardzo przyjazne nie wspomnę o tym, że już parę miłych słów od was usłyszałam:*
Szczerze to jest to moje drugie forum na które zaraz po odpaleniu kompa wchodzę;)

I ja sie do tej wypowiedzi dopisuje, jestem tez tu od niedawna, a juz tez wiele sie dowiedzilam, bardzo interesujace i naprawde przyjazne forum.:ok:

plushak
04-11-2011, 18:55
Jest nam bardzo miło że dobrze się tu czujecie:)

Nefra
04-11-2011, 19:30
To ja też sie wypowiem... tak nieśmiało zaczynalam,na początku
tylko czytałam,teraz nawet coś piszę a na fotki jeszcze przyjdzie czas...(pazurków).... z tymi zdjęciami to po prostu sie wstydzę bo to jeszcze nie ten poziom,dziewczyny tutaj robia prześliczne paznokcie i moim jeszcze sporo brakuje szlifu że tak powiem :) A ogólnie fajne dziewczyny są i miło tu...coraz częściej zaglądam i czytam dopóki mi Szymek nie wyłączy kompa :)

DiamondShine
04-11-2011, 19:34
Nefra a ja uwazam ze powinnas dodac pazuri nawet jesli uwazasz ze nie sa takim poziome jak te cudenka. dziewczyny sa tak przesympatyczne ze powiedza co nie tak co poprawic i podtrzymaja na duchu ze jest dobrze:* wiem po sobie

nanami7
04-11-2011, 22:38
Nefra dawaj foty bo ... :aty:

na prawde duzo sie nauczylam, dziewczyny pomogly i nie ma sie czego wstydzic :)

Askar
04-11-2011, 23:10
Nefra, ja też mam w sobie tę blokadę, że są lepsze artystki ode mnie i na razie głupio mi wstawiać swoje zdjęcia (choć kilkoma się "pochwaliłam"). Dziękuję Wam jednak, wszystkie moje kochane za to, że z takim spokojem i uporem tłumaczycie i poprawiacie błędy. Kocham Was! :*

xsunnyolciax
05-11-2011, 08:51
Gdyby chodziło o chwalenie się, która robi piękniejsze pazury, to to forum nie miałoby sensu. ale to forum jest DLA NAS! Nikt nas stąd nie wywali dlatego, że nie umiemy zrobić paznokci, czy poprawnie zbudować, itd. Wstawiajcie do galerii zdjęcia, a po jakimś czasie same zauważycie jaki postęp robicie w pazurkach. I nie ma czego się wstydzić, bo każdy kiedyś zaczynał. Także dziewczyny... do roboty! :D :*

zosia_29
05-11-2011, 11:15
O tak ja jak weszłam na to forum balam się jak diabli że zostanę zjechana za swoje prace a tu niespodzianka wszystkie miłe i sympatyczne dziewczyny, bardzo pomocne, każda z nas idzie ciągle do przodu dzieki krytyce wiem to po sobie :D Kiedyś byłam na wizażu to powiem że tam dziewczyny nie są mile ani pomocne jeśli się o coś pyta to zawsze odsyłały na kurs więc tam chyba chodzi o chwalenie się pracami...

Nefra
05-11-2011, 12:16
Miło mi bardzo ,że mnie tak zachęcacie...wybiorę coś ze swoich fotek. Mam konto na innym forum gdzie dodaję fotki ,ale tam poziom jest powiedzmy mało wygórowany ,dziewczyny dodają tam przeważnie swoje jakieś inspiracje na własnych pazurkach,chociaż sa też z talentem i pomysłami. Dlatego może tam byłam odważniejsza he he ....:)

nanami7
05-11-2011, 12:29
to Nefra czekamy czekamy ... :)

a_now
05-11-2011, 18:56
To i ja się wypowiem...nigdy nie spotkałam "sympatyczniejszego forum" niż to^_^Na innych forach jakiekolwieg pytanie jest kwitowane-idź na kurs,a tu forumowicze bardzo chętnie wyjaśniają nawet najprostsze sprawy:ok:
Chciałam wstawić zdjęcia swoich pazurków ale mi się skasowały;(;(

Evelyn.
06-11-2011, 10:19
Trzeba to zmienic, by to forum było pierwszym :skacze:
dla mnie jest numer uno:D:skacze:

diamentowa21
06-11-2011, 20:30
I ja sie do tej wypowiedzi dopisuje, jestem tez tu od niedawna, a juz tez wiele sie dowiedzilam, bardzo interesujace i naprawde przyjazne forum.:ok:

