PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki do paznokci



Strony : 1 [2]

Paulka
29-01-2013, 11:12
ja tak wlasnie zaleciłam swojej kolezance ktora niechciala juz uzupelniac paznokci, zeby wlasnie odrost malowala odzywka, i jak chce to oczywiscie kolorowym lakierm jesli ma ochote, ale zeby dbala o ten odroscik...w sumie to miesiac juz minał musze obejrzec jej pazurki i napisze jakie sa efekty:)

pinusia6
29-01-2013, 11:30
Czaje się na te obie odżywki :)

Powiedzcie mi moje drogie jedno...
Czy któraś stosowała którejś z tych odżywek po ściągnięciu żeli??
Jak wiadomo pazurki są troszkę osłabione i zastanawiam się jakie są efekty po tej odżywcze, jak z regeneracją

niunia-dziunia
29-01-2013, 14:55
Dobre pytanie Piniusia. Póki co ja ci na nie nie odpowiem, ale dziewczyny z pewnością tak:D
Ja dopiero zamówiłam tą pomarańczową, a pani w hurtowni powiedziała mi, żebym w ogóle nie łączyła tych odżywek z kolorową hybrydą, bo jest to sprawdzone, że hybryda nie będzie się tak dobrze trzymała jak na zwykłej bazie. No więc postanowiłam zakupić pomarańczową i oczywiście zrobię eksperyment z kolorkiem na sobie i mamie, a klientkom póki co będę aplikować samą odżywkę i ewentualnie lakier:)

natalia268
29-01-2013, 15:44
Ja powiem jedno...

Myslę że nie raz kupię tę 'odżywkę' ale nie ze względu na właściwosci odżywcze, a na to, że jest tańsza od bazy harmony, a świetnie sie trzyma !

kamillxx
29-01-2013, 21:09
nalozylam 2 pania odzywke pomaranczowa i kolor zobaczymy jak sie bedzie trzymac ...
co do pazurkow po zelu to wczoraj mialam klientke ktora 1,5 ty smarowala eveline ta z krzyzkiem i mowi ze widzi bardzo duza poprawe i faktycznie paznokcie byly w dobrym stanie...
musze jakos wzmocnic pazurki niektorym klientka bo na cienkich gorzej sie trzyma...

Chocolata
29-01-2013, 21:31
Wczoraj miałam Panią po 4 tyg. chodzeniu z kolorową hybrydką na Zielonej odżywce Harmony. Do tej pory pojawiała się u mnie co 2 tyg z odpryskami i ogryzkami - tym razem przyszła z pazurkami poza opuszek :o Więc bzdurą jest, że na zieloneh hybryda sie szybciej kruszy - właśnie odwrotnie! Na sobie wyprobuję pomarańczową bo właśnie skróciłam na maxa swoje osobiste.
Na prawdziwe efekty trzeba niestety czekać ok 2-3 miesięcy. Ale już samo to ze Hybryda lepiej się trzyma jak napisała natalia - pokazuje że dobrze ja mieć:)

niunia-dziunia
29-01-2013, 21:31
No to jestem bardzo ciekawa Kamillxx - daj znać jak wrócą:D

kamillxx
30-01-2013, 11:23
bede testowac... to stale klientki wiec powiedza jak bedzie cos nie tak

aurelia3
31-01-2013, 09:05
a ja właśnie dorwałąm dwie osoby i bedę stosować u nich tą kurację przez 3 miesiące (co dwa tygodnie spotkania), będę robić fotki i czekać na efekty :)

Sorcha
31-01-2013, 09:41
Super aurelia:) A powiedz które odżywki będziesz testować, same czy z kolorkami?

emila
31-01-2013, 14:37
Ja wczoraj nałożyłam siostrze hybrydę na zieloną odżywkę z Harmony, też dam znać, czy jest różnica między nią a zwykłą bazą :)

wisienkakwspz
01-02-2013, 21:19
Skoro zachwalacie to i ja sobie sprawię zieloną, bo i tak muszę zakupy zrobić i też będę testować, a co! :P

Zen.
08-02-2013, 20:33
Wstawiam zdjęcie po 2 tygodniach z pomarańczowym vitagelem, pani ma swoje paznokcie całkiem mocne, wcześniej nosiła kilka miesięcy żele, jak widać trzymają się, tylko na jednym paznokciu odeszło trochę z boku, na ten moment mogę powiedzieć, ze wcześniej z takim odrostem pani przychodziła po miesiącu. Innego działania ożywczego narazie nie widzę być może to dlatego, że odżywkę stosujemy u tej pani właściwie tylko żeby zawsze mieć pod lakierem bazę i ewentualnie błyszczące paznokcie, a pani swoje paznokcie ma mocne i raczej nie ma z nimi problemów . Przepraszam za te czerwone miejsca to niedomyty jeszcze dokładnie bordowy lakier.

niunia-dziunia
08-02-2013, 21:06
Zen, dajesz jedną warstwę, bez primera?

Zen.
08-02-2013, 21:09
nie daję primera sam dehydrator, jedna warstwa odżywki + jedna nabłyszczacza hybrydowego (tutaj mm)

niunia-dziunia
08-02-2013, 21:29
A widzisz, dajesz jeszcze nabłyszczacz - dobrze wiedzieć:D A ściągasz tak jak hybrydki czy spiłowujesz?

kamillxx
08-02-2013, 22:21
zen jaki dehydrator polecasz?

Zen.
08-02-2013, 23:01
Najczęsciej spiłowuje jest mi szybciej i ofc bardzo delikatnie, najczęsciej pierwsza warstwa pilnikiem, potem blokiem polerskim.

