PDA

Zobacz pełną wersję : Facebook - akcja walki z rakiem piersi "Lubię na..."



asiek
11-10-2010, 12:20
Dziewczęta na facebooku jest fajna akcja :D jeżeli macie konto to się przyłączajcie :D a jak nie, to możemy pisać tutaj :D

"Jak wiecie październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Do walki po raz 2 przyłączyły się facebookowiczki (zeszłoroczna akcja z kolorem stanika). Tym razem w statusie na tablicy wpisujemy, gdzie najchętniej kładziemy torebkę po przyjściu do domu. Np. Lubię na podłodze. Przez ten prosty gest wyrażamy swoje poparcie dla działań związnych z profilaktyką raka piersi i solidarność z tymi kobietami, które na co dzień walczą z chorobą."

Najfajniejsze jest to, że faceci nie mają pojęcia o co chodzi i mają kudłate myśli :D :leze::leze:

Emist
11-10-2010, 13:30
ghem,nie szufladkujmy.... ja sama w godzinach porannych widząc "lubię na komodzie" lub "lubię na klamce" stwierdziłam,iż bardzo ale to bardzo mało widać wiem o swoich koleżankach nawet tych bliskich i ghem,no tego...nie spodziewałam się tego po nich :]
dziękuję za uświadomienie - moje dobre zdanie o tych cnych niewiastach powróciło :lol:

asiek
11-10-2010, 14:52
Mnie też to zaszokowało, ale dostałam wiadomość o tej akcji :D

naatajla
15-10-2010, 21:59
tak fajnie tylko jakby to cos pomagalo tym kobietom np jakas kasa na leczenie by byla a nie maja z tego nic

nanami7
15-10-2010, 22:53
ja też nie wiedziałam, o co chodzi :D
również dostałam wiadomość na facebooku i dzięki temu mogłam wpisać, że lubię w pokoju na schodach :skacze:

Naatajla, ja uważam, że solidarność to jest dużo. A kasę jak z tego zebrać? Chyba, że facebook by się w jakiś sposób do tego przyczynił :) ...

Kasia1989
16-10-2010, 10:23
hmm to trzeba wpisac na tablicy ?? czy musze dostac jakas wiadomosc??

gattina
17-10-2010, 07:31
Kasia1989, wiadomość dostawałaś po prostu o tej akcji ;) Na tablicy wpisujesz "Lubię na [tutaj miejsce torebki]".