Ewcia oto :przytul: - myślę,ze wiesz kto ci je zasyła - hehe na innym forum jestem pod innym niceiem.;)

---------- Dodano o godzinie 20:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:18 ----------


O tak ja jak weszłam na to forum balam się jak diabli że zostanę zjechana za swoje prace a tu niespodzianka wszystkie miłe i sympatyczne dziewczyny, bardzo pomocne, każda z nas idzie ciągle do przodu dzieki krytyce wiem to po sobie :D Kiedyś byłam na wizażu to powiem że tam dziewczyny nie są mile ani pomocne jeśli się o coś pyta to zawsze odsyłały na kurs więc tam chyba chodzi o chwalenie się pracami...

Nie jestem na forum " W " zalogowana , ale słyszałam co nie co na ten temat i to od tej złej strony. Nie wiem co sądzicie o forum " ŚK " - ale tam jest dokładnie tak jak piszesz odnośnie forum " W ":skacze:

dzidzia1987
06-11-2011, 21:18
Ja muszę podpisać się pod tym co wcześniej napisała Nefra.
Ze mną jest tak samo, nie udzielam się praktycznie wcale, kiedy tylko mam czas to siedzę i czytam...
Nie piszę nic i też nie zadaję pytań, choć nie raz nie miałam pojęcia o czym piszecie...
To chyba poprostu ze wstydu, że jest się na takim niskim poziomie....no i wiecie z czym do ludzi;(
To jest moje pierwsze forum uważam, że wszystkie jesteście sympatyczne... tylko poprostu mi brakuje odwagii
Mam nadzieję że jakoś to poleci i zacznę brać większy udział na tym forum...:D
Oj ale się rozpisałam hihihiih:)

wercia
06-11-2011, 21:27
dla mnie jest numer uno:D:skacze:
Zgadzam sie uwielbiam to forum:love::love::love::love:

olao
11-11-2011, 10:38
Ja zaglądam tu codziennie choć nie zawsze się udzielam.Kilka fotek wstawiłam i nikt mnie nie skrytykował co jest bardzo miłe.Dziewczyny są naprawdę bardzo pomocne.I wynika to na pewno z kultury osobistej i ich wiedzy.

Zuzanna Rzeszewska
14-11-2011, 19:05
Gdyby chodziło o chwalenie się, która robi piękniejsze pazury, to to forum nie miałoby sensu. ale to forum jest DLA NAS! Nikt nas stąd nie wywali dlatego, że nie umiemy zrobić paznokci, czy poprawnie zbudować, itd. Wstawiajcie do galerii zdjęcia, a po jakimś czasie same zauważycie jaki postęp robicie w pazurkach. I nie ma czego się wstydzić, bo każdy kiedyś zaczynał. Także dziewczyny... do roboty! :D :*


Po to jest to nasze wzorkowe społeczeństwo, żeby wymieniać się własnymi spostrzeżeniami i praktyką, nikt nie jest alfą i omegą we wszystkich dziedzinach. Ty pokażesz lub opowiesz coś mnie, ja Tobie z innej beczki i wszyscy są happy :)

marshall
02-12-2011, 19:07
no przyznam sie ze balem sie tu zarejestrowac na tym forum dla kobiet ( tak myslalem na poczatku ) a tu prosze jakie miłe kobietyi nawet panowie są :D:D:D .jak bym nie zajrzal chociarz raz dzienne na forum to chyba nie mógł spac,:]

kochanaa
02-12-2011, 19:15
heh marshall no dokładnie tak samo mam ;) Uzależnienie :P Raz dziennie musze zajrzeć, a jak mogę dłużej posiedzieć to ciągle tylko forum :D:D

Emilia B.
03-12-2011, 10:39
Cieszymy się ,że dobrze się tu czujecie :kwiatek: Wszyscy tworzymy te forum i wszyscy wkładamy tu cząstkę siebie :)

lukasiatko
03-12-2011, 23:41
Poprostu fajnie tu jest!!!!:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::s kacze:

ilonkjapazurek
04-12-2011, 11:16
Ja rowniez jestem od niedawna rowniez zlego slowa nie moge powiedziec :) Musze przyznac ze dziewczyny bardzo cieplo przyjmujecie nowe bywalczynie :) To jak przygarnięcie do jakiegos wspolnego domu hehe :P mnie wciagnelo na dobre ;) Pozdrawiam i oby tak dalej :)

luska102
07-12-2011, 20:46
a ja powiem szczerze ze na rzadne inne forum nie zagladalam.
Nie mam takiej potrzeby. Wszystko co potrzebuje znajduje tu na naszym forum.
Jak nie moge znalezc to pisze i migusiem ktos madry mi odpowiada.I atmosfera miodzio.