Ja mam z Ra nails, nie mam porównania z innymi, jest ok. Dziewczyny polecały wiec wziełam, sprawdza się :)

kamillxx
12-02-2013, 11:56
moje drogie a wiec testuje odzywke vitagel pomaranczowa do tej pory
-przysla do mie pani gdzie z malego pazurka zszedl jej lakier calkowicie odkleil sie jak naklejka i nie wie nawet kiey
-druga odprysnal z kciuka a koncowki sie przecieraja ale ma hybryde po raz pierwszy poprawke zrobilam jej z foundation wiec bede testwac czy jest roznica
-trzecia to kolezanka ze podobno wszystko jej zeszlo z rak ze sttop nie jak ja spotkam to dowiem sie dokladnie co i jak
-czwarta
jak polozylam odz kolor i nawierzchniowy bylo ok jak dalam odrzywke i nawierchniowy 4 zeszly a na jeden dalam tylko odrzywke wiec bede wiedziala jak sie trzyma

wszystko mam gelish kolor estetiq

moze wiecei dlaczego tak sie dzieje?
jakie sa wasze doswiadczenia z tymi odzywkami?

emila
12-02-2013, 14:53
Moja siostra nosiła hybrydowego frencha z zieloną odżywką 2 tyg., Przyszła na zdjęcie z jednym brakującym (wskazującym). Reszta wyglądała całkiem ok, chociaż ze zwykłą bazą jeszcze nic nie zgubiła. Robiłam nie dawno jeszcze jeden set z tą odżywką, zobaczę za trzy tyg. rezultaty :)

Chocolata
12-02-2013, 15:18
Jutro mam na pazurkach dziewczynę chodzącą już ponad 4 tyg. z odżywką zieloną i kolorem. Widziałam odrost - mega! Ani jeden pazurek nie uszkodzony. Jutro wrzucę zdjęcia:)

---------- Dodano o godzinie 14:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:08 ----------


moje drogie a wiec testuje odzywke vitagel pomaranczowa do tej pory
-przysla do mie pani gdzie z malego pazurka zszedl jej lakier calkowicie odkleil sie jak naklejka i nie wie nawet kiey
-druga odprysnal z kciuka a koncowki sie przecieraja ale ma hybryde po raz pierwszy poprawke zrobilam jej z foundation wiec bede testwac czy jest roznica
-trzecia to kolezanka ze podobno wszystko jej zeszlo z rak ze sttop nie jak ja spotkam to dowiem sie dokladnie co i jak
-czwarta
jak polozylam odz kolor i nawierzchniowy bylo ok jak dalam odrzywke i nawierchniowy 4 zeszly a na jeden dalam tylko odrzywke wiec bede wiedziala jak sie trzyma

wszystko mam gelish kolor estetiq

moze wiecei dlaczego tak sie dzieje?
jakie sa wasze doswiadczenia z tymi odzywkami?

Tak jak juz wcześniej pisałam Pomarańczową odżywkę stosuje sie wyłącznie w celu odżywczym, a więc nie powinno się jej niczym malować, żelować - może też zaistniał konflikt miedzy produktami różnych firm.
Pod kolorowe Hybrydy i lakiery zalecana jest Zielona.
Obie stosuje się podobnie - nakładając dwie warstwy odżywki plus top Harmony.

sandrus
12-02-2013, 15:21
W takim razie ja kupię zielona.
Dla jasności czy zielona spokojnie może być noszona bez żadnych
Kolorów?

Chocolata
12-02-2013, 15:58
Tak, ale jeśli masz Pomarańczową to ona jest taką bombą witaminową na naturalki. Zieloną dawaj pod kolorki i lakiery:)

wisienkakwspz
12-02-2013, 16:37
Dziewczynki a czy zielonej pod kolor dać 1 warstwę czy 2? Bo zakupiłam i będę testować na sobie to na bieżąco będę widzieć co i jak ;)

kamillxx
12-02-2013, 18:32
powiem wam ze na twardych paznokciach jest ok ale na miekkich nie
pomaranczowa jako sama odzywke mam dawac sama 2 warstwy i top? czy bez topu? bo juz zgupialam a czy ta zielona rzeczwiscie cos daje widzicie rezultaty ?

Nilvena
12-02-2013, 18:42
A te odżywki z Vitagelu kupujecie tylko w Eurofashion ? tylko tam są dostepne narazie?

kamillxx
12-02-2013, 19:09
sprobuj nov-med -dzie

natalia268
12-02-2013, 20:18
Ja zdaję relacje co do zielonej...

Mamie spokojnie sie trzyma, a ma ciezka prace, rece ciagle gdzies włożone, w wodzie najwiecej itd itd.
Trzyma sie spokojnie 2 tyg. Już drugi raz przywaliła tym samym pazurem i sie złamał dlatego robimy od poczatku, ale wytrzymały by dłuzej, to na pewno ;)

Ale...

Mama kiedys miała bardzo twarde pazurki, jak jej sciagam hybrydy to ma strasznie cieniutkie i łamliwe pazurki... Doszłyśmy do wniosku, że to wina leków..

Więc robię jej juz na pewno powyżej miesiąca i odżywka jeżeli ma jakieś wartości odżywcze to nie działa. Zobaczymy jak dalej.

Zen.
12-02-2013, 20:39
Ja zawsze daję jedną warstwę vitagelu i w zaleznosci od tego czy pomarańczowa czy zielona to albo nabłyszczacz albo kolor hybrydowy, ale widzę, że nie wszystkim się trzyma tak jak powinno więc chyba zacznę dawać jak Choco dwie warstwy viagelu być może w tym tkwi problem. Działanie odżywcze ciężko stwierdzić bo dużo Pan na zimę chyba nie wychodzi w ogóle z domu a co dopiero na takie 'rarytasy'.

Chocolata
12-02-2013, 23:11
Stosowanie Vitagel-u
https://www.youtube.com/watch?v=FbyEAq0h2jc

natalia268
12-02-2013, 23:19
ja nie nakładam dwóch warstw ;)

tylko zawsze na poczatku daje takie plamki na pazurka i wcieram. Do lampy to. A później juz normalna warstwa.

ładne słowo 'Wajtażel' i ten akcent <3 :D

kamillxx
12-02-2013, 23:26
czym wcierasz pedzelkiem?

