PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobic samodzielnie tipsy-czyli pytania i odpowiedzi



mala
19-10-2010, 22:20
po krotce. otsuwasz skorki naklejasz tipsa musisz go dobrze dopasowac naklejasz od zew do wew. pilnikujesz tzw linie usmiechu i starasz sie zrownac tipsa razem z paznokciem przecierasz klinerem wybierasz taka dlugosc jaka chcesz i gilotyna odcinasz tipsa pilnikujesz i nadajesz mu porzadany ksztalt.nakladasz 1 warstwe cienko ale tak jakbys wcierala nie tak jakbys malowala paznokcie tylko wcierasz cienka warstwe. uwazaj by nie najechac na skorki do lampy by sie to ''wypocilo'' ;) wyciagasz przecierasz klinerem nakladasz na koncowki bialy zel jesli to ma byc frencz :) do lampy klinerem czyscisz. uzupelniasz reszte paznokcia takim mleczno rozowym zelem do lampy i klinerem robisz polerka zrownujesz nakladasz taki przezroczysto rozowy zel i do lampy klinerem wycierasz nakladasz oliwke i wczesniej jeszcze polerka

a jakiej mam tej lammpki uzyc aby utwierdzic paznokcia moze byc taka zwykla?:taka lampka nocna czy jakas specjalna?

asiek
19-10-2010, 22:27
Nie mów mi,że komuś tak powiedziałaś, bo padnę :D

Emilia B.
19-10-2010, 22:28
mała skąd taki fachowy opis wzięłaś?? :D

rudzia1985
19-10-2010, 22:31
:haha2::haha2::haha2:

no wiecie wy co :D takiego opisu jeszcze nie widzialam...
opis jak opis ale stylistyka i slownictwo mistrzoswkie :D
czytalam w jednym ciagu i swietnie to brzmi :haha:

NiCoLa
19-10-2010, 22:33
najlepsza jest lampka nocna :leze::leze::leze:

nanami7
19-10-2010, 22:36
yyy ... nie wiem o co chodzi, ale śmiesznie to brzmi jak się czyta jednym tchem :skacze:

lampka nocna ? to jakiś żart :huh: ?

:D

mala
19-10-2010, 22:37
hihihi na necie znalazlam
myslalam ze padne
jak cos jeszcze wyszukam to wam napisze

JAK SIE SCIAGA PAZNOKCIE ZELOWE.

jak mialam to sila zdzieralam jak mi odpadły ze cztery.
sa na to plynu, ale mi nie pomagaly.
dzieki :)

to żaden problem poprostu powinnaś intensywnie moczyć ręce w ciepłej wodzie z dodatkiem olejku, potem u nasady paznokcia zacznij powoli wyginać tipsa ku dołowi dzięki temu odejdzie on od tej części w której najmocniej przylega (wbrew pozorom nie powinno boleć możę troche wiem bo ja tak robiłam i nie bolało za bardzo, a ja jestm bardzo wrażliwa na ból więc nie martw się) tips powinien odchodzić od paznokcia bez większych oporów jeśli będzie dobrze wymoczony. Życzę powodzenia

jakie to tipsy?akrylowe zelowe czy jedwabne?
http://sevil.pl/index.php?op=1

Tekila_18
19-10-2010, 22:53
Masakra:wow::wow: Podziwiam osoby, które to opowiadały:D:D

asiek
19-10-2010, 22:57
Jestem w szoku, takimi poradami krzywdę sobie można zrobić

NiCoLa
20-10-2010, 09:59
O matko! Z jednej strony chce mi się z tego wszystkiego śmiać, ale z drugiej to tak jak Asia napisała - można sobie krzywde zdobić...