Fajnie ze jestescie!!

karolinastylizacja
08-12-2011, 19:13
Super ze tu jest `inaczej'. Czuje się swobodniej :D
Ja mialam tylko jeden taki przypadek gdzie jedna osoba az mnie dotknela uczuciowo na dodatek sam nie byl profesjonalista, a ja sie jeszcze uczylam ale juz nie odwiedzam tamtej strony , strata czasu, tu jest ciekawiej :)

ceris
18-12-2011, 21:48
Przeczytałam wszystkie posty w tym wątku i ... muszę dołożyć łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Zdarza mi sie zobaczyć wyłącznie słodkie komentarze do prac, które nie są bezbłędne. Wydaje mi się, że lepsza jest konstruktywna krytyka, niż bezmyślne komplementowanie (z resztą to rzecz gustu). Ponadto dość długo czytuję to forum i zauważyłam dziwną zależność - osoby które zadomowiły się tutaj, znajdują się w kręgu wzajemnej adoracji. Trudno jest przebić się w jakiejś dyskusji, bo i tak rozmowa toczyć się będzie między starymi dobrymi znajomymi.

nanami7
18-12-2011, 22:19
Ceris, może faktycznie tak czasem jest.
Po prostu niektóre z nas znają się osobiście, przywykły do swojego towarzystwa i to jedyne moje wytłumaczenie.
Trzeba by też zapytać innych Forumek, czy też mają takie odczucie.

Ja myślę, że zdarza się to - owszem, ale rzadko :)

Gratuluję Ceris, że nie posłodziłaś w tym temacie, tylko
napisałaś co czujesz i co myślisz :ok:

asia
18-12-2011, 23:59
a doskonałym sposobem na poznanie sie sa..... warsztaciki forumowe :skacze::skacze: ktorych w tym roku było mało, wszyscy chyba zapracowani.... ale podejrzewam, że chetni?:D cały rok przed nami, jak ktoś ma pomysł/ lokal to nic, tylko ogłaszać ;)

samaron
19-12-2011, 08:58
Ceris oczywiście, że można odnieść takie wrażenie i wcale nie będzie one mylne.
Ja uważam, że to wynika z tego, że dziewczyny nie czują się na siłach by "krytykować" innych, wiesz, nie każdy robi ideały, więc trudno zdobyć się na "przytyk" jeśli samemu ma się co nieco za uszami ;)
Dlatego dziewczyny komentują pozytywnie, bo dla nich jest to jakiś poziom do którego dążą.
Przejadły się zwroty znane z innych stron typu: "jakie kulfony, spadaj na kurs"
Pojawiają się posty zwracające uwagę na coś tam, ale ile ich może być?, jeśli jedna napisała "podpiłować boczki", to nie każdy musi pisać to samo.
Oraz staramy się ograniczać posty typu "śliczne","piękne", jeśli już kogoś faktycznie coś urzekło w danej stylizacji, to niech wysili się na jakąś "rozbudowaną" wypowiedź.
I potwierdzę to co dziewczyny napisały wyżej, sporo osób zna się osobiście, w realu, utrzymuje kontakt również poza forum, wobec tego i relacje tychże osób są inne, ale to nie znaczy, że dyskryminujemy nowych, chociaż ja uważam, że pokora nikomu jeszcze nie zaszkodziła, bo wchodząć w nowe środowisko w dobrym guście jest najpierw rozejrzeć się w sytuacji, tak? pobyć, przekonać się jak jest, a nie tak od razu z butami:)
Dla mnie osobiście świeżynka powinna się czymś wykazać, chociażby stosowaniem się do regulaminu, w końcu jest świeżo po lekturze :P

ceris
19-12-2011, 15:59
"(...) wiesz, nie każdy robi ideały, więc trudno zdobyć się na "przytyk" jeśli samemu ma się co nieco za uszami (...)"
Wcale nie miałam na myśli przytyków, to w bardzo złym guście.