---------- Dodano o godzinie 22:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

filmiki o aplikacji vitagel https://www.youtube.com/watch?v=IRlmcHNg4Ag (https://www.youtube.com/watch?v=IRlmcHNg4Ag)

natalia268
12-02-2013, 23:26
tak pędzelkiem. Tylko innym. Nie z buteleczki ;)

Agnieszka Praska
12-02-2013, 23:27
Stosowanie Vitagel-u
https://www.youtube.com/watch?v=FbyEAq0h2jc

pytanie za 100 punktow co to za piekna czerwien ktora kryje tak pieknie:D

Chocolata
13-02-2013, 15:46
Aguś Hot Rod Red, Red-Y and Waiting albo poczekaj na nowy kolor z serii Year of the Snake Collection :)
Sorry za offtop

Agnieszka Praska
13-02-2013, 16:16
to pierwsze na pewno nie bo mam i 3 warstwami nie kryje ;)

sorki za ot;)

gonia1203
13-02-2013, 20:37
to pierwsze na pewno nie bo mam i 3 warstwami nie kryje ;)

sorki za ot;)

tez chcialam ladnie kryjaca czerwien i odcieniem praktycznie identyczna do HRR wiec zakupilam IBD JUST GEL, bing cherries i 2 warstwy dobrze kryja :)

kamillxx
13-02-2013, 20:43
moje drogie testow ciag dalszy
polozylam z 5 dni temu kolezance odzwke pomaranczowa bez nawierzchniowego i z nawierzchniowyym
palec z topem nawierzchniowem nawet przy przypilowaniu sie trzyma a te z topem odeszly lub odpryskuja...
dziaiaj nalozylam sama odzwke pomaranczowa na dlonie fryzjerki ktora ma zniszczone pazurki zopbaczymy co bedzie dalej...

Chocolata
13-02-2013, 20:56
Pazurki z miesięcznym równo odrostem na Zielonej odżywce hybryda CND
65792

kamillxx
13-02-2013, 21:07
chocolada odroscik i stan pazurkow imponujacy:wow:
pamietasz jakie pazurki miala klientka cienkie czy twarde?
jak porownasz zielona odzywke do bazy foundation?
czy zauwazylas jakas poprawe pazurkow po zastowsowaniu odzywki?
czy przecieraz odzywke po utwardzeniu pedzelkiem przed nalozeniem koloru?

niunia-dziunia
13-02-2013, 21:10
Na pierwszym filmiku kładą dwie warstwy, a drugim tylko jedną....:/:

Ale lampy mają super:D

Chocolata
13-02-2013, 21:45
chocolada odroscik i stan pazurkow imponujacy:wow:
pamietasz jakie pazurki miala klientka cienkie czy twarde?
jak porownasz zielona odzywke do bazy foundation?
czy zauwazylas jakas poprawe pazurkow po zastowsowaniu odzywki?
czy przecieraz odzywke po utwardzeniu pedzelkiem przed nalozeniem koloru?

Pazurki były w opłakanym stanie po nieudolnej stylizacji żelem w jakimś salonie kilka dni wcześniej. Część odpadła, część sobie pozrywała a ogólnie ma słabe pazurki.
Baza różni się bardzo od odżywki - Odzywka jest gęsta, ma w sobie jakieś drobiny mleczne jak źle rozmieszana śmietana ;))( niewidoczne po nałożeniu)Pędzelek w odżywce jest długi - w Bazie - króciutki.
Poprawy nie da się zauważyć po pierwszej aplikacji - tym bardziej że ja zostawiam resztki ze starej bazy jeśli się dobrze trzymają pazurka.
Przecieram tylko wtedy, gdy używam koloru z innej firmy - z doświadczenia widzę, że nie sciąga się wtedy tak bardzo.

emila
18-02-2013, 14:58
Ja mam pytanie, jak chcę tylko nałożyć samą odżywkę gelisha (zieloną) to daję dwie warstwy + top, czy już bez topu?

Chocolata
18-02-2013, 16:59
Przetestuj i powiedz nam jak się trzymało:):)

emila
18-02-2013, 18:55
No właśnie dzisiaj będę testować :) zrobię z topem zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Margaretka23
21-02-2013, 11:56
Dziewczyny ja z czystym sumieniem polecam podkład i odżywkę Nail Tek II Foundation. Jest ona właśnie po ściągnięciu tipsów aby paznokieć się odbudował. Ja nosiłam tipsy dwa lata więc wyobraźcie sobie moje paznokcie po ich ściągnięciu. Moja kosmetyczka poleciła mi tą odżywkę, kupiłam. Stosuje się ją warstwa na warstwę przez 7 dni (podkład tylko raz). Jak żółkła to zmywałam i powtarzałam kurację. Po miesiącu stosowania miałam piękne pazurki, nawet przed tipsami takich nie miałam dlatego je założyłam :) Stosuje do dzisiaj na lakier. Odżywka tylko na allegro, nie znajdziecie w sklepach. Paznokcie są tak twarde że można nimi gwoździe wbijać :D Teraz sama maluję sobie paznokcie, nie potrzebuję już tipsiorów :D
Naprawdę WARTO!! Oto moje pazurki naturalne:

66099

Tak, jest rewelacyjna :)

daruniunia
22-02-2013, 21:54
Ta odżywka Nail Tek jest dostępna też w Daglasie :D

sylla
25-02-2013, 11:27
Dołączam do Was dziewczyny. Kupiłam pomarańczową odżywkę Gelisha. Jak tylko przyjdzie to będę testować. Ciekawe....

Madziullka
02-03-2013, 18:33
Ja zakupilam zielony Vitagel. Zrobilam jednej klientce. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nakladalam jedna warstwę odżywki,2x kolor, top.