goslava
20-10-2010, 11:48
boshhhh masakra normalnie

AtelierStylizacji Carolla
20-10-2010, 16:34
Nicola sobie jak sobie ale jak przyjdzie klientka ...ała nawet nie chce mysleć:(:(:

ceris
02-02-2011, 08:20
Wydaje mi się, że te rady i wskazówki podawały takie "Zosie samosie", a nie stylistki.
Swoją drogą im dłużej żyję na tym świecie, tym mniej się dziwię. Głupota ludzka nie ma granic i wyrządza więcej szkód niż wszystkie ptasie i świńskie grypy razem wzięte ;]

weronisiaaa88s
03-02-2011, 11:55
Haaah...! Mocne!! ;PP

MartaOSz
03-02-2011, 12:15
:buahaha:no ładnie......
Jak bym była nie swiadoma co do czego to nie chcialabym trafic do takiej "stylistki"...jednej czy drugiej...
Aż nei wierze ze ktoś potrafi takie cuda wymyslac

xsunnyolciax
03-02-2011, 14:14
Lampka nocna!! :leze::leze: :o szok, trzeba mieć wyobraźnię, nie ma co :haha:

paznokietki000
03-02-2011, 19:37
Lmpka nocna :huh: :wow::wow::wow::wow: ????????????????????
. . . :leze::leze::leze::leze::leze::leze::leze::leze::l eze::leze::leze::leze:

" Otsuwasz skórki " "klinerem"

żel WCIERASZ !! :leze::leze::leze::leze::leze:

czarnyaniol121
03-02-2011, 20:20
lamka nocna :D hit sezonu :leze::leze::leze: niestety pełno takich porad można znaleźć :/:

hersa
03-02-2011, 21:09
niezłe, niezłe, się uśmiałam :D

kobietazpazurem
28-03-2011, 09:41
hahaha padłam ;D lampka nocna :D

paula99996
28-03-2011, 11:02
lampką nocną wypasasz wcześniej wtarty żel przetarty klinerem a i nie zapomnijcie dziewczynki otsuwać skórek!!!!!! Zarąbiście trwałe muszą być tak wykonane paznokcie... A może słuchajcie to my się nie znamy i źle wykonujemy swoją pracę a to jakaś nowa innowacyjna metoda

Anika
28-03-2011, 23:45
:leze: lampka nocna!!!!!! Ja pierdykam, jak ona na to wpadła???????:skacze:

fantasyola
12-07-2011, 15:04
najlepsza jest lampka nocna :leze::leze::leze:

haha,ja tez nie moge zaraz jerze urodze!!!!ratunku!!!!:haha:

coralick
14-07-2011, 00:14
"...moim zdaniem kurs jest naprawde niezbędny. Tu nie tylko chodzi o to aby zrobic komuś czy sobie ładne paznokcie, można komus poważnie UBLIŻYĆ. Powinno sie posiadac odpowiednią wiedzę z dermatologii i anatomii paznokcia.....tak jak mówicie to zadne hop- siup!!!..." :skacze::skacze::skacze:


"... DZIEWCZYNY Z WROCŁAWIA!!!!!

Przekaże swoją wiedzę z metody przedłużania paznokci na tipsie żelem i fiberglassem. Mam trzy letnie doświadczenie. Ogłoszenie skierowane do osób które chcą nauczyć się stylizacji paznokci , bez kursów i dla osob ktore maja zamiar wybrac się na taki kurs (warto miec podstawowe wiadomosci przed wybraniem sie na kurs). Moje warunki to:
-własny lokal
-własny sprzęt (lub chcoiaż jakaś część)
-kilka modelek (moge załatwić własne)
-chęć nauki
Tylko soboty i niedziele!
Za DARMO lecz miłym akcentem byłby np jakiś kosmtyk, drobny upominek w postaci cleanera itp..." :skacze::skacze::skacze:
"... kinula...
mi ostatnio sztuczne paznokcie trzymaly sie ok godz, w tym uwarzalam na wszystko. otworzyłam samochód odpadł jeden podalam reke koledze odpadł drugi, zapiełam spodnie odpadł kolejny... zastanów sie czy warto sie tak meczyc ;]..."

mala
14-07-2011, 20:49
hhihihi chyba zostane szkoleniowcem:
prowadze szkolenia z zakresu przedluzania paznokci
cena:cleaner 1 l

KarolciaK
15-07-2011, 15:23
ooo matko tragedia... nie wiadomo czy się śmiać czy płakać? ;/

coralick
15-07-2011, 16:41
smiac :D:D: koniecznie :D:D

asiek
15-07-2011, 17:00
Chciałabym zobaczyć i posłuchać tej "wiedzy".