"(...) chociaż ja uważam, że pokora nikomu jeszcze nie zaszkodziła, bo wchodząć w nowe środowisko w dobrym guście jest najpierw rozejrzeć się w sytuacji, tak? pobyć, przekonać się jak jest, a nie tak od razu z butami (...)"
Nie zauważyłam, aby ktoś wchodził tu z butami. Pokora - jak najbardziej wskazana zawsze i wszędzie. Dodam, że dotyczy wszystkich, nawet mistrzów. A kwestii rozglądania się, mam pytanie, ile czasu należy się rozglądać?

"(...) Dla mnie osobiście świeżynka powinna się czymś wykazać, chociażby stosowaniem się do regulaminu, w końcu jest świeżo po lekturze(...)"
No, nic dodać, nic ująć :]

zyza
20-12-2011, 00:11
Ceris Samaron miała na myśli ze sporo nowych osób lubi zakładac nowe tematy nie przeszukawszy czy gdzies cos o tym nie jest napisane albo zadawać pytania bo im sie czytac nie chce... to jest to wchodzenie z butami :)

a co do rozmów między soba ja nie widze za duzo chętnych do gadania na czacie :) zawsze nawijają te same osoby(oczywiscie uwielbiam wszystkie aktywne:P)... popatrz na Diamond shine niedawno sie zadomowila a juz jak ryba w wodzie... i ile dostała po pupie za posty których byc nie powinno :) pytała bo nie wiedziała ale nie stchórzyła zapytac... i jest jak u siebie :) a od niedawna

a sporo z nas zna sie osobiscie z warsztatow stąd ta poufałosc.. wiele z nas powymieniało gg i tam mozna sie pozwierzac, pomarudzic itd wiec i tu jest poufalosc...

przeciez nie da sie przeskoczyć tego etapu :) nawet dodając dziegciu do miodu :)

powtarzam sie ale ja juz to mówilam ja na starcie zaczęlam drzec mordke na czacie i chociaz często mówiłam do siebie bo nikt na mnie uwagi nie zwracał po jakims czasie zaczeli mnie zauwazac i paaatrz przyczepiłam sie jak kleszcz do tego czatboxa :P wygonic mnie nie moga :)

a uciebie wyczuwam rozżalenie nie wiem czym spowodowane :) ktoś cie źle potraktował? powiedz skopiemu mu pupe :)

rudzielec
20-12-2011, 07:54
tak poza tym, ja widzac paznokcie takie "nie idealne" nie krytykuje ich a ni nic, bo sama takie robie, nie wyobrazam sobie wymądrzac sie i pisac ze to i to nie tak, czasem sie zdarzy, glownie jesli chodzi o boczki, ale to tylko rada nie krytyka. niektore dziewczyny sa na poczatku swojej drogi pazurkowej i widac ze sie staraja i pisza ze mimo wszystko sa z nich dumne, to ja w zyciu nie napisalabym ze sa szpetne czy cos tam, bo z gory by sie zniecheciła. a takie mile komentarze naprawde dodaja takiego kopa, że aż. No ale tak teraz mysle sobie i czesto kazdy tez pisze co jest nie tak, czy w zdobieniu, czy w budowie, że moze tak by było lepiej, a moze inaczej i to jest fajne.

z reszta jak pobedziesz troche tutaj to zobaczysz sama jak to jest.
dziewczyny napisaly wszystko to co ja sobie w pierwszej chwili pomyślałam wiec nie bede powtarzala.

samaron
20-12-2011, 09:46
Wcale nie miałam na myśli przytyków, to w bardzo złym guście.

Nie zauważyłam, aby ktoś wchodził tu z butami. Pokora - jak najbardziej wskazana zawsze i wszędzie. Dodam, że dotyczy wszystkich, nawet mistrzów. A kwestii rozglądania się, mam pytanie, ile czasu należy się rozglądać?


Celowo wzięłam w cudzysłów słowo "przytyk", bo to co ktoś uważa za konstruktywną krytykę, kto inny może wziąć baaardzo do siebie i tak jak zauważyła rudzielec zniechęcić się do nowej pasji przez jedno słowo ryjące dziurę w mózgu.