Chocolata
02-03-2013, 18:49
Kamillxx
napisałaś "polozylam z 5 dni temu kolezance odzwke pomaranczowa bez nawierzchniowego i z nawierzchniowyym
palec z topem nawierzchniowem nawet przy przypilowaniu sie trzyma a te z topem odeszly lub odpryskuja..."
chyba coś źle napisałaś albo ja nie zrozumialam bo wynika z tego że z topem sie trzyma i z topem odpryskuje?;)

kamillxx
02-03-2013, 22:38
bez topu sie trzymala a z topem odchodzila...
testuje dalej ale teraz bez topu dam znac...

a cz zauwazlyscie jakas poprawe paznokci lub przyczepnosci po zielonej odzywce?

Askar
03-03-2013, 10:53
bez topu sie trzymala a z topem odchodzila...
testuje dalej ale teraz bez topu dam znac...

a cz zauwazlyscie jakas poprawe paznokci lub przyczepnosci po zielonej odzywce?
Kamilxx przeczytaj to, co napisałaś... To coś typu: nie lubię kawy z mlekiem, za to lubię kawę z mlekiem. Teraz wypiję bez mleka i dam znać czy mi smakuje...

Nikt niestety Ci nie pomoże w tej sytuacji :)

kamillxx
03-03-2013, 11:43
jeszcze raz
-odzwka pomaranczowa 1 warstwa bez pomalowia topem trzymala sie ok
-odzywka pomaranczowa 1 warstwa +top 1 warstwa =nie trzyma sie

mam nadzieje ze jest to zrozumiale

Askar
03-03-2013, 17:00
Czyli bez topu się trzyma a z topem odchodzi- trzeba było tak od razu.

Ja mam zieloną odżywkę Harmony i nosiłam ją najpierw samą, a teraz mam z kolorem i topem i za każdym razem mi się ładnie trzyma. Ale pomarańczowej nie mam nie wiem czy jest między nimi różnica.

KlaudiiS
04-03-2013, 12:06
Wczoraj dopiero ją odkryłam, ponieważ normalnie pracuje na CND shellac i oni takiego cuda nie maja. Przeczytałam wszystko i jestem bardzo ciekawa jak się sprawuje. Marzyło mi się takie cudo, bo mam tak mizerne paznokcie, że to się w głowie nie mieści, a bez hybrydy życ nie umiem :) Czekam na jeszcze kilka opinii :)

sylla
04-03-2013, 12:39
Dziewczyny ja mam pomarańczową odżywkę Gelish. Zrobiłam sobie tydzień temu hybrydy. Na jednej ręce mam Gelish odżywkę + 2x kolor + top coat. Na drugiej bazę Indigo + 2x kolor + top coat. Na dłoni z odżywką wszystko się super trzyma . A na drugiej wczoraj wieczorem pojawił mi się mały odprysk od wolnego brzegu. Co do twardości paznokci to nie widzę różnicy. Ale co do wytrzymałości stylizacji to już tak... A może przypadek z tym odpryskiem....? No zobaczę co będzie dalej....

Chocolata
04-03-2013, 15:06
Po raz enty napiszę - Pomarańczowa odżywka najlepsza jest stosowana samodzielnie ew. pod lakier. Zielona jest ciut uboższa w składniki, natomiast to ją stosować powinno się z hybrydami kolorowymi. I najlepsze efekty dają, jeśli nakłada się je dwoma warstwami , ew. jedna warstwa odżywki, druga bazy, na to kolor i top

sylla
04-03-2013, 15:55
No widzisz a ja właśnie gdzieś czytałam , że to właśnie pomarańczową można dawać pod hybrydy a zieloną bardziej samodzielnie... No to już sama nie wiem? Kupiłam specjalnie pomarańczową , żeby była pod hybrydy :(.
No nic. Teraz to już nic nie poradzę . Testuję tak jak jest...

niunia-dziunia
04-03-2013, 21:08
No to może ja się wypowiem co do pomarańczowej:

- zrobiłam mamie jedną warstwę i dwa tygodnie dała radę:D
-sobie zrobiłam z topem i od razu miałam zapowietrzenia - 2 RAZY!!!!!! (a starałam się na maxa)
- zrobiłam klientce też z topem i też zapowietrzenia
-zrobiłam innej klientce z kolorem MM i topem i też dupa, po kilku dniach odpryski (a jak wcześniej robiłam jej na zwyczajowej bazie harmony to było ok przez 4 tygodnie)

Spróbuję jeszcze raz samą bazę bez topu.

Wiecie, jeszcze nigdy nie miałam problemu z takimi zapowietrzeniami w tak krótkim czasie i to na hybrydzie. Naprawdę byłam w szoku, bo jedno zapowietrzenie odkryłam zaraz po wyjściu z gabinetu:wow:, a robiłam wszystko naprawdę mega starannie.....

Chocolata
04-03-2013, 22:25
No to może ja się wypowiem co do pomarańczowej:
....Wiecie, jeszcze nigdy nie miałam problemu z takimi zapowietrzeniami w tak krótkim czasie i to na hybrydzie.

Niunia, pomarańczowa odżywka nie jest Hybrydą!

kamillxx
04-03-2013, 22:34
w srode robilam odzywke pomaranczowa 1 warstwa potem lakier na drugi dzien juz odchodzila płatami...
wczesniej robilam 1 warstwepomaranczowej i kolor i top i tez szybciej odchodzila...

niunia-dziunia
05-03-2013, 00:05
Wiem, że nie jest hybrydą. Tak mi się napisało:ok:

Askar
05-03-2013, 09:53
No ja teraz się cieszę, że kupiłam zieloną :D

Madziullka
12-03-2013, 23:09
Ja mam zieloną i niestety jednej klientce poodpryskiwala na prawie wszystkich paznokciach. Robilam ją z kolorkiem z Asto. Następnie robiłam samą pod lakier i trochę lepiej. I mojemu facetowi na próbę i o dziwo trzyma się rewelacyjnie:yess:
Chocolata a dlaczego mowisz, że lepiej dwie warstwy???? Nawet mi to do glowy nie przyszło, żeby taką kombinację wypróbować :D