Aliz
16-07-2011, 00:25
mojej kumpeli szkoda kasy żeby u mnie pazury robić (a dla znajomych dobrych i tak prawie darmo robię..) i zaczęła sobie sama kleić takie sklepowe, ostatnio mi pisze, że kupiła tipsy i gilotynę cała zadowolona, ja się zapytałam jak je ściąga, a ona, że PATYCZKIEM takim, heh ja sobie nawet tego nie chcę wyobrażać:P

KarolciaK
16-07-2011, 11:12
ja mam taka znajomą która lepi pazury od roku, to powiedzialam, ze jezeli nie bedzie czegos wiedziala, to niech da znac postaram się jej wytłumaczyć, albo powiem, gdzie znajdzie info na dany temat.

hassi
28-07-2011, 15:31
"witam. mam problem. kupiłam sobie sprzęt do paznokci żelowych, gdy wszystko już zrobię, nałożę wszystkie żele itp okazuje się, że żel nie stwardniał tylko się lepi. Czy to moja wina? Może lampy? A może moich żeli ponieważ są bardzo gęste i jak zamoczę w nich pędzelek to bardzo się ciągną.. :/ proszę o pomoc"

"witam robię sobie tipsy i jak wtapiam ozdóbki to je czuje na powierzchni paznokcia że nie są wtopiony w żel. proszę o radę"

"Primer nie jest do niczego potrzebny"

"Witam po zrobieniu tipsow metoda zelowa preswituja mi tipsy ( uzywam mlecznych) nie wiem co zrobic by ich nie widac prosze o rade"

"hej, mam pytanko. czasem po zrobieniu paznokci żel “odchodzi” od paznokci, ale od góry, na tipsie i tam gromadzi się brud. myślę, że to byłby mój błąd, gdyby nie to, że tak się dzieje tylko w przypadku dwóch dziewczyn, którym robię żele, reszcie nigdy nic się takiego nie przydarzyło. a każdej robię tak samo, wg schematu, że tak powiem."

"Gdy robię brokatowy french to co muszę zrobić aby brokat przy nakładaniu na nim kolejnej warstwy żelu nie rozmazywał się na całym paznokciu??"

"Czy naświetlanie jest rakotwórcze?? Bo tak słyszałam!!! Prosze o szybką odpowiedz!"

;-)

lukasiatko
28-07-2011, 15:39
Moje zdanie jest takie ,ze nie powinno sie takim ludiom sprzedawac produktow do paznokci :/

:leze::leze:

Paulka
28-07-2011, 16:11
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
:placz:ja chyba jestem mało bystra:huh:

asiek
28-07-2011, 18:40
To niewiedza tych osób sprawia, że śmiać mi się chce. Bo gdyby chociaż raz weszli na jakieś forum pazurkowe, by wiedzieli, że "to co się lepi" to warstwa dyspresyjna :D
Resina to raczej do jedwabiu..? I ktoś nie ma słownika w domu.

mini89
28-07-2011, 19:11
nie wiem czy śmiać się czy płakać .... i zgadzam się jak już dziewczyny nie chcą się wybrać na kurs, to niech chociaż zajrzą na forum, a dopiero później wygłaszają swoje opinie ....

coralick
28-07-2011, 19:35
... "nie rozumiem tego ze po wyciagnieciu reki z lampy na koniec trzeba przemyc odtłuszczaczem. Ja jak próbowałam to coś mi nie schną za dobrze a jak bym przemyła wacikiem to pełno włoskow by zostało na tym paznokciu...!! "

"Co do pytania o lampę UV to nie bd ci potrzebna tylko wtedy gdy bedziesz robiła paznokcie metodą akwarelową lecz polecam to tylko osoba z lekka wprawą bo to wymaga szybkości i dokładności."