"Rozglądanie się" jest kwestią indywidualną, każdy podchodzi do tego inaczej, każdy odnajduje się we własnym rytmie, ale jeśli nowa osoba rejestruje się i po 5 minutach zakłada temat "jakie tipsy żelowe są najlepsze?" albo pisze "eee, zmieńcie regulamin, bo ja też chcę się załapać" to takim ludziom mówimy NIE ;) - ale nie zrozum mnie źle, nie w sensie, że są wyrzucani poza margines, tylko wskazuje im się drogę, zasady jakie u nas panują, jakie w dużej mierze tworzą same użytkowniczki (Diamond jest tutaj świetnym przykładem; zyza :good:)
Poza tym zauważ, że panuje tutaj w miarę spójna atmosfera i jak ktoś napisze coś nie tak, to dziewczyny same zwracają uwagę, odsyłają do tematów, albo, nie wiem, cytują regulamin, nikt nie czeka biernie aż przyjdzie admin/mod i zrobi porządek.
Dziewczynom zależy na tym, żeby było "schludnie" i spokojnie.
Niektórzy traktują to forum jako swojego rodzaju odpoczynek, bo wiedzą, ba! są pewni, że jak wejdą to zawsze usłyszą jakieś miłe słowo, dobrą radę, czasem po baardzo nieprzyjemnym dniu, to taki swoisty azyl, miejsce na które zawsze można liczyć, do którego się chętnie wraca. Myślę, że dawno już nasze forum przestało być tylko zbiorem tematów "technicznie paznokciowych". Afery i pyskówki mamy już za sobą, a bywało, bywało ;)
I na koniec - masz własne zdanie, to wyrażaj je, nikt Cię nie zbeszta za to, że jest np rozbieżne z opinią większości. A jeśli dziewczyny mają potrzebę słodzenia? - no trudno niech słodzą, tego tez nie bronimy ;)
Poza tym, szczerze? - nie traktuję Ciebie jako nowej, uważam, że całkiem dobrze się u nas zadomowiłaś :)

marshall
20-12-2011, 11:10
samaron (http://forum.wzorki.info/members/240-samaron.html)
jestem za tym co napisalas :ok:tu jest ucieczka po pracowitym lub nudnym dniu zawsze sie znajdzie jakis temat na ktory mozna tu popisac i nie tylko o paznokciach :)

Askar
20-12-2011, 14:08
Ja zgadzam się ze wszystkimi Waszymi wypowiedziami w reakcji na odczucia Ceris :)
Myślę podobnie jak Rudzielec, nie wypowiadam się na temat źle wykonanych paznokci, bo wyglądają one często tak, jak moje :D Chyba bez sensu byłoby szkolić koleżanki i wytykać im błędy stylizacyjne skoro za chwilkę wstawię zdjęcie swoich pazurków, w których popełniam dokładnie te same błędy. Dlatego wypowiadam się głównie pozytywnie.


[...] zauważyłam dziwną zależność - osoby które zadomowiły się tutaj, znajdują się w kręgu wzajemnej adoracji. Trudno jest przebić się w jakiejś dyskusji, bo i tak rozmowa toczyć się będzie między starymi dobrymi znajomymi. Można tą zależność porównać do ucznia pojawiającego się w nowej szkole, klasie. Nie można oczekiwać, że nowa osoba zaburzy nagle cały "porządek" długo tworzony przez "stare bywalczynie". Nie zauważyłam żeby ktoś na tym forum został przez innych świadomie zlekceważony, zdarza się, że czyjaś wypowiedź zagubi się w gąszczu rozmowy, ale to nie dlatego, że ktoś stworzył "krąg wzajemnej adoracji" i chce kogoś zagłuszyć. Jeśli ktoś nowy wypowie się raz w jakimś temacie, to nic dziwnego, że rozmowa nadal będzie toczyć się pomiędzy "starymi dobrymi znajomymi", bo znają oni swoje problemy już od dawna i uwierz mi Ceris, jeśli zaangażujesz się w jakąś rozmowę, to wszyscy Cię przyjmą.
To forum JEST tolerancyjne, przyjazne i pomocne. Przebrnęłam już przez niejedno forum, ale pozostałam właśnie przy tym.

idlao
03-02-2012, 20:01
I na koniec - masz własne zdanie, to wyrażaj je, nikt Cię nie zbeszta za to, że jest np rozbieżne z opinią większości.