Chocolata
12-03-2013, 23:31
Spróbuj na tej osobie której wcześniej odprysnęło:) Z obserwacji moich króliczków doświadczalnych piszę:)

Madziullka
12-03-2013, 23:55
Niestety już zrobilam jej hybryde z normalna bazą, żeeby nie było problemów więcej:) ale dzięki za rade:ok: napewno wypróbuje Twój sposób:skacze:

wisienkakwspz
13-03-2013, 17:19
Ja mam zieloną i robiłam i samą + lakier zwykły, i odżywka + top, i odżywka + kolor + top i wszystko się pięknie trzyma. Tylko z jedną dziewczyną mam problem, ale z nią zawsze mam problem przy hybrydach, tylko żel się jej trzyma i to jak przedłużymy... Aha i zawsze daję 2 cienkie warstwy odżywki ;)

beata63
23-03-2013, 08:35
Ja testuję na sobie zieloną odżywkę gelisha od 1,5 miesiąca, moje paznokcie są w o wiele lepszej kondycji niż przed stosowaniem odżywki, stały się o wiele twardsze nie do złamania, płytka zdrowa , też nakładam 2 warstwy, hybryda trzyma się na niej mocno, nic nie odpryskuje po czasie, zamiast zwykłej bazy gelish stosuje zawsze tą zieloną odżywkę i jestem bardzo zadowolona.

syrena16
23-03-2013, 15:03
dajcie dziewczyny linka do zielonej tej odżywki i info jakim cudem hybryda sie na niej trzyma...

beata63
23-03-2013, 17:35
tu masz link Harmony Gelish Vitagel Strength odżywka UV NOWOŚĆ (3103331292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/harmony-gelish-vitagel-strength-odzywka-uv-nowosc-i3103331292.html)

emila
02-04-2013, 22:47
Paznokcie po 6 tyg. nałożone były dwie warstwy zielonej hybrydy vitagel i warstwa top coat :)

Chantelle
04-04-2013, 14:05
bardzo ładne, jakby nic na nich nie było kombinowane:ok:

asia
06-04-2013, 18:12
skusilam się na tą 8w1 evelyn, powiem wam , ze pierwsza warstwa ok. drugiego i 3 dnia meega piekło, ale nie od razu po nalożeniu, tylko tak po pol godzinie. przechodzi po jakiejs 1,5h. dzis zmylam, bo się przestraszylam, ale paznokcie faktycznie wyglądają juz lepiej i są twardsze.

Aliz
08-04-2013, 13:18
ja mam odżywkę z wapniem z Delii i zdecydowanie odradzam - błyskawicznie się ściera z paznokci, na drugi dzień po aplikacji już prawie połowy nie było, a co dopiero mówić tu o działaniu...

KlaudiiS
09-04-2013, 22:32
Znalazłam na yt filmik na ktorym robią odżywke i kolor


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

mini89
27-06-2013, 16:22
tataj macie dziewczyny jeszcze dodatkowe wskazówki :)

69972

proszę https://www.facebook.com/photo.php?fbid=206112949512602&set=a.117444055046159.2019.116873795103185&type=1&theater

KlaudiiS
01-07-2013, 21:19
Lakier PERMANENTE UV VITABASE bazowy - Lakiery hybrydowe PERMANENTE UV - Produkty - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/853-lakier-permanente-uv-vitabase-bazowy.html) widziałyście odzywke hybrydową od MM?

monkas
29-07-2013, 16:33
Miałam okres kiedy paznokcie wyglądały po prostu źle. Teraz już tego nie ma, oczywiście od kiedy wprowadziłam odżywkę i dbam o to, z czego korzystam. Paznokcie wyglądają teraz o niebo lepiej...

niunia-dziunia
11-08-2013, 23:48
Polecam Eveline 8w1 - rewelacyjnie utwardza paznokcie i świetnie się trzyma:)

jealousgirl
26-08-2013, 22:37
Lakier PERMANENTE UV VITABASE bazowy - Lakiery hybrydowe PERMANENTE UV - Produkty - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/853-lakier-permanente-uv-vitabase-bazowy.html) widziałyście odzywke hybrydową od MM?




podbijam, czy ktoś stosowal? Ile wytrzymuje hybryda na tym podkładzie?

KlaudiiS
10-09-2013, 22:45
Dziewczyny częsty wasz vitagel też ma takie białe mroczki i jest gęsty?

nanami7
11-09-2013, 01:05
tak ;) moj tez - na plytce jest oki.

ashley2020
19-09-2013, 12:24
ja używam na regeneracje paznokci po ściągnięciu żelu Eveline - paznokcie mocne i lśniąca jak diament i na to daje nabłyszczać lub utwardzacz .. po tygodniu widzę odrost a odżywka nadal się trzyma :) Po dwóch miesiącach mam prawie w całości na nowo paznokcie odrośnięte :)

verbena60
08-10-2013, 15:08
ja używam na regeneracje paznokci po ściągnięciu żelu Eveline - paznokcie mocne i lśniąca jak diament i na to daje nabłyszczać lub utwardzacz .. po tygodniu widzę odrost a odżywka nadal się trzyma :) Po dwóch miesiącach mam prawie w całości na nowo paznokcie odrośnięte :)

I chyba marka Eveline nie jest jakoś specjalnie droga?