:leze::leze::leze:http://monis-moda-i-uroda.blog.onet.pl/_d/forum/d/0.gif

a_now
21-11-2011, 11:34
:leze:kto mnie nauczy motody akwarelowej:leze:

katarynka89
21-11-2011, 12:02
ja też ide a kurs metody akwarelowej :) hehe tylko nową lampę muszę kupić :)

Agnieszka Praska
21-11-2011, 22:19
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
:placz:ja chyba jestem mało bystra:huh:


hehhe fakt fachowego nazwenictwa brak, a to opis niczego innego jak metody fly on stosowanej dawnoooo temu ;) tzw akryl sypany:D
sama na taki chodzilam 10 lat temu:)

zosia_29
22-11-2011, 14:52
Powiem, że ja zanim się zabrałam za paznokcie musiałam chociaz odrobinę wiedzieć co i dlaczego, ale to co przeczytałam to o mało się nie zsikałam ze śmiechu. czemu dziewczyny chcą iść na łatwiznę i nie pouczyć się chociaż odrobinę?

Patii
18-01-2012, 02:24
"JA RÓWNIEŻ ORADZAM LUKWID ZAWIERA SUBSTANCJE KANCEROGENNE (MAŁE ILOŚĆI) ALE OSOBIE DOROSŁEJ TO NIE SZKODZI ALE MAŁEMU DZIDZIUSIOWI MOŻE ZASZKODZIĆ TAK JAK PALENIE PAPIEROSÓW W CIĄŻY NIE WS\KAZANE
NIE POLECAM PRACY Z AKRYLEM W CIĄŻY , PRZEKWALIFIKUJ SIĘ NA ŻEL"

"zel sklada sie glownie z akrylu, wiec jesli akryl jest szkodliwy i rakotworczy to zel tez... do tego wbrew pozorom zel (nieutwardzony) duzo latwiej uczula!"

.... nie skomentuje tego.. lukwid... Boże, widzisz i nie grzmisz.... :lol:

asiek
14-01-2013, 14:38
A ja dzisiaj znalazłam kilka durnotek ;)
1. "Tipsy na szablonie zawsze odpadają, a na tipsie się trzymają"
2. "Tipsy żelowe ''zdejmuje się'' poprzez długie moczenie w wodzie z mydłem, tylko nie szarym bo wtedy nie "zejdzie" żel z naturalnej płytki. Jeśli nie chcemy aby nam tips "zszedł" nie możemy paznokci moczyć."
Najlepsze!!! 3. "Przed nałożeniem tipsa piłuje się naturalną płytkę do krwi i dezynfekuje jodyną." :lol::lol::lol::lol::skacze::leze:

Nysza
14-01-2013, 14:48
Asiek - nie no gdzie Ty te mądrości wykopałaś - muszę je sobie zanotować :skacze::leze:
Patii - koniecznie muszę to info wprowadzić w materiały szkoleniowe :skacze::skacze::leze::leze:

marylin
02-04-2013, 13:11
PYT:Z góry prosze o potraktowanie mojego tematu poważnie, bardzo prosze się nie smiac http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif http://imgx.wizaz.pl/forum/images/old_icons/1_roza.gif
Chciałabym się spytać, czy można żel nałożony na paznokcie utwardzić za pomocą... mini solarium?
Zaznaczam, że chcialabym utwardzić po prostu płytkę własnych paznokci żelem, nie zamierzam robić ich nikomu innemu. Korzystałabym z tej opcji co najwyżej raz na miesiąc, więc szkoda mi wydawać pieniędzy na lampę.Solarium, ktore posiadam w domu to mini solarium firmy Philips, 6 lamp x 20W

ODP1:Jest bardzo możliwe że żel się utwardzi. Na takiej samej zasadzie można go utwardzić światłem słonecznym w bezchmurny letni dzień, ale ile czasu na to jest potrzebne, tego nie wiem.

ODP2:Np soak off utwardzisz w silnie nasłoneczniony dzień. Rzadki żel nabłyszczający też możesz utwardzić natomiast inne budujące itp to z nimi się nie uda.

ODP3: Też się zastanawiam i nie wiem czy śmiać czy płakać.
Może "rostopić" żel też się da? Np w deszczowy dzień

kawosz
06-11-2017, 12:34
Mi zawsze robi je znajoma i nigdy z niej nie zrzeygnuje