To tez właśnie ja wyraziłam i do tej pory dziewczyny wyżywaja się na mnie ;/ j
a żartowałam, uśmieszki, minki żeby ktoś źle tego nie odebrał, grzecznie zapytałam... (odnośnie konkursu czy mogę wziąć udział bo nie zrozumiałam zasady) i wkurza mnie to bo poczułam się właśnie jak wyrzutek... ,,wszystkie" na mnie z pretensjami (regulamin to regulamin ,, nie zachowuj się jak dziecko które prosi i prosi... ) - a przecież zrozumiałam i nie nalegałam tylko sobie żartuwałam (widać nie wszyscy znają się na żartach) ;/
bardzo niemiło się poczułam.....
a teraz jak jest nowy konkurs to się tylko słowem odezwałam tak jkak same mnie uczyły- regulamin to regulamin a tu zaraz jakies niemiłe spostrzezenia ;/
a i też zauważyłam odnośnie słodzenia sobie na siłę... normalnie nie warto mówić prawdy bo zostanie się zbesztana i każdy rozumie sobie na swój sposób ....
......w sumie upomnienia jeszcze nie dostałam to może nie jest tak źle... ;p

kobietazpazurem
26-02-2012, 16:32
Fajnie, że te wszystkie odczucia przelałaś w tym temacie. Jest to forum publiczne, do którego dostęp ma każdy. Wszystkim nie da się dogodzić. Nie wszystkie wypowiedzi są też pochlebne. Ktoś kto zakłada temat z konkursem, wkłada wiele starań w regulamin aby wszystkie informacje były tam zawarte, oraz żeby były zrozumiałe. Wyobraź sobie,że temat konkursu ma 8 stron (kiedyś strony konkursów osiągały nawet 50 stron) i ktoś zamiast przejrzeć po prostu pyta. Zrobiłby się chaos. Bywa że ten kto śledzi temat na bieżąco czytając kolejne takie samo pytanie po prostu ma dosyć a co za tym idzie nie wytrzymuje i niekulturalnie odpowiada. Racja leży po obu stronach, każdy chce być zauważony ale i każdy chce aby forum jak najlepiej funkcjonowało. Dlatego też jest chatbox. Jeżeli na prawdę nie masz czasu aby znaleźć odpowiedź to po prostu tam zapytaj a ktoś odpowie albo podeśle link z odpowiedzią :)
I nie zrażaj się, w końcu każdy z nas tu obecnych był kiedyś nowym użytkownikiem i też musiał przejść 'swoje'...

zyza
26-02-2012, 20:37
Ja często zaczynam od siebie a nie od pretensji do innych.. jesli ludzie zaczynaja mnie unikac to znaczy za duzo mówiłam, albo dogryzałam... nigdy nie wyraziłam sie obraźliwie zeby komus ublizyc co najwyzej uszczypliwiei sporo osób nie poznało sie na moim dowcipie..
i Jesli uwage zwraca mi parę osób o to cos to zastanawiam sie co jest ze mna nie tak a nie 'ze wszyscy sa be!' swoja droga Idlao rozumiem twoje rozżalenie ale czasem zbyt poufale sie do kogoś zwracasz nawet jak kogoś nie znasz za dobrze...
Ja przez swoje pyszczenie wychodze często na zarozumiała wredna i wogóle be :) ale słowo pisane nie odzwierciedla słowa mówionego stąd czasem dziwne dyskusje...

twój zart powtarzany po osiem razy odebrany został jako męczace marudzenie i rozpamietywanie... to tak jakbyś chciała komus kilka razy opowiedziec ten sam dowcip...

to tak ode mnie pośrednio zaangazowanej...

Swoja droga jakbysmy wszystkie były słodkie, miłe i uprzejme w kazdym temacie to byłoby strasznie fałszywie... a fajnie jak kazdy moze powiedziec co mysli na dany temat... byleby oczywiscie to było w granicach kultury :)

pysialali
26-02-2012, 20:59
hmmm... czytam post po poście iiii ....
Mam wrażenie, że ten temat i sposób wyrażania sie w nim to całkiem inne forum.
Jakoś znam was z innej strony (wasze opisy) niż ta wyrażana w tych postach.
Może mam złe odczucia ale zgadzam sie z wypowiedziami Ceris.