Elmacosmetics
08-10-2013, 15:31
Polecam odżywki do paznokci firmy Eveline :) Są naprawdę świetne osobiście polecam odżywkę 8w1 tego samego producenta:)

evevlina
08-10-2013, 16:01
Niestety odżywki Eveline wcale nie są takie rewelacyjne, a wszystko przez to, że zawierają formaldehyd. Wiele osób sobie nią paznokcie zniszczyło, zamiast poprawić. Ja np gdy nałożyłam ją na paznokcie to zaczeły mnie okropnie piec, nawet jak od razu zmyłam to czułam ból. Obecnie na jednym z paznokci pojawiła się onycholiza i nie wykluczam, że to właśnie przez tą odżywkę.
Dlatego dziewczyny bądźcie ostrożne, bo to, co jednemu pomaga, innemu może zaszkodzić.

sticky87
20-01-2014, 22:23
Dziewczyny ja tydzień temu zrobiłam z ciekawości hybrydę na pomarańczowym vitagelu i jak na razie jest ok :) Zwyczajnie gdzieniegdzie ryski id użytkowania i dzisiejszych porządków :)

Agnieszka Praska
21-01-2014, 00:53
Jesli vitagel ma byc skuteczny to po tygodniu sie sciaga i naklada od nowa a nie chodzi 2 lub 3 tygodnie ;

Emerald
21-01-2014, 02:21
A stosowałyście Vitabase z MM pod hybrydę? Ja też jestem jej bardzo ciekawa :)

emalia
13-02-2014, 14:09
Również jestem ciekawa tej odzywki utwardzanej Mistero Milano Vitabase
ktos używał?
zastanawiam się nad kupnem vitagelu gelish albo może spróbować vitabase

KlaudiiS
13-02-2014, 15:18
mam vitagel zielony ale na moich biednych mazurach trzyma się dwa dni. jak dawałam pod kolorową hybryde to też klientki się skarzyly że odpada lakier

emalia
20-02-2014, 12:46
mam vitagel zielony ale na moich biednych mazurach trzyma się dwa dni. jak dawałam pod kolorową hybryde to też klientki się skarzyly że odpada lakier


a efekt odżywienia zauwazyłaś?

kobietazpazurem
20-02-2014, 13:10
Niestety odżywki Eveline wcale nie są takie rewelacyjne, a wszystko przez to, że zawierają formaldehyd. Wiele osób sobie nią paznokcie zniszczyło, zamiast poprawić. Ja np gdy nałożyłam ją na paznokcie to zaczeły mnie okropnie piec, nawet jak od razu zmyłam to czułam ból. Obecnie na jednym z paznokci pojawiła się onycholiza i nie wykluczam, że to właśnie przez tą odżywkę.
Dlatego dziewczyny bądźcie ostrożne, bo to, co jednemu pomaga, innemu może zaszkodzić.


Efekt pieczenia wywołał właśnie formaldehyd jednak nie ma wątpliwosci, że owa odżywka pomaga 90% kobiet które je stosują. Sama bardzo szczerze polecam je swoim klientkom uprzedzając , że ma w sobie składnik źrący jednak każda jedna a jest ich wiele po jej stosowanie ( po POPRAWNYM) stosowaniu tak jak na pudełku jest napisane ma piękne i mocne paznokcie bez efektów ubocznych. Co do owych efektów to nie ma środka cud- nawet po zwykłych witaminach na ulotce sa wypisane efekty niepożądane. Z takimi efektami spotkamy się cokolwiek byśmy używały. Wszystkie trzeba używać tak jak jest to opisane. Gdzieś na jakiś forum byla nagonka na owa odzywkę a potem Eveline wydało oświadczenie, że owy opis jest zamieszczony przez konkurencje bo owa odżywka jest tania i skuteczna. Miałam jedna klientkę, u której wystąpiła onycholiza jednak jak się potem okazało nie stosowała się do zaleceń odżywki do tego brala silne tabletki więc skutek taki mógłbyć wcale nie związany z odżywką. Ja ją szczerze polecam- sama pięknie wyprowadziłam nią swoje paznokcie u stóp bo były kruche a i w salonie stosuje i zalecam klienteli... Efekty cudowne.

agulan82
20-02-2014, 14:04
No wlasnie tak to jest z ta odzywka, ze wedlug mnie to jest odzywka dla zdrowych paznokci ale wedlug mnie to wlasnie odzywka powinna byc dla paznokci podniszczonych czy rozdwajajacych sie a nie zdrowych. Tzn. ja mialam troszke przepilowana plytke to jak nalozylam eveline diament to pieklo nie milosiernie a uwazam, ze jezeli cos z zewnatrz zadaje bol to znaczy, ze nie jest dobrze a jeszcze naczytalam sie opini na forum i odstawilam bo balam sie skutkow ubocznych a zaczelam olejowanie paznokci by im pomoc. A eveline stosuje do paznokci u stop, ktore mam poprostu suche takie kruche, ze czasami pukne delikatnie w szafke i juz mam ukrychniety albo rozdwojony - na razie poprawy nie widze ale poczekam jeszcze troche bo za krotko uzywam. Ogolnie tej odzywki nie polecam nikomu bo bym sie bala, ze zrobi komus krzywde.

kobietazpazurem
20-02-2014, 19:55
Nakłada sie jej jedna cienka warstwę wtedy szczypie minimalnie. Nie jest ona na zdrowe paznokcie lecz na rozdwajajace sie i łamliwe aleeee nie jest zalecana dla Zamościu po tipsach!!! Czemu? Paznokieć posiada około 100 warstw. Po wszelkiego typu przedluzeniach paznokieć traci od 30 do 50 warstw tak wiec w momencie aplikowania owej odżywki ligiczne jest ze skutki beda odczuwalne bardziej ale nie ukrywamy po zdjeciu paznokci przedluzonych ( a zdejmowane bywają rożnie) nawet ciepła woda " boli". Jest to odżywka do całkowicie odrosnietychh paznokci.

