PDA

Zobacz pełną wersję : Informacje i notatki z kosmetyki - Dziewczynki pomóżcie!!!!



betisska
12-10-2010, 20:17
Kochane potrzebuję materiały do napisania pracy kontrolnej do szkoły. W szkole zastrzegają sobie korzystania z informacji podanych na internecie.....Może Wy macie gdzieś na komputerkch jakieś informacje o trądziku, jego objawach oraz o raku skóry oraz jak zapobiegać. Czekam na jakies info:) Z góry dziękuje:*

Czarnulka1523
12-10-2010, 22:39
do jakiej ty szkoly chodzisz??? ogolnych informacji ciezko jest uzyskac bez pomocy internetu, w bibliotekach tez nie masz takich ksiazek jedynie znajdzien info w ksiazkach ktore sa na studiach bo tam to powinno byc dobrze opisane ale nie wiem, w moje ksiazce od ksetologi tylko bylo drobiazgowo to opisane... wiec bedziesz maila ciężko.... ja chcialam skorzystac zbiblioteki akademi medycznej u mnei to niestety nie moglam bo nie mialam karty studenckiej.

betisska
12-10-2010, 23:10
cosinus....kosmetologia, ale maja chore wymagania, przy pisaniu tej kontrolnej pracy mam wrazenie, ze znow magisterke robie;) Po prostu masakra! I do tego wszystko trzeba recznie pisac!!

Tekila_18
12-10-2010, 23:54
Najpierw poszukaj na niecie jakiś książek, a potem poszukaj w google wpisz tytul tej książki z dopiskiem chomikuj. Na chomikuj.pl znajdziesz mnóstwo spakowanych książek a rejstracja darmowa:) ja tak często szukam książek

zlotko87
13-10-2010, 00:30
ja chcialam skorzystac zbiblioteki akademi medycznej u mnei to niestety nie moglam bo nie mialam karty studenckiej.

Nawet z czytelni nie można skorzystać jak się nie ma karty??

honeypuff
13-10-2010, 09:29
cosinus....kosmetologia, ale maja chore wymagania, przy pisaniu tej kontrolnej pracy mam wrazenie, ze znow magisterke robie;) Po prostu masakra! I do tego wszystko trzeba recznie pisac!!

praca kontrolna jest banalna!! 6 stron w tym 3 : str tytulowa,spis tresci,bibliografia. 3 str na dany temat to jest dla ciebie za duzo? o.O
a co do biblioteki polecam pojsc tu : Koszaliska Biblioteka Publiczna - Strona gwna (http://www.biblioteka.koszalin.pl/) zalozyc karte za 1zl, pojsc do Pani ktora siedzi przed komputerkiem powiedziec o czym sie ma prace i ta Pani znajdzie ci ksiazki w ktorych te informacje sa.

betisska
13-10-2010, 11:00
Ty chodzilas do tej szkoly i moglabys pomoc kolezance! Poza tym jak ma sie w domu male dziecko to ciezko sie za cokolwiek zabrac...poza tym ostatnio na studiach bylam 5 lat temu!!

Czarnulka1523
13-10-2010, 11:04
złotyko nie nie można bo nie chodze do nich do szkoly a pani powiedzial ze nie mozna zalozyc karty ani zobaczyc ksiazek które dostepne sa dla przyszlych lekarzy.... powodzenia w pisaniu

betisska
13-10-2010, 11:18
Właśnie pościągałam materiały:) Coś tam wyskrobię:) Praca będzie napisana w drodze do Stolicy hihi, bo właśnie się zbieramy:) Pozdrowię Syrenke od Was:)

zlotko87
13-10-2010, 17:50
złotyko nie nie można bo nie chodze do nich do szkoly a pani powiedzial ze nie mozna zalozyc karty ani zobaczyc ksiazek które dostepne sa dla przyszlych lekarzy.... powodzenia w pisaniu

O kurczę jakie buractwo!!

honeypuff
13-10-2010, 18:44
moglabym pomoc ale nie na zasadzie "daj mi swoja prace kontrolna" bo tak mi bedzie latwiej.

nie ty jedna masz dziecko i sie uczysz, jakos inne daja sobie rade wiec widocznie mozna, tylko trzeba chciec. zawsze mozna wziac dziecko na spacer i przy okazji odwiedzic biblioteke :)

samaron
13-10-2010, 18:50
Rozumiem, że betisska już pracę "skonstruowała" więc temat zamykam,
w razie czego poproszę PW.