kochanaa
26-02-2012, 21:14
Ludzie pomyślcie. Na tym forum jest mnóstwo kobiet, a co się z tym wiąże ? Konflikty. Nie można non stop sobie słodzić, bo nikt by się niczego nie nauczył i nie można non stop pisać o tym samym w temacie bo robi się chaos i mi na pewno nie chciałoby się tego czytać.
Ja dodaje zdjęcie i chce, aby ktoś napisał co jest źle, co mam poprawić i jak. No i dziewczyny piszą co mam poprawić, ale nie robią tego w chamski sposób. Napiszą np "Boczki do poprawy" Ale zawsze dodadzą jakieś miłe słowo, bo bez nich nie chciałoby mi się robić paznokci. Nie miałabym po co bo i tak nikomu się nie podobają. A tak to wiem, ze robie jakieś postępy.
A o tym, że niektóre dziewczyny są bardziej zżyte z innymi to inna sprawa. Na pewno niektóre znają się dobrze, bo np. się spotykają poza forum, no i lepiej się dogadują niż np ze mną bo mnie tak naprawdę nie znają, ale nie mam żadnych pretensji bo nie jestem na tym forum tylko ze względów towarzyskich, ale przede wszystkim by się czegoś nauczyć i forum doskonale spełnia tę rolę. A jak chcecie mieć nie wiadomo ile przyjaciół to wyjdźcie na miasto lub do jakiegoś lokalu i szukajcie. Taka moja opinia. Jak kogoś uraziłam to przepraszam ...

ana_zaba
27-02-2012, 12:22
ja tez jestem zadowolona z forum
to prawda ze nikt tu nikogo nie obraza i nie krytykuje dziewczyn ktore tak jak ja nie skonczyly kursu

dziewczyny chetnie odpowiadaja nawet na bardzo banalne dla nich pytania.
jest super :kooffa::kooffa:

zyza
27-02-2012, 20:40
wiecie co az dziwnie sie to czyta... zobaczcie jakimi tonami wiedzy dziewczyny sie z wami dzielą za DARMO! wszedzie za taka wiedze sie płaci albo słyszy sie 'idź na kurs'... jak któras za duzo krzyczy i robi raban ktos zaraz pilnuje porzadku i pilnuje takiej osoby...

a wam wiecznie cos nie po nosie bo nikt was po głowie nie głaska? nie ma nic za darmo moze tak pora wrzucic cos od siebie np. powiekszac tematy, pokazywac ciekawe prace, rozwijac to forum?

Kochanaa chociaz cie nie znam osobiscie (zeby nie było ze reka reke myje) powinni ci polac bo dobrze gadasz...:kwiatek:

ajda***pazurki
31-08-2012, 23:55
ja uwielbiam to forum inni mają nk czy swojego fb a ja, ja mam nasze forum i tak mi dobrze:kooffa::love:

Qeef
28-12-2012, 14:01
Bywałam w życiu na różnych forach i wydaje mi się, że zawsze jest tak, iż stałe bywalczynie trzymają się w swoim kręgu. Ktoś nowy może się do tego kręgu przebić, ale nie oszukujmy się - na to trzeba sobie zasłużyć i zapracować. Nie wiem, jak jest tutaj, bo dopiero do Was dołączyłam, ale przypuszczam, że tak, jak wszędzie. Można być miłą dla nowych, odpowiadać na ich pytania itd. ale taka prawdziwie przyjacielska atmosfera i tak wytwarza się dopiero między użytkowniczkami, które rozmawiają ze sobą od wielu miesięcy, czy lat, albo które poznały się osobiście. To chyba nic złego, taka jest naturalna kolej rzeczy :)

Paulka
28-12-2012, 15:54
Qeef jest tak jak wszedzie tylko z ta jedna roznica, tu nikt Cie nie wysmieje i bedzie pytal o papiery z kursow:) a kregi wytworzyly sie tylko dlatego ze bardzo duzo dziewczyn zna sie osobiscie z warsztatow:) ale to nie problem wbic sie do takiego kregu, zawsze mozna zagadac na boxie albo wybrac sie na warsztaciki forumkowe:)

Patrycja_92
28-12-2012, 18:23
Ja jestem takim okaze wlasnie, który jedzie na warsztaty, żeby się poznać z dziewuszkami osobiście :D W styczniu bede pierwszy raz:)

nanami7
28-12-2012, 23:19
Qeef, to ja Ci coś powiem. Jestem na tym forum już baaaardzo długo, a jedna osoba jest świeżynką - ale jest już jakiś czas. I wystarczy zagadać, znaleźć wspólny język i nie trzeba nigdzie na siłę się przebijać. Ja z tą osobą utrzymuję bardzo dobry kontakt, mimo iż jeszcze nie znamy się osobiście, często wymieniamy się doświadczeniami zarówno pazurkowymi jak i życiowymi i nic nas nie poróżniło, ani odległość, ani to że była nowa na forum, ani wiek i nawet to, że Ona robi paznokcie krótki czas. :)
nie chcę tu pisać, o kogo chodzi, żeby nie było że się faworyzujemy.