Tulipan
10-05-2014, 13:57
Jeśli chodzi o odżywki mam długie doświadczenie z odżywką phenomen oil z jessici. Stosowała któraś z Was ? Ja jestem zachwycona jej zapachem i działaniem jeśli chodzi o suchą skórę na dłoniach chociaż ma ogólnie zastosowanie na suchej skórze dłoni, stóp/pięt, kolan. Jak dla mnie rewelacja.

monkas
23-05-2014, 17:27
Aż tak bardzo, że założyłaś konto, aby o tym napisać, jesteśmy pod wrażeniem ;-)
Czemu nikt tego nie skasował? ;-) Nie znam produktu, ale wątpię, aby panna miała kiedykolwiek z nim do czynienia.

evevlina
23-05-2014, 20:30
Co do odżywki Eveline, to stosowałam ją zgodnie z opisem- bardzo cienką jedną warstwę, a mimo to wywoływała silne pieczenie. z reszta co to za odżywka która powoduje bol? bez przesady...

kasiulka81
23-05-2014, 22:30
A w moim gronie już 3 koleżanki używają, bądź używały tej odżywki i efekty są piorunujące, fakt że na początku piekła, ale dla takiego efektu stwierdziły że mogą trochę pocierpieć i się opłaciło, bo paznokcie mają teraz mocne, długie i gładkie :ok:
Ostatnio jedna z tych dziewczyn zdecydowała się na zażelowanie pazurków i powiem szczerze, że nie jest to po długim stosowaniu tej odżywki takie łatwe, pazurki się zapowietrzają, czy któraś z Was miała już takie doświadczenie??? Jak to wyeliminować???

malutkaistotkaa
27-05-2014, 08:43
niby pomaga ale co widze to pozneij suche skorki sa bardzo niektorym wlazi powietrze jakby pod naturalnego paznokcia
innym bardzo zaczely zolknac
wiec ja juz mam dystans do tej odzyweczki:)
a wyeliminowac primer bezkwasowy + zel gruntujacy u mnie pomaga:)

sora-imagica
28-05-2014, 10:31
Formaldehyd zawiera co najmniej 50% dostępnych na rynku odżywek do paznokci. Dlatego właśnie są skuteczne, bo skutkiem ubocznym stosowania formaldehydu jest reakcja obronna paznokcia(utwardzenie i wysuszenie).

Jeżeli odżywka piecze - należy zrezygnować z dalszego jej stosowania. Znam kilka przypadków z życia prywatnego, które nabawiły się onycholizy dzięki Evelline. A co do reguł stosowania na opakowaniu - jak to możliwe, że każda 8w1 ma INNE zastosowanie? Oto przykłady, które wyczytałam na opakowaniach:
- stosować przez 10 dni (1sza warstwa w pierwszy dzień, potem 2ga w drugi, następnie zmyć i od początku)
- stosować przez 14 dni (4 warstwy przez cztery kolejne dni, potem zmyć i od początku)
- stosować przez 3 MIESIĄCE :| (chyba po 4 warstwy)
- stosować przez 6 tygodni (po 4 warstwy)

Czyżby producent zmieniał opisy ze względu na raban jaki podniosły kiedyś blogerki?

evevlina
28-05-2014, 12:26
no to chyba tym firmom kosmetycznym coś się pomieszało, skoro produkują kosmetyki, w tym przypadku odżywki, gdzie substancją utwardzającą/ odżywiającą nie są jakieś witaminy/substancje odżywcze itp. tylko toksyczne konserwanty, które wywołują skutek uboczny w postaci utwardzania... niestety to nie jest jedyny skutek uboczny..

nitownica
10-07-2014, 12:40
hej dziewczyny czy obie odżywki vitagel pomaranczowa i zielona nalezy utwardzać w lampie uv? i czy probowałyscie na odżywke vitagel przed nalozeniem kolorku nalozyc baze pod hybryde aby zwiększyc trwałość?i czy zielona czy pomaranczoa moze byc pod hybryde? z tego co czytalam to zielona, ale spotkalam sie tez ze pomaranczowa...zastanawiam się nad kupnem tych odżywek dlatego tyle pytan:)

marylin
10-07-2014, 14:13
Parę stron do tyłu masz odpowiedzi na swoje pytania,utwardzają się w lampie,pomarańczowa jest odżywką do stosowania samą lub pod zwykły lakier.Nic się nie stanie jeśli na nią(pomarańczową) nałoży się bazę a potem kolor-wypróbowałam. ,zielona pod hybrydę jako baza.

NatalciaSHINEE:)
04-08-2014, 20:23
Polecam ci P.shine ale z innej beczki mam wazne pytanko. Przy 2 warstwie pasty po 2 tygodniach oczywiscie nie wiem czy matowac i dac paste na odrost czy na caly paznokciec ktos wie ?

krysia_p
12-08-2014, 13:21
a co myślicie o olejowaniu paznokci jako metody na ich wzmocnienie?

hera16
20-02-2015, 12:28
Ja polecam oliwke z mirry z EF. Szybko naprawia paznokcie. Rosną zdrowe i bardzo mocne, twarde. Ja kupuje zawsze w eurofashion ale widziałam że sunflower też ma taką jednak nie wiem cz działa tak samo dobrze

natalia268
23-02-2015, 21:56
Czy tylko ja nie wierzę we wszystkie odżywki ? :skacze:

samaron
24-02-2015, 09:23
Ja też nat mam mieszane odczucia, a raczej nie zauważyłam tych efektów po prostu :)

banzajka
24-02-2015, 19:16
Czy tylko ja nie wierzę we wszystkie odżywki ? :skacze:



ej nie odbieraj mi nadziei XD

frontnow
13-03-2015, 19:23
Czy tylko ja nie wierzę we wszystkie odżywki ? :skacze:

Właśnie, też wątpię w ich jakość. Jak już to wybrałabym odżywki w tabletkach, na włosy, skórę, paznokcie.

karola90
18-09-2015, 12:35
ja na sobie sprawdziłam ten olejek Olejek aktywnie odmładzający paznokcie CMT23 (http://cmclassic.pl/promocje/209-olejek-aktywnie-odmladzajacy-paznokcie-cmt23.html) i faktycznie działa, mam lepsze paznokcie, nie rozdwajają mi się i polecam ją również moim klientkom, w ogóle ten producent ma naprawdę dobre preparaty i akcesoria do paznokci

scrolly
12-01-2016, 23:11
A co powiecie na odżywkę LaLuxe 9w1 - jest niedroga dlatego zastanawiam sie czy nie zniszczy paznokci... Dostałam ją w prezencie i to co mogę zauważyć, że bardzo szybko po niej rosną paznokcie, ale zastanawiam się czy jakoś przy dłuższym stosowaniu nie będą przez to słabsze?
Ta marka to chyba jakiś odłam Eveline...

krysia_p
01-02-2016, 10:28
Polecam odżywkę Black Diamond z Golden Rose. Super utwardza paznokcie. Przy moich naturalnie twardych efekt był aż za duży

emilia30
17-03-2016, 18:25
najlepie stosować krem do rąk

monkas
10-08-2016, 17:53
Nieustannie ta sama odżywka new nails.
Wiem jak to działa, ile to daje, jak wzmacnia paznokcie. W moim przypadku efekt genialny i po prostu tak to powinno wyglądać.

invisible20
02-04-2017, 20:36
Używałam bardzo długo odżywki wzmacniającej z miss sporty, ale ją chyba wycofali, bo nigdzie nie mogę jej dostać. Kupiłam to co było akurat na promocji w rossmannie - odżywkę Płynne złoto od Bielendy, ma lekko mleczny kolor i drobinki złota, co bardzo elegancko wygląda na paznokciach, które ładnie złoto się mienią.

sili
30-05-2017, 01:26
Bardzo lubię z Eveline. Cena rewelacyjna i naprawdę jest świetna. Niesamowicie wzmacnia paznokcie.

katarynka19888
05-06-2017, 11:27
Dawno temu używałam z Sally Hansen. Była świetna, dawała efekt french manicure :) chyba do niej wrócę

Anggie3
05-06-2017, 14:39
Dziewczyny podzielcie się jakimiś sprawdzonymi sposobami na łamiące się paznokcie.

Odżywki, jakie firmy ? może coś innego?

Ja używam naklejek na paznokcie i one bardzo fajnie utwardziły mi płytkę a przy okazji mam fajnie ozdobione:ok:

AgaZ
19-06-2017, 11:12
Ja daje odpocząć czasem moim paznokciom i wtedy nie stosują nawet odżywek. :)

Ajsi
30-08-2017, 13:42
Od czasu do czasu rzeczywiście jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie.

monikajura
05-09-2017, 12:22
wiem, że dużo osob odradza odzwykę eveline ale u mnie bardzo sie sprawdziła

Caliope
26-09-2017, 10:54
Też używałam odżywki Eveline i niestety nie widziałam znacznej poprawy. Dopiero hybrydy sprawiły, że udało mi się zapuścić długie, ładne paznokcie.

Maggy
19-10-2017, 17:31
Też używałam odżywki Eveline i niestety nie widziałam znacznej poprawy. Dopiero hybrydy sprawiły, że udało mi się zapuścić długie, ładne paznokcie.
To u mnie z kolei na odwrót. Dostałam ją więc postanowiłam wytestować... moje paznokcie po niej były łamliwe, rozdwajały się i były dziwnie miękkie. Dość długo zajął mi powrót do poprzedniego stanu. Przestałam tez po tym narzekać na łamliwość moich paznokci xP

modra
07-11-2017, 14:28
Jak przeczytałam te powyższe wypowiedzi o odżywce Eveline z toksycznym składnikiem to... o matko! :o Nie dziwota, że używam tak mało kosmetyków, skoro producenci odwalają takie rzeczy. Ogólnie to odżywki stosowałam do tej pory częściej niż zwykłe lakiery, bo są przezroczyste, a do tego są korzystne dla paznokci. Chociaż akurat ja mam to szczęście, że moje paznokcie są bardzo mocne i twarde, łamią się tylko wtedy, gdy robią się za długie, więc może nie powinnam tego robić tak często. Serio, ile razy mi się przypadkowo "wygięły" i nie złamały, to nie zdołam zliczyć. Najgorzej wyglądały po profesjonalnej hybrydzie, którą nosiłam za długo, wtedy faktycznie było potrzebne pogotowie odżywkowe. Na szczęście mam to za sobą.

violeta
22-02-2018, 15:38
o odżywkach od Eveline też dużo się nasłuchałam i nie stosiuję, omijam z daleka. ale za to mogę polecić odżywki od Sally Hansen. są rewelacyjne, bardzo odbudowały moje paznokcie, stały się gruna,, mocne i nie łamałyy się ani rozwdajały :) polecam

nailslovee
24-02-2018, 18:05
Polecam moczenie w ciepłej oliwie z dodatkiem cytryny.

zuzia24
04-06-2020, 01:10
A nie zerkałaś na odżywki z Eveline? Mają ich sporo w ofercie na różne paznokciowe przypadłości, jest w czym wybierać ;) Ja postawiłam na utwardzającą z diamentami i polecam. Działa super,a co najważniejsze, stosunkowo szybko. Paznokcie się nie łamią, a to było moją zmorą, i odrastają takie twarde :)

cass
15-02-2021, 13:30
Dziewczyny co moga oznaczac białe plamki na paznokciach? Jest to kompleks mojego mężczyzny.

ell
15-02-2021, 14:28
Zwykle jest to leukonychia spowodowana urazem mechanicznym, ewentualnie mogą być spowodowane brakiem witamin. Jak minie epidemia, trzeba skonsultować z lekarzem, skoro powodują kompleksy i nie ustepują przez dłuższy czas...

W sieci jest to dokładnie opisane, polecam się wczytać. https://estetico.pl/biale-plamki-na-paznokciach

Caliope
21-10-2021, 14:28
Albo źle ich używam, albo jestem odporna na działanie, ale jeszcze żadna odżywka mi nie pomogła.

agus123
22-02-2022, 01:13
Stosowałam wiele odżywek różnych firm, ale najbardziej odpowiada mi Eveline SOS. Myślę, że każdy powinien sprawdzić na sobie co mu odpowiada.
https://i.ibb.co/Z2q3QNT/IMG-20220221-173442.jpg

ladymakbet
01-04-2022, 12:15
Też uważam, że Eveline ma bardzo dobre odżywki do paznokci. Obecnie używam akurat diamentowej, paznokcie odrastają szybko i o wiele twardsze, zdrowsze!