Mi osobiście nie zdarzyło się, żeby mi ktoś tutaj 'pojechał', były spiny - jak wszędzie, ale zawsze na każdy temat otrzymałam odpowiedź.
Wiadomo że wkurzamy się tutaj jak ktoś pyta setny raz o to samo, a odpowiedź jest dwa posty wyżej. ;)
także zapraszam do zapoznania się z nami, przedstawienia, a jeśli będziesz się tutaj udzielała może nawet nie codziennie ale raz na jakiś czas, to zobaczysz że będziesz nas większość znała z imienia i nazwiska, będziesz kojarzyła z nickiem z forum prace oglądane w gazetach branżowych.

Ja się na tym forum czuję 'jak w domu' :D

ewelinka:*
29-12-2012, 10:53
ja uważam, że jeżeli ktoś daje coś z siebie to i w zamian też coś dostanie... wystarczy troszkę się zaangażować ( skoro to pasja to chyba nie trudne:) ) ! a są tutaj bardzo sympatyczne dziewczyny, które dzielą się swoim niekiedy wieloletnim doświadczeniem, całkowicie za darmo i z ogromną cierpliwością!!! a niestety tak to już jest, jak wszędzie, nie wchodzi się z buciorami i rządzi po swojemu tylko trzeba się dopasować już do utartych zasad i tyle;)

marshall
30-12-2012, 10:13
witam, jakie dziwne spostrzeżenia niektóre osby tu maja , ja osobiscie uważam ze osoby na tym forum sa naprawde spoko. zadajesz pytanie i masz mnustwo odpowiedzi i jak ktos juz wczesniej pisal nic za to nie placisz , a wiemy wszyscy doskonale ze taka wiedza kosztowala nas trore wysiłu wiec ja szanuje i serdecznie pozdrawiam całe grono starych i nowych bywalczyń forum :):):)

MURKA
30-12-2012, 17:01
forum jest jak prawdziwe życie i miłe i przyjemne no ale i czasami....... ile dziewczyn tyle osobowości;)

Qeef
31-12-2012, 09:53
Ja nie twierdzę, że to źle, nie ma siły, żeby rozmawiając z kimś każdego dnia, wymieniając poglądy, nie zacieśnić tych kręgów znajomości :-) Tak było, jest i będzie chyba na każdym możliwym forum. Ale już po tych kilku postach, które tu napisałam, widzę, że osoby zarejestrowane na tym forum są chętne do dyskusji i wszyscy wyrażają swoje poglądy w bardzo kulturalny sposób, a to mi się bardzo podoba :ok:

Margaretta
17-01-2013, 21:39
Ja jestem tu nowa i chcialabym sie z Wami przywitac :piatka:

Na tym forum sie jeszcze tak dobrze nie orietuje i tak dokladnie to nie wiem czy moge tu sie Was cos spytac....
a mianowicie interesuje mnie jakich zeli budujacych uzywacie. Juz dlugi czas szukam tego idealnego zelu i niestety ale
do tej pory jeszcze nie znalazlam ..... Moze Wy mi bedziecie mogly sorry mogli (widzialam tu tez mezczyzn, wiec poprawiam ) doradzic.
Bardzo Was prosze.

milane
17-01-2013, 22:38
Ja jestem tu nowa i chcialabym sie z Wami przywitac :piatka:

Na tym forum sie jeszcze tak dobrze nie orietuje i tak dokladnie to nie wiem czy moge tu sie Was cos spytac....
a mianowicie interesuje mnie jakich zeli budujacych uzywacie. Juz dlugi czas szukam tego idealnego zelu i niestety ale
do tej pory jeszcze nie znalazlam ..... Moze Wy mi bedziecie mogly sorry mogli (widzialam tu tez mezczyzn, wiec poprawiam ) doradzic.
Bardzo Was prosze.




http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1439-ankieta-najlepszy-zel.html może tu cos znajdziesz